sobota, 30 maja 2020
Najnowsze: ESAFAN - bonus na Ekstraklasę w BETFAN

Bonus powitalny Totolotek - maj 2020

Bonus 100% od pierwszego depozytu + opcja na bonus na aplikację z kodem promocyjnym.

Odbierz kod promocyjny Totolotek Oferta na bonus Totolotek VIP ważna do 31 maja 2020
Spis treści
Rozwiń
  1. Bonus na start z kodem promocyjnym Totolotek
  2. Jak odebrać bonus od Totolotka?
  3. Freebet 25 złotych od Totolotka – opcja
  4. Jak wypłacić bonus na start w Totolotku?
  5. FAQ - pytania o bonus Totolotka
  6. Warto wiedzieć
Bonus Totolotka powiększony o 100% + bonus specjalny na aplikację mobilną na telefon czy tablet
Bonus Totolotek - 100% więcej za VIP kod bonusowy

Dzięki niej nowi typerzy, bez względu na stopień wtajemniczenia w zakłady sportowe, mogą podwoić sobie swoją pierwszą wpłatę nawet do 1000 złotych (+ bonus na aplikację o wartości 49 zł).

 Oferta na start od Totolotka 2020 
Bonus VIP z kodem promocyjnym >>>

I to wszystko na bardzo preferencyjnych warunkach oraz zasadach regulaminowych. Zanim przejdziemy do dokładnego opisu całej akcji promocyjnej na start, to chcielibyśmy przypomnieć, że oficjalny partner piłkarskiego Pucharu Polski działa na podstawie oficjalnej licencji o numerze AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485, którą w 2013 roku wydało Ministerstwo Finansów.

Doświadczenie zebrane przez te wszystkie lata poskutkowało tym, że jeden z solidniejszych operatorów zakładów w bukmacherskich w Polsce skonstruował dla swoich nowych graczy całkiem porządny bonus na start, który dla wielu będzie z całą pewnością nieocenioną pomocą.

Bonus na start z kodem promocyjnym Totolotek

Dlatego też przeanalizowaliśmy bardzo wnikliwie bonus dla początkujących od Totolotka i wyciągnęliśmy z niego to, co najlepsze. W efekcie możemy z czystym sumieniem zarekomendować tę internetową akcję promocyjną VIP z kodem promocyjnym Totolotek, który brzmi LEGALSPORT. Dlaczego warto skorzystać z propozycji tego buka?

Oczywiście na pierwszym miejscu stawiamy pieniądze. Dodatkowe, w najlepszym przypadku, 1000 złotych (+49 zł bonusu za instalację aplikacji mobilnej na telefon), to naprawdę solidna suma pieniędzy, która pozwala rozwinąć skrzydła i obstawiać dowolne typy bukmacherskie bez limitów stawkowych. No i nie możemy zapominać o bardzo prostych warunkach obrotu, dzięki którym bardzo sprawnie można wypłacić na swoje konto bankowe wszystkie wygrane pieniądze, wraz z otrzymanym bonusem.

Te dwie rzeczy tworzą zgraną oraz godną polecenia całość, którą w dalszej części tego tekstu przedstawimy Wam na prostym przykładzie. W efekcie bez żadnych wątpliwości i problemów będziecie mogli w pełni skorzystać z tego zyskownego i sprawdzonego bonusu powitalnego online od Totolotek Zakłady Bukmacherskie.

Jak odebrać bonus od Totolotka?

Aby odebrać dodatkowe środki na grę od Totolotek Zakłady Bukmacherskie, należy najpierw zarejestrować się na oficjalnej stronie internetowej bukmachera z kodem promocyjnym LEGALSPORT - hasło bonusowe należy wpisać na formularzu online w polu "Kod promocyjny".

Zakłady bukmacherskie Totolotek

Ekstra bonus 100%
1000 zł od depozytu + 49 zł na aplikacji

I to jest tak naprawdę podstawa, bez której nie ruszymy do przodu. Gdy to zrobimy, to następnie będziemy musieli zrealizować swój pierwszy depozyt (o tym, jakie metody płatności akceptuje Totolotek, przeczytasz w tym tekście: metody płatności w Totolotku). I musimy na niego zwrócić szczególną uwagę, ponieważ im więcej wpłacimy, tym większy dostaniemy bonus powitalny.

Załóżmy więc, że zdecydowaliśmy się wpłacić na konto bankowe partnera EkstraStats maksymalną kwotę, czyli 1000 zł. Dzięki temu na konto bukmacherskie online wpłynęło zgodnie z regulaminem promocji kolejne 1000 zł zupełnie za free. W efekcie mamy 2000 złotych na typowanie wydarzeń sportowych m.in. z piłki nożnej, koszykówki, hokeja na lodzie czy piłki ręcznej + opcję odbioru bonusu 49 zł za aplikację bukmacherską Totolotka.

I nie ukrywajmy – taka kwota pozwala nie tylko wymyślić własną strategię gry, ale także umożliwia obstawianie za duże stawki przekraczające 50 zł czy 100 zł. A to w bukmacherce jest nieocenione i pozwala w dłuższej perspektywie ogrywać legalnego polskiego bukmachera!

Freebet 25 złotych od Totolotka – opcja

Jeśli freebet obowiązuje, to Wszystkie otrzymane pieniądze z bonusu bez depozytu czyli 25 zł, musimy u tego buka wykorzystać na zakłady sportowe, albowiem na tym etapie możliwość wypłaty otrzymanych środków jest ograniczona. Jak to zrobić? Sposobów jest naprawdę mnóstwo, bo kasę z bonusu na start możemy dowolnie spożytkować na stronie internetowej Totolotka lub aplikacji mobilnej (można obstawić np. zakłady systemowe , pre-match lub „live„), ale przedstawimy Wam jedną, najbardziej popularną wśród graczy metodę, która z szerszej perspektywy wydaje się najbardziej rozsądna.

Kupon Totolotka za bonus powitalny z kodem promocyjnym
Totolotek - przykładowy kupon

Najprościej będzie, jak stworzycie po prostu prosty kupon bukmacherski online z oferty pre-match (przedmeczowej), dzięki któremu staniecie przed szansą zgarnięcia pierwszych pieniędzy! W tym miejscu należy zaznaczyć, że tutaj nie ma większych obwarowań regulaminowych. Należy tylko pamiętać, żeby na Waszym zakładzie znalazło się przynajmniej jedno zdarzenie z minimalnym kursem 2.00. I to tyle, koniec formalności. Jeżeli szukacie jakiegoś punktu zaczepienia lub jakiejś inspiracji na pierwszy kupon sportowy online, to zachęcamy do zapoznania się z naszą propozycją wykorzystania bonusu, którą można znaleźć po lewej stronie (dotyczy ona zbliżających się wielkimi krokami międzypaństwowych meczów towarzyskich).

Wypłata środków z salda depozytowego z pierwszej części promocji będzie możliwa po 3-krotnym obrocie, czyli w tym przypadku po zagraniu za 75 złotych. Tutaj też występuje zasada, iż na kuponie bukmacherskim Totolotka musi znajdować się jeden mecz z minimalnym kursem 2.00, tak więc należy tego ze szczególną uwagą pilnować. Naturalnie, każdy bukmacherski gracz, który przegra w ostatecznym rozrachunku swój freebet, jest zwolniony z warunków obrotowych promocji od następnych wpłat.

Tak więc druga część promocji Totolotka w żadnym wypadku nie ucierpi na pierwszym małym potknięciu! Tradycyjnie odsyłamy Was do pełnego regulaminu promocji, który można znaleźć na witrynie internetowej partnera EkstraStats.

Świadomość, że posiadamy pełną wiedzę, w zakresie tego konkretnego bonusu bukmacherskiego, jest bardzo ważna. Można pokusić się nawet o stwierdzenie, że jest ona podstawowym orężem w rękach typera. Czasami drobne zawahanie, prosty błąd i wszystkie założenia dotyczące obrotu należy układać od nowa. A tego zapewne nie chcielibyście robić, dlatego też czytajcie regulaminy.

Jeśli chcesz skorzystać z freebet 25 pln od Totolotka (chwilowo wyłączony - w zamian można skorzystać z bonusu 49 zł za instalację apki mobilnej na telefon czy smartfon), załóż darmowe konto internetowe z laptopa, tabletu lub komórki, a następnie aktywuj swoje konto w Totolotku do stawiania zakładów bukmacherskich – dodatkowe pieniądze na grę pojawią się na nim automatycznie!

Jak wypłacić bonus na start w Totolotku?

Oczywiście otrzymanych pieniędzy z bonusu Totolotka nie możemy od razu wypłacić na swój prywatny rachunek bankowy. Aby odblokować możliwość wypłaty na konto bankowe środków bonusowych, wraz z ewentualnymi wygranymi, musimy najpierw trzy razy obrócić bonus oraz depozyt. Oznacza to, iż musimy w sumie postawić zakłady za 3 000 złotych. Jeżeli chcielibyście jeszcze bliżej zapoznać się z zagadnieniem obrotu bukmacherskiego, to zachęcamy do lektury – obszerny tekst o tym terminie bukmacherskim można znaleźć w tym miejscu: jak obrócić bonus bukmacherski dla nowych klientów.

Dodatkowo warto zaznaczyć, że na naszym zakładzie musi znaleźć się jedno zdarzenie z kursem minimalnym 2.00. Przykładowy kupon bukmacherski online, który będzie zaliczał się do obrotu u tego organizatora zakładów sportowych, można zaleźć po lewej stronie. Na naszym zakładzie znalazły się trzy zdarzenia, w tym jedno – Doncaster Rovers vs Bradford FC z kursem 2.25, a więc zasada współczynnika minimalnego została w tym momencie zrealizowana w 100%, tak więc można bez zawahania odjąć od obrotu pierwsze 200 złotych! Proste, prawda?

Na koniec warto zaznaczyć, że z obrotem nie należy się spieszyć. Na kolejne szczeble należy wchodzić powoli i z rozwagą, bo tylko taka strategia może w tym przypadku zagwarantować triumf. Tym bardziej że gracz na obrót bonusem i depozytem ma aż 180 dni!

Rekomendacja legalnego bukmachera Totolotek + ekstra bonusy
Bonusy w Totolotku - rekomendacja

Ponadto, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym regulaminem promocji – można znaleźć go na stronie internetowej Totolotek Zakłady Bukmacherskie lub na aplikacji mobilnej. Wówczas będziecie mieć stuprocentową pewność, że zaznajomiliście się ze wszystkimi wymaganiami i nic Was nie zaskoczy. Teraz nie pozostaje nam już nic innego, jak życzyć Wam tylko powodzenia. Ograjcie buka!

FAQ - pytania o bonus Totolotka

1. Kiedy będzie aktywny freebet Totolotka?

Nad nowym freebetem pracuje intensywnie dział promocji Totolotka. Do niedawna obowiązujący freebet 25 zł przestał być aktywny, mamy nadzieję że wkrótce będzie dostępny bonus bez depozytu 20 zł lub 30 zł (oczywiście po zastosowaniu kodu promocyjnego).

2. Czy bonus od Totolotka jest dobry?

Tak, bonus jest adekwatny do tego co oferują inne formy bukmacherskie. Bonus Totolotek 1049zł jest w takiej samej wysokości jak Fortuna, nieco niższy od bonusu STS (1200 zł), natomiast działa na takich samych zasadach. Wpłacasz 1000 zł depozytu na saldo główne, drugie 1000 zł dostajesz w prezencie od bukmachera + masz bonus 49 zł na aplikację mobilną na telefon komórkowy czy tablet z system Android lub iOS.

3. Czy do bonusu jest wymagany kod promocyjny?

Jak w większości internetowych zakładów bukmacherskich w Polsce [tu zestawienie zakładów], także w Totolotku jest wymagany kod promocyjny, aby uzyskać maksymalną premię z pakietu na start. Zapamiętaj kod do Totolotka: LEGALSPORT, użyjesz go przy pierwszej rejestracji.

Warto wiedzieć

Bonus na start w Totolotku składa się z dwóch korzystnych części (kiedy promocja jest aktywna). W ramach pierwszej dostajemy opisany powyżej freebet  bez ryzyka utraty własnych środków o wartości 25 złotych (aktualnie nie działa), natomiast dzięki drugiej części możemy sobie podwoić swoją pierwszą wpłatę do 1000 złotych. W sumie można mieć 2 tysiące na typy sportowe + bonus 49 zł na aplikacji do swobodnego wykorzystania.

Aby wypłacić wygrane pieniądze należy trzy razy obrócić przyznaną sumę i depozyt. Aby kupon liczył się do obrotu, to musi posiadać on przynajmniej jedno zdarzenie z minimalnym kursem 2.00 (ta zasada dotyczy obu części promocji). Kursy od 1.99 w dół się nie zaliczają.  

Inni czytali również

Komentarze i opinie (1)

Bonus powitalny Totolotek - maj 2020
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nudziarz
skomentowano ponad miesiąc temu
Totolotek mi nie pasuje, nie lubię pomarańczowego koloru ;)
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.