piątek, 19 lipca 2019
Najnowsze: Czy bet at home jest legalny w Polsce?

eToto bonus - jak odebrać | lipiec 2019

Bonus eToto z kodem promocyjnym. MAX bonus eToto na start + freebet - instrukcja jak szybko odebrać za kod bonusowy.

Spis treści
Rozwiń
  1. eToto bonus + kod promocyjny = promocja VIP
  2. Bonus powitalny eToto: jak otrzymać full pakiet nagród
  3. Warunki bonusu odbieranego w eToto
  4. FAQ - pytania i odpowiedzi jak odebrać eToto bonus
Zdjęcie pokazujące przejście do eToto, aby odebrać bonus z kodem promocyjnym
Jak odebrać eToto bonus

Firma bukmacherska eToto dba zarówno o swoich nowych klientów, jak i tych z dłuższym stażem zawodowych typerów.

  eToto bonus | lipiec 2019  
  Odbieram kod promocyjny  
Aktywacja bonusu

Dla tych pierwszych eToto Polska przygotował specjalną ofertę powitalną na start, z kolei dla wszystkich regularnie grających, stałych graczy posiadających już swoje konto bukmacherskie na stronie internetowej buka eToto, stworzył nowe promocje „Nocne gronie” "e-granie" i "Kornery".

Promocja bukmacherska od eToto Zakłady Bukmacherskie daje szansę na wygranie nagród, freebetów bez depozytu i bonusów specjalnych o wartości od 25 do 50 złotych. Więcej informacji na temat wspomnianej oferty sportowej znaleźć można w sekcji: Bonus bukmacherski eToto . A jak wygląda internetowa oferta promocyjna na start dla nowych graczy z użyciem ekskluzywnego kodu promocyjnego eToto VIP?

eToto bonus + kod promocyjny = promocja VIP

"Bonus powitalny 200%" to specjalna promocja eToto Online dla nowych graczy zainteresowanych zarabianiem na bukmacherce internetowej. Specjalna promocja eToto gwarantująca potrojenie pierwszej wpłaty do 100% pozwala zawrzeć zakład sportowy na dane zdarzenie lub zdarzenia, nie narażając się na stratę kwoty pieniędzy, która została przeznaczona na dany typ lub typy bukmacherskie.

Grafika pokazująca co kliknąć aby odebrać bonus z kodem promocyjnym eToto
eToto kod promocyjny - jak odebrać

Bonus eToto obejmuje kilka zakładów bukmacherskich (wszystko w ramach bonusu, a więc przy najwyższym potrojeniu jest to 150 zł), a maksymalna kwota depozytu podlegająca potrojeniu to 50 złotych. Bukmacher eToto potraja wartość bonusu (jedyna taka promocja bukmacherska na rynku) i dzięki temu na zakłady mamy maksymalnie aż 150 zł! Nie ma na co czekać - taki specjalny bonus koniecznie trzeba wykorzystać na zakłady bukmacherskie online.

Oferta powitalna bonusu eToto kierowana jest dla graczy, którzy założą konto na stronie internetowej bukmachera (etoto w domenie .pl) i dokonają wpłaty pierwszego depozytu: rekomendujemy wpłatę w wysokości 50 zł. W eToto Zakłady Bukmacherskie online można złożyć depozyt można między innymi za pośrednictwem platformy finansowej „Przelewy24”: internetowy szybki przelew bankowy lub karta kredytowa VISA, Mastercard. Bonus eToto 200% to niespotykana promocja na polskim rynku bukmacherskim - podpowiadamy jak szybko odebrac bonus, na co wykorzystać i jak taki bonus wypłacić.

Druga część bonusu to 900 zł w formie zwrotu za depozyt 100%. Wraz z bonusem 200%, eToto bonus od depozytu tworzy pakiet premii powitalnej z nagrodami o wartości 1000 zł. Obydwie części benefitu od eToto uzależnione są od kodu promocyjnego VIP. Ten kod eToto generujący promocyjny i podwyższony VIP bonus to : LEGALSPORT.

Baner przedstawiający korzyści wynikające z rejestracji w eToto Zakłady Bukmacherskie z kodem promocyjnym
Dlaczego warto założyć konto z bonusem w eToto Online?

We wcześniejszej promocji z eToto kodem promocyjnym, był zawarty zakład bez ryzyka. Kupon zawarty mógł być tylko na wydarzenie, do którego przypisane zostały co najmniej trzy możliwe rozstrzygnięcia. I tak typ na zwycięstwo lub remis danej drużyny spełnia ten warunek, a nie spełnia go m.in. typ na zwycięzcę meczu tenisowego, gdzie są tylko dwie możliwości, czyli 1 lub 2. Warto dodać, że przy wspomnianej promocji nie obowiązywał kurs i depozyt minimalny. Aby móc odebrać zwrot za pierwszy przegrany typ Toto, należyało skontaktować się z konsultantem bukmachera (poprzez email lub czat). Bonus, czyli zwrot był zaksięgowany na koncie gracza maksymalnie do 24 godzin od przesłania niniejszej wiadomości.

Bonus powitalny eToto: jak otrzymać full pakiet nagród

Aby skorzystać z oferty powitalnej bonusu eToto z kodem promocyjnym LEGALSPORT, jaką dla graczy stawiających pierwsze kroki w świecie bukmacherski przygotował ten legalny operator zakładów wzajemnych, postępuj według następujących wskazówek:

Wskazówka numer 1. Zarejestruj się na stronie bukmachera i załóż swoje darmowe konto online. Pamiętaj, żeby podczas procesu zakładania nowego konta online aktywować specjalny kod promocyjny eToto: LEGALSPORT. Jak aktywować kod promocyjny u bukmachera eToto? Wystarczy, że hasło rabatowe (lub bonusowe) LEGALSPORT wpiszesz bądź wkleisz na formularzu rejestracyjnym online w polu oznaczonym jako "kod promocyjny". Formularz wygenerujesz korzystając z tego linka referencyjnego: eToto bonus rejestracja kodu. Pełny pakiet nagród zawiera bonus 200% do 100 zł, bonus 100% do 900 zł (razem pełny pakiet bonusów eToto 1000 zł) i freebet rejestracyjny eToto bez depozytu za 20 zł + drugi freebet także na 20 zł od drugiego depozytu. Łączna pula bonusów eToto do odbioru to 1040 zł.

Specjalnie dla Ciebie pokazujemy instrukcję jak odebrać eToto bonus:

 

Pokazano jak szybko i łatwo odebrać eToto bonus
eToto bonus - instrukcja jak odebrać

Wskazówka numer 2. Po przejściu na formularz, wymagane jest podanie danych osobowych oraz kontaktowych w trakcie szybkiej

Z linkiem aktywacyjnym LEGALSPORT otrzymasz bonus 1000 zł w Etoto
Rejestracja w eToto Bukmacher oferuje super bonus - aż 200 %

rejestracji na eToto. Należy mieć pod ręką skan dokumentu tożsamości (dowód osobisty lub paszport). Po uzupełnieniu (przed wysłaniem upewnij się na 100% czy uzupełnione jest pole kod promocyjny i widniej tam słowo LEGALSPORT jako etoto kod promocyjny), wysyłasz formularz - system informatyczny eToto automatycznie prześle na podane konto mailowe link aktywacyjny do konta i bonusu.

Po kliknięciu linka systemowego następuje faza weryfikacji danych i aktywacja konta przez konsultanta eToto. Pozytywne zakończenie procesu w kolejnym kroku to szybka informacja  od eToto na mail: Gratulujemy, konto zostało aktywowane. Teraz można przystąpić do odbioru bonusu powitalnego eToto oraz freebetu bez wpłaty depozytu.

Wskazówka numer 3. Dokonaj pierwszej wpłaty na swoje konto bukmacherskie online: rekomendujemy wpłatę w wysokości 50 zł, gdyż gwarantuje ona maksymalne potrojenie wpłacanej kwoty - będziesz miał na grę 150 zł. W tym celu skorzystaj na przykład z operatora "Przelewy24", który gwarantuje natychmiastowe zaksięgowanie środków pieniężnych na internetowym koncie eToto. Pieniądze będą na koncie w eToto już po kilku minutach. W tym czasie na saldzie bonusowym pojawi się freebet 20 zł - wymagane jest jedynie pobranie aplikacji mobilnej ze strony eToto na  telefony i tablety z systemem Android lub sklepu AppStore na mobilny system operacyjny IOS dla telefonów iPhone i urządzeń iPad.

Po odebraniu bonusu 200% eToto i zrealizowaniu warunków bonusu będziesz mógł odebrać kolejny bonus na start, czyli podwojenie drugiej wpłaty do 900 zł po złożeniu depozytu powyżej 50 zł! I nie zapomnij, że masz jeszcze do wykorzystania freebet o wartości 20 zł za rejestrację, który możesz przeznaczyć na dowolne zdarzenia z oferty bukmacherskiej oraz bonus bez depozytu od eToto za kolejny depozyt.

Jak wykorzystać bonus powitalny eToto 200% i 100%? Obstaw internetowy kupon bukmacherski za na przykład 100 zł, na którym zgodnie z warunkami eToto dla bonusu na start, znajdują się minimum trzy zdarzenia z łącznym kursem minimalnym 2.2. Kurs pojedynczego zdarzenia na elektronicznym kuponie bonusowym nie może być niższy niż 1.30.

W eToto Zakłady Bukmacherskie polecamy przede wszystkim typy na piłkę nożną, siatkówkę, koszykówkę oraz hokej na lodzie, gdyż charakteryzują się one wysoki kursami bukmacherskimi. 

Warunki bonusu odbieranego w eToto

Każdy typujący, który zdecyduje się skorzystać z promocji eToto "PROMO1000" online, ma miesiąc (dokładnie 30 dni) na obrót kwotą równą czterokrotności depozytu oraz bonusu. Nie każdy kupon zalicza się jednak do obrotu. Aby zakłady sportowe mogły być wliczane do ostatecznego rachunku w rozliczeniu bonusu eToto, to ich ogólny kurs bukmacherski za każdym razem nie może być mniejszy niż 2.20 (przy założeniu 1.30 jako minimalny kurs na 1 typ). Warto ponadto zaznaczyć, że tylko w pełni rozliczone kupony mogą się zaliczać do obrotu.

 EKSTRA BONUS POWITALNY W ETOTO: 

- Freebet za założenie nowego konta bukmacherskiego 20 PLN 
- Potrojenie 1-ej wpłaty do 100 zł
- Podwojenie drugiego depozytu do 900 PLN
-  Zakład bez bez depozytu 20 zł
------------------------------------------------------------------------------------
  Razem w MAXie to 1990 zł
na zakłady sportowe w eToto! 
 
  Przejście na formularz eToto >>  

Jeżeli Twój kupon bukmacherski online został anulowany (np. mecz z zakładu się nie odbył lub został przerwany w trakcie jego trwania), to wówczas zostanie on "wypchnięty" poza obrót bukmacherski online, a Ty musisz natychmiast zawrzeć kolejny zakład uzupełniający. Pamiętaj, że bukmacher eToto do pełnego obrotu wymaganą kwotą wlicza zarówno kupony typu singiel (pojedyncze - 1 mecz na zakładzie), jak i AKO, czyli akumulatory.

FAQ - pytania i odpowiedzi jak odebrać eToto bonus

1. Czy eToto posiada licencję bukmacherską?

Bukmacher internetowy eToto jest legalnym operatorem zakładów wzajemnych i sportowych w Polsce, specjalizuje się w zakładach na piłkę nożną. eToto posiada licencję Ministerstwa Finansów o numerze AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17 uzyskaną 28 listopada 2014 roku - oznacza to, że gra u tego buka jest zgodna z prawem, a Twoje pieniądze są bezpieczne i nie są narażone na ryzyko utraty jak w przypadku gry u nielegalnych bukmacherów z Malty lub Gibraltaru.

  Kupon bez ryzyka w eToto
  Wpłacasz 50 zł - odbierasz 100 zł  
Kod do promocji eToto na lipiec 2019: LEGALSPORT

2. Czy w eToto można grać bez podatku?

Bukmacher eToto nie gwarantuje gry bez 12-procentowego podatku, jednak w ramach akcji promocyjnych może się to zmienić w każdej chwili. eToto jako dynamiczny operator zakładów wzajemnych bardzo poważnie rozważa wprowadzenie czasowej promocji, która pozwala na stawianie kuponów za pełne stawki bez potrącanego podatku. Jeśli chcecie być szybko poinformowali o starcie tej promocji, to zapraszamy serdecznie do śledzenia naszej strony internetowej w sekcji Promocje i bonusy eToto na lipiec 2019, gdzie na bieżąco informujemy o bukmacherskich promocjach z kodami bonusowymi.

3. Jak odebrać bonus bez depozytu w eToto

Bukmacher eToto posiada w swojej ofercie kilka bonusów bez depozytu. Można skorzystać z tych fantastycznie korzystnych promocji, które w ostatecznym rozrachunku gwarantują dodatkowe i darmowe środki na grę. 2 bonusy bez depozytu dla nowych można odebrać po rejestracji, kolejne bonusy bez depozytu w formie premii przyznawane są graczom stałym (np promocja eToto "Weekendo Granie" i opcjonalny bonus bez depozytu 40 zł) 

4. Jak wyglądają bonusy w eToto na tle innych legalnych bukmacherów?

Bukmacher eToto ma bardzo solidne bonusy w porównaniu z resztą legalnych bukmacherów - jest na 3/4 miejscu pod względem wysokości bonusu powitalnego w wysokości 1000 zł, ale bardzo mocno nadrabia bonusem 200% który wprowadził jako pierwszy i którego nie ma nikt inny. Do tego jest na podium jeśli chodzi o kursy na zakłady piłkarskie i różnorodność kursów, tu dla porównania cały ranking bukmacherów z bonusami, freebetami i pakietami kodów promocyjnych.

 

5. Czy oferta pod odbiorze bonusu eToto jest dobra?

Oferta zakładów bukmacherskich eToto jest najlepsza pod względem kombinacji kursowych na mecze piłki nożnej. Bukmacher wyspecjalizował sie w wystawianiu największej ilości zdarzeń na hitowe mecze piłki nożnej reprezentacji Polski jak i w Lidze Mistrzów czy Lidze Narodów. Polecamy zawsze sprawdzić kursy przed meczem i stawiać zakłady u bukmachera z najwyższymi kursami - dlatego warto mieć aktywne konta u kilku bukmacherów jednocześnie - tym bardziej, że są darmowe.

6. U jakich bukmacherów poza eToto warto otworzyć konto i odebrać bonus

Z uwagi na to, że eToto specjalizuje się w piłce nożnej, to dla kibica który obserwuje także mecze siatkówki czy koszykówki - jedno konto bukmacherskie to zdecydowanie za mało. Poza szybką rejestracją konta w eToto polecamy założyć konta gracza u 2 innych bukmacherów. Głównie z uwagi na to, że bukmacherzy stosują limity na zakłady i może dojść do sytuacji, kiedy będziesz mieć pewniaka i jeden bukmacher może ograniczyć Tobie wysokość wygranej. Nie będziesz mógł postawić np więcej niż 500 zł na mecz który sobie wytypowałeś do gry.

Przekierowanie do bonusu powitalnego w eToto z kodem promocyjnym
Promocja na start w eToto Zakłady Bukmacherskie z kodem bonusowym

Podpowiadamy jak rozłożyć szanse na ogranie bukmachera i do kompletu otworzyć konta u bukmacherów poniżej (dzięki linkom otrzymasz dodatkowe bonusy):

1) Bukmacher LV BET - najwyższe kursy i najwięcej promocji na najbardziej medialne wydarzenia: klikając w link obok otrzymasz Bonus LVBET  do 1500 zł + 20 zł freebet + 50 zł dla kibica

2) Bukmacher internetowy Fortuna (TOP3) - najwięcej rodzajów dyscyplin sportowych i wydarzeń politycznych - klikając w link otrzymasz informacje jak założyć: Bezpłatne konto Fortuna z bonusem bez ryzyka 

7. Czy odbiór bonusu a rejestracja w eToto to jest to samo?

Tak. Oba sformułowania mogą oznaczać dokładnie to samo  - bonusy odbierasz po rejestracji. Nie da się zrobić tego na odwrót, najpierw odebrać eToto bonus a potem zrealizować rejestrację. Niedoświadczeni typerzy bardzo często używają ich naprzemiennie. Oba zwroty koniec końców umożliwią Ci grę u danego buka i obstawianie zakładów sportowych, dlatego też warto przyswoić obie definicje.

8. Który bonus na start warto odebrać? Betfan Polska vs eToto Online.

Bukmacherscy gracze bardzo często szukają w swoich wyszukiwarkach internetowych online (google lub bing) informacji na temat max. bonusów bukmacherskich w Betfan i eToto. Dlatego też sprawdziliśmy specjalnie dla Was, który internetowy bonus powitalny na start dla nowych klientów w wersji VIP warto odebrać na swoje saldo depozytowe.

Obie ekskluzywne promocje za darmową rejestracje działają z kodem promocyjnym Betfan i eToto - dla obu jest ten sam kod promocyjny: LEGALSPORT. Promocje są godne uwagi i co więcej, uzupełniają się nawzajem, co jest na polskim rynku niezwykle rzadko spotykane. I mamy nie myśli nie tylko mega kwoty bonusowe w ramach oferty specjalnej, ale również świetne warunki oraz zasady regulaminowe. Dzięki temu każdy gracz może je wykorzystać do skutecznego obstawiania zakładów sportowych. W związku z tym rekomendujemy odbiór obu vipowskich bonusów, natomiast do rozważenia jest jeszcze nowy bonus w promocji z kodem promocyjnym Betclic - jak odebrać.

Inni czytali również

Komentarze i opinie (1)

eToto bonus - jak odebrać | lipiec 2019
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
HINKO
19.06.2019, godz. 16:49
jestem po 6 odbiorze bonusu, ten jest 7, łatwo odebrać - gorzej wygrać, prośba o jakies dobre rady
Zgłoś uwagi do strony
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.