sobota, 3 grudnia 2022
Najnowsze: Kursy na Francja - Polska

BETFAN freebet na Bundesligę i Serie A

18.09.2020, 14:29
Aktualizacja: 22.06.2022, 11:17
Autor: W. Borecki
Najlepsze bonusy w BETFAN z kodem promocyjnym LEGALSPORT
Spis treści
Rozwiń
 1. Darmowy zakład na Bundesligę i Serie A w BETFAN - jak odebrać
  1. Jakie kupony biorą udział w promocji na darmowy zakład na ligę włoską i niemiecką?
  2. Jak obrócić bonus od BETFAN na ligę niemiecką i ligę włoską?
  3. Freebet na Bundesligę / Serie A - przykładowy kupon
 2. Regulamin freebetu 25 PLN na live w BETFAN
 3. Darmowe premie gotówkowe na Bundesligę i Serie A
  1. Zakłady bez podatku na ligę włoską i niemiecką
 4. FAQ - pytania graczy o freebet BETFAN
Darmowy zakład na Bundesligę i Serie A od BETAFN online

Darmowe zakłady bukmacherskie to rodzaj bonusu, który jest przez typerów najbardziej lubiany. Nic dziwnego - daje możliwość, by postawić kupon za pieniądze bukmachera.

Rejestracja nowego konta
Powitalny bonus na start 300 zł

W promocyjnym portfolio BETFAN możecie znaleźć ekskluzywne i bardzo zyskowne freebety bez wpłaty na piłkę nożną - w tym na jedne z najbardziej medialnych piłkarskich rozgrywek Europy, czyli na ligę niemiecką i włoską. Jak odebrać freebet na Bundesligę i Serie A? Zapraszamy do lektury!

Darmowy zakład na Bundesligę i Serie A w BETFAN - jak odebrać

Darmowe zakłady na rozgrywki ligi niemieckiej i włoskiej w BETFAN są aktywne zarówno na stronie internetowej tego koncesjonowanego buka online, jak i przez intuicyjną aplikację mobilną oraz mobilną wersję witryny. Freebet bez depozytu od BETFAN mogą więc odebrać typerzy, którzy stawiają swoje internetowe zakłady bukmacherskie na desktopie lub laptopie, jak i ci, którzy preferują zakłady bukmacherskie na telefon czy tablet.

Mega kursy na Bundesligę i Serie ACodziennie promocja kursowa Matchday BoostExtra pakiet powitalny 300 zł
Mega kursy na Bundesligę i Serie A
Codziennie promocja kursowa Matchday Boost
Extra pakiet powitalny 300 zł
ZAGRAJ w

Udział w promocji nie wymaga aktywacji ani podawania kodu promocyjnego. Możecie jedynie potrzebować kodu LEGALSPORT, jeśli chcecie skorzystać z akcji bonusowej, a nie macie jeszcze aktywnego profilu do obstawiania w BETFAN. Szybka rejestracja bez dowodu zajmie Wam tylko dwie minuty - po tym czasie można już korzystać ze wszystkich promocji, także z darmowych zakładów na ligi piłkarskie (sprawdź jak się zarejestrować w BETFAN).

Jak odebrać freebet od BETFAN? Wystarczy tylko w czasie trwania promocji postawić kupon internetowy na Bundesligę lub Serie A, spełniające warunki i zasady regulaminowe akcji. Nie ma znaczenia, czy kupon finalnie okaże się przegrany - w każdym przypadku otrzymacie od BETFAN darmowy zakład bukmacherski 25 PLN do wykorzystania na zakłady LIVE.

Jakie kupony biorą udział w promocji na darmowy zakład na ligę włoską i niemiecką?

By zgarnąć freebet 25 PLN od BETFAN należy w okresie promocji puścić na stronie internetowej lub w aplikacji bukmacherskiej tego buka kupon bukmacherski AKO na Bundesligę i/lub Serie A. Kwalifikujący się do akcji kupon musi:

 • składać się z co najmniej czterech selekcji
 • wszystkie typy na kuponie muszą dotyczy rozgrywek Bundesligi lub Serie A w opcji przedmeczowej (pre-match)
 • wszystkie typy muszą mieć minimalny kurs 1.25
 • być postawiony za co najmniej 100 zł
BETFAN online - rekomendacje dla legalnego bukmachera
Dlaczego warto stawiać zakłady bukmacherskie w BETFAN?

Jeśli postawimy taki kupon, to BETFAN dopisze do naszego salda bonusowego freebet 25 PLN. Bonus Darmowy Zakład (freebet) może zostać wykorzystany wyłącznie na zawarcie jednego dowolnego kuponu LIVE. Może to być zakład SOLO lub AKO (bez zakładów systemowych), postawiony za stawkę dokładnie 25 PLN oraz o kursie minimalnym kuponu na poziomie 2.00 lub wyższym.

Jak obrócić bonus od BETFAN na ligę niemiecką i ligę włoską?

Po otrzymaniu freebetu możemy go wykorzystać do postawienia jednego kuponu internetowego - nie możemy podzielić otrzymanej kwoty 25 zł na kilka kuponów. Jeśli jednak nasz kupon LIVE okaże się trafiony, to wygrana z zakładu zawartego za bonus Darmowy Zakład doliczona zostanie do salda głównego. W praktyce oznacza to jednokrotny obrót bonusem - po postawieniu jednego kuponu za 25 zł wygrana znajdzie się bezpośrednio na naszym saldzie głównym, z możliwością wypłaty lub dalszej gry.

Co ważne, darmowy zakład od BETFAN możemy wykorzystać na dowolne sporty - możemy więc obstawiać nie tylko piłkę nożną, ale też typy na koszykówkę (więcej o ofercie na kosza w BETFAN), siatkówkę czy hokej, a nawet e-sport. Ważne, by nasz kupon bukmacherski za freebet był postawiony w opcji na żywo.

Freebet na Bundesligę / Serie A - przykładowy kupon

Jeśli zastanawiacie się, jaki kupon na ligę niemiecką lub włoską postawić, by otrzymać darmowy kupon 25 PLN od BETFAN, przygotowaliśmy dla Was przykładową opcję. Nasz internetowy kupon AKO składa się z czterech selekcji - to pewne typy bukmacherskie z niskimi kursami na faworytów w swoich meczach. Dzięki temu istnieje duże prawdopodobieństwo, że nasz kupon okaże się trafiony.

Darmowy zakład na Bundesligę / Serie A w BETFAN - przykładowy kupon
Przykładowy kupon kwalifikujący do freebetu w BETFAN

Jeśli nasze przewidywania okażą się słuszne i wszyscy faworyci faktycznie zwyciężą w swoich spotkaniach, to - oprócz darmowego zakładu 25 PLN - na nasze konto spłynie wygrana w wysokości 905 zł!

Warto dodać, że nasza wygrana zostanie dodatkowo podwyższona, ponieważ nasz kupon kwalifikuje się do promocji na grę bez podatku w BETFAN, która u tego buka jest aktywowana regularnie. Wystarczy wrzucić na kupon co najmniej trzy zdarzenia z minimalnym kursem 1.35, by grać ze współczynnikiem 1.0 zamiast 0.88, co znacznie podwyższa wygraną!

Regulamin freebetu 25 PLN na live w BETFAN

Podobnie jak w przypadku innych promocji bukmacherskich BETFAN, również akcja freebet 25 PLN ma bardzo proste warunki regulaminowe. Zamieszczamy dla Was fragment regulaminu promocji.

1. Klient uzyskuje możliwość otrzymania bonusu Darmowy Zakład (freebet) w wysokości 25 PLN o ile:
a) W dniach trwania promocji postawi zakład AKO z minimum czterema zdarzeniami za stawkę minimalną 100 PLN,
b) Każde zdarzenie na kuponie posiada kurs minimalny na poziomie 1.25 lub wyższym,
c) Na kuponie znajdują się wyłącznie wydarzenia przedmeczowe na mecze najwyższych lig piłkarskich w Niemczech i Włoszech (Bundseliga i Serie A), rozgrywane w dniach promocji.

2. Bonus Darmowy Zakład (freebet) może zostać wykorzystany wyłącznie na zawarcie jednego dowolnego kuponu live SOLO lub AKO (bez zakładów systemowych),za stawkę dokładnie 25 PLN oraz o kursie minimalnym kuponu na poziomie 2.00 lub wyższym.

3. By skorzystać z bonusu Darmowy Zakład (freebet), należy po zalogowaniu do Konta Klienta i utworzeniu propozycji zakładu spełniającego warunki bonusu Darmowy Zakład (freebet) zaznaczyć na kuponie widoczne pole z nazwą Darmowy Zakład (freebet), co jest równoznaczne z chęcią skorzystania przez Klienta z bonusu Darmowy Zakład na warunkach określonych w Regulaminie.

4. Kupony wypłacone za pomocą funkcji cashout nie są uwzględniane do promocji.

5. Każdy Klient może skorzystać z promocji tylko raz. Liczy się pierwszy kupon spełniający warunki promocji.

6. Bonus Darmowy Zakład (freebet) nie podlega możliwości dzielenia tj. zawarcia kilku zakładów w ramach stawki i można skorzystać z niego tylko jeden raz.

7. Wygrana z zakładu zawartego za bonus Darmowy Zakład (freebet) doliczana jest do salda głównego.

8. Organizator zastrzega sobie prawo do określenia innych warunków Promocji, o czym Klienci zostaną powiadomieni w ofercie przyjmowania Zakładów lub w opublikowanych przez Organizatora na Stronie Internetowej komunikatach lub w innym miejscu na Stronie Internetowej Organizatora.

Jak odebrać freebet 25 PLN na Bundesligę i Serie A w BETFAN online
Darmowy zakład na Bundesligę i Serie A w BETFAN

9. W przypadku gdy, zakład zawarty za bonus Darmowy Zakład (freebet) zostanie rozliczony jako zwrot stawki wówczas stawka z tego zakładu nie podlega zwrotowi.

10. W przypadku gdy zakład zawarty za bonusu Darmowy Zakład (freebet) zawiera wiele zdarzeń, wówczas zdarzenie objęte zwrotem przyjmuje kurs 1,00 i rozliczone jest zgodnie z Regulaminem zakładów tj. ewentualna wygrana pomniejszona zostaje o kurs tego zdarzenia.

11. Darmowy Zakład (freebet) ważny jest przez 48 h od momentu jego przyznania.

12. Każdorazowo, możliwość uzyskania Nagrody kończy się:

a. z momentem osiągnięcia przez Klienta wymaganego obrotu „bonusem do gry” i gdy wszystkie zdarzenia na kuponach zagranych za „bonus do gry” zostały rozliczone (wówczas Nagroda automatycznie jest dodawana do salda głównego) lub,

b. gdy cała kwota z salda bonusowego została przeznaczona na zawarcie zakładów i gdy wszystkie zdarzenia zagrane na kuponach za „bonus do gry” zostały rozliczone oraz na saldzie bonusowym nie ma dalszych środków na grę, lub,

c. gdy minął termin ważności „bonusu do gry” lub,

d. gdy „bonus do gry” został anulowany zgodnie z Regulaminem. W przypadku, gdy „bonus do gry” zostanie anulowany, Organizator ma prawo anulować wszystkie kupony zawarte za środki pochodzące z anulowanego „bonusu do gry”, których rozstrzygniecie nastąpi po dacie anulowania „bonusu do gry”.

e. gdy bonus Darmowy Zakład (freebet) został rozliczony

13. Nagroda jest nagrodą związaną ze sprzedażą premiową, nie stanowi ekwiwalentu wygranej.

Jeśli macie jeszcze jakieś wątpliwości co do zasad akcji bonusowej BETFAN, to polecamy Wam zajrzeć na stronę www.betfan.pl - znajdziecie tam pełną treść regulaminu.

Darmowe premie gotówkowe na Bundesligę i Serie A

Koncesjonowany bukmacher internetowy BETFAN ma dla swoich graczy znacznie więcej bonusów na piłkę nożną niż tylko freebet 25 PLN. Warto dodać, że to właśnie rozbudowany system bonusowy tego buka sprawia, że BETFAN regularnie zajmuje czołowe lokaty w rankingu najlepszych bukmacherów online i cieszy się świetnymi opiniami typerów. Gracze uważają, że bonusy  BETFAN są tak samo dobre lub lepsze niż te w ofercie STS, Betclic, forBET czy Superbet.

Zakłady bez podatku na ligę włoską i niemiecką

Na typowanie piłki nożnej gracze najchętniej wybierają zakłady bukmacherskie bez podatku w BETFAN - dzięki tej akcji regularnie można stawiać kupony nie obciążone podatkiem od gier 12%, co ma realny wpływ na wysokość wygranych. Podobnie jak u innych bukmacherów, jak LVBET, eToto czy PZBuk, w BETFAN taka opcja aktywowana jest okazjonalnie (legalny bukmacher bez podatku - przeczytaj więcej) - buk informuje o tym w swoich mediach społecznościowych.

Ponadstandardowe kursy w ofercie Matchday Boost w BETFAN online
Matchday Boost - mega kursy na piłkę nożną w BETFAN

BETFAN oferuje też typerom najlepsze kursy na piłkę nożną w ramach codziennej promocji kursowej Matchday BOOST. Dzięki akcji Boost każdego dnia możecie obstawiać wybrane typy z oferty po mega kursach, podwyższonych nawet o 40% w stosunku do standardowej oferty. Wiele z nich dotyczy właśnie typów na piłkę nożną - Bundesligę, L Liga, Serie A czy Premier League.

FAQ - pytania graczy o freebet BETFAN

1️⃣ Jak odebrać freebet na Bundesligę lub Serie A w BETFAN?

By skorzystać z freebetu trzeba tylko posiadać aktywne konto do obstawiania online u tego buka i postawić kupon, spełniający warunki promocji. Musi by to zakład AKO na Bundesligę lub Serie A z co najmniej czterema selekcjami, każda z kursem co najmniej 1.25. Kupon trzeba postawić co najmniej za 100 zł.

2️⃣ Czy freebet łączy się z innymi promocjami?

Tak, kupon biorący udział w promocji można połączyć z grą bez podatku w BETFAN. Wystarczy, żeby podczas aktywnej promocji każda z selekcji na kuponie miałam kurs nie 1.25, tylko 1.35, by grać bez podatku!

3️⃣ Czy inni bukmacherzy mają promocje na piłkarskie ligi?

Tak, bonusy i premie finansowe na piłkę nożną znajdziecie m.in. w Fortunie, SS, TOTALbet czy PZBuk. Mogą to być freebety, ale też zakłady bez ryzyka lub podwyższone kursy.

Inni czytali również

Komentarze (0)
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.