niedziela, 16 czerwca 2019
Najnowsze: FAME MMA w LVBET

eToto freebet 20 zł

Bonus bez depozytu eToto z kodem promocyjnym. Darmowy freebet za rejestrację eToto - promocja powitalna na czerwiec 2019 .

Spis treści
Rozwiń
 1. eToto daje bonus bez depozytu - 20 zł
 2. Zasady otrzymania bonusu eToto bez depozytu
 3. 20 zł w eToto jak odebrać
 4. Warunki darmowego bonusu eToto
 5. Jak aktywować darmowy bonus eToto
 6. FAQ - pytania o bonus eToto bez depozytu
 7. Kiedy działa promocja eToto na darmowe 20 zł
 8. Czy freebet eToto bez wpłaty można odebrać więcej niż 1 raz
 9. Jak najlepiej zagrać za bonus 20 zł od eToto
 10. Czy trzeba użyć kod promocyjny, aby odebrać bonus eToto 20 zł
 11. Bonus 20 zł eToto a inne bonusy bez depozytu - co się bardziej opłaca
 12. Jak wypłacić darmowe 20 zł z bonusu eToto
Freebet 20 zł za rejestrację eToto
eToto bez depozytu - bonus 20 zł za rejestrację

Freebet eToto 20 z l- zobacz warunki bonusu w specjalnej promocji powitalnej u bukmachera, dostępnej w aplikacji mobilnej.

  eToto darmowy bonus 20 zł  
  Freebet za darmo na czerwiec 2019  
Zakładam konto - aktywuję bonus

Z akcji promocyjnej eToto korzystają wszyscy nowi typerzy i doświadczeni gracze przechodzący od innych bukmacherów internetowych (np. forBET lub Betclic), obstawiający nie tylko piłkę nożną, ale też hokej, koszykówkę i MMA.

eToto daje bonus bez depozytu - 20 zł

Zasady promocji „25 zł na mobile”, którą dla graczy przygotował posiadający rozbudowaną ofertę bonusową operator bukmacherski eToto, są bardzo proste.

Automatycznie są do niej kwalifikowane zakłady pojedyncze LIVE rozliczone jako wygrane lub przegrane (w okresie obowiązywania promocji, czyli do odwołania), postawione za co najmniej 50 zł w gotówce, z kursem minimalnym 1,95, postawione na urządzeniu mobilnym (telefon lub tablet).

Po rozliczeniu takiego kuponu na koncie gracza pojawi się odpowiedni pop-up – wystarczy kliknąć button „zatwierdź”, a freebet 25 zł zostanie przypisany do konta nie później niż w ciągu 72 godzin. Freebet uprawnia do postawienia zakładu bez żadnych kosztów, przy czym ewentualna wygrana jest oczywiście pomniejszana o kwotę freebetu.

Zasady otrzymania bonusu eToto bez depozytu

Freebet eToto za rejestrację albo inaczej od zalogowania na świeżo otwartym koncie internetowym eToto, jest przydzielany automatycznie po spełnieniu warunków regulaminowych bukmachera. Zgodnie z instrukcją eToto, freebet 20 zł jest przyznawany za zrealizowanie rejestracji Indywidualnego Konta Klienta (IKK) na stronie internetowej (etoto w domenie .pl - wymagania prawne dla każdego legalnego bukmachera).

Kolejnym etapem realizacji warunków otrzymania freebetu 20 zł od eToto jest pozytywna weryfikacja tożsamości grającego (trzeba być pełnoletnim), na podstawie skanu lub zdjęcia dokumentu stwierdzającego tożsamość - może być to polski dowód osobisty lub paszport polskiego obywatela. Warto pamiętać, że od 2009 roku wszystkie paszporty zawierają dane biometryczne (wizerunek twarzy,
odciski palców), ale nie są one widoczne na skanie - może je odczytać tylko komputer z oryginału.

Kod promocyjny eToto na bonus 20 zł bez depozytu
Bonus bez depozytu eToto - kod promocyjny do aktywacji

Po spełnieniu wyżej opisanych warunków eToto do bonusu 20 zł, klient otrzyma na swoje konto  w eToto, na saldo bonusowe - specjalną premię 20 zł, który eToto nazywa w regulaminie talonem (a STS swój bonus bez depozytu nazywa voucherem, natomiast w Betclic nagroda za rejestrację to po prostu freebet 20 zł).

Podsumowując zasady darmowego bonusu 20 zł od eToto za rejestrację i bez wpłaty kasy, to mamy do realizacji 3 punkty, aby bonus szybko otrzymać:
1. przejście do Etoto z linka aktywującego bonus bez depozytu [ tu masz ten link: eToto darmowy bonus 20 zł ]
2. prawidłowe wypełnienie formularza rejestracyjnego, podanie danych osobowych i załączenie wyrażnych skanów dowodu lub paszportu
3. aktywowanie konta, weryfikacja przez konsultanta eToto i przydzielenie bonusu na darmowe zakłady

20 zł w eToto jak odebrać

W promocji mogą wziąć udział pełnoletni gracze posiadający ważny dowód lub paszport wydany dla obywatela Rzeczypospolitej Polskiej, którzy wcześniej nie korzystali z promocji „eToto bonus powitalny z kodem promocyjnym”. Jeśli nie masz jeszcze konta internetowego u legalnego i bezpiecznego bukmachera eToto (IKK), to podczas rejestracji wykorzystaj specjalny kod bonusowy promocji eToto - jest to kod: LEGALSPORT. Można go wpisać lub wkleić w formularzu rejestracyjnym, zakładając konto mobilnie z komórki na Androidzie (Samsung, Huawei, LG) lub IOS (iPhone, iPad) lub przeglądarki komputera stacjonarnego z systemem Windows lub Linux.

Ten kod promocyjny jest unikalny i ekskluzywny, bowiem działa nie tylko w eToto, ale u wszystkich legalnych, najlepszych i najważniejszych bukmacherów w Polsce, gwarantując maksymalne, ponadstandardowe bonusy w promocjach VIP dla najlepszych klientów.

Standardowy bonus powitalny eToto jest mało atrakcyjny, natomiast z kodem promocyjnym możesz go zwiększyć o bonus eToto 20 zł , dzięki czemu zyskasz dodatkowe pieniądze na zakłady sportowe i bukmacherskie!

Nie czekaj, załóż konto w eToto, klikając w link referencyjny i aktywując automatyczny system promocyjny "freebet 20 zł eToto" i specjalny kod bukmacherski na darmowy bonus:

  Bonus 20 zł bez depozytu eToto <== klik!  

eToto Zakłady Bukmacherskie często modyfikuje swoje promocje bukmacherskie, w tym także oferty specjalne na freebety i bonusy bez depozytu. Może się zdarzyć, że w danym momencie obowiązuje inna promocja powitalna niż opisana tutaj. Aktualna lista promocji eToto na czerwiec 2019 znajduje się w sekcji Bonusy i promocje eToto .

Warto posiadać konto w eToto, bowiem ten wyspecjalizowany w piłce nożnej legalny bukmacher regularnie organizuje promocje z bonusami dla stałych graczy i aktywnych typerów. Z okazji ważnych spotkań ekstraklasy, NBA czy Ligi Mistrzów uruchamia specjalne nagrody, freebety i bonusy promocyjne o nominale 20 zł, 30 zł lub 50 zł, informując o tym fakcie graczy drogą mailową lub przez sms, zatytułowane często: "Nowa promocja eToto - darmowy zakład + 50 zł" albo "Bonus 100% od 200 zł + 10 zł freebetu". Posiadając aktywne indywidualne konto klienta eToto, możesz liczyć również na nową promocję bonusową  "Darmowy bonus 50 zł na zakład".

Warunki darmowego bonusu eToto

Bardzo ciekawie są rozwiązane warunki eToto dla bonusu 20 zł. W przeciwieństwie do innych topowych bukmacherów, spece od akcji reklamowych i unikalnych promocji eToto wymyślili bardzo łatwe do spełnienia warunki dla grającego za bonus 20 zł.

Krótki opis warunków dla bonusu 20 zł dla nowo rejestrujących się graczy:

Warunek 1.
brak warunku obrotu, co oznacza że do wypłaty wymagana jest jedynie wygrana wyższa niż wartość freebetu, bowiem przed wypłatą eToto odejmie od bonusu początkową wartość przyznanego freebetu. 
Warunek 2. Minimalna ilość zdarzeń na kuponie za bonus rejestracyjny: 3
Warunek 3. Minimalny kurs na każde zdarzenie na wspomnianym kuponie za freebet eToto wynosi 1.30, a minimalny kurs ogólny na kuponie nie może być mniejszy niż 2.20 (1.30 x 1.30 x 1.30 to 2.197 w zaokrągleniu to właśnie 2.20).

Bonus 20 zł eToto nie jest uwarunkowany czasem realizacji 30 dni, co oznacza że możemy wykorzystać bonus 20 zł dziś, jutro albo za miesiąc - do tego czasu bonus będzie aktywny na saldzie bonusowym na IKK w eToto. Trzydziestego pierwszego dnia od uruchomienia promocji, niewykorzystany bonus 20 zł wg regulaminu promocji "Freebet 20 zł eToto" zostanie skasowany. Bonus nie będzie mógł być ponownie aktywowany, nawet po kontakcie z centrum pomocy eToto - tak wynika z regulaminu bukmachera.

Na przykładzie kuponu AKO za "freebet eToto 20 zł", uruchomienie i wypłata darmowego talonu eToto wygląda następująco:

Przyznany został bonus początkowy 20 zł, gracz nie dokonał przelewu i nie wniósł  żadnego depozytu za swoją kasę, postawił natomiast kupon za cały bonus 20 zł otrzymany od bukmachera (w domyśle chciał ograć eToto). Kurs na kuponie AKO z trzema zdarzeniami wyniósł 5.00 ( pierwsze zdarzenie z kursem 1.50 x drugie zdarzenie z kursem 1.75 x trzecie zdarzenie z kursem 1.90 = 4.97 , na kuponie będzie 5.00). 

20 zł na kuponie z kursem 5.00 dało wygraną 88 zł (nie jest to 100 zł jakby wynikało z prostego przeliczenia 5.00 x 20 zł, bowiem wcześniej został odjęty podatek 12%, w efekcie mamy 20 zł minus 12% co daje 17,6 zł, które mnożymy x 5.00).

Wygrana 88 zł pojawiła się na naszym koncie i możemy realizować wypłatę wygranej od freebetu, natomiast zgodnie z regulaminem trzeba odliczyć 20 zł bonusu jaki otrzymaliśmy od początku od eToto).

Po tych wszystkich operacjach, system komputerowy eToto obliczający bonusy i wygrane, pozwoli na realizację przelewu i wypłatę bonusu w wysokości 66 zł na nasze konto w banku (w mBanku, ING czy banku Millennium - nie mylić z bukmacherem Milenium).

Wychodzi na to, że dostaliśmy eToto bonus 20 zł, a po prawidłowym typowaniu i rozliczeniu kuponu online, w kieszeni mamy 66 zł żywej gotówki z wygranej w eToto Zakłady Bukmacherskie za bonus 20 zł.

Udało się w eToto (ograliśmy buka), więc warto odebrać więcej darmowych freebetów 20 zł u innych bukmacherów (procedura jest podobna). Rekomendujemy darmowy bonus Fortuna 20 bez depozytu, do kompletu nagród powitalnych dostępnych zaraz po rejestracji z kodem promocyjnym warto dorzucić bonus z listy TOP5 - freebet bez wpłaty w Betclic Polska . Trzeci bonus 20 zł do uzupełnienia kolekcji bonusów startowych od najlepszych polskich bukmacherów internetowych to freebet LVBET (Las Vegas Bet), przyznawany na prośbę mailową - ten bonus LVBET z mnożnikiem x20 można aktywować w sekcji LVBET bonusy z kodem promocyjnym.

Jak aktywować darmowy bonus eToto

Bezpłatny voucher eToto 20 w swojej konstrukcji jest niezwykle prosty do aktywacji i odbioru. Jedyny warunek do uruchomienia gratisowego bonusu eToto to aktywowanie linka promocyjnego z oferty eToto na czerwiec 2019 (można tutaj: link do promocji eToto freebet ), potem prawidłowe wypełnienie formularza eToto i zatwierdzenie całej procedury wraz ze zgodą na otrzymanie bonusu. Szybko i łatwo odbierasz bonus, w ciągu kilku minut pod odbiorze stawiasz darmowe zakłady - mobilnie z komórki lub z kompa.

  Freebet 20 zł eToto  
   Aktywuję bonus w promocji VIP  
  Przechodzę do eToto >  

Na zdeterminowanych i tych dla których uśmiecha się fortuna, czeka drugi freebet eToto - od depozytu. Nie zmienia to założeń i warunków, bowiem zarówno pierwszy freebet 20 zł jak i drugi freebet 20 zł jest doliczany do rachunku po rejestracji konta. Ważne, abyś nie kombinował tworząc kilka kont, bowiem za multikonto eToto może Was wykluczyć z promocji freebetowej. Multikonto to potoczna nazwa sytuacji, kiedy gracz z tego samego komputera i numeru IP zakłada konta na członków rodziny (babcia, dziadek, mama, tata, itp). Kiedy system informatyczny eToto wykryje taki przypadek, może nie aktywować freebetu i zamknąć konto.

FAQ - pytania o bonus eToto bez depozytu

Bonus eToto 20 zł jedynie za zarejestrowanie nowego konta jest prosty do realizacji, natomiast dla ułatwienia i wyjaśnienia wszelkich wątpliwości podajemy, odpowiedzi na najczęstsze pytania grających związane z tym pakietem powitalnym eToto bez depozytu.

Kiedy działa promocja eToto na darmowe 20 zł

Ta genialna promocja na darmowe zakłady eToto jest cały czas aktualna. Kampania eToto na bonusy bez depozytu działa do odwołania.
W sytuacji kiedy warunki lub kwoty darmowych bonusów eToto zostaną zmienione, aktualne informacje o terminie ważności bonusu pojawią się w sekcji : eToto bonus bez depozytu. W tym dziale z bonusami za założenie konta bez wymaganej wpłaty depozytu, ujęte są nie tylko aktywne promocje bukmacherskie eToto, ale również porównywalne darmowe bonusy LVBET 20 z kodem promocji.

Do kolekcji darmowych talonów (voucherów) z zestawienia bukmacherskiego najlepszych bonusów bez depozytu TOP5 możecie dorzucić działającą promocję Fortuna freebet 20 - ta promocja także działa (online, na stronie eFortuna).

Czy freebet eToto bez wpłaty można odebrać więcej niż 1 raz

Dobre pytanie, często się pojawiające;) Odpowiedź zadowoli, każdego kibica piłki nożnej i fana eToto. Tak, freebet bukmachera eToto można odebrać więcej niż jeden raz. Jest to możliwe w takich sytuacjach:
- po założeniu konta przyznany został freebet eToto bez depozytu tylko za rejestrację - to początek 
- drugi freebet można odebrać po złożeniu depozytu za nie mniej niż 40 zł, wartość darmowego bonusu do odbioru to znowu 20 zł
- kolejne freebety można odbierać cyklicznie w ramach organizowanych promocji eToto: Nocne Granie, Kornery, Typuj Naszą, na mecze Ligi Mistrzów itp Zwykle są to freebety o nominałach od 10 do 50 zł, w zależności od dnia tygodnia i rangi wydarzenia. Najwięcej bonusów 20 zł lub 50 zł można odbierać w weekend - sobota i niedziela to najlepsze dni na zgarnięcie kolejnego freebetu (więcej bonusów i promocji eToto w sekcji z ofertami promocyjnymi)

Jak widzicie, bukmacher eToto sowicie nagradza lojalnych  i regularnych grających, więc freebet można odbierać sporo więcej razy niż 1, w zasadzie nie ma limitu odbioru freebetów eToto.

Jak najlepiej zagrać za bonus 20 zł od eToto

Czy trzeba użyć kod promocyjny, aby odebrać bonus eToto 20 zł

Bonus eToto w promocji wymaga użycia specjalnego linka promocyjnego (to ten: link do freebetu eToto), który rejestruje przejście gracza od partnera VIP (takim partnerem eToto jest Legalsport.pl) i automatycznie aktywuje formularz na wpisanie kodu promocyjnego eToto. 

Po przejściu, trzeba wpisać na formularzu unikalny kod promocyjny eToto (wpisujesz: LEGALSPORT) - dzięki temu zyskujesz gwarancję 100% udziału w aktualnej promocji powitalnej eToto.

Bonus 20 zł eToto a inne bonusy bez depozytu - co się bardziej opłaca

Dwie dyszki bonusu eToto to pakiet standardowy na polskim rynku internetowych zakładów bukmacherskich. Inne bonusy bez wpłaty i obowiązkowego depozytu mogą mieć niższe lub wyższe nominały np 10 zł w Totalbet lub 30 zł w STS. Tak naprawdę opłaca się wygenerować i wykorzystać każdy darmowy bonus, jaki jest dostępny.

Pełne zestawienie freebetów bez depozytu od najlepszych legalnych polskich bukmacherów znajdziesz w sekcji: Bonusy bez depozytu. Możesz porównać warunki obrotu, warunki stawiania kuponów i warunki wypłaty - sprawdź co się najbardziej opłaca.

Jak wypłacić darmowe 20 zł z bonusu eToto

W części Warunki darmowego bonusu eToto opisaliśmy wymagania do tego, aby freebet eToto mógł być wypłacony. Na pytania grających, o to jak wypłacić odpowiedź obejmuje węższy zakres - co trzeba zrobić na koncie użytkownika eToto, aby wypłacić bonus.

Bonus eToto automatycznie księguje się na saldzie depozytowym, po aktywacji freebetu za pomocą okienka pop up z informacją: Zostałeś uprawniony do skorzystania z oferty. Czy chcesz ją otrzymać? Jeśli zatwierdzisz i postawisz kupon, który okaże się trafiony, to możesz od razu wypłacić wygraną pomniejszoną o kwotę freebetu. Pamiętaj, że ten bonus eToto nie wymaga obrotu - tym się wyróżnia in plus spośród innych freebetów. Zlecenie wypłaty na Twoje konto bankowe uruchamiasz w profilu gracza.

Inni czytali również

Komentarze i opinie (2)

eToto freebet 20 zł
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Wisnia
07.01.2019, godz. 15:51
etoto bez freebeta, ale pzbuk ma 50 zł freebetu, choć w zasadzie to comeon, ale nazywa sie cherry ;)
KrisRonaldo
13.06.2019, godz. 07:05
freebet 40 zł od etoto jest lepszy od zakładu w pzbuk - na stronce pzbuczka pojawia sie freebet i znika - tak nie powinno być - etoto lepsze bo caly czas rozdaje kase
Zgłoś uwagi do strony
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.