niedziela, 3 grudnia 2023
Najnowsze: Luton Town - Arsenal (05.12, 21:15) promocje

Porównanie bonusów od depozytu

Który bonus za wpłatę jest najlepszy? Która premia gotówkowa ma najlepsze warunki regulaminowe?

Bonus za wpłatę w Fortunie
Odbierz od ręki za darmo najlepszą premie finansową za wpłatę na rynku!
Spis treści
Rozwiń
 1. Czym są bonusy od depozytu?
 2. Bonusy od depozytu u legalnych bukmacherów internetowych
  1. Super bonus od depozytu - 200 zł
  2. STS bonus na start od pierwszej wpłaty - 300 zł
  3. Innowacyjny bonus 50% od drugiego depozytu w eWinner - 500 zł
  4. Mega forBET bonus na start - 2080 zł
  5. Ekstra bonus 100% od depozytu w TOTALbet - 5000 zł
  6. eToto Bonus 100% od pierwszej wpłaty - 400 zł
  7. Dochodowy bonus od depozytu w Totolotek - 500 zł
  8. Pakiet bonusów powitalnych od LVBET - 2000 zł
  9. BETFAN bonus 200% od wpłaty - 300 zł
 3. Strategie gry o bonusy od depozytu
 4. Podsumowanie porównania bonusów od depozytu
 5. FAQ: Pytania graczy o porównanie bonusów od depozytu
Fotka główna do tekstu porównawczego dotyczącego bonusów od depozytu. Np. Premia STS 1500 zł
Porównanie bonusów za wpłatę depozytu

Nowi gracze mogą liczyć na extra kody bonusowe, jak na przykład nasze hasło LEGALSPORT, które działa u każdego legalnego buka, darmowe zakłady po 20 zł czy 39 zł lub zakłady bez ryzyka - np. 600 zł od Fortuny.

lista bonusów od depozytu
Zestawienie promocji zwiększających za darmo wpłatę do buka

Tworząc indywidualny profil na stronie internetowej bukmachera, możemy zyskać jeszcze coś, co na tle przytoczonych powyżej profitów prezentuje się zdecydowanie bardziej kusząco. Mowa oczywiście o powiększeniu pierwszego lub pierwszych depozytów. Kwoty, jakie się tu pojawiają, to nie kilka czy kilkadziesiąt złotych, ale kilka tysięcy złotych - np. STS bonus na start od pierwszej wpłaty do max. 300 zł czy bonus 100% od depozytu do aż 5000 zł od TOTALbet Zakłady Bukmacherskie.

Extra STS bonus na start od pierwszej wpłaty do max. 300 zł- obrót bonusem 2x- promocja aktywuje się po rejestracji z kodem LEGALSPORT
Extra STS bonus na start od pierwszej wpłaty do max. 300 zł
- obrót bonusem 2x
- promocja aktywuje się po rejestracji z kodem LEGALSPORT
GRAM w

To sprawia, że nie można przegapić takiego mega dochodowego dodatku, który, co najważniejsze, jest w 100% bezpłatny! W niniejszym tekście zajmiemy się dogłębną analizą internetowych bonusów od depozytu pod kątem możliwości ich uzyskania. Prócz tego przedstawimy strategie "użytkowania" wszystkich nagród za wpłatę, które można stosować na swoim profilu do typowania zakładów online.

Czym są bonusy od depozytu?

Zanim przejdziemy do szczegółów, to warto na wstępie zastanowić się, czym tak naprawdę są bonusy od depozytu. Tytułowe dodatki za przelew na konto buka, to nic innego, jak powiększenie pierwszej wpłaty lub wpłat (np. eWINNER posiada także bonus 50% od drugiego depozytu) o pewną kwotę zależną od wielkości pierwszego lub pierwszych depozytów. W większości przypadków działa to w następujący sposób:

- tworzymy profil gracza, a następnie zgadzamy się na uruchomienie pakietu bonusowego,

- dokonujemy pierwszego przelewu (lub kilku kolejnych wpłat) na konto bukmachera,

- w ramach konta bonusowego otrzymujemy pewną kwotę pieniędzy na zakłady przez internet.

Tyle, jeżeli chodzi o suchą teorię. W praktyce oznacza to dokładnie tyle, że równolegle do naszego salda prowadzone jest dodatkowe konto bonusowe, na którym znajdują się środki przyznane w ramach promocji. Owe środki zostaną przeniesione na konto główne gracza po spełnieniu warunków opisanych w regulaminie benefitu. Wspomniane warunki można scharakteryzować następująco (praktycznie wszyscy legalni bukmacherzy kierują się tymi samymi zasadami):

- gracz musi obrócić przyznaną kwotą "x" razy. Kupony, które biorą udział w promocji powitalnej na start, muszą mieć pewien minimalny kurs całościowy (AKO) oraz czasami składać się z typów o z góry określonym minimalnym mnożniku (min. współczynnik jednego zdarzenia).

Pod określeniem "obrót" kryje się zawieranie zakładów za kwotę równą wpłaconym środkom lub wpłaconym środkom plus wartość bonusu. Przykład: bukmacher TOTALbet proponuje bonus 100% od depozytu do maksymalnie 5000 zł. Innymi słowy, wpłacając co najmniej minimalny depozyt 10 zł i nie więcej niż 5000 zł (wyższe przelewy będą nagradzane kwotą 5000 zł), otrzymamy od spółki bonus równy wartości, którą przelaliśmy. Co należy zrobić, by wypłacić ten dodatek? Wykonać poniższe czynności:

- obrócić 4 razy wpłaconą kwotą, przy czym kupon zaliczany do obrotu musi zawierać 4 zdarzenia, a kurs każdego pojedynczego nie może być mniejszy niż 1.25.

lub

- obrócić 5-krotnie wartością przelewu. Tutaj kupon musi zawierać 3 zdarzenia z identycznym wymogiem co do kursu.

Opisany wyżej przykład doskonale obrazuje "algorytm" przyznawania bonusów. Wpłacamy, obracamy i dopiero wtedy możemy wypłacać. W zależności od bukmachera mogą wystąpić jeszcze dodatkowe warunki na kupony czy zdarzenia, które wchodzą do promocji. Warto na bieżąco obserwować strony operatorów i wyszukiwać najbardziej atrakcyjne oferty. W tych promocjach najlepsze jest to, że nie trzeba wybierać jednej, albowiem z czystym sumieniem można zaaplikować o odbiór kilku premii od depozytu (tutaj lista wszystkich bonusów za przelew). Przejdziemy teraz do oferty legalnych bukmacherów w kwestii bonusów od depozytu. Następnie opiszemy, jak najlepiej podejść do problemu wymaganych obrotów.

Bonusy od depozytu u legalnych bukmacherów internetowych

Zestawienie bonusów od depozytu wraz z odpowiednimi warunkami obrotu oraz nasze sugestie dotyczące sposobu gry prezentujemy poniżej. Aby nie wprowadzać niepotrzebnych utrudnień, zdecydowaliśmy się ujednolicić analizę poprzez założenie, iż: pierwszy depozyt u każdego bukmachera wynosi 200 zł. Wydaje się, że taka kwota jest rozsądna. Jeżeli bukmacher oferuje dodatki nie tylko za pierwszą wpłatę, odpowiednio zmodyfikujemy ten warunek.

Super bonus od depozytu - 200 zł

Bukmacher Fortuna Zakłady Bukmacherskie oferuje 50% drugiej wpłaty do maksymalnie 200 zł. W naszym przypadku zyskamy dodatkowe 200 zł na grę, co zdecydowanie pomoże nam w wykreowaniu większej liczby kuponów. Warunki, jakie należy spełnić, by móc przelać ten bonus na saldo główne, są następujące:

- by otrzymać bonus od drugiego depozytu, należy dowolnego dnia podczas trwania promocji dokonać wpłaty na konto,

- bonus 50% od drugiego depozytu zostanie przyznany automatycznie - należy go aktywować w ciągu trzech dni, a następnie w ciągu kolejnych pięciu dni dokonać drugiej wpłaty oraz w ciągu czternastu dni zagrać za czterokrotność pierwszej wpłaty,

- obrót 1x - brak obrotu depozytem (w naszym przypadku obrót 1x x 200 zł),

- do obrotu zalicza się wszystkie kupony SOLO i AKO z minimalnym kursem 1.80 - zarówno wygrane, jak i przegrane.

Fortuna Polska daje typerom dość przejrzysty przepis na uzyskanie dodatku. W tym przypadku wyzwaniem może być tylko warunek skeszowania - obrót 1x. Polecamy stosować w tym przypadku strategię mniej bezpieczną, ze względu na fakt wliczania do obrotu zarówno kuponów wygranych, jak i przegranych.

Baner z kodem promocyjnym do Fortuna Zakłady Bukmacherskie - bonus 630 zł za rejestrację

Ponadto stawka zakładów bukmacherskich, która wydaje się najbardziej optymalna, powinna być na poziomie 5% - 10% wkładu, czyli 10 zł - 20 zł. Pozwoli to na w miarę asekuracyjną grę oraz zadowalające potencjalne wygrane. Pod koniec obracania można pozwolić sobie dzięki temu na zaryzykowanie i tym samym odważniejsze typowanie - przełoży się to na większe zyski.

STS bonus na start od pierwszej wpłaty - 300 zł

Bukmacher internetowy Star-Typ Sport przygotował bonus 100% od depozytu (podwojenie pierwszej wpłaty) do maksymalnie 300 zł. Przelewając 200 zł, mamy więc szanse zyskać spory dodatek premiowy. Aby móc wypłacić tę premię na własne konto bankowe, musimy spełnić następujące proste warunki regulaminowe. Jak wypłacić bonus?

- należy wykonać obrót bonusem 2x (w naszym przypadku 200 zł x obrót bonusem 2x).

- do obrotu zaliczają się tylko trafione zakłady, dodatkowo mamy minimalny kurs ogólny na kuponie - 1,91 ( czas na obrót - nie ma).

W przypadku premii od STS, zalecamy cały czas grę bezpieczną ze stawką na poziomie 5% wkładu, czyli każdy zakład powinniśmy opłacać kwotą nie większą niż 10 zł. Ponadto warto dodać, że minimalny kurs ogólny na kuponie - 1,91 pozwala na konstrukcję kuponów, które zawierają nie więcej niż dwa zdarzenia. Przykładowo:

Bonus powitalny od STS - przykładowy kupon

Takie podejście pozwoli na bardzo bezpieczną grę. Odwiedzając 2-3 razy dziennie bukmachera, całą procedurę (obrót bonusem 2x) można zakończyć już po około miesiącu (przy założeniu skuteczności na poziomie 60% - 70%). Zwiększając stawkę zakładu sportowego, można ten cel osiągnąć dużo szybciej.

Innowacyjny bonus 50% od drugiego depozytu w eWinner - 500 zł

Operator eWinner przygotował bonus 50% od drugiego depozytu o wartości maksymalnej 500 zł ( cashback na pierwszy kupon bez obrotu - ten bonus otrzymujemy wcześniej, po pierwszej wpłacie). Tytułowy dodatek to bonus 50% wartości kolejnego przelewu do 500 zł. Innymi słowy, aby otrzymać maksymalny bonus 500 zł, należy dokonać wpłaty na konto w wysokości 1000 zł. Aby przelać kwotę bonusu na własne konto bankowe, wystarczy:

- uruchomienie bonusu nastąpi w momencie, w którym jednokrotnie obrócicie pierwszą wpłatę z minimalnym kursem kuponu 1.50.

- następnie należy wykonać obrót 6x, przy okazji trzeba pamiętać, że minimalny kurs na kuponie AKO lub SOLO to 2.50, a czas na obrót to 30 dni.

Mamy więc dwa etapy, które należy przejść, by uzyskać dostęp do promocyjnych środków. W pierwszym kroku gramy za własne pieniądze, więc warto podejść do tego w sposób bezpieczny. Przykładowy kupon, który spełnia warunki obrotu, wygląda następująco:

Przykładowy kupon, który spełnia warunki obrotu bonusem od eWINNER - premia ewinner

Kwoty zakładów również nie powinny być za wysokie. W naszym przykładzie to 10% dla płaskiej stawki, co daje 20 zł. Takie bezpieczne podejście pozwoli ukończyć wymagany obrót po 10-15 kuponach. Drugi etap to obrót bonusem i tutaj można ryzykować, ale rozsądnie. 20-40% bazowej kwoty wystarczy, aby w rozsądnym czasie uzyskać profit. Przykładowy kupon dla takiej sytuacji:

Pakiet powitalny od eWINNER - przykładowy kupon na drugi etap

Kurs minimalny został osiągnięty, a stawka to 40% bonusu. Przewidywana liczba kuponów do ukończenia obrotu wynosi około 20-25. Oczywiście, przy dobrej passie można trochę podciągnąć kurs ogólny na zakładzie, tym samym przyspieszając obrót na saldzie bonusowym.

Mega forBET bonus na start - 2080 zł

Dla nowych klientów spółka forBET Zakłady Bukmacherskie przygotowała specjalną premię pieniężną - bonus 100% od wpłaty do kwoty max. 2080 zł (kwota powiększona po aktywacji kodu LEGALSPORT). W naszym przypadku możemy liczyć na kolejne 200 zł. Jak odebrać bonus? Aby otrzymać dodatek, należy wykonać następujące czynności:

- dokonać prostego obrotu - w tym przypadku obrót 2x.

- pozostałe warunki to m.in. minimalna ilość zdarzeń na kuponie 3, minimalny kurs selekcji 1.30, minimalny kurs całkowity kuponu 2.50 oraz czas na obrót 14 dni.

Powyższe kroki prezentują się dość klarownie. To, co może budzić pewne obawy, to krótki czas na regulaminowy obrót, ale rekompensują go w pełni pozostałe banalne warunki. Polecamy mniej bezpieczne podejście do tego bonusu, ze względu na kurs całkowity kuponu, który należy osiągnąć. Stawka zakładu powinna wynosić około 10% wkładu, co daje 20 zł. Gramy więc płaską stawką i staramy się utrzymać minimalny wymagany kurs każdego kuponu. Przykładowo:

Przykładowy kupon pod pakiet powitalny od forBET

Takie podejście pozwoli na osiągnięcie celu po minimum 20 kuponach bukmacherskich. Dla osób, które posiadają skuteczność na poziomie 60% z kursami w okolicach 2.50, potrzeba około 30-35 zakładów, żeby wykonać regulaminowy obrót i wyjść na plus. Czyli wygląda to, na tle innych bonusów, całkiem dobrze (przede wszystkim ze względu na to, że kursy w ofercie forBET na przykład na futbol i kosza są ponadprzeciętne).

Ekstra bonus 100% od depozytu w TOTALbet - 5000 zł

Bukmacher internetowy TOTALbet, który może pochwalić się bardzo dobrą ofertą na sporty wirtualne, oferuje jeden z najwyższych bonusów od depozytu na polskim rynku z naszym kodem LEGALSPORT – podwojenie pierwszej wpłaty do maksymalnie 5000 zł. Aby otrzymać ten dodatek, należy zrealizować kilka prostych ruchów. Jak wypłacić bonus na konto?

- w naszym przypadku wpłacić 200 zł,

- innowacyjne zasady obrotu bonusem 4x4 (4-krotny obrót na kuponach z 4 zdarzeniami) - wybieramy jedną opcję, przy okazji trzeba pamiętać, że minimalny kurs pojedynczej selekcji 1.25.

Ta spółka umożliwia uwolnienie procenta bonusu po każdym pełnym obrocie: jednokrotny obrót depozytem uwalnia 25% lub 20% bonusu zależnie od wybranej opcji. Z tego względu proponujemy zakłady za 10% wkładu, czyli za 20 zł. W pierwszym (4x4) przypadku minimalny kurs łączny całego kuponu to 2.45, co przekłada się na 40% szans (matematycznie) na to, że kupon „wejdzie”. Odpowiedni dobór zdarzeń (właściwie same „pewniaki”) pozwoli nie odbiegać zbytnio od tej wartości. Przykładowo:

Przykładowy kupon w opcji 4x4 w pakiecie od TOTALbet

Oczywiście dobór zdarzeń pozostaje całkowicie w gestii samego gracza. Każdorazowo w tym przypadku potrzeba 10 zakładów, aby uwolnić część bonusu. Grając za wyższe stawki, np. za 20 zł, cała procedura zakończy się już po pięciu kuponach. Druga opcja (5x3) wydaje się bezpieczniejsza – mniej zdarzeń na kuponach. W tym przypadku mamy następujący przykładowy zakład:

Kupon w opcji 5x3 w pakiecie od TOTALbet

TOTALbet umożliwia również grę bez podatku, co doskonale obrazują dwa powyższe kupony bukmacherskie spełniające warunki bonusu na start. Gracz może więc równocześnie budować regulaminowy obrót oraz zdobywać wyższe potencjalne nagrody pieniężne.

eToto Bonus 100% od pierwszej wpłaty - 400 zł

Organizator bukmacherski online eToto oferuje swoim graczom podwojenie pierwszego depozytu do 400 zł o wartości 400 zł. Jakiś przykład realnego wykorzystania premii? Proszę bardzo: wpłacasz 110 zł na saldo, otrzymujesz na konto drugie 200 zł i w efekcie masz 300 zł na zakłady bukmacherskie. W przypadku tego bukmachera polecamy zasilić saldo maksymalną kwotą. Co należy zrobić, by otrzymać ten dodatek? Otóż:

- wykonać obrót bonusem 3x.

- pamiętajcie, żeby podczas tworzenia bonusowych kuponów przestrzegać tych zasad: min. liczba zdarzeń na kuponie 3, min. kurs selekcji na kuponie SOLO nie dotyczy, min. kurs jednego zdarzenia na AKO 1.30, min. kurs ogólny na kuponie AKO 2.50.

- czas na obrót 30 dni.

W przypadku decyzji o pojedynczych zakładach, należy brać pod uwagę grę ryzykowną (wysoki kurs), polecamy opłacać wtedy wszystkie kupony kwotą nie większą niż 10 zł. Gdy bierzemy pod uwagę zakłady AKO, warto obrać strategię mniej ryzykowną (niskie kursy) – i znów 10 zł powinno wystarczyć. Przykładowy kupon może wyglądać następująco:

Przykładowy kupon spełniający warunki obrotu w pakiecie powitalnym od ETOTO

Grając w ten sposób (kupony z minimum dwoma zdarzeniami + min. kurs ogólny na kuponie AKO 2.50), cel osiągniemy po 80 zakładach. Jest to bezpieczne podejście, z tego względu polecamy je tylko cierpliwym typerom. Osoby lubiące ryzykować mogą podnieść stawkę każdego zakładu np. do wartości 40 zł. Wymagany obrót zostanie wtedy osiągnięty po minimum 20 kuponach.

Dochodowy bonus od depozytu w Totolotek - 500 zł

Na klientów bukmachera Totolotek Zakłady Bukmacherskie czeka bonus od depozytu do maksymalnie 500 zł. Jak odebrać bonus i jak go obrócić? Aby móc przelać bezproblemowo tę kwotę na konto, należy zrealizować poniższe założenia tej premii gotówkowej:

- w pierwszej kolejności trzeba zaliczyć  obrót 3x

- dodatkowo należy pilnować następujących warunków: minimalna ilość zdarzeń na kuponie AKO 3 oraz minimalny kurs jednego zdarzenia 1.35.

- czas na obrót 30 dni.

Polecamy bezpieczną grę ze stawką każdego zakładu bukmacherskiego nieprzekraczającą 10% wkładu, czyli 20 zł. W tym przypadku polecamy więc każdorazowo zachować na kuponie wymaganą minimalną liczbę zdarzeń oraz minimalny wymagany kurs każdego zdarzenia. Przykładowo:

Pakiet powitalny od Totolotek - przykładowy kupon

Regulaminowy obrót zostanie osiągnięty (przy stawce 20 zł) po minimalnie 60 kuponach. Biorąc pod uwagę, że na cały zabieg gracz ma 30 dni, daje to 2 zakłady online dziennie - biorąc pod uwagę bardzo dobre typy na piłką nożną, tenis i koszykówkę w Totolotku, to nie jest to liczba, która wytrawnemu graczowi miałaby tworzyć jakiekolwiek problemy.

Pakiet bonusów powitalnych od LVBET - 2000 zł

W internetowej ofercie powitalnej LVBET Zakłady Bukmacherskie znajdziemy klasyczny bonus od 1. depozytu w wysokości 500 zł oraz klasyczny bonus od 2. depozytu o wartości 600 zł. W obu przypadkach należy spełnić następujące warunki:

Jak aktywować premie z mnożnikiem? To proste, po wpłacie środki z depozytu wraz z bonusem będą znajdować się w saldzie środków bonusowych.

Tutaj wszystko sprowadza się do jednego zakładu, stąd nie ma raczej mowy o systemie bukmacherskim. Trzeba rozsądnie dobrać zdarzenia na kupon i celować w jak najwyższy kurs łączny. To jeszcze nie koniec: dla graczy lubiących sporty wirtualne bukmacher przygotował również dodatek w wysokości maksymalnie 300 zł.

Baner z kodem do LVBET Zakłady Bukmacherskie

Wracając do tematu bonusów z mnożnikiem - do pierwszego został przypisany obrót 4x, a do drugiego obrót 3x, tak więc każdy gracz, nawet taki z podstawową strategią, powinien przebrnąć przez obroty bez większych problemów. Jeżeli uda Was się ugrać maksymalne bonusy, to wówczas oba obroty będziecie w stanie zrealizować w ciągu maksymalnie jednego miesiąca.

BETFAN bonus 200% od wpłaty - 300 zł

Bukmacher BETFAN Zakłady Bukmacherskie przygotował dodatek od depozytu o wartości 300 zł - wszystko w ramach tak zwanego benefitu: bonus 200% od wpłaty (wcześniej można zgarnąć powitalny cashback od pierwszego depozytu ). Ciekawe i dochodowe potrojenie depozytu można wypłacić, po spełnieniu prostych warunków. Zasady obrotu bonusem od BETFAN:

- obrót 3x.

- minimalna liczba zdarzeń na kuponie 3.

- minimalny kurs kuponu 2.50.

- min. wpłata na konto gracza 50 zł.

Oczywiście musicie pamiętać, że bonus należy odblokować, obracając jednokrotnie depozytem - do obrotu wliczają się kupony SOLO i AKO z minimalnym kursem 2.50. Jeżeli chodzi o strategię rozegrania tej premii gotówkowej, to polecamy zagrać mniej bezpiecznie ze względu na minimalne wymagane kursy online. Kupony bukmacherskie opłacamy maksymalnie 10 zł każdy aż do osiągnięcia celu.

Przykładowy kupon, który spełnia warunki promocji od BETFAN

Minimalne współczynniki na powyższym zakładzie, zarówno na każde zdarzenie, jak i ten łączny, zostały osiągnięte, co oznacza, że taki kupon zostanie wliczony do obrotu. Wystarczy teraz zawrzeć zaledwie 20 podobnych do powyższego i bonus zostanie uwolniony na saldo główne gracza, z którego można stawiać na przykład następne kupony bez obrotu na sporty wirtualne czy e-sporty.

Strategie gry o bonusy od depozytu

Wiemy już, co zweryfikowani bukmacherzy internetowi oferują swoim klientom, tak więc teraz warto, już tak na koniec, przyjrzeć się możliwym wariantom gry o bonusy od depozytu. Na wstępie musimy jasno napisać: zabiegając o bonus, typer najpierw wpłaca własne środki. Otrzymanie dodatku wiąże się zatem z obrotem prywatnymi pieniędzmi. To, czy zyskamy kwotę promocyjną, zależy od tego, czy uda nam się poprawnie zainwestować. Dla tych atrakcyjnych nagród warto jednak ulokować gotówkę u bukmacherów. Trzeba jednak pamiętać, że wszelkie strategie, które obieramy, powinny być przemyślane i ukierunkowane na jak najmniejsze ewentualne straty. Droga do uzyskania bonusu powinna być traktowana w kategoriach zwykłej gry z dodatkowymi zasadami. W praktyce oznacza to wymóg gry z kuponami akumulowanymi.

Baner z przekierowaniem do mega bonusu startowego STS Zakłady Bukmacherskie, STS bonus na start od pierwszej wpłaty 300 zł

Wspomnieliśmy wcześniej, że wszyscy bukmacherzy oferują mniej więcej podobne zasady otrzymania premii od depozytu. Nie będziemy więc wchodzić w szczegóły i operować na jakichś konkretnych kwotach, liczbach obrotów czy kursach minimalnych. Te trzy elementy są stałe i nie wpływają na ogólne podejście do zagadnienia. Co jest istotne, to to, że musimy dokonać zakładów za konkretną kwotę, w danym odcinku czasu (miesiąc lub bez tego warunku), na kuponach AKO z "rozsądnym" kursem minimalnym całościowo i detalicznie (każde zdarzenie).

Skoro wiemy, co musimy zrobić, zastanowimy się, jak to zrobić. W gruncie rzeczy należy brać pod uwagę dwie rzeczy: co będziemy typować i za ile? Innymi słowy pisząc, zagadnienie sprowadzamy do wyboru odpowiedniego systemu bukmacherskiego. Strategii wypełniania kuponów oraz ich stawkowania jest mnóstwo, jednak początkującym graczom polecamy tylko te w miarę bezpieczne. Mamy tu na myśli płaską stawkę, która pozwala na długą grę. Najprościej ujmując, każdy zakład opłacamy jednakową kwotą. Dodatkowo ta metoda doskonale pasuje do warunków, które dyktuje promocja bonusów od depozytów: każdy kupon powinien spełniać warunek minimalnego kursu. Mówiąc skrótowo, operujemy na AKO, które są identyczne na poziomie kursowym, czyli mogą być traktowane podobnie i opłacane w taki sam sposób (taką samą kwotą).

Z matematycznego punktu widzenia, jeżeli zdarzenia mają takie same prawdopodobieństwo, to są w pewnym sensie nierozróżnialne, jeżeli patrzymy tylko na te prawdopodobieństwa, a nie na to, co tak naprawdę jest w "środku". Skoro wybraliśmy już metodę stawkowania, to warto się zastanowić, co powinny zawierać kupony biorące udział w promocji. Mamy trzy możliwości:

- bezpieczne podejście: zdarzenia dwudrogowe z "pewniakami". Doskonale nadają się wydarzenia, w których musi być wyłoniony zwycięzca. Odpowiednie będą np. spotkania pucharowe lub takie, w których bardzo rzadko dochodzi do "trzeciego" rozstrzygnięcia, np. mecze koszykówki (nie za często spotkamy remis);

- mniej bezpieczne podejście: zdarzenia trójdrogowe z "pewniakami". Piłka nożna, hokej oraz inne sporty, w których remis jest prawdopodobny;

- ryzykowne podejście: w tym miejscu gra z wysokimi kursami, bardzo często na zespoły niebędące faworytami.

"Pewniaki" to oczywiście drużyny/zawodnicy wyżej klasyfikowani oraz lepiej przygotowani do wydarzenia. Ważna kwestia w grze o bonus to także to, kiedy można stosować każdą z wymienionych wyżej strategii. Bezpieczne podejście wraz z płaską stawką pozwala na kontrolowanie wydatków i zminimalizowanie widma porażki. Takie postępowanie zalecamy każdemu i w każdej sytuacji, nie tylko w walce o premię. Drugi wariant również jest dobry, jednak powinni stosować go bardziej doświadczeni gracze. Ostatnia ścieżka jest tylko dla zawodowych typerów, którzy potrafią dostrzec okazję lub dla osób lubiących ryzyko i wypatrujących szansy na szybsze ukończenie regulaminowego obrotu. Podsumowując:

- bezpieczne podejście warto stosować zawsze: kupon złożony z "pewnych" zdarzeń to większa szansa na pozytywne zakończenie zakładu;

- mniej bezpieczne w przypadku większego doświadczenia lub, gdy jesteśmy blisko spełnienia warunków zdobycia bonusu. Pamiętajmy jednak, że wystarczy jeden błąd na kuponie AKO, aby zanotować porażkę;

- ryzykowna strategia to okazja do bardzo szybkiego zarobku, jednak może zakończyć się pasmem porażek. Jedno zdarzenie z wysokim kursem to kusząca opcja dla osób, które nie lubią ryzykować z AKO. Jednak chyba lepiej mieć kilku „pewniaków” niż ryzykować dla mało prawdopodobnego typu.

Ogólna zasada może być następująca: gramy bezpiecznie, dopóki nie uzyskamy jednokrotnego obrotu, następnie możemy spróbować ryzykownej strategii i tak aż do uzyskania zamierzonego celu. Bezpieczna metoda pozwoli nam dołożyć do salda pewną kwotę, którą możemy następnie przeznaczyć na bardziej niebezpieczny styl typowania.

Podsumowanie porównania bonusów od depozytu

Powyżej przedstawiliśmy dostępne i wysoko oceniane bonusy od depozytu/depozytów, które można znaleźć zarówno na stronach internetowych, jak i w aplikacjach bukmacherskich operatorów online. Wszystkie charakteryzuje wymóg pewnej liczby obrotów oraz zasady minimalnych kursów kuponów. Różnią się między sobą tylko kwotami oraz ewentualnymi strategiami otrzymania. Wszystkie są niezwykle atrakcyjne, warto więc spróbować swoich sił na drodze do ich uzyskania.

Bukmacherzy cały czas powiększają i zmieniają pakiety powitalne dla nowych graczy. Zainteresowane osoby powinny na bieżąco śledzić ofertę w tym temacie, bezpośrednio na stronach legalnych spółek lub u nas. Link do naszego rankingu legalnych buków znajdziecie TUTAJ. Pamiętajcie, że aktywacja naszego kodu LEGALSPORT pozwoli Wam u każdego buka uruchomić najwyższy dostępny pakiet bonusów rejestracyjnych.

FAQ: Pytania graczy o porównanie bonusów od depozytu

W tej sekcji zaprezentujemy Wam krótkie i merytoryczne odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania dotyczące porównania bonusów od depozytu.

1️⃣ Który bukmacher ma najlepszy bonus od depozytu?

Wszyscy legalni bukmacherzy posiadają podobne promocje za wpłatę gotówki. Szczegóły dotyczące poszczególnych premii za depozyt znajdziecie TUTAJ.

2️⃣ Który bonus na start od wpłaty ma najlepsze warunki regulaminowe?

Wyróżnić możemy bonus STS za depozyt oraz benefit powitalny od bukmachera TOTALbet. Jeżeli chcecie zapoznać się z detalami każdej promocji, to odsyłamy Was do specjalnego artykułu na ten temat.

3️⃣ Czy do bonusu od depozytu potrzebny jest kod promocyjny?

Jeżeli chcecie mieć stu procentową pewność, że odbierzecie maksymalny bonus za wpłatę kasy na saldo depozytowe, to musicie podczas bezpłatnej rejestracji u danego bukmachera wpisać nasze bezkosztowe hasło promocyjne LEGALSPORT. Oczywiście nasz kod działa u każdego legalnego operatora w Polsce: przykładowo w STS daje 1500 zł, a TOTALbet 5000 zł.

4️⃣ Jak działa bonus od depozytu za kod promocyjny?

Promocja od depozytu działa na prostych zasadach. Jest to powiększenie wpłaty o z góry ustalony procent. Przeważnie jest to 100%, ale zdarzają się również między innymi nagrody 50% oraz 200%. Przykłady dopasowane do konkretnych bonusów i szczegóły znajdziecie W TYM MIEJSCU.

26.01.2023, 14:44
Autor: M. Stępień
Komentarze (0)
Porównanie bonusów od depozytu
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.

Inni czytali również

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.