piątek, 3 grudnia 2021
Najnowsze: Typy na mecz West Ham - Chelsea

Betclic Król Typerów - do wygrania 80 000 PLN

Król Typerów w Betclic - mega promocja z nagrodami, pula nagród aż 80 000 zł. Codziennie do wygrania 1000 zł + 4000 zł w rankingu tygodniowym.

Kod do najlepszych bonusów Mega promocje dla typerów w Betclic dostępne z kodem LEGALSPORT
Spis treści
Rozwiń
 1. Promocja Król Typerów - jak dołączyć
  1. Jakie kupony biorą udział w promocji?
  2. Król Typerów - co jest do wygrania?
  3. Jak obrócić bonus?
 2. Król Typerów w Betclic - regulamin akcji
 3. Premie dla typerów w Betclic
  1. 550 PLN bez ryzyka na start z kodem
 4. FAQ - pytania graczy o promocję "Król Typerów" w Betclic
Betclic Król Typerów - ranking z nagrodami o wartości 80 000 zł

Betclic to jeden z najbardziej rozpoznawanych polskich legalnych bukmacherów internetowych. Gracze cenią go m.in. za mocno rozbudowaną ofertę bonusową.

550 pln bez ryzyka
Cashback na nowe konto typerskie w Betclic z kodem promo

Ten koncesjonowany buk nie tylko ma dla stałych klientów zestaw atrakcyjnych i zyskownych promocji, jak Multi + czy kursowy Boost, ale również systematycznie przygotowuje tymczasowe kampanie okazjonalne, w których można zgarnąć darmowe zakłady, cashbacki czy nagrody pieniężne. Nikogo więc nie dziwi, że Betclic Polska regularnie otrzymuje pozytywne opinie od graczy i zajmuje wysoką lokatę w TOP rankingu bukmacherów online, bez trudu konkurując m.in. z TOTALbet, forBET, eWinner czy Fortuną.

I właśnie z jedną z najbardziej lubianych stałych promocji, czyli Multi+, związana jest akcja Król Typerów, w której pula nagród wynosi aż 80 000 zł. Co zrobić, by dołączyć do zabawy i odbierać bonusy nawet codziennie? Zapraszamy do lektury!

Promocja Król Typerów - jak dołączyć

By skorzystać z wyjątkowej promocji od Betclic Polska i zyskać szansę na atrakcyjne nagrody finansowe, wystarczy tylko posiadać aktywny profil do obstawiania zakładów sportowych u tego buka. Jeśli nie masz jeszcze konta typerskiego, a chcesz dołączyć do akcji, sprawdź TU jak się zarejestrować w Betclic - to bardzo proste, a dzięki opcji szybkiej rejestracji bez dowodu zajmuje zaledwie dwie minuty.

Król Typerów - ranking z pulą nagród aż 80 000 złMega promocje dla stałych i nowych graczyCashback 550 PLN na start - najwyższy na rynku

Król Typerów - ranking z pulą nagród aż 80 000 zł
Mega promocje dla stałych i nowych graczy
Cashback 550 PLN na start - najwyższy na rynku

GRAJ w

Co istotne, darmowe konto bukmacherskie w Betclic online możecie założyć zarówno z poziomu intuicyjnej strony internetowej (znajdziesz ją pod adresem www.betclic.pl), jak i w aplikacji mobilnej na telefon i tablet. Wielofunkcyjna i dopracowana apka bukmacherska Betclic działa na dowolnym urządzeniu mobilnym z systemem operacyjnym iOS oraz Android, więc z powodzeniem możecie w niej stawiać zakłady bukmacherskie SOLO i AKO na smartfonach Samsung, Huawei czy iPhone. Co ważne, z poziomu aplikacji macie również dostęp do mega zyskownej promocji "Król Typerów" w Betclic.

Po aktywacji profilu do obstawiania w Betclic trzeba już tylko zapisać się do promocji - by to zrobić, należy kliknąć czerwiony button "Dołącz", który znajdziecie na podstronie, dedykowanej tej promocji. Co ważne, do akcji należy się zapisać na początku każdego tygodnia, który obejmuje promocja, a więc łącznie trzy razy. I to już wszystko - od chwili dołączenia każdy kupon, spełniający warunki regulaminowe promocji, jest do niej kwalifikowany automatycznie, dając Wam szanse na zdobywanie mega atrakcyjnych nagród w danym etapie promocji.

chcę odbierać bonusy od betclic
Dołączam do rankingu Król Typerów i gram kupony AKO

Na czym to polega w praktyce? Im wyższy kurs łączny kuponu internetowego, tym większa szansa na wygraną. Każdego dnia bonusem o wartości 1000 zł nagrodzony zostanie typer, który danego dnia trafi kupon AKO z najwyższym kursem łącznym. A do tego są jeszcze nagrody dla 25 najlepszych typerów każdego tygodnia oraz nagroda główna po zakończeniu rankingu - aż 10 000 zł. Opłaca się więc grać odważnie - wygrane są naprawdę wysokie!

Jakie kupony biorą udział w promocji?

Aby kupon kwalifikował się do rankingu Król Typerów w Betclic, musi spełniać kilka prostych warunków. Przede wszystkim musi to być kupon wielokrotny (AKO) z minimalną liczą pięciu selekcji - i musi być to kupon trafiony. A więc  wliczany jest już do promocji Multi+, dzięki czemu zapewni nam wygraną powiększoną o 7% (im więcej typów na kuponie, tym wyższy bonus Multi+ - nawet do +50%!). A do tego, oczywiście, każdy taki kupon weźmie udział w rankingu i da nam szansę na wygraną 1000 zł.

Betclic Król Typerów - warunki uczestnictwa w rankigu
Jak dołączyć do promocji "Król Typerów" w Betclic?

Pozostałe warunki to minimalny kurs każdego zdarzenia na kuponie (Betclic ustalił go na 1.20, a więc bez trudu znajdziemy selekcje z takim i wyższym współczynnikiem) oraz minimalna stawka kuponu, która wynosi 10 zł. To wszystko - poza tym nie ma żadnych ograniczeń.

Do rankingu kwalifikują się zarówno kupony przedmeczowe jak i LIVE, na wszystkie dyscypliny sportowe z oferty bukmachera - możemy więc stawiać internetowe kupony bukmacherskie na piłkę nożną, koszykówkę, siatkówkę czy MMA (sprawdź jak typować w Betclic), ale również na hokej, rzutki lub kolarstwo. Możemy grać kupony na swój ulubiony sport lub łączyć różne dyscypliny - ważne jest tylko to, by na kuponie było co najmniej pięć typów z kursem 1.20 lub wyższym oraz by zagrać go za minimum 10 zł.

Betclic Polska - rekomendacje dla legalnego bukmachera
Dlaczego warto stawiać internetowe kupony w Betclic?

Pamiętajcie też, że korzystanie z niektórych opcji dyskwalifikuje Wasz kupon z udziału w rankingu. By mieć pewność, że kupon weźmie udział w walce o bonus, pamiętajcie, by:

 • kupon nie był postawiony za pomocą środków bonusowych,
 • nie powtarzał się,
 • nie został wypłacony przed czasem za pomocą Cashout,
 • nie był kuponem systemowym,
 • nie zawierał zakładów na "podwójną szansę" (1x lub 2x),
 • nie zawierał zakładów z oferty "Boost" oraz "Super Kursy". 

Poza tymi wyjątkami wszystkie kupony biorą udział w promocji. Pamiętajcie - im wyżej gracie, tym większą macie szansę na wygraną!

Król Typerów - co jest do wygrania?

Ranking Betclic "Król Typerów" jest podzielony na trzy tygodniowe etapy. W każdym z etapów do wygrania są nagrody codzienne o wartości 1000 zł - taką premię finansową otrzyma gracz,  który zarejestruje zwycięski zakład wielokrotny z najwyższym kursem spośród wszystkich uczestników promocji w danym dniu.

Pod koniec każdego tygodnia premie finansowe otrzyma aż 25 najlepszych typerów danego tygodnia. Gracze zostaną sklasyfikowani według punktów, przyznanych za zwycięskie kupony, a wysokość bonusów w tym etapie promocji wynosi od 100 zł za miejsca 21-25 do 4000 zł dla najlepszego gracza.

Jak przyznawane są punkty w rankingu tygodniowym? Są one zależne od wysokości kursu na każdym zwycięskim kuponie, postawionym w okresie trwania promocji. Przykładowo, jeśli wygrasz dwa zakłady w promocji Multi+ po kursie 4,00 i po kursie 5,00, łącznie otrzymasz 9 punktów w klasyfikacji.

Król Typerów Betclic - co tydzień do wygrania bonusy od 100 zł do 4000 zł
Nagrody w rankingu tygodniowym Król Typerów Betclic

Dodatkowo, po zakończeniu rankingu podsumowana zostanie klasyfikacja generalna rankingu Król Typerów, w ramach której specjalne bonusy otrzyma trzech typerów, którzy zanotowali najwyższe kursy łączne na zwycięskich kuponach podczas całego okresu trwania promocji. Typer z trzeciej lokaty zgarnie nagrodę w wysokości 3000 zł, za drugi najlepszy wynik przysługuje premia 7000 zł, a najlepszy gracz całego rankingu otrzyma extra bonus 10 000 zł.

Jak obrócić bonus?

Zgodnie z regulaminem promocji, nagrody dla najlepszych typerów w rankingu przyznawane są na saldo bonusowe. By je wypłacić na indywidualny rachunek bankowy, należy najpierw spełnić wymagane warunki obrotowe. Bonusem należy obrócić sześciokrotnie, stawiając dowolne kupony SOLO lub AKO z minimalnym kursem kuponu wynoszącym co najmniej 2,00. Na spełnienie tych warunków mamy 30 dni od daty przyznania bonusu. Możecie grać dowolne kupony w opcji prematch i LIVE na każdy sport, dostępny w ofercie Betclic.

Król Typerów w Betclic - regulamin akcji

Jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości co do warunków uczestnictwa w rankingu z nagrodami "Król Typerów" w Betclic, to zachęcamy do lektury regulaminu promocji - znajdziecie tam odpowiedzi na wszystkie swoje pytania.

1. Poniższe warunki powinny być używane w połączeniu z Ogólnymi Warunkami.
2. Promocja obowiązuje w Betclic w czasie trwania określonym na stronie bukmachera.
3. Gracze muszą dołączyć do promocji. Tylko gracze, którzy dołączyli do promocji mają prawo do otrzymania bonusu w promocji.
4. Kupon kwalifikujący się musi być kuponem wielokrotnym złożonym z co najmniej 5 zdarzeń przedmeczowych lub na żywo i z minimalnym kursem 1,20 dla jednego zdarzenia na kuponie. Zdarzenia mogą obejmować zakłady na dowolne wydarzenia sportowe odbywające się w czasie trwania promocji. Dla kuponu jest wymagana stawka minimalna w wysokości 10 zł.
5. Promocja Świąteczny Król Typerów będzie podzielona na trzy etapy. Nagrody będą przyznawane wg następującego schematu:

 • W czasie trwania promocji, dzienny bonus w wysokości 1000 zł będzie przyznawany graczowi, który zarejestruje zwycięski zakład wielokrotny z najwyższym kursem spośród wszystkich uczestników promocji w danym dniu. Najwyższy kurs zostanie opublikowany na stronie promocji. W przypadku, gdy zarejestrowanych zostanie więcej niż jeden zakład z tym samym kursem, pod uwagę brany będzie postawiony pierwszy w kolejności chronologicznej.
 • Każdy z tygodni trwania promocji zostanie podsumowany klasyfikacją tygodniową. Na jej podstawie wypłacone zostaną dodatkowe bonusy, zgodnie z tabelą zamieszczoną na stronie promocji.
 • Po zakończeniu promocji podsumowana zostanie klasyfikacja generalna. Trzech najlepszych graczy otrzyma bonusy zgodnie z tabelą zamieszczoną na stronie promocji. W przypadku, gdy dwóch lub więcej graczy uzyska taki sam wynik w pierwszej trójce, najlepszą pozycję będzie miał ten, który jako pierwszy osiągnął wynik końcowy. Gracz musi uprzednio zapisać się promocji w każdym tygodniu jej trwania, aby zostać uwzględnionym w klasyfikacji generalnej.

6. W przypadku kuponów postawionych w piątki, soboty i niedziele, aktualizacja wyników promocji oraz wypłaty wynikających z nich bonusów nastąpią w poniedziałek.
7. Kupony biorące udział w promocji będą brane pod uwagę przy aktualizacji wyników w momencie, gdy będą w całości rozliczone.
8. Wszystkie bonusy zostaną przelane na konta graczy w ciągu 48 godzin od wyliczenia dziennego zwycięskiego zakładu Multi +. W przypadku ofert składanych między piątkiem a niedzielą premie zostaną wypłacone w następny poniedziałek.

Najlepszy cashback 550 PLN na nowe konto Betclic z kodem promocji
Zakład bez ryzyka na start 550 PLN w Betclic

9. Po zakończeniu Promocji bonusy dla 3 graczy z najwyższą sumą wygranych Multi + kursy w okresie trwania promocji zostaną przyznane w ciągu 48 godzin.
10. Bonusy bukmacherskie, aby mogły być wypłacone, muszą zostać obrócone 6 razy przy minimalnym kursie 2,00 w okresie 30 dni od daty przyznania.
11. Następujące kupony nie liczą się do tej promocji: kupony postawione za pomocą środków bonusowych, zakłady powtarzające się, kupony wypłacone za pomocą Cashout, kupony systemowe, kupony zawierające zakłady na "podwójną szansę" (1x lub 2x), kupony zawierające zakłady z oferty "Boost" oraz "Super Kursy". Gracz aby wziąć udział w promocji musi mieć na swoim koncie wystarczającą ilość środków na koncie depozytowym.
12. Bonus oraz wygrane z niego pochodzące zostaną anulowane w wypadku, gdy po potwierdzeniu bonusu (a przed spełnieniem wymogów jego obrotu) Klient zleci wypłatę jakichkolwiek środków ze swojego konta w Betclic.
13. Biorąc udział w konkursie, zwycięzcy wyrażają zgodę na wykorzystanie ich imion i zdjęć w materiałach promocyjnych.
14. Decyzja Betclic.pl jest ostateczna i wiążąca dla wszystkich stron.

Premie dla typerów w Betclic

Król Typerów to tylko jedna z licznych promocji, z których słynie koncesjonowanych bukmacher internetowy Betclic Polska. Wśród innych chętnie wybieranych przez typerów premii jest też powiązana z "Królem Typerów" akcja Multi+, w ramach której można odebrać nawet +50% do wygranych z kuponów AKO, zawierających co najmniej 5 selekcji.

Typerzy regularnie korzystają też z promocji kursowej Betclic Boost, znanej też jako Super Kursy, dzięki której każdego dnia mają dostęp do najlepszych selekcji, dostępnych ze współczynnikami podniesionymi nawet o 40%. A jeśli do tego dodać jeszcze regularne promocje okazjonalne, to trudno się dziwić, że Betclic uważany jest za jednego z buków z najlepszą ofertą bonusową dla graczy.

550 PLN bez ryzyka na start z kodem

Bonusy dla stałych graczy to jedna strona pakietu promocyjnego Betclic. Jednak ten zaufany buk przygotował również coś specjalnego dla typerów, którzy dopiero planują aktywować swoje konto u tego operatora. To wyjątkowy bonus powitalny na nowe konto od Betclic w postaci cashbacku, czyli zabezpieczenia pierwszego kuponu przed ryzykiem przegranej.

Bonus powitalny ebz ryzyka 550 PLN na start w Betclic za kod promo
LEGALSPORT - kod do najlepszego cashbacku 550 PLN w Betclic

By odebrać najlepszy cashback na start bod Betclic wystarczy podczas rejestracji podać hasło bonusowe LEGALSPORT. Z tym kodem nasz zabezpieczony zakład bez ryzyka wyniesie aż 550 zł - to doskonała opcja dla osób, które lubią grać za wysokie stawki. Bez kodu wysokość cashbacku to tylko 50 zł, a więc różnica jest naprawdę spora.

FAQ - pytania graczy o promocję "Król Typerów" w Betclic

Jak każdy ranking z atrakcyjnymi nagrodami pieniężnymi, tak i akcja Król Typerów w Betclic online cieszy się ogromnym zainteresowaniem graczy. Specjalnie dla Was zebraliśmy więc najczęściej powtarzające się pytania o ten zyskowny ranking, a nasi eksperci przygotowali na nie odpowiedzi.

1️⃣ Jak dołączyć do rankingu Król Typerów w Betclic?

By wziąć udział w rankingu z nagrodami "Król Typerów" w Betclic Polska, trzeba posiadać aktywny profil do obstawiania u tego buka i zapisać się do promocji. Akcja trwa przez trzy tygodnie - każdy tydzień to odrębny etap, do którego trzeba się zapisać oddzielnie. Potem wystarczy już tylko grać kupony AKO 5+ z jak najwyższym kursem łącznym - im wyższy kurs na trafionym kuponie, tym większa szansa na bonus od Betclic.

2️⃣ Co można wygrać w promocji Betclic?

W rankingu "Król Typerów" do wygrania są atrakcyjne bonusy pieniężne, których łączna pula wynosi aż 80 000 zł. Na tę kwotę składają się premie 1000 zł przyznawane każdego dnia najlepszemu typerowi - czyli temu, który trafi kupon z najwyższym kursem. Dodatkowo po zakończeniu każdego etapu przeprowadzona zostanie klasyfikacja tygodniowa, w ramach której 25 najlepszych graczy otrzyma bonusy od 100 zł do 4000 zł. A po zakończeniu całego rankingu buk nagrodzi trzech najlepszych graczy otrzyma bonusy specjalne - za pierwsze miejsce aż 10 000 zł!

3️⃣ Czy do uczestnictwa w rankingu potrzebny jest kod promocyjny?

By wziąć udział w rankingu Betclic z nagrodami nie jest potrzebny kod, jednak potrzebne jest aktywne konto do obstawiania. Z kolei, by zarejestrować darmowe konto w Betclic, potrzeby Wam będzie kod promocyjny LEGALSPORT - z tym kodem nie tylko zyskacie dostęp do wszystkich premii od Betclic, ale również otrzymacie ponadstandardowy zakład bez ryzyka 550 PLN na start - bez kodu ten cashback wynosi tylko 500 zł.

4️⃣ Czy Betclic ma wysokie kursy?

Tak, Betclic ma jedne z najwyższych współczynników na polskim rynku zakładów bukmacherskich. Według wielu graczy kursy bukmacherskie w Betclic są wyższe niż u wielu innych operatorów, np. w LVBET, PZBuk czy w eToto. Szczególnie opłaca się typować w Betclic piłkę nożną, hokej na lodzie i e-sport - w tych dyscyplinach przy wielu selekcjach znajdziecie największe różnice kursowe na korzyść Betclic.

Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

Betclic Król Typerów - do wygrania 80 000 PLN
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.