wtorek, 4 października 2022
Najnowsze: Kurs 50.00 na bramkę Lewandowskiego z Interem w Fortuna

Bonusy na start u bukmacherów internetowych

Legalne bonusy powitalne z kodem promo VIP na październik 2022. Ponad 15 000 zł w bonusach na start u polskich buków

Spis treści
Rozwiń
 1. Betclic bonus na start z kodem promo VIP
  1. Jak wypłacić bonus
 2. STS bonus powitalny z kodem
  1. Kod powitalny w STS
 3. MAX bonus powitalny Fortuna online
  1. Bezdepozytowy freebet 20 od Fortuny
  2. Na start bez ryzyka
  3. Jak zastosować kod
 4. PZBuk bonus powitalny bez ryzyka
  1. Jak wykorzystać bonus
 5. LVBET pakiet powitalny z kodem rejestracyjnym
  1. Bonus za pierwszy depozyt
 6. Bonus na start dla graczy w forBET
  1. Nagroda powitalna
  2. Jak się odbiera powitalne bonusy
 7. Totolotek bonus na start w wersji VIP
  1. Jak odebrać bonus
  2. Jaki depozyt się najbardziej opłaca
 8. Betfan bonus na start - Mega Pakiet 3100 PLN
  1. Jak odebrać premię w BETFAN
 9. TOTALbet oferta powitalna z kodem VIP
  1. Bonus z depozytem
 10. eToto bonus na start
  1. Czy freebet działa?
 11. Milenium: bonus powitalny z kodem rejestracyjnym
Bonusy dla nowych graczy z kodem VIP u legalnych polskich bukmacherów - zdjęcie do tekstu
Najlepsze legalne bonusy na start

Będąc na początku swojej bukmacherskiej przygody zadajemy sobie pytanie, który operator zakładów wzajemnych najlepiej spełni nasze oczekiwania?

najlepsze bonusy na start
50 zł za darmo, 550 zł bez ryzyka + 5000 zł za depozyt

 Oprócz samej oferty, która oczywiście jest jedną z najważniejszych kwestii, warto zwrócić uwagę także na kursy bukmacherskie i opinie graczy o danej firmie. Nie mniej ważną kwestią jest również system promocyjny u danego bukmachera, zwłaszcza bonusy dla nowych graczy: gdy zastanawiamy się, w której firmie założyć swoje konto typerskie, odpowiednio atrakcyjny, dobrze skonstruowany bonus powitalny może przeważyć szalę na korzyść tego lub innego operatora. Zobacz opinie o bonusach oraz zestawienie premiowych kodów na start do promocji najlepszych buków online: STS, Totalbet, Fortuna czy eWinner. Wybierz premię na początek adekwatną do Twoich możliwości finansowych.

Sprawdzamy, jakie pakiety na start proponują polskim graczom legalni bukmacherzy internetowi z listy, którzy posiadają oficjalną licencję MF, i co warto wiedzieć na temat danej promocji.

Bukmacher bez podatkuEkstra +14% więcej do wygranych + 3100 zł 

Bukmacher bez podatku
Ekstra +14% więcej do wygranych + 3100 zł 

OBSTAWIAM w

W poniższym tekście bukmacherskie bonusy powitalne zamieszczone są w przypadkowym porządku. Jeśli chcecie dowiedzieć się, który bonus na start jest w rzeczywistości najlepszy i z którego warto skorzystać w pierwszej kolejności, to przeczytajcie nasz ranking bonusów powitalnych - znajdziecie tam rzetelną ocenę każdego pakietu powitalnego oraz informację, ile możecie zyskać na start u każdego z legalnych polskich buków.

Betclic bonus na start z kodem promo VIP

Bardzo atrakcyjny bonus dla nowych graczy ma w swojej ofercie legalny polski bukmacher Betclic. Każdy nowy gracz, który zarejestruje swoje konto typerskie w Betclic Polska może zgarnąć ubezpieczenie pierwszej wpłaty nawet do 550 zł. By rozpocząć rejestrację, która jest bardzo prosta i zajmuje zaledwie 1 minutę, wystarczy kliknąć w poniższy baner lub ten link aktywacyjny ==> ODBIERAM EXTRA BONUS BETCLIC 100% Z KODEM VIP <==)

Oznacza to, że swoją przygodę z typowaniem wyników sportowych w Betclic online można rozpocząć z bankrollem w wysokości 550 zł lub 1100 zł jak wygrasz po wpłacie 550 zł. Taka kwota z pewnością może się przełożyć na wiele trafionych kuponów, zwiększając jednocześnie nasze szanse na wygrane bukmacherskie w Betclic.

Jak wypłacić bonus

Dużą zaletą bonusu powitalnego w Betclic Polska są również proste warunki obrotu. By wypłacić oferowany przez legalnego buka Betclic bonus VIP 100% od pierwszej wpłaty na swój rachunek bankowy, wystarczy dokonać czterokrotnego obrotu sumą depozytu i bonusu, na co mamy 30 dni. Jeśli więc w ramach pierwszego depozytu wpłaciliśmy np. 500 zł, musimy postawić dowolne zakłady bukmacherskie w Betclic na łączną kwotę 4000 zł (4x depozyt 500 zł = 2000 zł + 4x bonus 500 zł = 2000 zł).

PROMOCJE BETCLIC +550 ZŁ NA START
Boost Betclic, Jackpot lub Liga Betclic

Podczas zakładania konta warto pamiętać, by wykorzystać w Betclic Zakłady Bukmacherskie nasz kod promocyjny VIP dla nowych klientów na październik 2022, dzięki któremu otrzymamy najlepszy pakiet powitalny o Betclic Polska. Unikalny kod rejestracyjny, który brzmi "LEGALSPORT", wystarczy tylko wpisać lub wkleić w pole zatytułowane 'Kod promocyjne" podczas procesu zakładania konta. Poniżej możecie sprawdzić, gdzie należy wprowadzić kod promo VIP do bonusu powitalnego Betclic.

Rejestracja z kodem bonusowym Betclic Zakłady Bukmacherskie - infografika
Bonus z kodem promocyjnym VIP w Betclic Polska

Jak widać, ekskluzywny bonus powitalny Betclic VIP z kodem promocyjnym to naprawdę atrakcyjna oferta na polskim rynku zakładów sportowych, a sam Betclic nie bez powodu znajduje się w TOP 5 najlepszych bukmacherów internetowych i cieszy się pozytywnymi opiniami graczy.

Warto również dodać, że oprócz atrakcyjnej promocji na start ten legalny polski bukmacher ma liczne promocje okazjonalne (Jackpot, Liga Betclic lub BoostBetclic) i bonusy stałe dla regularnych typerów, w tym akcję bonusową "Multi+", w ramach której można zgarniać wyższe wygrane z kuponów AKO.

STS bonus powitalny z kodem

Nowi gracze i typerzy zakładów, rejestrujący konta bukmacherskie online u legalnego bukmachera internetowego STS, mogą liczyć na wysoki bonus powitalny z atrakcyjnymi warunkami obrotu. Podobnie jak u innych, także i u tego buka najbardziej opłacalna jest STS rejestracja z naszym kodem bonusowym.

Za zastosowanie unikalnego kodu promocyjnego VIP na październik 2022 można zgarnąć ponadstandardowy bonus na start STS, który wynosi aż 1279 zł! Hasło kodu do bonusu STS brzmi "LEGALSPORT" i na formularzu rejestracji pojawi się automatycznie jak wykorzystasz referencyjny link.

sts kod promocyjny - wersja vip
4 bonusy startowe: 25 zł freebet, 20 zł na esport i betgames

Ekskluzywny pakiet powitalny STS  z kodem promocyjnym składa się z 4 bonusów. Pierwszym z nich jest podwojenie pierwszej wpłaty do kwoty aż 1200 zł (premia za depozyt finansowy). Druga część promocji to darmowy zakład bukmacherski 25 zł (tzw. STS freebet 25 PLN), trzeci element oferty powitalnej STS to unikalny zakład bez ryzyka 34 zł. Nowy bonus to 20 zł na BetGames - zakłady na karty: poker, bakarat i wojnę.

Warto pamiętać, że w STS cashback dostępny jest tylko z kodem promocyjnym - w standardowej ofercie ten element promocji powitalnej jest niedostępny. A z pewnością warto zgarnąć taki bonus: dzięki niemu możemy bowiem postawić zakład bukmacherski bez ryzyka przegranej. Jeśli nasz kupon okaże się nietrafiony, STS zwróci nam stawkę do 34 zł.

Kod powitalny w STS

Bardzo korzystne są w STS warunki przyznania bonusu powitalnego za użycie internetowego kodu powitalnego. Po rejestracji na stronie internetowej STS lub w dedykowanej na smartfony i tablety aplikacji bukmacherskiej i dokonaniu pierwszej wpłaty (tu dowiesz się, jak wpłacić pieniądze do STS i jakie formy płatności akceptuje ten legalny bukmacher) od razu otrzymujemy nagrodę w postaci jednorazowego doładowania konta bonusowego w wysokości pierwszej wpłaty (maksymalnie do 1200 zł). Nie musimy stawiać żadnych kuponów bukmacherskich ani spełniać innych warunków - bonus do 1200 PLN otrzymujemy od razu do dokonaniu pierwszego depozytu.

Darmowy zakład 25 PLN na start w STS Zakłady Bukmacherskie - infografika
Freebet 25 zł w STS z kodem promocyjnym

Aby przyznany bonus przenieść z konta bonusowego na ekonto gracza, musimy dokonać 3-krotnego obrotu przyznaną kwotą, przy kursie wynoszącym minimum 1.91, przy czym do obrotu bonusem wliczane są tylko zakłady wygrane (możemy obstawiać zarówno typy z oferty LIVE, jak i zakłady prematch).

Bardzo proste warunki obrotu mają również bonusy promccyjne STS dla stałych graczy regularnie stawiających kupony, które ten legalny bukmacher organizuje regularnie. Dlatego konto typerskie STS dostarczy każdemu graczowi wiele okazji do zgarnięcia dodatkowej kasy na internetowe zakłady bukmacherskie, w tym także podczas promocji na wirtuale i esport.

MAX bonus powitalny Fortuna online

Wysoki bonus dla start nowym graczom oferuje również legalny bukmacher Fortuna. Buk przygotował dla typerów wyjątkową promocję, składającą się aż z trzech części. Pierwsza część mega pakietu powitalnego Fortuna z naszym kodem promocyjnym to podwojenie pierwszego depozytu do kwoty nawet 1000 zł. Oznacza to, że wpłacając 1000 zł, drugie 1000 zł otrzymamy od bukmachera za darmo. By go otrzymać, należy zasilić konto gracza w ciągu 10 dni od jego rejestracji, a następnie zawrzeć zakład, którego parametry bukmacher określi indywidualnie dla każdego gracza.

Bezdepozytowy freebet 20 od Fortuny

Drugi element pakietu z to freebet 20 zł, czyli darmowy zakład bukmacherski - dzięki niemu możemy postawić kupon całkowicie na koszt bukmachera, nie ryzykując swoimi pieniędzmi.

BONUS POWITALNY OD FORTUNA
1145 zł tylko za aktywny na rok 2022 kod promocyjny

Trzeci bonus wchodzący w skład pakietu powitalnego Fortuna VIP to możliwość uzyskania zwrotu za pierwszy postawiony i przegrany zakład.

Na start bez ryzyka

Zakład bez ryzyka od Fortuny dotyczy pierwszego kuponu, który postawimy po rejestracji konta na stronie internetowej eFortuna.pl i dokonaniu pierwszej wpłaty na konto gracza. Kupon może dotyczyć dowolnych zdarzeń, bukmacher nie stawia też żadnych wymagań odnośnie minimalnego kursu. Jeśli okaże się on nietrafiony, Fortuna zwróci nam postawioną kwotę, maksymalnie do 100 zł.

Jak zastosować kod

Jeśli jednak podczas zakładania konta bukmacherskiego w eFortuna wykorzystamy unikalny kod promocyjny LEGALSPORT, ta część bonusu zostanie podwyższona. Zamiast 100 zł cashbacku otrzymamy zwrot aż do kwoty 125 zł. Akceptowany przez bukmachera Fortuna kod rejestracyjny wystarczy wpisać podczas rejestracji konta - to wszystko, co musimy zrobić, by cieszyć się dodatkową kasą i maksymalnym bonusem powitalnym Fortuna w wysokości nawet 1140 PLN!

PZBuk bonus powitalny bez ryzyka

Bonus powitalny dla nowych graczy przygotował także legalny polski bukmacher PZBuk, gdzie na start zgarnąć można było podwojenie pierwszego depozytu do kwoty 500 zł (wcześniej freebet 50 zł), a teraz jest to bez ryzyka 200 zł. To niezbyt wiele w porównaniu do innych legalnych bukmacherów w Polsce, jednak bonus na start od PZBUK dla nowych typerów z naszym kodem promocyjnym zyskuje dzięki bardzo korzystnym warunkom obrotu, z którymi bez trudu poradzi sobie nawet początkujący typer.

Zakłady bukmacherskie PZBUK

Ekskluzywny bonus na start z kodem promocyjnym VIP

PZBuk rejestracja online

By otrzymać bonus 200 zł w PZBuk online, gracz musi podczas rejestracji zweryfikować swój numer telefonu, a następnie dokonać pierwszej wpłaty (minimalna kwota uprawniająca do otrzymania bonusu wynosi 20 zł, a maksymalnie uzyskać można 200 zł), podczas której należy aktywować promocję powitalną. Z kolei możliwość wypłaty otrzymanej kwoty na swój rachunek bankowy odblokowujemy poprzez dokonanie czterokrotnego obrotu sumą depozytu i bonusu, na co mamy aż 60 dni. Do obrotu zaliczają się tylko kupony AKO z minimalnym kursem całkowitym 2.00. Jeśli nie jesteście pewni, jakie zakłady postawić za bonus na start w PZBuk, poniżej przedstawiamy Wam przykładowy kupon.

Jak wykorzystać bonus

Warto dodać, że regulamin promocji powitalnej PZBuk nie określa minimalnego kursu pojedynczej selekcji ani też minimalnej liczby typów na kuponie. Ważne, by był to kupon AKO, a więc składający się z co najmniej dwóch zakładów. Natomiast to, czy na naszym bonusowym kuponie umieścimy trzy selekcje czy pięć, zależy od nas.

Przykładowy kupon spełniający warunki obrotu bonusem na start PZBuk

LKS Łódz vs Lechia Gdańsk, Ekstraklasa, typ 2, kurs - 2.15
Dortmund vs Augsburg, Bundesliga, typ 1, kurs - 1.32
Newcastle vs Arsenal, Premier League, typ 2, kurs - 2.0

---------------------------------------------------------------------------
Całkowity kurs kuponu: 5.68 | Stawka kuponu 50 zł | Ewentualna wygrana: 254.91 zł
(w tym 2% w ramach promocji Kombodoładowanie)
>>>Zakładam konto PZBuk online<<<

Pamiętajcie, by podczas rejestracji wykorzystać najlepszy akceptowany przez legalnego bukmachera PZBuk kod promocyjny do bonusu dla początkujących typerów na październik 2022. Hasło internetowego kodu to "LEGALSPORT". Z tym zyskownym kodem rejestracyjnym nie tylko otrzymacie ekskluzywny bonus powitalny PZBuk bez ryzyka utraty pierwszej wpłaty, ale również będziecie mieli pełen dostęp do wszystkich akcji bonusowych i promocyjnych dla graczy w PZBuk. Na przykład do promocji Kombodoładowanie, zwiększającej wygrane z kuponów AKO nawet o 15%!

LVBET pakiet powitalny z kodem rejestracyjnym

Wysoki bonus powitalny, bo w wysokości aż 1 590 złotych, można otrzymać u legalnego polskiego bukmachera LVBET. W skład pakietu powitalnego LVBET wchodzą unikalne bonusy z mnożnikiem od dwóch pierwszych wpłat (od pierwszego depozytu można zyskać maksymalnie 1000 zł, a bonus od drugiej wpłaty wynosi do 500 zł) oraz ekskluzywny freebet 20 PLN.

Ta premia LVBET, jest dostępna tylko dla graczy, którzy podczas rejestracji wykorzystają zyskowny LVBET kod promocyjny VIP. W wersji standardowej LVBET bonus na start wynosi 1500 zł, a darmowy zakład bukmacherski jest bez kodu niedostępny.

internetowy bonus lvbet
20 zł za darmo, 20 zł na wirtuale + 1550 zł za depozyt

Aby móc skorzystać z tej wyjątkowej promocji, wystarczy zarejestrować swoje darmowe konto bukmacherskie na stronie internetowej LVBET.pl. Cały proces jest bardzo prosty i intuicyjny oraz zajmuje nie więcej niż kilka minut. Po aktywacji Konta Tymczasowego LVBET zalecamy przekształcenie go od razu w Konto Stałe (wymaga to podania m.in. numeru rachunku bankowego, na który przelewane będą nasze wygrane), ponieważ dopiero po pełnej aktywacji otrzymamy od LVBET darmowy zakład bukmacherski 20 zł za kod bonusowy.

Bonus za pierwszy depozyt

Po aktywacji konta typerskiego (LVKonto) należy dokonać pierwszej wpłaty. Po dokonaniu przelewu otrzymamy bonus w wysokości 1% swojego depozytu, z mnożnikiem kursu całkowitego „x100”, który należy aktywować. Kolejną czynnością jest przygotowanie samego kuponu kombi (minimum 3 zdarzenia, kurs łączny minimum 2,50 i minimum 1,25 na każdą zakład) za środki bonusowe.

Ostatnim krokiem jest postawienie wspomnianego zakładu. W efekcie możemy zyskać nawet do 1500 złotych, nie naruszając swojego depozytu. Na koniec warto również wspomnieć, że jeśli nasz zakład okaże się trafiony, to w celu odblokowania możliwości wypłaty, należy cztery razy obrócić depozyt po kursie minimalnym 2,00. Ważną kwestią jest również fakt, że aby kupon mógł liczyć się do obrotu, to przynajmniej jedna selekcja na zakładzie musi posiadać kurs nie mniejszy niż 1,50. Dokładnie takie same są zasady bonusu od drugiej wpłaty, przy czym tutaj mnożnik kursowy wynosi x50.

Oferta na start z kodem promo VIP w LVBET Zakłady Bukmacherskie - infografika
Bonusy na start LVBET z kodem promocyjnym

Warto też wspomnieć, że główny sponsor Wisły Kraków nie zapomina o swoich stałych graczach, dla których regularnie udostępnia czasowe promocje, czego najlepszym przykładem jest akcja „VARyfikacja w LVbet”, związana z popularnym systemem VAR, mającym na celu zapobieganie błędom popełnianym przez sędziów. Aby z niej skorzystać wystarczy postawić zakład pojedynczy lub kombi za minimum 10 zł, przy kursie minimalnym 1,50, na którym przynajmniej jedno zdarzenie związane będzie z najwyższą klasą rozgrywkową w Polsce.

Jeśli kupon okaże się nietrafiony, a jego bezpośrednią przyczyną będzie skorzystanie przez arbitra z wideo weryfikacji, to wówczas bukmacher zwróci nam postawioną stawkę do maksymalnie 100 złotych. Inne bonusy i promocje w LVBET to np. akcja Multikozak zwiększająca wygrane z kuponów AKO, czy Gruby Kupon +20%, a więc rejestrując swoje konto gracza w LVBET możemy być pewni, że nuda nam nie grozi.

Bonus na start dla graczy w forBET

Pod względem promocji dla nowych graczy bardzo dobrze wypada również legalny polski bukmacher forBET, który na start proponuje bonus powitalny forBET2000. Typerzy w forBET Zakłady Bukmacherskie mogą otrzymać bonusy aż od trzech pierwszych wpłat:

 • bonus 100% od pierwszej wpłaty maksymalnie do 1000 zł
 • bonus 75% od drugiej wpłaty maksymalnie do 500 zł
 • bonus 50% od trzeciej wpłaty maksymalnie do 500 zł

  Dodatkowo, wykorzystując podczas rejestracji konta typerskiego najlepszy akceptowany przez forBET nasz mega kod promocyjny do bonusu na 2022, można zgarnąć extra 110 zł na start: 50 zł jako zakład bez ryzyka (cashback forBET), 50 zł gratis za zastosowanie kodu oraz freebet 20 zł.

  Nagroda powitalna

  Łącznie bonus powitalny forBET z kodem promocyjnym VIP wynosi więc aż 2100 zł! Obok takiej nagrody z pewnością trudno przejść obojętnie, zwłaszcza że może się ona przełożyć na naprawdę wiele trafionych kuponów, zwiększając jednocześnie nasze szanse na wygrane bukmacherskie w forBET online.
Pakiet powitalny 2100 PLN z kodem bonusowym w forBET Zakłady Bukmacherskie - infografika
MAX bonus forBET z kodem promocyjnym

Aby otrzymać najlepszy pakiet powitalny forBET dla nowych graczy, należy przede wszystkim założyć konto gracza na stronie internetowej iforBET.pl lub w aplikacji mobilnej forBET na telefon i tablet. Proces rejestracyjny jest bardzo prosty i wymaga podania kilku podstawowych danych gracza, takich jak imię i nazwisko, adres czy numer PESEL. Po aktywacji konta typerskiego należy dokonać wpłaty (tu przeczytasz, jakie formy płatności akceptuje forBET i w jaki sposób wpłacić depozyt) – trzy pierwsze depozyty będą nagradzane bonusem kolejno 100% od wpłaty, 75% oraz 50%, przy czym jednocześnie aktywny może być tylko jeden bonu (jeśli dokonany wszystkich trzech depozytów tego samego dnia, dwa bonusy będą oczekiwać na aktywację do czasu aż wykorzystamy pierwszy bonus).

Jak się odbiera powitalne bonusy

W tym tekście znajdziesz dokładne instrukcje, jak odebrać bonus na start w forBET. W skrócie: minimalna kwota pierwszego depozytu wynieść musi 20 zł, a bonus zostanie odblokowany w momencie, kiedy gracz dokona jednokrotnego obrotu wpłatą po całkowitym kursie minimalnym 2,00 na dowolną liczbę kuponów równą deponowanej kwocie.

Jeśli chcesz wypłacić bonus powitalny forBET na nasz rachunek bankowy, musisz natomiast dokonać czterokrotnego obrotu kwotą bonusu, stawiając kupony na minimum trzy zdarzenia – każde z minimalnym kursem 1,30. Czas na taki obrót wynosi 30 dni i liczony on jest od momentu aktywacji bonusu. 

Totolotek bonus na start w wersji VIP

O nowych graczach nie zapomniał również Totolotek, który przygotował ekskluzywny bonus 100% od depozytu. Podwyższony pakiet powitalny dostępny jest, jeśli podczas rejestracji konta wykorzystamy u bukmachera Totolotek aktywny kod promocji na październik 2022 - hasło kodu brzmi LEGALSPORT.

Jak odebrać bonus

Dlaczego warto to zrobić? Ponieważ standardowy bonus na start w Totolotku jest niższy, a to naprawdę spora różnica, która może się przełożyć na wiele wygranych kuponów bukmacherskich.

Zakłady bukmacherskie Totolotek

Bonus powitalny Totolotek z kodem rejestracyjnym

Odbieram z kodem

Jeśli chcemy otrzymać ekskluzywny bonus na start w Totolotku, musimy przede wszystkim otworzyć konto bukmacherskie na stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej tego buka (tu przeczytasz jak przebiega u legalnego bukmachera Totolotek rejestracja darmowego konta typerskiego). Od razu po aktywacji konta otrzymamy pierwszą część bonusu (teraz zawieszona), czyli podwyższony darmowy zakład w wysokości 25 zł (do wykorzystania na dowolny kupon bukmacherski, zawierający co najmniej jedno zdarzenie z minimalnym kursem 2,00). By otrzymać drugą część oferty, czyli bonus 100% od depozytu do 1049 zł, musimy natomiast dokonać pierwszej wpłaty, od której naliczany jest bonus. Maksymalnie możemy podwoić kwotę 1049 zł, co da nam bukmacherski bankroll w wysokości 2098 zł.

Jaki depozyt się najbardziej opłaca

Minimalna kwota wpłaty, dzięki której możemy odebrać u bukmachera Totolotek bonus na start 1049 PLN z kodem promo, wynosi 20 zł. Przy takim depozycie otrzymamy oczywiście bonus w wysokości tylko 20 zł, dlatego najbardziej opłaca się przelać w ramach pierwszego depozytu 1049 zł - wówczas otrzymamy od buka Totolotek maksymalny bonus, czyli drugie 1049 zł.

Bonus ten przyznawany jest automatycznie, ale udział w promocji rozpoczyna się w chwili zawarcia zakładu z salda bonusowego. Jeśli chcemy wypłacić środki, zgromadzone na koncie po aktywacji bonusu, musimy dokonać wymaganego obrotu w zakładach wzajemnych w kwocie równej 3x (otrzymany bonus + kwota pierwszej wpłaty). Warto tutaj również pamiętać, że do obrotu nie wlicza się stawek z zakładów, gdzie nastąpił zwrot lub tych, w których wystąpiło unieważnienie pierwotnego kursu.

Betfan bonus na start - Mega Pakiet 3100 PLN

Wyjątkowo wysoki bonus powitalny proponuje nowym graczom Betfan Zakłady Bukmacherskie: u tego buka na start można zdobyć aż 3100 zł! Co ciekawe, w Betfan bonus powitalny z premiowo-promocyjnym kodem na 2022 zaskakuje nie tylko kwotą, ale również warunkami odbioru.

betfan premia finansowa 3100 zł
Dwa bonusy na powitanie tylko z kodem internetowym

Przyznawany jest najpierw jako bonus 10% od trzech pierwszych wpłat, a następnie jako mnożnik x10 od wygranych, uzyskanych z obrotu bonusem od depozytu.

Jak odebrać premię w BETFAN

Choć na pierwszy rzut oka warunki odbioru pakietu powitalnego w Betfan mogą się wydawać skomplikowane, w rzeczywistości wszystko jest bardzo proste. Poniżej przedstawiamy skrótową instrukcję:

 • załóż konto bukmacherskie Betfan online, co zajmie Ci nie więcej niż kilka minut i wymaga podania tylko podstawowych danych (imię i nazwisko, numer telefonu, login i hasło do konta); proces rejestracyjny rozpoczniesz klikając w poniższy baner lub w ten link aktywacyjny do bonusu ==> ODBIERAM MEGA PAKIET 3100 PLN W BETFAN <===
 • dokonaj wpłaty pierwszego depozytu i odblokuj bonus, obracając 1x kwotą depozytu (dowolne zakłady SOLO lub AKO z minimalnym kursem 2.0); wówczas otrzymasz 10%  od depozytu (maksymalnie do 100 zł, jeśli wpłacisz 1000 zł lub więcej)
 • obróć bonusem 5x, stawiając kupony AKO z co najmniej trzema zdarzeniami (minimalny kurs selekcji 1.3 i minimalny kurs całego kuponu 2.0), a podczas przenoszenia uzyskanych w ten sposób wygranych z konta bonusowego na konto główne otrzymasz w bonusie mnożnik x10! Dzięki temu, jeśli na obrocie bonusem wygrałeś 97 zł, na Twoim koncie głównym pojawi się aż 970 zł!
LEGALSPORT - kod bonusowy VIP do Betfan Zakłady Bukmacherskie - infografika
Betfan kod promocyjny VIP do bonusu na start

Co ważne, bonus otrzymamy od trzech pierwszych wpłat, a więc pomnożone wygrane możemy zgarnąć aż trzy razy - łącznie do 3000 zł dodatkowych środków na zakłady bukmacherskie w Betfan!

Pamiętaj, by podczas rejestracji konta typerskiego wykorzystać najlepszy Betfan kod promocyjny do bonusu powitalnego - hasło kodu to LEGALSPORT (<=== skopiuj ten kod). Dzięki niemu otrzymasz nie tylko Mega Pakiet Pudziana na start Betfan Online, ale również zyskasz pełen i nieograniczony dostęp do wszystkich bonusów i promocji w Betfan. Jedną z nich jest na przykład oferowana przez legalnego bukmachera Betfan gra bez podatku, dzięki której każdego dnia możesz stawiać kupony bukmacherskie z wygranymi wyższymi aż o 14%! Pozostałe to Happy Hours, MyBet czy Boost.

TOTALbet oferta powitalna z kodem VIP

Ponadstandardowy bonus powitalny z kodem promocyjnym można zgarnąć także u legalnego bukmachera TOTALbet. Ten buk internetowy przygotował dla graczy aż dwie wyjątkowe promocje: TOTALbet pakiet powitalnych premii z kodem bonusowym to nie tylko podwojenie pierwszej wpłaty do 5000 zł, ale również extra freebet 50 zł.

W tym przypadku zastosowanie unikalnego kodu promocyjnego LEGALSPORT zapewnia nam wyższy darmowy zakład: w opcji bez kodu bonus bez depozytu w TOTALbet wynosi tylko 40 zł.

kod do bonusu 5050 zł w totalbet
Premia za użycie kodu - kasa na nowe konto

Jak odebrać podwyższony pakiet powitalny TOTALbet online? To bardzo proste! Od razu po założeniu konta typerskiego z kodem promocyjnym TOTALbet (wymagana jest pełna TOTALbet rejestracja, a więc trzeba przesłać skan dokumentu tożsamości w celu weryfikacji naszych danych) do naszego konta zostanie przypisany darmowy zakład 50 zł, który możemy wykorzystać na dowolny kupon bukmacherski SOLO lub AKO z minimalnym kursem 2.0. Co ważne, wygrana z takiego kuponu nie jest objęta wymogami obrotu, co oznacza, że możemy od razu wypłacić ją na nasze konto bankowe.

Bonus z depozytem

By otrzymać drugą część bonusu, czyli podwojenie pierwszej wpłaty do 5000 zł, należy dokonać depozytu - minimalna kwota uprawniająca do odbioru bonusu to 1 zł, ale najbardziej opłacalna jest oczywiście wpłata 5000 zł (wówczas otrzymamy od TOTALbet maksymalny bonus na start, czyli drugie 5000 zł). By odblokować bonus, należy dokonać jednokrotnego obrotu depozytem, stawiając dwa różne kupony z minimalnym kursem 2.0. Wypłata bonusu będzie możliwa, kiedy obrócimy nim 6x, stawiając kupony AKO z co najmniej trzema selekcjami (1.20 kurs minimalny selekcji i 2.0 kurs minimalny kuponu), na co mamy 60 dni.

Jeśli natomiast sądzicie, że dodatkowe 50 zł freebetu za kod bonusowy to niewiele, porównajcie dwa poniższe kupony bukmacherskie: jeden z nich to kupon za standardowy freebet 10 zł, natomiast drugi zawiera dokładnie te same typy, ale stawka kuponu to 15 zł. Jak widzicie, dodatkowe 5 zł może się przerodzić w znacznie wyższą wygraną bukmacherską, zwłaszcza jeśli dobrze przemyślimy kursy bukmacherskie!

Kupon bukmacherski za freebet 10 PLN w TOTALbet

Raków Częstochowa vs Korona Kielce, Ekstraklasa, typ 1, kurs - 2.42
Manchester United vs Chelsea, Premier League, typ 1, kurs - 2.22
Valencia vs Real Sociedad, La Liga, typ 1, kurs - 1.72
Ogc Nice vs Amiens Sc, Ligue 1, typ 1, kurs - 1.92

--------------------------------------------------------------------------------
Kurs całkowity kuponu: 17.74 | Stawka kuponu 10 zł | Ewentualna wygrana: 156,11 zł

-------------------------

Kupon bukmacherski za freebet 15 PLN w TOTALbet z kodem promo VIP

Raków Częstochowa vs Korona Kielce, Ekstraklasa, typ 1, kurs - 2.42
Manchester United vs Chelsea, Premier League, typ 1, kurs - 2.22
Valencia vs Real Sociedad, La Liga, typ 1, kurs - 1.72
Ogc Nice vs Amiens Sc, Ligue 1, typ 1, kurs - 1.92

--------------------------------------------------------------------------------
Kurs całkowity kuponu: 17.74 | Stawka kuponu 15 zł | Ewentualna wygrana: 234.17 zł
>>>Zakładam konto TOTALbet z kodem promocyjnym<<<

eToto bonus na start

Bonus dla nowych graczy ma w swojej ofercie również bukmacher eToto, który przygotował dla typerów bardzo atrakcyjny pakiet na łączną kwotę 300 PLN. W skład pakietu wchodzą aż cztery bonusy:

 • freebet 20 zł mobilny (do wykorzystania na mobilnej stronie eToto lub w aplikacji bukmacherskiej na telefon lub tablet)
 • bonus 200% od pierwszej wpłaty maksymalnie do 100 zł

Jak widać, u legalnego bukmachera eToto MAX bonus na start prezentuje się naprawdę ciekawie - zwłaszcza, że w jego skład wchodzą aż dwa freebety, czyli darmowe zakłady bukmacherskie! Ta najbardziej lubiana przez typerów promocja bukmacherska umożliwia postawienie kuponu bukmacherskiego całkowicie za darmo, na koszt bukmachera - dzięki temu nie musimy obawiać się przegranej, bo nie ryzykujemy własnych pieniędzy.

aktywny kod do bonusu etoto
Zastosuj LEGALSPORT na stronie www bukmachera

Oczywiście, podobnie jak ma to miejsce u innych legalnych polskich bukmacherów online, również u eToto podstawowym warunkiem skorzystania z promocji powitalnej jest poprawne założenie konta typerskiego (tu przeczytasz, jak wygląda w eToto rejestracja eKonta). Proces rejestracyjny jest bardzo prosty i szybki, jednak pamiętajcie, by po aktywacji Szybkiego Konta eToto dokonać jego pełnej aktywacji (weryfikacja tożsamości na podstawie dowodu osobistego lub paszportu), ponieważ od tego uzależnione jest przyznanie pierwszego darmowego zakładu.

Czy freebet działa?

Od razu po aktywacji standardowego konta bukmacherskiego otrzymacie pierwszą część bonusu (aktualnie zawieszony), czyli eToto freebet 20 PLN. Kolejne dwa bonusy przyznawane są od wpłaty, a czwarty, czyli freebet 20 zł, uzależniony jest od wysokości drugiego depozytu: jeśli w ramach drugiej wpłaty przelaliście na konto buka co najmniej 40 zł, otrzymacie darmowy zakład mobilny. 

Również warunki odbioru MAX pakietu powitalnego eToto są bardzo proste. Tu przeczytasz dokładną instrukcję jak odebrać bonus na start w eToto, a jeśli potrzebujesz skróconych informacji, to pamiętaj tylko, każdy bonus od depozytu w celu wypłaty na rachunek bankowy wymaga czterokrotnego obrotu sumą depozytu i bonusu (jeśli wpłaciłeś w ramach pierwszego depozytu 50 zł i otrzymałeś bonus 200% czyli 100 zł, musisz łącznie zawrzeć zakłady na kwotę 600 zł) w ciągu 30 dni, a do obrotu wliczają się kupony SOLO z minimalnym kursem 2.2 i kupony AKO (minimalny kurs całkowity 2.2 i minimalny kurs każdej selekcji 1.3).

Milenium: bonus powitalny z kodem rejestracyjnym

Atrakcyjny bonus na start ma dla graczy organizator zakładów sportowych Milenium, gdzie kwota powitalnego pakietu wynieść może nawet 790 zł. Promocja przeznaczona jest dla graczy, którzy prawidłowo założyli konto na stronie Milenium i w ciągu 10 dni od jego zweryfikowania dokonali pierwszej wpłaty na swoje konto (przeczytaj, jak wpłacić pieniądze na konto gracza w Milenium). Dokonanie depozytu jest bardzo proste, ponieważ Milenium Zakłady Bukmacherskie udostępnia typerom kilka wygodnych metod wpłaty - m.in. przez BLIK czy szybkie płatności obsługiwane przez PayU i Tpay.com.

Warto również dodać, że w Milenium rejestracja możliwa jest zarówno poprzez stronę internetową bukmachera, jak i w dedykowanej aplikacji mobilnej, przeznaczonej na smartfony i tablety z systemem operacyjnym IOS oraz Android.

Zakłady bukmacherskie Milenium

Najlepszy pakiet na start Milenium z kodem promocyjnym VIP:
+ bonus od depozytu 760 zł
+ zakład bez ryzyka 10 zł
+ extra bonus za kod promocyjny 20 zł

Milenium online rejestracja

By otrzymać od legalnego polskiego bukmachera Milenium bonus dla startujących graczy na powitanie z naszym kodem promocyjnym (KOD: LEGALSPORT)należy w czasie rejestracji zaznaczyć opcję „Chcę uzyskać Bonus na START”, a następnie do 60 dni (od chwili pozytywnej rejestracji) postawić zakłady w wysokości czterokrotności wpłaconej kwoty (jeśli wpłata wynosi 100 zł, należy zagrać za co najmniej 400 zł), gdzie minimalny kurs nie może być mniejszy niż 2,00. Po spełnieniu wymienionych wyżej warunków, maksymalnie do trzech dni do naszego konta dopisana zostanie odpowiednia kwota bonusu powitalnego.

Oferta powitalna Milenium obejmuje również zakład bez ryzyka 10 zł, dzięki któremu będziemy mogli postawić kupon bukmacherski Milenium nie ryzykując własnych pieniędzy (jeśli kupon okaże się przegrany, buk zwróci nam stawkę za kupon do 10 zł w postaci punktów premiowych). By wziąć udział w promocji należy w czasie zakładania konta zaznaczyć przycisk wyboru „Chcę otrzymać DARMOWY ZAKŁAD” i maksymalnie do 10 dni (od chwili pozytywnej weryfikacji) zawrzeć zakład, który objęty zostanie promocją. Ale to nie wszystko: jeśli przy rejestracji wykorzystamy akceptowany przez Milenium kod promocyjny do bonusu na start (hasło kodu brzmi "LEGALSPORT", dodatkowy otrzymamy ekskluzywny, niedostępny w standardowej ofercie darmowy zakład 20 zł. Łącznie nasz bonus na start w Milenium wyniesie więc 790 zł, a to już naprawdę solidna kwota!

11.07.2019, 12:01
Aktualizacja: 11.07.2019, 12:01
Autor: W. Borecki

Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

Bonusy na start u bukmacherów internetowych
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.