poniedziałek, 20 marca 2023
Najnowsze: Barcelona - Real Madryt kursy, typy

Jaki freebet można najszybciej wypłacić?

Darmowe freebety 20 zł, 25 zł czy 50 zł - jak przelać na swoje konto?

Odbierz kod promocyjny STS
Oferta na bonus STS VIP ważna do 31 marca 2023
Spis treści
Rozwiń
 1. Freebet – co to jest i jak odebrać
 2. Darmowy zakład 25 zł w ofercie powitalnej bukmachera Totolotek
 3. Legalny bukmacher STS: freebet 25 zł na start
 4. Freebet 20 zł w LV BET z kodem bonusowym LEGALSPORT
 5. Kod do freebetu 20 zł u legalnego bukmachera Fortuna
 6. Freebety na start u legalnych bukmacherów - podsumowanie opłacalności
Bonus bukmacherski bez depozytu - infografika do tekstu jak wypłacić freebet 25 zł
Freebet 25 zł bez depozytu

Legalni bukmacherzy prześcigają się w zachęcaniu nowych graczy do skorzystania z ich oferty oraz premiowaniu stałych typerów do pozostania w gronie uczestników zakładów wzajemnych.

  Darmowe zakłady u legalnych bukmacherów  
  Najnowsza lista freebetów >  

Graczom z długim stażem w bukmacherce proponowane są wszelkiego rodzaju bonusy, członkostwa w klubach premium i zakłady na specjalnych, ekskluzywnych warunkach VIP.

Początkujący kuszeni są bonusami na start, zwielokrotnieniami pierwszej wpłaty i najbardziej poszukiwanymi przez każdego gracza freebetami (darmowymi kuponami).

W niniejszym artykule postaramy się wyjaśnić, co znaczy to pojęcie w praktyce, porównamy te bonusy pod kątem wysokości, warunków obrotu oraz przedstawimy jakościowo szanse i możliwości przelania ich na własne konto bankowe. Omówimy również korzyści płynące z kodów proponowanych przez LegalSport w odniesieniu do freebetów u kilku najpopularniejszych legalnych bukmacherów. Nie jesteś pewien, którzy operatorzy zakładów wzajemnych działają w Polsce zgodnie z prawem? Tu dostępna jest lista legalnych bukmacherów w Polsce. U każdego bukmachera działa nasz kod promocyjny, dzięki któremu można zgarnąć dodatkowe premie i nagrody. Znajdziesz go w menu głównym strony (na samej górze naszej witryny).

Freebet – co to jest i jak odebrać

W dosłownym tłumaczeniu „freebet” oznacza „darmowy zakład”. Otrzymujemy więc pewną kwotę, która zasila nasze internetowe saldo bonusowe na koncie u legalnego bukmachera i możemy wykorzystać ją na obstawienie zakładu sportowego u bukmachera. Freebet, inaczej bonus bez depozytu za 25 zł, 30 zł czy 50 zł możemy otrzymać na początku podczas zakładania darmowego konta (tylko raz u każdego bukmachera) oraz podczas promocji specjalnych - extra freebety dla stałych graczy.

Standardowo, nie wszyscy legalni operatorzy zakładów bukmacherskich oferują darmowe zakłady w swoich ofertach powitalnych, jednak wykorzystując specjalny kod bonusowy LEGALSPORT mamy dostęp do freebetów praktycznie u wszystkich. Takie promocje powitalne z damowym kuponem oferują:

W poniższym tekście przedstawimy przedstawimy kolejno dla każdego z bukmacherów internetowych warunki otrzymania darmowego zakładu via internet oraz prześledzimy możliwość przelania tej kwoty na własne konto.

Darmowy zakład 25 zł w ofercie powitalnej bukmachera Totolotek

Jak wspomnieliśmy, w standardowej ofercie powitalnej legalny bukmacher Totolotek oferuje nowym graczom darmowy zakład w wysokości 20 zł. Jednak wykorzystując podczas zakładania konta gracza w Totolotku specjalny kod bonusowy do vipowskiego konta >> LEGALSPORT otrzymamy kolejne 5 zł, a więc nasz freebet w Totolotku wyniesie 25 zł.(promocja wstrzymana).

Kwota ta widoczna jest jako Bonus i bezpośrednio po otrzymaniu nie mamy możliwości przelania jej na saldo główne ani tym bardziej wypłaty na własne konto bankowe. Możliwość wykorzystania tej kwoty otrzymamy tylko wtedy, gdy spełnimy następujące warunki:

 • przeznaczymy na zakład wzajemny z oferty bukmacherskiej Totolotka całość kwoty freebetu;
 • zakład musi zawierać przynajmniej jedno wydarzenie z kursem nie mniejszym niż 2.00;
 • na wykorzystanie freebetu mamy 30 dni od momentu otrzymania, po tym czasie środki zostaną wyzerowane.
Zakłady bukmacherskie Totolotek

Powitalna promocja VIP z kodem bonusowym LEGALSPORT

Odbieram freebet z kodem promocyjnym

Musimy więc w terminie 30 dni postawić zakład wzajemny w Totolotku za kwotę 25 zł, by wygrana bukmacherska z takiego kuponu mogła zasilić nasze konto. Trzeba tu jednak pamiętać, że - aby wygrana mogła być przelana na nasze konto bankowe - musimy dodatkowo trzykrotnie obrócić kwotą bonusu, a więc postawić zakłady wzajemne za 75 zł.

W tym przypadku również kurs bukmacherski przynajmniej jednego wydarzenia na każdym kuponie musi być nie mniejszy niż 2.00, a niespełnienie któregokolwiek warunku skutkuje stratą całego bonusu lub nie zaliczenia kuponu do właściwego obrotu.

Dla przykładu rozpatrzmy dwie sytuacje, w których obstawiamy po trzy kupony po 25 zł każdy, co w każdej sytuacji pozwoli nam osiągnąć łączny obrót 75 zł i umożliwi wypłatę bonusu na nasze konto bankowe:

 1. kupon nr 1: Lechia Gdańsk-Pogoń Szczecin kurs 2.02, kupon nr 2: Arka Gdynia-Korona Kielce kurs 2.50 oraz kupon nr 3: Szachtar Donieck-Eintracht Frankfurt kurs 2.20;
 2. kupon nr 1: Macedonia-Łotwa kurs 1.50 i Portugalia-Ukraina 1.50 (łączny kurs kuponu 2.25), kupon nr 2: Izrael-Słowenia kurs 2.10, kupon nr 3: Austria-Polska kurs 2.30.

Zauważmy, że w drugim przypadku pierwszy zakład nie spełnia regulaminu bonusu ze względu na brak minimalnego kursu na każdym kuponie. Ów kurs musi wynosić 2.00, podczas gdy pierwszy kupon z drugiego rozważanego zestawu nie posiada żadnego wydarzenia o takim kursie. Kupon nie zalicza się więc do obrotu, nawet mimo faktu, że łączny kurs tego kuponu wynosi 2.25. Natomiast w przypadku pierwszym spełnione są wszystkie wymagania i taki obrót freebetem daje nam możliwość uzyskania ewentualnych zysków.

Weźmy pod uwagę minimalne możliwe kursy (2.00 na każdym zakładzie) i przyjmijmy, że prawdopodobieństwo typu jest odwrotnością właściwego kursu (nie przejmujemy się marżą bukmachera). Otrzymujemy wtedy, że szanse na uzyskanie przychodu z freebetu wynoszą 12.5%.

Legalny bukmacher STS: freebet 25 zł na start

W przypadku legalnego bukmachera STS z kodem bonusowym LEGALSPORT otrzymamy na start freebet 25 zł, co jest dużym plusem ze względu na brak innych freebetóww ofercie bonusowej tego bukmachera. By móc dokonać przelewu tych środków na główne saldo lub wypłaty na osobiste konto bankowe, musimy spełnić następujące warunki:

 • zarejestrować konto gracza w STS (by to zrobić, kliknij poniższy baner lub ten link: ==> odbieram freebet 25 zł w STS; tu dowiesz się więcej o tym, jak założyć konto gracza w STS) i wpisać nasz kod bonusowy LEGALSPORT;
 • dokonać zakładów z konta bonusowego o wartości co najmniej trzykrotnej wysokości freebetu (czyli za minimum 75 zł), przy czym do kwoty tej zalicza się tylko stawki z wygranych kuponów;
 • minimalny kurs każdego kuponu musi być nie mniejszy niż 1.91.
Bonus bez depozytu w STS z kodem promocyjnym LEGALSPORT

W praktyce, by spełnić zasady regulaminu wypłaty freebetu, musimy zawrzeć minimum trzy udane i niezależne zakłady z kursem co najmniej 1.91 każdy. Nie ma możliwości rozegrania mniejszej ilości kuponów ze względu na fakt, że do puli wliczają się tylko i wyłącznie stawki kolejnych trafionych wydarzeń. W tym przypadku maksymalne szanse matematyczne na dalszy obrót freebetem (przelanie na konto główne lub bankowe) wynoszą 14.3%. Jedną z możliwych strategii gry jest następująca:

 • gramy trzy niezależne następujące po sobie zakłady, każdy z kursem 1.91 oraz stawką równą 25 zł każdy.

Oczywiście taki scenariusz ma rację bytu tylko w przypadku, gdy kolejne kupony są trafione. Tutaj potencjalny zysk wynosi: 3*0.88*(1.91*25 zł)=126.06 zł i tę kwotę będziemy mogli wykorzystać już w dowolny sposób.

Tracimy freebet w przypadku, gdy wartość konta bonusowego spadnie poniżej 2 zł. Organizator nie dopuszcza ponadto tych środków do gry typu Maxikombi, Hit Dnia, Zakład bezpieczny oraz kupony wypłacone za pomocą opcji Cash-out.

Freebet 20 zł w LV BET z kodem bonusowym LEGALSPORT

Ten legalny bukmacher w standardowej ofercie powitalnej również nie ma bonusu bez depozytu, jednak nowym graczom oferuje freebet o wartości 20 zł po utworzeniu nowego konta gracza (==> zakładam LV Konto i odbieram freebet 20 zł <==) i wykorzystaniu kodu bonusowego LEGALSPORT. W tym przypadku jednak mamy dwustopniowy (wydający się trochę bardziej skomplikowany) regulamin określający warunki konieczne do wypłaty bonusu. By tego dokonać, musimy:

 • zarejestrować nowego użytkownika i wykorzystać nasz kod promocyjny >> LEGALSPORT (bonus ważny 30 dni);
 • otrzymamy 1 zł jako bon na grę – zastosowanie mnożnika x20 daje w istocie darmowy zakład 20 zł;
 • w pierwszym kroku musimy sami wybrać opcję “Wykorzystaj bonus” i aktywować go. Użyć go możemy jedynie w zakładach akumulowanych z minimalnym łącznym kursem 2.50 i co najmniej trzema wydarzeniami oraz kursem każdego takiego typu nie mniejszym niż 1.25. W tym momencie zaznaczamy x20 i stawka naszego zakładu wynosi 20 zł;
 • w przypadku nietrafienia bonus przepada i kończymy grę. Jeżeli uda nam się poprawnie skreślić kupon, to zaczynamy krok drugi. W tym momencie ewentualna wygrana z kroku pierwszego podlega pełnemu dwukrotnemu obrotowi. Innymi słowy, cały zysk musi być przeznaczony na kolejny kupon i w przypadku ponownego poprawnego typu procedurę powtarzamy. Dopiero taka droga pozwala na przelew na główne konto;
 • oba zakłady w kroku drugim muszą spełniać: przynajmniej jedno wydarzenie na każdym kuponie musi być trójdrogowe (1X2) z kursem minimalnym 1.50 oraz kurs całego kuponu nie powinien być mniejszy niż 2.00.
Zakłady bukmacherskie LV BET

Darmowy zakład 20 zł w LV BET możesz wykorzystać na dowolną dyscyplinę
Piłka nożna | Koszykówka | Siatkówka | Hokej | Tenis | Sporty zimowe | E-sporty | Żużel

Odbieram freebet z kodem

Powyższy regulamin wydaje się skomplikowany, jednak to nic innego jak trzy zakłady, które muszą spełniać pewne określone warunki. Podobnie jak w przypadku dwóch wcześniejszych bukmacherów, możemy określić maksymalne matematyczne prawdopodobieństwo uzyskania możliwości przelania ewentualnej wygranej na konto główne – wynosi ono 10%. Przy założeniu spełnienia minimalnych wymagań (co do kursów) i trafnego wytypowania trzech kolejnych kuponów nasz potencjalny zysk będzie wynosił 136.3 zł.

Kod do freebetu 20 zł u legalnego bukmachera Fortuna

Ten legalny bukmacher bukmacher oferuje freebet w wysokości 20 zł po wpisaniu kodu bonusowego LEGALSPORT i zarejestrowaniu nowego konta gracza, co zajmuje dosłownie kilka minut (tu przeczytasz, jak założyć Konto Tymczasowe w Fortuna). Od momentu pojawienia się bonusu na naszym koncie mamy siedem dni na wykorzystanie go. Brak jakiejkolwiek akcji w tym czasie skutkować będzie utratą premii.

Warunki obrotu są bardzo proste: obstawiamy dowolny typ za całość lub kilka wydarzeń za odpowiednie części kwoty bonusu (bez wymogu na minimalny kurs i ilość wydarzeń) i jeżeli trafimy, to możemy zaraz po zamknięciu zakładu przelać wygraną na osobiste konto bankowe. Dla przykładu na kuponie mamy następujące typy:

 • Aves-Braga, kurs 1.70 oraz Śląsk W.-Zagłębie S, kurs 1.72.

Łączny kurs tego zakładu akumulowanego wynosi 2.92. Stawka wynosi 25 zł (cały freebet) i jeżeli trafimy, to zyskujemy 0.88*2.92*25 zł=64.33 zł i taka kwota może zasilić nasze konto osobiste. Drugi przykład może stanowić dwa niezależne zakłady stawkowane odpowiednio za 10 zł oraz 15 zł z kursami 2.00 oraz 1.80. W przypadku trafienia obu zyskujemy 41.36 zł, zaś gdy uda nam się dobrze wytypować tylko pierwszy kupon, otrzymamy 17.6 zł (w przypadku tylko drugiego 23.76 zł).

Zakłady bukmacherskie Fortuna

Darmowe konto w Fortuna z kodem bonusowym - zgarnij darmowy zakład 20 zł!

Przechodzę do Fortuna Online

Freebety na start u legalnych bukmacherów - podsumowanie opłacalności

Bez wątpienia całe zestawienie wygrywa freebet otrzymany (dzięki kodowi LEGALSPORT uzyskanemu z naszego portalu) od bukmachera Fortuna. Freebet Fortuna nie posiada praktycznie żadnych wymogów na obrót - tylko minimalnie jeden dowolny zakład, który musi być wykonany do siedmiu dni od otrzymania bonusu. Drugie miejsce w naszym zestawieniu zajmują ex aequo STS oraz Totolotek. Wymagane obroty w obu przypadkach sprowadzają się do trzykrotnego rozpisania niezależnych kuponów z odpowiednimi warunkami na minimalne kursy oraz ilość wydarzeń.

Ponadto matematyczne szanse na możliwość przelania ewentualnych zysków są na podobnym poziomie. Nieznacznie gorszymi warunkami wymaganego obrotu cechuje się freebet uzyskany od LVBET. Powodem takiej sytuacji jest bardziej skomplikowany podział na pierwszy zakład i dwa kolejne oraz nieco mniejsze szanse na uzyskanie zysku.

Pomimo trudności, jakie nakładają bukmacherzy na możliwość uzyskania profitów z freebetów, takie bonusy były i są najbardziej pożądanymi przez graczy. Darmowa kwota, dzięki której nic nie tracimy i gramy bez ryzyka, a możemy tylko zyskać, to okazja, na którą czekają wszyscy uczestnicy legalnych zakładów bukmacherskich online.

14.02.2019, 01:48
Aktualizacja: 14.02.2019, 01:48
Autor: W. Borecki
Komentarze (1)
Jaki freebet można najszybciej wypłacić?
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
FREEBET-MEN
skomentowano ponad miesiąc temu
Skorzystam ze wszystkich freebetów i zostanę bukomilionerem :D Pierwsze dwa już wykorzystałem z plusem heheh

Inni czytali również

NobleBET bonus bez depozytu
NobleBET bonus bez depozytu
3533
95
Noble Bet z darmową kasą na konto dla nowych klientów. Ten legalny bukmacher na rok 2023 przygotował 2 freebety za 20 zł oraz 33 zł, dostępne tylko dla naszych czytelników. Zobacz jak odebrać w NobleBet bonus bez depozytu jak i od depozytu.
Noblebet bonus 2023 | Odbierz 1553 zł
Noblebet bonus 2023 | Odbierz 1553 zł
1738
65
Bukmacher internetowy Noblebet, topowy legalny operator zakładów sportowych, oferuje swoim klientom na start ekskluzywny bonus na pierwsze zakłady. Powitalna premia jest do wzięcia z naszym kodem afiliacyjnym LEGALSPORT. Prezenty na start to nawet 1553 zł.
Total Bonus - ekstra premia bukmachera Totalbet
Total Bonus - ekstra premia bukmachera Totalbet
2370
61
Bukmacher internetowy Totalbet przygotował dla swoich stałych klientów mega promocję na zakłady. W bardzo łatwy sposób można zwiększyć potencjalną wygraną na pojedynczym zakładzie bukmacherskim typu AKO (akumulowany). Jak działa Total Bonus w Totalbet i jak z niego skorzystać? Serdecznie zapraszamy do lektury na temat mega promocji.
LVBET 300 zł na sporty wirtualne
LVBET 300 zł na sporty wirtualne
1543
55
Sporty wirtualne cieszą się coraz większym zainteresowaniem graczy. Super promocję dla każdego etypera zainteresowanego komputerowo generowanymi dyscyplinami: tenisem, wyścigami samochodowymi i piłką nożną, przygotował buk LV BET. W ramach akcji można zdobyć nawet 300 zł dodatkowo na typowanie wirtualnych rozgrywek!
Królewskie Kursy w Noblebet
Królewskie Kursy w Noblebet
224
18
Wysokie mnożniki bukmacherskie to marzenie każdego miłośnika obstawiania. Oczekiwania te doskonale odczytuje Noblebet, czyli buk, który przygotował dla swoich graczy Królewskie Kursy, gdzie każdego dnia oferowane są zdarzenia z najlepszymi na rynku współczynnikami. Co powinniście wiedzieć na temat tej promocji? Odpowiedzieć na to pytania postaramy się w naszym dzisiejszym tekście.
VIP Club forBET - program lojalnościowy
VIP Club forBET - program lojalnościowy
648
26
Wydawać by się mogło, że wiele podmiotów bukmacherskich dba tylko i wyłączenie o nowych graczy. Na szczęście jest zupełnie inaczej, czego najlepszym przykładem są coraz popularniejsze programy lojalnościowe. Na wprowadzenie takiego rozwiązania do swojej oferty pokusił się forBET, jeśli zatem interesuje Was, jak dołączyć do klubu VIP tego renomowanego operatora zakładów wzajemnych, to zapraszamy do lektury naszego tekstu.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.