środa, 16 stycznia 2019
Najnowsze: Jaką ofertę bukmacherską ma PZBuk?

Bonus na start w Fortuna z kodem promocyjnym

Info o happy hours - promocji Fortuny z grą bez podatku
Happy Hours Poza bonusem powitalnym, bukmacher Fortunama też grę bez podatku

Jeżeli zdecydujecie się przystąpić do promocji Fortuna, na Wasze konto może trafić dodatkowo nawet 520 złotych, a to nie wszystko! Są jeszcze kolejne promocje dla graczy.

         Bonus na start w Fortuna         
  Powitalne 400 PLN + 120 PLN bez ryzyka  
Link aktywacyjny z kodem promocyjnym >

Bez wątpienia w zakładach wzajemnych bardzo ważne są emocje i rywalizacja, ale najistotniejsze dla większości typerów i największe znaczenie mają pieniądze, czyli – jak dużo zdołamy ich wygrać i przelać na swój rachunek bankowy poprzez przelewy24, skrill lub paysafecard.

Powitalny bonus Fortuna

Bonus na start to najłatwiejszy sposób na szybkie uzyskanie dodatkowej gotówki na zakłady, zwłaszcza, że każdy legalny bukmacher zachęca nowych graczy atrakcyjną promocją bonusową i ofertą powitalną. Dzięki temu możemy stawiać zakłady bukmacherskie za wyższe stawki, a co za tym idzie, możemy zgarniać wysokie potencjalne wygrane kupony.

Naturalnie, wszystkie przelewy wygranych i bonusów bukmacherskich wychodzące z Fortuny Online są w pełni darmowe (nie ma określonej minimalnej liczby przelewów darmowych w miesiącu), dlatego też nie musicie obawiać się o koszty takich transakcji, które przeważnie trwają 1 dzień roboczy: jeżeli Wasz przelew z Fortuna nie zostanie zrealizowany w tym terminie, to wówczas skontaktujcie się z działem obsługi klienta online Fortuny, który niezwłocznie zajmie się Waszym problemem z wypłatą bonusu online.

Pamiętajcie, że nie płacicie też za przelewy do bukmachera Fortuna! Jeżeli wpłacicie dla przykładu 500 złotych, to wówczas na Waszym koncie online w Fortunie pojawi się 500 zł - i to jest największa zaleta legalnych bukmacherów online w Polsce.

Najwyższy bonus Fortuna na start z kodem promocyjnym

Ze specjalnym kodem bonusowym LEGALSPORT te korzyści w Fortuna mogą być jeszcze większe! Dlatego warto skorzystać z promocji powitalnej, tym bardziej że pieniądze otrzymane po użyciu kodu promocyjnego Fortuna nie wiążą się z żadnymi dodatkowymi formalnościami czy obciążeniami po stronie gracza.

Przekierowanie do najwyższego na rynku bonusu na start w Fortuna Zakłady Bukmacherskie
Bonus FortunaPowitalny bonus dla nowych graczy w Fortuna

Nie musicie nic robić i to naprawdę dosłownie – by wykorzystać bonus powitalny Fortuna z kodem bonusowym LEGALSPORT wystarczy tylko założyć konto Fortuna online, korzystając z poniższego linku aktywacyjnego do promocji powitalnej dla nowych graczy, który niezwłocznie zakwalifikuje Was do specjalnego grona typujących, którzy zyskują mega ofertę na start. Ta promocja specjalna z bonusem startowym 400 zł i zakładem bez ryzyka za 120 zł jest niedostępna w standardowej ofercie internetowej Fortuny, aktywowana jest tylko poprzez kod promocyjny LEGALSPORT. To wszystko – a zyskać możecie naprawdę wiele!

Bonus powitalny w Fortunie z kodem promocyjnym – jakie korzyści dla nowych graczy?

Przekierowanie do najlepszego bonusu na start w Fortunie z kodem bonusowym
Fortuna BonusOdbierz bonus w Fortuna Zakłady Bukmacherskie

Nowy gracz, który wykorzysta kod bonusowy LEGALSPORT w momencie rejestracji na stronie internetowej Fortuna, uprawniony jest do uzyskania najlepszych na rynku warunków bonusu na start u tego bukmachera. Nie musicie się o nic martwić, ponieważ zastosowanie kodu powitalnego automatycznie dodaje Was do grupy osób, które kwalifikują się do otrzymywania ofert specjalnych i freebetów Fortuna Zakłady Bukmacherskie.

Najważniejszą z nich jest oczywiście najlepszy bonus na start online, który w Fortunie składa się z dwóch elementów. Pierwszy z nich to podwojenie pierwszego depozytu maksymalnie do kwoty 400 złotych (tzw bonus 100 %). Promocja Fortuny dotyczy tylko pierwszej wpłaty, dlatego warto od razu zdeponować całe 400 złotych – wówczas na nasze konto trafi drugie 400 zł w ramach powitalnego bonusu na start.

Drugim elementem bonusu startowego dla nowych graczy w Fortunie jest zakład bez ryzyka. Jeśli zarejestrujecie się bezpośrednio u bukmachera Fortuna, otrzymacie darmowy zakład bez ryzyka w wysokości 100 zł, jeśli jednak wykorzystacie kod promocji LEGALSPORT, możecie liczyć na więcej – Wasz zakład bez ryzyka wyniesie wówczas aż 120 zł! Do tego jesteście na liście uprawnionych do otrzymywania promocji indywidualnych np z okazji meczów Ligi Mistrzów, Mistrzostw Świata czy Olimpiady. Zdarza się, że Fortuna rozdaje freebety o wartości 20 zł.

 

Zakłady bukmacherskie Fortuna

Zakład bez ryzyka przegranej 120 zł w Fortuna +
bonus powitalny 400 zł dla nowych graczy

Załóż bezpłatne konto - weź maksimum korzyści

Oznacza to, że pierwszy zakład bukmacherski do kwoty 120 zł możecie postawić za darmo: jeśli kupon okaże się przegrany, bukmacher zwróci Wam stawkę za kupon. To jednak nie koniec. Nasz kod uprawnia do odbierania także innych bonusów m.in. czasowych, które sukcesywnie są wprowadzane przez Fortunę przy okazji różnych imprez sportowych. Gracz o tego typu ofertach będzie informowany mailowo lub też bezpośrednio poprzez wiadomość na iKoncie Fortuna.

Jak założyć konto w Fortuna?

Należy pamiętać, że podstawą do odebrania korzystnego bonusu powitalnego w Fortunie (legalny polski bukmacher) z wyjątkowym kodem promocyjnym LEGALSPORT jest założenie darmowego iKonta na stronie internetowej Fortuna Zakłady Bukmacherskie. Cała rejestracja z kodem bonusowym składa się z czterech kroków, jest bardzo prosta i zajmuje zaledwie kilka minut nowemu użytkownikowi.

W pierwszym kroku rejestracji przez internet musimy podać nasze dane do logowania (pseudonim, hasło, adres mailowy), imię i nazwisko, numer PIN potrzebny do identyfikacji w punkcie stacjonarnym, a także źródło naszego dochodu. W tej części wykorzystamy również kod promocyjny LEGALSPORT – zostanie on wpisany automatycznie w polu formularza pod nazwą „Kod promocyjny”. Na samym dole formularza rejestracyjnego znajdują się zgody potwierdzające nasze dane osobowe oraz legalność posiadanych funduszy, które należy zaznaczyć. Na koniec trzeba także wyrazić chęć otrzymania bonusu na start Fortuna.

W drugim kroku rejestracji konta gracza cieszyńska spółka przesyła na nasz adres mailowy link aktywacyjny, w który należy kliknąć, aby potwierdzić założenie konta. Po tej czynności na naszym ekranie pojawi się okno do logowania – trzeba tutaj wpisać podane wcześniej pseudonim i hasło. Aby przejść dalej klikamy żółte pole „Zarejestruj”.

Instrukcja krok po kroku, jak odebrać bonus powitalny w Fortuna Zakłady Bukmacherskie Online
Bonus FortunaJak odebrać bonus na start w Fortuna?

Teraz, w trzecim kroku pozostało nam wpisać dane personalne oraz kontaktowe. Musimy więc podać numer PESEL, dokładny adres zamieszkania, numer telefonu oraz obywatelstwo. Wymagane jest również podanie numeru dowodu osobistego wraz z załączonym skanem obu stron dokumentu. Kopia musi być czytelna z wyraźnie widocznymi czterema rogami. Na koniec jesteśmy zobligowani podać numer konta bankowego, na który Fortuna będzie dokonywać wypłat naszych wygranych. W tym okienku należy umieścić tylko 26 cyfr numeru, bez dodatkowych znaków, np. „PL”. Po wykonaniu tych czynności wystarczy tylko zaznaczyć dwa oświadczenia (pełnoletności i prawdziwości danych) i przejść dalej.

Ostatni krok to już tylko weryfikacja danych konta przez pracownika Fortuny. Trwa to zazwyczaj bardzo krótko, dlatego po pozytywnej opinii możemy w pełni korzystać z usług bukmachera. Tu znajdziesz więcej informacji o tym, jak założyć konto gracza w Fortunie.

Oferta specjalna z promocjami Fortuny Online - bonus powitalny i zakład bez ryzyka
Bonus powitalny Fortuna Promocja na start dla nowych graczy w Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie

Jak odebrać bonus powitalny Fortuna?

Gracz, który zdecyduje się na zawieranie swoich zakładów sportowych właśnie u tego operatora, ma szansę zwiększyć swój budżet na początek gry nawet o kwotę 500 złotych, a z kodem promocyjnym legalsport dostanie jeszcze więcej na start, bo aż 520 złotych! Co więcej, zapraszając do gry swojego znajomego można zgarnąć nawet dodatkowy bonus 100 PLN - więcej darmowej kasy na grę. Pamiętaj, że liczy się każdy znajomy!

Podwojenie pierwszej wpłaty o 100 % do 400 PLN oraz ulepszony zakład bez ryzyka 120 zł w Fortunie, to szansa na osiągnięcie naprawdę wysokich wygranych. Zatem nie czekaj i zacznij działać!

Co dokładnie należy zrobić, aby dostać najwyższy na rynku bukmacherskim bonus powitalny w Fortunie? To nic trudnego – należy tylko postępować według poniższych wskazówek:

  • Zarejestruj konto bukmacherskie na stronie internetowej FORTUNA Online i załóż darmowe konto (iKonto Fortuna). Nie zapomnij wpisać kodu LEGALSPORT w pierwszej części rejestracji.
  • Zrób pierwszy depozyt (w terminie 10 dni od momentu rejestracji) za pośrednictwem jednej z wielu płatności bukmachera np Przelewy24, Skrill, płatność kartą kredytową / debetową lub BLiK (tu dowiesz się, jakie formy płatności akceptuje bukmacher Fortuna) – Fortuna doda do Twojego konta 100% bonusu powitalnego maksymalnie do kwoty 400 złotych (w takim przypadku, aby otrzymać pełną kwotę bonusu startowego, nasza pierwsza wpłata musi być na kwotę 400 złotych).

Czy wiesz, że rejestrując się w Fortunie i zapraszając kumpli możesz zgarnąć nawet 1000 PLN?
Wystarczy, że utworzysz nowe konto gracza i wyślesz zaproszenia swoim znajomym
  Przechodzę do Fortuna Zakłady Bukmacherskie >>> 

  • Dokonaj czterokrotnego obrotu pierwszej wpłaty (jeżeli wpłata wyniosła 400 złotych, całkowity obrót to 1 600 złotych) w terminie 60 dni od daty rejestracji. Do promocji powitalnej zaliczane są kupony bukmacherskie, które składają się z minimum trzech spotkań oraz z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.90.
  • Zakład bez ryzyka dotyczy tylko pierwszego postawionego zakładu: w przypadku wygranej pieniądze trafiają na konto online, zaś jeżeli kupon ten okaże się przegrany, bukmacher zwróci nam kwotę wkładu za kupon maksymalnie do 120 złotych (żeby otrzymać maksymalny zwrot należy pierwszy kupon zagrać za 137 złotych ze względu na podatek 12%). Co ważne, na kuponie można umieścić każdy mecz oraz dowolną liczbę zdarzeń – bukmacher Fortuna nie wprowadził żadnych ograniczeń dotyczących „freebetu”.

To wszystko co trzeba zrobić, aby uzyskać atrakcyjny bonus startowy w Fortunie. Po zrealizowaniu wszystkich punktów podanych powyżej, na nasze konto może trafić dodatkowo 520 złotych do wykorzystania na dalszą grę lub też do realizacji wypłaty na konto bankowe.

Gdzie wpisać kod promocyjny na stronie eFortuna.pl?

Wielu nowych graczy zastanawia się, gdzie wpisać kod bonusowy LEGALSPORT podczas zakładania darmowego konta u bukmachera Fortuna. Odpowiedź jest natomiast banalnie prosta – ten kod promocyjny pojawia się automatycznie! Tu brawa dla zespołu FORTUNY za tak zaawansowane rozwiązanie technologiczne, zwłaszcza że nie wszyscy legalni bukmacherzy stosują taki mechanizm na swoich stronach internetowych lub w aplikacjach mobilnych.

Jeśli chcecie zyskać najlepsze warunki bonusu na start w Fortunie (ta promocja nazywana jest także, jako efortuna bonus powitalny oraz fortuna bonus startowy), wystarczy, że założycie konto klikając w ten LINK AKTYWACYJNY FORTUNA z kodem – wówczas w pierwszym kroku rejestracji zauważycie kod LEGALSPORT wpisany automatycznie  w polu „Kod promocyjny”, które znajduje się pod polem z datą urodzenia.

Fotka do tekstu o rejestracji online w Fortunie
Fortuna online - rejestracja z kodem promocyjnym Formularz rejestracyjny w którym pojawia się kod do promocji powitalnej Fortuny

Jeśli nie jesteście pewni, gdzie szukać tego pola – zerknijcie na zdjęcie obok tekstu, gdzie zaznaczyliśmy go czerwoną ramką. Teraz już nie powinniście mieć żadnych problemów z odnalezieniem właściwego pola.

Przypominamy również, że prawidłowym i jedynym działającym kodem bonusowym, który uprawnia nowych graczy do tych wszystkich preferencyjnych warunków, jest LEGALSPORT (dopuszczalne są jeszcze dwie opcje zapisu: LegalSport oraz legalsport). Inne kody w stylu: Fortuna, efortuna, maxbonus, legalbonus, Superbonus, vipsport czy VIP nie będą działały tak samo, a gracz straci swoją szansę na zdobycie maksimum bonusów oraz dodatkowych pieniędzy.

Komentarze i opinie (3)

Bonus na start w Fortuna z kodem promocyjnym
koder
15.06.2018, godz. 07:38
Próbował ktoś używać tego kodu? Czy on faktycznie działa? Bo wygląda całkiem fajnie, więc chciałbym z niego sobie skorzystać – dodatkowe pieniądze na grę akurat na MŚ się przydadzą
Grzesiek
15.06.2018, godz. 10:57
150 zł za zakład bez ryzyka jest ok, ale bonus powitalny mogliby podnieść – 400 zł to jednak mało w stosunku do innych legalnych buków
Benek
09.01.2019, godz. 14:23
kiedy jakieś ciekawe mecze będą coby taki bonus wykorzystać?
Zgłoś uwagi do strony
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.