sobota, 25 czerwca 2022
Najnowsze: Kurs 50.00 na zwycięstwo Świątek w Wimbledonie

Nie traf Ekstraklasy - promocja BETFAN

16.12.2021, 19:20
Aktualizacja: 22.06.2022, 08:11
Autor: W. Borecki
Graj bez ryzyka + z bonusem 1660 zł
Spis treści
Rozwiń
 1. Jak działa promocja "Nie traf ESA"?
  1. Jakie kupony biorą udział w akcji Nie traf Ekstraklasy?
  2. Ile można wygrać na nietrafionych kuponach na ligę polską?
  3. Jak obrócić bonus "Nie traf Ekstraklasy" w BETFAN?
 2. Nie traf Ekstraklasy, graj o 100 000 zł - regulamin
 3. Dodatkowe premie na Ekstraklasę
  1. Zestaw nagród powitalnych na Ekstraklasę
 4. FAQ - pytania i odpowiedzi
Ekstraklasę obstawiaj za bonus powitalny od BETFAN
BETFAN Zakłady Bukmacherskie
 • Zakład bez ryzyka 600 zł
 • Podwojenie drugiego depozytu 1000 zł
 • Freebet 60 zł
 • Podwyższone kursy Matchday BOOST

1660 zł

BetFan kod promo: LEGALSPORT
Odbieram
BetFan kod promo: LEGALSPORT

Legalny bukmacher internetowy BETFAN wie, jak podbić emocje związane z oglądaniem i typowaniem rozgrywek piłkarskiej Ekstraklasy! Wie też, że niełatwo jest poprawnie obstawiać Ekstraklasę, więc daje graczom wyjątkową szansę zgarnięcia kasy za wytypowanie jej całkowicie błędnie.

Nie traf Ekstraklasy - promocja bukmacherska BETFAN

Każdy gracz, który postawi kupon na wszystkie dziewięć spotkań, rozgrywanych w ramach aktualnej kolejki, może zgarnąć mega bonus z puli 100 000 zł lub freebet o wartości 19 zł. Ta kultowa promocja od BETFAN cieszy się ogromną popularnością wśród typerów, dzięki czemu jest regularnie odnawiana.

1660 zł na mecze Ekstraklasy
Bonus powitalny do odbioru z kodem LEGALSPORT

Dlaczego warto skorzystać z tej promocji? Bo - jak wszystkie akcje bonusowe BETFAN - ma bardzo proste warunki regulaminowe i daje nam szansę na zgarnięcie naprawdę solidnych pieniędzy! Warto też pamiętać, że że typując na opak, można przypadkowo trafić wszystko - i zgarnąć wielką wygraną za poprawne obstawienie dziewięciu spotkań.

Jak działa promocja "Nie traf ESA"?

Akcja bonusowa BETFAN skierowana jest do wszystkich graczy, posiadających aktywny profil typerski u tego bukmachera i można z niej korzystać w czasie gdy jest aktywna (operator informuje o tym każdorazowo na swojej stronie internetowej www.betfan.pl). Jeśli nie masz jeszcze konta typerskiego BETFAN, a chcesz wziąć udział w zabawie i powalczyć o bonus z puli 100 000 zł, to możesz je założyć, klikając w poniższy baner - proces rejestracyjny zajmie Ci nie więcej niż dwie minuty i wymaga podania jedynie podstawowych danych. Jeśli potrzebujesz wskazówek, skorzystaj z naszego poradnika - jak się zarejestrować w BETFAN.

Kod bonusowy LEGALSPORT do najlepszego bonusu BETFAN

Do promocji nie trzeba się zapisywać - wystarczy w trakcie jej trwania postawić internetowy kupon bukmacherski, spełniający warunki regulaminowe, by zakwalifikować się do akcji bonusowej i mieć szansę na bonus.

Jakie kupony biorą udział w akcji Nie traf Ekstraklasy?

Do podziału puli bonusowej kwalifikuje się każdy gracz, który podczas trwania promocji postawi kupon AKO, spełniający następujące warunki:

 • Stawka kuponu to dokładnie 19 zł - pieniądze muszą pochodzić z salda głównego gracza
 • Na kuponie muszą się znajdować wszystkie mecze aktualnej kolejki Ekstraklasy (zakłady na zwycięzcę 1x2)
 • Typy na Ekstraklasę muszą być zagrane ze specjalnego linka, który znajdziemy na podstronie promocji (nie z oferty głównej)

Pamiętajcie przy tym, że na Waszym kuponie nie mogą się znaleźć żadne inne typy - tylko selekcje na aktualną kolejkę Ekstraklasy. W przypadku odwołania jednego spotkania z kolejki promocja pozostaje ważna, natomiast jeśli odwołane zostaną dwa spotkania lub więcej, buk zwróci nam stawkę za kupon na saldo główne.

Dodatkowo, nasz promocyjny kupon nie może zostać rozliczony z wykorzystaniem funkcji Cashout przed zakończeniem wszystkich spotkań. To bardzo ważne - korzystając z cashoutu, tracimy prawo do udziału w promocji. Warto też pamiętać, że do promocji nie zaliczają się kupony systemowe.

Ile można wygrać na nietrafionych kuponach na ligę polską?

Jeżeli żaden z obstawionych typów nie będzie poprawny, wówczas weźmiemy udział w podziale puli 100 000 zł - nagroda zostanie podzielona pomiędzy wszystkich graczy, którzy postawią kupon spełniający warunki promocji i nie trafią żadnego typu. Wysokość bonusu, jaki otrzymamy, zależy więc od ilości uczestników zabawy i od ich szczęścia. Przykładowo, jeśli nietrafione kupony postawi 520 graczy, to na każdego z nich przypadnie bonus w wysokości 192,3 zł.

Zakłady na Ekstraklasę w BETFAN+ Szeroka oferta typów i podtypów+ Wysokie kursy bukmacherskie+ Regularne bonusy i promocje dla graczy

Zakłady na Ekstraklasę w BETFAN
+ Szeroka oferta typów i podtypów
+ Wysokie kursy bukmacherskie
+ Regularne bonusy i promocje dla graczy

GRAJ w

Jeśli będziemy mieli "pecha" i poprawnie wytypujemy jeden wynik, to bukmacher również ma dna nas nagrodę - na saldo bonusowe otrzymamy freebet w wysokości 19 zł. Bonusy zostaną dopisane do Salda Bonusowego w ciągu 48 godzin od zakończenia promocji. Bonus zostanie aktywowany automatycznie w momencie przyznania, chyba że mamy inny aktywny bonus - wówczas nagroda w ramach akcji "Nie traf ESA" wyląduje w tzw. kolejce bonusowej i musimy go aktywować samodzielnie w ciągu siedmiu dni. Na wykorzystanie bonusu również mamy 7 dni.

Jak obrócić bonus "Nie traf Ekstraklasy" w BETFAN?

Bonusy przyznane w ramach promocji podlegają warunkom obrotu, które na szczęście są bardzo proste i przejrzyste. Premia podlega jednokrotnemu obrotowi, a więc musimy zawrzeć zakłady na dokładnie taką kwotę, jaką otrzymaliśmy od bukmachera. Do obrotu zaliczają się wszystkie kupony AKO, składające się z co najmniej trzech selekcji, przy czym minimalny kurs łączny kuponu musi wynosić 3.80.

Nie ma natomiast znaczenia, jakie sporty i jakie selekcje umieścimy na kuponach., Możemy oczywiście grać tylko zakłady na piłkę nożną, koszykówkę czy hokej, albo też mieszać dyscypliny, dorzucając na kupon tenis, e-sport czy siatkówkę. 

Jeśli chodzi o freebet, to on również podlega jednokrotnemu obrotowi, jednak na jego wykorzystanie mamy tylko trzy dni. Freebet aktywujemy samodzielnie, przygotowując kupon spełniający warunki obrotowe i zaznaczając na nim niebieskie pole z nazwą darmowego zakładu. Jeśli nasz kupon bukmacherski za freebet okaże się trafiony, to wygrana doliczana zostanie do salda głównego jako zysk z zawartego zakładu (wygrana minus stawka).

Nie traf Ekstraklasy, graj o 100 000 zł - regulamin

POSTANOWIENIA OGÓLNE

1. Organizatorem promocji pod nazwą “NIE TRAF EKSTRAKLASY - GRAJ O 100 000 ZŁ!” zwanej dalej „Promocją” lub „Akcją”, jest BETFAN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Śmiałej 26, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000727637, zwana dalej „Organizatorem” lub „BETFAN”.
2. Promocja prowadzona jest na stronie internetowej Organizatora www.betfan.pl („Strona Internetowa”) i skierowana jest do pełnoletnich, zarejestrowanych użytkowników Strony Internetowej posiadających BETKonto zwanych dalej „Klientami”.
3. Regulamin Promocji („Regulamin”) działa w połączeniu z Regulaminem Internetowych Zakładów Wzajemnych BETFAN („Regulamin Zakładów”) oraz ogólnie obowiązującymi przepisami prawa.
4. Promocja “NIE TRAF EKSTRAKLASY - GRAJ O 100 000 ZŁ!” jest ograniczona czasowo.
5. Organizator zastrzega sobie prawo wstrzymania lub zakończenia promocji w dowolnym momencie.
6. W ramach Promocji, Klient zyskuje możliwość uzyskania Bonusu, w przypadku spełnienia warunków określonych przez Organizatora.
7. Promocją objęta jest oferta zakładów bukmacherskich z kategorii Piłka Nożna (z wyłączeniem zakładów systemowych, zakładów MATCHDAY BOOST oraz zakładów zawieranych z salda bonusowego).

WARUNKI PROMOCJI

1. Klient uzyskuje możliwość otrzymania nagrody na konto bonusowe w postaci „bonusu do gry” o ile:
a) W czasie trwania promocji zagra kupon z salda głównego za dokładną stawkę 19 zł,
b) Na kuponie będą tylko typy na mecze aktualnej kolejki Ekstraklasy.
c) Kupon będzie zawierał zdarzenia ze specjalnej oferty, do której link znajduje się na stronie promocji.
2. Jeśli Klient nie trafi żadnego zdarzenia, otrzyma część z puli bonusowej wynoszącej 100 000 PLN. Pula dzielona jest pomiędzy wszystkich Klientów, którzy nie trafią 9/9 zdarzeń.
3. Jeżeli Klient trafi tylko jedno zdarzenie, otrzymam „Freebet” 19 zł.
4. Kupon musi być zawarty w czasie trwania promocji.
5. W przypadku odwołania jednego spotkania, promocja pozostaje ważna.
6. W przypadku odwołania przynajmniej dwóch spotkań, Klient otrzyma zwrot stawki na saldo główne.
7. Bonusy zostaną dopisane do Salda Bonusowego w ciągu 48 godzin roboczych od momentu zakończenia promocji.
8. Po spełnieniu warunków obrotowych określonych w § 2 pkt. 13 uprawniających Klienta do otrzymania nagrody, nastąpi automatyczne przeniesienie środków z salda bonusowego na saldo główne.
9. Kupony wypłacone za pomocą funkcji Cashout nie są uwzględniane do promocji. Oznacza to, że Klient traci możliwość uzyskania nagrody w postaci „bonusu do gry”.

10. Każdy Klient może skorzystać z promocji tylko raz w trakcie jej trwania. Liczony jest pierwszy kupon spełniający warunki Promocji. W przypadku zagrania więcej niż jednego kuponu, do promocji kwalifikuje się pierwszy spełniający warunki Promocji.
11. Organizator zastrzega sobie prawo do określenia innych warunków Promocji, o czym Klienci zostaną powiadomieni w ofercie przyjmowania Zakładów lub w opublikowanych przez Organizatora na Stronie Internetowej komunikatach lub w innym miejscu na Stronie Internetowej Organizatora www.betfan.pl.
12. Przyznany bonus zostaje aktywowany automatycznie w momencie przyznania, w przypadku, gdy Klient nie posiada innego aktywnego. W przypadku trafienia Bonusu do Kolejki Oczekujących, znajdującej się w Profilu Klienta należy aktywować go samodzielnie w ciągu 168 godzin od momentu przyznania (7 dni).
13. W tym samym czasie Klient może posiadać tylko jeden aktywny „bonus do gry” na BETkoncie, niezależnie od liczby przyznanych „bonusów do gry” lub innych bonusów, które uprawniają do doładowania salda bonusowego.
14. W celu przeniesienia środków z salda bonusowego na saldo główne (nabycia prawa do Nagrody), Klient musi dokonać wymaganego obrotu na saldzie bonusowym tj. zawarcia zakładów za łączną stawkę odpowiadającą 1-krotności otrzymanej kwoty „bonusu do gry”, przy czym kupon będzie zawierał minimum 3 zdarzenia oraz minimalny kurs ogólny kuponu będzie na poziomie 3.80 lub wyższym.
15. W przypadku gdy kupon zawarty z salda bonusowego zostanie rozliczony jako zwrot stawki, wówczas kwota „bonusu do gry” zostanie zwrócona na saldo bonusowe z możliwością ponownej gry.
16. Do warunków obrotowych bonusem, o których mowa w pkt. 13, nie będą zaliczane kupony zawierające w wyniku rozliczenia zdarzenia/zdarzenie z kursem 1,00.
17. Zakłady z salda bonusowego nie mogą być zawierane na zdarzenia, których data rozpoczęcia jest późniejsza niż data ważności „bonusu do gry”.
18. Termin ważności „bonusu do gry” wynosi 168 godzin (7 dni) i jest liczony od momentu aktywacji „bonusu do gry”. Po tym terminie, niewykorzystane środki z salda bonusowego podlega wyzerowaniu
19. Każdorazowo, możliwość uzyskania Nagrody kończy się:
a) z momentem osiągnięcia przez Klienta wymaganego obrotu „bonusem do gry” i gdy wszystkie zdarzenia na kuponach zagranych za „bonus do gry” zostały rozliczone (wówczas Nagroda automatycznie jest dodawana do salda głównego) lub,
b) gdy cała kwota z salda bonusowego została przeznaczona na zawarcie zakładów i gdy wszystkie zdarzenia zagrane na kuponach za „bonus do gry” zostały rozliczone oraz na saldzie bonusowym nie ma dalszych środków na grę, lub,
c) gdy minął termin ważności „bonusu do gry” lub,
d) gdy „bonus do gry” został anulowany zgodnie z Regulaminem. W przypadku, gdy „bonus do gry” zostanie anulowany, Organizator ma prawo anulować wszystkie kupony zawarte za środki pochodzące z anulowanego „bonusu do gry”, których rozstrzygniecie nastąpi po dacie anulowania „bonusu do gry”.
20. Aby skorzystać z „Freebetu”, należy po zalogowaniu do Konta Klienta i utworzeniu propozycji zakładu spełniającego warunki Promocji zaznaczyć na kuponie widoczne niebieskie pole z nazwą Darmowego Zakładu co jest równoznaczne z chęcią skorzystania przez Klienta z „Freebetu” na warunkach określonych w Regulaminie.
21. Wygrana z zakładu zawartego za „Freebet” doliczana jest do salda głównego jako zysk z zawartego zakładu (wygrana minus stawka).
22. W przypadku gdy, zakład zawarty za „Freebet” zostanie rozliczony jako zwrot stawki wówczas stawka z tego zakładu nie podlega zwrotowi.
23. W przypadku gdy zakład zawarty za „Freebet” zawiera wiele zdarzeń, wówczas zdarzenie objęte zwrotem przyjmuje kurs 1,00 i rozliczone jest zgodnie z Regulaminem zakładów tj. ewentualna wygrana pomniejszona zostaje o kurs tego zdarzenia.
24. Termin ważności „Freebetu” wynosi 3 dni i jest liczony od momentu przyznania „Freebetu”.
25. Każdorazowo, możliwość uzyskania Nagrody kończy się gdy „Freebet” zostanie rozliczony.
26. Maksymalna wygrana za „Freebet” wynosi 2 000 zł.
27. Nagroda jest nagrodą związaną ze sprzedażą premiową, nie stanowi ekwiwalentu wygranej.
28. Klientowi nie przysługuje prawo do przeniesienia nagrody na osobę trzecią.

UCZESTNICTWO W PROMOCJI

1. W Promocji mogą brać udział jedynie pełnoletnie (18+) osoby fizyczne, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, przebywające na terytorium RP, które na mocy obowiązujących przepisów prawa są uprawnione do udziału w zakładach wzajemnych urządzanych na terytorium RP.
2. Uczestnictwo w Promocji jest dobrowolne.
3. Przystąpienie do Promocji oznacza, że uczestnik zapoznał się z zasadami Promocji określonymi w Regulaminie i je akceptuje, a także zobowiązuje się ich przestrzegać.

POSTĘPOWANIE REKLAMACYJNE

1. Wszelkie reklamacje w zakresie Promocji należy przesyłać na adres mailowy bog@betfan.pl, nie później niż w terminie 14 dni od dnia zaistnienia podstawy reklamacji podając dokładny opis i powód reklamacji oraz dane osoby zgłaszającej.
2. Reklamacje rozpatrywane będą przez Organizatora w terminie do 21 dni od daty otrzymania reklamacji.
3. Organizator poinformuje Klienta o decyzji i wyniku reklamacji wysyłając odpowiedź na adres email z którego reklamacja została wysłana.

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1. Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2018, poz. 1025 z późn. zm.).
2. Regulamin Promocji dostępny jest na Stronie Internetowej Organizatora.
3. W kwestiach nieuregulowanych Regulaminem, stosuje się odpowiednio przepisy Kodeksu cywilnego, Ustawy o Grach Hazardowych oraz Regulaminu Zakładów Wzajemnych.

Dlaczego warto typować Ekstraklasę w BETFAN?

4. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w Regulaminie promocji w dowolnym czasie.
5. Organizator zastrzega sobie prawo do zakończenia Akcji w dowolnym momencie.
6. Organizator zastrzega sobie prawo podejmowania indywidualnych decyzji wykluczających poszczególnych Klientów z uczestnictwa w Akcji lub dopuszczających do udziału w Akcji.
7. Organizatorowi przysługuje uprawnienie do wykluczenia Klienta z uczestnictwa w Akcji oraz anulowania „bonusu” w szczególności w następujących przypadkach:
a. naruszenia postanowień Regulaminu lub Regulaminu Zakładów,
b. próby tworzenia kilku BETKont lub zakładania BETKont na różne dane osobowe przez tego samego Klienta lub kilku Klientów działających w porozumieniu,
c. posłużenia się przez Klienta nie należącymi do niego danymi osobowymi lub wykorzystania przez Klienta nie należącym do niego dokumentem tożsamości,
d. podjęcia przez Klienta działań mających na celu ominięcie wymagań określonych w Regulaminie dla uczestnictwa w Akcji lub w przypadku stosowania jakichkolwiek innych praktyk mających cechy wyłudzenia bonusu.
8. Każdy Klient ma prawo wziąć udział w Akcji jednokrotnie, co oznacza ograniczenie możliwości udziału w Akcji do jednego BETKonta, jednego gospodarstwa domowego, jednego adresu IP, komputera (urządzenia), adresu zamieszkania, numeru telefonu, karty kredytowej/debetowej oraz adresu miejsc publicznych (np. uniwersytet, szkoła, biblioteka, zakład pracy itp.). Ponadto „bonus” nie zostanie przyznany lub może zostać odebrany, gdy adres IP lub wykorzystane urządzenie (komputer/telefon) zostało wykorzystane dla innego BETKonta, począwszy od momentu rejestracji BETKonta do zlecenia wypłaty wygranych.
9. Przy rozstrzyganiu ewentualnych sporów, nie będą brane pod uwagę nieznajomość lub niezrozumienie przez Klienta postanowień Regulaminu.
10. W przypadku naruszenia przez Klienta któregokolwiek postanowienia Regulaminu, Organizator ma prawo natychmiast zamknąć BETkonto takiego Klienta.

Dodatkowe premie na Ekstraklasę

Legalny bukmacher BETFAN online systematycznie zaskakuje typerów atrakcyjnymi promocjami, z czego wiele dotyczy rozgrywek Ekstraklasy. Akcja "Nie traf ESA' cieszy się wśród typerów ogromną popularnością, dlatego jest przez operatora regularnie wznawiana, dając graczom szanse na atrakcyjne bonusy pieniężne i darmowe zakłady bukmacherskie.

To oczywiście tylko jeden z elementów bogatego portfolio bonusowego tego wiarygodnego bukmachera - jedną z bardzo lubianych akcji jest też promocja kursowa Matchday Boost w BETFAN, która każdego dnia pozwala grać najbardziej hitowe zdarzenia z oferty z mega podniesionymi współczynnikami bukmacherskimi, których wartość jest nawet o kilkadziesiąt procent wyższa niż w ofercie standardowej. Regularnie w promocji Matchday Boost pojawiają się również kursy na Ekstraklasę.

Zestaw nagród powitalnych na Ekstraklasę

Na typowanie ESA można też wykorzystać mega zyskowny pakiet powitalnych premii finansowych od BETFAN, który najlepiej odebrać z naszym kodem bonusowym LEGALSPORT (kod należy wpisać lub wkleić w formularzu rejestracyjnym).

LEGALSPORT - kod do najlepszego bonusu powitalnego BETFAN

Maksymalny bonus powitalny od BETFAN może wynieść nawet 1660 zł, a w skład zestawu wchodzi powitalny zakład bez ryzyka 600 zł + freebet 60 zł + bonus 100% od drugiego depozytu do 1000 zł.

FAQ - pytania i odpowiedzi

1️⃣ Jak wziąć udział w promocji "Nie traf ESA"?

By skorzystać z promocji wystarczy podczas jej trwania postawić kupon AKO na wszystkie mecze aktualnej kolejki Ekstraklasy. Jeśli wszystkie typy okażą się nietrafione, gracz weźmie udział w podziale puli nagród.

2️⃣ Ile mogę wygrać?

Wysokość nagrody uzależniona jest od ilości graczy, którzy wezmą w zabawie i nie trafią żadnego z dziewięciu meczów Ekstraklasy. Do podziału jest pula wynosząca aż 100 000 zł.

3️⃣ Czy do promocji potrzebny jest kod?

Kod LEGALSPORT jest potrzebny do aktywacji darmowego profilu bukmacherskiego w BETFAN. Jeśli masz już konto gracza, nie potrzebujesz kodu by wziąć udział w promocji.

Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

Nie traf Ekstraklasy - promocja BETFAN
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.