sobota, 30 maja 2020
Najnowsze: ESAFAN - bonus na Ekstraklasę w BETFAN

Jak odebrać bonus eToto na rok 2020

Premia za kodem promocyjny, gwarantuje MAX bonus eToto na start + freebet mobilny. Instrukcja jak szybko odebrać nagrodę..

TU odbierzesz bonus eToto 200% W promocji masz na zakłady 300 zł
Spis treści
Rozwiń
 1. eToto bonus + kod promocyjny = promocja VIP
  1. Jak się odbiera powitalną premię
 2. Bonus powitalny eToto: jak otrzymać pakiet nagród
  1. Jak aktywować bonus
  2. Jak wykorzystać bonus powitalny eToto 200%?
 3. Jak obrócić bonus
  1. Do obrotu liczy się singiel i AKO
 4. Kod do bonusu
  1. Z kodem więcej korzyści
 5. FAQ - pytania i odpowiedzi jak odebrać eToto bonus
Zdjęcie pokazujące przejście do eToto, aby odebrać bonus z kodem promocyjnym
Jak odebrać eToto bonus

Firma bukmacherska eToto dba zarówno o swoich nowych klientów zainteresowanych stawianiem zakładów, jak i tych z dłuższym stażem zawodowych typerów.

darmowa REJESTRACJA W ETOTO
Bonus na 2020 aktywujesz automatycznie klikając w link

Dla tych pierwszych sprawdzony bukmacher eToto (wysokie miejscu e rankingu TOP10) przygotował specjalną ofertę powitalną na start. Dla wszystkich regularnie grających na zakładach, stałych graczy posiadających już swoje konto bukmacherskie na stronie internetowej buka eToto.pl, stworzył nowe promocje „Nocne granie”, "e-granie" i "Kornery".

Powitalna promocja bukmacherska od eToto Zakłady Bukmacherskie daje szansę na wygranie nagród, freebetów bez depozytu i bonusów specjalnych o wartości od 25 do 50 złotych. Więcej informacji na temat wspomnianej oferty sportowej znaleźć można w sekcji: Bonus bukmacherski eToto . A jak wygląda internetowa oferta promocyjna na start dla nowych graczy z użyciem ekskluzywnego kodu promocyjnego eToto VIP?

eToto bonus + kod promocyjny = promocja VIP

"Bonus powitalny 200%" to specjalna promocja eToto dla nowych klientów zainteresowanych zarabianiem na bukmacherce internetowej. Specjalna promocja eToto gwarantuje potrojenie pierwszej wpłaty do 100%. Dodatkowa kasa pozwala zawrzeć wzajemny zakład sportowy na dane zdarzenie lub zdarzenia, nie narażając się na stratę kwoty pieniędzy, która została przeznaczona na dany typ lub typy bukmacherskie.

Grafika pokazująca co kliknąć aby odebrać bonus z kodem promocyjnym eToto
eToto kod promocyjny - jak odebrać

Bonus eToto obejmuje kilka zakładów bukmacherskich (wszystko w ramach bonusu, a więc przy najwyższym potrojeniu jest to 150 zł), a maksymalna kwota depozytu podlegająca potrojeniu to 100 zł. Bukmacher eToto potraja wartość bonusu (jedyna taka promocja bukmacherska na rynku) i dzięki temu na zakłady mamy maksymalnie aż 300 zł przy wpłacie 100 zł! Nie ma na co czekać - taki specjalny bonus koniecznie trzeba wykorzystać na zakłady bukmacherskie online.

Jak się odbiera powitalną premię

Oferta powitalna bonusu eToto kierowana jest dla graczy, którzy założą konto na stronie internetowej bukmachera (etoto.pl) i dokonają wpłaty pierwszego depozytu finansowego. Rekomendujemy zrobienie przelewu z karty kredytowej lub banku w wysokości 100 zł.

W eToto Zakłady Bukmacherskie online można złożyć depozyt można między innymi za pośrednictwem platformy finansowej „Przelewy24”: internetowy szybki przelew bankowy lub karta kredytowa VISA, Mastercard. Bonus eToto 200% to niespotykana promocja na polskim rynku bukmacherskim - podpowiadamy jak szybko odebrać bonus, na co wykorzystać i jak taki bonus wypłacić.

Baner przedstawiający korzyści wynikające z rejestracji w eToto Zakłady Bukmacherskie z kodem promocyjnym
Dlaczego warto założyć konto z bonusem w eToto Online?

We wcześniejszej promocji z eToto kodem , był zawarty zakład bez ryzyka. Kupon zawarty mógł być tylko na wydarzenie, do którego przypisane zostały co najmniej trzy możliwe rozstrzygnięcia. I tak typ na zwycięstwo lub remis danej drużyny spełnia ten warunek, a nie spełnia go m.in. typ na zwycięzcę meczu tenisowego, gdzie są tylko dwie możliwości, czyli 1 lub 2.

Warto dodać, że przy wspomnianej promocji nie obowiązywał kurs i depozyt minimalny. Aby móc odebrać zwrot za pierwszy przegrany typ Toto, należało skontaktować się z konsultantem bukmachera (poprzez email lub czat). Bonus, czyli zwrot był zaksięgowany na koncie gracza maksymalnie do 24 godzin od przesłania niniejszej wiadomości.

Bonus powitalny eToto: jak otrzymać pakiet nagród

Aby skorzystać z oferty powitalnej bonusu eToto z kodem promocyjnym LEGALSPORT, jaką dla graczy stawiających pierwsze kroki w świecie bukmacherski przygotował ten legalny operator zakładów wzajemnych, postępuj według następujących wskazówek:

Wskazówka numer 1. Zarejestruj się na stronie bukmachera i załóż swoje darmowe konto online. Pamiętaj, żeby podczas procesu zakładania nowego konta online aktywować specjalny kod promocyjny eToto: LEGALSPORT.

Jak aktywować kod u bukmachera eToto? Wystarczy, że hasło rabatowe (lub bonusowe) LEGALSPORT wpiszesz bądź wkleisz na formularzu rejestracyjnym online w polu oznaczonym jako "kod promocyjny". Formularz wygenerujesz korzystając z tego linka referencyjnego: eToto bonus rejestracja z kodem. Bonus powitalny eToto to 300 zł na zakłady wzajemne przy wpłacie 100 zł, czyli extra bonus 200%.

Specjalnie dla Ciebie pokazujemy instrukcję jak odebrać eToto bonus:

 

Pokazano jak szybko i łatwo odebrać eToto bonus
eToto bonus - instrukcja jak odebrać

Wskazówka numer 2. Po przejściu na formularz, wymagane jest podanie danych osobowych oraz kontaktowych w trakcie szybkiej rejestracji na eToto. Należy mieć pod ręką skan dokumentu tożsamości (dowód osobisty lub paszport). Po uzupełnieniu (przed wysłaniem upewnij się na 100% czy uzupełnione jest pole kod promocyjny i widniej tam słowo LEGALSPORT jako synonim kodu promocyjnego etoto). Wysyłasz formularz rejestracyjny z danymi - system informatyczny eToto automatycznie prześle na podane konto mailowe link aktywacyjny do konta i bonusu.

Jak aktywować bonus

Po kliknięciu linka systemowego następuje faza weryfikacji danych i aktywacja konta przez konsultanta eToto. Pozytywne zakończenie procesu w kolejnym kroku to szybka informacja  od eToto na mail: Gratulujemy, konto zostało aktywowane. Teraz można przystąpić do odbioru bonusu powitalnego eToto oraz freebetu bez wpłaty depozytu.

Z linkiem aktywacyjnym LEGALSPORT otrzymasz bonus 1000 zł w Etoto
Rejestracja w eToto Bukmacher oferuje super bonus - aż 200 %

Wskazówka numer 3. Dokonaj pierwszej wpłaty na swoje konto bukmacherskie online: rekomendujemy wpłatę w wysokości 50 zł, gdyż gwarantuje ona maksymalne potrojenie wpłacanej kwoty - będziesz miał na grę 150 zł. W tym celu skorzystaj na przykład z operatora "Przelewy24", który gwarantuje natychmiastowe zaksięgowanie środków pieniężnych na internetowym koncie eToto. Pieniądze będą na koncie w eToto już po kilku minutach. W tym czasie na saldzie bonusowym pojawi się freebet 20 zł - wymagane jest jedynie pobranie aplikacji mobilnej ze strony eToto na  telefony i tablety z systemem Android lub sklepu AppStore na mobilny system operacyjny IOS dla telefonów iPhone i urządzeń iPad.

Po odebraniu bonusu 200% eToto i zrealizowaniu warunków bonusu będziesz mógł odebrać kolejne bonusy dla regularnych typerów. Wcześniej bukmacher oferował premię dodatkową na start, czyli podwojenie drugiej wpłaty do 900 zł po złożeniu depozytu powyżej 50 zł! I nie zapomnij, że masz jeszcze do wykorzystania freebet mobilny o wartości 20 zł za rejestrację, który możesz przeznaczyć na dowolne zdarzenia z oferty bukmacherskiej.

Jak wykorzystać bonus powitalny eToto 200%?

Obstaw internetowy kupon bukmacherski za na przykład 100 zł, na którym zgodnie z warunkami eToto dla bonusu na start, znajdują się minimum 3 zdarzenia z łącznym kursem minimalnym 2.2. Kurs pojedynczego zdarzenia na elektronicznym kuponie bonusowym nie może być niższy niż 1.30.

W eToto Zakłady Bukmacherskie polecamy przede wszystkim typy na piłkę nożną, siatkówkę, koszykówkę oraz hokej na lodzie, gdyż charakteryzują się one wysoki kursami bukmacherskimi. 

Jak obrócić bonus

Każdy typujący, który zdecyduje się skorzystać z promocj eToto 200% online, ma miesiąc (dokładnie 30 dni) na obrót kwotą równą czterokrotności depozytu oraz bonusu. Nie każdy kupon zalicza się jednak do obrotu. Aby zakłady sportowe mogły być wliczane do ostatecznego rachunku w rozliczeniu bonusu eToto, to ich ogólny kurs bukmacherski za każdym razem nie może być mniejszy niż 2.20 (przy założeniu 1.30 jako minimalny kurs na 1 typ). Warto ponadto zaznaczyć, że tylko w pełni rozliczone kupony mogą się zaliczać do obrotu.

Do obrotu liczy się singiel i AKO

Jeżeli Twój kupon bukmacherski online został anulowany (np. mecz z zakładu się nie odbył lub został przerwany w trakcie jego trwania), to wówczas zostanie on "wypchnięty" poza obrót bukmacherski online, a Ty musisz natychmiast zawrzeć kolejny zakład uzupełniający. Pamiętaj, że bukmacher eToto do pełnego obrotu wymaganą kwotą wlicza zarówno kupony typu singiel (pojedyncze - 1 mecz na zakładzie), jak i AKO, czyli akumulatory.

Kod do bonusu

Jak u innych bukmacherów internetowych z kategorii najlepszych (Fortuna, Totalbet czy forBET), także w eToto potrzebujesz kodu. Na szczęście jest prosty do zapamiętania i łatwy do wpisania, do tego najlepszy i uniwersalny. Kod do bonusowej kasy w Etoto to LEGALSPORT. Oto link afiliacyjny, który wygeneruje formularz.

Z kodem więcej korzyści

Po wpisaniu kodu bierzesz udział w promocji i masz dostęp do maksymalnych profitów na obstawianie esportu, wirtuali czy piłki nożnej. Na weekendy otrzymasz dodatkowe bonusy finansowe i freebety (Etotomania) oraz dodatkowe zakłady na wirtualne gry.

FAQ - pytania i odpowiedzi jak odebrać eToto bonus

1. Czy eToto posiada licencję bukmacherską?

Bukmacher internetowy eToto jest legalnym operatorem zakładów wzajemnych i sportowych w Polsce, specjalizuje się w zakładach na piłkę nożną. eToto posiada licencję Ministerstwa Finansów o numerze AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17 uzyskaną 28 listopada 2014 roku. Oznacza to, że gra u tego buka jest zgodna z prawem, a Twoje pieniądze są bezpieczne i nie są narażone na ryzyko utraty jak w przypadku gry u nielegalnych internetowych bukmacherów z Malty lub Gibraltaru.

2. Czy w eToto można grać bez podatku?

Bukmacher eToto nie gwarantuje gry bez 12-procentowego podatku, jednak w ramach akcji promocyjnych może się to zmienić w każdej chwili. eToto jako dynamiczny operator zakładów wzajemnych bardzo poważnie rozważa wprowadzenie czasowej promocji, która pozwala na stawianie kuponów za pełne stawki bez potrącanego podatku.

Jeśli chcecie być szybko poinformowali o starcie tej promocji, to zapraszamy serdecznie do śledzenia naszej strony internetowej w sekcji Bukmacher bez podatku na 2020, gdzie na bieżąco informujemy o bukmacherskich promocjach z kodami bonusowymi.

3. Jak odebrać bonus bez depozytu w eToto

Bukmacher eToto posiada w swojej ofercie kilka bonusów bez depozytu. Można skorzystać z tych fantastycznie korzystnych promocji, które w ostatecznym rozrachunku gwarantują dodatkowe i darmowe środki na grę. 2 bonusy bez depozytu dla nowych można odebrać po rejestracji (aktualnie nieaktywne), kolejne bonusy bez depozytu w formie premii przyznawane są graczom stałym (np promocja eToto "Weekendo Granie" i opcjonalny bonus bez depozytu 40 zł) 

4. Jak wyglądają bonusy w eToto na tle innych legalnych bukmacherów?

Bukmacher eToto ma bardzo solidne bonusy w porównaniu z resztą legalnych bukmacherów (np STS, Betfan, PZBuk czy Totolotek). Operator jest na 3/4 miejscu pod względem wysokości bonusu powitalnego w wysokości 300 zł, ale bardzo mocno nadrabia bonusem 200% który wprowadził jako pierwszy i którego nie ma nikt inny. Do tego jest na podium jeśli chodzi o kursy na zakłady piłkarskie i różnorodność kursów, tu dla porównania cały ranking bukmacherów z bonusami, freebetami i pakietami korzyści kodów promocyjnych.

5. Czy oferta zakładów eToto jest dobra?

Oferta zakładów bukmacherskich eToto jest najlepsza pod względem kombinacji kursowych na mecze piłki nożnej. Bukmacher wyspecjalizował sie w wystawianiu największej ilości zdarzeń na hitowe mecze piłki nożnej reprezentacji Polski jak i w Lidze Mistrzów czy Lidze Narodów. Polecamy zawsze sprawdzić kursy przed meczem i stawiać zakłady u bukmachera z najwyższymi kursami - dlatego warto mieć aktywne konta u kilku bukmacherów jednocześnie - tym bardziej, że są darmowe.

6. U jakich bukmacherów poza eToto warto otworzyć konto i odebrać bonus

Z uwagi na to, że eToto specjalizuje się w piłce nożnej, to dla kibica który obserwuje także mecze siatkówki czy koszykówki - jedno konto bukmacherskie to zdecydowanie za mało. Poza szybką rejestracją konta w eToto polecamy założyć konta gracza u 2 innych bukmacherów. Głównie z uwagi na to, że bukmacherzy stosują limity na zakłady i może dojść do sytuacji, kiedy będziesz mieć pewniaka i jeden bukmacher może ograniczyć Tobie wysokość wygranej. Nie będziesz mógł postawić np więcej niż 500 zł na mecz który sobie wytypowałeś do gry.

Podpowiadamy jak rozłożyć szanse na ogranie bukmachera i do kompletu otworzyć konta u bukmacherów poniżej (dzięki linkom otrzymasz dodatkowe bonusy):

1) Bukmacher LV BET - najwyższe kursy i najwięcej promocji na najbardziej medialne wydarzenia: klikając w link obok otrzymasz Bonus LVBET  do 1500 zł + 20 zł freebet + 50 zł dla kibica

2) Bukmacher internetowy Fortuna (TOP3) - najwięcej rodzajów dyscyplin sportowych i wydarzeń politycznych - klikając w link otrzymasz informacje jak założyć: Bezpłatne konto Fortuna z bonusem bez ryzyka 

3) W PZBUk są wysokie kursy na NBA, live streaming i powiększone wygrane o 15%. Przeczytaj jak zrealizować rejestrację z kodem na bonus powitalny w PZBuk.

7. Czy odbiór bonusu a rejestracja w eToto to jest to samo?

Tak. Oba sformułowania mogą oznaczać dokładnie to samo  - bonusy odbierasz po rejestracji. Nie da się zrobić tego na odwrót, najpierw odebrać eToto bonus a potem zrealizować rejestrację. Niedoświadczeni typerzy bardzo często używają ich naprzemiennie. Oba zwroty koniec końców umożliwią Ci grę u danego buka i obstawianie zakładów sportowych, dlatego też warto przyswoić obie definicje.

8. Który bonus na start warto odebrać? Betfan vs eToto .

Bukmacherscy gracze bardzo często szukają w swoich wyszukiwarkach internetowych online (google lub bing) informacji na temat max. bonusów startowych w Betfan i eToto. Dlatego też sprawdziliśmy specjalnie dla Was, który internetowy bonus powitalny na start dla nowych klientów w wersji VIP warto odebrać na swoje saldo depozytowe.

Obie ekskluzywne promocje za darmową rejestracje działają z kodem promocyjnym Betfan i eToto - dla obu jest ten sam kod promocyjny: LEGALSPORT. Promocje są godne uwagi i co więcej, uzupełniają się nawzajem, co jest na polskim rynku niezwykle rzadko spotykane. I mamy nie myśli nie tylko mega kwoty bonusowe w ramach oferty specjalnej, ale również świetne warunki oraz zasady regulaminowe. Dzięki temu każdy gracz może je wykorzystać do skutecznego obstawiania zakładów sportowych. W związku z tym rekomendujemy odbiór obu powitalnych bonusów depozytowych.

Inni czytali również

Komentarze i opinie (3)

Jak odebrać bonus eToto na rok 2020
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
HINKO
skomentowano ponad miesiąc temu
jestem po 6 odbiorze bonusu, ten jest 7, łatwo odebrać - gorzej wygrać, prośba o jakies dobre rady
Karol
skomentowano ponad miesiąc temu
Witam, Nie rozumiem calkowicie co to znaczy czterokrotny obrót. Jeżeli wpłaca 100 zł i dostane jako bonus 200 zł, łącznie dysponuje kwotą 300 zł. Czterokrotny obrót to znaczy że łączna wartość wygranej na oponach powinna wynosić ponad 1200 zł przez 30 dni, czy muszę zagrać w ciągu 30 dni 4 razy za 300 zł?
REDAKCJA LEGALSPORT
skomentowano ponad miesiąc temu
Tak, obrót u bukmachera eToto to w tym przypadku 1200 PLN. A czas na obrót to 30 dni. "Gracz musi wykonać obrót w ciągu 30 dni, kwotą równą czterokrotności sumy wpłaconego depozytu i otrzymanego bonusu (łącznie: depozyt + bonus). Po zakończeniu i rozliczeniu wszystkich kuponów zaliczanych do obrotu, Klient będzie mógł bonus wypłacić. Aby zakład został zaliczony do obrotu, musi spełniać każdy z następujących warunków: a. typy zdarzeń: przedmeczowe lub LIVE; b. zakład pojedynczy o kursie min. 2,20 lub zakład wielokrotny o łącznym kursie kuponu 2,20. Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia na zakładzie wielokrotnym to 1,50; c. zakład musi być rozliczony (wygrana/przegrana). Zakłady anulowane nie są wliczane do obrotu. Zakłady postawione na wydarzenia zawarte w „ETOTO PLUS" również nie liczą się do obrotu."
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.