niedziela, 9 maja 2021
Najnowsze: Jakie kursy ma Superbet

Super Extra w Superbet - najlepsze kursy online na faworytów

Superbet regularnie podnosi kursy na zakłady. Typy na faworytów można stawiać też na niskiej marży.

Bonus 584 zł na tekst mega kursów W skład premii wchodzi m.in. bonus bez ryzyka 500 zł oraz freebet od depozytu 34 zł
Spis treści
Rozwiń
 1. Super Extra Superbet
  1. Warunki promocji - jak skorzystać z wysokich kursów online?
  2. Przykładowy kupon w ramach premii kursowej
  3. Obrót bukmacherski - czy wygrane trzeba obracać?
 2. Jak znaleźć wysokie kursy "Super Extra"?
  1. Strona internetowa
  2. Aplikacja mobilna
 3. Dodatkowe bonusy do promocji "Super Extra"
 4. FAQ: Pytania o bonus kursowy "Super Extra"
Promocja Superbet z gwarancją najwyższych kursów bukmacherskich na rynku na faworytów

To proste, ten organizator zakładów sportowych, z oficjalną licencją Ministerstwa Finansów, za pomocą stałej promocji "Super Extra" dostarcza swoim klientom najkorzystniejsze na polskim rynku współczynniki na niekwestionowanych faworytów.

Freebet 34 zł na mega kurs
Darmowy zakład dostępny po rejestracji z kodem LEGALSPORT

Dzięki tej innowacyjnej i realnie zyskownej premii kursowej online, każdy obstawiający, na przykład przez internet, może regularnie, na extra preferencyjnych warunkach, typować na swoich indywidualnych kuponach bukmacherskich AKO oraz SYSTEM mecze z udziałem drużyn, które regularnie zwyciężają. W Superbet Zakłady Bukmacherskie bez problemów zagracie po naprawdę korzystnych mnożnikach wygrane m.in. FC Barcelony, Realu Madryt, Liverpoolu oraz Los Angeles Lakers, Pittsburgh Steelers i Boston Bruins.

Wysokie kursy na faworytów w Superbet- atrakcyjne współczynniki można grać na prostym AKO- mega typy można wrzucać też na kupony SYSTEM

Wysokie kursy na faworytów w Superbet
- atrakcyjne współczynniki można grać na prostym AKO
- mega typy można wrzucać też na kupony SYSTEM

TYPUJĘ w

Warto zaznaczyć, że atrakcyjne kursy na faworytów w Superbet obejmują nie tylko wielkie sportowe firmy, wchodzące w skład na przykład Premier League, La Ligi czy NBA, NFL i NHL, ale również mniejsze drużyny regularnie inkasujące punkty za zwycięstwa. Oznacza to, że typerzy mają u tego buka sporą dowolność w tym, na jakich faworytów - inaczej pewniaków - obstawiają. Jak dokładnie wyglądają warunki promocji "Super Extra" i jak postawić kupon za bonus na wysokie kursy? Serdecznie zapraszamy do lektury!

Super Extra Superbet

Niezwykle ceniona przez regularnych typerów superbetowska promocja "Super Extra" należy do grona bonusów odnawialnych. W rezultacie codziennie w ofercie bukmacherskiej tego operatora online znajdziecie listę spotkań z udziałem najlepszych drużyn i zawodników, w zróżnicowanych dyscyplinach, w których kursy na faworytów są lepsze niż u legalnej konkurencji! Przykład oferty "Super Extra" możecie znaleźć na poniższym zdjęciu.

Oferta Super Extra w Superbet Zakłady Bukmacherskie - wysokie kursy na faworytów

Czy kursy w Superbet na faworytów są faktycznie najkorzystniejsze na polskim rynku zakładów? Sprawdzimy to na przykładzie spotkania Leicester City - Fulham FC w ramach angielskiej Premier League. W Superbet zwycięstwo popularnych "Lisów" zostało opatrzone współczynnikiem bukmacherskim 1,62. Ten sam typ w superofercie STS został obłożony kursem 1.57, a w Fortunie 1.54, tak więc gołym okiem widać, że Superbet wypada w tym przypadku najlepiej i faktycznie ma najlepsze kursy na mecze z listy "Super Extra".

Warunki promocji - jak skorzystać z wysokich kursów online?

Aby skorzystać z internetowej oferty "Super Extra", która działa również w punktach stacjonarnych tego koncesjonowanego buka, należy zawrzeć zakład bukmacherski składający się z minimum 6 zdarzeń: pięć typów z normalnej oferty + jeden zakład z listy "Super Extra". Dodatkowo trzeba pamiętać, że wszystkie selekcje ze standardowej oferty muszą posiadać kurs nie mniejszy niż 1,10. I to wszystko!

Oferta SUPER EXTRA to:- najlepsze na rynku przedmeczowe kursy na tzw. pewniaków, - możliwość łączenia z ofertą Super Mecz ,- możliwość zagrania mega kursów na kuponach SYSTEM.

Oferta SUPER EXTRA to:
- najlepsze na rynku przedmeczowe kursy na tzw. pewniaków,
- możliwość łączenia z ofertą Super Mecz ,
- możliwość zagrania mega kursów na kuponach SYSTEM.

GRAM w

Kluczowe w regulaminie tej promocji od Superbet jest również to, że w grupie normalnych selekcji mogą znaleźć się mecze wybrane do oferty "Super Mecz". W efekcie Wasze wygrane na kuponach multi, które znane są również pod nazwą akumulowane, będą jeszcze bardziej okazałe. Oczywiście oferta działa także na kuponach systemowych, co jeszcze bardziej podnosi Wasze szanse na ogranie bukmachera.

Oferta "Super Extra", podobnie jak inne stałe promocje od operatora Superbet Zakłady Bukmacherskie, aktywna jest nie tylko na stronie internetowej www.superbet.pl, ale również na aplikacji mobilnej na telefon komórkowy, która działa zarówno na systemie operacyjnym Android, jak i na iOS. Dostęp do listy z podwyższonymi kursami "otwarty" jest przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu.

Przykładowy kupon w ramach premii kursowej

Promocja na wysokie kursy bukmacherskie w Superbet wygląda na bardzo prostą, i w rzeczywistości taka jest, ale mimo wszystko zaprezentujemy Wam ją na prostym przykładzie. Tak, abyście bez żadnych niedomówień mogli z niej w sposób optymalny skorzystać. Jak przygotować kupon bukmacherski przez internet do promocji "Super Extra"?

Kupon w ramach bonusu Super Extra w Superbet Zakłady Bukmacherskie

Na przygotowanym przez nas zakładzie internetowym, który znajdziecie po lewej stronie ekranu lub poniżej, jeżeli korzystacie z telefonu komórkowego lub tabletu, znalazło się w sumie sześć typów, a więc potrzebne minimum. Jedna selekcja to zakład "Super Extra" - mecz ligi angielskiej Leicester City vs Fulham, a pozostałe pięć to pozycje ze standardowej oferty.

Kurs ogólny, inaczej współczynnik łączny, na naszym promocyjnym superbetowskim kuponie wynosi aż 4.21, dzięki temu ostateczna wygrana przekracza, przy stawce tylko 100 zł, aż 350 zł. Ten zakład w ramach promocji podwyższającej kursy mógł zostać zawarty przez internet u tego buka, ponieważ każdy typ z normalnej oferty bukmacherskiej spełnia warunek kursu minimalnego (współczynnik min. 1,10).

stawiam kupon ako w superbet
Zawarcie zakładu możliwe jest po rejestracji z naszego linku

Oczywiście dobór stawki pojedynczego zakładu oraz typów na kupon jest w pełni dobrowolny i zależy w pełni od upodobań typujących. Nasze selekcje zaprezentowane na powyższym zakładzie bukmacherskim są w stu procentach podglądowe, tak więc nie należy traktować ich jako rekomendacja inwestycyjna. Wiecie już, jak wygląda regulamin promocji "Super Extra" i jak w praktyce prezentuje się konstruowanie kuponu, tak więc teraz czas najwyższy sprawdzić, czy wygrane z premią pieniężną należy w Superbet obracać. Czy bonus "Super Extra" ma wpisany obrót?

Obrót bukmacherski - czy wygrane trzeba obracać?

Wszystkie wygrane uzyskane w ramach bonusu kursowego "Super Extra" nie podlegają obrotowi. Oznacza to, że każda nagroda pieniężna zgarnięta za tę promkę trafia bezpośrednio na saldo depozytowe (główne), z którego w każdej chwili można wypłacić gotówkę (o ile nie postawicie kuponu za bonus, który posiada obrót). Przypominamy, że przelew wychodzący z Superbet można zrealizować na kilka sposobów. Do najpopularniejszych należą: karta płatnicza, Skrill, Neteller oraz Paysafecard i tradycyjny przelew bankowy.

Jak znaleźć wysokie kursy "Super Extra"?

Podwyższone i ulepszone do maksimum kursy bukmacherskie w Superbet można wrzucać na swoje kupony sportowe online na dwa sposoby. Poniżej przedstawimy obie wersje: jedna dla strony internetowej oraz druga dla aplikacji mobilnej. Przypominamy, że obie wersje oferty "Super Extra" oparte są na jednym systemie informatycznym, tak więc bez względu na Wasz wybór urządzenia dostaniecie identyczny zestaw typów i kursów online.

Strona internetowa

Jak postawić wysokie kursy bukmacherskie w Superbet na stronie internetowej w przeglądarce? Już wszystko tłumaczymy krok po kroku. Po wejściu na witrynę online tego operatora internetowego musicie przejść do działu sport (obok znajdują się zakłady LIVE oraz sporty wirtualne), a następnie spojrzeć na lewy panel informacyjny. Zobaczycie na nim zakładkę "Super Oferta", w którą musicie wejść.

Gdzie znaleźć ofertę z super kursami w Superbet Zakłady Bukmacherskie

Po otwarciu strony szukacie na liście rozdziału z typami "Super Extra". Użyliśmy słowa szukacie, ponieważ w dziale z Super Ofertą znajdują się również między innymi typy "Super Mecz" czy selekcje "Top 10". Jak dodać konkretną pozycję z kursem bukmacherskim na kupon? Po zlokalizowaniu swojej selekcji klikacie na nią lewym przyciskiem myszy i to wszystko. Typ z dobrym współczynnikiem automatycznie wskoczy na Wasz szkic zakładu, który znajduje się po prawej stronie.

Aplikacja mobilna

Identyczny schemat obowiązuje przy puszczaniu kuponów internetowych przez aplikację do betowania od Superbet Zakłady Bukmacherskie, która zbiera bardzo dobre recenzje [szczegółowe opinie o Superbet znajdziecie TUTAJ]. Wystarczy na górnym panelu odszukać zakładkę z napisem "superoferta", którą widzicie na poniższym banerze, a następnie znaleźć sekcję z typami "Super Extra". Jedno kliknięcie na współczynnik spowoduje automatyczne dodanie pozycji na podglądowy szkic kuponu.

Baner z bonusami od bukmachera Superbet Zakłady Bukmacherskie

Zaznaczamy i przypominamy, że na jednym kuponie bukmacherskim może znaleźć się tylko jeden typ z podwyższonym współczynnikiem w ramach tej promocji. Naturalnie, korzystanie z Superbet App jest w stu procentach darmowe. Jeżeli jesteśmy przy bezpłatności, to warto nadmienić, że extra udoskonalone kursy u tego bukmachera można w łatwy sposób przetestować za darmo. Jak postawić darmowy kupon w Superbet?

Dodatkowe bonusy do promocji "Super Extra"

Atrakcyjne kursy bukmacherskie na pewniaków w ramach benefitu "Super Extra" można obstawić za własny kapitał lub za zestaw darmowych bonusów, który można zgarnąć podczas rejestracji z linku aktywacyjnego z naszym zaszytym kodem promocyjnym [ LEGALSPORT ]. Bezpieczne przejście do bukmachera Superbet znajduje się między innymi na poniższym banerze, wystarczy tylko w niego kliknąć.

Kod promocyjny do Superber - baner z przekierowaniem

Za jakie dokładnie bonusy startowe można zagrać super wysokie współczynniki w Superbet? W paczce powitalnych prezentów znajduje się nie tylko bonus za depozyt 50 zł, ale również cashback 500 zł oraz freebet od depozytu 34 zł. Jeżeli interesuje Was instrukcja, jak odebrać ekskluzywne bonusy na start w Superbet, to więcej info znajdziecie TUTAJ. W tym momencie możemy zdradzić, że rejestracja u tego buka trwa dosłownie 120 sekund ;) Wiecie już wszystko o promocji kursowej "Super Extra", tak więc nie pozostaje nam już nic innego, jak tylko życzyć Wam powodzenia i wysokich wygranych na kuponach bukmacherskich!

FAQ: Pytania o bonus kursowy "Super Extra"

W tej sekcji tekstowej znajdziecie listę z najczęściej pojawiającymi się pytaniami dotyczącymi kursowego benefitu "Super Extra", który znaleźć można u licencjonowanego bukmachera Superbet.

1️⃣ Co to jest bonus kursowy "Super Extra" w Superbet?

Promocja "Super Extra" u bukmachera online Superbet to bonus, który umożliwia zagranie typu na faworyta po najwyższym kursie na rynku. Szczegóły dotyczące mega kursów znajdziecie TUTAJ.

2️⃣ Z jakimi promocjami łączy się bonus "Super Extra"?

Premie kursową w Superbet można łączyć między innymi z promocją "Super Mecz". Aktywować obie promocje Superbet możecie W TYM MIEJSCU.

3️⃣ Czy wygrane z premii "Super Extra" trzeba obracać?

Wygrane z promocji nie podlegają obrotowi i można je od razu wypłacić na konto w banku, o ile nie postawicie kuponu za bonus, który ma w regulaminie zapisany obrót.

4️⃣ Za jakie bonusy można postawić kupon z typem na "Super Extra"?

Jeżeli chcecie postawić kupony z atrakcyjnymi kursami na faworytów za darmowy bonus, to polecamy Wam bezpłatną rejestrację w Superbet z naszego linku >> Zakładam nowe konto w Superbet. Wówczas zgarniecie mega pakiet premii gotówkowych o łącznej wartości 584 zł. W ramach pakietu zdobyć można np. bonus bez ryzyka 500 zł freebet od depozytu oraz 34 zł.

5️⃣ Czy kupon z kursem "Super Extra" można postawić za freebet?

Tak, jeżeli założycie nowe konto do betowania w Superbet z naszego linku przekierowującego (tutaj jedno z wielu przejść do buka), to wówczas będziecie mogli postawić kursy z promocji "Super Extra" za darmowy zakład bez dodatkowego depozytu.

Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

Super Extra w Superbet - najlepsze kursy online na faworytów
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.