środa, 17 sierpnia 2022
Najnowsze: Legia Warszawa - Górnik Zabrze | Typy

Freebet na mecze reprezentacji Polski w piłce nożnej

Specjalny bonus dla kibiców z okazji spotkań drużyny narodowej. Za kod promocyjny premia 50 zł + 5 zł ekstra na typowanie piłki nożnej..

Rejestracja w Totalbet
Wpisz kod promocyjny na formularzu i odbierz max freebet
Spis treści
Rozwiń
 1. Jak działa promocja
  1. Bonus za rejestrację
 2. Jak odebrać freebet
  1. Co obstawiać 
  2. Jak wypłacić pieniądze z bonusu
 3. Regulamin Freebetu na Reprezentację
  1. REGULAMIN PROMOCJI NA START FREEBET REPRA 35+20
  2. § 2 Warunki uczestnictwa w Promocji
  3. § 3 Zasady Promocji
  4. § 4 Postępowanie reklamacyjne
  5. § 5 Postanowienia końcowe
 4. Inne nagrody i premie dla typerów
 5. Totalbet Zakłady Bukmacherskie
  1. Reprezentacja Polski 
 6. FAQ - pytania o bonus reprezentacyjny
Darmowy bonus za rejestrację przed mecze Reprezentacji Polski - użyj kod

Bez względu czy reprezentacja rozgrywa mecz wyjazdowy czy gramy u siebie, bonus bez depozytu na darmowe zakłady piłkarskie jest dostępny.

freebet totalbet
Premia od bukmachera bez depozytu - zakład za darmo

Ta propozycja jest dla Ciebie: standardowe 20 zł + 20 zł możesz zamienić na bardziej prestiżowe 20 zł + 20 zł + 10 zł . Bezpośrednio u bukmachera bez kodu jest 40 zł, z bonusowym kodem LEGALSPORT wygrywasz w Totalbet 50 zł na bezpłatne typy, a za rywalizację drużyny narodowej dostajesz ponadto 5 zł (akcja promocyjna REPRA). Przez okres  meczowej promocji możesz zdobyć 55 zł (suma 35 zł + 20 zł). Co ważne, wygrana z darmowego betu jest przelewana na konto główne z możliwością dalszego obstawiania lub zlecenia wypłaty zarobionych pieniędzy.

Co jest jeszcze istotne, na starcia Polaków z innymi reprezentacjami narodowymi (przykładowo z Holandią) można zakładać się bez odprowadzania podatku 12%. Totalbet jest właśnie legalnym bukiem bez podatku, co oznacza że możesz wygrywać więcej o 14% puszczając kupony z salda gotówkowego z minimum 3 zdarzeniami i kursem nie niższym niż 1.20.

Jak działa promocja

Promocja jest bardzo prosta i łatwa w realizacji. Działa tak samo jako powitalny freebet Totalbet, z delikatną różnicą w wysokości bonusu, który jest poprawiony o 5 zł do wysokości 55 zł. Gratisowe 5 zł jest doliczane do w czasie trwania promocji w trakcie kilku dni związanych z meczami Reprezentacji.

Dla zainteresowanych przedstawiamy poniżej szybką instrukcję jak zapisać się do promocji bukmachera i wziąć w niej udział, aby otrzymać prezent finansowy.

Jak wziąć udział w promocji Freebet na Reprezentację

W skrócie: zakładasz konto z kodem promocyjnym (bez kodu masz tylko 5 zł mniej), odbierasz bonus 20 zł + 15 zł + 4x5 zł, dokonujesz wpłaty depozytu i masz otwartą ścieżkę do ekskluzywnej premii 5000 zł (najwyższy bonus powitalny w Polsce).

Bonus za rejestrację

Nagroda z okazji reprezentacyjnych pojedynków przysługuje za rejestrację i wniesienie minimalnego depozytu 10 zł. To bardzo proste i łatwe warunki do spełnienia. Na wykorzystanie freebetu masz 7 dni od momentu jego przyznania.

Jak odebrać freebet

Kasę promocyjną w postaci darmowego kuponu bukmacherskiego odbierzesz w szybki i przejrzysty sposób. Przed Toba bonus realizowało tysiące graczy, więc został on dokładnie przetestowany na zakładach piłkarskich.

Oto główne założenia przy kwalifikowaniu się do odbioru bonusu:

- promocja obejmuje graczy rejestrujących konto stałe z kodem promocyjnym REPRA (55 zł, bez kodu lub z innym kodem jest 50 zł)
- po weryfikacji danych otrzymasz 20 zł oraz Freebet 15 zł (to ta część za kod - standardowo jest 10 zł oraz depozyt 10 zł)
- kolejne 20 PLN (4 x 5 PLN) otrzymasz za zgody marketingowe (5 zł), pierwszy depozyt (5 zł), pierwszy zakład z głównego salda finansowego (depozytowe, 5 zł), za piewszy zakład na gry wirtualne (5 zł) - wszystkie zakłady z kursem minimalnym 2.00.

Twoje bonusy pokażą się na koncie automatycznie, po spełnieniu warunków (maksymalnie w ciągu 48 godzin).

Co obstawiać 

Za przyznaną gratyfikację możesz obstawiać dowolne zdarzenia na kuponach SOLO i AKO (bez systemowych) w aplikacji mobilnej na telefon lub przeglądarce internetowej, za wyjątkiem zakładów na sport wirtualny.

Wysokie kursy na mecze Reprezentacji Polski+ darmowy zakład 50 zł + prezent 100% od wpłaty

Wysokie kursy na mecze Reprezentacji Polski
+ darmowy zakład 50 zł + prezent 100% od wpłaty

ZAGRAJ w

Zgodnie z obowiązującym regulaminem, free-bet (darmowy zakład bukmacherski) nie podlega możliwości dzielenia tj. zawarcia kilku zakładów w ramach stawki 20 PLN lub 15 PLN lub 5 PLN i można skorzystać z niego tylko jeden raz. Przy kuponach związanych z bonusem nie obowiązuje Cash-out, czyli opcja ich wcześniejszego zamknięcia, nawet jeśli jest to kupon puszczony na .

Jak wypłacić pieniądze z bonusu

Wypłatę wygranych za postawione środki bonusowe z freebetu, możesz zlecić po pojawieniu się ich na saldzie głównym. Znajdą się tam, po spełnieniu wymogu jednorazowej stawki, przeznaczeniu na konkretne zdarzenia, zachowaniu minimalnego kursu i rozliczeniu kuponu jako trafiony (wszystkie zakłady wygrane, bez zwrotu stawki). Kasę z konta depozytowego za udział w bonusie REPRA 35+20 można przelać na własne konto bankowego lub zakładać się ponownie.

Regulamin Freebetu na Reprezentację

Wykorzystaj szansę na ogranie buka - przeczytaj dokładnie zasady typowania w okresie reprezentacyjnej akcji marketingowej. Poniżej znajdzie pełny tekst z opisem warunków jakie obowiązują graczy przy naliczaniu, obstawianiu i wypłacaniu bonusu REPRA 35+20.

REGULAMIN PROMOCJI NA START FREEBET REPRA 35+20

§ 1 Postanowienia Ogólne
1. Niniejszy regulamin określa warunki udziału i organizacji promocji pod nazwą „FREEBET REPRA 35+20” (zwanej dalej „Promocją”)
2. Organizatorem Promocji jest TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul Jubilerskiej 10, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000662497, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 4.000.000 PLN, NIP: 1132929621 (zwany dalej „Organizatorem” lub „TOTALbet”).
3. Promocja jest prowadzona na stronie internetowej Organizatora www.totalbet.pl na zasadach określonych w niniejszym regulaminie (zwanym dalej „Regulaminem”). Prawa i obowiązki Organizatora i Klientów określa także Regulamin zakładów wzajemnych urządzanych przez sieć Internet dostępny na stronie internetowej bukmachera www.totalbet.pl (zwany dalej „Regulaminem zakładów”) oraz powszechnie obowiązujące przepisy prawa.
4. Promocja obowiązuje od godz. 12:00 do godz. 23:59.
5. Organizator zastrzega sobie prawo zakończenia Promocji w dowolnym terminie, o czym uprzednio poinformuje Klientów na swojej stronie internetowej.
6. Promocją objęta jest oferta zakładów bukmacherskich SOLO lub AKO (z wyłączeniem zakładów systemowych) organizowanych na stronie Totalbet.
7. Promocja nie obejmuje oferty zakładów wirtualnych.

§ 2 Warunki uczestnictwa w Promocji

1. W Promocji nie mogą brać udziału pracownicy Organizatora.
2. Z Promocji mogą korzystać wyłącznie osoby pełnoletnie, mające pełną zdolność do czynności prawnych, które w trakcie trwania Promocji dokonają rejestracji i założenia Konta stałego na stronie internetowej www.totalbet.pl zgodnie z Regulaminem zakładów (zwane dalej: „Klientami”).
3. Korzystanie z Promocji jest dobrowolne.

§ 3 Zasady Promocji

1. Klienci z tytułu udziału w Promocji są uprawnieni do otrzymania bonusów na zawarcie zakładów o wartości 20 PLN i 15 PLN oraz czterech bonusów na zawarcie zakładów o wartości 5 PLN każdy (zwane dalej „Bonusem FREEBET”). Maksymalna łączna wartość Bonusów Freebet w promocji FREEBET REPRA 35+20 wynosi 55 PLN.
- Klienci, którzy w trakcie trwania Promocji dokonają rejestracji i założenia Konta stałego na stronie www.totalbet.pl i wpiszą kod REPRA zgodnie z Regulaminem zakładów, otrzymają dwa Bonusy Freebet w wysokości 20 PLN i 15 PLN.
- Klienci, którzy w trakcie trwania promocji wpłacą swój pierwszy depozyt w wysokości minimum 10 PLN na saldo główne, są uprawnieni do otrzymania dodatkowego Bonusu Freebet o wartości 5 PLN.
- Klienci, którzy w trakcie trwania promocji zagrają swój pierwszy dowolny zakład (z wyłączeniem oferty na Sporty Wirtualne) z salda głównego za minimum 5 PLN, są uprawnieni do otrzymania dodatkowego Bonusu Freebet o wartości 5 PLN.
- Klienci, którzy w trakcie trwania promocji zagrają swój pierwszy dowolny zakład wyłącznie na zdarzenia z oferty na Sporty Wirtualne, z salda głównego za minimum 5 PLN, są uprawnieni do otrzymania dodatkowego Bonusu Freebet o
wartości 5 PLN.
- Klienci, którzy wyłącznie w trakcie rejestracji, wyrażą zgodę na otrzymywanie treści marketingowych (e-mail oraz sms), są uprawnieni do otrzymania dodatkowego Bonusu Freebet o wartości 5 PLN.
- Freebety za zgody marketingowe i zakład na Sporty Wirtualne zostaną dodane do 48 h po spełnieniu warunków.
2. Kwoty przyznanych Bonusów FREEBET widoczne są w zakładce Moje Konto po zalogowaniu do Konta stałego i nie są wliczone do salda głównego (zwanego dalej: Saldem).
3. Bonusy Freebet przysługują wyłącznie jeden raz po dokonaniu rejestracji Konta stałego i jego poprawnej weryfikacji przez Organizatora.
4. Klientowi nie przysługuje prawo do przeniesienia prawa do Bonusów FREEBET na osobę trzecią ani prawo do wymiany Bonusów FREEBET na ich równowartość w gotówce.
5. By skorzystać z Bonusów FREEBET należy po zalogowaniu do Konta stałego i utworzeniu propozycji zakładu zaznaczyć na kuponie widoczne pole z nazwą Bonus FREEBET, co jest równoznaczne z chęcią skorzystania przez Klienta z Bonusu FREEBET na warunkach określonych w Regulaminie.
6. Bonus FREEBET może zostać wykorzystany na zawarcie jednego dowolnego zakładu SOLO lub AKO (bez zakładów systemowych) za jednorazową stawkę 20 PLN lub 15 PLN lub 5 PLN z warunkiem minimalnego kursu całkowitego na kuponie 2,00.
7. Bonus FREEBET nie podlega możliwości dzielenia tj. zawarcia kilku zakładów w ramach stawki 20 PLN lub 15 PLN lub 5 PLN i można skorzystać z niego tylko jeden raz.
8. Wygrana z zakładu zawartego za Bonus FREEBET doliczana jest do Salda z możliwością dalszej gry lub wypłaty.
9. W przypadku gdy, zakład zawarty za Bonus FREEBET zostanie rozliczony jako zwrot stawki wówczas stawka z tego zakładu nie podlega zwrotowi.
10. W przypadku gdy zakład zawarty za Bonusu FREEBET zawiera wiele zdarzeń, wówczas zdarzenie objęte zwrotem przyjmuje kurs 1,00 i rozliczone jest zgodnie z Regulaminem zakładów.
11. Usługa Cash-out nie ma zastosowania do Bonusu FREEBET.
12. Promocja kończy się z momentem rozliczenia zakładu zawartego za Bonus FREEBET lub gdy minął termin ważności Bonusu FREEBET.
13. Bonusy FREEBET można wykorzystać w terminie 7 dni od momentu ich przyznania.
14. Freebety nie mogą być wykorzystane do obstawiania przeciwstawnych zdarzeń. W takim przypadku zakład może zostać rozliczony jako zwrot stawki, a Freebet nie będzie możliwy do ponownego wykorzystania.

§ 4 Postępowanie reklamacyjne

1. Reklamacje zgłaszać należy drogą elektroniczną na adres reklamacje@totalbet.pl, podając dokładny opis i powód reklamacji oraz dane: Imię i Nazwisko, nazwa Klienta.
2. Reklamacje rozpatrywane będą przez Organizatora w terminie do 14 dni od daty otrzymania reklamacji.
3. Organizator poinformuje Klienta o decyzji i wyniku reklamacji wysyłając odpowiedź na adres email, z którego reklamacja została wysłana.

§ 5 Postanowienia końcowe

1. W kwestiach nieuregulowanych Regulaminem, stosuje się odpowiednio przepisy Kodeksu cywilnego, Ustawy o grach hazardowych oraz Regulamin zakładów.
2. Organizator zastrzega sobie prawo podejmowania indywidualnych decyzji wykluczających poszczególnych Klientów z niniejszej Promocji lub dopuszczających do udziału w Promocji.
3. Organizatorowi przysługuje uprawnienie do wykluczenia Klienta z Promocji oraz anulowania Bonusu FREEBET REPRA 35+20 w następujących przypadkach:
(a) naruszenia postanowień Regulaminu lub Regulaminu zakładów,
(b) próby tworzenia kilku Kont lub zakładania Kont na różne dane osobowe przez tego samego Klienta lub kilku Klientów działających w porozumieniu,
(c) posłużenia się przez Klienta nie należącymi do niego danymi osobowymi lub wykorzystania przez Klienta nie należącym do niego dokumentem tożsamości,
4. Promocja FREEBET REPRA 35+20 przysługuje wyłącznie dla jednego Klienta, jednego Konta, jednego gospodarstwa domowego, jednego adresu IP. Ponadto bonusy z promocji FREEBET REPRA 35+20, nie zostaną przyznane lub mogą zostać odebrane, gdy adres IP oraz wykorzystane urządzenie (komputer/telefon) zostało wykorzystane na innym Koncie Klienta począwszy od momentu rejestracji do zlecenia wypłaty wygranych środków.
5. W przypadku naruszenia przez Klienta któregokolwiek postanowienia Regulaminu, Organizator ma prawo natychmiast zamknąć Konto takiego Klienta.
6. Wszelkie materiały reklamowe lub promocyjne rozpowszechniane w związku z Promocją na stronie internetowej Organizatora, mają charakter wyłącznie informacyjny.

Pamiętaj, że Totalbet nie jest jedynym bukmacherem bez depozytu - pozostałe aktywne free-bety znajdziesz w linku obok lub sekcji z bezpłatnymi voucherami. Standardowa nagroda dla nowego klienta - jest opisany w artykule pt. Darmowy freebet Totalbet.

Inne nagrody i premie dla typerów

Premie bez obrotu lub bez depozytu to klasyka w szerokiej ofercie bonusowej Totalbet. Poza freebetami na NBA, kasą mecze piłkarskiej Ekstraklasy, darmowymi zakładami na KSW możesz wykorzystać bonus z ponownym doładowaniem konta za obstawianie futbolu Totalbet Reload nawet do 5000 zł. Regularne stawianie zakładów internetowych jest premiowane udziałem w rankingach graczy publikowanymi na stronie internetowej bukmachera w dziale News (m.in. ranking Liga Futbolu czy Total Ranking na gry stołowe i karciane).

Bonus dla typera 50 zł
Nagroda za rejestrację z kodem promocyjnym

Dostępnych jest kilkanaście rodzajów sportowych benefitów z opcją na dodatkowy bonus lub gotówkę - więcej niż ma STS, BETFAN, Fortuna czy Betclic dla swoich klientów.

Totalbet Zakłady Bukmacherskie

Operator działający pod brandem Totalbet Zakłady Bukmacherskie jest na liście legalnych bukmacherów prowadzonej przez Ministerstwo Finansów. Numer zezwolenia dla bukmachera wydanego przez MF na organizowanie zakładów i gier wzajemnych to PS4.6831.12.2017. Totalbet jest sponsorem drużyny piłkarskiej Warta Poznań (nie sponsoruje polskiej reprezentacji futbolowej z uwagi na wyłączność buka STS na bazie umowy z PZPN).

Darmowe konto do obstawiania Polskiej Reprezentacjiz premią finansową - pierwszy zakład bezpłatnie

Darmowe konto do obstawiania Polskiej Reprezentacji
z premią finansową - pierwszy zakład bezpłatnie

Przejście do

W ofercie bukmachera znajdziemy wydarzenia na mecze piłki nożnej najlepszych lig europejskich (Serie A, La Liga, Premier League), Ligi Mistrzów i Europy UEFA czy Ligi Narodów. Wysokie kursy wraz z możliwością stawiania zakładów handicapowych, BTTS (obie drużyny strzela bramkę), 1X2 czy na liczbę kornerów lub żółtych i czerwonych kartek są wystawiane na mecze piłkarskiej Ekstraklasy, najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce. Wielką popularnością wśród kibiców cieszą się zakłady na rozgrywki Pucharu Świata FIFA (mistrzostwa świata) oraz mistrzostwa Europy UEFA (EURO).

Poza zakładami sportowymi na większość dyscyplin zespołowych, możliwe jest również typowanie sportu elektronicznego, gier wirtualnych (Wirtual Football) oraz zdarzeń z transmitowanych na żywo karcianek (Total Games). Bukmacher jest nominowany do prestiżowego bukmacherskiego rankingu TOP10, aktualizowanego przez ekspertów rynku bukmacherskiego, w którym znajdują się także takie firmy jak forBET, Totolotek (były sponsor piłkarskiego Pucharu Polski).

Reprezentacja Polski 

Piłkarze grający w koszulkach z orzełkiem na piersi to drużyna reprezentująca Rzeczpospolitą Polską w zawodach międzynarodowych prowadzonych przez organizacje ponadnarodowe UEFA (europejska) i FIFA (światowa). Odpowiedzialność za przygotowanie teamu ponosi Polski Związek Piłki Nożnej, jako podmiot zarządzający piłką nożną w Polsce.

W reprezentacji mogą występować wyłącznie zawodnicy posiadający polskie obywatelstwo (zdarzało się, że piłkarze z innych krajów otrzymywali polski paszport po deklaracji gry w barwach biało-czerwonych). Głównym partnerem bukmacherskim PZPN jest STS, wspierający finansowo Reprezetację i oferujący specjalny bonus z zakładem bez ryzyka oraz freebetem.

FAQ - pytania o bonus reprezentacyjny

1. Zarejestrowałem się, ale nie wpisałem kodu REPRA - czy otrzymam freebet?

Tak, jeśli rejestracja była z z tego linka afiliacyjnego z gwarantowaną nagrodą 50 zł, zgody na oferty marketingowe zostały zaznaczone, a jedynie nie został wpisany kod REPRA lub LEGALSPORT to bonus obowiązuje i powinieneś otrzymać freebet. Jeśli mimo wszystko spełniłeś warunki promocji, a pieniądze na zakłady nie pojawiły się na saldzie bonusowym - napisz na czacie do konsultanta Totalbet prośbę o weryfikację.

2. Czy za bonus na Reprezentację Polski mogę obstawiać tylko mecze naszych?

Za przyznane nagrody pieniężne i darmowe bonusy możesz obstawiać dowolne zdarzenia, nie tylko mecze Biało-Czerwonych.

3. Ile trwa rejestracja?

Wypełnienie formularza rejestracyjnego i założenie konta do internetowych zakładów w Totalbet to zaledwie kilkadziesiąt sekund . Bukmacher udostępnia tzw szybkie konto bez podawania skanu dowodu osobistego; po aktywacji konta i przekształceniu w konto typerskie możesz od razu obstawiać wybrane mecze, w tym reprezentacyjne. Nagrody za freebet odbierasz tylko na koncie stałym po jego wcześniejszej weryfikacji.

4. Jaki kod promocyjny obowiązuje w Totalbet, gdy nie gra Reprezentacja?

W całym roku 2022 oraz następnym obowiązuje stały kod do zakładów promocyjnych w Totalbet i jest nim LEGALSPORT. Za wpisanie kodu podczas otwierania nowego profilu otrzymujesz najwyższy w Polsce freebet 50 zł oraz premię finansową za wpłacony depozyt do 5000 zł (można wpłacić mniej np. 200 zł, wtedy otrzymasz drugie 200 zł na zakłady sportowe).

Zapamiętaj ten kod, ponieważ jest najbardziej uniwersalny - akceptuje go każdy z 24 legalnych buków w Polsce, między innymi eWinner, eToto czy NobleBet.

 

07.10.2020, 23:56
Aktualizacja: 07.10.2020, 23:56
Autor: W. Borecki

Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

Freebet na mecze reprezentacji Polski w piłce nożnej
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.