poniedziałek, 8 sierpnia 2022
Najnowsze: Real Madryt - Eintracht Frankfurt kurs 100.00 w Superbet

Bonusy Milenium: premia dla nowego gracza

Premie powitalne bukmachera można odebrać w kilkadziesiąt sekund.

Spis treści
Rozwiń
 1. Milenium - legalny bukmacher
 2. Start w Milenium z kodem promocyjnym
  1. Freebet 20 zł
  2. Bonus od depozytu
  3. Bonus bez ryzyka
  4. Jak wypłacić bonus
 3. Promocja Milenium dla stałych graczy
 4. Premie online w Milenium - podsumowanie
  1. Bonusy z kodem promocyjnym
 5. FAQ - pytania i odpowiedzi o bonusy Milenium

Wyjątku nie stanowi Milenium Zakłady Bukmacherskie, która również dla grających przygotowała kilka atrakcyjnych ofert dla graczy, które mogą dać większe szanse na wygraną.

  MILENIUM BONUS  
  Na start 1670 zł 
  Zobacz jak zarejestrować konto  

Przeczytajcie jak odebrać maksymalne bonusy u bukmachera Milenium poprzez kod promocyjny.  

Milenium - legalny bukmacher

Milenium to legalny buk (nr licencji SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599) z tradycjami, który funkcjonuje na polskim rynku od 2004 roku. Graczom umożliwia obstawianie wydarzeń zarówno w stacjonarnych punktach przyjmowania zakładów (których bukmacher posiada w całym kraju ponad 200 m.in. w Lublinie, Gorzowie Wielkopolskim i Tarnowie), jak i przez Internet (online).

Milenium - dlaczego i jak się zarejestrować w promocji z kodem

Bukmacher skupia się przede wszystkim na dotarciu do nowych graczy, dla których przygotował na start trzy bonusy powitalne o wartości blisko 1670 zł. Dodatkowo wygrane można powiększyć o 14%. Korzystając z promocji Happy Hour w Milenium grasz bez podatku. Być może chęć zaistnienia w świadomości jak największej liczby osób spowodowana jest faktem, że spora część ludzi może mylić tego organizatora zakładów wzajemnych z bankiem o tej samej nazwie.

Co jednak ważne, Milenium nie zapomina także o stałych graczach, dla których przygotował specjalny program lojalnościowy Liga Mistrzów Milenium, dzięki której można zbierać punkty i wymieniać je na atrakcyjne nagrody.

Start w Milenium z kodem promocyjnym

screen panelu rejestracyjnego Milenium
Wybór darmowego zakładu podczas rejestracji w Milenium

„Darmowy zakład” to promocja bukmacherska Milenium przygotowana dla początkujących graczy, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z obstawianiem zakładów wzajemnych. Jest ona skierowana wyłącznie do osób, które nigdy wcześniej nie posiadały w Milenium konta gracza.

Aby wziąć udział w promocji należy w czasie rejestracji przejść do strony bukmachera klikając w link aktywacyjny: Odbieram bonus powitalny Milenium z kodem promocji. 

Link do Milenium zawiera już kod referencyjny z zaszytym kodem promocji. To wystarczy, żeby system naliczył bonusy powitalne. Aktywny kod na sierpień 2022 to LEGALSPORT - pojawia się w formularzu samoczynnie. Kodu podczas rejestracji nie trzeba wpisywać ręcznie lub wklejać, aczkolwiek warto go zapamiętać bowiem LEGALSPORT działa u wszystkich legalnych bukmacherów w Polsce.

Premiowe pieniądze zostaną automatycznie zaznaczone w formularzu (opcje: Chcę otrzymać BONUS NA START oraz Chcę otrzymać DARMOWY ZAKŁAD). Po pozytywnej weryfikacji konta i zgodnie z regulaminem bukmachera pojawią się  na koncie gracza po prawidłowej aktywacji konta.

Freebet 20 zł

Warto tutaj dodać, że maksymalna stawka bonusu bez depozytu wynosi 20 złotych. W opisie i na landing page bukmachera, freebet nazwany zostało "zakładem specjalnym". Więcej o tym, jak odebrać bonus na start  w pełnym wymiarze w Milenium, przeczytasz tutaj.

Bonus od depozytu

Większe wrażenie z pewności robi druga promocja tego bukmachera, a więc „Bonus na start”, która pozwala grającym uzyskać bonus od pierwszego depozytu do maksymalnie 1500 złotych. Podobnie jak akcja „Darmowy zakład”, również i ta przeznaczona jest dla nowych klientów, którzy założyli konto i w czasie rejestracji zaznaczyli opcję „Chcę uzyskać Bonus na START” oraz w ciągu 10 dni od jego pozytywnej weryfikacji dokonali pierwszej wpłaty. Bonus bez depozytu opisaliśmy w artykule TUTAJ. Zawarte są szczegóły do realizacji i wypłaty freebetu.

Bonus bez ryzyka

Uzupełnieniem pakietu nagród dla początkującego gracza jest kupon z ubezpieczeniem. W Milenium zakład bez ryzyka wynosi 150 zł (podobnie jak w Ewinner i Fortunie). Zasada jest identyczna jak wszystkie bonusy bez ryzyka na rynku. Czy to w Betclic, czy w STS, tak samo w Milenium - stawiasz kupon, nie wchodzi więc bukmacher zwraca pieniądze (więcej o tym bonusie TU).

Trzeba pamiętać, że w tym wariancie zwrot następuje po pobraniu 12% podatku. Te pieniądze z kuponu bukmacher w imieniu gracza odprowadził do Skarbu Państwa, do czego obliguje go Ustawa o grach losowych, potocznie nazywana Ustawą Hazardową).

Jak wypłacić bonus

Warto tutaj dodać, że promocja bukmacherska jest związana z regulaminem, z którego wynika, że w ciągu 60 dni od rejestracji należy czterokrotnie obrócić całą kwotę przy minimalnym kursie 2,00. Te wymogi sprawiają, że warto poświęcić chwilę czasu i poczytać o skutecznych systemach bukmacherskich, aby spełnić powyższe punkty.

Promocja Milenium dla stałych graczy

screen regulaminu promocji Milenium
Regulamin promocji „Liga Mistrzów” dla graczy Milenium

MMilenium proponuje kilka bonusów dla zaawansowanych grających. Przygotował on bowiem dla nich specjalny program lojalnościowy „Liga Mistrzów Milenium”. Wziąć mogą w nich udział gracze, którzy zgłoszą chęć uczestnictwa u pracownika punktu przyjmowania zakładów lub poprzez stronę internetową milenium.pl (w czasie rejestracji wystarczy podać swój unikalny pseudonim i dane osobowe).

Od tej pory każdy uczestnik programu zdobywać będzie punkty premiowe, które przyznawane są za każdy postawiony zakład i to niezależnie od jego formy oraz trafności.

Warto tutaj nadmienić, że gracze korzystający z oferty bukmachera online otrzymują punkty bez dodatkowych formalności, a z kolei klienci punktów stacjonarnych przed zawarciem zakładu muszą jedynie wręczyć pracownikowi specjalną kartkę, którą otrzymają w chwili rejestracji. Zdobyte punkty można wymieniać na kredyty, a te na obstawianie kolejnych zdarzeń z ofert przedmeczowej, LIVE lub sportów wirtualnych. Oczywiście, jak w przypadku każdej akcji promocyjnej, zachęcamy do zapoznania się z regulaminem, który dostępny jest na stronie Milenium.pl i na zdjęciu obok tekstu.

Premie online w Milenium - podsumowanie

Legalny bukmacher Milenium oferuje graczom trzy niezwykle interesujące bonusy na start, dzięki którym obstawianie zakładów sportowych staje się zdecydowanie łatwiejsze. Ma to związek z tym, że buk gwarantuje swoim klientom dodatkową kasę na grę! Na początek Milenium przypisze do Twojego konta gracza wysoki bonus od pierwszej wpłaty, w zależności od kwoty Twojego depozytu!

Bonusy z kodem promocyjnym

Łącznie możesz mieć do dyspozycji ponad 1670 zł, z tego ponad połowę możesz otrzymać od bukmachera. Poniżej przedstawiamy, z jakich elementów składa się oferta promocyjna bukmachera Milenium i jakie bonusy na start obejmuje, przy założeniu. że użyjesz kod promocyjny.

 • 1500 zł - to bonus powitalny, działa jako 100% od pierwszej wpłaty. Ten bonus, zwany także bonusem od wpłaty, działa w taki sposób - im więcej wpłacisz, tym więcej otrzymasz od bukmachera darmowej kasy. Maksymalna nagroda to 1500 zł, wtedy budżet masz 3000 zł.

  Kod promocji
 • 20 zł - zakład specjalny dla nowych graczy, dostępny tylko po rejestracji z naszym kodem promocyjnym LEGALSPORT. Ten bonus otrzymasz po aktywacji konta, możesz go przeznaczyć na dowolne kupony bukmacherskie, związane na przykład z piłkarską Ligą Mistrzów, meczami tenisowymi czy esportami (turnieje CSGO lub Dota).
 • 150 zł - zakład bez ryzyka, to także oferta specjalna dla czytelników Legalsport.pl, dostępna po założeniu nowego konta gracza z naszego linku aktywacyjnego do Milenium .  Bonus na zakład bez ryzyka, oznacza to, że bukmacher zwróci Tobie kasę w przypadku przegranego kuponu - dzięki temu, możesz postawić kolejny kupon za te samą stawkę.

Podsumowując, jeśli ostatecznie zdecydujesz się na założenie konta gracza w Milenium, to wówczas zyskasz nawet 1670 PLN lub więcej. Przy grze w trakcie Happy Hours ta kwota może być wyższa niż 1800 zł, ponieważ doliczane jest wtedy 14% do wygranych kuponów bukmacherskich.

Oferta pakietu benefitów w Milenium jest już na bardzo wysokim poziomie. Dorównuje takim internetowym bukmacherom jak STS, LVBET, Totolotek czy Betfan. Wszystkie wymienione zakłady bukmacherskie są legalne i posiadają licencję Ministra Finansów.

Dobrze myślisz... Warto zarejestrować się na milenium.pl (o tym ten artykuł) - opisaliśmy jak w kilku krokach zarejestrować nowe konto do gry.

FAQ - pytania i odpowiedzi o bonusy Milenium

1. Czy Milenium oferuje bonus bez depozytu?

Tak, korzystając z promocji na start u bukmachera Milenium, można zgarnąć bonus bez depozytu - 20 PLN. Darmowy bonus Milenium możesz przeznaczyć na zakłady piłkarskie lub inne wydarzenia z kursem 2.00 lub więcej. Korzyścią tego freebetu jest brak ryzyka utraty własnych pieniędzy - polecamy postawienie darmowego kuponu szczególnie nowym i mniej doświadczonym graczom.

Aby odebrać taki bonus, trzeba zarejestrować się ze specjalnego linku aktywacyjnego ze strony legalsport.pl > kliknij w link i odbierz freebet - LINK AKTYWACYJNY MILENIUM.

2. Gdzie najlepiej szukać promocje Milenium?

Wszystkie najlepsze i najnowsze promocje bukmachera Milenium można znaleźć na naszej stronie internetowej w dziale "BONUSY". Drugim i wygodniejszym rozwiązaniem jest śledzenie na bieżąco naszej strony, gdzie cyklicznie wrzucamy informacje o nowych bonusach i promocjach Zakładów Bukmacherskich Milenium.

3. Czy konto u bukmachera Milenium jest darmowe?

Tak, otwarcie nowego konta gracza u bukmachera Milenium jest w pełni darmowe. Nie trzeba za nie nic płacić, ale aby rozpocząć grę, należy wpłacić swój pierwszy depozyt - polecamy na początek kwotę 50 - 80 zł. Taka suma pozwoli nam na postawienie kilkudziesięciu zakładów z wykorzystaniem systemu bukmacherskiego lub kilkunastu kuponów AKO (akumulator). Pozwoli ona również na spełnienie warunków bonusowych do odebrania zakładów specjalnych i bez ryzyka.

4. Zakłady online w Milenium - jak odebrać bonus?

Wszystkie bonusy Milenium Zakłady Bukmacherskie można odebrać za pomocą jednego kliknięcia! Wystarczy wejść w link aktywacyjny i postępować zgodnie z poleceniami wyświetlanymi na ekranie. Link pobierzesz ze strony z kodem promocyjnym.

Po kliknięciu w link zobaczycie ekran powitalny z kodem promocyjnym, następnym krokiem jest wypełnienie formularza nowego gracza. Wwarto przygotować podstawowe informacje, jak adres, mail czy telefon. Konto zostanie w pełni aktywowane, po załączeniu skanu dokumentu tożsamości - wymaga tego prawo i regulaminy wszystkich bukmacherów w Polsce. Warto wiedzieć, iż na skanie takiego dokumentu (dowodu lub paszportu) można zakryć m.in. zdjęcie, podpis, nazwisko rodowe czy imiona rodziców.

5. Czy bonusy Milenium są legalne?

Zdecydowanie tak. Bonusy bukmachera Milenium są w pełni legalne i można z nich swobodnie korzystać stawiając zakłady wzajemne i sportowe. Milenium posiada ważną licencję Ministerstwa Finansów o numerze SC/12/7251/17- 7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599, która pozwala mu legalnie świadczyć swoje usługi bukmacherskie na terenie Polski.

6. Liga Mistrzów Milenium - czy warto wziąć udział w tym programie lojalnościowym?

Naszym zdaniem warto zapisać się do zabawy "Liga Mistrzów Milenium". Jeżeli chcecie cieszyć się dodatkowymi korzyściami w postaci punktów, które później możecie wymieniać na kredyty uprawniające do zawierania zakładów (wtedy puszczacie kupony za darmo), to ten program jest idealnie dla Was skrojony. W przybliżeniu przelicznik wygląda następująco: 1 kredyt to 125 punktów | 1 kredyt odpowiada 1 zł. Program premiuje regularnych typerów i pozwala cieszyć się bezpłatnymi dodatkowymi zakładami które możemy zawierać za punkty lojalnościowe.

16.03.2018, 00:02
Aktualizacja: 16.03.2018, 00:02
Autor: R. Grycz

Inni czytali również

Komentarze i opinie (1)

Bonusy Milenium: premia dla nowego gracza
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
???
skomentowano ponad miesiąc temu
a sporty wirtualne w milenium są ok? kombinują czy idzie wygrywać?
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.