czwartek, 18 lipca 2019
Najnowsze: Czy bet at home jest legalny w Polsce?

Bonus bez depozytu - czy potrzeba kod bonusowy?

Zobacz, czy freebety za 25 zł czy 50 zł można odbierać bez kodu promocyjnego.

Odbierz kod promocyjny LVBET Oferta na bonus LVBET VIP ważna do 31 lipca 2019
Spis treści
Rozwiń
  1. Kod promocyjny na darmowy zakład 20 zł w LV BET
  2. Podwyższony freebet w Totolotku - 25 zł z kodem LEGALSPORT
  3. TOTALbet: bonus bez depozytu 30 zł z kodem promocyjnym
  4. Fortuna - freebet 20 PLN z kodem bonusowym
  5. Darmowy zakład 25 zł w STS
  6. PZBuk: freebet 50 zł bez obrotu
  7. Dwa freebety mobilne po 20 PLN w eToto
  8. Extra darmowy bonus 20 zł w Milenium
  9. Freebet 20 PLN w forBET
  10. Freebety u legalnych bukmacherów: korzyści z kodu bonusowgo
Bonusy bez depozytu u legalnych bukmacherów z kodem promocyjnym
Darmowe zakłady na start z kodem - freebety bez depozytu

Bonus bez depozytu, nazywany freebetem lub darmowym zakładem, to promocja bukmacherska, w której gracz może postawić kupon bez konieczności wpłaty własnej gotówki. Szczególnie mile widziany jest przez typerów freebet na start, bo pozwala postawić pierwszy onlajnowy kupon u danego bukmachera jeszcze zanim wpłacimy na jego konto jakiekolwiek pieniądze.

  Darmowe zakłady bukmacherskie  
  Najlepsza oferta z kodem bonusowym >  

Obecnie aż dziewięciu legalnych bukmacherów (tu dostępna jest pełna i aktualna lista legalnych bukmacherów w Polsce) proponuje nowym graczom bonus bez depozytu. To legalny bukmacher Totolotek, u którego na start odebrać możemy darmowy zakład 25 zł, buk STS (powitalny bonus bez depozytu 27 PLN), TOTALbet (freebet 30 zł) i Fortuna, u której bonus bez depozytu wynosi 20 zł. Freebety na start graczom oferuje także internetowy bukmacher LV BET, u którego pierwszy darmowy zakład możemy postawić do kwoty 20 zł. Inne standardowe darmowe bonusy bez depozytu za rejestrację oferują Zakłady Bukmacherskie eToto, gdzie możemy zgarnąć na start dwa freebety powitalne po 20 zł, Milenium (extra darmowy zakład 20 zł)  oraz PZBuk, który na start zaoferował darmowy freebet w najwyższej na polskim rynku wysokości 50 zł. Freebety można też znaleźć w ofercie legalnego buka forBET.

Nie wszyscy jednak z wymienionych buków posiadają taką promocję w swojej standardowej ofercie powitalnej. Bez kodu bonusowego darmowy zakład postawimy w STS, Fortunie, eToto i PZBuk. W Totolotku i TOTALbet freebety bez kodu bonusowego są niższe (odpowiednio 20 i 25 zł), a w LV BET i Milenium darmowy zakład bez kodu bonusowego w ogóle nie jest dostępny. Jak się więc okazuje, kod bonusowy nie zawsze jest potrzebny do otrzymania darmowego zakładu na start, jednak z pewnością warto z niego skorzystać.

Kod promocyjny na darmowy zakład 20 zł w LV BET

Legalnym bukmacherem, u którego do odbioru darmowego zakładu niezbędny jest kod bonusowy, jest LV BET. Główny sponsor krakowskiej Wisły na bonus bez depozytu przeznaczył 20 zł i z kodem promocyjnym LEGALSPORT otrzymamy ten freebet jako dodatek do standardowego bonusu na start, którym jest bonus od dwóch pierwszych depozytów (w sumie nawet 1 500 zł, a z kartą kibica 1550 zł).  By otrzymać ten unikalny darmowy zakład 20 zł LV BET, po prostu kliknij w ten ==> link do freebetu LV BET z kodem, a zostaniesz automatycznie przekierowany do formularza rejestracyjnego konta tymczasowego (nie musisz wpisywać już kodu LEGALSPORT, sprawdź tylko czy kod pojawił się automatycznie w odpowiednim polu). Kod możesz zastosować z komórki (mobile na systemie Android lub IOS) lub komputera stacjonarnego.

Zakłady bukmacherskie LV BET

Odbierz bonus powitalny LV BET z kodem bonusowym LEGALSPORT

Na start LV BET z kodem to nawet 1 520 zł na zakłady :
- unikalny freebet 20 zł, niedostępny w standardowej ofercie
- bonusy od 2 pierwszych depozytów (w sumie max 1 500 zł) + 50 zł dla kibica

LV BET Online rejestracja

U legalnego bukmachera LV BET kupon bukmacherski za freebet musi spełniać kilka prostych warunków. Możemy go wykorzystać tylko na jeden zakład, co oznacza, że nie możemy rozłożyć kwoty 20 złotych na mniejsze stawki (np. 4 zakłady po 5 zł). Dodatkowo zakład w ramach bonusu musi składać się z minimum trzech zdarzeń, każde o kursach nie mniejszych niż 1.25. Ostatni warunek do spełnienia to kurs całkowity zakładu – jego współczynnik został ustalony na minimum 2.50. Ponieważ jednak warunki te są bardzo proste, jesteśmy pewni, że bez trudu uda się Wam stworzyć darmowy kupon i przekuć freebet 20 PLN LV BET z kodem bonusowym w atrakcyjną wygraną!

Podwyższony freebet w Totolotku - 25 zł z kodem LEGALSPORT

Kolejnym legalnym polskim bukmacherem, u którego warto wykorzystać kod bonusowy LEGALSPORT podczas rejestracji darmowego konta, jest Totolotek. U tego operatora znajdziemy wprawdzie freebet w standardowej ofercie powitalnej, ale jest on niższy niż oferowany przez Totolotek darmowy zakład z kodem bonusowym: wynosi tylko 20 zł, podczas gdy z kodem promocyjnym otrzymamy na start aż 25 zł. By otrzymać wyższy freebet, kliknij w poniższy baner lub ten ==> Totolotek link do freebet 25 PLN - każdy z nich przekieruje Cię bezpośrednio do panelu rejestracyjnego w Totolotku.

Bonus bez depozytu 25 zł z kodem bonusowym Totolotek
Freebet 25 PLN w Totolotku Podwyższony darmowy zakład 25 PLN w Totolotku z kodem promocyjnym LEGALSPORT

Tak więc u legalnego bukmachera Totolotek kod bonusowy nie jest niezbędny, aby otrzymać darmowy zakład na start, jednak z kodem możemy zyskać więcej. Zwłaszcza, że różnica 5 zł jeśli chodzi o darmowy zakład może się przełożyć na znacznie wyższą wygraną - przekonajcie się o tym sami, porównując dwa poniższe kupony na postawie oferty bukmacherskiej Totolotka. Podwyższony freebet na start w Totolotku z pewnością warto odebrać, zwłaszcza, że  nasz darmowy kupon nie musi spełniać żadnych szczególnych warunków - trzeba tylko pamiętać o tym, by zawrzeć na nim jeden mecz o kursie minimalnym 2.00.

Totolotek - darmowy zakład za 20 PLN - oferta standardowa

Arka Gdynia vs Korona Kielce, LOTTO Ekstraklasa, typ 1 - kurs 2.5
Atletico Madryt vs Real Madryt, Primera Division, typ 2 - kurs 2.75
Freiburg vs Wolfsburg, Bundesliga, typ 2 - kurs 2.5
Atletico Madryt vs Juventus F.C., Champions League, typ 1 - kurs 2.7
Tottenham vs Borussia Dortmund, Champions League, typ 1 - kurs 2.3
-------------------------------------------------

Kurs całkowity kuponu: 46,41 | Stawka kuponu: 20 PLN | Ewentualna wygrana: 816.82 zł

-------------------------------------------------
-------------------------------------------------

Totolotek - darmowy zakład za 25 PLN - oferta z kodem bonusowym LEGALSPORT

Arka Gdynia vs Korona Kielce, LOTTO Ekstraklasa, typ 1 - kurs 2.5
Atletico Madryt vs Real Madryt, Primera Division, typ 2 - kurs 2.75
Freiburg vs Wolfsburg, Bundesliga, typ 2 - kurs 2.5
Atletico Madryt vs Juventus F.C., Champions League, typ 1 - kurs 2.7
Tottenham vs Borussia Dortmund, Champions League, typ 1 - kurs 2.3
-------------------------------------------------

Kurs całkowity kuponu: 46,41 | Stawka kuponu: 25 PLN | Ewentualna wygrana: 1021.02 zł
>>>Chcę postawić podobny kupon w Totolotku za freebet 25 PLN<<<

TOTALbet: bonus bez depozytu 30 zł z kodem promocyjnym

Kod bonusowy LEGALSPORT nie jest również konieczny, ale z pewnością wart wykorzystania, jeśli planujemy założyć konto tymczasowe u legalnego bukmachera TOTALbet. Również u tego buka możemy bowiem odebrać freebet bez kodu bonusowego, jednak będzie on niższy niż z kodem. Standardowo ten legalny polski bukmacher przygotował dla nowych graczy freebet 25 zł, jednak z kodem możemy zgarnąć darmowy zakład 30 PLN TOTALbet. A jak, już wiemy na podstawie analizy przykładowych kuponów Totolotka, 5 zł różnicy to przy darmowym zakładzie może się okazać bardzo wiele, jeśli chodzi o wygraną! Zwłaszcza, że grając za freebet możemy postawić wyższe kursy - w końcu gramy za pieniądze bukmachera.

Zakłady bukmacherskie TOTALbet

W TOTALbet Zakłady Bukmacherskie freebet z kodem bonusowym LEGALSPORT jest aż o 5 zł wyższy niż bez kodu!

Odbierz darmowy zakład 30 PLN TOTALbet na dowolne zakłady, z wygraną niepodlegającą obrotowi!

Bardzo ciekawe są też warunki odbioru darmowego zakładu w TOTALbet, niezależnie od tego, czy będzie to freebet 25 zł czy 30 zł. By móc wykorzystać otrzymany od buka darmowy zakład, musimy stworzyć kupon bukmacherski SOLO lub AKO z kursem minimalnym 2,00 na dowolne zdarzenia z oferty tego buka. Co szczególnie ważne, jeśli nasz kupon okaże się zwycięski, nasza wygrana nie podlega obrotowi! Możemy od razu wypłacić ją na swoje konto albo przeznaczyć na dalsze typowanie kuponów w TOTALbet.

Fortuna - freebet 20 PLN z kodem bonusowym

Jednym z bukmacherów, którzy darmowy zakład na start oferują niezależnie od tego, czy skorzystamy z kodu bonusowego czy nie, jest Fortuna Zakłady Bukmacherskie. Jeśli założymy u tego buka darmowe konto gracza (na przykład klikając w poniższy baner lub ten ==> Fortuna link aktywacyjny) i wykorzystamy specjalny kod bonusowy LS4U, otrzymamy od niego freebet 20 zł.

Zakłady bukmacherskie Fortuna

Odbierz freebet 20 zł i postaw pierwszy zakład z oferty bukmacherskiej Fortuny całkiem za darmo!

Wykorzystaj kod bonusowy LEGALSPORT i zgarnij dodatkowo zakład bez ryzyka 120 zł i bonus od depozytu 1000 zł

Z tej kwoty wykręcić można całkiem ciekawe wygrane – tym bardziej, że bonus bez depozytu Fortuna na start można wykorzystać na dowolne zakłady wzajemne z oferty tego buka (pojedyncze, akumulowane, systemowe, live) - możecie się o tym przekonać, rzucając okiem na zamieszczony poniżej kupon bukmacherski za freebet w Fortunie. Ten legalny bukmacher nie narzuca nam również żadnych ograniczeń jeśli chodzi o dyscypliny sportowe, na które możemy przeznaczyć bonus, dzięki czemu na naszym kuponie może się znaleźć zarówno piłka nożna, jak i koszykówka, tenis czy nawet golf lub futsal. Jedyne, o czym musimy pamiętać, co fakt, że na wykorzystanie freebetu mamy 7 dni od momentu jego otrzymania.

Fortuna Zakłady Bukmacherskie - kupon za freebet 20 PLN z kodem bonusowym LEGALSPORT

Manchester Unitet vs PSG, Champions League, typ 1 - kurs 2.57
Cardiff vs Bournemouth, Premier League, typ 1- kurs 2.9
Lazio vs FC Sevilla, Europa League, typ 2 - kurs 2.85
Valladolid vs Villarrea, Primera Division, typ1 - kurs 2.7

-------------------------------------------------
-------------------------------------------------

Kurs całkowity kuponu: 57.35 | Stawka kuponu: 20 PLN | Ewentualna wygrana: 1009.36 zł
>>>Zakładam konto gracza Fortuna z kodem LEGALSPORT i stawiam podobny kupon za darmo<<<

Darmowy zakład 25 zł w STS

Legalny polski bukmacher STS również oferuje swoim graczom darmowy zakład w kwocie 25 zł. Co ważne, u tego operatora freebet 25 PLN otrzymamy niezależnie od tego, czy podczas zakładania darmowego konta gracza wykorzystamy kod bonusowy LEGALSPORT, czy założymy konto bez kodu. Co ważne, STS nie nakłada na typera żadnych wymagań, jeśli chodzi o kupon bukmacherski za freebet – bonus można rozbijać na kilka kuponów, stawiając na dowolne zakłady, bez limitów kursowych. To zdecydowanie ułatwia nam zadanie, jeśli chodzi o konstruowanie naszego darmowego kuponu w STS.

Kod promocyjny LEGALSPORT na bonus powitalny u legalnego bukmachera STS
LEGALSPORT - kod bonusowy u bukmachera STS Bonus powitalny z kodem bonusowym LEGALSPORT w STS

Warto jednak pamiętać, że - choć STS nie przewidział podwyższenia kwoty freebetu dla graczy z kodem bonusowym - i tak warto wykorzystać go podczas zakładania konta u tego buka. Dlaczego? Ponieważ fakt, iż zarejestrowaliśmy się przez STS link aktywacyjny i wykorzystaliśmy kod zostaje zapisany w archiwach bukmachera, więc jeśli w przyszłości STS będzie organizował specjalne akcje promocyjne dla posiadaczy kodów bonusowych, zakwalifikujemy się do takiej promocji. Tak więc kliknij powyższy baner i załóż konto internetowego gracza STS z kodem bonusowym LEGALSORT.

PZBuk: freebet 50 zł bez obrotu

Szczególnie atrakcyjny bonus bez depozytu przygotował dla nowych graczy legalny bukmacher PZBuk. U tego operatora możemy postawić darmowy zakład za kwotę aż 50 zł, co na polskim rynku bukmacherskim stanowi wyjątkowo korzystną ofertę. U tego bukmachera również, podobnie jak w STS, otrzymamy darmowy zakład 50 zł niezależnie od tego, czy wykorzystamy podczas rejestracji konta kod bonusowy LEGALSPORT, czy tego nie zrobimy (jednak, jak już wiemy, na pewno warto go wykorzystać).

Zakłady bukmacherskie PZBUK

Postaw darmowy zakład 50 PLN w PZBuk - wygrana z takiego kuponu nie podlega warunkom obrotu!

Bardzo atrakcyjne są również warunki samego freebetu u tego buka. Freebet 50 PLN PZBuk możemy wykorzystać na dowolny zakład wielokrotny z kursem minimum 2.0, niezależnie od tego, jakie sporty chcemy typować, a nasza wygrana nie podlega obrotowi! Oznacza to, że pieniądze ze zwycięskiego kuponu możemy od razu przelać na nasze konto bankowe, co należy do rzadkości.

Dwa freebety mobilne po 20 PLN w eToto

Darmowy zakład do swojej oferty powitalnej włączył również legalny bukmacher eToto, u którego na start otrzymamy aż dwa freebety do wykorzystania w aplikacji mobilnej - pierwszy za samo założenie konta bukmacherskiego w eToto (by to zrobić, wystarczy kliknąć ten ==> link aktywacyjny do bonusu powitalnego eToto lub poniższy baner), a drugi za dokonanie drugiego depozytu w kwocie co najmniej 40 zł.

Zakłady bukmacherskie eToto

W eToto na start aż dwa freebet po 20 zł!

Załóż konto bukmacherskie w eToto z kodem bonusowym LEGALSPORT i odbierz 20 PLN za rejestrację konta. Dokonaj drugiego depozytu co najmniej 40 PLN i zgarnij drugi freebet 20 PLN!

W eToto do otrzymania freebetów również kod bonusowy nie jest konieczny, z pewnością warto jednak z niego skorzystać by mieć szansę na zgarnięcie dodatkowych promocji bukmacherskich, jeśli buk będzie takie organizował dla graczy z kodem.

By wykorzystać każdy z freebetów typer musi postawić zakład AKO z co najmniej trzema selekcjami, z minimalnym kursem łącznym 2.2 i minimalnym kursem każdego zdarzenia 1.3. Warto pamiętać, że freebety eToto wykorzystać można tylko w aplikacji mobilnej lub na stronie internetowej bukmachera, uruchomionej na urządzeniu mobilnym (telefon lub tablet).

Extra darmowy bonus 20 zł w Milenium

Darmowy bonus 20 zł dla graczy można również zdobyć w ofercie powitalnej legalnego bukmachera Milenium. Taka oferta dostępna jest tylko z kodem bonusowym LEGALSPORT, dzięki któremu każdy gracz może zgarnąć wyższy bonus powitalny Milenium. W standardowej ofercie na start tego bukmachera znajdziemy podwojenie pierwszego depozytu do kwoty 760 zł oraz zakład bez ryzyka 10 zł, jednak można zyskać jeszcze więcej: Milenium bonus powitalny z kodem promocyjnym zawiera jeszcze extra darmowy zakład 20 zł! By go zgarnąć, wystarczy tylko wykorzystać nasz specjalny kod promocyjny LEGALSPORT podczas rejestracji konta typerskiego u tego buka - by rozpocząć proces, wystarczy tylko kliknąć w poniższy baner lub ten ==> Milenium link do bonusu na start z kodem.

Bonus bez depozytu 20 PLN w Milenium Zakłady Bukmacherskie - infografika
Freebet 20 zł w Milenium z kodem bonusowym Darmowy zakład 20 PLN z kodem promocyjnym LEGALSPORT w Mileinum

Specjalny bonus 20 PLN Milenium otrzymamy, jeśli w ciągu trzydziestu dni od rejestracji konta bukmacherskiego Milenium dokonany wpłaty depozytu na kwotę minimum 50 zł i dokonamy nią jednokrotnego obrotu. Darmowy zakład 20 zł Milenium możemy wykorzystać na dowolny kupon bukmacherski z oferty sportowej tego buka.

Freebet 20 PLN w forBET

Wprawdzie w ofercie powitalnej legalnego bukmachera forBET na razie nie znajdziemy darmowego zakładu, jednak nie znaczy to, że forBET nie oferuje swoim graczom freebetów. Jednym z nich jest freebet urodzinowy 20 PLN w forBET, który, jak sama nazwa wskazuje, przyznawany jest aktywnym graczom w dniu ich urodzin. By go otrzymać, wystarczy wpłacić minimum 100 zł w ciągu trzech miesięcy poprzedzających dzień urodzin i zawrzeć zakłady bukmacherskie w forBET na tę kwotę. By wypłacić freebet urodzinowy forBET musimy dokonać dwukrotnego obrotu przyznaną kwotą, stawiając kupony bukmacherskie z minimalnym kursem 2.0 w ciągu 14 dni od daty przyznania freebetu.

Zakłady bukmacherskie forBET

Freebet urodzinowy forBET!

Chcę odebrać freebet

Do odbioru bonusu urodzinowego forBET nie potrzebujecie kodu bonusowego, warto jednak wykorzystać go przy rejestracji konta forBET online, bo możemy zyskać wyższy bonus na start: 1 250 zł zamiast 1 200 zł w standardowej ofercie! By zgarnąć dodatkowe 50 zł i mieć dostęp do pełnej oferty bonusów i freebetów w forBET, po prostu kliknij w powyższy baner lub ==> link do konta forBET online z kodem.

Freebety u legalnych bukmacherów: korzyści z kodu bonusowgo

Kod bonusowy nie jest wymagany, by otrzymać bonus bez depozytu u legalnych bukmacherów (<==po kliknięciu w link sprawdzisz aktualne promocje freebetów z naszym kodem bonusowym), jednak jak widać na powyższych przykładach, z pewnością warto z niego skorzystać. Przede wszystkim dlatego, że tylko z kodem bonusowym możemy zgarnąć freebety aż u sześciu legalnych buków, z czego dwóch przygotowało bonusy bez depozytu tylko dla posiadaczy kodu bonusowego. Kolejnych dwóch dla naszych czytelników podnosi wysokość darmowych zakładów, a więc możemy postawić kupon za wyższą kwotę i zgarnąć wyższą wygraną. Tak więc kod bonusowy LEGALSPORT u legalnych bukmacherów z pewnością się opłaca!

Inni czytali również

Komentarze i opinie (4)

Bonus bez depozytu - czy potrzeba kod bonusowy?
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
KrzysiekLFC
06.03.2019, godz. 08:34
Czy odbiór wszystkich bonusów za free jest legalny?
Evi92
06.03.2019, godz. 09:42
KrzysiekLFC - skąd w ogóle takie pytanie :D Jasne, że legalne. Bierzesz wszystkie fribeciki i ciśniesz za kasę bukmachera. Pozdro byku!
theNINE
14.03.2019, godz. 08:16
Krzysiek, jak chcesz, to możesz śmiało pobierać wszystkie bonusy. Ja tak zrobiłem i muszę przyznać, że jest to mega opcja. Do każdej rejestracji wrzuciłem kod LEGALSPORT z tej strony i teraz już od dwóch miesięcy gram za kasę bukmachera :D Przebiegły lis ze mnie, nie ma to tamto hahah :D Po co stawiać za swoje i się denerwować hahah :D
Zbyszek23
30.04.2019, godz. 07:47
ale miałem farta z tym free betem od forBETu :D W ostatniej chwili zakwalifikowałem się do odbioru hahaha :D A już myslałem, że szczęście w bukmacherce nie istnieje
Zgłoś uwagi do strony
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.