środa, 19 czerwca 2019
Najnowsze: FAME MMA w LVBET

Jak odebrać bonus w LV BET

Spis treści
Rozwiń
  1. Freebet 20 PLN na start od bukmachera LV BET
  2. Promocja na start w LV BET - do zgarnięcia nawet 1570 PLN
  3. Jakie warunki trzeba spełnić, aby otworzyć konto w LV BET?
  4. Czy warto odebrać bonusy na start w LV BET?
  5. Co trzeba zrobić, aby otworzyć konto u bukmachera LV BET i odebrać bonus?
  6. Bonusy i akcje promocyjne w LV BET - najczęstsze pytania graczy

Bogata oferta na wydarzenia sportowe, a także świetne zrozumienie bukmacherskiego rynku spowodowały, że LV BET już teraz bez najmniejszych problemów może konkurować z takimi nielegalnymi bukmacherami jak: bet-at-home, bet365, bwin czy też betsson. Sprawdź propozycje głównego sponsora Wisły Kraków i zobacz, że warto u niego stawiać zakłady wzajemne - oferta LV BET i warunki bonusu na start.

Bukmacher LV BET Online kieruje swoje bonusy i akcje promocyjne zarówno do nowych obstawiających, jak i starych bukmacherskich wyjadaczy, którzy mają już za sobą lata gry. Dzięki temu jesteśmy w stu procentach pewni, że każdy typujący w każdej chwili znajdzie coś dla siebie. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że LV BET Zakłady Bukmacherskie z takim samym zaangażowaniem dba o nowych, jak i o stałych klientów, a jak wszyscy bardzo dobrze wiemy, nie zawsze jest to na naszym rynku standardem, więc warto to już na samym początku wyartykułować.

Freebet 20 PLN na start od bukmachera LV BET

W pierwszej kolejności, zanim przejdziemy do sedna sprawy i omówimy cały proces odbierania bonusu powitalnego w LV BET, skupimy się na najważniejszym elemencie całej promocji. Mamy na myśli oczywiście zakład bez depozytu o wartości aż 20 PLN, który możecie bez najmniejszych problemów przeznaczyć na swój pierwszy kupon bukmacherski u tego operatora zakładów wzajemnych.

Co więcej, oficjalny sponsor Śląska Wrocław opatrzył cały freebet bardzo korzystnymi warunkami obrotowymi. Wygrana uzyskana z kuponu z mnożnikiem (tak się nazywa w LV BET bonus bez depozytu 20 PLN) podlega 2-krotnemu obrotowi po kursie minimalnym 2.00. Warto zapamiętać, że na kuponie muszą znajdować się ponadto przynajmniej trzy selekcje 3-drogowe (konkretne zdarzenie w ofercie musi składać się z trzech możliwych wyników końcowych, jak np. 1X2).

LV BET oferuje swoim klientom bonus bez depozytu o wartości 20 PLN
Freebet możesz odebrać podczas rejestracji, wystarczy, że w pole "kod promocyjny" wpiszesz słowo LEGALSPORT
Odbierz FREEBET BEZ DEPOZYTU + 50 PLN + 1000 PLN + 500 PLN od LV BET 

Bardzo ważne jest, abyście na co dzień zawierali zakłady wzajemne u legalnych i wiarygodnych bukmacherów, do których z całą pewnością zalicza się LV BET. W efekcie nie będziecie musieli zawracać sobie głowy wypłacalnością buka oraz tym, czy aby na pewno rozliczy on zawarty wcześniej zakład zgodnie z ostatecznym wynikiem obstawianego spotkania.

Promocja na start w LV BET - do zgarnięcia nawet 1570 PLN

Oprócz wspomnianego przed momentem bonusu bez depozytu, bukmacher LV BET oferuje ponadto dwa świetne bonusy dotyczące pierwszej i drugiej wpłaty na konto. Nie działają one na standardowych warunkach, dostępnych u innych bukmacherów, dlatego też zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą oficjalnego sponsora Śląska Wrocław.

Bonus od pierwszego depozytu:

1) Dokonaj depozytu minimum 50 PLN, wybierając jednocześnie bonus z mnożnikiem – jeżeli nie zaznaczysz tej opcji, to wówczas nie zostaniesz dopisany do tej promocji.

2) Następnie otrzymasz od bukmachera LV BET bonus w wysokości 1% swojego depozytu, z mnożnikiem kursu całkowitego ”x100”.

3) Jak już otrzymasz swój bonus, to wówczas aktywuj go na swoim kuponie. Dla przykładu, jeżeli w ostatecznym rozrachunku wpłaciłeś 200 złotych, to wówczas Twój kupon z bonusu zostanie zawarty za 2 złote, a jego kurs ogólny zostanie pomnożony przez 100. Załóżmy, że skleciłeś zakład sportowy z kursem ogólnym 3.00 - wtedy ostateczny kurs na Twoim kuponie będzie wynosił 300.

4) Teraz przygotuj swój kupon typu AKO, w LV BET nazywany KOMBI, za środki bonusowe i postaw go z pomnożonym kursem całkowitym. Pamiętaj, że Twój zakład powinien składać się z minimum 3 zdarzeń, a kurs ogólny nie powinien być mniejszy niż 2.50 (minimum 1.25 na każdą selekcję). Pamiętaj, stawiasz go za środki bonusowe!

5) Puszczając taki zakład z mnożnikiem, możesz zapewnić sobie nawet 1000 PLN! Wszystko zależy od wysokości pierwszej wpłaty oraz ogólnego współczynnika na kuponie.

Warunki obrotu:

Oczywiście otrzymanych pieniędzy nie można od razu wypłacić na swoje konto bankowe. Kwota depozytu uprawniająca do otrzymania bonusu z mnożnikiem, podlega bowiem 4-krotnemu obrotowi po kursie minimalnym 2.00 (obrót jest bez ograniczeń czasowych). Warto zapamiętać, że jeżeli stawiamy zakład KOMBI, to przynajmniej jedna selekcja powinna być z kursem minimalnym 1.50.

Czy wiesz, że LV BET posiada w swojej ofercie najlepsze na polskim rynku pozycje na handicapy?
Dzięki nim możesz w prosty sposób zwiększyć swoje szanse na zwycięstwo oraz wygrać więcej
  Załóż konto w LV BET i postaw swój kupon z handicapami na Ligę Mistrzów  

Bonus od drugiego depozytu:

Po dokonaniu pierwszego depozytu, będziesz mógł skorzystać z bonusu od drugiego depozytu. Tym razem będziesz mógł zyskać nawet 500 złotych! Ogólne zasady bonusu są praktycznie takie same, jak powyżej, ale dla pewności wszystko jeszcze raz Wam rozpiszemy, aby rozwiać wszelkie wątpliwości.

1) Dokonaj drugiego depozytu za minimum 50 PLN i tak samo, jak w pierwszym bonusie, wybierz bonus z mnożnikiem.

2) Wtedy znów otrzymasz bonus w wysokości 1% swojego depozytu, z mnożnikiem kursu całkowitego. Z tym wyjątkiem, że tym razem będzie to mnożnik "x50".

3) Teraz aktywuj na swoim kuponie mnożnik kursu całkowitego ”x50” i przygotuj swój kupon kombi (warunki kuponu są takie same, jak przy bonusie x100 - minimum 3 zdarzenia, kurs łączny minimum 2.50 i minimum 1.25 na każdą selekcję).

4) Postaw swój zakład akumulowany z pomnożonym kursem całkowitym i odbierz równowartość nawet 500 PLN!

Bez tytułuWarunki obrotu:

Tutaj sprawa wygląda podobnie, jak przy bonusie 1000 PLN, z tą różnicą, że kwota depozytu podlega tylko 3-krotnemu obrotowi po kursie minimalnym 2.00. I tak jak powyżej, przynajmniej jedna selekcja powinna być z kursem minimalnym 1.50. I warto jeszcze nadmienić, że w obu częściach promocji Sporty Wirtualne nie są zaliczane do obrotu depozytem, ani też nie mogą zostać użyte na kuponie z mnożnikiem.

Jeżeli zainteresowała Was ta promocja powitalna od LV BET i chcecie z niej teraz skorzystać, to macie w tym momencie taką możliwość - zarejestruj się w LV BET z kodem LEGALSPORT. Zachęcamy też, abyście zapoznali się ze szczegółowym regulaminem tego bonusu na start, gdyż tylko wtedy będziecie mieć 100% pewność, że wszystko wykonacie zgodnie z planem i nic Was nie zaskoczy.

Jakie warunki trzeba spełnić, aby otworzyć konto w LV BET?

Zgodnie z obecnymi wymogami prawnymi stawianymi przez Ministerstwo Finansów, każdy typujący zakładający nowe konto gracza u legalnego operatora zakładów wzajemnych powinien być pełnoletni. Co więcej, powinien on posiadać aktywny rachunek bankowy, a także przedstawić bukmacherowi skan lub bardzo wyraźne zdjęcie dokumentu tożsamości, które umożliwi szybką weryfikację.

Pamiętajcie! Aby założyć nowego użytkownika, trzeba spełnić wszystkie wyżej wymienione obostrzenia regulaminowe, jeżeli pominiecie któryś z podpunktów, to wówczas bukmacher nie aktywuje Waszego konta gracza w 100%. A to będzie oznaczać, że nie będziecie mogli obstawiać zakładów sportowych.

   LV BET oferuje swoim klientom mnóstwo bonusów podwyższających wygrane
>> Załóż online konto w LV BET - TUTAJ - i odbierz dodatkową kasę na grę << 

I w tym momencie chcielibyśmy zaznaczyć, że wszystkie przekazane przez Was dane są u legalnego bukmachera w pełni bezpieczne. Spełnia on bowiem wszystkie rygorystyczne przepisy narzucone przez Ministerstwo Finansów, które szczegółowo i cyklicznie monitoruje pod tym względem wszystkich legalnych operatorów zakładów sportowych.

Czy warto odebrać bonusy na start w LV BET?

Oferta LV BET należy do najwyższych na rynku legalnych bukmacherów online. Dodatkowo jest ona przeznaczona dla szerokiego grona odbiorców, albowiem gwarantuje nie tylko darmowy zakład, zwany freebetem, o wartości 20 PLN, dzięki któremu możemy sobie wypróbować funkcjonalność strony, ale także bonusy od dwóch pierwszych wpłat o łącznej wartości nawet 1500 PLN!

A to oznacza, że bonus na start od LV BET będzie idealnym rozwiązaniem zarówno dla nowych graczy, jak i niezwykle doświadczonych typujących, którzy mają już za sobą kilkaset postawionych zakładów. Dlatego też z czystym sumieniem polecamy wszystkim obstawiającym ofertę promocyjną od głównego sponsora Wisły Kraków.

Bez tytułu

Co trzeba zrobić, aby otworzyć konto u bukmachera LV BET i odebrać bonus?

Cały proces zakładania konta i odbioru bonusów można zrealizować w czterech bardzo prostych krokach. Aby odebrać bonus 1000 PLN + 500 PLN, a do tego wszystkiego jeszcze freebet 20 PLN oraz bonus 50 PLN, należy postępować według poniższych wskazówek:

Krok 1: Załóż darmowe konto gracza na stronie internetowej bukmachera ---> zakładam teraz swoje darmowe konto użytkownika w LV BET.

Krok 2: Następnie wyślij e-mail na adres promocje@lvbet.pl, wpisując w tytule Bonus bez Depozytu. Bukmacher po weryfikacji wszystkich danych oraz całego zgłoszenia dopisze do Twojego konta gracza bonus z mnożnikiem gwarantujący darmowe 20 PLN.

Krok 3: Złóż swój pierwszy depozyt (dokonaj pierwszej wpłaty). Pamiętaj, aby wpłacić minimum 50 PLN. Jeśli zdecydujesz się na wpłatę mniejszej kwoty, to wówczas nie będziesz mógł skorzystać ze wszystkich bonusów na start od LV BET - stracisz m.in. bonus bez depozytu 20 PLN.

Krok 4: Odbierz bonus powitalny do równowartości 1000 PLN + 500 PLN - miej w pamięci, że im więcej wpłacisz, tym więcej otrzymasz od bukmachera darmowej gotówki na zakłady sportowe. Jest to bardzo ważny krok, w związku z tym zachęcamy Was, abyście bardzo dokładnie przemyśleli swoje pierwsze wpłaty.

Po skończonej rejestracji i opłaceniu wszystkich wymaganych depozytów, możesz ponadto skorzystać z promocji dla kibiców, która gwarantuje 50 PLN dla każdego fana posiadającego karnet (promocja dotyczy m.in. kibiców Wisły Kraków, Wisły Płock czy Arki Gdynia).

Zagraj bez ryzyka przegranej za 20 zł
     >>> Postaw darmowy zakład w LV BET <<<   

Bonusy i akcje promocyjne w LV BET - najczęstsze pytania graczy

1. Czy do bonusu powitalnego w LV BET potrzebny jest kod promocyjny?

Tak, jeżeli chcecie otrzymać bonus powitalny na start na wyjątkowo korzystnych warunkach, to musicie użyć specjalnego kodu promocyjnego. Rekomendujemy, abyście skorzystali z naszego kodu rabatowego LEGALSPORT, ponieważ za każdym razem gwarantuje on każdemu obstawiającemu, bez względu na to, gdzie się on rejestruje (kod działa u wszystkich legalnych bukmacherów), najwyższe promocje na start.

Gdzie trzeba wpisać kod LEGALSPORT? Należy wpisać go w formularzu rejestracyjnym w polu "kod promocyjny". Kod promocyjny LEGALSPORT możesz wpisać na przykład  w tym formularzu LV BET ---> nowe konto gracza w LV BET.

------------------------------------------------------------

2. Kto może otrzymać Bonus Na Start w LV BET?

Bonus na start w LV BET może odebrać każdy gracz, który nie ma jeszcze założonego nowego użytkownika na ich stronie internetowej (lvbet.pl). Ponadto każdy pełnoletni chętny musi posiadać aktywny rachunek bankowy oraz zgłosić w formularzu rejestracyjnym chęć otrzymania bonusu z jednoczesnym wpisaniem kodu promocyjnego LEGALSPORT.

------------------------------------------------------------

3. Dlaczego warto założyć konto w LV BET?

Legalny bukmacher LV BET to przede wszystkim solidna firma, która bardzo poważnie traktuje zarówno nowych, jak i stałych klientów. Dzięki temu w ofercie głównego sponsora Wisły Kraków nigdy nie brakuje interesujących bonusów, które dotyczą najlepszych rozgrywek sportowych na świecie.

Ponadto LV BET oferuje swoim klientom wysokie kursy na najważniejsze mecze piłkarskie, koszykarskie i siatkarskie oraz niestandardowe pozycje handicapowe – nie znajdziecie ich u innych bukmacherów.  

------------------------------------------------------------

4. Czy w LV BET mogę obstawiać FAME MMA?

Tak, legalny bukmacher LV BET posiada w swojej ofercie zakłady na gale FAME MMA. Co więcej, z naszych informacji wynika, że główny sponsor pierwszoligowej Garbarni Kraków planuje w najbliższej przyszłości poszerzyć jeszcze bardziej swoje propozycje na tę imprezę.

------------------------------------------------------------

5. Czy LV BET jest legalnym bukmacherem?

LV BET Zakłady Bukmacherskie jest legalnym bukmacherem od połowy 2016 roku - posiada licencję Ministerstwa Finansów o numerze PS4.6831.9.2016.EQK. A to oznacza, że typowanie na co dzień u tego buka jest nie tylko zgodne z prawem, ale także jak najbardziej bezpieczne.

-----------------------------------------------------------

6. Ile trwa rejestracja konta w LV BET?

Konto gracza u tego bukmachera można założyć w ciągu kilku minut. Jeżeli wystąpią w czasie zakładania konta jakieś drobne problemy, to polecamy skontaktować się z biurem obsługi klienta poprzez czat online. Wówczas Wasz wniosek zostanie zaakceptowany od ręki, bez zbędnego oczekiwania.

----------------------------------------------------------

7. Czy bonus powitalny w LV BET to jedyna opcja na rynku?

Bukmacher LV BET oferuje swoim klientom jeden z najlepszych bonusów powitalnych na start, ale oczywiście możecie skorzystać również z innych dostępnych na naszym polskim rynku opcji. Nasze rekomendacje znajdziecie w tym miejscu, kliknij i zobacz ----> NAJLEPSZE BONUSY NA START U LEGALNYCH BUKMACHERÓW.

-----------------------------------------------------------

8. Czy LV BET rozdaje darmowe vouchery bukmacherskie?

Zdecydowanie tak. Bukmacher LV BET Online bardzo często rozdaje darmowe vouchery bukmacherskie na zakłady sportowe. Można je otrzymać bezpośrednio u buka lub biorąc udział w przeróżnych konkursach organizowanych za pośrednictwem Facebooka - bądź na bieżąco z bonusami LV BET (wejdź i zobacz przykładowy konkurs z voucherami).
-----------------------------------------------------------

9. Jak wypłacić pieniądze z LV BET?

Wypłata zgromadzonych środków w LV BET jest bardzo prosta, dlatego też jesteśmy w stu procentach pewni, że każdy gracz, nawet ten początkujący, bardzo szybko i bezbłędnie zaznajomi się z całą procedurą. Wystarczy wejść w zakładkę "wypłaty", a następnie wpisać kwotę oraz zatwierdzić polecenie przelewu - i to wszystko. Polecenie wypłaty najczęściej jest realizowane w następnym dniu roboczym.

-----------------------------------------------------------

10. Na co najlepiej przeznaczyć bonusy od LV BET?

Bonusy odebrane za założenie konta w LV BET najlepiej spożytkować na zakłady piłkarskie i koszykarskie, albowiem ten organizator zakładów wzajemnych bardzo poważnie podchodzi do tych dyscyplin sportowych. W efekcie wszyscy obstawiający mają dostęp do bardzo szerokiej oferty, z której można bez najmniejszych problemów skompletować świetne kupony okraszone wysokimi ewentualnymi wygranymi. Jeżeli chodzi o konkretne ligi, to polecamy przede wszystkim angielską Premier League oraz hiszpańską Primera Division.

Inni czytali również

Komentarze i opinie (3)

Jak odebrać bonus w LV BET
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Mandaryn
14.12.2018, godz. 15:53
Stawiam zakłady bukmacherskie już od pewnego czasu, ale tak dobrego bonusu na start, to jeszcze nie widziałem. Odebrałem sobie połowę maksymalnego bonusu i obracam go już od tygodnia. I idzie mi nieźle, jak nigdy wcześniej. Już ogarnąłem 2 500 zł, a przede mną jeszcze daleka droga. Może uda się dojść do jakiegoś rekordu!
Martix77
14.12.2018, godz. 15:57
Ktoś może mi obrócić ten bonus? Jakoś nie mam pomysłów, a chciałbym coś ugrać. Nie chce wygrać dużo. Wystarczy mi parę stówek. Dzięki z góry!
Poldi77
18.12.2018, godz. 08:22
Martix77 - stawiaj sobie powoli za tę kasę, bez nerwów kupony max z 3-4 zdarzeniami. Kurs ogólny około 5.00 i będzie git. Powinieneś dać radę. Mi się prawie udało taką taktyką. Brakło kilku groszy do obrotu. Pomagałem kuzynowi i jemu ta taktyka pomogła, więc spróbuj i daj znać, czy dałeś radę.
Zgłoś uwagi do strony
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.