sobota, 4 kwietnia 2020
Najnowsze: Trzecia kolejka ligi białoruskiej - typy i kursy

Liga Mistrzów - program lojalnościowy Milenium

Ekskluzywny program dla zarejestrowanych graczy bukmachera Milenium online. Zbieraj punkty premiowe za każdy postawiony zakład.

Odbierz kod promocyjny Milenium Oferta na bonus Milenium VIP ważna do 30 kwietnia 2020
Spis treści
Rozwiń
 1. Milenium Liga Mistrzów – na czym polega?
  1. Zasady akcji bonusowej Milenium online
  2. Na co wykorzystać zgromadzone punkty?
 2. Promocje dla nowych i stałych graczy Milenium
  1. Pamiętaj o kodzie do rejestracji
 3. FAQ – najczęstsze pytania o Milenium Ligę Mistrzów
Liga Mistrzów - program lojalnościowy dla typerów u legalnego buka Milenium online

Milenium Liga Mistrzów jest akcją bonusową, która w pierwszej chwili wydaje się czymś elitarnym i dostępnym dla wyselekcjonowanej grupy klientów. Nie trzeba jednak obawiać się, że ten bukmacher internetowy stawia przed typerami wyjątkowo wygórowane wymagania - w rzeczywistości udział w Lidze Mistrzów jest bardzo prosty.

1620 pln na start z kodem
Extra promocja powitalna w Milenium online

Członkiem Milenium Ligi Mistrzów zostaje automatycznie każdy gracz, który zarejestruje się na stronie internetowej Milenium. Nie trzeba dopełniać żadnych formalności, wypełniać skomplikowanych formularzy czy wysyłać maili – wszystko dzieje się automatycznie.

Oczywiście do programu Milenium Ligi Mistrzów mogą dołączyć także osoby, które typują wyniki wydarzeń sportowych w lokalach stacjonarnych operatora. W takim przypadku należy zgłosić pracownikowi punktu chęć uczestnictwa w akcji – następnie wybrać swój pseudonim oraz podać dane osobowe. Po zakończeniu tej procedury gracz otrzymuje bezpłatną kartę, która jest dowodem członkostwa w Milenium Lidze Mistrzów.

Milenium Liga Mistrzów – na czym polega?

Głównym założeniem akcji Milenium Liga Mistrzów jest to, że jego uczestnicy otrzymują punkty za każdy zawarty u bukmachera kupon bukmacherski. Nie ma znaczenia, czy obstawiasz kupony SOLO czy AKO, jakie zakłady na nich zawierasz, jakie obstawiasz dyscypliny (w oferta sportowa Milenium to ponad 20 dyscyplin) ani nawet to, czy Twoje kupony są wgrane czy przegrane - za każdy z nich otrzymasz od Milenium punkty promocyjne, wyliczone według specjalnego wzoru (o tym, w jaki sposób naliczane są punkty, przeczytasz w dalszej części teksu).

Wysokie kursy na najważniejsze rozgrywkiRegularne promocje dla stałych i nowych graczy

Wysokie kursy na najważniejsze rozgrywki
Regularne promocje dla stałych i nowych graczy

ZAGRAJ w

Punkty premiowe w programie Milenium Liga Mistrzów są przypisywane do indywidualnego konta gracza – na ich podstawie każdy typer może otrzymywać atrakcyjne bonusy, nagrody, uczestniczyć w konkursach oraz innych akcjach organizowanych przez bukmachera.

Jeżeli gracz założył konto na stronie internetowej Milenium (www.milenium.pl) lub w aplikacji mobilnej tego buka, otrzymuje punkty za każdy zakład bukmacherski zawarty w sieci (nie masz jeszcze konta typerskiego w Milenium i nie wiesz, jak je założyć? Przeczytaj krótki poradnik jak się zarejestrować w Milenium online). Jeżeli natomiast korzysta z lokali stacjonarnych operatora, przed wysłaniem kuponu musi wręczyć pracownikowi kartę – na tej podstawie punkty za kupon są doliczane do konta gracza.

Co ważne, punkty premiowe otrzymuje się samo zawarcie kuponu – nieważne, czy zostanie on rozliczony jako wygrany czy przegrany. Im wyższa stawka oraz im więcej zdarzeń na kuponie, tym liczba punktów jest wyższa. Ich aktualny stan można sprawdzić na swoim koncie na stronie Milenium, w lokalu stacjonarnym oraz na wydrukowanym kuponie.

Zasady akcji bonusowej Milenium online

Liczbę punktów za zawarty przez uczestnika Ligi Mistrzów Milenium zakład prosty oblicza się według wzoru:

PKT = ST x MN

Skrót ST to stawka za zakład, zaś MN – to mnożnik. Wynik mnożenia zaokrągla się z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku.

Mnożnik punktowy w Lidze Mistrzów zależy od liczby zdarzeń się na kuponie bukmacherskim. I tak, jeżeli kupon składa się z jednego zdarzenia, mnożnik wynosi 0,1, jeśli z dwóch – 0,19, trzech – 0,28, pięciu – 0,45, dziesięciu – 1,15. Przy piętnastu selekcjach na naszym kuponie bukmacherskim mnożnik punktowy wyniesie 1,70, przy dwudziestu – 2,28 itd. Maksymalny mnożnik to 3,60 dla trzydziestu dwóch lub więcej zdarzeń na kuponie. Dokładne wartości mnożnika dla zakładów znaleźć można na poniższym zdjęciu.

Mnożniki punktowe dla zakładów sportowych w Lidze Mistrzów Milenium

Punkty premiowe Ligi Mistrzów naliczane są także dla Totalizatora Milenium, jednak w tym przypadku obowiązują inne zasady, inaczej ustalany jest też mnożnik.

W przypadku zakładów totalizatora wartość mnożnika jest równa:

 • 0,33 jeżeli 50% sumy wpłaconych stawek przeznacza się na wygrane,
 • 0,31 jeżeli 52% sumy wpłaconych stawek przeznacza się na wygrane,
 • 0,29 jeżeli 55% sumy wpłaconych stawek przeznacza się na wygrane,
 • 0,27 jeżeli 57% sumy wpłaconych stawek przeznacza się na wygrane,
 • 0,24 jeżeli 60% sumy wpłaconych stawek przeznacza się na wygrane,
 • 0,22 jeżeli 63% sumy wpłaconych stawek przeznacza się na wygrane,
 • 0,20 jeżeli 65% sumy wpłaconych stawek przeznacza się na wygrane,
 • 0,18 jeżeli 67% sumy wpłaconych stawek przeznacza się na wygrane,
 • 0,16 jeżeli 70% sumy wpłaconych stawek przeznacza się na wygrane,
 • 0,17 dla pozostałych wariantów.

Jeśli chcecie najbardziej efektywnie zbierać punkty premiowe w programie bonusowym bukmachera Milenium Online, warto zapoznać się z regulaminem promocji - jest on dostępny na stronie internetowej bukmachera www.milenium.pl. Znaleźć tam można wszystkie szczegółowo opisane zasady przyznawania punktów za każdy zakład. Ogólnie można stwierdzić, że zgodnie z regulaminem liczba punktów jest obliczana przez system automatycznie – od każdego indywidualnego kuponu zawartego przez uczestnika. 

Tak jak wspomnieliśmy, nie ma znaczenia, czy zakład bukmacherski okazał się wygrany czy przegrany, jednak w programie lojalnościowym Milenium nie przyznaje się punktów premiowych za zakład anulowany. Istotny jest też fakt, że unieważnienie zdarzenia nie powoduje obniżenia wartości mnożnika,

Do akcji bonusowej nie są doliczane punkty za zakłady bukmacherskie zawarte w ramach promocji 5-10-15 oraz Happy Hour.

Milenium Liga Mistrzów - fragment regulaminu

 • W zakładzie systemowym każdego typu ilość punktów premiowych oblicza się odrębnie dla każdego zakładu cząstkowego wchodzącego w skład systemu w sposób wskazany w ust. 2. Ilość punktów premiowych przyznanych za zakład systemowy jest równa sumie ilości punktów przyznanych za każdy zakład cząstkowy.
 • Punkty premiowe naliczane są w momencie zawarcia zakładu i dopisywane do konta gracza w dniu następującym po dniu zawarcia zakładu.
 • Nie przyznaje się punktów premiowych za zakład anulowany.

Na co wykorzystać zgromadzone punkty?

Na podstawie naliczonych na konto gracza punktów, tworzone są tzw. statusy miesięczne. Jeśli gracz zdobył do 79,99 pkt. – ma status Podstawowy, od 80 do 299,99 – Zaawansowany, od 300 do 1199,00 – Ekspert, a przy co najmniej 1200 pkt. status typera to Lider. Miesięczny status gracza uprawnia do otrzymywania bonusów punktowych oraz rabatów przy wymianie punktów premiowych na nagrody rzeczowe.

Załóż konto Milenium, dołącz do Ligi Mistrzów i zgarniaj punkty za każdy zakład

Dlaczego warto się zarejestrować w Milenium online

I tak – każdy uczestnik Milenium Ligi Mistrzów, bez względu na miesięczny status, otrzymuje dodatkowe 10% punktów za zakłady bukmacherskie zawarte w poniedziałek i w czwartek. Za określoną liczbę punktów zebraną w ciągu miesiąca gracz otrzymuje także tzw. kredyty, a te – po zebraniu ich określonej liczby – można przeznaczyć na typowanie zakładów bukmacherskich z oferty Milenium (wówczas są tak naprawdę dodatkowym bonusem) albo wymienić na nagrody rzeczowe, choć taka forma promocji zdarza się rzadko. Lista nagród z przypisaną do nich liczbą kredytów jest publikowana za każdym razem osobno, jako kolejny załącznik do regulaminu.

Promocje dla nowych i stałych graczy Milenium

Trzeba przyznać, że uczestnictwo w Milenium Lidze Mistrzów pozwala na zdobywanie naprawdę atrakcyjnych premii i bonusów. Z pewnością więc warto stawiać zakłady bukmacherskie u tego buka online, zbierać punkty, kontrolować ich liczbę, a gdy będzie ich dużo – wymieniać na bonusy oraz nagrody.

Warto jednak pamiętać, że w ofercie promocyjnej Milenium są także inne promocje, z bardzo przystępnymi zasadami i chętnie wykorzystywane przez typerów. Bardzo popularna wśród graczy jest tzw. Happy Hour – w określony dzień przez jedną godzinę kursy na wybrane zdarzenia, np. mecze ekstraklasy czy Ligi Mistrzów, mają powiększone kursy – obowiązuje wówczas nie mnożnik 0,88, a 1,00.

Ciekawą opcją jest też zakład „Na luzie i bez ryzyka”. Dotyczy on największych piłkarskich hitów, wskazywanych przez bukmachera – wystarczy zawrzeć w dniu promocji zakłady za co najmniej 40 zł, a zdarzenie z meczu promocyjnego wytypować w zakładzie pojedynczym lub wielokrotnym za 20 zł. Jeżeli okaże się przegrany – bukmacher zwraca stawkę. Z kolei Typ Dnia to codziennie jedno lub dwa najciekawsze zdarzenia, które typować można po wyższym kursie.

Pamiętaj o kodzie do rejestracji

Firma bukmacherska Milenium online ma też bardzo atrakcyjny pakiet powitalnych premii finansowych dla nowych graczy. Każdy typer, który założy internetowe konto gracza w witrynie buka lub przez jego aplikację mobilną na IOS i Androida, otrzyma wysoki bonus powitalny – jest to bonus 100% od pierwszej wpłaty do kwoty 1500 zł. Jeżeli podczas rejestracji gracz zaznaczy też pole „Chcę otrzymać darmowy zakład” – dostaje również tzw. cashback bez ryzyka o wartości 100 zł.

Kod promocji do legalnego bukmachera Milenium online

Choć bonus na start od Milenium bez wątpienia jest dość atrakcyjny, to i tak nie zaszkodzi… jeszcze go powiększyć! Pozwala na to kod bonusowy LEGALSPORT – wpisany w odpowiednie pole podczas rejestracji sprawia, że nowy klient może otrzymać nie tylko bonus 100% pierwszej wpłaty do 1500 zł i zakład bez ryzyka 100 zł, ale też extra 20 zł na zakład specjalny. Kod LEGALSPORT (przeczytaj więcej o kodzie do Milenium) pozwala więc łącznie zyskać aż 1620 zł – to naprawdę duża suma, którą można przeznaczyć na typowanie wyników zakładów bukmacherskich u tego operatora!

FAQ – najczęstsze pytania o Milenium Ligę Mistrzów

Liga Mistrzów u bukmachera Milenium budzi duże zainteresowanie wśród typerów - znajduje to odbicie w znacznej liczbie pytań o ten program, jakie pojawiają się na forach bukmacherskich. Spróbujemy odpowiedzieć na te najczęstsze!

1. Zgubiłem swoją kartę członkowską Milenium Ligi Mistrzów. Co robić?

Osoby, które zgubiły lub uszkodziły swoją kartę (pamiętaj, że karta nie ma zastosowania przy zakładach bukmacherskich zawieranych online, potrzebna jest natomiast do typowania w lokalach naziemnych), mogą wyrobić w punkcie stacjonarnym jej duplikat – zgromadzone punkty premiowe oraz przyznane kredyty zostają zachowane. Karta będzie bezpłatna, chyba że gracz zgłosi chęć otrzymania nowej karty przed upływem trzech miesięcy od dnia wydania ostatniej – wówczas może zostać obciążony opłatą manipulacyjną w wysokości 10 zł.

2. Posiadane kredyty uprawniają mnie do odbioru nagrody rzeczowej. Kiedy i gdzie to zrobić?

Nagrodę rzeczową uczestnik można odebrać w punkcie stacjonarnym bukmachera w terminie 30 dni od dnia złożenia zamówienia.

3. Czy inni bukmacherzy mają dla graczy programy lojalnościowe?

Promocje lub programy lojalnościowe, polegające na zbieraniu punktów i wymienianiu ich na bonusy czy nagrody, bardzo często pojawiają się w ofercie legalnych bukmacherów internetowych. W LV BET można gromadzić LV Punkty, które następnie wymieniane są na bonusy bukmacherskie do wykorzystania na zakłady. W Fortunie zbieramy punkty FKP (Fortun Klub Plus), które również uprawniają nas do odbioru nagród i bonusów. Program lojalnościowy ma też Totolotek (Bet Club), eToto (Liga VIP) czy forBET.

Często w ofercie buków online pojawiają się też tymczasowe programy lojalnościowe, premiujące nagrodami systematyczne stawianie kuponów bukmacherskich w określonym czasie. Dla przykładu – ostatnio wu wspomnianego już buka forBET należało typować wyniki przez miesiąc. Każda złotówka przeznaczona na kupony spełniające warunki promocji była przeliczana na jeden punkt. Po miesiącu pięciu graczy z największą liczbą punktów wygrało… wycieczkę do Rio de Janeiro. Z kolei w Lidze Betclic – w zależności od liczby oraz stawki zawartych w danym tygodniu zakładów – można otrzymać bonusy od 10 do 50 zł. Z każdym kolejnym tygodniem wysokość przyznanego bonusu wzrasta.

Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

Liga Mistrzów - program lojalnościowy Milenium
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.