wtorek, 19 października 2021
Najnowsze: Typy na mecz Atletico Madryt - Liverpool FC

Bonus 30 zł za kartkę w meczu reprezentacji | Polska - Albania

Sięgnij po dodatkową kasę w Superbet za żółtą kartkę w eliminacjach do Mistrzostw Świata.

30 zł za żółtą kartkę Albania - Polska | Rejestracja Zarejestruj konto i odbierz pakiet powitalny w Superbet
Spis treści
Rozwiń
 1. Extra 30 zł za żółtą kartkę w meczu reprezentacji Polski
  1. Jak odebrać nagrodę 30 zł?
  2. Warunki premii na mecz reprezentacji
  3. Obrót i wypłata bonusu 
  4. Przykładowy kupon jaki możemy postawić
  5. Promocje u TOP buków na mecz Polska - Albania
  6. Ciekawe promocje w Superbet po rejestracji
 2. Regulamin promocji Extra 30 zł za każdą żółtą kartkę w meczu Albania - Polska
  1. II. Uczestnictwo w Promocji
  2. III. Warunki przyznania bonusu Extra 30 PLN:
  3. IV. Zasady obrotu bonusem Extra 30 PLN:
 3. FAQ - pytania o
Bonus 30 zł za każdą żółtą kartkę w meczu Albania - Polska

Przed nami fascynujący pojedynek reprezentacyjny na gorącym terenie w Tiranie. Zarówno Polska jak i Albania zagrają piekielnie ważny mecz na Air Albania Stadium w ramach eliminacji Mistrzostw Świata.

Przegrany tego pojedynku może bardzo skomplikować sobie sprawy związane z drogą awansu do Mundialu. Stawka spotkania jest ogromna, dlatego licencjonowany bukmacher Superbet (podobnie jak STS czy Betfan) przygotował dla typerów świetną promocję na to wydarzenie.

Mianowicie za każdą żółta kartkę w meczu Polska Albania mamy szanse zgarnąć bonus 30 zł. Jak możemy się spodziewać obie reprezentacje będą chciały wyszarpać zwycięstwo i przechylić miejsce w tabeli na swoją korzyść. Mecz zapowiada się na bardzo zacięty, dlatego też kartki są niemal pewne w tym spotkaniu.

Bonus na mecz reprezentacji od Superbet
Superbet Zakłady Bukmacherskie
 • Zakład bez ryzyka 1300 zł (cashback)
 • Bonus 200 zł za wpłatę (100% od depozytu)
 • Freebet 34 zł od depozytu

1534 zł

Odbieram
SuperBet kod promo: LEGALSPORT

Warto więc skorzystać z promocji i zwiększyć swoje szanse na zdobycie dodatkowych środków finansowych na kolejne zakłady wzajemne. Jak działa premia na mecz reprezentacji Polski prezentujemy poniżej krok po kroku.

Extra 30 zł za żółtą kartkę w meczu reprezentacji Polski

Promocja internetowa, którą przygotował zaufany bukmacher Superbet jest niewątpliwie godna rozpatrzenia. Tak jak wspominaliśmy mecz zapowiada się na niesamowicie zacięty i żółte kartki są niemal czystą formalnością. Jest więc bardzo duża szansa, aby powiększyć stan naszego konta pieniężnego u bukmachera. Dla was rozbieramy regulamin na części pierwsze i omawiamy najważniejsze aspekty promocji od Superbet.

Jak odebrać nagrodę 30 zł?

W celu zyskania dodatkowej kasy i odebrania premii od zaufanego legalnego bukmachera Superbet należy zarejestrować konto. O samym procesie dowiesz się więcej w dalszej części artykułu. Tak więc kolejnym krokiem będzie dokonanie depozytu na swój profil typera i zawarcie zakładu przedmeczowego (prematch) na mecz Albania - Polska. Minimalna stawka kuponu to 50 zł, ważne aby kupon zawierał tylko i wyłącznie zdarzenie z oferty wyżej wymienionego meczu.

Freebet od depozytu na mecz
Superbet Zakłady Bukmacherskie

Freebet 34 zł za depozyt 50 zł

 • wymagany kod promocyjny LEGALSPORT
 • obrót 1x

34 zł

Odbieram
SuperBet kod promo: LEGALSPORT

Czy muszę obstawiać kartki w meczu? Nie, typer nie musi zawierać zakładu na żółte kartki. Może zawrzeć dowolny zakład z minimalnym kursem 1.6, mogą to być zdarzenia na 1X2, handicap, czy spalone w meczu. Internetowy bukmacher po prostu za każdą żółtą kartkę w meczu przydzieli Ci bonus w kwocie 30 zł.

Warunki premii na mecz reprezentacji

Bardzo ważnym i pewnie cieszącym każdego gracza warunkiem, jest to że nie ma znaczenia czy kupon jest wygrany, czy przegrany. Za każde konto zarejestrowane przed meczem Polska - Albania oraz postawienie zakładu na ten mecz, typer ma szansę na zgarnięcie premii w kwocie 30 zł. Ważnym warunkiem oferty jest zagranie kuponu z oferty przedmeczowej, kupony na żywo (LIVE) nie będą brane pod uwagę. Kupon musi być zakładem pojedynczym (SOLO). Jeżeli jednak chcesz skorzystać z kombinacji zdarzeń z tego samego meczu jako jedno zdarzenie, to warto wykorzystać Superbets. Więcej o tej promocji przeczytasz TUTAJ.

Czy wszystkie kartki zaliczają się do otrzymania extra 30 zł?

Do promocji wliczane są tylko kartki pokazane dla zawodników znajdujących się na boisku. Z promocji wykluczone są żółte kartki pokazane trenerom, menedżerom, członkom sztabu szkoleniowego, zawodnikom znajdującym się na ławce rezerwowych itd. Pokazana bezpośrednio czerwona kartka nie liczy się jako dwie żółte kartki. Oficjalnie kto i ile kartek zostało pokazanych w meczu będzie rozliczane na podstawie strony UEFA.

Obrót i wypłata bonusu 

Warunki dla typera są bardzo przyjemne i z pewnością każdy bez większego problemu poradzi sobie z warunkami obrotu bonusem. Gracz początkowo musi zaakceptować nagrodę na swoim koncie użytkownika, poprzez wybranie przycisku "Akceptuj" po zalogowaniu się na swój profil bukmacherski. Należy pamiętać, że na koncie bonusowym może być aktywny tylko jeden bonus. Jeżeli posiadasz bonusy na przykład z pakietu powitalnego, to najpierw należy wykorzystać właśnie wspominaną nagrodę na start lub z niej zrezygnować.  Czas na wykorzystanie pakietu powitalnego w tym wypadku to 3 dni. Dlaczego 72 godziny? Bo właśnie tyle czasu posiadasz na akceptację premii finansowej z oferty Extra 30 złotych za każdą kartkę w meczu reprezentacji Polski.

Aby wypłacić bonus należy dokonać 3-krotnego obrotu otrzymaną kwotą z promocji na mecze reprezentacji Polski. Do obrotu zaliczają się zarówno kupony z oferty przedmeczowej (prematch), jak i na żywo (LIVE). Wybór jakie wydarzenia sportowe chcesz obstawiać, należy do Ciebie. Mogą to być choćby Ekstraklasa, Formuła 1, czy NBA. Możesz typować zarówno kupony akumulowane (AKO) jak i kupony pojedyncze (SOLO). Minimalny kurs dla zakładów pojedynczych jak i akumulowanych zakładów musi wynosić 1.80, z tym że w kuponie AKO kurs dla każdego zdarzenia na kuponie musi wynosić minimum 1.40.

Bonus 30 zł za każdą żółtą kartkę w meczu Albania PolskaSięgnij po premię obstawiając kupon na mecz reprezentacji

Bonus 30 zł za każdą żółtą kartkę w meczu Albania Polska
Sięgnij po premię obstawiając kupon na mecz reprezentacji

ZAREJESTRUJ SIĘ W

Radzimy, aby nie wykorzystywać środków bonusowych na długoterminowe typy, takie jak kto wygra Ligę Mistrzów, czy kto zostanie królem strzelców w Seria A. Dlaczego? Właśnie z takich względów, że czas na obrót otrzymaną kasą, to 7 dni. Takie zakłady jak sama nazwa wskazuje są "długoterminowe" więc nie zostaną rozliczone w tak krótkim okresie czasu i narażamy się na utratę naszej premii.

Przykładowa nagroda za żółte kartki w meczu Albania - Polska:

W przypadku, gdy w spotkaniu sędzia pokaże 6 żółtych kartek, otrzymujemy od koncesjonowanego bukmachera Superbet premię w wysokości 180 zł (6 kartek x 30 zł). W takim wypadku musimy zawrzeć zakłady sportowe na łączną kwotę 540 zł (3x 180 zł). Jeżeli dokonamy obrotu wymaganą kwotą, to środki pieniężne z salda bonusowego zostaną przeniesione na saldo depozytowe. Kasę możemy wypłacić na konto w banku (na przykład ING, Santander, Milenium, lub inne) albo przeznaczyć na dalsze obstawianie naszych pewniaków, valuebetów czy taśm.

Przykładowy kupon jaki możemy postawić

Poniżej prezentujemy przykładowy kupon jaki możesz postawić w ramach akcji Extra 30 zł za każdą kartkę w meczu Polska - Albania. Typ możesz zagrać zarówno w aplikacji mobilnej jak i na stronie internetowej bukmachera. Oczywiście jest to luźna propozycja betu. Sam możesz się zdecydować co chcesz obstawić. 

Zakłady bukmacherskie Superbet
Przykładowy kupon z promocją Extra 30 zł za kartkę w meczu
1. Albania - Polska, eliminacje Mistrzostw Świata, typ: zwycięstwo reprezentacji Polski: kurs 2.20
_______________________
Stawka: 50 zł | Kurs 2.20 | Możliwa wygrana: 96,80 zł
 
 
Stawiam kupon na spotkanie Albania - Polska
Przechodzę do Superbet

Tak jak już wspominaliśmy nie ma znaczenia czy nasz kupon okaże się wygrany czy przegrany. Stawiając na wygraną Polski możemy zgarnąć wygraną w wysokości 94.60 zł. Przykładowo gdy Polska wygra mecz i sędzia pokaże w nim 5 żółtych kartek, to do wygranej otrzymujemy bonus w kwocie 150 zł (5 kartek x 30 zł). Jeżeli nasz typ okaże się przegrany, to zgarniamy samą premię przygotowaną przez buka Superbet. Warto również zapoznać się z naszą analizą i typami na mecz Polska - Albania

W przypadku przykładowego kuponu możemy sięgnąć po szybką wygraną, dzięki SuperPrzewadze. Jeżeli Polska prowadziłaby 2:0 z Albanią, to nasz typ od razu zostaje rozliczony jako wygrany. Nie ma znaczenia czy jest to 25, czy 78 minuta i czy mecz zakończy się ostatecznie zwycięstwem reprezentacji Polski

Promocje u TOP buków na mecz Polska - Albania

Naszym zdaniem podobna oferta bonusowa może pojawić się na kolejne mecze reprezentacji Polski podczas eliminacji do Mistrzostw Świata. Możliwe jest również, że na sam Mundial zaufany bukmacher Superbet przygotuje również ciekawe oferty.

Z pewnością w Fortunie warto wykorzystać grę bez podatku. Znajdziemy ją w odpowiednich godzinach przed spotkaniem reprezentacji Polski. Również ciekawie przedstawia się oferta BETFAN, który niezależnie od wyniku meczu i tak rozlicza typ na zwycięstwo Polski jako wygrany. Z pewnością dla naszej kadry będzie to ciężki mecz, więc również warto skorzystać z takiej opcji zabezpieczenia.

Oczywiście również u innych najlepszych bukmacherów możemy spodziewać się promocji na mecz Albania vs Polska. Spodziewamy się, że zarówno STS, forBET jak i Betclic przygotują dla swoich typerów ciekawe atrakcje przed samym rozpoczęciem wydarzenia. Bądźcie czujni i sprawdzajcie oferty tych operatorów.

Ciekawe promocje w Superbet po rejestracji

Tak jak wspominaliśmy wyżej, ważnym aspektem aby wziąć udział w promocji jest zarejestrowanie konta bukmacherskiego. Warto zrobić to z naszym kodem LEGALSPORT, po przez nasz link afiliacyjny, dzięki temu zyskasz maksymalny bonus na start w kwocie 1534 zł. Oczywiście po pełnej rejestracji profilu typerskiego będziesz mógł bez problemu wziąć udział w promocji Extra 30 zł za każdą kartkę w meczu reprezentacji Polski. Sam proces jest bardzo prosty, zajmuje około 1 minuty i jest w pełni za darmo. Wchodząc przez nasz link czeka na Ciebie formularz rejestracyjny, wystarczy wypełnić w nim 6 pól. Promo-kod będzie umieszczony w odpowiednim miejscu (nie musisz go wpisywać ręcznie).

REJESTRACJA W SUPERBET
Załóż konto i sięgnij po wszystkie bonusy

Po założeniu konta możesz skorzystać również z innych atrakcji Superbet. Bukmacher przygotował promocję na każdy dzień tygodnia. W poniedziałek możesz odebrać premię finansową 50 zł, a w środku tygodnia do zgarnięcia jest 100 zł w akcji SuperDzień.

Sprawdź wszystkie oferty i przekonaj się sam dlaczego zakłady sportowe Superbet zyskują w rankingu bukmacherów i otrzymują świetne opinie od swoich użytkowników.

Regulamin promocji Extra 30 zł za każdą żółtą kartkę w meczu Albania - Polska

Poniżej przedstawiamy ogólne zasady i warunki oferty Superbet w postaci oficjalnego regulaminu.

I. Postanowienia Ogólne:

Niniejszy regulamin (dalej: „Regulamin Extra 30 PLN” w dniach od 10.10.2021 roku) określa warunki sprzedaży premiowej prowadzonej pod nazwą „Extra 30 PLN” zwanej dalej „Promocją”.
Organizatorem Promocji jest Superbet zakłady bukmacherskie” Sp. z o. o. z siedzibą: ul. 73 Pułku Piechoty 7A, 40-496 Katowice, zarejestrowaną przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000666114, REGON 366704393, NIP 9542775133.
Promocja prowadzona będzie na stronie internetowej Organizatora www.superbet.pl, w ramach przyjmowania zakładów przez sieć Internet, na zasadach określonych w Regulaminie. Regulamin należy stosować z zachowaniem postanowień Regulaminu zakładów wzajemnych przez sieć Internet urządzanych przez Organizatora (dalej: „Regulamin zakładów online”) dostępnym na stronie internetowej www.superbet.pl oraz powszechnie obowiązujących przepisów prawa.
Regulamin i Promocja nim objęta obowiązuje w dniach od 10.10.2021

II. Uczestnictwo w Promocji

Uczestnikami Promocji mogą być wyłącznie osoby pełnoletnie, mające pełną zdolność do czynności prawnych, zamieszkałe na terenie Rzeczpospolitej Polskiej (dalej: Uczestnik/cy Promocji lub Gracz/e) i zostali poinformowani o promocji Extra 30 PLN.
W Promocji nie mogą brać udziału pracownicy Organizatora oraz ich małżonkowie, krewni, a także osoby związane z nimi tytułem przysposobienia, opieki lub kurateli oraz osoby zamieszkujące z nimi we wspólnym gospodarstwie domowym.
Promocja prowadzona jest na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.
Uczestnictwo w Promocji jest dobrowolne, a udział w niej biorą wyłącznie Gracze, którzy mają zarejestrowane konto do gry na stronie internetowej Organizatora, uprzednio wyrazili zgody marketingowe ( brak odznaczenia takiego pola wyklucza możliwość uczestnictwa w Promocji) oraz którzy zostali poinformowani przez Organizatora o możliwości wzięcia udziału w Promocji i otrzymania Bonusu. Każdy taki Gracz może otrzymać jeden Bonus.
Każdy Gracz, który chce skorzystać z Promocji ma prawo i obowiązek zapoznania się z postanowieniami Regulaminu i warunkami Promocji oraz jest zobowiązany do ich przestrzegania. W momencie akceptacji promocji Extra 30 PLN Gracz oświadcza, że przeczytał oraz zrozumiał warunki niniejszego Regulaminu oraz Regulamin zakładów online.

III. Warunki przyznania bonusu Extra 30 PLN:

W celu otrzymania bonusu Extra 30 PLN gracz musi dokonać rejestracji konta gracza w Superbet pomiędzy 10.10, a 12.10.2021 roku.
Ponadto, gracz musi złożyć swój pierwszy zakład, po dokonaniu pierwszego depozytu, na mecz Albania - Polska rozgrywany 12.10.2021 roku, w ramach eliminacji Mistrzostw Świata. Promocyjny kupon musi być zawarty z oferty przedmeczowej. Zakłady specjalne nie kwalifikują się do promocji.
Promocyjny kupon musi zostać złożony z konta depozytowego za minimum 50 PLN, z minimalnym kursem 1.60 na dowolny rynek z regularnej oferty organizatora promocji i musi być kuponem przedmeczowym.
Pod uwagę brane są wyłącznie kupony pojedyncze, postawione za minimum 50 PLN, na mecz Albania - Polska rozgrywany 12.10.2021 roku, w ramach eliminacji Mistrzostw Świata.
Kupony zamknięte przy użyciu opcji cash-out nie kwalifikują do otrzymania bonusu.
Kwota bonusu wynosi 30 PLN, za każdą żółtą kartkę pokazaną w w/w spotkaniu i zostanie przyznana bez względu na rozliczenie zakładu. Jeżeli w w/w meczu sędzia pokaże dwie żółte kartki, gracz otrzyma w tym przypadku 60 PLN w bonusie. Pokazana bezpośrednio czerwona kartka nie liczy się jako dwie żółte kartki.
Pierwsza i druga żółta kartka pokazana temu samemu graczowi liczy się jako dwie żółte kartki.
Do promocji wliczane są tylko kartki pokazane dla zawodników znajdujących się na boisku. Z promocji wykluczone są żółte kartki pokazane trenerom, menedżerom, członkom sztabu szkoleniowego, zawodnikom znajdującym się na ławce rezerwowych itd.
Bonus Extra 30 PLN zostanie aktywowany do 72 godzin od zakończenia promocji.
Bonus Extra 30 PLN może zostać wypłacony w momencie spełnienia warunków określonych w niniejszym Regulaminie.
Bonus zostanie przyznany za żółte kartki potwierdzone przez oficjalną stronę UEFA.
Gracz może skorzystać z bonusu Extra 30 PLN roku tylko raz.

IV. Zasady obrotu bonusem Extra 30 PLN:

Gracz ma 3 dni na akceptację środków bonusowych przyznanych w ramach Extra 30 PLN.
Na koncie bonusowym może być aktywny tylko jeden bonus. W przypadku gdy na koncie gracza aktywny jest inny bonus, to Gracz ma 3 dni na wykorzystanie go, aby aktywować bonus Extra 30 PLN. W przeciwnym wypadku środki przyznawane w ramach bonusu Extra 30 PLN nie zostaną aktywowane.
Środki bonusowe otrzymane w promocji Extra 30 PLN zaliczają się do obrotu tylko wtedy, gdy zostaną wykorzystane na zakłady z oferty przedmeczowej oraz zakłady na żywo (tj. Live), które znajdują się na stronie www.superbet.pl lub w aplikacji mobilnej Superbet.
Środki bonusowe nie wliczają się do obrotu bonusem Extra 30 PLN, gdy zostaną wykorzystane na zakłady ze sportów wirtualnych znajdujące się na stronie www.superbet.pl lub w aplikacji mobilnej Superbet.
Środki na saldzie bonusowym przyznane w ramach bonusu Extra 30 PLN będą aktywne przez okres 7 dni. Jeżeli w tym okresie Gracz nie zrealizuje wymaganego obrotu to środki zgromadzone na saldzie bonusowym przepadną, dlatego też nie jest zalecane wykorzystanie środków z salda bonusowego na zakłady długoterminowe np. „Zwycięzca Ligi Mistrzów”.
Graczowi nie przysługuje prawo do scedowania bonusu Extra 30 PLN na osobę trzecią.
Aby wypłacić środki bonusowe Gracz musi dokonać obrotu za łączną stawkę odpowiadającą 3-krotności otrzymanej kwoty bonusu Extra 30 PLN. Np. aby zrobić wypłatę 30 PLN z konta bonusowego na saldo depozytowe, Gracz musi obrócić kwotą równą 30 PLN x 3 = 90 PLN.
Na poczet obrotu zaliczają się tylko postawione, zakończone i rozliczone kupony w okresie, gdy bonus jest aktywny, które spełniają następujące warunki:Minimalny kurs dla zakładów pojedynczych wynosi 1.8
Minimalny kurs dla zakładów multi, wynosi: 1.8, z minimalną ilością zdarzeń na kuponie: 2 oraz z minimalnym kursem dla każdego zdarzenia na kuponie w wysokości 1.4
Minimalny kurs dla zakładów systemowych wynosi: 1.8 dla najniższej kombinacji.
Jeśli Gracz zawrze kupon, który zostanie w pełni rozliczony po upływie czasu trwania bonusu Extra 30 PLN, środki automatycznie zostaną anulowane z salda bonusowego.
Kupony anulowane, lub takie na których jedno lub kilka zdarzeń zostało zwróconych z kursem 1.00 i ogólny kurs kuponu spadł poniżej wymaganego nie będą zaliczane na poczet obrotu.
Jeżeli na saldzie depozytowym Gracza znajdują się niewykorzystane środki to one zostaną w pierwszej kolejności wykorzystane do zawarcia kuponu, a nie środki znajdujące się na saldzie bonusowym.
Jeśli kupon został postawiony równocześnie za środki depozytowe i bonusowe to ewentualna wygrana zostanie przelana na konto depozytowe i bonusowe proporcjonalnie względem środków, których Klient użył podczas zawierania zakładu.
W przypadku gdy Gracz zrealizuje wymagany obrót to środki z salda bonusowego zostaną automatycznie przelane na saldo depozytowe.
Jeżeli wysokość środków na saldzie bonusowym będzie mniejsza niż 2 PLN, automatycznie zostaną one przelane na saldo depozytowe.
Tylko jeden bonus może być aktywowany na saldzie bonusowym. Oznacza to, że każdy kolejny bonus trafi do kolejki bonusowej i będzie znajdował się w niej przez okres 3 dni.
Gracz nie może wypłacić środków lub wygranych z salda depozytowego do momentu spełnienia warunków obrotu, którymi objęty jest bonus Extra 30 PLN.
Zakłady biorą udział w Promocji w momencie ich wprowadzenia do systemu, a nie w momencie ich obstawienia na stronie przez Gracza.
Jeżeli Gracz zleci polecenie wypłaty środków zanim spełni warunki obrotu bonusem Extra 30 PLN środki zgromadzone na saldzie bonusowym i wygrane z tego tytułu zostaną anulowane.
Jeżeli okres trwania Promocji Extra 30 PLN upłynął, środki oraz wygrane zostaną anulowane.
Organizator zastrzega sobie prawo do wglądu w zawarte przez Graczy zakłady, w celu sprawdzenia, czy zostały spełnione warunki obrotu, a także w celu ewentualnego anulowania bonusu Extra 30 PLN Graczom, którzy nadużywają lub naruszają warunki Regulaminu (np. zakłady przeciwstawne itd) lub Regulaminu zakładów online.
Gracz może anulować bonus Extra 30 PLN kontaktując się z Działem Customer Support. W takim przypadku, środki z salda bonusowego i wygrane z tym związane zostaną anulowane.
Superbet zastrzega sobie prawo do żądania od Gracza udostępnienia dokumentów identyfikujących niezbędnych do weryfikacji konta. W przypadku odmowy udostępnienia tych dokumentów, Superbet ma prawo anulować bonus Extra 30 PLN oraz związane z nim wygrane.
Superbet zastrzega sobie prawo do wyłączenia z akcji promocyjnej Extra 30 PLN tych Graczy, którzy nadużywają zasad promocji.
Do obrotu bonusem wliczają się zakłady, które zostały postawione i rozliczone w okresie trwania promocji.

V. Postępowanie Reklamacyjne

Graczowi przysługuje prawo do wniesienia reklamacji dotyczącej sposobu przeprowadzania Promocji.
Reklamacje należy zgłaszać drogą pisemną na adres siedziby Organizatora lub drogą e-mail na adres: customer.support@superbet.pl, nie później niż w terminie 30 dni od dnia zdarzenia podlegającego reklamacji, podając: imię, nazwisko, adres korespondencyjny lub adres e-mail oraz dokładny opis i powód reklamacji.
Reklamacje rozpatrywane będą przez Organizatora na podstawie niniejszego Regulaminu w terminie do 14 dni od dnia ich otrzymania. Gracz zostanie powiadomiony o decyzji Organizatora na adres e-mail, z którego została wysłana reklamacja lub drogą listowną na podany adres Gracza.

VI. Dane Osobowe

Administratorem danych osobowych zebranych w związku Promocją jest Superbet zakłady bukmacherskie sp. z o.o. z/s w Katowicach przy ul. 73 Pułku Piechoty 7A.
Kontakt z Administratorem możliwy jest za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: odo-pl@superbet.pl lub drogą korespondencyjną na adres siedziby Organizatora.
Zgromadzone dane osobowe Uczestników Promocji będą przetwarzane w celach związanych z przeprowadzeniem Promocji lub rozpatrzeniem złożonych reklamacji (art. 6 pkt. 1 lit f Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.4.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)) – „RODO”.
Uczestnicy Promocji mają prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, do ich uzupełniania, sprostowania, wniesienia skargi do organu nadzorczego, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, przenoszenia danych osobowych.
Dane osobowe przetwarzane będą zgodnie z RODO oraz Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych.

VII. Postanowienia końcowe

Wszelkie spory wynikłe z tytułu wykonania zobowiązań związanych z niniejszą Promocją będą rozstrzygane przez właściwy miejscowo Sąd dla siedziby pozwanego.
W kwestiach nieuregulowanych Regulaminem stosuje się odpowiednie przepisy Kodeksu cywilnego, Ustawy o grach hazardowych oraz Regulaminu zakładów online.
Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w Regulaminie w dowolnym czasie. Zmiany wchodzą w życie w dniu następnym od ich ogłoszenia na stronie internetowej Organizatora. Gracz, który nie akceptuje nowej treści Regulaminu może zrezygnować z Promocji. Gracz zachowuje jednak prawo do korzyści wynikających z Regulaminu, jeśli spełnił warunki Promocji w czasie obowiązywania poprzedniej edycji Regulaminu.
Organizator zastrzega sobie prawo do zakończenia Promocji w dowolnym momencie, o czym Organizator poinformuje Graczy w formie komunikatu umieszczonego na stronie internetowej. Zakończenie Promocji przez Organizatora nie będzie naruszać praw Graczy, którzy spełnili warunki otrzymania darmowego bonusu 50 PLN przed opublikowaniem komunikatu o zakończeniu Promocji.

FAQ - pytania o

1️⃣ Na czym polega promocja Extra 30 za żółtą kartkę?

Za każdy żółty kartonik pokazany w meczu Albania - Polska bukmacher Superbet nagrodzi graczy premią finansową w kwocie 30 zł. Więc w przypadku na przykład 3 żółtych kartek możemy zgarnąć 90 zł.

2️⃣ Czy potrzebny jest promo-kod?

Tak, aby mieć szansę zgarnięcia dodatkowej kasy z meczu Polska - Albania należy zarejestrować konto z naszym kodem LEGALSPORT. Dzięki temu otrzymasz maksymalny pakiet u internetowego bukmachera Superbet w wysokości 1534 zł.

3️⃣ Czy na mecze reprezentacji znajdę bonus bukmacherski bez finansowego depozytu?

Tak, darmowe bonusy bez wpłat pieniężnych znajdziecie w sekcji z bukmacherami bez obrotu depozytem.

Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

Bonus 30 zł za kartkę w meczu reprezentacji | Polska - Albania
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.