wtorek, 25 lutego 2020
Najnowsze: Anglia: zakłady na mecz Liverpool vs West Ham

Bonus powitalny eToto vs bonus STS: porównanie

Odbierz kod promocyjny STS Oferta na bonus STS VIP ważna do 29 lutego 2020
Spis treści
Rozwiń
 1. Promocja na start 300 zł eToto - warunki bonusu
 2. Bonus powitalny STS - jakie warunki
 3. Bonus eToto i bonus powitalny STS: analiza porównawcza
 4. Jak wykorzystać bonus na start eToto i STS - metody stawkowania dla bonusu powitalnego
 5. Bonus powitalny eToto - jak najlepiej go obrócić
 6. Optymalny obrót bonusem powitalnym STS
 7. Bonusy powitalne eToto i STS - podsumowanie
 8. Dlaczego polecamy bonus eToto ?
Porównanie bonusów bukmacherskich STS i eTOTO
Który bonus jest lepszy : STS czy eToto?

Często jest jednak tak, że to, co jest teoretycznie darmowe, nie jest łatwo osiągalne. W przypadku bonusów powitalnych problem na ogół tkwi w warunkach obrotu. 

  Darmowy zakład 25 zł w STS  
Ekstra 34 zł bez ryzyka na luty 2020
  Aktualny kod promocji > odbieram  

By móc przelać otrzymane pieniądze i wygrane z trafionych kuponów z konta (salda) bonusowego na główne konto i saldo kasowe, a następnie na nasze prywatne konto bankowe, musimy niejednokrotnie wykonać proste zadanie.

Postanowiliśmy sprawdzić pod tym kątem 2 promocje legalnych polskich bukmacherów - na początek przyjrzymy się bonusom na start oferowanym przez legalnego bukmachera eToto oraz STS. Porównamy je pod kątem warunków i możliwej wypłaty oraz zajmiemy się przedstawieniem kilku możliwych scenariuszy realizacji obrotu bonusu z wykorzystaniem dwóch metod stawkowania zakładów.

Promocja na start 300 zł eToto - warunki bonusu

Najpierw zajmiemy się regulaminem bonusu powitalnego w eToto. Ten legalny bukmacher oferuje nowym graczom premię w wysokości maksymalnie 300 zł na zakłady wzajemne. Po zarejestrowaniu konta w eToto (tu znajdziesz szczegółowe instrukcje, jak założyć konto online w eToto) i dokonaniu pierwszego przelewu zasilającego saldo otrzymujemy bonus w wysokości 200% wielkości pierwszej wpłaty (musimy jeszcze zaakceptować ofertę promocyjną w odpowiednim okienku).

Poniższe wyliczenia są dla poprzedniej promocji, która obecnie nie obowiązuje. Zestawienia zaprezentowane poniżej pokazują jednak prosty schemat, dzięki któremu w prosty sposób wyliczycie sobie porównanie dla każdego dostępnego bonusu na polskim rynku zakładów online.

Etap 1 - bonus 200 %. W tym kroku maksymalnie może nam być dodane 100 zł, co oznacza, że najbardziej opłaca się wpłacić w ramach pierwszego depozytu 50 zł - jeżeli wpłaciliśmy więcej niż 50 zł, to tak czy owak otrzymamy od eToto 100 zł. Minimalna wysokość wpłaty pierwszego depozytu to 1 zł – w tym przypadku bonus wynosi 2 zł.

Zakłady bukmacherskie eToto

Bonus powitalny w eToto z kodem promocyjnym LEGALSPORT - nawet 300 zł na zakłady wzajemne
- 200% od pierwszej wpłaty

eToto Online - rejestracja

Etap 2 - bonus 900 zł. Wysokość drugiego bonusu uzależniona jest od wielkości drugiej wpłaty i równa jest 100% tej kwoty. Odgórnie wartość dodana jest nie większa od 900 zł. Innymi słowy, jeżeli podczas drugiego zasilania salda przelejemy więcej niż 900 zł, to otrzymamy dokładnie 900 zł. Przy mniejszej kwocie dostaniemy jej równowartość. Musimy jeszcze nadmienić, że pierwszy i drugi bonus będzie przeniesiony z salda bonusowego na saldo główne dopiero wówczas, gdy dokonamy określonego obrotu samego bonusu i dwóch pierwszych wpłat, które przelaliśmy. W przypadku niespełnienia tego warunku lub po upływie 30 dni od otrzymania premii i niewykonania przewidzianych przez regulamin operacji premia zostanie nam odebrana.

By otrzymać całkowity bonus eToto, musimy wykonać następujące czynności:

 • mamy 30 dni na czterokrotny (4x) obrót wpłaty i bonusu – innymi słowy, gdy wpłaciliśmy przy pierwszym przelewie 50 zł, to musimy wykonać zakłady na kwotę równą 600 zł (50 zł wpłaty własnej + 100 zł premii = 150 zł, co mnożymy razy cztery). Ten warunek dotyczy również drugiego przelewu i kolejnego bonusu – gdy wpłacimy 500 zł, to otrzymamy kolejne 500 zł, skąd wymagany czterokrotny obrót (4x) wynosi w tym przypadku 4000 zł.

  By otrzymać oba dodatki, musimy więc wykonać zakłady o wysokości 4600 zł. Organizator promocji nie nakłada na gracza wymogu wliczania do obrotu tylko poprawnych typów - zaliczają się do niego również nietrafione kupony. Maksymalny bonus, tj. 1000 zł, otrzymamy tylko w przypadku, gdy pierwsza wpłata wynosiła 50 zł i więcej, druga wpłata 900 zł i więcej oraz dokonaliśmy zakładów na kwotę 7800 zł (wszystko w terminie 30 dni od zaksięgowania pierwszej premii);
 • by stawka kuponu została dodana do obrotu, musimy obstawiać tylko zakłady przedmeczowe (prematch) lub LIVE;
 • każdy kupon zaliczany do obrotu bonusu eToto musi mieć kurs co najmniej 2.20. W przypadku zakładów akumulowanych, każde pojedyncze wydarzenie na kuponie - kurs nie mniejszy niż 1.30 (z zachowaniem łącznego kursu minimum 2.20);
 • tylko zakończone zakłady wliczane są do obrotu (nie są dodawane kupony nierozstrzygnięte, anulowane itd.).     

Oczywiście zaprezentowane warunki i zasady regulaminowe dotyczą bonusu na start w eToto w wersji ponadstandardowej z naszym kodem promocyjnym, który brzmi LEGALSPORT. Nasz pięciogwiazdkowy kod promocji do eToto jest w 100% darmowy.

Bonus powitalny STS - jakie warunki

Przejdziemy teraz do omówienia warunków uzyskania i otrzymania bonusu powitalnego STS. Podobnie, jak w przypadku eToto, by otrzymać internetowy bonus na start STS wystarczy utworzyć nowe konto gracza w Star-Typ Sport. Rejestrację w STS możecie przeprowadzić w tym miejscu >>>  Rejestracja nowego konta w STS .

Założenie nowego, w 100% darmowego, konta to nic trudnego, ale gdybyście chcieli dowiedzieć się czegoś więcej o bezpłatnej rejestracji w STS, to odsyłamy Was teraz do naszego specjalnego i merytorycznego tekstu na ten temat z serii vademecum: "Jak szybko i skutecznie zarejestrować się w STS". Wielkość przyznanej premii uzależniona jest od wysokości pierwszej wpłaty na nasze konto i wynosi 100% tej sumy do kwoty 1200 zł.

Innymi słowy, przelewając np. 400 zł, otrzymamy kolejne 400 zł, które zostanie nam dopisane do konta bonusowego. Wpłaty wyższe niż 1200 zł premiowane będą kwotą równą 1200 zł. Możecie wpłacić dowolną kwotę, nawet przewyższającą max. bonus. W takim wypadku dostaniecie 1200 zł bonusu.

Rekomendacje dla legalnego buka STS - infografika

Przejdźmy teraz do warunków STS koniecznych (regulaminowych) na to, by móc przelać ewentualny bonus na główne saldo kasowe gracza. Musimy spełnić następujące wymagania regulaminu promocji:

 • mamy nieograniczony czas na trzykrotny obrót bonusu – wpłacając np. 300 zł jako pierwszy przelew, otrzymujemy drugie tyle w formie bonusu i musimy zawrzeć zakłady na łączną sumę 900 zł. W przypadku maksymalnej wpłaty wynoszącej 1000 zł i więcej, otrzymamy bonus w wysokości 1000 zł. By móc przelać go na konto główne, łączne stawki zakładów nie mogą być mniejsze niż 3000 zł. Do puli obrotu wliczane są tylko i wyłącznie zakłady wygrane;
 • kupony, których stawki nie są wliczane do obrotu to Maxikombi, Zakład bezpieczny, kupony wypłacone w opcji Cash-out, Hit Dnia, kupony rozliczone w całości jako zwrot, po kursie 1,0 i kupony przegrane;
 • kupony zaliczane do obrotu muszą mieć kurs całkowity nie mniejszy niż 1.91 (zarówno single jak i kupony akumulowane);

Bonus startowy w STS o powyżej przedstawionych parametrach można aktywować tylko z naszym kodem promocyjnym, jakim jest darmowe hasło LEGALSPORT. Kod działa na zasadzie premii pieniężnej i zapewnia dodatkowe bonusy i pieniądze za free.

Bonus eToto i bonus powitalny STS: analiza porównawcza

Porównując bonusy powitalne, proponowane przez legalnych bukmacherów eToto oraz STS, możemy dojść do wniosku, że oba są równie atrakcyjne pod kątem wysokości i na podobnym poziomie, jeżeli chodzi o drogę do możliwości przelania ich na własne konto bankowe. Drugi bukmacher nie nakłada na nas warunku na czas, w którym musimy wykonać regulaminowy obrót oraz wymaga tylko jego trzykrotnej wysokości (3x), ale kosztem doliczania do tego obrotu wyłącznie wygranych kuponów (eToto zalicza do obrotu wszystkie postawione przez gracza zakłady).

Ponadto wysokość wymaganego obrotu w przypadku eToto jest wysoka w porównaniu do STS, jednak pamiętajmy, że zaliczane są stawki wszystkich kuponów, nie tylko trafionych. Wymóg wysokości kursów jest u obu bukmacherów na podobnym poziomie. Oba bonusy - STS i eToto na tym etapie analizy uznajemy więc za podobne.

Przy założeniu, że cały czas gramy wydarzenia o najmniejszym dopuszczalnym kursie oraz całą wygraną z wcześniejszego zakładu przeznaczamy na kolejną (w ostatnim kroku możemy ustalić stawkę na poziomie brakującej kwoty do wymaganej wielkości), to prawdopodobieństwo ukończenia obrotu przy najkrótszej wymaganej serii poprawnych typów wynosi:

 • eToto: 4% - wymagane minimum cztery kupony ze stawkami 1000 zł, 1936 zł, 3748.1 zł oraz 1115.9 zł (uwzględniono podatek);
 • STS: 14% - wymagane minimum trzy kupony ze stawkami 1000 zł, 1680.8 zł oraz 319.2 zł (uwzględniono podatek).

Powyższe obliczenia były przeprowadzone dla maksymalnych bonusów powitalnych. Ponadto jest to bardzo wyidealizowany scenariusz, w którym uwzględniona została tylko możliwość wygrywania od samego początku. Pomimo takich założeń bonus powitalny eToto wydaje się atrakcyjniejszy ze względu na większe szanse na ukończenie obrotu w najkrótszym możliwym czasie.

Instrukcja odbioru bonusu powitalnego u legalnego buka eToto
Jak odebrać bonus powitalny eToto Bonus na start eToto - jak odebrać

W drugiej części naszego tekstu przeanalizujemy, który system bukmacherski najlepiej zastosować, by zrealizować warunek obrotu dla każdego z porównywanych bonusów powitalnych. Zapraszamy Was do lektury dalszego ciągu porównania bonusów bukmacherskich na start w eToto i STS.

Przeprowadziliśmy porównanie bonusu powitalnego eToto i bonusu powitalnego STS, sprawdzając, jakie warunki obrotu nakłada na gracza każdy bukmacher. Tym razem zajmiemy się analizą tych promocji bukmacherskich na start pod kątem ich wykorzystania: sprawdzimy, jaki system bukmacherski najlepiej wykorzystać, by zrealizować warunki obrotu w terminie, a jednocześnie zapewnić sobie maksymalnie wysoki pułap wygranych kuponów.

Jak wykorzystać bonus na start eToto i STS - metody stawkowania dla bonusu powitalnego

Z kodem bonusowym LEGALSPORT w STS dostępny jest wyższy bonus na start
Bonus powitalny STS z kodem promocyjnym

W pierwszej części artykułu przeprowadziliśmy porównanie bonusu powitalnego eToto i bonusu powitalnego STS, sprawdzając, jakie warunki obrotu nakłada na gracza każdy bukmacher. Tym razem zajmiemy się analizą tych promocji bukmacherskich na start pod kątem ich wykorzystania: sprawdzimy, jaki system bukmacherski najlepiej wykorzystać, by zrealizować warunki obrotu w terminie, a jednocześnie zapewnić sobie maksymalnie wysoki pułap wygranych kuponów.

Przejdźmy teraz do propozycji i pewnych symulacji stawkowania w odniesieniu do popularnych systemów dobierania kwot na kolejne zakłady bukmacherskie.

Nakreślmy sytuację: mamy w „gratisie” pewną kwotę, którą musimy obrócić kilka razy, aby ją otrzymać. Wielu graczy, zwłaszcza początkujących, podejdzie do problemu czysto emocjonalnie i stwierdzi, że można zagrać bardzo agresywnie i za wysokie kursy. W jednym lub kilku takich zakładach stracą cały bonus i po zabawie. Naszym celem jest wzbogacenie się, wygrana i wypłata tej wygranej na własne konto bankowe, więc nie powinniśmy tak grać.

Zawodowi uczestnicy zakładów wzajemnych stwierdzą, że droga do celu musi być podparta jakąś strategią. Sam dobór wydarzeń na kupony bukmacherskie to kwestia indywidualna i zależna od tego, jak mocnym typerem jesteśmy. To, co obie te grupy mogą zastosować, by zwiększyć swoje szanse na dokonanie określonego obrotu tym bonusem, to właśnie stawkowanie kolejnych zakładów.

Zakłady bukmacherskie STS

Bonus powitalny STS z kodem promocyjnym 

- 1200 zł od pierwszego depozytu
- darmowy zakład 25 zł
- bezpieczny kupon 34 zł bez ryzyka

W obu przypadkach (bonus powitalny eToto i bonus STS) wymagane są podobne minimalne kursy, by zakład był ważny – okolice 2.00. Z tego powodu można spróbować zastosować metodę stawkowania dedykowaną takim właśnie wydarzeniom (z takimi kursami). Przyjrzymy się dwóm najpopularniejszym: stawkowaniu płaskiemu i metodzie Martingale'a. Pierwszy jest bardzo bezpiecznym systemem nastawionym na nieduże profity i długą grę – zabezpieczamy się na wypadek szybkiej utraty bonusu. Druga metoda to „ryzyko w czystej formie”, jednak by czasem wygrać, należy postawić wszystko na jedną kartę.

Specyfika bonusu powitalnego od eToto (30 dni na zliczanie do obrotu wygranych i przegranych kuponów) wymusza na nas bezpieczną grę. Z tego względu polecamy stosować system bukmacherski płaskiej stawki. W przypadku STS mamy nieograniczony czas na obrót. Ze względu jednak na fakt zliczania tylko kuponów trafionych, można się również pokusić o stosowanie progresji nastawionej na pierwszą wygraną – najwyższa stawka pojawia się przy dobrze wytypowanym kuponie. To właśnie doskonała okazja, by stosować progresje malejące i dlatego przeanalizujemy system Martingale'a.

eToto Zakłady Bukmacherskie - rekomendacje

Musimy określić kilka parametrów, które pozwolą nam rozeznać się nieco w przydatności danej metody stawkowania. Po pierwsze, powinniśmy ustalić kolejno (dla wyżej wymienionych metod) kwoty bazowe (startowe), które już jednoznacznie determinują sposób postępowania. By nie komplikować obliczeń, przyjmujemy, że oba bonusy są maksymalne, po 1000 zł. Takie założenie nie wpływa istotnie na dane otrzymane poniżej – możemy proporcjonalnie zmienić kwoty bazowe dla mniejszych bonusów i otrzymać podobne wyniki.

Przyjmujemy:

 • Bezpieczny system bukmacherski płaskiej stawki – uwzględniając podatek, nasza skuteczność powinna być na poziomie co najmniej 50% dla kursów 2.30 (i 60% dla kursów 1.91), by w dłuższej perspektywie gry nie tracić. Przyjmijmy taką skuteczność. Ustalmy stawkę bazową na poziomach 5%, 10% i 20% całego bonusu – odpowiada to wartościom 50 zł, 100 zł oraz 200 zł. Nie ma sensu grać mniejszymi stawkami ze względu na limit czasowy (eToto) oraz fakt zliczania tylko stawek z dobrze wytypowanych kuponów (STS).
 • Sprawdzony system bukmacherski Martingale'a – w tym miejscu ważne jest, by móc zagrać dostatecznie długi cykl, zanim stracimy cały bonus (musimy mieć możliwość stawiania na tyle długo, by móc w końcu trafić). Z tego względu ustalimy początkową stawkę na poziomie 2 zł. Pozwoli to na rozegranie maksymalnie dziewięciu etapów progresji. W tym miejscu musimy również (bardzo optymistycznie) założyć, że nasza skuteczność dosłownie oznacza: trafiamy przynajmniej jeden kupon na każde dziewięć. Tylko takie podejście pozwala na sensowne określenie ilości rozegranych kuponów, które pozwolą nam zakończyć obrót bonusem.

Obie premie potraktujemy oddzielnie – różnią się nieco i z tego względu optymalne parametry dotyczące metod stawkowania powinny być inne.

Bonus powitalny eToto - jak najlepiej go obrócić

Przypomnijmy, że w przypadku bonusu powitalnego u legalnego bukmachera eToto do obrotu zaliczane są stawki zarówno kuponów trafionych, jak i błędnie określonych. Przeanalizujmy, ile minimalnie powinniśmy skreślić kuponów (OLK – optymistyczna liczba kuponów), by uzyskać wymagany obrót (mając na uwadze skuteczność dla tego typu stawkowań na poziomie co najmniej 50% i odpowiednie założenia dotyczące Martingale'a). Te parametry uzależnimy od wysokości kwoty bazowej (5%, 10% i 20%) dla płaskiej stawki, a dla przypadku metody Martingale'a ustalimy początkową kwotę na poziomie 2 zł.

Bonus powitalny eToto - obrót 
Analiza obrotu bonusu powitalnego u legalnego buka eToto


W przypadku płaskiej stawki na 30 dni rozłożone mamy 156, 78 lub 39 zakładów (w zależności od wysokości stawki bazowej). Daje to 6, 3 lub 2 kupony na dzień. Optymalnym wydaje się stosować więc stawkę bazową w wysokości 10%. Ponadto, co ciekawe dla płaskiej stawki, to to, że te wielkości będą również maksymalnymi – innymi słowy, tyle zakładów zawsze wystarczy, by dokonać pełnego obrotu bonusem (zakładając skuteczność równą 50%).

Zakłady bukmacherskie eToto


Odbierz bonus powitalny eToto 200% i wykorzystaj go na zakłady, zwiększ szanse na wygraną stosując metodę płaskiej stawki

Dla metody Martingale'a, by w pełni obrócić bonusem, musimy minimalnie zagrać 72 razy. Widzimy więc, że system ten jest odpowiednikiem stawki płaskiej w przypadku kwoty bazowej na poziomie 10%. Ze względu na to podobieństwo zalecamy zatem korzystać z metody bezpiecznej, gdyż otrzymujemy te same wyniki, ale bez przesadnie dużego ryzyka.

 

Optymalny obrót bonusem powitalnym STS

Zajmiemy się teraz analogicznymi przeliczeniami dla bonusu oferowanego przez STS. W przypadku oferty powitalnej tego bukmachera zliczane są tylko trafione kupony, musimy uzyskać obrót w wysokości 3000 zł i mamy na to nieograniczoną ilość czasu. Nasza skuteczność w tym przypadku musi być na poziomie 60% (płaska stawka) i co najmniej jeden typ poprawny na każde dziewięć (system Martingale'a). Podobnie jak wyżej, dla płaskiej stawki mamy:

System bukmacherski płaskiej stawki - obrót bonusem na start w STS 
Obrót bonusem na start STS w systemie płaskiej stawki

Powyższe liczby przedstawiają sytuację, w której wszystkie obstawiane przez nas kupony wygrywają. Z tego względu bardziej realna jest opcja, w której te parametry są kolejno na poziomach 100, 50 oraz 25. Statystycznie takie wielkości gwarantuje skuteczność równa 60% dla typów bukmacherskich z kursem 1.91.

Instrukcja odbioru bonusu powitalnego u legalnego buka STS 
Jak odebrać bonus na start STSBonus powitalny STS - jak go odebrać

Minimalna liczba rozegranych kuponów dla metody Martingale'a wynosi 54. Wśród tych zakładów jest tylko 6 wygrywających. W tym przypadku droga do ukończenia pełnego obrotu może być dużo dłuższa ze względu na niskie początkowe stawki w cyklu. Zalecamy więc korzystać z płaskiej stawki, która jest bezpieczniejsza i szybciej osiągniemy cel.

Bonusy powitalne eToto i STS - podsumowanie

Wszystkie powyższe obliczenia uwypuklają jeden bardzo ważny fakt: oba bonusy powitalne na start dla nowych graczy (eToto i STS) są możliwe do zrealizowania poprzez grę planowaną i bezpieczną, bez zbędnego ryzykowania własnym saldem bukmacherskim.

Bonus bukmacherski na start STS i promocja powitalna eToto różnią się między sobą wysokością i warunkami obrotu bukmacherskiego, ale stosując podobne metody stawkowania, możemy wykonać pełen obrót zapisany w regulaminie i wypłacić ugraną kasę na swoje konto bankowe w tym samym czasie i przy pomocy niedużego nakładu pracy. Zastosowanie więc odpowiednich systemów doboru kwot na kolejne zakłady pozwala nam stwierdzić, że oba bonusy bukmacherskie są podobne i to jest ich w tym momencie największa zaleta. 

Kompletne zestawienie porównawcze bonusu STS i eToto zawiera poniższa tabela:

    STS Zakłady Bukmacherskie      eToto Zakłady Bukmacherskie   
1. Max. wysokość bonusu 1200 zł 300 zł
2. Wysokość bonusu
z kodem LEGALSPORT
1259 zł 300 zł 
3. Freebety w ofercie na start dla nowych graczy  25 zł  20 zł (opcja)
4. Zakład bez ryzyka za kod promocyjny  34 zł (wcześniej 30 zł) -
5. Warunki obrotu bonusem        3-krotny obrót* 4-krotny obrót**              
6. Czas na obrót bonusem Nieograniczony 30 dni
7. Oceny i opinie - podsumowanie  8.5/10 >>> Konto w STS 9.5/10 >>> Konto w eToto

*   W STS do obrotu liczą się tylko trafione kupony bukmacherskie
** U bukmachera eToto występuje obrót depozytem i bonusem

Warto spróbować modyfikacji opisanych metod, by uzyskać bardziej optymalne strategie prowadzące do celu. Polecamy modyfikować wielkość zakładu bukmacherskiego dla płaskiej stawki w trakcie gry, stosując np. system bukmacherski stawkowania procentowego. Zmierzając do meritum całej sprawy i przystępnie podsumowując wszystkie przekazane w tym artykule informacje dotyczące bonusów za rejestrację dla nowych graczy STS i eToto.

Zarówno bonus bukmacherski na start od STS (w tym promocyjny i dochodowy zakład bez ryzyka przegranej), jak i promocja powitalna dla nowych klientów od eToto prezentują bardzo wysoki poziom na tle legalnej konkurencji, który tak naprawdę zadowoli każdego typującego i to bez względu na stopień jego obycia z zakładami sportowymi online. Dzięki temu z opisywanych promocji powitalnych od STS i eToto mogą skutecznie korzystać nie tylko początkujący obstawiający, ale również niezwykle doświadczeni gracze, którzy już od lat zajmują się typowaniem zakładów bukmacherskich przez internet.

  Bonus na start w eToto 300 PLN   < || >   Bonus powitalny w STS 1279 PLN  

Chcesz otrzymać ulepszony bonus na start za rejestrację w STS i eToto?
Podczas zakładania konta online wpisz na formularzu rejestracyjnym w polu "kod promocyjny" hasło LEGALSPORT!

Dzieje się tak, albowiem ogólne zasady zapisane w internetowych regulaminach obu bonusów na start są niezwykle proste do zrealizowania - innymi słowy pisząc, na internetowych promocjach powitalny STS i eToto da się po prostu zarobić i to całkiem sporo. Wystarczy tylko zachować spokój i podążać za wcześniej ustalonymi zasadami gry. Dlatego też chcielibyśmy zarekomendować Wam w tym momencie obie opisane powyżej promocje dla rejestrujących się użytkowników online.

Jeżeli założycie nowe internetowe konto online w eToto Zakłady Bukmacherskie oraz u bukmachera STS z kodem promocyjnym LEGALSPORT, to wówczas będziecie mieć ogromne pole manewru przy obstawianiu kolejnych zakładów sportowych na piłkę nożną, siatkówkę, koszykówkę, czy też hokej na lodzie o wysokich kursach bukmacherskich, które, co więcej będziecie nawet czasami stawiać za pieniądze tych dwóch legalnych bukmacherów. Tym samym nie będziecie angażować własnego budżetu zwanego bankrollem, więc lepszej sytuacji w świecie zakładów sportowych zawieranych przez internet, tak naprawdę nie można sobie wyobrazić.

Oczywiście zdajemy sobie sprawę z tego, że nie wszyscy obstawiający chcą sięgać po oba niezwykle korzystne bonusy powitalne na start dla nowych klientów w STS i eToto, mimo iż jest to mega opłacalne. Dlatego też dla takich typujących przygotowaliśmy odrębną rekomendację. Jeśli musicie wybierać pomiędzy ekstra bonusem na start od STS a super promocją powitalną od eToto, to w ostatecznym rozrachunku polecamy rejestrację z kodem promocyjnym LEGALSPORT u bukmachera internetowego eToto Zakłady Bukmacherskie.

Dlaczego polecamy bonus eToto ?

Zdecydowaliśmy się polecić koniec końców promocję od eToto dla nowych typerów, gdyż po prostu dzięki niej można zgarnąć ciut wyższy internetowy bonus na start - maksymalny bonus bukmacherski w eToto, to aż 1040 zł + cykliczne promocje z zakładami bez wpłaty własnych środków. Dodatkowo warto zaznaczyć, że bukmacher eToto Online oferuje ponadto dwa extra freebety po 20 zł na dowolne typy bukmacherskie, znajdujące się w internetowej ofercie sportowej tego buka. Co więcej, do ogólnego obrotu bonusem w eToto wliczane są wszystkie zawarte kupony bukmacherskie, a nie tylko trafione zakłady sportowe. Jest to mega korzystna opcja dla każdego typera, która ostatecznie przechyla według nas szale zwycięstwa na stronę eToto.

   Odbieram freebet i bonus eToto   
   Przejście do formularza online  >>

Mamy nadzieję, że wybraliście już wszystkie korzystne dla siebie opcje i rozpoczęliście już drogę po regularny zysk z zakładów bukmacherskich online. W tym momencie nie pozostaje nam już więc nic innego, jak tylko życzyć Wam szczęścia w zakładach sportowych i wysokich wygranych w dłuższej perspektywie. Powodzenia!

Inni czytali również

Komentarze i opinie (3)

Bonus powitalny eToto vs bonus STS: porównanie
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Typik
skomentowano ponad miesiąc temu
warto jeszcze dać wskazówkę co konkretnie typować z tymi bonusami, więc czekamy
Dymsza
skomentowano ponad miesiąc temu
Biorę bonus od eToto i zobaczymy, co się wydarzy :D Będzie jak znalazł na Ligę Mistrzów
BroMan22
skomentowano ponad miesiąc temu
Porównanie jest okej, ale po co kombinować, jak można oba bonusy pobrać i cieszyć się grą hahah
Zgłoś uwagi do strony
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.