poniedziałek, 23 maja 2022
Najnowsze: Kurs 100.00 na wygraną Milanu z Sassuolo

Jak odebrać bonus "Multikozak" w LVBET

Stała promocja dla regularnych typerów LVBET jest szansą na zdecydowanie wyższe wygrane na kuponach sportowych AKO.

Odbierz kod promocyjny LVBET Oferta na bonus LVBET VIP ważna do 31 maja 2022
Spis treści
Rozwiń
  1. Na czym polega ten bonus bukmacherski "Multikozak"?
  2. Jak odebrać bonus "Multikozak" w LVBET?
  3. Regulamin promocji "Multikozak" - podstawowe założenia
  4. Opinie graczy o bonusie "Multikozak"
  5. FAQ - pytania graczy o bonus "Multikozak"
  6. Warto wiedzieć o bonusie "Multikozak" w LVBET
Zdjęcie do tekstu o bonusie Multikozak, który jest dostępny w ofercie bonusowej LVBET Zakłady Bukmacherskie
Bonus Multikozak w LVBET Online

Na czym polega ten bonus bukmacherski od LVBET Zakłady Bukmacherskie? Wystarczy skonstruować najprostszy kupon sportowy typu AKO, składający się z kilku zdarzeń, oraz wysłać go za środki własne. I tak z grubsza, to tyle! Im więcej meczów na kuponie online się znajdzie, tym większy otrzymacie od bukmachera bonus.

  BONUS NA START W LVBET  
Aktualny LVBET kod promocyjny na maj 2022 to: LEGALSPORT

Dla przykładu, jeżeli postawicie siedem spotkań/meczów na zakładzie bukmacherskim w ramach promocji "Multikozak", to Wasza ostateczna wygrana zostanie powiększona o aż 25%. Należy pamiętać, że w sumie jest aż pięć progów zwiększających ostateczną kwotę do wypłaty, dzięki meczu macie ogromne pole manewru przy konstruowaniu kolejnych zakładów sportowych online przez internet (w LVBET można stawiać za pośrednictwem strony internetowej lub aplikacji mobilnej na telefon czy tablet).

Pełną listę progów powiększających wygraną na kuponie można znaleźć poniżej w naszym tekście. Serdecznie zapraszamy do lektury i korzystania z mega promocji od LVBET Zakłady Bukmacherskie, który należy do grona topowych bukmacherów w Polsce. Na miano bardzo dobrego polskiego bukmachera LVBET zapracował sobie między innymi ekstra bonusem dla wszystkich typerów na FAME MMA, z którego korzystali zarówno doświadczeni gracze, jak i początkujący typerzy.

Na czym polega ten bonus bukmacherski "Multikozak"?

Zasady funkcjonowania internetowego bonusu bukmacherskiego "Multikozak" w LVBET Zakłady Bukmacherskie są bardzo proste i przejrzyste. Wystarczy skonstruować najprostszy kupon bukmacherski online typu AKO (inne nazwy - akumulator lub akumulowany lub kombi), składający się z kilku zdarzeń, oraz wysłać go za środki własne z salda depozytowego. Jeżeli macie jakieś środki na saldzie bonusowym to niestety nie możecie z nich skorzystać.

Zalety bukmachera LVBET zebrane na jednym banerze online + informacja o kodzie promocyjnym lvbet (LEGALSPORT)
Dlaczego warto wybrać legalnego polskiego bukmachera LVBET?

I tak z grubsza, to tyle! Im więcej meczów czy pewnych typów na kuponie sportowym umieścicie, tym większy otrzymacie od bukmachera LVBET Polska extra bonus do wygranej. Dla przykładu, jeżeli postawicie siedem spotkań, to Wasza ostateczna wygrana zostanie powiększona o 25%.

Należy pamiętać, że w sumie jest aż pięć progów zwiększających ostateczną kwotę do wypłaty. Pełną listę progów z ekstra wygranymi w LVBET można znaleźć na stronie internetowej tego organizatora zakładów bukmacherskich lub poniżej w tabelce. W naszym zestawieniu znajdziecie ponadto informacje na temat średnich stawek bukmacherskich na pojedynczy zakład bukmacherski. W związku z tym zachęcamy wszystkich do lektury.

Promocja "Multikozak" w LVBET - jak ten bonus wykorzystują gracze?
"Multikozak" na poszczególne miesiące Najczęściej wybierany próg bonusowy Średnia stawka zakładu
Mega promocja LVBET - styczeń 2022 r. Zakład kombi z 5 typami + 10% do wygranych 35 zł na jeden kupon
Bonus "Multikozak" na konto - luty 2022 r. Zakład kombi z 7 typami + 20% do wygranych 20 zł na jeden kupon
Akcja promocyjna w LVBET - marzec 2022 r. Zakład kombi z 6 typami + 15% do wygranych 20 zł na jeden kupon
Bonus LVBET od typów - kwiecień 2022 r. Zakład kombi z 8 typami + 25% do wygranych 25 zł na jeden kupon
Promocja dla graczy - maj 2022 r. Zakład kombi z 7 typami + 20% do wygranych 40 zł na jeden kupon
LVBET bonus na stronie i apce - czerwiec 2022 r. Zakład kombi z 6 typami + 15% do wygranych 50 zł na jeden kupon
Bonus online LVBET - lipiec 2022 r. Zakład kombi z 4 typami +7,5% do wygranych 10 zł na jeden kupon
"Multikozak" do kuponów AKO - sierpień 2022 r. Zakład kombi z 8 typami + 25% do wygranych 25 zł na jeden kupon
LVBET bonus internetowy - wrzesień 2022 r. Zakład kombi z 6 typami + 15% do wygranych 60 zł na jeden kupon
Bonus LVBET - październik 2022 r. Zakład kombi z 5 typami + 10% do wygranych 30 zł na jeden kupon
Stała promocja online LVBET - listopad 2022 r. Zakład kombi z 7 typami + 20% do wygranych 55 zł na jeden kupon
"Multikozak" dla każdego - grudzień 2022 r. Zakład kombi z 8 typami + 25% do wygranych 40 zł na jeden kupon

Oczywiście stawki pojedynczego zakładu zaprezentowane powyżej to średnia ze wszystkich zawartych kuponów online w LVBET Zakłady Bukmacherskie, dlatego też poszczególne "kwoty stawkowe" możecie sobie dowolnie modyfikować i zmieniać, tak aby zoptymalizować wygraną i max bonus od wiarygodnego i topowego polskiego bukmachera LVBET.

Wysokość bonusu będzie uzależniona od ilości selekcji w wygranym kuponie AKO wedle zasady:

4 zakłady - dodane +7,5% wygranych z zakładu,
5 zakładów – dodane zostanie +10% wygranych z zakładu,
6 zakładów – dodane zostanie +15% wygranych z zakładu,
7 zakładów – dodane zostanie +20% wygranych z zakładu,
8 lub więcej zakładów – dodane zostanie +25% wygranych z zakładu.

Pamiętajcie, że stawki dobiera się również do ogólnego kursu bukmacherskiego na internetowym zakładzie sportowym online. Ogólna zasada bukmacherska mówi, że im wyższy kurs łączny na kuponie bukmacherskim, tym mniejsza stawka pojedynczego zakładu online. Wówczas minimalizuje się ryzyko przegranej przy sporym kursie ogólnym.

Jak odebrać bonus "Multikozak" w LVBET?

Nie będziemy ukrywać. Internetowy bonus bukmacherski na kupony kombinacyjne online, "Multikozak", dla wszystkich graczy od LVBET Zakłady Bukmacherskie nie jest w ogóle skomplikowany. Tak naprawdę "Multikozak" zalicza się do najprostszych bonusów na polskim rynku zakładów online. Na marginesie można dodać, że do grona prostych bonusów zaliczają się ponadto promocje PZBuk, bonusy STS oraz promocje eFortuna Zakłady Sportowe.

Przechodząc jednak do rzeczy. Jak odebrać bonus "Multikozak" w LVBET Online? Aby odebrać dodatkowe środki na grę, od oficjalnego sponsora ekstraklasowego Piasta Gliwice, musicie wykonać tylko dwa bardzo proste kroki, z którymi radzi sobie nawet bardzo początkujący typujący:

Krok numer 1: Postaw kupon bukmacherski online na stronie internetowej LVBET lub aplikacji mobilnej na telefon komórkowy lub tablet, składający się z minimum czterech zdarzeń za minimum 10 złotych z kursem minimalnym 3.00,

Krok numer 2: 
Jeżeli trafisz wszystkie pozycje na zakładzie i odbierzesz pełną wygraną, to numer kuponu sportowego online wyślij na adres mailowy – promocje@lvbet.pl. Wówczas legalny polski bukmacher LVBET będzie mógł dodać do Twojego konta bukmacherskiego online przyznany bonus. Maksymalny bonus w ramach tej promocji to aż 1000 złotych, więc jest o co grać i co wygrywać.

Zakłady bukmacherskie LV BET

Maksymalnie w promocji "Multikozak" można zgarnąć 1000 zł na profil gracza

Przechodzę do bukmachera

To wszystko! Prosta i przyjemna akcja promocyjna lvbet, która z całą pewnością spodoba się graczom, którzy lubią posiedzieć troszkę dłużej nad kuponem i wpisać na niego w ostatecznym rozrachunku kilka pewnych typów z okazałymi kursami bukmacherskimi. Z naszej strony nie pozostaje nic innego, jak życzyć Wam powodzenia!

Jeżeli lubicie korzystać z ekskluzywnych bonusów bukmacherskich przez internet, to rekomendujemy ponadto promocje online w Betfan Zakłady Bukmacherskie. Bukmacher Betfan oferuje wyśmienitą akcję bonusową "RADAR365", dzięki której każdego dnia otrzymuje się możliwość odbioru extra bonusu. Warto zerknąć również na bonusy okazjonalne i tymczasowe u bukmachera forBET, który na przykład od czasu do czasy organizuje fantastyczną grę bez podatku.

Regulamin promocji "Multikozak" - podstawowe założenia

Z akcji promocyjnej "Multikozak" może skorzystać każdy gracz, który posiada aktywny profil bukmacherski online na stronie internetowej lub aplikacji mobilnej lvbet na telefon komórkowy czy tablet. Oferta bonusowa "Multikozak" jest promocją odnawialną, dlatego też dodatkowe środki na grę można zgarniać regularnie co tydzień!

Zanim wyślemy trafiony zakład bukmacherski do LV BET Zakłady Bukmacherskie (najpóźniej musimy to zrobić do poniedziałku do godziny 15:00), musimy się dwa razy zastanowić, albowiem w każdym tygodniu możemy zgłosić tylko jeden trafiony kupon!

Warto zaznaczyć, że zarówno sporty wirtualne, jak i zakłady wykluczające się nie biorą udziału w promocji "Multikozak". Ponadto, przyznany przez LVBET bonus, który jest ważny przez 30 dni, podlega 3-krotnemu obrotowi, po minimalnym kursie 1.75. Przestrzegamy też, aby bardzo szybko korzystać z udostępnionych środków na grę, albowiem środki bonusowe pojawią się na koncie gracza w momencie, gdy wszystkie poprzednie środki bonusowe zostaną wykorzystane!

Na koniec, zachęcamy Was do zapoznania się ze szczegółowym regulaminem promocji, który można przeczytać na stronie internetowej bukmachera podczas darmowej rejestracji online. Wówczas będziecie mieć stuprocentową pewność, że spełnicie wszystkie obostrzenia wymagane przez bukmachera LVBET Polska i nic Was nie zaskoczy >>> Szybka rejestracja w LVBET. Nowego użytkownika w LVBET Zakłady Bukmacherskie można założyć już w 60 sekund!

Opinie graczy o bonusie "Multikozak"

Internetowy bonus od wiarygodnego i licencjonowanego bukmachera LVBET, który świadczy swoje usługi nie tylko w internecie, ale również w punktach stacjonarnych, o nazwie "Multikozak" cieszy się sporą popularnością i pozytywnymi opiniami oraz rekomendacjami. Nie dziwi nas to jednak w ogóle, albowiem typujący zawsze uwielbiali promocje, dzięki którym mogą wygrać więcej niż w standardzie. I taką możliwość oferuje bonus "Multikozak".

Obstawiający chwalą przy promocji "Multikozak" przede wszystkim to, że jest ona niezwykle elastyczna - posiada ona kilka progów powiększających wygraną. A dodatkowo zwracają uwagę na proste i przejrzyste zasady odbioru bonusu po spełnieniu wszystkich zasad i reguł regulaminowych.

Co więcej, typerzy zwracają uwagę na to, że bonus "Multikozak" można łączyć z mega vipowską promocją na start z kodem promocyjnym lvbet, jakim jest hasło LEGALSPORT (inaczej np. kod rejestracyjny lub kod rekomendujący lub kod polecający lub kod na bonus extra kasa).

Dzięki takiemu połączeniu - "Multikozak" + ekskluzywny bonus na start LVBET w wersji VIP, czyli bonus 1000 zł + bonus 500 zł + zakład bez wpłacania własnej kasy na konto bukmacherskie 20 zł - zyskuje się darmową kasę na kupony bukmacherskie i przy okazji wygrywa się więcej na pojedynczym zakładzie online.

FAQ - pytania graczy o bonus "Multikozak"

Poniżej przedstawiamy Wam najczęściej pojawiacie się pytania o bonusie "Multikozak", który wśród typerów cieszy się sporą popularnością. Zaznaczamy, że poniższe zestawienie pytań na bieżąco uaktualniamy, dzięki temu zawsze macie dostęp do najnowszych danych. Ostatnia aktualizacja: maj 2022 roku.

1. Czy bonus "Multikozak" jest darmowy?

Tak. Bonus "Multikozak" od bukmachera LVBET Zakłady Bukmacherskie jest w 100% darmowy. Co więcej, wszystkie promocje online udostępnione przez LVBET na stronie internetowej lub aplikacji mobilnej są w pełni bezpłatne. I tutaj możemy wyróżnić na przykład takie bonusy: BEZPIECZNY KUPON 5+, GRUBY KUPON, DWIE DYCHY NA SPORTY WIRTUALNE oraz +14% DO WYGRANYCH.

Żeby skorzystać z fantastycznych oraz bezpłatnych bonusów i promocji LVBET Online, wystarczy mieć założony darmowy profil bukmacherski na witrynie www lvbet lub aplikacji bukmacherskiej. Pamiętajcie, aby przy rejestracji aktywować lvbet kod promocyjny, jakim jest hasło LEGALSPORT. Aktywacja kodu rejestracyjnego lvbet polega na wpisaniu go w pole "Kod promocyjny".

2. Czy bonus "Multikozak" można wykorzystać na typy z FAME MMA?

Jeżeli regulamin internetowej promocji "Multikozak" w czasie gali nie będzie wykluczał typów z FAME MMA, to jak najbardziej można je dorzucać do swoich kuponów bukmacherskich online i tym samym wygrywać więcej. Najczęściej pojawiające się typy z okazji gali FAME MMA to te na zwycięzcę lub sposób rozstrzygnięcia konkretnego pojedynku.

Baner z informacją o bonusie na start z lvbet kodem bonusowym >>> LEGALSPORT
Promocja powitalna na start w LVBET Polska z kodem promocyjnym

3. Warto wykorzystać bonus "Multikozak" od LVBET?

Typujący najczęściej w ramach promocji "Multikozak" zawierają zakłady online składające się z 6 typów bukmacherskich. Dzięki temu na pojedynczym kuponie wygrywają o +15% więcej niż w standardzie. Średni kurs bukmacherski na takich kuponach to 30.00, a stawka zakładu to około 40 złotych. W efekcie wygrana na zakładzie około 1000 zł + 150 zł extra w ramach promocji "Multikozak".

Jeżeli ktoś lubi bardziej ryzykowne zagrania, to polecamy opcję "8 lub więcej zakładów – dodane zostanie +25% wygranych z zakładu". Optymalny próg kursowy do tego modelu gry to mniej więcej 100.00, a stawka kuponu bukmacherskiego to mniej więcej 25 złotych - naturalnie stawkę na zakład online można, tak jak w pierwszym przypadku, swobodnie modyfikować pod swoją strategię gry. Przypominamy, że bonus "Multikozak" łączy się z promocją powitalną LVBET na start dla nowych klientów. Jednocześnie można stawiać za bonus "Multikozak" i bonus rejestracyjny za utworzenie i aktywację nowego konta online.

Warto wiedzieć o bonusie "Multikozak" w LVBET

  • Bonus online "Multikozak" przez wielu graczy uznawany jest za najkorzystniejszą promocję z całej oferty LVBET.
  • Jeżeli chcecie skorzystać z akcji promocyjnej "Multikozak", musicie skonstruować najprostszy zakład akumulowany, składający się z kilku zdarzeń, oraz wysłać go za gotówkę z salda depozytowego. Jeśli okaże się on trafiony, to wówczas będziecie mogli starać się o dodatkową kasę na zakłady sportowe.
  • Oferta bonusowa "Multikozak" jest promocją odnawialną. Można z niej korzystać raz na tydzień, co jest sporym udogodnieniem. 
  • Bukmacher Polskie Zakłady Bukmacherskie oferuje bardzo podobny bonus do promocji "Multikozak".
15.07.2019, 16:02
Aktualizacja: 15.07.2019, 16:02
Autor: W. Borecki

Inni czytali również

Komentarze i opinie (1)

Jak odebrać bonus "Multikozak" w LVBET
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Paweł
skomentowano ponad miesiąc temu
Daliby kurczę jakiegoś dodatkowego freebeta - może być nawet mnożnik x10 - ważne żeby był, bo tak to lipa :/
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.