piątek, 19 lipca 2019
Najnowsze: Czy bet at home jest legalny w Polsce?

Bonus Fortuna x3| lipiec 2019

Fortuna Online i bonusy po rejestracji z kodem promocyjnym. Promocja powitalna Fortuna - bonus bez ryzyka - bonus 100% - freebet - bonusy na 2019.

Odbierz kod promocyjny Fortuna Oferta na bonus Fortuna VIP ważna do 31 lipca 2019
Spis treści
Rozwiń
 1. 1. Fortuna bonus od depozytu
 2. Bonus Fortuna od depozytu - zasady
 3. 2. Fortuna bonus na zakład bez ryzyka
 4. Fortuna bonus bez ryzyka - zasady
 5. Fortuna bonus bez depozytu (freebet)
 6. Bonus bez depozytu Fortuna - zasady odbioru
 7. Jak odebrać bonusy Fortuna
 8. Jak wykorzystać bonus Fortuna
 9. Kod promocyjny do bonusów Fortuna
 10. Rekomendacja do bonusów Fortuny
 11. Bonusy Fortuna vs inne bonusy bukmacherskie
 12. FAQ - pytania i odpowiedzi na temat bonusów Fortuna
 13. Kiedy działają bonusy Fortuna
 14. 1. Czy kod promocyjny Fortuna działa do każdego bonusu?
 15. 2. Czy zakład bez ryzyka Fortuna jest bezpieczny?
 16. 3. Fortuna freebet - jak zamienić punkty FKP na bonus
 17. 4. Bonusy Fortuna dla stałych graczy - jak otrzymać
 18. 5. Fortuna bonus 1000 zł lepszy niż bonus Betclic1000 albo STS 1000 zł
 19. 6. Jak szybko wypłacić bonus Fortuna
Fortuna Online oferuje bonusy po zastosowaniu kodu promocyjnego
Fortuna bonusy z promocyjnym kodem

Wszystkie wymienione bonusy Fortuna działają po aktywowaniu kodu promocyjnego na eFortuna. Przy rejestracji internetowej wpisujemy kod promocyjny Fortuna: LEGALSPORT.

   Fortuna VIP bonusy 2019  
Kod promocyjny - aktywacja
Przejście do Fortuna >>

Wybór spośród 3 pakietów promocyjnych Fortuna, sprawia, że gracz rozpoczynający swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi będzie mógł sam wybrać, który wariant nagród Fortuna jest dla niego najlepszy i bardziej odpowiada jego potrzebom na pierwsze zakłady.

Bonusy Fortuna to pakiet promocyjny składający z 3 części: bonus za wpłatę depozytu do maksymalnej wysokości 1000 zł (tzw bonus 100%), kupon bezpieczny Fortuna bez ryzyka za 120 zł (20 zł ponad standard) oraz darmowy freebet Fortuna bez wpłaty depozytu za 20 zł (generowany po rejestracji w punktach FKP, zamienianych w eShop Fortuna na bezpłatny bonus o nominale 20 zł).

Kod promocyjny Fortuna
Fortuna kod promocyjny

To co trzeba koniecznie zapamiętać, to warunek promocji Fortuna - aktywacja bonusów następuje po użyciu kodu promocyjnego Fortuna: LEGALSPORT. Kod promocyjny Fortuna pojawia się automatycznie w formularzu rejestracji - jego wywołanie następuje poprzez przejście referencyjne z linka promocyjnego (poprzez baner promocyjny lub ten link tekstowy: aktywuję wszystkie bonusy Fortuna -  hasło promocji uzupełnia się automatycznie.

1. Fortuna bonus od depozytu

Pierwszy bonus Fortuna w zestawie powitalnych korzyści działa jak klasyczny bonus bukmacherski. Fortuna w tym względzie idzie w pierwszym szeregu topowych bukmacherów i ustaliła nominał bonusu aż na 1000 zł (podniesiony z 400 zł; dział promocji i marketingu Fortuny dołożył dla graczy 600 zł dodatkowej kasy bonusowej). Jest to bardzo wysoka stawka za bonus w grupie najlepszych bukmacherów z bonusami w kwocie 1000 zł lub większymi.

   Fortuna bonus powitalny   
   Ekstra 1140 zł z kodem promocyjnym   
  Szybki odbiór - link referencyjny  

Bonusy od depozytu Fortuna są automatycznie aktywowane po zrealizowaniu przelewu na saldo bonusowe na eFortuna i działają w bardzo prosty sposób. Za kod bonusowy do bukmachera uruchamiasz system promocyjny, która nalicza bonus 100% od depozytu. Dostajesz taki bonus, jaki depozyt został wpłacony przelewem z banku (np Przelewy24, PayU, Transferuj) lub kartą kredytową Visa, Mastercard.

Bonus Fortuna od depozytu - zasady

Fantastyczny i lukratywny bonus od depozytu 100% w Fortuna Zakłady Bukmacherskie o maksymalnej wartości 1000 złotych ma kilka ważnych zasad do zapamiętania. Stosowanie się do regulaminu Fortuna przy promocji bonus 1000 zł daje gwarancję kompletnego wykorzystania pakietu nagród na start w wersji VIP. Jak obrócić bonus Fortuna? O obrocie bonusem piszemy niżej, opisując zasady i warunki promocji Fortuna; doradzamy też, jak należy bonus obrócić przed wypłatą z Fortuna na rachunek w banku.

Nowoczesna technologia internetowa systemu bonusowego Fortuny powoduje, że premię VIP od polskiego legalnego bukmachera możesz odebrać 24h przez 7 dni w tygodniu. Można to zrobić zarówno na platformie internetowej, jak i na aplikacji bukmacherskiej online na Androida (na telefonach Samsung, Xiaomi czy Huawei) lub system iOS (telefon iPhone). Żeby odebrać wyjątkowy bonus od pierwszego depozytu Fortuna, należy spełnić dwa proste wymagania regulaminowe: założyć darmowe iKonto z bonusowym kodem promocyjnym fortuna, jakim jest słowo LEGALSPORT, oraz wyrazić zgodę na odbiór ekskluzywnego pakietu bonusów online, w tym bonus 100% od wpłaty na saldo depozytowe.

Zasady MAX bonusu Fortuna 1000 (100% od wpłaty depozytu):
- założenie darmowego konta online w Fortuna z aktualnym kodem promocyjnym na lipiec 2019, które brzmi LEGALSPORT,
- wyrażenie zgody na przydzielenie i odbiór, poprzez akceptację dyspozycji na formularzu bonusowym eFortuna,
- wypłata bonusu i wygranych z kuponów bukmacherskich jest możliwa po 4-krotnym obrocie z minimalnym kursem całkowitym 1,90 (na zakładzie muszą znaleźć się minimum 3 zdarzenia).

2. Fortuna bonus na zakład bez ryzyka

Wpisując kod bonusowy Fortuna: LEGALSPORT podczas rejestracji konta nowego gracza online możemy otrzymać bezpieczny bonus na zakład bez ryzyka 120 zł. Jak sama nazwa, wskazuje w ramach tej promocji gracz może postawić swój pierwszy bezpieczny zakład bukmacherski bez ponoszenia ryzyka straty pieniędzy. Zakład bez ryzyka Fortuna obejmujący promocyjny kod jest powiększony ponad standard o ponad 20%, co oznacza że zamiast standardowego bonusu 100 zł możesz być nagrodzony podwyższonym bonusem o 20 zł do kwoty 120 zł.

Jak obrócić bonus Fortuna na zakład bez ryzyka?
Dobra informacja jest taka, że bezpieczny bonus bez ryzyka Fortuna
nie wymaga obrotu ani minimalnej ilości zdarzeń.

Co to w praktyce oznacza? Aby móc obstawić taki zakład na eFortuna trzeba najpierw dokonać wpłaty pierwszego depozytu (tu przeczytasz, jakie formy płatności akceptuje bukmacher Fortuna). Zakładamy, że Wasza pierwsza wpłata będzie na kwotę 500 złotych (dzięki temu zgarniecie połowę maksymalnego bonusu w ramach podwojenia pierwszego depozytu).

Jeżeli pierwszy, dowolny kupon okaże się przegrany – system na eFortuna Online zwróci Wam wkład za ten kupon do kwoty 120 złotych. Warto taki zakład wykorzystać w całości, dlatego też żeby otrzymać zwrot 120 złotych, pierwszy zakład należy zawrzeć za 135 złotych. Dlaczego? Ponieważ wkład to kwota stawki za kupon, pomniejszona o 12% podatek od obrotu wynikający z przepisów polskiego prawa i zapisów ustawy hazardowej legalizujących zakłady bukmacherskie. W przypadku poprawnie wytypowanych zdarzeń na takim kuponie, Fortuna wypłaca pełną sumę wygranej na iKonto Fortuna.

120 zł zakładu bez ryzyka z kodem promocyjnym Fortuna: LEGALSPORT to bez wątpienia bardzo atrakcyjna akcja promocyjnych benefitów, z której warto skorzystać. Dodatkowym jej atutem jest fakt, iż Fortuna nie wprowadziła dodatkowych obwarowań dotyczących samego kuponu, czyli minimalnej liczby spotkań, kursu poszczególnych zdarzeń czy też kursu całkowitego. Gracz na eFortuna ma swobodę w zawieraniu swojego pierwszego kuponu, a to zdecydowanie zwiększa szansę na wygraną!

Fortuna bonus bez ryzyka - zasady

Elektroniczny zakład bez ryzyka eFortuna działa na prostych warunkach regulaminowych Fortuny. Legalny i sprawdzony bukmacher nie nałożył na bezpieczny bonus bez ryzyka żadnych zasad związanych z obrotem, czy też minimalną liczbą zdarzeń na kuponie sportowym.

A to oznacza, że warunki cashbacku Fortuna ograniczają się tak naprawdę tylko do jednego wymogu - jest nim oczywiście zawarcie kuponu online na stronie internetowej eFortuna lub aplikacji mobilnej bukmachera na Android lub IOS. I to tyle - nie ma więcej zasad, więc odbiór bonusu Fortuna jest łatwy i szybki!

Zasady bezpiecznego kuponu i bonusu bez ryzyka Fortuna 120 zł:

- wyrażenie zgody na przyznanie bonusu bez ryzyka Fortuna (zaznaczamy podczas rejestracji),
- postawienie zakładu bukmacherskiego online na stronie internetowej eFortuna lub aplikacji mobilnej
- jak nie trafisz Fortuna zwraca kasę na konto minus podatek, jak trafisz wygrana wchodzi też wchodzi na saldo depozytowe iKonto Fortuna do wypłaty

Fortuna bonus bez depozytu (freebet)

Fortuna i portal LegalSport.pl mają dla graczy mega kod bonusowy, który oprócz podwojenia pierwszej wpłaty do 1000 zł – zapewnia darmowy bonus bez depozytu. W przeciwieństwie do zakładu bez ryzyka, aby skorzystać z tej promocji nie musicie wpłacać żadnych swoich środków finansowych – bonus bez depozytu to gra w 100% na koszt bukmachera. To doskonały wybór dla początkujących graczy, którzy chcą „wyczuć” typowanie i swoje umiejętności, a chcieliby to zrobić bez konieczności wpłaty własnych pieniędzy.

Bonus Fortuna 20 zł bez depozytu (inaczej freebet)
Fortuna 20 zł freebet - bonus bez depozytu

Warto przy tym pamiętać, że bonusu bez depozytu w Fortunie nie można od razu wypłacić na konto bankowe – jest przyznawany tylko na zawarcie zakładów sportowych. Bukmacher, tak samo jak w przypadku pierwszej promocji, nie stawia żadnych wymagań odnośnie kuponu, tworzonego w ramach bonusu bez depozytu. W ostatecznym rozrachunku gracz może, a nawet powinien zaryzykować, aby zwiększyć szansę na zgarnięcie dużej sumy gotówki bez żadnej inwestycji.

Z uwagi na odmienne preferencje graczy każdy sam powinien dokonać wyboru korzystniejszego bonusu. Jedno jest pewne: zarówno pierwsza, jak i druga promocja jest niezwykle atrakcyjna, dlatego każdy nowy typer bez wątpienia znajdzie coś dla siebie!

Bonus bez depozytu Fortuna - zasady odbioru

Niezwykle atrakcyjny i gratisowy freebet Fortuna o wartości 20 złotych otrzymuje się u bezpiecznego bukmachera Fortuna za bezpłatną rejestrację nowego iKonta Online przez internet (konto gracza Fortuna). Założenie nowego profilu gracza na stronie internetowej efortuna lub aplikacji bukmacherskiej na Androida lub iOS to jedyna rzecz, którą musicie zrobić, aby odebrać bezpłatny Fortuna bonus 20 PLN na swoje konto internetowe do gry.

Zakład bez depozytu Fortuna w wysokości 20 złotych przyznawany jest każdemu typerowi w punktach lojalnościowych FKP: freebet 20 złotych warty jest 2800 punktów. Freebet 20 zł od iFortuny można odebrać w specjalnym sklepie - "e-shop Fortuna". Jak obrócić Fortuna bonus bez depozytu? Freebet nie wymaga obrotu przed wypłatą - szczegóły poniżej. Jest to możliwe, ponieważ Fortuna freebet 20 jest dopisywany do salda gotówkowego na eFortuna (inaczej saldo depozytowe)

Zasady odbioru freebetu bez depozytu 20, znanego jako "Fortuna darmowy bonus 20 zł":

- założenie internetowego konta klienta w Fortunie, które jest w 100% darmowe,
- akceptacja przyznania i odbioru bezpłatnego fortunowego bonusu oraz innych nagród z pakietu Fortuna VIP (opcję zaznaczamy podczas rejestracji).
- po trafieniu freebetu 20 zł można od razu wypłacić kasę na prywatny rachunek bankowy z saldo gotówkowego.

Jak odebrać bonusy Fortuna

Bonusy Fortuna to doskonała okazja do przetestowania systemu Fortuna do zakładów bukmacherskich. Dodatkowym atrybutem przemawiającym za odbiorem bonusów  Fortuna jest zminimalizowanie ryzyka na nietrafionych zakładach i jak najmniejsze angażowanie własnych środków finansowych.

Wszystkie argumenty przemawiają za tym, że warto odebrać Fortuna bonusy w maksymalnej dopuszczalnej regulaminem Fortuna wysokości. Co zrobić, żeby odebrać wszystkie bonusy Fortuna z kodem promocji w pakiecie VIP?
Procedura odbioru każdego bonusu Fortuna jest identyczna - najważniejsze jest poprawne aktywowanie konta i zastosowanie kodu promocyjnego Fortuna.

Instrukcja odbioru bonusów na eFortuna poniżej:

- aktywujesz kod polecający do Fortuna > tu szybki  link do odbioru kodu promocyjnego Fortuna na 2019 
- formularz rejestracyjny Fortuna generuje się automatycznie - kod promocyjny wpisuje się samodzielnie
- uzupełniasz dane osobiste i kontaktowe > wysyłasz formularz do weryfikacji przez pracownika Fortuna
- otrzymujesz link aktywacyjny na adres mailowy jaki podałeś przy rejestracji
- aktywujesz konto po swojej stronie / Fortuna weryfikuje i aktywuje po swojej, włączając bonusy
- po aktywacji uruchamiasz bonusy i odbierasz promocyjny pakiet Fortuna

Kolejność odbioru bonusów od Fortuny: najpierw odbierasz bonus bez depozytu 20 zł - bez wpłaty kasy, jak złożysz za pierwszym razem depozyt to odbierasz zakład bez ryzyka (max 120 zł) i bonus od depozytu (podwojenie pierwszej wpłaty). Im więcej wpłacisz, tym więcej odbierzesz - po złożeniu  depozytu np 1000 zł uruchamiasz odbiór maksymalnego bonusu od depozytu 100% i bezpiecznego zakładu bez ryzyka w maksymalnej wysokości (z uwagi na podatek bukmacherski należy postawić kupon za 135 zł).

Jak wykorzystać bonus Fortuna

Oferta typów legalnego polskiego bukmachera internetowego Fortuna jest niezwykle obszerna. W efekcie ofercie bukmacherskiej online Fortuna można znaleźć cenne i odpowiednie pozycje bukmacherskie online o wysokich kursach ogólnych, które zapewniają max wygrane na elektronicznych kuponach puszczanych via internet. Wybór jest naprawdę ogromny, dlatego też warto zastanowić się, jak optymalnie wykorzystać każdy ekskluzywny bonus powitalny VIP z kodem promocyjnym Fortuna Zakłady Bukmacherskie.

Jak wykorzystać Fortuna bonus powitalny?

Bonus 100% od pierwszego depozytu jest w Fortunie bardzo okazały. W maksymalnym wariancie profit od wpłaty na saldo depozytowe fortuna może wynieść nawet aż 1000 złotych. Z racji tego z czystym sumieniem można rozłożyć bonus 100% Fortuna na kilka dyscyplin sportowych. Najkorzystniejsze sporty w Fortunie to piłka nożna, siatkówka, hokej na lodzie oraz koszykówka. Typujący najczęściej obstawiają kupony on-line na mecze NBA, Premier League, Serie A oraz polską Ekstraklasę. Polska liga piłkarska bardzo często opatrzona jest kursami w Fortuna powyżej 2,00 - takie kursy online idealnie nadają się do bukmacherskiego obrotu bonusem z ekstra kodem rejestracyjnym.

   FORTUNA kod promocyjny | lipiec 2019  
Odbieram kod > przejście do Fortuna

Jeżeli chodzi o konkretne internetowe kupony bukmacherskie, to rekomendujemy w pierwszej kolejności zakłady AKO składające się z mniej więcej 5-6 zdarzeń/typów. Takie rozwiązanie gwarantuje wysokie prawdopodobieństwo trafienia zawartego zakładu sportowego, a także umożliwia późniejszy odbiór mega wygranej przekraczającej 1000 złotych! Przy wpłacie depozytu, na przykład za pomocą BLIK lub karty kredytowej czy debetowej VISA/MasterCard, na poziomie 400 zł (zostanie ona podwojona do 800 złotych dzięki bonusowi na start 100%), najlepiej stawiać pojedynczy kupon online w ramach bonusu VIP za 50 złotych - wówczas będziecie mogli zawrzeć w sumie aż 16 kuponów bukmacherskich.

Jak wykorzystać bezpieczny bonus bez ryzyka?

Fortuna zakład bez ryzyka (zawierany poprzez eFortuna) to najlepsza opcja na podreperowanie swojego indywidualnego kapitału bukmacherskiego, który przez profesjonalnych typerów nazywany jest bankrollem. W związku z tym radzimy, abyście postawili za maksymalny wariant bezpiecznego zakładu bez ryzyka (max. 120 zł z kodem promocyjnym fortuna, który brzmi LEGALSPORT) kupon sportowy z kursem ogólnym nie mniejszym niż 190.00. Jest to optymalna wersja zakładu online, ponieważ zapewnia ona wygraną na poziomie aż 20 466 złotych.

Opcja na ubezpieczony kupon z wysokim kursem łącznym jest pewna, ponieważ w razie przegranej licencjonowany bukmacher eFortuna Polska, zaliczający się do krajowego topu najlepszych buków, zwróci Wam stawkę pojedynczego kuponu online na saldo gotówkowe, z którego możecie błyskawicznie wypłacić kasę na rachunek bankowy lub grać dalej. Fortuna bonus bez ryzyka o wartości 120 zł to najlepsza opcja benefitów promocyjnych na polskim rynku zakładów sportowych - zarówno pod kątem kwoty bonusu, jak i ogólnych zasad oraz warunków regulaminowych.

Jak wykorzystać bonus bez depozytu od Fortuna?

Freebet bez wpłaty własnej kasy w Fortuna w wysokości 20 złotych powinniście wykorzystać na mega pewne typy sportowe, które chcielibyście sprawdzić w pierwszej kolejności pod kątem jakości. Innymi słowy pisząc, jeśli nie wiecie, jakie typy i kursy oferuje bukmacher iFortuna na koszykówkę, to swój zakład bez depozytu wykorzystajcie na selekcje z koszykówki. Dzięki temu będziecie wiedzieć, czy na typach online z kosza da się zarobić.

Z doświadczenia wiemy, że Fortuna Zakłady Bukmacherskie najlepsze typy i kursy bukmacherskie oferuje na NBA, Euroligę oraz polską ekstraklasę. Szczególnie interesujące propozycje można znaleźć w ofercie sportowej na poszczególne kwarty. Nie gorzej wygląda również oferta bukmacherska, na stronie internetowej i aplikacji mobilnej na Androida oraz system iOS, na liczbę punktów w meczu - linie punktowe bardzo często ustawiane są na niskim poziomie, bardzo często na granicy średniej zdobyczy punktowej danego zespołu.

Kod promocyjny do bonusów Fortuna

Wszystkie bonusy Fortuna w ramach zestawu na powitanie nowego typera są połączone z kodem promocyjnym (polecającym). Kod promocyjny Fortuna: LEGALSPORT gwarantuje w ramach współpracy afiliacyjnej wszystkim czytelnikom naszego serwisu ekskluzywne warunki do stawiania kuponów Solo i AKO w ramach profitów za bonusy odebrane po rejestracji na eFortuna ze wspomnianym promocyjnym kodem bonusowym Fortuna. 

Kod promocyjny Fortuna: LEGALSPORT, jest unikalny ponieważ gwarantuje MaxBonus 1000 nie tylko na eFortuna, ale także u innych bezpiecznych bukmacherów z certyfikatem Ministerstwa Finansów. Jest to jedyny kod promocyjny w Polsce honorowany w takie samej, niemienionej formule przez najlepszych bukmacherów w rankingu topowych buków internetowych na 2019.

Rekomendacja do bonusów Fortuny

Korzystne i innowacyjne bonusy bukmacherskie online od Fortuna Zakłady Bukmacherskie zbierają świetne rekomendacje oraz opinie od wszystkich graczy, którzy stawiają regularnie zakłady sportowe przez internet na stronie www lub aplikacji mobilnej iFortuna. Według obstawiających, zarówno tych początkujących, jak i doświadczonych, promocje Fortuny należą do grona najlepszych pakietów bonusów VIP na polskim rynku! Rekomendacje rozchodzą się szybko na forum bukmacherskim i pocztą mailową, praktycznie każdy kto raz odebrał bonus Fortuny zarekomenduje go innym grającym.

Typujący zwracają uwagę nie tylko ponadstandardowe wysokości poszczególnych bonusów VIP, ale również i na ekskluzywne warunki oraz zasady regulaminowe vipowskich promocji z kodem promocyjnym fortuna, jakim jest hasło bonusowe LEGALSPORT.

Redakcja również przychyla się do rekomendacji typujących, dlatego też w pełni polecamy funkcjonalne bonusy online w Fortuna Polska. Więcej szczegółów z konkretnymi ocenami bonusów bukmacherskich znajdziecie w dziale "Fortuna Opinie" >>> Dlaczego warto odebrać bonusy w Fortunie?

Nasz dział  bukmacherski w sekcji z opiniami o nowych promocjach i bonusach do odbioru w Fortunie jest stale uaktualniany, w związku z tym polecamy, abyście zaglądali do niego regularnie.

Bonusy Fortuna vs inne bonusy bukmacherskie

Polski rynek bonusów bukmacherskich od legalnych bukmacherów jest wysoko rozwinięty. Bonusy finansowe Fortuna są już dostatecznie wysokie, aby konkurować nie tylko z bonusami w promocjach zagranicznych bukmacherów. Na polskiej arenie bukmacherów internetowych, magiczna granica bonusu 1000 zł została złamana i w tej chwili bonus za okrągły tysiak jest już standardową promocją powitalną.

Fortuna bonusy kalkuluje w porównaniu z innymi ważnymi, ale jednak konkurencyjnymi zakładami bukmacherskimi z rankingu najlepszych bukmacherów (STS czy LVBET). Wspomniane bonusy powitalne obwarowała na tyle łagodnymi warunki, że bonus Fortuna 1000 w porównaniu z STS 1000 zł czy Betclic 1000 zł jest bardzo łatwy do odbioru i szybkiej wypłaty (obrót tylko 4x). Bezpieczny bonus bez ryzyka strat Fortuna 120 zł jest najwyższy na rynku (vs Forbet 50 zł czy STS bez ryzyka 35 zł). 

Najlepiej wygląda darmowy bonus bukmacherski Fortuna 20 zł bez depozytu na tle innych freebetów. W odróżnieniu od bonusu 20 zł LVBET czy darmowego zakładu eToto 20 zł (podwójny freebet), voucher Fortuna do wypłaty wymaga jedynie dobrego trafienia. Jak kupon wejdzie można od razu odbierać i wypłacać cash, u innych bukmacherów wymagany jest przy darmowym bonusie bez uiszczania depozytu obrót minimum 2 x (LVBET) , bez obrotu jest w eToto, a w forbET urodzinowy freebet ma zasadę dwukrotnego obrotu.

FAQ - pytania i odpowiedzi na temat bonusów Fortuna

Bonusy Fortuna są na tyle istotne i często odbierane, że generują sporo zapytań i sugestii od zaangażowanych graczu. Na najczęściej zadawane pytania (tzw FAQ - frequently asked questions) w sprawie Fortuna kod promocyjny, nasi specjaliści przygotowali odpowiedzi. Mamy nadzieję, że będą na tyle pomocne, że ułatwią Wam zarówno bezproblemowy odbiór bonusów jak i ich prawidłowe wykorzystanie na wielu trafionych i wygrywających kuponach Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie.

Kiedy działają bonusy Fortuna

Tabela przedstawiająca rozkład promocji Fortuna w okresie 12 miesięcy roku 2019. Co ważne w każdym miesiącu, aktualny jest kod promocyjny Fortuna: LEGALSPORT.

Kiedy można odbierać bonusy Fortuna - 
Czas działania   Aktywna promocja z kodem Fortuna        Jaki promo kod użyć na eFortuna:
Styczeń 2019  tak - 3 bonusy na start Kod promocyjny: LEGALSPORT 
Luty 2019 tak - 100% od depozytu + 2 bonusy Kod promocyjny: LEGALSPORT
Marzec 2019 tak - 3 bonusy z kodem Kod promocyjny: LEGALSPORT
Kwiecień 2019 tak - 3 bonusy dla nowych Kod promocyjny: LEGALSPORT
Maj 2019 tak - 3 bonusy po rejestracji Kod promocyjny: LEGALSPORT
Czerwiec 2019 tak - 3 bonusy promocyjne Kod promocyjny: LEGALSPORT
Lipiec 2019 tak - 3 bonusy online Kod promocyjny: LEGALSPORT
Sierpień 2019 tak - 3 bonusy, w tym bez ryzyka Kod promocyjny: LEGALSPORT
Wrzesień 2019 tak - darmowy, bez ryzyka + depozyt Kod promocyjny: LEGALSPORT
Październik 2019 tak - 3 bonusy Kod promocyjny: LEGALSPORT
Listopad 2019 tak - 3 bonusy z kodem promocji Kod promocyjny: LEGALSPORT
Grudzień 2019 tak - 20 zł gratis + 2 bonusy Kod promocyjny: LEGALSPORT


Z zestawienia wynika, że każdy miesiąc to okres na odebranie jednego lub kilku bonusów od Fortuny. Przy czym istotne jest ułatwienie, że przez cały rok 2019 działa jeden i ten sam bonusowy kod promocyjny Fortuna - kod w promocji Max VIP: LEGALSPORT.

1. Czy kod promocyjny Fortuna działa do każdego bonusu?

Jeżeli podczas bezpłatnej rejestracji vip online, na stronie internetowej eFortuna lub aplikacji mobilnej Fortuna Zakłady Bukmacherskie zastosujecie ekskluzywny kod promocyjny fortuna, jakim jest bonusowe hasło rejestracyjne LEGALSPORT, to wówczas otrzymacie dostęp do pełnego i kompletnego pakietu atrakcyjnych nagród na powitanie od Fortuny.

Fantastyczna kolekcja bonusów bukmacherskich na start Fortuna za kod rejestracyjny nie jest dostępna w standardowej ofercie, tak więc nie zapomnijcie aktywować podczas zakładania iKonta, Fortuna kodu bonusowego: LEGALSPORT. Ten kod promocyjny działa do każdego bonusu powitalnego dla nowych klientów Fortuna.

Lista bonusów Fortuna z kodem promocyjnym
Bonusy Fortuna Jakie bonusy Fortuna generuje kod promocyjny

Po rejestracji z pełnowartościowym kodem promocyjnym fortuna, który brzmi LEGALSPORT, będziecie mogli skorzystać z każdego bonusu: od depozytu do max. 1000 złotych (tak - okrągły tysiak!), ale również z zyskownego, ubezpieczonego zakładu bez ryzyka 120 zł  (20 zł gratis) oraz bezpłatnego freebetu 20 zł. Oba bonusy dodatkowe, bonus bez ryzyka fortuna i fortuna zakład bez depozytu, są dopisywane do salda depozytowego (inaczej saldo gotówkowe na iKoncie Online Fortuna).

2. Czy zakład bez ryzyka Fortuna jest bezpieczny?

Wiadomo, jak ważne jest postawienie pierwszego kuponu internetowego przez początkującego gracza. Emocje wynikające z tej czynności, wynikają z obawy o to, że nasz początkowy zakład postawiony na eFortuna, będzie przegrany. Fortuna stosując regulamin bezpiecznej gry, wychodząc naprzeciw gracz tak skonstruowała ubezpieczony bonus bez ryzyka, że śmiało można powiedzieć, że jest to bonus bezpieczny.

Tak jak fortunowy freebet 20 bez depozytu, tak samo Fortuna bonus bez ryzyka jest bezpieczny ponieważ minimalizuje ryzyko ewentualnych strat własnej gotówki. Bezpieczeństwo tego bonusu, wynika z zasad regulaminowych Fortuna - pieniądze są zwracane, kiedy zakład nie wejdzie a kupon z ubezpieczeniem będzie przegrany. Można je bezpiecznie wycofać z powrotem na swój rachunek bankowy.

3. Fortuna freebet - jak zamienić punkty FKP na bonus

Po darmowej rejestracji online, na oficjalnej stronie internetowej eFortuna lub aplikacji bukmacherskiej typu "mobile" na telefony komórkowe i tablety, do Waszego indywidualnego konta bukmacherskiego (iKonto) zostanie dopisany extra darmowy zakład bez depozytu o wartości 20 złotych w punktach FKP. Jak odebrać freebet 20 w Fortuna i tym samym zamienić punkty FKP na bonus?

Odebrać fantastyczny freebet fortuna można szybko i w bardzo prosty sposób. Wystarczy zalogować się na darmowe iKonto Fortuna, a następnie wejść w zakładkę "PROMOCJE". Po wyświetleniu się wszystkich elementów na witrynie www efortuna szukacie w menu podstrony "e-shop" i w nią wchodzicie.

Później na liście internetowych bonusów Fortuna szukacie bezpłatnego freebetu 20 zł, a potem aktywujecie go poprzez finalizację zamówienia w koszyku. Cała procedura zamiany punktów FKP i odbioru freebetu bez depozytu w wersji VIP za aktualny (lipiec 2019) kod promocyjny fortuna, który brzmi LEGALSPORT, zajmie Wam dosłownie 60 sekund, więc aktywacja atrakcyjnego zakładu bez wpłaty własnej kasy na saldo depozytowe jest banalnie prosta.

Pamiętajcie, że freebet 20 pln nie jest obłożony żadnymi warunkami regulaminowymi, z racji tego możecie postawić dowolny kupon sportowy online. Fortuna nie nałożyła na freebet 20 za punkty lojalnościowe FKP (Fortuna Klub Plus) żadnych warunków obrotu. Bukmacher Fortuna Polska nie ustawił ponadto kursu minimalnego i minimalnej liczby zdarzeń na zakładzie online, co sprawia, że freebet fortuna należy do topowych zakładów bez wpłaty depozytu na polskim rynku.

4. Bonusy Fortuna dla stałych graczy - jak otrzymać

Pierwsza rejestracja gwarantuje specjalne bonusy od Fortuna (3 pakiety powitalne w tym bonus1000) przygotowane dla nowych klientów.
Taki gracz, wkrótce staje się regularnym typerem i tzw starym graczem Fortuna (albo inaczej: stałym). Czy w dalszym ciągu może liczyć na profity finansowe od Fortuna?

Pakiet bonusów powitalnych Fortuna z kodem promocyjnym
Fortuna bonusy Fortuna pakiet powitalny z kodem promocyjnym

Tak, Fortuna stałych graczy nagradza bonusami - specjalnymi punktami Fortuna Klub Plus (w skrócie FKP). Jak otrzymać taki bonus dla stałego gracza Fortuna? To proste i łatwe - punkty FKP naliczają się automatycznie każdemu stałemu graczowi, po postawieniu kuponu (solo, AKO czy kombi, bez względu na ilość zdarzeń czy wartość zakładu. Poza punktami FKP stali gracze, mogą liczyć na inne benefity Fortuna: freebety weekendowe, bonusy okazjonalne czy urodzinowe. Te nagrody są w ciągłej dystrybucji Fortuna, nie tylko przez bonusowy eShop Fortuna, ale też saldo bonusowe gracza.

5. Fortuna bonus 1000 zł lepszy niż bonus Betclic1000 albo STS 1000 zł

Bonusy z serii 1000 zł od bukmacherów z miejsc 1-5 w rankingu bukmacherów na 2019 wyznaczają pewien standard powitalny w architekturze bonusów polskich internetowych operatorów bukmacherskich. Każdy z tych bonusów działa tak samo - wpłacasz 1000 zł, drugi 1000 zł dorzuca bukmacher. Który bonus jest lepszy z grona topowych buków? Czy nowy Betclic bonus 1000 uruchamiany przez kod promocyjny jest lepszy niż powitalny Fortuna bonus dostępny po rejestracji online, czy może jest lepszy niż promocyjny bonus STS 100% aktywowany na koncie internetowym?

Wg nas określenie czy jest lepszy bonus Fortuna od innych bukmacherów, nie jest trafne. Lepsze jest pytanie - czy bonus Fortuna jest porównywalny do STS albo Betclic (ewentualnie Totolotek)? Zdecydowanie tak, każdy z tych bonusów jest wysoki i każdy warto aktywować, tym bardziej że do wszystkich pasuje ten sam bonusowy kod promocyjny LEGALSPORT. Lepszy na eFortuna Online jest wymóg dotyczący obrotu bonusem, bo obejmuje trafione i nietrafione kupony (tylko AKO, bez solo lub Kombi) pozostałe parametry są podobne.

6. Jak szybko wypłacić bonus Fortuna

Bonus Fortuna Online można wypłacić z internetowego konta bukmacherskiego (iKonto Fortuna) szybko i sprawnie w ciągu kilku minut - sprawni i doświadczeni typerzy potrafią wypłacić kasę z salda gotówkowego w ciągu niecałej minuty. Poniżej przedstawiamy Wam instrukcję "krok po kroku", która ułatwi Wam szybką wypłatę środków własnych z Fortuny:

Krok numer 1: Logujecie się na stronie internetowej eFortuny,
Krok numer 2: Wchodzicie do panelu gracza i wybieracie "Wpłaty i Wypłaty",
Krok numer 3: Następnie wybieracie "Wypłaty" i wpisujecie kwotę, jaką chcecie wypłacić na indywidualny rachunek bankowy. Całą transakcję akceptujecie poprzez przyciśnięcie przycisku "Wyślij".

I to tyle - właśnie przeprowadziliście skutecznie swoją ekspresową wypłatę z iKonta Fortuna. Pamiętajcie, że wszystkie wypłaty z salda depozytowego na prywatne konto bankowe są w pełni darmowe w Fortuna Zakłady Bukmacherskie. Co więcej, ze strony legalnego polskiego bukmachera Fortuna nie są pobierane żadne prowizje. Oznacza to, że wypłacając 1000 zł, otrzymacie na konto w banku pełne 1000 złotych.

Inni czytali również

Komentarze i opinie (1)

Bonus Fortuna x3| lipiec 2019
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
KIBIC
01.07.2019, godz. 14:02
fortuna mi nie leży bo finansuje Legię Warszawa, a ja kibicuję Wiśle Kraków!
Zgłoś uwagi do strony
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.