wtorek, 24 listopada 2020
Najnowsze: Inter - Real Madryt: typy, kursy, zakłady za freebet

6 bonusów na start w STS + nagrody ekstra

Promocyjna kasa na start typowania. Ekstra premie na zakłady wirtualne w STS, esportowe czy pokerowe BetGames w bonusach na nowe konto za promo kod.

Kasa na start - nawet 1619 zł od STS Pieniądze na zakłady po założeniu konta z kodem promocyjnym LEGALSPORT
Spis treści
Rozwiń
  1. Co zawiera pakiet na start
  2. Bonus za depozyt oraz freebet
    1. Jak działa bonus od depozytu
  3. Jak wypłacić bonus powitalny w STS?
    1. Obrót bonusem do wypłaty
  4. FAQ: Pytania typerów o bonus na start w STS
6 bonusów w STS + nagroda bez ryzyka 200 zł na Reprezentację (zacznij z kodem)
Na start typowania w STS masz 6 bonusów + 1 ekstra

Po założeniu nowego konta, dzięki nagrodom początkowym podwoić swoją pierwszą wpłatę o 100% aż do 1200 zł. Dodatkowe premie to freebet 25 zł (voucher PEWNE25 w sts) oraz 4 bonusy bez ryzyka 34 zł na piłkę lub sport tradycyjny, wirtualki, BetGames oraz zakłady esportowe.

rejestracja w sts
Premia na start 1319 zł + 300 zł w bonusach ekstra

Tym samym obstawiający mogą rozpocząć przygodę z zakładami wzajemnymi w STS z budżetem przekraczającym 2000 złotych. Przy dogodnym terminie (zwłaszcza kiedy gra Reprezentacja Polski w Piłce Nożnej) jest jeszcze 200 zł w bezpiecznym zakładzie bez ryzyka. Razem z kumplami możecie dostać w bonusach 50 zł więcej za polecenie.

Taki budżet na start pozwala na swobodą grę, dlatego naszym zdaniem warto się tym bonusem powitalnym zainteresować! Na wstępie chcielibyśmy przypomnieć, że główny sponsor ekstraklasowej Jagiellonii Białystok i cieszący się bardzo dobrymi opiniami typerów bukmacher STS działa w Polsce legalnie. Zakłady bukmacherskie organizuje na podstawie licencji o numerze SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12, którą wydało Ministerstwo Finansów.

Ekskluzywny pakiet dla nowego klienta to nawet 1619 zł! [ tu odbierzesz BONUS STS ]
W STS masz ponad 9 różnych bonusów startowych na zakłady tematyczne, do wyboru - aktywuj je kodem promocyjnym LEGALSPORT.

Dzięki temu bukmacher STS jest sprawdzonym i bezpiecznym, internetowym operatorem zakładów wzajemnych. W efekcie nie musicie obawiać się o utratę swoich środków na grę. Co więcej, obstawiając zakłady bukmacherskie w Start-Typ Sport macie pewność, że każdy postawiony kupon zostanie rozliczony zgodnie z ostatecznym wynikiem typowanych zawodów.

Wysokie kursy na reprezentację + 200 zł bonus bez ryzyka + darmowy zakład 25 zł

Wysokie kursy na reprezentację 
+ 200 zł 
bonus bez ryzyka + darmowy zakład 25 zł

ZAGRAJ ZA DARMO w

Warto w tym momencie zaznaczyć, że bonus na start w STS (TUTAJ szerszy opis) charakteryzuje się niezwykłą prostotą oraz solidnością. Łatwy do odbioru, dobry obrót i szybka wypłata z wygraną. Dzięki temu mogą z prezentu skorzystać zarówno niedoświadczeni, początkujący gracze, którzy dopiero startują w typowaniu, jak i bukmacherscy wyjadacze, którzy postawili już przysłowiowy „milion kuponów bukmacherskich” u innych buków, a teraz zaczynają stawiać internetowe zakłady w STS.

Co zawiera pakiet na start

Oferta bonusowa STS jest bardzo ciekawa i atrakcyjna finansowo. Każdy gracz ma szansę zagrać z bonusem który mu najlepiej pasuje. Listę bonusów startowych jakie są do Waszej dyspozycji po założeniu konta przedstawia tabelka poniżej:

Kategoria bonusu STS Bonus
STS Kod Promocyjny: użyj LEGALSPORT
Bonus bez depozytu: 25 zł freebet za rejestrację
Zakład bez ryzyka: 34 zł ze zwrotem stawki
Bonus od wpłaty: 1200 zł (100% więcej)
Bonus na BetGames: 20 zł
Bonus na sporty wirtualne: 20 zł
Bonus na esport: 25 zł lub 50 zł
Premia za polecenie: 50 zł bonus Zaproś Kumpla
Dodatkowe bonusy:

20 zł AKO bonus
200 zł na Reprezentację 
50 zł w konkursie esport 
135 000 zł nagrody Klubu STS

W podstawowym wariancie pula nagród w STS jest limitowana na 1259 zł. Korzystając z promocyjnego kodu, ofert okazjonalnych i aktywnych promocji ilość nagród i benefitów na początek stawiania zakładów online rośnie do nawet 1619 zł. 

Bonus za depozyt oraz freebet

Jak skorzystać z bonusu powitalnego? Odbieranie bonusu początkowego od jednego z najsolidniejszych bukmacherów w Polsce należy rozpocząć od założenia nowego konta gracza na ich stronie internetowej (tu przeczytasz, jak założyć konto do zakładów na www.sts.pl).

Bonus 1200 zł za depozyt
Premia gwarantowana w 100%

Jeżeli podczas procesu rejestracji na stronie internetowej bukmachera wpiszecie w pole „kod promocyjny” nasz kod do STS: LEGALSPORT, to wówczas oprócz standardowego podwojenia (maksymalnie 1200 zł x 2 - depozyt i bonus), otrzymacie także freebet o wartości 25 zł (wcześniej było 20 zł, potem 23 zł).

Ten bonus bez wpłaty depozytu będziecie mogli wykorzystać na obstawianie zakładów bukmacherskich u tego operatora. Pamiętajcie, że oferta z zakładem bez depozytu nie jest standardowa, dlatego też tylko powyższy kod upoważni Was do odbioru dodatkowego bonusu!

Następnie trzeba zrealizować swój pierwszy depozyt. I tutaj ważna uwaga: warto poważnie przemyśleć temat pierwszej wpłaty, albowiem im więcej wpłacisz na konto STS-u, tym większy dostaniesz bonus powitalny! Zasady są proste i pewnie to wiecie, ale wolimy na wszelki wypadek o tym wspomnieć, ponieważ później nie ma możliwości uzupełnia konta – drugi depozyt nie będzie zaliczał się do podwojenia.

Jak działa bonus od depozytu

Jak to działa w praktyce? Przedstawimy cały proces na najprostszym przykładzie. Jeśli wpłacicie do legalnego bukmachera STS 1200 zł, a więc kwotę maksymalną kwalifikującą się do podwojenia budżetu, to wtedy otrzymacie od STS drugie 1200 zł. Bonus za wpłacony depozyt finansowy powiększa budżet o 100%. Co w sumie zagwarantuje Wam aż 2400 zł na start zakładów sportowych!

Zakład bez ryzyka przegranej w STS Zakłady Bukmacherskie z kodem promocyjnym sts
Freebet do STS Zakłady Bukmacherskie

A jeżeli do tego wszystkiego dołożymy jeszcze zakład bez depozytu 25 zł w STS (freebet dostępny tylko z aktywnym kodem promocyjnym do STS)? Wówczas możecie rozpocząć grę z kwotą 2779 złotych - bo dojdzie jeszcze powitalny bonus bez ryzyka 34 zł (TU opis), 20 zł na zakłady BetGames oraz kilka premii na rozpoczęcie typowania gier jak CSGO czy Dota, sportu wirtualnego. Kolejny mecz Reprezentacji to kolejny bonus 200 zł ze zwrotem stawki (przegrasz = bukmacher oddaje pieniądze).

Bukmacherskie saldo, zwane inaczej bankrollem, pozwala już Wam na pełną emocji grę na wysokich kursach (np na mecz Barcelona - Real Madryt bukmacher potrafi ustalić kurs 1.55 do 1.75 na faworyta), umożliwiającą cykliczne wygrywanie. Jeżeli jednak chcecie jeszcze więcej darmowej kasy od legalnego bukmachera, to po wykorzystaniu bonusu sts, możecie aktywować promocję powitalną z kodem promocyjnym u innego bukmachera.

U każdego innego buka kod na start jest taki sam jak w STS. Przykładowo kod od promocji LEGALSPORT, działa również w eWinner Zakłady Bukmacherskie. Bonus powitalny eWinner to 155 zł w zakładzie bez ryzyka oraz 500 zł od wpłaty pieniędzy. Zarówno eWinner, jak STS czy Fortuna znajdziesz w najnowszym rankingu bukmacherów internetowych, z listy Ministerstwa Finansów.

Jak wypłacić bonus powitalny w STS?

Wiecie już, jak odebrać bonus na start z kodem promocyjnym STS – teraz opiszemy, jak te pieniądze wypłacić. Oczywiście, jak zwykle w przypadku bonusów od depozytu, otrzymanych od bukmachera środków nie możecie od razu wypłacić na swoje konto bankowe.

Obrót bonusem do wypłaty

Aby odblokować sobie możliwość wypłaty pieniędzy z bonusu, należy najpierw trzy razy obrócić przyznaną kwotę po minimalnym kursie 1.91 – musicie w sumie postawić zakłady za 3000 zł (jeżeli wpłaciliście 1000 zł – jeśli na przykład wpłacicie kwotę 500 zł, to będziecie musieli zagrać za 1500 zł - pamiętajcie, że do obrotu liczą się tylko trafione kupony - zgodnie z regulaminem i zasadami STS). Jeśli zrealizujecie ten podpunkt regulaminu, automatycznie wszystkie środki z salda konta bonusowego trafią na Wasze główne konto, z którego będziecie mogli zlecić już przelew bankowy.

Sporty wirtualne możesz obstawiać 24hBonus 20 zł na pierwszy zakład + freebet PEWNE 25 zł

Sporty wirtualne możesz obstawiać 24h
Bonus 20 zł na pierwszy zakład + freebet PEWNE 25 zł

ZAGRAJ w

Choć kwota obrotu na pierwszy rzut oka może się wydawać bardzo duża, warto zaznaczyć, że na kuponie bukmacherskim, wliczającym się do obrotu, może znajdować się dowolna liczba zdarzeń! A więc możecie stawiać nie tylko zakłady AKO, ale także i single, które charakteryzują się wysoką skutecznością.

A ponieważ oferta zakładów wzajemnych u legalnego bukmachera STS jest naprawdę szeroka, z pewnością nie będziecie mieli żadnych problemów z tworzeniem swoich kuponów. Dodatkowo na cały obrót macie aż 120 dni, więc nie musicie spieszyć się ze stawianiem kolejnych zakładów sportowych (dopiero po tym terminie wszystkie zgromadzone środki przepadają).

Ważne! Otrzymany bonus nie może zostać wykorzystany w zakładach specjalnych, do których zalicza się „HIT DNIA” oraz „MAXIKOMBI”. Zaznaczamy, że pełny regulamin promocji możecie znaleźć na stronie internetowej Start-Typ Sport. I przy okazji zachęcamy, abyście się z nim bardzo dobrze zapoznali, ponieważ tylko wtedy będziecie mieć pewność, że wszystkie obostrzenia krok po kroku zrealizujecie i nic Was nie zaskoczy.

Zapoznałeś się już z bonusem na start od bukmachera Start-Typ Sport i chcesz z niego skorzystać? Teraz masz taką możliwość i to na preferencyjnych warunkach – załóż nowego użytkownika na stronie internetowej oficjalnego sponsora piłkarskiej reprezentacji Polski z kodem promocyjnym LEGALSPORT, kliknij w link obok ===> nowe konto w STS, a następnie wpłać swój pierwszy depozyt. Jeśli to zrobisz, to już po chwili będziesz mógł cieszyć się z dodatkowej kasy na zakłady!

FAQ: Pytania typerów o bonus na start w STS

Poniżej przedstawiamy listę najczęściej zadawanych pytań o nagrody na start nowego konta z kodem promocyjnym w STS. Obecnie co drugi typer odbiera bonus powitalny STS (bukmacher ma 50% rynku), dlatego też wydaje nam się, że warto zapoznać się z podstawowymi informacjami o promocjach rejestracyjnych w Star-Typ Sport.

1. Bonus na start STS - czy warto go odebrać?

Zdecydowanie warto odebrać bonus na start obstawiania sportu, rozrywki czy polityki w STS Zakłady Bukmacherskie z kodem promocyjnym. Rekomendujemy odbiór promocji powitalnej od STS, ponieważ została ona opatrzona świetnymi warunkami regulaminowymi oraz wysokimi kwotami bonusów nawet 1619 zł za 8 sztuk.

2. Jak wpisać kod przy rejestracji w STS?

Kod promocyjny STS zwykle należy wpisać na formularzu rejestracyjnyme, podczas zakładania nowego konta bukmacherskiego online. System bukmachera połączony z naszym linkiem polecającym działa tak dobrze, że kod pojawia się automatycznie, zamiast wpisywania ręcznego (oto link do aktywacji rejestracji w STS - kod będzie już wpisany). Kliknij w link i odbierz maksymalne bonusy jeśli chcesz zacząć typować.

3. Regulamin bonusu - dla kogo jest nagroda?

Z bonusu na start STS w wersji VIP z kodem promocyjnym, który brzmi LEGALSPORT, może skorzystać każdy pełnoletni obstawiający, bez względu na doświadczenie. Wszystkie warunki oraz zasady regulaminowe ułożone do bonusu powitalnego STS są oparte na wytycznych Ustawy Hazardowej.

Bukmacherska promocja powitalna w STS wyróżnia się między innymi świetnymi warunkami obrotu. Więcej informacji o tym  bonusie za kod promocyjny znajdziecie w tym miejscu >>> BONUS STS Z KODEM

Inni czytali również

Komentarze i opinie (3)

6 bonusów na start w STS + nagrody ekstra
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
K.Pik
skomentowano ponad miesiąc temu
Wziąłem sobie tego bonusa na warsztat. Zobaczymy, co z tego wyjdzie. Jak mi się uda coś osiągnąć, to dam znać ;D Na razie walczę z meczami, bo nic wybrać nie mogę. Ma ktoś jakiś sposób na szybki obrót? Bo tego się najbardziej boję xD
Marcel
skomentowano ponad miesiąc temu
STS się poprawił, czy dalej nic ciekawego nie oferuje? Niby porządna firma, ale ja jakoś nie mogę sobie nic tam znaleźć…. szukam we wszystkich sportach i nic. Może źle szukam, więc proszę o pomoc 😀 K.Pik – obrót to najlepiej na chybił-trafił, bo jak za dużo myślisz, to nic nie wychodzi – poważnie 😀
Buffon
skomentowano ponad miesiąc temu
Czy jeśli kiedyś miałem konto w STS to mogę teraz dostać bonus powitalny 1200?
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.