sobota, 10 kwietnia 2021
Najnowsze: Real Madryt - FC Barcelona: typy na El Clasico

Luksusowy Cash-out w NobleBET

Wypłata kuponu przed czasem z opcją cashout w Noblebet. Zabezpieczenie kuponu przed nietrafionym typem.

2000 zł bonusu za depozyt Pakiet powitalnych premii finansowych Noblebet z kodem
Spis treści
Rozwiń
 1. Luksusowy Cash-out w NobleBET - co to jest?
  1. Jak działa Luksusowy Cash-out w NobleBET
  2. Jak skorzystać z wcześniejszego zamknięcia kuponu - instrukcja krok po kroku
  3. Jakie zakłady są objęte promocją Luksusowy Cash-out?
  4. Luksusowy Cash-out – ile można zyskać?
 2. Bonusy i promocje w NobleBET
  1. Bonus powitalny za kod
 3. FAQ – najczęstsze pytania o Luksusowy Cash-out w NobleBET
Noblebet cashout - wcześniejsze zamknięcie kuponu online

Dla wielu graczy najbardziej emocjonujące w obstawianiu zakładów jest oczekiwanie na zakończenie wszystkich znajdujących się na kuponie wydarzeń – to wtedy wiadomo, czy typy okazują się poprawne i czy na konto wpłynie wygrana.

gra bez podatku w Noblebet
+14% do wygranych przez miesiąc po rejestracji

Czasem jednak – jeśli np. nie wszystkie wyniki układają się po myśli gracza – lepszą opcją jest wcześniejsze zamknięcie kuponu i zgarnięcie mniejszej niż zakładana, ale pewnej w danej chwili wygranej. To pozwala zabezpieczyć kupon przed przegraną, a co za tym idzie - nie tylko uniknąć utraty wkładu, ale też czasem zgarnąć coś ponad kwotę, którą na niego przeznaczyliśmy.

Opcję wcześniejszego rozliczenia internetowego kuponu bukmacherskiego oferuje graczom wielu koncesjonowanych buków online, w tym PZBuk, BETFAN, TOTALbet (dostępny pod nazwą real cashout) czy Fortuna (early cashout w Fortunie - więcej informacji) - taką możliwość znajdziemy praktycznie u każdego bukmachera z TOP rankingu operatorów internetowych. Nie dziwi więc, że możliwość zamknięcia kuponu przed czasem posiada również wiarygodny operator bukmacherski NobleBET.

Luksusowy Cash-out w NobleBET - co to jest?

Luksusowy Cash-out to oferowana przez firmę NobleBET promocja, w ramach której gracz otrzymuje stały dostęp do opcji cash-out, czyli możliwości szybkiej wypłaty środków przed zakończeniem wszystkich zdarzeń znajdujących się na kuponie.

Wygodny cashout dla kuponów SOLO i AKOWcześniejsza wyplata na kuponach prematch i LIVESuper zyskowne bonusy dla graczy

Wygodny cashout dla kuponów SOLO i AKO
Wcześniejsza wyplata na kuponach prematch i LIVE
Super zyskowne bonusy dla graczy

GRAJ w

Luksusowy Cash-out przeznaczony jest dla zarejestrowanych klientów firmy NobleBET, posiadających u bukmachera aktywne konto i dotyczy kuponów zawieranych przez stronę internetową NobleBET. Co ważne, cashout w Noblebet posiada bardzo korzystne warunki regulaminowe, które umożliwiają regularne korzystanie z tej wygodnej opcji zarówno doświadczonym, jak i początkującym typerom.

Podobnie jak inne udogodnienia dla graczy, oferowany przez Noblebet Luksusowy Cashout dostępny jest zarówno z poziomu witryny internetowej tego koncesjonowanego bukmachera online (znajdziecie ją pod adresem www.noblebet.pl), jak i intuicyjnej, dopracowanej apki mobilnej. Aplikacja bukmacherska NobleBET działa na wszystkich smartfonach i tabletach z systemem operacyjnym iOS i Adroid, a więc np. na telefonach Samsung, LG, Huawei czy iPhone, 

Jak działa Luksusowy Cash-out w NobleBET

Luksusowy Cash-out w NobleBET pozwala dokonać wypłaty zaproponowanej przez bukmachera kwoty przed zakończeniem wszystkich zdarzeń, obstawionych na kuponie przez gracza na internetowym kuponie bukmacherskim. Jeśli typer zmienił zdanie w sprawie kuponu albo chce zminimalizować ryzyko, nie musi czekać do pełnego zamknięcia kuponu, ale może zlecić wypłatę wcześniej.

Co ważne, Luksusowy Cash-out nie jest dostępny dla każdego rodzaju zakładów – możliwość tę za każdym razem oferuje bukmacher. Jeśli zostanie zaproponowany przez NobleBET, powiadomienie pod nazwą „dostępny cash-out” pojawia się w górnym menu strony przy zakładce „Moje zakłady”. Po wejściu w zakładkę gracz otrzymuje czytelne oznaczenie zakładów, dla których cash-out jest dostępny – aby z niego skorzystać należy po prostu kliknąć odpowiedni przycisk, co staje się automatycznie zleceniem wcześniejszej wypłaty środków.

Jak skorzystać z wcześniejszego zamknięcia kuponu - instrukcja krok po kroku

Korzystanie z opcji rozliczenia kuponu przed czasem w Noblebet jest bardzo proste i intuicyjne. By sprawdzić, dla których kuponów mamy odblokowaną możliwość wcześniejszej wypłaty, wystarczy zalogować się na swój profil bukmacherski w NobleBET - na poniższej grafice sprawdzicie, w którym miejscu dokładnie szukać powiadomienia o możliwości skorzystania z Luksusowego Cash-outu.

Jak skorzystać z opcji cashout w Noblebet?
Gdzie znajdę informację o dostępnej opcji Cashout w NobleBET?

Następnym krokiem jest wybór kuponu, dla którego chcemy dokonać wcześniejszej wypłaty i zamknąć go przed rozliczeniem wszystkich zawartych na nim zdarzeń. W tym celu po prostu klikamy w zakład, przy którym widnieje opcja rozliczenia przed czasem wraz z kwotą, jaką możemy odzyskać.

Wypłata kuponu przed czasem w NobleBET - infografika
Jak sprawdzić które kupony można wypłacić przed czasem w Noblebet

Ostatnim krokiem jest akceptacja opcji cashout i zlecenie wypłaty - by odzyskać część przeznaczonych na kupon pieniędzy wystarczy kliknąć zielony guzik "WYPŁAĆ", dostępny na podglądzie kuponu. To wszystko - klikając button akceptujemy warunki cashoutu i kwotę zaoferowaną przez bukmachera.

Infografka z instrukcją wypłaty kuponu w opcji Cashout w NobleBET
NobleBET- jak wypłacić pieniądze w opcji cashout

Jak widać, korzystanie z opcji cashout w NobleBET jest naprawdę bardzo proste i wygodne. Dzięki temu z obsługą wcześniejszej wypłaty bez trudu poradzą sobie również typerzy, którzy dopiero rozpczynają swoją przygodę z internetowymi zakładami bukmacherskimi.

Jakie zakłady są objęte promocją Luksusowy Cash-out?

Luksusowy Cash-out w NobleBET dotyczy zarówno kuponów pojedynczych, jak i kuponów kombi. Co ważne, kupony internetowe objęte opcją wcześniejszej wypłaty mogą być postawione zarówno w zakładach na żywo, jak i przedmeczowych, co daje nam nad nimi naprawdę dużą kontrolę. Gracz może skorzystać z Cashoutu jeśli na kuponie w danym momencie znajduje się więcej niż jeden nierozstrzygnięty zakład, ale nie jest ona dostępna jeżeli choćby jedno zdarzenie na kuponie jest już przegrane.

Dodatkowo, jak czytamy w regulaminie promocji Luksusowy Cash-out:

 • spółka może ograniczyć oferowanie opcji „Cash-out”, jak i doprecyzować warunki korzystania z niej,
 • spółka może wycofać rozliczenie zakładu w opcji „Cash-out”, jeżeli zakład został rozliczony wskutek oczywistego błędu spółki lub błędnego wyniku zdarzenia – w niniejszej sytuacji zakład zostanie rozliczony jak inny zakład nieobjęty tą opcją (wyjątek stanowi sytuacja, w której klient po skorygowaniu przez spółkę błędu ponownie skorzysta z tej opcji, o ile jest dostępna w ofercie).
korzystam z opcji cashout
Przejmuję kontrolę nad kuponami online w NobleBET

Przed skorzystaniem z opcji wcześniejszego rozliczenia kuponu polecamy jak zawsze zapoznać się z dokładnymi zasadami i warunkami korzystania z tego narzędzia. Regulamin promocji znaleźć można na stronie internetowej NobleBET – w razie jakichkolwiek wątpliwości warto tam zajrzeć i przeczytać kluczowe informacje dotyczące Luksusowego Cash-outu.

Luksusowy Cash-out – ile można zyskać?

W ramach promocji Luksusowy Cash-out klient ma możliwość zamknięcia kuponu przed rozstrzygnięciem niektórych spośród typowanych na nim wydarzeń. Jest to dobre rozwiązanie jeśli np. wynik znajdujących się na kuponie typów nie jest zgodny z oczekiwaniami gracza. Jednakże należy mieć świadomość, że proponowana w takim momencie wygrana będzie niższa niż standardowa – zostanie obliczona jako iloczyn ustalonego indywidualnie współczynnika, wpłaconej stawki i zaproponowanego w danym momencie dla tej opcji kursu.

Uwaga! Jeśli wartość takiej zaproponowanej przez bukmachera wygranej okaże się niższa od stawki kuponu, wówczas NobleBET może dokonać graczowi zwrotu wpłaconej stawki. Za wycofanie zakładu bukmacher może jednak pobrać opłatę w ustalonej wysokości.

Bonusy i promocje w NobleBET

Oczywiście Luksusowy Cash-out to tylko jedna z licznych promocji, oferowanych graczom przez koncesjonowanego bukmachera internetowego NobleBET. Doskonałym rozwiązaniem dla osób stawiających zakłady kombi jest Luksusowe AKO+ - w ramach tej promocji bukmacher podnosi wartość kursu w zależności od tego, ile zdarzeń znajduje się na kuponie. Jeśli są to trzy zdarzenia, kurs kuponu rośnie o 5%, jeśli cztery zdarzenia – o 10%  - maksymalnie nawet do 100% więcej!

Infografika - rekomendacje dla legalnego bukmachera NobleBET
Dlaczego warto stawiać kupony online w NobleBET

Inna popularna promocja w NobleBET to Królewskie Kursy – tu, jak nietrudno się domyśleć, bukmacher zwiększa kursy najciekawszych zdarzeń z danego dnia. Możemy tam znaleźć prawdzie perełki chętnie wrzucane na kupony przez typerów, np. wysokie kursy na hitowy mecz hiszpańskiej La Ligi między Realem Madryt a Realem Sociedad.

Bonus powitalny za kod

Firma bukmacherska NobleBET może pochwalić się również jednym z najwyższych na rynku bonusów powitalnych – z kodem bonusowym LEGALSPORT może on wynieść nawet 2000 zł! Na tę kwotę składa się bonus 100% pierwszej wpłaty do 1200 zł (główne warunki bonusu to minimalna ilość zdarzeń na kuponie AKO 2, minimalny kurs jednego zdarzenia 1.30 i minimalny kurs na kuponie 3.00), bonus 50% od drugiego depozytu do 600 zł oraz bonus 100% trzeciego depozytu do 200 zł na sporty wirtualne. Oprócz tego, przez 30 dni po rejestracji nowy gracz uprawniony jest do typowania bez podatku.

FAQ – najczęstsze pytania o Luksusowy Cash-out w NobleBET

Luksusowy Cash-out to dość popularna promocja, więc nic dziwnego, że budzi wśród typerów sporo pytań. Postaramy się odpowiedzieć na te najczęstsze.

1️⃣ Jak zarejestrować się do udziału w Luksusowym Cash-oucie?

Do udziału w promocji nie trzeba się rejestrować. Jeśli cash-out zostanie zaproponowany przez NobleBET, powiadomienie pod nazwą „dostępny cash-out” automatycznie jest widoczne w górnym menu strony przy zakładce „Moje zakłady”. >> Jak skorzystać z opcji cashout w NobleBET?

2️⃣  Postawiłem kupon i chciałbym teraz skorzystać z cash-outu. Gdzie mam to zgłosić?

Gracz nie ma możliwości zgłaszania chęci skorzystania z Luksusowego Cash-outu. Opcję tę oferuje wyłącznie bukmacher i – jak zaznaczono w regulaminie – nie musi być ona dostępna przy każdym kuponie. >> Jak wypłacić kupon przed czasem?

3️⃣  Czy inni bukmacherzy mają podobne promocje?

Opcję cash-outu posiada w ofercie większość legalnych bukmacherów internetowych - oprócz cieszącego się świetnymi opiniami buka NobleBET znajdziecie ją m.in. m.in. w BETFAN, Betclic czy forBET.

Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

Luksusowy Cash-out w NobleBET
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.