poniedziałek, 8 sierpnia 2022
Najnowsze: KSW 73: typy bukmacherskie

SuperSpin w Superbet - codzienny bonus

Dodatkowe bonusy pieniężne z koła fortuny.

Superspin w Superbet | Zarejestruj się
Zakręć kołem szczęścia - odbieraj darmowe nagrody
Spis treści
Rozwiń
 1. Co to jest i na czym polega Super Spin?
 2. Jak wziąć udział w promocji Spin Superbet?
  1. Kiedy i ile razy mogę zakręcić kołem?
 3. Jaki bonus mogę otrzymać dzięki Super Spinowi?
  1. Co w przypadku wylosowania nagrody?
 4. Jakie są szanse na trafienie nagrody?
  1. Kiedy bonus pojawi się na moim koncie?
 5. Zasady obrotu bonusami
  1. Zasady obrotu bonusem jeżeli na Super Spinie wylosujemy „Wirtualne Bonus”
  2. Zasady bonusu jeżeli w SuperSpinie trafimy na „JackPot 2.500 PLN”
  3. Obrót bonusem w przypadku wylosowania w SuperSpinie „Gry Karciane Bonus”
 6. „Wpłać 50, odbierz 50” ogólne zasady
  1. Warunki obrotu
 7. Przykładowe możliwości dodatkowych wygranych
 8. Koło Fortuny Superbet + inne promocje dla nowych typerów
  1. Chcesz SuperSpin? Załóż darmowe konto
 9. Jaki bukmacher internetowy ma podobną promocję ?
  1. Porównanie ofert, który spin lepszy?
 10. Regulamin i zasady promocji
  1. 2. Uczestnictwo w Promocji „SuperSpin”
  2. 4. Zasady Obrotu Bonusem „Bonus Sport”, „ Super Sport Bonus”, „Mega Sport Bonus”
  3. 5. Zasady Obrotu Bonusem „Wirtualne Bonus” - Wirtualne Piłka Nożna (Golden Race)
  4. 6. Zasady Obrotu Bonusem „JackPot 2.500 PLN”
  5. 7. Zasady przyznania i obrotu bonusem „Wpłać 50, odbierz 50”
  6. 8. Zasady Obrotu Bonusem „Gry Karciane Bonus”.
 11. FAQ - pytania o Super Spin
Superbet Zakłady Bukmacherskie
 • Zakład bez ryzyka 1300 zł (cashback)
 • Bonus 200 zł za wpłatę (100% od depozytu)
 • Freebet 34 zł od depozytu

1534 zł

SuperBet kod promo: LEGALSPORT
Odbieram
SuperBet kod promo: LEGALSPORT

Lubisz zdobywać dodatkowe środki finansowe na obstawianie zakładów u bukmachera? W Superbet to bardzo proste! Wystarczy, że wykonasz obrót SuperSpinem, a otrzymasz szansę na zdobycie wielu nagród, które możesz przeznaczyć na dalsze typowanie. Dzięki temu możesz obstawiać swoje ulubione wydarzenia sportowe jak Ligę Mistrzów, Ligę Europy czy też Mistrzostwa Świata w siatkówce, wybór należy do Ciebie.

SuperSpin w Superbet - zakręc i zdobądź nagordy
Zakręc kołem fortuny w Superbet i zdobądź prezenty

Każdego dnia czeka na Ciebie jeden szczęśliwy los, sprawdź i przekonaj się sam w jak prosty sposób możesz zdobyć dodatkową gotówkę. Nie musisz wykonywać żadnych dodatkowych czynności, wystarczy aktywne konto u legalnego bukmachera Superbet.

Co to jest i na czym polega Super Spin?

SuperSpin jest to koło fortuny u zaufanego bukmachera Superbet. Koło fortuny jest dostępne jeden raz dziennie, każdego dnia i przeznaczone jest dla w pełni zarejestrowanych graczy Superbet.

SuperSpin polega na zakręceniu kołem szczęścia, które wyświetli się automatycznie po zalogowaniu się na swoje konto. Należy pamiętać, że spin wyświetli się przy pierwszym logowaniu danego dnia (czyli po godzinie 00:00). Należy wybrać button zakręć kołem i poczekać na los szczęścia. Wysokość bonusu Super-Spin jest zależna od tego, w którym miejscu zatrzyma się wskaźnik na polu koła.

Jak wziąć udział w promocji Spin Superbet?

Podstawowym wymogiem, aby wziąć udział w promocji jest pełna rejestracja konta. O rejestracji w Superbet możesz dowiedzieć się w dalszej części artykułu oraz TUTAJ. Gracze, którzy nie dokonali pełnej rejestracji konta w ciągu 72h od założenia konta gracza nie będą mogli wziąć udziału w promocji do momentu pozytywnego zakończenia procesu weryfikacji konta.

Kiedy i ile razy mogę zakręcić kołem?

Kołem fortuny typer może zakręcić raz dziennie (przy pierwszym logowaniu) to jest między godziną 00:01, a 23:59. W takim wypadku w ciągu tygodnia od poniedziałku do niedzieli gracz zyskuje aż 7 możliwości trafienia nagrody.

Przykład:

Gracz loguje się na swoje konto we wtorek o godzinie 12:00. Kręci kołem, po obrocie wykorzystuje tego dnia  swoje szanse. Kolejna okazja na zakręcenie to środa, godzina 00:01.

Jaki bonus mogę otrzymać dzięki Super Spinowi?

Bonus zależny jest od tego, w którym miejscu zatrzyma się wskaźnik na polu koła. Najwyższy bonus jaki możemy otrzymać dzięki Super Spinowi to JackPot w kwocie 2500zł, a najmniejszy to Sport Bonus w wysokości 5 zł.

Nagrody w loterii Super Spin:

 • „Sport Bonus” wynosi 5 PLN,
 • „Super Sport Bonus” wynosi 10 PLN,
 • „Mega Sport Bonus” wynosi 30 PLN,
 • „Wirtualne Bonus” wynosi 5 PLN,
 • „Jackpot 2.500 PLN” wynosi 2.500 PLN,
 • „Wpłać 50, odbierz 50” wynosi 50 PLN, jeśli w dniu, w którym wylosowana została ta nagroda, zostanie dokonany depozyt w kwocie 50 PLN,
 • „Gry Karciane Bonus” wynosi 10 PLN,
 • „Brak wygranej” wynosi 0 PLN.

Bukmacher Superbet ustalił 7 pól, w których możemy wygrać bonus. Na kole fortuny znajduje się również jedna neutralna pozycja, w której typer ani nic nie wygrywa, ani nic nie traci.

Co w przypadku wylosowania nagrody?

Jeżeli los szczęścia nam sprzyjał i trafiliśmy nagrodę to należy zaakceptować ją w ciągu 24 godziny (48 godzin w przypadku bonusu „JackPot 2.500 PLN”), od zaksięgowania go na Koncie Gracza. W  przeciwnym razie bonus wygaśnie automatycznie.

Bonus należy zaakceptować poprzez wybranie przycisku „Akceptuj” na powiadomieniu, które typer otrzyma podczas logowania do konta.

Jakie są szanse na trafienie nagrody?

Zakłady bukmacherskie Superbet ustaliły proporcjonalnie, że największe szanse mamy na zdobycie bonus "Bonus Sport", a najmniejsze na "JackPot", oczywiście jest to związane z wysokością wygranych. Im wyższa możliwa kwota do zdobycia, tym mniejsza szansa na wylosowanie bonus w Spinie. 

Jaka jest szansa na wygranie nagrody w SuperSpin:

„Bonus Sport”: od 2% do 40%
„Super Sport Bonus”: od 2% do 15%
„Mega Sport Bonus”: od 1% do 15%
„Wpłać 50, odbierz 50”: od 2% do 40%
„Gry Karciane Bonus”: od 2% do 30%
„JackPot 2.500 PLN”: Cztery razy podczas trwania promocji.

Jak widać szansę na trafienie są spore, w szczególności jeżeli mamy spore szczęście.

Kiedy bonus pojawi się na moim koncie?

Bonus od licencjonowanego buka Superbet, zostanie przelany na konto bonusowe gracza do 48 godziny po zakończeniu dnia objętego promocją. Bonus należy zaakceptować w ciągu 1 dna od udostępnienia go na koncie gracza, w przeciwnym razie bonus wygaśnie automatycznie.

Pamiętaj!

Na koncie bonusowym może być aktywny tylko jeden bonus. W przypadku gdy na koncie, gracz posiada aktywny inny bonus, to typer ma 48h (96h w przypadku bonusu „JackPot 2.500 PLN”), na wykorzystanie go, aby aktywować kolejny bonus przyznany w ramach promocji. W przeciwnym wypadku środki przyznawane w ramach bonusu nie zostaną aktywowane.

Zasady obrotu bonusami

Jeżeli trafimy na kole fortuny nagrodę „Bonus Sport”, „ Super Sport Bonus”, „Mega Sport Bonus”:

 • Do obrotu bonusu zaliczają się zakłady SOLO (singiel) z minimalnym kursem 1.60.
 • Do obrotu bonusu zaliczają się zakłady AKO (minimum 2 zdarzenia) z minimalnym łącznym kursem 2.0 oraz z minimalnym kursem dla każdego wydarzenia równym 1.30.
 • Do obrotu bonusu zaliczają się zakłady systemowe tylko wtedy, gdy łączny kurs na najmniejszą kombinacje wynosi co najmniej 1.60.

Bonus zostanie przekazany w formie vouchera online. Nagrodę można wykorzystać wyłącznie na zakłady z oferty prematch, czyli przedmeczowej oraz zakłady na żywo („live”).

Środki uzyskane z Bonusu zostaną przelane z konta bonusowego na konto depozytowe Gracza w przypadku, gdy obstawiający: dokona 3-krotnego obrotu wartością bonusu.

Jeśli warunki przyznania Bonusu nie zostaną spełnione w ciągu 48h od daty jego zaakceptowania to wartość Bonusu z salda bonusowego i powiązane z tymi środkami wygrane zostaną anulowane.

Zasady obrotu bonusem jeżeli na Super Spinie wylosujemy „Wirtualne Bonus”

 • Do obrotu również zaliczają się kupony SOLO z minimalnym kursem 1.60
 • Do obrotu zaliczają się tylko kupony postawione na gry Wirtualne Piłka Nożna od dostawcy Golden Race.
 • Bonus można wykorzystać wyłącznie na zakłady Wirtualne Piłka Nożna od dostawcy Golden Race
 • Środki uzyskane z Bonusu zostaną przelane z konta bonusowego na konto depozytowe Gracza w przypadku, gdy Gracz dokona 1-krotnego obrotu wartością bonusu.

Zasady bonusu jeżeli w SuperSpinie trafimy na „JackPot 2.500 PLN”

Również tutaj w przypadku kupono SOLO, minimalny kurs musi wynosić 1.60. Do obrotu bonusu zaliczają się zakłady AKO z minimalnym łącznym kursem 2.0 oraz z minimalnym kursem dla każdego pojedynczego wydarzenia równym 1.30.

Bonus ważny jest 7 dni od daty zaakceptowania go przez Gracza na jego koncie bonusowym. Bonus jak poprzednio można wykorzystać tylko na zdarzenia z oferty prematch oraz na żywo (LIVE). Bonusem należy obrócić 1 raz, aby środki bonusowe zostały przeniesione na konto główne

Obrót bonusem w przypadku wylosowania w SuperSpinie „Gry Karciane Bonus”

Do obrotu zaliczają się tylko kupony postawione na Gry Karciane. Bonus ważny jest 48h od daty zaakceptowania go przez Gracza na jego koncie bonusowym. Środkami należy obrócić jeden raz, aby zostały przeniesione z salda bonusowego na saldo depozytowe i mogły zostać wypłacone na konto bankowe

„Wpłać 50, odbierz 50” ogólne zasady

Jeśli podczas kręcenia kołem Super Spin, zostanie wylosowana nagroda „Wpłać 50, odbierz 50”, oznacza to, że gracz jest uprawniony do otrzymania bonusu od depozytu. W tym przypadku użytkownik, w dniu, w którym wylosował nagrodę „Wpłać 50, odbierz 50” musi dokonać jednorazowej wpłaty na konto gracza, w minimalnej wysokości 50 PLN, a maksymalnie po 48 godzinach otrzyma na konto bonusowe dodatkowe 50 PLN.

Depozyt należy wykonać po akceptacji bonusu poprzez pop-up na stronie Organizatora. Wszystkie depozyty wykonane przed akceptacją bonusu nie będę się kwalifikowały do otrzymania bonusu.

Jeśli pierwszy depozyt po akceptacji będzie niższy niż 50 PLN, bonus zostanie automatycznie anulowany.

Warunki obrotu

 • Do obrotu bonusu „Wpłać 50, odbierz 50” zaliczają się zakłady singiel z minimalnym kursem 1.60.
 • Do obrotu bonusu zaliczają się zakłady AKO z minimalnym łącznym kursem 2.0 oraz z minimalnym kursem dla każdego pojedynczego wydarzenia równym 1.30.
 • Bonus można wykorzystać wyłącznie na zakłady z oferty przedmeczowej oraz zakłady na żywo („live”)
 • Środki uzyskane z Bonusu zostaną przelane z konta bonusowego na konto depozytowe gracza w przypadku, gdy gracz: dokona 1-krotnego obrotu wartością bonusu.

Przykładowe możliwości dodatkowych wygranych

Przykładowo na kole fortuny wylosujemy "Mega Sport Bonus" w wysokości 30 złotych, jak już wiemy bonusem tym musimy obrócić 3 razy (łącznie na kwotę 90 zł). Załóżmy, że gramy kupony przez aplikację mobilną kupon SOLO (pojedyncze zdarzenia). Pierwszy kurs 1.90, drugi kupon kurs 2,25 oraz 2,18. Zakładając, że udało nam się poprawnie obstawić każdy mecz i graliśmy pierwszy kupon za całość nagrody, czyli 30 zł wygrywamy 50,16 zł, następnie gramy za całość (50,16 zł) kurs 2.25, wygrywamy 99,32 zł. Ostatni krok do obrotu to wspomniany wcześniej kurs 2.25 przy stawce 9,84zł, nasza wygrana wyniesie 19,48 zł. Łącznie więc wygraliśmy obrócone 30 zł oraz 20,16 zł i 9,84 zł z dwóch kuponów, a więc w sumie 59,80 zł.

Jak widać nie ryzykujemy własnych pieniędzy, a przy odrobinie szczęścia możemy sporo zyskać, bo w opisanej sytuacji tak naprawdę za darmo zyskaliśmy blisko 60 złotych.

Koło Fortuny Superbet + inne promocje dla nowych typerów

SuperSpin jest dostępny tylko i wyłącznie dla graczy, którzy posiadają zarejestrowane i w pełni zweryfikowane konto u bukmachera Superbet. Jeżeli jeszcze nie posiadasz konta, to warto to zrobić z przygotowanym kodem promocyjnym LEGALSPORT. Jeśli klikniesz w nasz link promocyjny, kod pojawi się automatycznie w odpowiednim miejscu.

Chcesz SuperSpin? Załóż darmowe konto

Zajmie ci to naprawdę niewiele czasu, średnio około 1 minuty i co najważniejsze rejestracja jest zupełnie darmowa. Wejdź na stronę bukmachera po przez nasz link REJESTRACJA W SUPERBET

Rejestracja w Super Spin z kodem LEGALSPORT
Po założeniu konta można kręcić Spinem Superbet

Nowy typer może zgarnąć choćby freebet od depozytu w wysokości 34 zł czy bonus bez ryzyka w wysokości 1300 zł. Dodatkowo Superbet cały czas poszerza swoje promocje i niebawem możemy się spodziewać kolejnych ciekawych bonusów, które przyciągną kolejnych nowych typerów.

Jaki bukmacher internetowy ma podobną promocję ?

Obecnie na rynku bukmacherskim nie znajdziemy podobnych propozycji choćby w Fortunie, BETFAN, STS czy Betclic, jednak opinie na temat koła fortuny w Superbet są bardzo dobre, dlatego też wyżej wymienieni prestiżowi bukmacherzy z pewnością w przyszłości pomyślą o podobnym rozwiązaniu żeby zadowolić swoich klientów. Jeżeli tylko będziemy wiedzieli o pomyśle powstania podobnej promocji, od razu Was o tym poinformujemy!

Bliźniaczą promocję znajdziemy w Totalbet pod nazwą Lucylook, gdzie po zalogowaniu się na swoje konto możemy zgarnąć freebety. Oferta działa podobnie jak w Superbet, jest również dostępna codziennie, a do otrzymania są dodatkowe środki pieniężne.

Porównanie ofert, który spin lepszy?

Promocje Luckylook oraz SuperSpin są do siebie dość podobne, różnią się tym, że w Superbet kręcimy kołem kiedy chcemy (oczywiście raz dziennie), a w Totalbet musimy zalogować się na swoje konto gracza w odpowiednich godzinach (19:00-20:00), a system wybierze czy jesteśmy szczęśliwymi wybrankami.

Naszym zdaniem oferta zaproponowana przez Superbet jest lepsza ze względu, że nie musimy pamiętać aby zalogować się w wyznaczonych godzinach. Dodatkowo maksymalna wygrana jaką możemy zgarnąć to 2500 złotych, a w Totalbet to 100 złotych.

Superbet niewątpliwie zyskuje w rankingu bukmacherów ze względu na wiele ciekawych promocji jakie oferuje swoim typerom. Są to choćby 20 + 20, Super przewaga czy opisane wyżej koło fortuny. Zastanawiasz się nad wyborem Superbet? Nie czekaj, sam sprawdź i przekonaj się jak może być proste wygrywanie!

Regulamin i zasady promocji

Poniżej publikujemy oficjalne zasady Superspin w Superbet w formie regulaminu. Promocja obowiązuje do odwołania, zachęcamy do udziału - warto zdobyć dodatkowe nagrody.

Rejestracja w Superbet

1. Postanowienia Ogólne:
A. Niniejszy regulamin (dalej: „Regulamin”) określa warunki „Promocji” prowadzonej pod nazwą „SuperSpin” obejmującej następujące rodzaje Bonusów: „Sport Bonus”, „Super Sport Bonus”, „Mega Sport Bonus”, „Wirtualne Bonus” (Wirtualne Piłka Nożna - Golden Race), „Wpłać 50, odbierz 50”, „Gry Karciane Bonus”, „Jackpot 2.500 PLN”.

B. Organizatorem Promocji jest Superbet zakłady bukmacherskie” Sp. z o. o. z siedzibą: ul. 73 Pułku Piechoty 7A, 40-496 Katowice, zarejestrowaną przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000666114, REGON 366704393, NIP 9542775133.

C. Promocja prowadzona będzie na stronie internetowej Organizatora www.superbet.pl, w ramach przyjmowania zakładów przez sieć Internet, na zasadach określnych w Regulaminie. Regulamin należy stosować z zachowaniem postanowień. Regulaminu zakładów wzajemnych przez sieć Internet urządzanych przez Organizatora (dalej: „Regulamin zakładów online”) dostępnym na stronie internetowej www.superbet.pl oraz powszechnie obowiązujących przepisów prawa.

D. Każdy uczestnik Promocji ma prawo i obowiązek zapoznania się z postanowieniami niniejszego Regulaminu i warunkami danej Promocji oraz do ich przestrzegania.

E. Wzięcie udziału w Promocji wiążę się z zaakceptowaniem warunków określonych w niniejszym Regulaminie.

F. Promocja obowiązuje w okresie od dnia 01.05.2021 roku aż do odwołania

2. Uczestnictwo w Promocji „SuperSpin”

A. Uczestnictwo w Promocji jest dobrowolne, a udział w niej biorą wyłącznie Gracze, którzy (i) mają zarejestrowane konto do gry na stronie internetowej Organizatora (dalej „Konto”), (ii) uprzednio wyrazili zgody marketingowe oraz (iii) którzy zostali poinformowani przez Organizatora o możliwości wzięcia udziału w Promocji i otrzymania Bonusu.

B. Gracze, którzy nie dokonali pełnej rejestracji konta w ciągu 72h od założenia konta Gracza na www.superbet.pl nie będą mogli wziąć udziału w promocji do momentu pozytywnego zakończenia procesu weryfikacji konta.

3. Zasady przyznania Bonusu w ramach Promocji „SuperSpin”
A. Bonus z Promocji przyznawany jest Graczom, którzy wykonali obrót kołem w ciągu dnia na stronie Organizatora www.superbet.pl między godziną 00:01 a 23:59.

B. Bonus w ramach Promocji zostanie przyznany tylko raz dziennie w okresie objętym promocją.

C. Wysokość Bonusu SuperSpin jest zależna od tego, w którym miejscu zatrzyma się wskaźnik na polu koła: „Sport Bonus” wynosi 5 PLN, „Super Sport Bonus” wynosi 10 PLN, „Mega Sport Bonus” wynosi 30 PLN, „Wirtualne Bonus” wynosi 5 PLN, „Jackpot 2.500 PLN” wynosi 2.500 PLN, „Wpłać 50, odbierz 50” wynosi 50 PLN, jeśli w dniu, w którym wylosowana została ta nagroda, zostanie dokonany depozyt w kwocie 50 PLN, „Gry Karciane Bonus” wynosi 10 PLN, „Brak wygranej” wynosi 0 PLN.

D. Bonus zostanie przelany na Konto Gracza do 48 godziny po zakończeniu dnia objętego promocją.

E. Bonus należy zaakceptować w ciągu 24 godziny (48 godzin w przypadku bonusu „JackPot 2.500 PLN”), od zaksięgowania go na Koncie Gracza; w przeciwnym razie bonus wygaśnie automatycznie. Bonus należy zaakceptować poprzez wybranie przycisku „Akceptuj” na powiadomieniu, które Gracz otrzyma podczas logowania do Konta (pop-up).

F. Na koncie bonusowym może być aktywny tylko jeden bonus. W przypadku gdy na Koncie Gracza aktywny jest inny bonus, to Gracz ma 48h (96h w przypadku bonusu „JackPot 2.500 PLN”), na wykorzystanie go, aby aktywować kolejny bonus przyznany w ramach promocji. W przeciwnym wypadku środki przyznawane w ramach bonusu nie zostaną aktywowane.

G. Szanse na wygranie bonusów są następujące:

„Bonus Sport”: od 2% do 40%
„Super Sport Bonus”: od 2% do 15%
„Mega Sport Bonus”: od 1% do 15%
„Wpłać 50, odbierz 50”: od 2% do 40%
„Gry Karciane Bonus”: od 2% do 30%
„JackPot 2.500 PLN”: Cztery (4) razy podczas trwania promocji.

H. Gracz może anulować Bonus w dowolnym momencie, kontaktując się z Działem Obsługi Klienta. Wówczas środki z salda bonusowego i związane z nim wygrane zostaną anulowane.

I. Jeżeli na saldzie depozytowym Gracza znajdują się niewykorzystane środki to one zostaną w pierwszej kolejności wykorzystane do zawarcia kuponu, a nie środki znajdujące się na saldzie bonusowym.

J. Jeśli kupon został postawiony równocześnie za środki depozytowe i bonusowe to ewentualna wygrana zostanie przelana na konto depozytowe i bonusowe proporcjonalnie względem środków, których Klient użył podczas zawierania zakładu.

K. Jeżeli Gracz zleci polecenie wypłaty środków zanim spełni warunki obrotu bonusu, środki zgromadzone na saldzie bonusowym i wygrane z tego tytułu zostaną anulowane.

L. Aby otrzymać bonus „JackPot 2.500 PLN” gracz musi posiadać w pełni zweryfikowane konto gracza.

M. Stosownie do przepisów ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych z dnia 26 lipca 1991 r. (Dz.U.2018 poz. 200, z późn. zm.) zwolnione z opodatkowania są nagrody, których jednorazowa wartość nie przekracza kwoty 2000,00 zł. W przypadku, gdy jednorazowa wartość nagrody przekroczy kwotę 2000,00 zł Organizator w imieniu Uczestnika odprowadzi podatek w wysokości 10% wartości nagrody stosownie do postanowień ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych (Dz.U.2018 poz. 200, z późn. zm.).

4. Zasady Obrotu Bonusem „Bonus Sport”, „ Super Sport Bonus”, „Mega Sport Bonus”

A. Do obrotu bonusu zaliczają się zakłady singiel z minimalnym kursem 1.60.

B. Do obrotu bonusu zaliczają się zakłady multi z minimalnym łącznym kursem 2.0 oraz z minimalnym kursem dla każdego wydarzenia równym 1.30.

C. Do obrotu bonusu zaliczają się zakłady systemowe tylko wtedy, gdy łączny kurs na najmniejszą kombinacje wynosi co najmniej 1.60.

D. Bonus zostanie przekazany w formie vouchera online.

E. Bonus ważny jest 48h od daty zaakceptowania go przez Gracza na jego koncie bonusowym.

F. Bonus można wykorzystać wyłącznie na zakłady z oferty przedmeczowej oraz zakłady na żywo („live”), które znajdują się w ofercie Organizatora.

G. Bonus nie może być wykorzystany na obstawianie kuponów zawierających mecze z oferty „Super Kursy” lub do kuponów zawierających wydarzenia z oferty zakładów wirtualnych.

H. Środki uzyskane z Bonusu zostaną przelane z konta bonusowego na konto depozytowe Gracza w przypadku, gdy Gracz: dokona 3-krotnego obrotu wartością bonusu.

I. Jeśli warunki przyznania Bonusu nie zostaną spełnione w ciągu 48h od daty jego zaakceptowania to wartość Bonusu z salda bonusowego i powiązane z tymi środkami wygrane zostaną anulowane.

J. Do obrotu bonusu zaliczane są tylko postawione, zakończone i rozliczone kupony w okresie ważności bonusu (48h).

K. Gracz nie może wypłacić środków z salda bonusowego dopóki nie zostaną spełnione warunki Regulaminu. Jeśli Bonus został anulowany lub wygasł, wartość Bonusu i jego wygranych zostanie anulowana.

L. Kupony anulowane lub takie na których jedno lub kilka zdarzeń zostało zwróconych z kursem 1.00 i ogólny kurs kuponu spadł poniżej wymaganego nie będą zaliczane na poczet obrotu.

M. Bonus należy zaakceptować w ciągu 1 dna od udostępnienia go na koncie gracza; w przeciwnym razie bonus wygaśnie automatycznie.

N. Na koncie bonusowym może być aktywny tylko jeden bonus w kategorii Sport. W przypadku gdy na koncie gracza aktywny jest inny bonus, to Gracz ma 2 dni na wykorzystanie go, aby aktywować „Bonus Sport”, „ Super Sport Bonus”, „Mega Sport Bonus”. W przeciwnym wypadku środki przyznawane w ramach bonusu „Bonus Sport”, „ Super Sport Bonus”, „Mega Sport Bonus” nie zostaną aktywowane.

5. Zasady Obrotu Bonusem „Wirtualne Bonus” - Wirtualne Piłka Nożna (Golden Race)

A. Do obrotu bonusu zaliczają się zakłady singiel z minimalnym kursem 1.60.

B. Do obrotu zaliczają się tylko kupony postawione na gry Wirtualne Piłka Nożna od dostawcy Golden Race.

C. Bonus zostanie przekazany w formie vouchera online.

D. Bonus ważny jest 48h od daty zaakceptowania go przez Gracza na jego koncie bonusowym.

E. Bonus można wykorzystać wyłącznie na zakłady Wirtualne Piłka Nożna od dostawcy Golden Race, które znajdują się w ofercie Organizatora.

F. Środki uzyskane z Bonusu zostaną przelane z konta bonusowego na konto depozytowe Gracza w przypadku, gdy Gracz dokona 1-krotnego obrotu wartością bonusu.

G. Jeśli warunki przyznania Bonusu nie zostaną spełnione w ciągu 48h od daty jego zaakceptowania to wartość Bonusu z salda bonusowego i powiązane z tymi środkami wygrane zostaną anulowane.

H. Do obrotu bonus zaliczane są tylko postawione, zakończone i rozliczone

a. kupony w okres ważności bonusu.

I. Gracz nie może wypłacić środków z salda bonusowego dopóki nie zostaną spełnione warunki Regulaminu. Jeśli Bonus został anulowany lub wygasł, wartość Bonusu i jego wygranych zostanie anulowana.

J. Kupony anulowane lub takie na których jedno lub kilka zdarzeń zostało zwróconych z kursem 1.00 i ogólny kurs kuponu spadł poniżej wymaganego nie będą zaliczane na poczet obrotu.

K. Bonus należy zaakceptować w ciągu 1 dnia od udostępnienia go na koncie gracza; w przeciwnym razie bonus wygaśnie automatycznie.

L. Na koncie bonusowym może być aktywny tylko jeden bonus w kategorii Wirtualne. W przypadku gdy na koncie gracza aktywny jest inny bonus, to Gracz ma 2 dni na wykorzystanie go, aby aktywować „Wirtualne Bonus „. W przeciwnym wypadku środki przyznawane w ramach bonusu „Wirtualne Bonus „ nie zostaną aktywowane.

6. Zasady Obrotu Bonusem „JackPot 2.500 PLN”

Należy zwrócić uwagę, iż bonus Jackpot 2.500 PLN będzie teraz przyznawany cztery razy w okresie trwania promocji, a nie jak dotychczas jednokrotnie.

A. Do obrotu bonusu zaliczają się zakłady singiel z minimalnym kursem 1.60.

B. Do obrotu bonusu zaliczają się zakłady multi z minimalnym łącznym kursem 2.0 oraz z minimalnym kursem dla każdego wydarzenia równym 1.30.

C. Do obrotu bonusu zaliczają się zakłady systemowe tylko wtedy, gdy łączny kurs na najmniejszą kombinacje wynosi co najmniej 1.60.

D. Bonus ważny jest 7 dni od daty zaakceptowania go przez Gracza na jego koncie bonusowym.

E. Bonus można wykorzystać wyłącznie na zakłady z oferty przedmeczowej oraz zakłady na żywo („live”), które znajdują się w ofercie Organizatora.

F. Bonus nie może być wykorzystany na obstawianie kuponów zawierających mecze z oferty „Super Kursy” lub do kuponów zawierających wydarzenia z oferty zakładów wirtualnych.

G. Środki uzyskane z Bonusu zostaną przelane z konta bonusowego na konto depozytowe Gracza w przypadku, gdy Gracz: dokona 1-krotnego obrotu wartością bonusu.

H. Jeśli warunki przyznania Bonusu nie zostaną spełnione w ciągu 7 dni od daty jego zaakceptowania to wartość Bonusu z salda bonusowego i powiązane z tymi środkami wygrane zostaną anulowane.

I. Do obrotu bonus zaliczane są tylko postawione, zakończone i rozliczone kupony w okresie ważności bonusu.

J. Gracz nie może wypłacić środków z salda bonusowego dopóki nie zostaną spełnione warunki Regulaminu. Jeśli Bonus został anulowany lub wygasł, wartość Bonusu i jego wygranych zostanie anulowana.

K. Kupony anulowane lub takie na których jedno lub kilka zdarzeń zostało zwróconych z kursem 1.00 i ogólny kurs kuponu spadł poniżej wymaganego nie będą zaliczane na poczet obrotu.

L. Na koncie bonusowym może być aktywny tylko jeden bonus w kategorii Sport. W przypadku gdy na koncie gracza aktywny jest inny bonus, to Gracz ma 1 dzień na wykorzystanie go, aby aktywować „Jackpot 2.500 PLN”. W przeciwnym wypadku środki przyznawane w ramach bonusu „Jackpot 2.500 PLN” nie zostaną aktywowane.

7. Zasady przyznania i obrotu bonusem „Wpłać 50, odbierz 50”

A. Jeśli podczas kręcenia kołem Super Spin, zostanie wylosowana nagroda „Wpłać 50, odbierz 50”, oznacza to, że gracz jest uprawniony do otrzymania bonusu od depozytu. W tym przypadku użytkownik, w dniu, w którym wylosował nagrodę „Wpłać 50, odbierz 50” musi dokonać jednorazowej wpłaty na konto gracza, w minimalnej wysokości 50 PLN, a maksymalnie po 48 godzinach otrzyma na konto bonusowe dodatkowe 50 PLN.

B. Depozyt należy wykonać po akceptacji bonusu poprzez pop-up na stronie Organizatora. Wszystkie depozyty wykonane przed akceptacją bonusu nie będę się kwalifikowały do otrzymania bonusu.

C. Jeśli pierwszy depozyt po akceptacji będzie niższy niż 50 PLN, bonus zostanie automatycznie anulowany.

D. Do obrotu bonusu „Wpłać 50, odbierz 50” zaliczają się zakłady singiel z minimalnym kursem 1.60.

E. Do obrotu bonusu zaliczają się zakłady multi z minimalnym łącznym kursem 2.0 oraz z minimalnym kursem dla każdego wydarzenia równym 1.30.

F. Do obrotu bonusu zaliczają się zakłady systemowe tylko wtedy, gdy łączny kurs na najmniejszą kombinacje wynosi co najmniej 1.60.

G. Bonus zostanie przekazany w formie vouchera online.

H. Bonus ważny jest 48h od daty zaakceptowania go przez Gracza na jego koncie bonusowym.

I. Bonus można wykorzystać wyłącznie na zakłady z oferty przedmeczowej oraz zakłady na żywo („live”), które znajdują się w ofercie Organizatora.

J. Bonus nie może być wykorzystany na obstawianie kuponów zawierających mecze z oferty „Super Kursy” lub do kuponów zawierających wydarzenia z oferty zakładów wirtualnych.

K. Środki uzyskane z Bonusu zostaną przelane z konta bonusowego na konto depozytowe Gracza w przypadku, gdy Gracz: dokona 1-krotnego obrotu wartością bonusu.

L. Jeśli warunki przyznania Bonusu nie zostaną spełnione w ciągu 48h od daty jego zaakceptowania to wartość Bonusu z salda bonusowego i powiązane z tymi środkami wygrane zostaną anulowane.

M. Do obrotu bonusu zaliczane są tylko postawione, zakończone i rozliczone kupony w okresie ważności bonusu (48h).

N. Gracz nie może wypłacić środków z salda bonusowego dopóki nie zostaną spełnione warunki Regulaminu. Jeśli Bonus został anulowany lub wygasł, wartość Bonusu i jego wygranych zostanie anulowana.

O. Ł. Kupony anulowane lub takie na których jedno lub kilka zdarzeń zostało zwróconych z kursem 1.00 i ogólny kurs kuponu spadł poniżej wymaganego nie będą zaliczane na poczet obrotu.

P. Bonus należy zaakceptować w ciągu 1 dnia od udostępnienia go na koncie gracza; w przeciwnym razie bonus wygaśnie automatycznie.

Q. Na koncie bonusowym może być aktywny tylko jeden bonus w kategorii Sport. W przypadku gdy na koncie gracza aktywny jest inny bonus, to Gracz ma 2 dni na wykorzystanie go, aby aktywować „Wpłać 50, odbierz 50". W przeciwnym wypadku środki przyznawane w ramach bonusu "Wpłać 50, odbierz 50" nie zostaną aktywowane.

R. Jeśli gracz spełni warunki promocji danego dnia, bonus będzie oczekiwał na aktywację przez siedem dni, następnie wygaśnie.

8. Zasady Obrotu Bonusem „Gry Karciane Bonus”.

A. Do obrotu zaliczają się tylko kupony postawione na Gry Karciane, które znajdują się w ofercie Organizatora.

B. Bonus ważny jest 48h od daty zaakceptowania go przez Gracza na jego koncie bonusowym.

C. Bonus można wykorzystać wyłącznie na zakłady znajdujące się w zakładce Gry Karciane, które znajdują się w ofercie Organizatora.

D. Środki uzyskane z Bonusu zostaną przelane z konta bonusowego na konto depozytowe Gracza w przypadku, gdy Gracz dokona 1-krotnego obrotu wartością bonusu.

E. Jeśli warunki przyznania Bonusu nie zostaną spełnione w ciągu 48h od daty jego zaakceptowania to wartość Bonusu z salda bonusowego i powiązane z tymi środkami wygrane zostaną anulowane.

F. Do obrotu bonusem zaliczane są tylko kupony postawione, zakończone i rozliczone w okresie ważności bonusu.

G. Gracz nie może wypłacić środków z salda bonusowego dopóki nie zostaną spełnione warunki Regulaminu. Jeśli Bonus został anulowany lub wygasł, wartość Bonusu i jego wygranych zostanie anulowana.

H. Kupony anulowane lub takie na których zdarzenie zostało zwrócone z kursem 1.00 nie będą zaliczane na poczet obrotu.

I. Bonus należy zaakceptować w ciągu 1 dnia od udostępnienia go na koncie gracza; w przeciwnym razie bonus wygaśnie automatycznie.

J. Na koncie bonusowym może być aktywny tylko jeden bonus w kategorii Gry Karciane. W przypadku gdy na koncie gracza aktywny jest inny bonus, to Gracz ma 2 dni na wykorzystanie go, aby aktywować „Gry Karciane Bonus„. W przeciwnym wypadku środki przyznawane w ramach tego bonusu nie zostaną aktywowane.

9. Przetwarzanie Danych Osobowych
A. Niniejsza informacja nie uchybia obowiązkowi informacyjnemu zawartemu w Polityce Prywatności Administratora, która jest akceptowana przez graczy podczas rejestracji na stronie internetowej www.superbet.pl oraz w aplikacji należącej do Administratora.

B. Administratorem danych osobowych zebranych w związku Promocją jest Superbet zakłady bukmacherskie sp. z o.o. z/s w Katowicach przy ul. 73 Pułku Piechoty 7A, 40-496 Katowice. Kontakt z Administratorem możliwy jest za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: odo-pl@superbet.pl lub drogą korespondencyjną na adres siedziby Organizatora.

C. Twoje Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji promocji na warunkach określonych w niniejszym regulaminie, rozpatrzenia ewentualnych reklamacji lub ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu sądowym, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora (na podstawie art. 6 ust. 1 f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.4.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – „RODO”).

D. Twoje dane osobowe są przetwarzane w celu wysyłki informacji handlowych na podany przez Ciebie adres e-mail na podstawie Twojej zgody oraz art. 6 ust. 1 lit. a) RODO. Jeżeli nie chcesz otrzymywać informacji handlowych na e-mail, możesz w dowolnym momencie wycofać zgodę, za pośrednictwem swojego konta, w zakładce „Twoje konto”, dalej „ustawienia” następnie w zakładce „zarządzaj zgodami” kliknij edytuj i odznacz okienko. Nie zapomnij zapisać zmian.

E. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

F. Odbiorcą danych osobowych jest dostawca usług poczty elektronicznej oraz podmiot obsługujący systemy IT należące do Superbet.

G. Pozostałe informacje z zakresu przetwarzania Twoich danych osobowych są dostępne w Polityce Prywatności, którą zaakceptowałeś podczas rejestracji pod linkiem: https://www.superbet.pl/wiki/polityka-prywatnosci.

10. Postępowanie Reklamacyjne
A. Graczowi przysługuje prawo do wniesienia reklamacji dotyczącej sposobu przeprowadzania Promocji.

B. Reklamacje należy zgłaszać drogą pisemną na adres siedziby Organizatora lub drogą e-mail na adres: customer.support@superbet.pl , nie później niż w terminie 30 dni od dnia zdarzenia podlegającego reklamacji, podając: imię, nazwisko, adres korespondencyjny lub adres e-mail oraz dokładny opis i powód reklamacji.

C. Reklamacje rozpatrywane będą przez Organizatora na podstawie niniejszego Regulaminu w terminie do 14 dni od dnia ich otrzymania. Gracz zostanie powiadomiony o decyzji Organizatora na adres e-mail, z którego została wysłana reklamacja lub drogą listowną na podany adres Gracza.

11. Postanowienia końcowe
A. Superbet zastrzega sobie prawo do wyłączenia z Promocji Graczy, którzy nie przestrzegają Regulaminu i nadużywają zasad Promocji.

B. Wszelkie spory wynikłe z tytułu wykonania zobowiązań związanych z niniejszą Promocją będą rozstrzygane przez właściwy miejscowo Sąd dla siedziby pozwanego.

C. W kwestiach nieuregulowanych Regulaminem stosuje się odpowiednie przepisy Kodeksu cywilnego, Ustawy o grach hazardowych oraz Regulaminu zakładów online.

D. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w Regulaminie w dowolnym czasie. Zmiany wchodzą w życie w dniu następnym od ich ogłoszenia na stronie internetowej Organizatora. Gracz, który nie akceptuje nowej treści Regulaminu może zrezygnować z Promocji. Gracz zachowuje jednak prawo do korzyści wynikających z Regulaminu, jeśli spełnił warunki Promocji w czasie obowiązywania poprzedniej edycji Regulaminu.

E. Organizator zastrzega sobie prawo do zakończenia Promocji w dowolnym momencie, o czym Organizator poinformuje Graczy w formie komunikatu umieszczonego na stronie internetowej. Zakończenie Promocji przez Organizatora nie będzie naruszać praw Graczy, którzy spełnili warunki otrzymania Bonusu przed opublikowaniem komunikatu o zakończeniu Promocji.

F. Związek „Promocji super spin” z urządzanymi przez Superbet zakładami wzajemnymi jest taki, że Promocja ta jest elementem akcji marketingowych mających na celu uatrakcyjnienie gry w ramach urządzanych zakładów wzajemnych, a nie urządzanie dodatkowych gier, na które Superbet nie ma zezwoleń. W celu rozróżnienia definicji regulowanych przez ustawę hazardową a „Promocją super spin” przedstawiam następujące definicje (art. 2 ustawy hazardowej):

Loteria Pieniężna - to gra losowa, w której uczestniczy się poprzez nabycie losu lub innego dowodu w grze, a podmiot urządzający loterię oferuje wyłącznie wygrane pieniężne,
Loteria fantowa - to gra losowa, w której uczestniczy się poprzez nabycie losu lub innego dowodu udziału w grze, a podmiot urządzający loterie oferuje wyłącznie wygrane rzeczowe,
Loteria promocyjna - to gra losowa, w której uczestniczy się przez nabycie towaru, usługi lub innego dowodu udziału w grze, i tym samym nieodpłatnie uczestniczy się w loterii, a podmiot urządzający loterie oferuje wygrane pieniężne lub rzeczowe.

Powyższe definicje wyraźnie wskazują, iż aby otrzymać nagrodę (wygraną) należy uprzednio nabyć los lub inny dowód udziału w grze. „Promocja SuperSpin” nie spełnia tego warunku, albowiem tu gracz w celu zakręcenia kołem i uzyskanie ewentualnego bonus kwotowego, w związku z którym dopiero będzie stawiał zakłady wzajemne, nie musi nabywać żadnych losów ( innymi słowy, w celu uzyskania bonus nie musi dokonać zakupu zakładu wzajemnego). Tym samym „Promocja SuperSpin” nie powinna być uznana za grę losową w rozumieniu ustawy hazardowej a w konsekwencji nie wymaga uzyskiwania na to odrębnych zezwoleń.

FAQ - pytania o Super Spin

1️⃣ Co w przypadku, gdy na saldzie depozytowym gracza znajdują się niewykorzystane środki?

W takim wypadku niewykorzystane środki zostaną w pierwszej kolejności użyte do zawarcia kuponu, a nie środki z salda bonusowego.

2️⃣ Co jeżeli gracz zleci polecenie wypłaty środków zanim spełni warunki obrotu bonusem?

W takim wypadku środki zgromadzone na saldzie bonusowym i wygrane z tego tytułu zostaną anulowane.

3️⃣ Czy aby otrzymać bonus „JackPot 2 500 PLN” gracz musi posiadać w pełni zweryfikowane konto gracza?

Tak, aby otrzymać ten bonus typer musi mieć w pełni zweryfikowane konto.

4️⃣ Co w przypadku, gdy moja wygrana przekracza 2000 zł, czy muszę zapłacić dodatkowy podatek?

W przypadku, gdy jednorazowa wartość nagrody przekroczy kwotę 2000,00 zł Organizator w imieniu Uczestnika odprowadzi podatek w wysokości 10% wartości nagrody.

5️⃣ Czy bonus może być wykorzystany na obstawianie kuponów zawierających mecze z oferty „Super Kursy”?

Nie, bonus nie może być wykorzystany do obstawiania kuponów zawierających mecze z oferty "Super Kursy".

06.09.2021, 13:18
Aktualizacja: 06.09.2021, 13:18
Autor: W. Borecki

Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

SuperSpin w Superbet - codzienny bonus
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.