sobota, 3 grudnia 2022
Najnowsze: Polska - Francja promocje, bonusy na mecz 1/8 finału MŚ 2022

Bonus bez depozytu od Betclic

01.05.2022, 15:10
Aktualizacja: 09.09.2022, 15:13
Autor: M. Lesiak
Premie na grudzień 2022 - wpisz kod: LEGALSPORT
Spis treści
Rozwiń
 1. Bonus bez depozytu w Betclic na grudzień 2022
  1. Kiedy bonus jest aktywny?
  2. Indywidualne freebety w Betclic
  3. Bonus Multi+ na kuponach AKO
 2. Jak odebrać bonus bez depozytu w Betclic?
  1. Voucher Betclic na koncie online
 3. Promocyjne bonusy od 5 zł do 5000 zł w Bonusmanii
  1. Bonus wymaga potwierdzenia
 4. FAQ - pytania o bonus bez depozytu w Betclic
 5. Warto wiedzieć o zakładzie bez depozytu w Betclic
Betclic Zakłady Bukmacherskie
 • zakład bez ryzyka 200 zł
 • ekskluzywne zakłady na FameMMA
 • Boost i Jackpot Betclic

200 zł

Betclic kod promo: LEGALSPORT
Odbieram
Betclic kod promo: LEGALSPORT

Najbardziej okazałą częścią internetowych bonusów bukmacherskich online Betclic jest oczywiście promocja na start z kodem promocyjnym LEGALSPORT.

Bez depozytu - bonus w Betclic

W skład pakietu wchodzi wyjątkowo korzystny cashback 200 zł, czyli zwrot gotówki na konto w momencie przegranej na pierwszym kuponie online.

Żeby otrzymać maksymalny zwrot gotówki na konto bukmacherskie online w Betclic należy postawić kupon online na stronie www lub aplikacji mobilnej na telefon komórkowy lub tablet za wartość bonusu powiększony o 14%. Dodatkowo cały bonus powitalny z Betclic kodem bonusowym dla nowych graczy opatrzony jest bardzo dobrymi warunkami oraz zasadami regulaminowymi, tak więc rekomendujemy go zarówno doświadczonym typerom, jak i początkującym graczom.

To jednak nie koniec bonusowych atrakcji u posiadającego bardzo pozytywne opinie graczy na temat bukmachera Betclic. Legalny i sprawdzony bukmacher z licencją Ministerstwa Finansów Betclic oferuje ponadto szereg dodatkowych promocji tymczasowych (BonusMania i premia bez depozytu) i okazjonalnych, w ramach których można zgarnąć zyskowne i korzystne zakłady bez ryzyka utraty własnych środków. 

Pakiet powitalny Betclic: 200 zł
Kod promocyjny LEGALSPORT
Bonus bez ryzyka 200 zł
Regularne freebety HIT! 10 zł
Sprawdź typy na FAME MMA 15
Pule gotówkowe "Jackpot"  nawet 50 000 zł
Multi+ wygrane +120% 
Bonusy ważne do końca grudzień 2022
Odbieram bonusy

W ramach akcji promocyjnych z okazji największych wydarzeń jak Olimpiada, Liga Mistrzów czy Mistrzostwa Świata uruchamiane są czasem zakłady bez depozytu, które w Polsce cieszą się ogromną popularnością.

Dodatkowe pieniądze w promocji na start Zobacz aktualne bonusy + Jackpot, Boost i Liga
Dodatkowe pieniądze w promocji na start 
Zobacz aktualne bonusy + Jackpot, Boost i Liga
SPRAWDŹ PREMIE

I to właśnie nieocenionymi w środowisku bukmacherskim freebetami zajmiemy się w tym tekście. Jak odebrać freebet w Betclic i gdzie wpisać kod, który brzmi LEGALSPORT do bonusu lub od razu do wypłaty.

Bonus bez depozytu w Betclic na grudzień 2022

Korzystne zakłady bez depozytu bukmacher Betclic udostępnia swoim klientom, którzy założyli na stronie internetowej lub aplikacji mobilnej darmowego użytkownika, w specjalnym dziale z promocjami krótkoterminowymi. Freebety w Betclic ukazują się cyklicznie i są one w 100% połączone między innymi z najbardziej medialnymi wydarzeniami sportowymi na świecie.

Kiedy bonus jest aktywny?

Zakłady bez wpłaty własnych środków na konto bukmacherskie w Betclic można zgarnąć na przykład przy okazji Igrzysk Olimpijskich, mistrzostw świata, mistrzostw Europy czy fazy pucharowej Ligi Mistrzów UEFA lub Ligi Europy UEFA. Najczęściej są one powiązane z częstotliwością gry.

Betclic i kod do promocji z bonusem
W Betclic kod do bonusu jest aktywny, to LEGALSPORT

Przykładowo freebety mogą być aktywowane na saldzie bonusowym po wpłacie gotówki na saldo główne (depozytowe): realizujecie depozyt np. na kwotę 50 złotych i dzięki temu dostajecie 20 zł w formie freebetu na dowolne typy bukmacherskie z oferty sportowej - o ile regulamin nie stanowi inaczej. W efekcie dysponujecie bankrollem (budżet bukmacherski) na poziomie 70 złotych.

Indywidualne freebety w Betclic

Wiarygodny i bezpieczny bukmacher Betclic z kodem promocyjnym LEGALSPORT dodatkowo oferuje indywidualne freebety, które przyznawane są bezpośrednio na prywatne saldo bukmacherskie. Takim sposobem Betclic nagradza najbardziej aktywnych typerów lub takich, co przeznaczają na bukmacherkę spore kwoty. Czasami Betclic Polska może przyznać na indywidualne konto bukmacherskie online również tak zwany urodzinowy freebet, tak więc bądźcie czujni i sprawdzajcie regularnie swoje profile bukmacherskie. Jak wysokie są bonusy bez depozytu w Betclic?

BONUS BETCLIC 200 zł
Użyj kod LEGALSPORT przy rejestracji i odbierz nagrodę

Jeżeli chodzi o freebety w Betclic na grudzień 2022 to rozpiętość kwotowa jest spora. Wysokości zakładów bez depozytu online wahają się między 10 zł a 25 zł (bardzo często występuje freebet 20 pln betclic). Od czasu do czasu można jednak spotkać freebety 40 zł oraz freebety 50 zł, które nie mają żadnych trudnych do spełnienia warunków regulaminowych. Jeżeli zależy Wam na okazałej kwotowo promocji Betclic, to w tym miejscu polecamy również zakłady bez ryzyka utraty własnych środków - cashback betclic - inaczej bezpieczny zakład bez ryzyka Betclic. W Betclic zdarzają się bonusy bez ryzyka o wartości 150 zł czy 500 złotych! >>> Oferta bonusów bukmacherskich Betclic z kodem bonusowym.

Oprócz wyśmienitego bonusu bez depozytu, w Betclic Zakłady Bukmacherskie można zgarnąć również inne bonusy tymczasowe oraz promocje okazjonalne (bonusy Betclic można odebrać zarówno na stronie internetowej, jak i w aplikacji mobilnej). Typerzy najczęściej chwalą bonus Boost, bonus Misja: 5 kuponów oraz opcję cashout, która pozwala zgarnąć zysk z kuponu przed jego ostatecznym rozstrzygnięciem.

Bonus Multi+ na kuponach AKO

Bardzo często obstawiający również zwracają uwagę na promocję Multi+. Dzięki temu MAX bonusowi można zwiększyć sobie ostateczną wygraną na pojedynczym kuponie sportowym online. Cała promocja Multi+ działa na bardzo prostych warunkach regulaminowych. Cały bonus Betclic opiera się na podstawowej zasadzie: im więcej  wydarzeń postawisz na swoim zakładzie, tym więcej możesz wygrać. Multi+ można obstawiać za freebet bez depozytu.

Tabelka z wykazem zwiększonych wygranych w ramach bonusu Multi+
Liczba wydarzeń O ile procent zostanie zwiększona wygrana na kuponie
5 typów na kuponie w Betclic +7% do ostatecznej wygranej na zakładzie
6 typów na kuponie w Betclic +14% do ostatecznej wygranej na zakładzie
7 typów na kuponie w Betclic +20% do ostatecznej wygranej na zakładzie
8 typów na kuponie w Betclic +25% do ostatecznej wygranej na zakładzie
9 typów na kuponie w Betclic +30% do ostatecznej wygranej na zakładzie
10 typów na kuponie w Betlcic +35% do ostatecznej wygranej na zakładzie
11 typów na kuponie w Betclic +40% do ostatecznej wygranej na zakładzie
12 typów na kuponie w Betclic +45% do ostatecznej wygranej na zakładzie
13+ typów na kuponie w Betclic +50% do ostatecznej wygranej na zakładzie

Pamiętajcie, że w promocji Multi+ udział biorą tylko zakłady z logiem bonusu. Po skorzystaniu ze specjalnych typów z logiem Multi+, potencjalna wygrana na zakładzie online powiększa się automatycznie. Dzięki temu można w szybkim tempie powiększać swoje saldo depozytowe. Na co wykorzystać kasę z trafionych kuponów bukmacherskich? Część zysków można przeznaczyć na kupony w ramach Betclic TV.

Na marginesie można dodać, że gracze cenią sobie również cashback Betclic, czyli zwrot kasy na konto w razie przegranej na kuponie bukmacherskim online. Nie jest to mega popularna promocja, ale od czasu do czasu legalny polski bukmacher Betclic decyduje się na aktywację tego bonusu.

Jak odebrać bonus bez depozytu w Betclic?

Proces odbioru bonusów bez depozytu w Betclic z ekskluzywnym "Betclic kodem promocji" jest bardzo prosty oraz schematyczny. Aby zgarnąć wyjątkowo korzystne promocje bez wpłat w Betclic Zakłady Bukmacherskie i móc je wypłacić na konto bankowe - np. ING, PKO lub Pekao, należy w pierwszej kolejności założyć darmowego użytkownika na stronie internetowej lub aplikacji mobilnej z kodem promocyjnym LEGALSPORT. Aktywny kod za rejestrację Betclic należy wpisać na formularzu zgłoszeniowym w polu "Kod promocyjny".

Zakłady bukmacherskie Betclic

Bukmacher Betclic Polska oferuje mnóstwo akcji promocyjnych, które gwarantują darmowe zakłady bez depozytu.

Aktualny kod promocyjny na grudzień 2022 to: LEGALSPORT

Po pełnej aktywacji konta bukmacherskiego online, która polega na przesłaniu wyraźnych skanów dowodu tożsamości, pierwszy etap odbioru bonusów bez depozytu mamy już za sobą. Następnie proces aktywacji promocji bez wpłat gotówki rozdziela się na dwie części. Pierwsza z nich dotyczy bonusów Betclic, które znajdują się zakładce promocje. I tutaj sprawa wygląda bardzo prosto, albowiem aby odebrać bonusy bukmacherskie, należy spełnić warunki zapisane w regulaminie (np. trzeba postawić konkretny kupon sportowy ze sprecyzowanymi typami lub dokonać depozytu na określoną kwotę pieniędzy).

5.4. Każdy Użytkownik może posiadać tylko jedno Konto. Zabronione jest przenoszenie uprawnień do Konta, w tym jego sprzedaż lub kupno - rekomendujemy, abyście do tego punktu regulaminu podeszli bardzo poważnie. Tworzenie tak zwanych "Multi Kont" jest niedozwolone i skutkuje wykluczeniem ze społeczności graczy Betclic. Bardzo często bukmacher Betclic Polska wyłapuje graczy, którzy chcą odebrać po raz drugi identyczny bonus bukmacherski online - np. freebet za rejestrację, i nakłada na nich bezterminowy ban na oba założone konta internetowe do gry.

Voucher Betclic na koncie online

Wszystkie najważniejsze warunki regulaminowe są w Betclic bardzo czytelne, tak więc żaden gracz nie będzie miał problemów z realizacją zasad promocji Betclic Online. Z kolei druga część jest w pełni zautomatyzowana. Polega ona na tym, że licencjonowany bukmacher z koncesją Ministerstwa Finansów Betclic Zakłady Bukmacherskie automatycznie dopisuje bonusy typu bezpłatny voucher Betclic do konta online.

W niektórych przypadkach trzeba bonus zaakceptować - nie jest to jednak trudne, albowiem odpowiednia plansza z polem do akceptacji darmowego bonusu bukmacherskiego Betclic wyświetli się na Waszym komputerze, laptopie czy telefonie komórkowym z systemem Android lub iOS.

Jeżeli podczas odbioru bezpłatnej promocji u bukmachera Betclic wystąpią jakiekolwiek problemy, to wówczas rekomendujemy kontakt z działem obsługi klienta, który niezwłocznie pomoże Wam rozwiązać zaistniałe kłopoty. Na konsultanta Betclic czeka się średnio dwie minuty - wszystko zależy od godziny, w której nawiążecie kontakt.

Promocyjne bonusy od 5 zł do 5000 zł w Bonusmanii

W specjalnej akcji Betclic Zakłady Bukmacherskie przyznawał wszystkim graczom zarejestrowanym do końca maja, łączny bonus bez depozytu do 5.000 zł! Kwoty darmowego bonusu były zróżnicowane, tzn. od 5 zł do 5000 zł.

2000 graczy otrzymało bonus bez depozytu w przedziale od 100 do 1.000 zł, a jeden gracz 5.000 zł. Pozostali gracze otrzymają niższe bonusy – min. 5 zł.

Bonus wymaga potwierdzenia

Bonusy zostały przyznane w ostatnim dniu promocji. Aby potwierdzić odbiór bonusu, każdy gracz musiał zalogować się na swoje konto typerskie w przeciągu 7 dni i po pojawieniu się specjalnego komunikatu, zaakceptować odbiór bonusu. Po jego zaakceptowaniu, gracz miał 30 dni na 6x obrót kwotą przyznanego bonusu po minimalnym kursie 3.00.

Z promocji są wyłączeni byli gracze, których konta zostały zamknięte z powodu fraud lub ze względu na aspekty związane z responsible gaming.

Bonusmania w BetclicDarmowy bonus bez wpłaty za 100 zł, 1000 zł czy 5000 zł
Bonusmania w Betclic
Darmowy bonus bez wpłaty za 100 zł, 1000 zł czy 5000 zł
Chcę wziać udział w promocji

Podsumowując, jeśli nie jesteś jeszcze graczem Betclic to, aby wziąć udział w promocji trzeba było zarejestrować konto do godziny 23:59. Oprócz bonusu powitalnego 200 zł, bukmacher przyznawał bonus bez depozytu do 5000 zł. Jeśli miałeś już zarejestrowane konto w Betclic, to wystarczyło, że zalogowałeś się w przeciągu 7 dni od 28.05. na swoje konto gracza i potwierdziłeś odbiór bonusu.

Z kodem promocyjnym Betclic otrzymasz bonus bez depozytu od 5 zł do 5000 zł
Bonusy bez depozytu w Bonusmania

Jeśli nie potwierdziłeś odbioru bonus w przeciągu 7 dni, to bonus wygasał. Po jego potwierdzeniu, było dodatkowe 30 dni na obrót.

FAQ - pytania o bonus bez depozytu w Betclic

Poniżej znajdziecie najczęściej pojawiające się pytania bukmacherskich graczy dotyczące bonusu bez depozytu w Betclic. Oczywiście na każde pytanie przygotowaliśmy merytoryczną odpowiedź, tak abyście bez problemów mogli zapoznać się z freebetem od Betclic.

1️⃣ Czy freebety w Betclic działają na aplikacji mobilnej?

Wszystkie internetowe bonusy bukmacherskie online dla graczy w Betclic Polska można wykorzystać w aplikacji mobilnej - nie dotyczy promocji, które skierowane są tylko do użytkowników strony internetowej. Legalna i bezpieczna aplikacja bukmacherska od Betclic jest darmowa i działa na telefonach komórkowych oraz tabletach z system Android lub iOS, który jest dołączany do produktów Apple. Aplikację bukmacherską Betclic można pobrać za darmo ze strony internetowej lub ze specjalnego sklepu internetowej Apple. 

2️⃣ Czy zakłady bez depozytu są w Betclic darmowe?

Tak, freebety w ofercie legalnego bukmachera Betclic Polska są całkowicie darmowe - otrzymując internetowy freebet Betclic możesz postawić zakład bukmacherski bez żadnych kosztów. Pamiętaj jednak, by zawsze zapoznać się z warunkami regulaminowymi promocji Betclic, ponieważ nie każdy kupon bukmacherski Betclic może być postawiony jako darmowy (np. musi posiadać określoną liczbę zdarzeń lub kurs minimalny).

3️⃣ Co można obstawiać za bonusy bez wpłaty gotówki na konto?

Bonusy bez depozytu Betclic na ogół charakteryzują się bardzo przystępnymi warunkami regulaminowymi, a ten legalny polski bukmacher nie nakłada na graczy żadnych ograniczeń odnośnie tego, jakie wydarzenia umieścić na darmowym kuponie bukmacherskim Betclic.

Dzięki temu możemy obstawiać zarówno typy na piłkę nożną (np. z oferty Betclic na Ligę Mistrzów, Ligę Europy czy rozgrywki krajowe), koszykówkę czy inne najpopularniejsze sporty, jak i np. zakłady na e-sport czy tenis stołowy. O ile więc nie jest to freebet na określoną dyscyplinę sportu czy rozgrywki (np. darmowy zakład Betclic na finał Ekstraklasy), możemy umieścić na swoim kuponie te sporty, w których czujemy się najlepiej. To zwiększa nasze szanse na trafiony zakład, a więc na wygraną bukmacherską w Betclic.

4️⃣ Czy voucher Betclic na zakład bez depozytu mogę wykorzystać w kasynie online?

Wszystkie darmowe zakłady bez wpłaty środków własnych na saldo depozytowe w Betclic Polska można wykorzystać na stronie internetowej lub bezpłatnej aplikacji mobilnej na Androida lub system iOS. Jest to spowodowane tym, że sprawdzony przez typerów bukmacher Betclic, tak jak pozostali legalni operatorzy zakładów sportowych, nie oferuje kasyna online na stronie betclic pl. Jest to spowodowane regulacjami prawnymi zapisanymi w ustawie hazardowej. Jak tylko Betclic Polska wprowadzi do swojej internetowej oferty gry losowe i kasyno online, to od razu Was o tym poinformujemy.

5. Czy bonusy bez depozytu Betclic są najlepsze?

Zakłady bez wpłaty własnej kasy od Betclic Zakłady Bukmacherskie należą do krajowej czołówki, dlatego też ekskluzywne freebety Betclic mogą z czystym sumieniem konkurować z mega bonusami Fortuny, czy też z extra promocjami STS, z których w pierwszej kolejności korzystają regularni typerzy online. Akcje promocyjne Betclic Zakłady Bukmacherskie, który z każdym kolejnym dniem zyskuje nowych graczy na stronie internetowej i aplikacji mobilnej, pozytywnie wypadają również w stosunku do bonusów LVBET, które na polskim rynku zakładów bukmacherskich charakteryzują się bardzo dobrymi recenzjami.

Poziom promocji typu freebet Betclic jest bardzo wysoki, dlatego też polecamy z czystym sumieniem rejestrację w Betclic Zakłady Bukmacherskie z kodem promocyjnym LEGALSPORT >>>  Zakładam nowe konto z bonusami w Betclic . Założenie nowego konta online w Betclic jest w 100% darmowe, bukmacher nie pobiera dodatkowo żadnych opłat za przelewy przychodzące oraz wypłaty wygranych z bonusów i trafionych zakładów online.

Pamiętajcie, że fantastyczny Betclic kod bonusowy należy wpisać na formularzu rejestracyjnym w polu "Kod promocyjny". Dodatkowo warto dodać, że wielkość liter podczas procesu wpisywania kodu bonusowego betclic nie ma żadnego znaczenia. Oznacza to, że można hasło bonusowe betclic wpisać również jako LegalSport lub legalsport.

Warto wiedzieć o zakładzie bez depozytu w Betclic

Sprawdzony i wiarygodny bukmacher Betclic Polska udostępnia okazjonalnie swoim klientom freebet. Zakłady bez depozytu Betclic oferuje w ramach promocji tymczasowych oraz bonusów na weekend. Dlatego też warto śledzić naszą stronę internetową.

Betclic Zakłady Bukmacherskie wypuszcza freebety o różnych wartościach. W internetowej ofercie zakładów bez wpłaty Betclic można znaleźć między innymi freebety 20 zł, freebety za 30 zł czy freebety za 50 zł. Wszystkie bezpieczne bonusy bez depozytów w Betclic opatrzone są świetnymi warunkami regulaminowymi.

Typerzy bardzo chwalą sobie system promocji online w Betclic. Obstawiający, którzy regularnie stawiają w Betclic na stronie internetowej lub aplikacji mobilnej, oceniają bonusy Betclic na mocną 9/10. Nasi profesjonalni analitycy bukmacherscy w pełni potwierdzają wszelkie rekomendacje typujących. 

Inni czytali również

Komentarze (4)
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Senior
skomentowano ponad miesiąc temu
co jest grane? ten tysiak to freebet ? betclic wrócił ale to już chyba nie ten sam betclic
KaZeK
skomentowano ponad miesiąc temu
Nie wiem dlaczego autorzy piszą o bonusach, przecież Betclic dla Polaków jeszcze nie działa ... a piszą o jakiś bonusach. Nie da się jeszcze zarejestrować na ich stronie. Linki oczywiście na stronie Betclic nie działają.
Krzychu
skomentowano ponad miesiąc temu
Freebet dla nowych graczy - kiedyś by zapłacili za rejestracje, a teraz słabo
makachni
skomentowano ponad miesiąc temu
Zrobiłem rejestracje, wpłatę. patrze na stronie a zamiast obrotu 4 razy caschbacku jest obrót 8 razy....
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.