wtorek, 19 listopada 2019
Najnowsze: Milenium - bonus bez ryzyka

Ponad 6 000 zł w bonusach bukmacherskich

Bonusy powitalne w zakładach bukmacherskich - najnowsze zestawienie. Do zgarnięcia ponad 6000 zł darmowej kasy z bonusów.

Odbierz kod promocyjny PZBuk Oferta na bonus PZBuk VIP ważna do 30 listopada 2019
Spis treści
Rozwiń
  1. Bonusy Fortuna 1140 zł
  2. Bonus PZBuk - darmowy zakład za 50 zł z wypłatą bez obrotu
  3. Bonusy powitalne eToto 1040 zł
  4. LV BET - 1570 zł w bonusach na start
  5. Bonusy powitalne forBET 1250 zł
  6. Bonusy w Totolotku - bez depozytu i od depozytu - razem 1075 zł
  7. Bonus powitalny w STS - 25 zł bez depozytu oraz bonus 1000 zł
  8. Bonus w Zakładach Bukmacherskich Milenium - 790 zł
  9. Bonusy powitalne: z kodem bonusowym LEGALSPORT zyskujesz najwięcej!
Z kodem bonusowym LEGALSPORT odbierasz najlepsze bonusy bukmacherskie na start - infografika
Ponad 4 000 zł w bonusach bukmacherskich!

Aby mieć taką szansę trzeba najpierw założyć darmowe internetowe konto u legalnego bukmachera z licencją Ministerstwa Finansów. Z naszym unikalnym kodem promocyjnym LEGALSPORT macie możliwość uzyskania najlepszych warunków na start u każdego buka online, a łączna suma wszystkich bonusów dla nowych graczy to ponad 6000 złotych! Tu najnowsza lista bonusów powitalnych i freebetów.

  Freebety - zakłady bez wpłaty 
  Zagraj darmowy kupon [ instrukcja ] 

Bonusy na start w bukmacherce są zazwyczaj bardzo atrakcyjne, a ich wysokość można dodatkowo zwiększyć, stosując specjalne kody promocyjne do bukmachera. Dzięki temu, oprócz standardowej oferty powitalnej, można zgarnąć dodatkowe bonusy powitalne i podnieść saldo, które będziemy mieli na typowanie zakładów bukmacherskich.

Chcecie wiedzieć, ile wynoszą bonusy na start u każdego legalnego bukmachera internetowego i ile możecie zyskać extra, stosując przy rejestracji specjalny kod bonusowy LEGALSPORT? Zapraszamy do lektury artykułu o bonusach!

Rejestrując się u internetowych bukmacherów z promocyjnym kodem LEGALSPORT otrzymacie najlepsze na rynku warunki powitalnego bonusu startowego. Ta extra oferta promocyjna skierowana jest wyłącznie do naszych czytelników, którzy przy pomocy kodu promocyjnego (albo rejestracyjnego czy powitalnego - wszystkie nazwy są prawidłowe) dostaną więcej na start niż "zwykli gracze", którzy rejestrują się bez użycia kodu LEGALSPORT. Przejdźmy zatem do konkretów.

Bonusy Fortuna 1140 zł

Oferta legalnego bukmachera Fortuna, który posiada wszystkie potrzebne licencje Ministerstwa Finansów, również jest bardzo atrakcyjna – do 1000 zł od pierwszej wpłaty na konto, dodatkowy bonus na darmowy zakład 20 zł w punktach FKP, a także extra popularny zakład bez ryzyka do 120 zł, to naprawdę sporo korzystnych bonusów, jak na polski rynek legalnych zakładów sportowych. Wszystkie bonusy można aktywować poprzez ten link promocyjny z ofertą VIP: kod bonusowy Fortuna - bonusy w sam raz na mecze Ligi Mistrzów czy polskiej ekstraklasy.

Zakłady bukmacherskie Fortuna

Legalny bukmacher najbardziej przyjazny dla grających

Wybieram Fortuna

Ważne: Rejestracja darmowego konta internetowego w Fortunie z unikalnym kodem bonusowym LEGALSPORT sprawi, że zakład bez ryzyka będzie jeszcze wyższy: zamiast 100 zł nasi czytelnicy dostają aż 120 zł na zawarcie swojego pierwszego zakładu ze 100% gwarancją zwrotu kasy w przypadku przegranej!

Bonus PZBuk - darmowy zakład za 50 zł z wypłatą bez obrotu

Legalny bukmacher PZBuk (Polskie Zakłady Bukmacherskie, działa na zaawansowanym systemie bukmacherskim ComeOn) oferuje swoim klientom mega korzystny bonus powitalny na start w wysokości 50 zł << tu można odebrać z extra kodem promocyjnym. Największą zaletą tej promocji bukmacherskiej online jest to, że nie jest ona obwarowana żadnymi warunkami obrotu! A to oznacza, że ewentualną wygraną z kuponu bukmacherskiego za 50 zł, który można skonstruować z dowolnych typów znajdujących się w ofercie bukmacherskiej PZBuk, można od razu wypłacić na swoje indywidualne konto bankowe.

Czerwony baner pokazujący jak odebrać bonus PZBuk na 50 zł
Darmowy zakład na 50 zł - bonus PZBuk z wypłatą bez obrotu

Bonus bukmacherski od PZBuk Zakłady Bukmacherskie otrzymuje się za zawarcie pierwszego kuponu sportowego na stronie internetowej pzbuk.pl (trzeba zagrać za 50 zł, więc można to uznać, jako standardowe podwojenie pierwszego depozytu lub freebet za depozyt). Pamiętajcie, aby podczas rejestracji nowego użytkownika online wpisać na formularzu rejestracyjnym w polu "kod promocyjny" specjalne hasło rabatowe LEGALSPORT - wówczas na 100% odbierzecie bonus powitalny z kodem bonusowym.

Bonusy powitalne eToto 1040 zł

Legalny bukmacher eToto oferuje swoim klientom mega bonus na start online z kodem promocyjnym LEGALSPORT: kod bonusowy należy wpisać w trakcie zakładania konta na formularzu rejestracyjnym w polu „kod promocyjny”. Promocja powitalna dla nowych graczy w eToto Zakłady Bukmacherskie składa się z dwóch niezwykle korzystnych pakietów, które mają ścisły związek z dwoma pierwszymi depozytami na stronie internetowej www.etoto.pl.

Zakłady bukmacherskie eToto

Legalny bukmacher internetowy - mistrz w piłce nożnej

Przechodzę do eToto - odbieram kod


Pierwsza wpłata depozytu na internetowe konto bukmacherskie eToto zapewnia bonus 200% do 100 złotych – wpłacasz 50 zł, masz na grę 150 zł. Bukmacher w promocji dorzuca 100 zł darmowej kasy (tutaj odbiór bonusu 200% w eToto).

Z kolei drugi depozyt w eToto gwarantuje podniesienia salda i podwojenie drugiej wpłaty do aż 900 złotych! A to oznacza, że przy maksymalnej wpłacie można zyskać aż 1000 złotych zupełnie za darmo. W sumie bukmacherski budżet ( bankroll ) na start w eToto Zakłady Bukmacherskie wynosi 1 950 zł: wkład własny (saldo depozytowe) + środki bonusowe (saldo bonusowe). Dzięki niemu można swobodnie obstawiać zakłady bukmacherskie, na przykład kupony akumulowane czy zakłady systemowe, na stronie internetowej etoto.

A to nie wszystko, albowiem bukmacher eToto przygotował na swoich nowych klientów również dwa bonusy specjalne, tzw. freebety – zakłady bez wpłaty własnych środków, o łącznej wartości 40 złotych. Pierwszy freebet 20 PLN eToto dostaje się za rejestrację nowego użytkownika z kodem promocyjnym LEGALSPORT, natomiast drugi zakład bez depozytu w wysokości 20 zł bukmacher eToto przyznaje wszystkim graczom, którzy dokonają drugiej wpłaty na konto online.

LV BET - 1570 zł w bonusach na start

W ofercie powitalnej LV BET Zakłady Bukmacherskie każdy nowy typer może zdobyć maksymalny bonus na start w wysokości 1 500 zł, co stanowi jedną z najwyższych ofert na polskim rynku! Mega bonus powitalny u bukmachera LV BET być jednak jeszcze korzystniejszy dla obstawiających, którzy skorzystają ze specjalnego kodu promocyjnego LEGALSPORT.

Promocje LV BET dla nowych grających
1500 zł bonus od wpłaty + 20 zł freebet + 50 zł dla kibiców
  Odbieram bonusy LVBET z kodem  


Jeżeli zdecydujecie się na założenie nowego konta bukmacherskiego online z kodem bonusowym LEGALSPORT w LV BET Online, to wówczas otrzymacie za darmo dodatkowy zakład bez depozytu o wartości 20 złotych, który będziecie mogli wykorzystać na dowolne zakłady bukmacherskie znajdujące się w ofercie sportowej legalnego operatora bukmacherskiego LV BET. 

Wystarczy podczas zakładania nowego konta bukmacherskiego na stronie internetowej lvbet.pl wpisać bądź wkleić na formularzu rejestracyjnym w polu "kod promocyjny" specjalne hasło rabatowe i jednocześnie aktywujący bonus specjalny kod: LEGALSPORT. Po wykonaniu tej prostej czynności zyskujecie dostęp do ekstra promocji powitalnej o maksymalnej wartości 1500 zł + 20 zł za free - tylko za ten kod promocyjny LVBET. Dodatkowo jeszcze bukmacher dorzuci Wam 50 zł do karty kibica jednego z klubów piłkarskich, którego jest sponsorem.

Bonusy powitalne forBET 1250 zł

Drugi bonus na start, w którym łączna suma nagrody przekracza tysiąc złotych, znajdziemy u legalnego bukmachera forBET. W podstawowej ofercie tego buka, nowy gracz z trzech pierwszych wpłat może zdobyć nawet 1 200 zł jako dodatkowe fundusze na grę + bonus dodatkowy 50 zł. Każda osoba, która założy konto internetowe w forBET z kodem LEGALSPORT, otrzyma pięćdziesiąt złotych ekstra za maksymalną wpłatę (tutaj link: extra bonus forBET ).

Zielona grafika pokazująca kod bonusowy do forBET Zakłady Bukmacherskie
Kod bonusowy forBET

Takie pieniądze za wpisanie kodu LEGALSPORT w odpowiednie miejsce formularza rejestracyjnego to oferta, nad którą nie powinniśmy zastanawiać się nawet chwili.

Bonusy w Totolotku - bez depozytu i od depozytu - razem 1075 zł

Czytelnicy strony internetowej LegalSport.pl na mega korzystne warunki bonusu na start mogą liczyć również u bukmachera Totolotek – korzystając z kodu promocyjnego LEGALSPORT, bonus powitalny w Totolotku wzrośnie nawet o 55 złotych! Powitalna oferta tego buka składa się z dwóch części, a z naszym kodem każda z nich jest korzystniejsza.

W pierwszej dostaniemy 100% od pierwszej wpłaty do kwoty 1050 złotych – bez kodu możemy zyskać maksymalnie tylko 1000 złotych. Druga cześć promocji to freebet – najbardziej pożądany przez graczy bonus bukmacherski. Z kodem LEGALSPORT zakład bez depozytu można postawić do kwoty 25 zł, z kolei bez kodu bonusowego jest to o 5 złotych mniej. Trudno więc zaprzeczyć, że to naprawdę korzystna oferta powitalna na start!

Bonus powitalny w STS - 25 zł bez depozytu oraz bonus 1000 zł

Ekstra bonus powitalny z kodem bonusowym LEGALSPORT gracze mogą uzyskać również w STS Zakłady Bukmacherskie. Oferta na start u bukmachera STS to podwojenie pierwszej wpłaty do 1 000 zł. Zakładając konto gracza internetowego z kodem promocyjnym LEGALSPORT można zyskać dodatkowo 25 zł (tu odbierzesz voucher STS) na typowanie zakładów sportowych bez depozytu, co w sumie daje aż 1 025 zł na obstawianie meczów piłkarskich, koszykarskich, czy też hokejowych! 

Rekomendacje dla STS Zakłady Bukmacherskie - certyfikat
Dlaczego warto wybrać STS

Wg regulaminu STS przy bonusie powitalnym wymagany jest jedynie trzykrotny obrót (3x) przyznaną kwotą, a łączny kurs kuponów bukmacherskich liczonych do obrotu to 1.91. Pamiętaj, aby kupon za bonus STS (singiel lub AKO) kwalifikował się do obrotu, to musi być rozliczony jako wygrany.

Bonus w Zakładach Bukmacherskich Milenium - 790 zł

Warto także skorzystać z naszego kodu rejestracyjnego podczas zakładania konta gracza w Milenium Zakłady Bukmacherskie. Również tutaj gracz rozpoczynający przygodę z zakładami sportowymi może liczyć na duże pieniądze na początek swojej gry, jako że bonus powitalny dla wszystkich nowych typerów Milenium to podwojenie pierwszego depozytu do 760 zł oraz 10 złotych jako zakład bez ryzyka. Z kolei czytelnicy Legalsport.pl oprócz tego dostaną dodatkowo kolejny bonus 20 zł.

  Bonus na start w Milenium Zakłady Bukmacherskie  
  Konto online u legalnego bukmachera - odbieram kod  

Masz wątpliwości? Niepotrzebnie, załóż konto online w Milenium z kodem promocyjnym LEGALSPORT i zgarnij nawet 790 złotych na typowanie zakładów sportowych!

Bonusy powitalne: z kodem bonusowym LEGALSPORT zyskujesz najwięcej!

Podsumowując, suma bonusów na start z kodem rejestracyjnym LEGALSPORT wynosi ponad 5 000 zł, podczas gdy bez kodu dostaniemy zdecydowanie mniej. Nie ma więc wątpliwości, że wykorzystując nasz kod promocyjny LEGALSPORT u każdego z legalnych bukmacherów dostaniemy o wiele lepsze warunki bonusu powitalnego niż gracz, który takiego kodu rejestracyjnego nie posiada.

   Najnowsza lista kodów bonusowych  
   Legalni bukmacherzy z licencjami  

Warto zatem zarejestrować swoje internetowe konto u wszystkich organizatorów zakładów bukmacherskich z licencją Ministerstwa Finansów i wykorzystać bonusy startowe. Tylko wtedy możemy zgarnąć dodatkowo ponad pięć tysięcy złotych.

Inni czytali również

Komentarze i opinie (6)

Ponad 6 000 zł w bonusach bukmacherskich
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
zxcvbn
skomentowano ponad miesiąc temu
Szykuje się u mnie ostre granie w najbliższej przyszłości xD Pobrałem sobie wszystkie kody promocyjne i siedzę teraz nad kuponami 😀 Mam nadzieję, że uda się coś wygrać. I pytanie z innej beczki – wie ktoś, kiedy pojawią się kody w totalbecie?
Ad.No.1
skomentowano ponad miesiąc temu
dzięki za bonus, bo przyniósł mi szczęście! wrzuciłem sobie 100 zł i ugrałem już sześć stówek! trochę farta było, ale się udało. Ktoś wie, jak rozdzielić taką kasę na kupony? bo nie chciałbym przegrać wszystkiego raz dwa.
Bonusy
skomentowano ponad miesiąc temu
Jakie bonusy polecacie w pierwszej kolejności? Siedzę nad nimi wszystkimi i nic wybrać nie potrafię dla siebie. Ktoś pomoże?!
Parasol37
skomentowano ponad miesiąc temu
ja tam łykam każdy freebecik jaki się pojawia na rynku, teraz czekam no nowych buków
DrKim
skomentowano ponad miesiąc temu
licytacja trwa, konkurencja robi swoje, ciekawe co sie stanie i jak bonusy urosną jak wejdzie Betclic albo BaH
MichałCFC
skomentowano ponad miesiąc temu
Panowie, jak rozpocząć grę u buka? Chcę wziąć wszystkie bonusy, ale nie wiem od czego zacząć :/
Jumper99
skomentowano ponad miesiąc temu
Chłopie, weź się ogarnij.... na tej stronie jest tyle pomocniczego tekstu, że aż wstyd coś takiego pisać... MOŻESZ NA PRZYKŁAD ZACZĄĆ OD REJESTRACJI U BUKA... no nie mogę, co za ludzie :/
Zgłoś uwagi do strony
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.