środa, 17 sierpnia 2022
Najnowsze: Freebet 200 zł za zwycięstwo Rakowa ze Slavią

Freebet Totalbet na Premier League i La liga

Bonus w formie nagrody pieniężnej na darmowe typowanie najpopularniejszych rozgrywek piłkarskich.

Darmowy zakład aktywuje się kodem LEGALSPORT
Spis treści
Rozwiń
 1. Ekstra freebet na Premier League i La Liga
 2. Jak działa promocja na Premier League i La Liga
  1. Warunki promocji na freebet ligi hiszpańskiej i ligi angielskiej
 3. Bonus na La Liga i Premier League
  1. Jak wypłacić 
 4. Totalbet Zakłady Bukmacherskie z promocją na Premier League i La Liga
  1. Inne bonusy i promocje na ligę angielską i hiszpańską
 5. Regulamin freebetu na Premier League i La Liga
  1. § 1 Postanowienia Ogólne
  2. § 2 Warunki uczestnictwa w Promocji
  3. § 3 Zasady Promocji
  4. § 4 Postępowanie reklamacyjne 
  5. § 5 Postanowienia końcowe
 6. FAQ: sekcja pytań i odpowiedzi
Wyższy freebet w Totalbet za kod promocyjny - kasa na ligi hiszpańską i angielską

Jest freebet od bukmachera na Ekstraklasę, Ligę Mistrzów czy Europy. Kolejna okazja na postawienie zakładów za free to rozgrywki ligi hiszpańskiej i angielskiej.

Rejestracja w Totalbet
Nagroda na konto: 5zł + 39 zł za kod LEGALSPORT

Zakładając konto w dniach wyznaczonych pod promocję "Powitalny Freebet 35 + 20", otrzymujesz 10% więcej kasy niż standardowy, darmowy zakład za 39 zł. Ekstra kasa - ponadstandardowe 5 zł bonusu za wpisanie kodu promocyjnego jest dla Ciebie. Możesz wykorzystać ten LINK REKOMENDUJĄCY - aktywuje on promocję z freebetem Totalbet.

Bonus na start w TOTALbet
TOTALbet Zakłady Bukmacherskie
 • Podwojenie depozytu do max. 5000 zł
 • Paczka freebetów 39 zł za rejestrację
 • Zakład bez ryzyka 200 zł
 • Mega nielimitowana gra bez podatku

5239 zł

TOTALbet kod promo: LEGALSPORT
Odbieram
TOTALbet kod promo: LEGALSPORT

W dniach kiedy promocja jest aktywna otrzymasz za rejestrację w Totalbet premię 55 zł na zakłady (bez wpłacania depozytu), w pozostałych jest dla Ciebie klasyczny freebet za 39 zł (również bez wymogu wpłaty). Typerzy polecają ten benefit od tego buka - warto skorzystać z opłacalnej oferty finansowej, bowiem freebet jest najwyższy w Polsce (większy niż freebet STS za 60 zł czy bonus FKP na darmowe typy w Fortuna za 30 zł).

Co ciekawe, wymienione bonusy bukmacherskie za założenie stałego konta otrzymasz korzystając z jednego kodu bonusowego jakim jest LEGALSPORT (kod akceptuje każdy legalny internetowy bukmacher w Polsce). Kolejna istotna informacja dla Ciebie jest taka, że w Totalbet możesz zakładać się bez opłaty 12%. Ten bukmacher bez podatku umożliwia stawianie zakładów za gotówkę lub freebety ze współczynnikiem 1.00 zamiast 0.88 (wystarczą 3 zdarzenia na kuponie z kursem 1.25). Oznacza, to że Twoje postawione i wygrane kupony są wyższe o 14% (zamiast 100 zł z trafionego kuponu na Premier League, La Ligę lub inną wybraną otrzymasz wypłatę na 114 zł).

Ekstra freebet na Premier League i La Liga

Freebet ligowy na inaugurację Premier League i Primera Division możesz uruchomić przez 3 dni (przedmeczowe i meczowe, zwykle od piątku do niedzieli). Do najbliższej edycji przydzielony jest kod LIGI, możesz go wpisać na formularzu rejestracji konta w Totalbet, który wywołasz tym linkiem:  FREEBET Ekstra 50 zł + 5 zł .

Wysokie kursy na ligę angielską + gra bez podatku

Wysokie kursy na ligę angielską + gra bez podatku

ZAGRAJ w

Jeśli kodu promocyjnego LIGI nie wpiszesz, freebet i tak masz zagwarantowany. Będzie to bonus na 39 zł. Takiego wolnego (bezpłatnego) betowania nie oferują inni renomowani bukmacherzy jak BETFAN, eWinner czy PZBuk, choć także oferują zakłady na ligę hiszpańską i angielską.

Jak działa promocja na Premier League i La Liga

W Totalbet promocje na freebet często się zmieniają, natomiast sposób ich funkcjonowania jest podobny. Każdorazowo darmowa premia rejestracyjna jest dla nowych klientów Totalbet (ale możesz być klientem innego bukmachera jak Totolotek, Fortuna czy LV BET, w Totalbet założysz kolejne konto).

Promocja Totalbet - jak się zapisać na freebet

Jak to działa? Zakładasz konto: wpisujesz kod promocyjny na formularzu, zaznaczasz zgody marketingowe i wysyłasz do weryfikacji przez konsultanta Totalbet. Robisz pierwszą wpłatę, odbierasz freebet (+ bonus depozytowy na 100% więcej niż przelana kasa; po wpłacie 150 zł otrzymasz kolejne 150 zł, razem masz 300 zł + free bet).

Warunki promocji na freebet ligi hiszpańskiej i ligi angielskiej

Ligowa akcja freebetowa obowiązuje w dniach od godziny 12:00 do godziny 23:59i obejmuje Graczy, którzy w trakcie trwania promocji dokonają rejestracji konta stałego z użyciem kodu promocyjnego. Jak kod LIGI nie zadziała wpisz TEN kod promocyjny. Po weryfikacji danych gracz (typer) otrzyma Freebet 20 oraz Freebet 15 PLN. Kolejne 20 PLN (4 x 5 PLN) można otrzymać za kilka prostych zadań:
- freebet 5 PLN za udzielenie zgód marketingowych,
- freebet 5 PLN za pierwszy depozyt,
- freebet 5 PLN za pierwszy zakład z salda głównego,
- freebet 5 PLN za pierwszy zakład na sporty wirtualne.

Łączna kwota klasycznego freebetu to 39 zł, natomiast kiedy promocja działa jest to 55 zł. Freebet wykorzystasz zaznaczając na kuponie opcję "Freebet" przez jego postawieniem.

Zakłady online na La Liga możesz stawiać za darmo (freebet 39 zł) i bez podatku 12%

Zakłady online na La Liga
możesz stawiać za darmo (freebet 39 zł) i bez podatku 12%

ZAGRAJ w

Przyznane freebety można wykorzystać do stawiania zakładów SOLO lub AKO (bez systemowych) z warunkiem kursu łącznego 2.00. Wygrane z freebetów przechodzą na saldo główne z możliwością dalszej gry lub wypłaty na swoje konto bankowe. Poza ligą z Hiszpanii i Anglii, typować możesz ligę niemiecką, polską, włoską czy francuską.

Bonus na La Liga i Premier League

Freebet piłkarski z okazji kolejki Primera Division i ligi angielskiej, możesz przeznaczyć na dowolne typy, zarówno klasyczne 1X2, jak i zakłady z handicapem. Obstawiać możesz zdarzenia na żółte kartki, rzuty rożne i karne, jak również BTTS (obydwie drużyny strzelą gola). 

Jak wypłacić 

Przed wypłatą bonusu należy spełnić warunki promocji: freebet nie podlega możliwości dzielenia tj. zawarcia kilku zakładów w ramach stawki 20 PLN lub 15 PLN lub 5 PLN. Z premii możesz skorzystać tylko jeden raz - na początku swojej przygody ze sportowymi zakładami w Totalbet. Wygrana z zakładu zawartego za freebetowy bonus zostanie doliczona do Twojego salda gotówkowego (depozytowego). Kiedy pieniądze pojawią się i zobaczysz je na saldzie, bonus możesz wypłacić, zlecając przelew na swoje indywidualne konto w banku.

Totalbet Zakłady Bukmacherskie z promocją na Premier League i La Liga

Bukmacher jest znany ze sponsoringu sportowego, wspiera między innymi sekcję piłkarską Warty Poznań, FEN i PZLA. Numer licencji Ministerstwa Finansów udzielonej na organizowanie zakładów wzajemnych dla Totalbet to PS4.6831.12.2017. Jako pierwszy w Polsce przebił granicę 5000 zł - obecny bonus TOTALbet to 5239 zł.

Jak działa freebet Totalbet
Darmowy bonus dla każdego nowego typera

Oferta zakładów na żywo i długoterminowych jest dostępna na platformie Totalbet i w apce mobilnej. Bukmacher jest regularnie nominowany na wysokie pozycje w rankingu legalnych operatorów (porównania bonusów z STS, Betfan, zestawienia korzyści,.

Inne bonusy i promocje na ligę angielską i hiszpańską

Pieniądze dla typera grającego w Totalbet to stały strumień nagród. Poza najwyższymi kursami na esport, które operator gwarantuje, do dyspozycji masz zakłady kasynowe na black jacka i wojnę. Możesz także stawiać na drużyny piłkarskie wirtualne (virtuale) w ramach sportów komputerowych z bonusem 20 zł.

Regulamin freebetu na Premier League i La Liga

Bonus ma swoje warunki do realizacji - przeczytaj dokładnie regulamin Promocji na start Freebet Ligi 35 zł + 20 zł jaki został przygotowany przez Totalbet do promocyjnej rejestracji z kodem, aby uzyskać freebet powitalny wyższy o 10%.

§ 1 Postanowienia Ogólne

1. Niniejszy regulamin określa warunki udziału i organizacji promocji pod nazwą „FREEBET LIGI 35+20” (zwanej dalej „Promocją”)
2. Organizatorem Promocji jest TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul Jubilerskiej 10, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000662497, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 4.000.000 PLN, NIP: 1132929621 (zwany dalej „Organizatorem” lub „TOTALbet”).
3. Promocja jest prowadzona na stronie internetowej Organizatora www.totalbet.pl na zasadach określonych w niniejszym regulaminie (zwanym dalej „Regulaminem”). Prawa i obowiązki Organizatora i Klientów określa także Regulamin zakładów wzajemnych urządzanych przez sieć Internet dostępny na stronie internetowej Organizatora totalbet.pl (zwany dalej Regulaminem zakładów”) oraz powszechnie obowiązujące przepisy prawa.
4. Promocja obowiązuje w okresie wyznaczonym przez Totalbet od godz. 12:00 do godz. 23:59.
5. Organizator zastrzega sobie prawo zakończenia Promocji w dowolnym terminie, o czym uprzednio poinformuje Klientów na swojej stronie internetowej.
6. Promocją objęta jest oferta zakładów bukmacherskich SOLO lub AKO (z wyłączeniem zakładów systemowych) organizowanych na internetowej stronie www.totalbet.pl
7. Promocja nie obejmuje oferty zakładów wirtualnych.

§ 2 Warunki uczestnictwa w Promocji

1. W Promocji nie mogą brać udziału pracownicy Organizatora.
2. Z Promocji mogą korzystać wyłącznie osoby pełnoletnie, mające pełną zdolność do czynności prawnych, które w trakcie trwania Promocji dokonają rejestracji i założenia Konta stałego na stronie www.totalbet.pl zgodnie z Regulaminem zakładów (zwane dalej: „Klientami”).
3. Korzystanie z Promocji jest dobrowolne.

§ 3 Zasady Promocji

1. Klienci z tytułu udziału w Promocji są uprawnieni do otrzymania bonusów na zawarcie zakładów o wartości 20 PLN i 15 PLN oraz czterech bonusów na zawarcie zakładów o wartości 5 PLN każdy (zwane dalej „Bonusem FREEBET”). Maksymalna łączna wartość Bonusów Freebet w promocji FREEBET LIGI 35+20 wynosi 55 PLN.
- Klienci, którzy w trakcie trwania Promocji dokonają rejestracji i założenia Konta stałego na stronie internetowej Totalbet.pl i wpiszą kod LIGI zgodnie z Regulaminem zakładów, otrzymają dwa Bonusy Freebet w wysokości 20 PLN i 15 PLN.
- Klienci, którzy w trakcie trwania promocji wpłacą swój pierwszy depozyt w wysokości minimum 10 PLN na saldo główne, są uprawnieni do otrzymania dodatkowego Bonusu Freebet o wartości 5 PLN.
- Klienci, którzy w trakcie trwania promocji zagrają swój pierwszy dowolny zakład (z wyłączeniem oferty na Sporty Wirtualne) z salda głównego za minimum 5 PLN, są uprawnieni do otrzymania dodatkowego Bonusu Freebet o wartości 5 PLN.

Poza bonusem powitalnym, za kod otrzymasz freebet


- Klienci, którzy w trakcie trwania promocji zagrają swój pierwszy dowolny zakład wyłącznie na zdarzenia z oferty na Sporty Wirtualne, z salda głównego za minimum 5 PLN, są uprawnieni do otrzymania dodatkowego Bonusu Freebet o
wartości 5 PLN.
- Klienci, którzy wyłącznie w trakcie rejestracji, wyrażą zgodę na otrzymywanie treści marketingowych (e-mail oraz sms), są uprawnieni do otrzymania dodatkowego Bonusu Freebet o wartości 5 PLN.
- Freebety za zgody marketingowe i zakład na Sporty Wirtualne zostaną dodane do 48 h po spełnieniu warunków.
2. Kwoty przyznanych Bonusów FREEBET widoczne są w zakładce Moje Konto po zalogowaniu do Konta stałego i nie są wliczone do salda głównego (zwanego dalej: Saldem).
3. Bonusy Freebet przysługują wyłącznie jeden raz po dokonaniu rejestracji Konta stałego i jego poprawnej weryfikacji przez Organizatora.
4. Klientowi nie przysługuje prawo do przeniesienia prawa do Bonusów FREEBET na osobę trzecią ani prawo do wymiany Bonusów FREEBET na ich równowartość w gotówce.
5. By skorzystać z Bonusów FREEBET należy po zalogowaniu do Konta stałego i utworzeniu propozycji zakładu zaznaczyć na kuponie widoczne pole z nazwą Bonus FREEBET, co jest równoznaczne z chęcią skorzystania przez Klienta z Bonusu FREEBET na warunkach określonych w Regulaminie.
6. Bonus FREEBET może zostać wykorzystany na zawarcie jednego dowolnego zakładu SOLO lub AKO (bez zakładów systemowych) za jednorazową stawkę 20 PLN lub 15 PLN lub 5 PLN z warunkiem minimalnego kursu całkowitego na kuponie 2,00.
7. Bonus FREEBET nie podlega możliwości dzielenia tj. zawarcia kilku zakładów w ramach stawki 20 PLN lub 15 PLN lub 5 PLN i można skorzystać z niego tylko jeden raz.
8. Wygrana z zakładu zawartego za Bonus FREEBET doliczana jest do Salda z możliwością dalszej gry lub wypłaty.
9. W przypadku gdy, zakład zawarty za Bonus FREEBET zostanie rozliczony jako zwrot stawki wówczas stawka z tego zakładu nie podlega zwrotowi.
10. W przypadku gdy zakład zawarty za Bonusu FREEBET zawiera wiele zdarzeń, wówczas zdarzenie objęte zwrotem przyjmuje kurs 1,00 i rozliczone jest zgodnie z Regulaminem zakładów.
11. Usługa Cash-out nie ma zastosowania do Bonusu FREEBET.
12. Promocja kończy się z momentem rozliczenia zakładu zawartego za Bonus FREEBET lub gdy minął termin ważności Bonusu FREEBET.
13. Bonusy FREEBET można wykorzystać w terminie 7 dni od momentu ich przyznania.
14. Freebety nie mogą być wykorzystane do obstawiania przeciwstawnych zdarzeń. W takim przypadku zakład może zostać rozliczony jako zwrot stawki, a Freebet nie będzie możliwy do ponownego wykorzystania.

§ 4 Postępowanie reklamacyjne 

1. Reklamacje zgłaszać należy drogą elektroniczną na adres
reklamacje@totalbet.pl, podając dokładny opis i powód reklamacji oraz dane: Imię i Nazwisko, nazwa Klienta.
2. Reklamacje rozpatrywane będą przez Organizatora w terminie do 14 dni od daty otrzymania reklamacji.
3. Organizator poinformuje Klienta o decyzji i wyniku reklamacji wysyłając odpowiedź na adres email, z którego reklamacja została wysłana.

§ 5 Postanowienia końcowe

1. W kwestiach nieuregulowanych Regulaminem, stosuje się odpowiednio przepisy Kodeksu cywilnego, Ustawy o grach hazardowych oraz Regulamin zakładów.
2. Organizator zastrzega sobie prawo podejmowania indywidualnych decyzji wykluczających poszczególnych Klientów z niniejszej Promocji lub dopuszczających do udziału w Promocji.
3. Organizatorowi przysługuje uprawnienie do wykluczenia Klienta z Promocji oraz anulowania Bonusu FREEBET LIGI 35+20 w następujących przypadkach:
(a) naruszenia postanowień Regulaminu lub Regulaminu zakładów,
(b) próby tworzenia kilku Kont lub zakładania Kont na różne dane osobowe przez tego samego Klienta lub kilku Klientów działających w porozumieniu,
(c) posłużenia się przez Klienta nie należącymi do niego danymi osobowymi lub wykorzystania przez Klienta nie należącym do niego dokumentem tożsamości,
4. Promocja FREEBET LIGI 35+20 przysługuje wyłącznie dla jednego Klienta, jednego Konta, jednego gospodarstwa domowego, jednego adresu IP. Ponadto bonusy z promocji FREEBET LIGI 35+20, nie zostaną przyznane lub mogą zostać odebrane, gdy adres IP oraz wykorzystane urządzenie (komputer/telefon) zostało wykorzystane na innym Koncie Klienta począwszy od momentu rejestracji do zlecenia wypłaty wygranych środków.
5. W przypadku naruszenia przez Klienta któregokolwiek postanowienia Regulaminu, Organizator ma prawo natychmiast zamknąć Konto takiego Klienta.
6. Wszelkie materiały reklamowe lub promocyjne rozpowszechniane w związku z Promocją na stronie internetowej Organizatora, mają charakter wyłącznie informacyjny

FAQ: sekcja pytań i odpowiedzi

1. Czy zakład za freebet trzeba postawić tylko na ligę angielską lub hiszpańską?

Nie ma takiego obowiązku, freebet możesz wykorzystać na obstawianie dowolnego sportu z oferty LIVE lub przedmeczowej: piłka nożna, esport, piłka ręczna, koszykówka, piłka siatkowe.

2. Czy freebet się powtarza?

Tak, wyższy bonus rejestracyjny za 55 zł (darmowy bet) pojawia się regularnie z okazji ważnych wydarzeń sportowych. Przykładowo może to być rozpoczęcie rozgrywek piłki nożnej w Angli, Hiszpanii czy Polsce, finał Pucharu Europy czy Mistrzostwa Świata lub Europy. Kod promocyjny nie zmienia się, ten który działa stale to LEGALSPORT i z nim otrzymasz najwięcej freebetów u buków bez depozytu (TU zestawienie)

3. Ile czasu zajmuje rejestracja w Totalbet?

Czy jesteś zainteresowany uzyskaniem freebetu? Otwarcie konta tymczasowego zajmie tylko 30 sekund, natomiast 1 minuta wystarczy na utworzenie konta stałego (przesłanie skanu dokumentu potwierdzającego tożsamość). Aktywując konto tymczasowe wypełniasz tylko kilka pól (login, dane kontaktowe i kod promocyjny), już w tym momencie możesz stawiać zakłady. 

4. Jaki kod promocyjny najlepiej wpisać?

Kod, który najlepiej użyć w Totalbet i u każdego innego bukmachera to LEGALSPORT. Najlepiej zapamiętać ten kod i wpisywać go u każdego nowego bukmachera (TU lista kodów promocyjnych do aktywnych bukmacherów). Nasz kod jest prosty i gwarantuje maksymalne bonusy.

5. Ile czasu mam na użycie freebetu?

Freebet powitalny (bez wnoszenia depozytu), przyznany za prawidłową rejestrację z zaznaczeniem zgód i zakończoną aktywowaniem konta do stawiania zakładów przez internet jest ważny 7 dni o d momentu jego przyznania.

10.09.2020, 12:32
Aktualizacja: 25.02.2022, 10:09
Autor: W. Borecki

Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

Freebet Totalbet na Premier League i La liga
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.