wtorek, 25 stycznia 2022
Najnowsze: Bonus 400 zł na Wirtuale & Karty w Noblebet

TOTALbet Freebet Premier League

Specjalny bonus na nadchodzącą kolejkę w Anglii - 25 zł na darmowe zakłady LIVE. Premia dla kibiców ligi angielskiej.

Odbieram freebet w Totalbet Przejście do bukmachera - z kodem ekstra 5050 zł
Spis treści
Rozwiń
 1. Jak odebrać bonus w Totalbet
  1. Kiedy działa promocja
 2. Regulamin do freebetu
  1. § 1 Postanowienia Ogólne
  2. § 2 Warunki uczestnictwa w FREEBET PREMIER LEAGUE
  3. § 3 Zasady uczestnictwa w FREEBET PREMIER LEAGUE
  4. § 4 Reklamacje
  5. § 5 Postanowienia końcowe
 3. Jakie inne bonusy są dostępne
  1. Ekstra 50 zł na start
  2. + 14% więcej do wygranych
 4. FAQ - pytania o darmowe zakłady na Premier League
Jak obstawić za darmo Premier League? Wykorzystaj freebet po kodzie promocyjnym Totalbet
Darmowy zakład na Premier League za freebet 25 zł

 Takiej promocji nikt się nie spodziewał, a konkurencja została w tyle. Nie znaleźliśmy podobnego bonusu w ofercie Totolotka, eWinnera czy STS.

REJESTRACJA W TOTALBET
Konto w 30 sekund - korzystaj z promocji na styczeń 2022

Tym samym Totalbet podtrzymuje dobrą passę, wprowadzając na rynek FREEBET 25 ZŁ na typowanie najpopularniejszej ligi piłkarskiej w Europie. Bonus jest banalnie łatwy do odbioru - wystarczy posiadać aktywne konto, postawić zakład i zgłosić chęć udziału uczestnictwa w promocji.

Pamiętaj, że ta promocja łączy się z powitalną premią, gdzie masz nawet 50 zł na darmowe obstawianie nie tylko lig angielskich, ale także Serie A, La Laiga, MMA czy turniejów CSGO a nawet wirtualnego sportu (w tym futbolu). Jako dodatkowy prezent ten organizator wzajemnych zakładów online ma do zaoferowania jeszcze urodzinowy freebet, podobny do tego jaki też oferuje forBET.

Jak odebrać bonus w Totalbet

Jeśli nie jesteś jeszcze klientem Totalbet, przeczytaj jak się najkorzystniej zarejestrować u bukmachera, aby zapewnić sobie wszystkie możliwe finansowe profity. Pamiętaj o użyciu naszego promocyjnego kodu LEGALSPORT, który w Totalbet pozwoli podwoić budżet początkowy (będziesz mieć 2x więcej po wpłacie pieniędzy).

Wysokie kursy na Premier League - wykorzystaj okazję i wygrywaj więcej

Wysokie kursy na Premier League - wykorzystaj okazję i wygrywaj więcej

ZAGRAJ w

Posiadacze aktywnego profilu powinni jedynie zgłosić chęć udziału w akcji promocyjnej oraz postawić zakład (szczegóły poniżej) na Premier League, aby odebrać bonus.

Kiedy działa promocja

Akcja promocyjna na freebet obowiązuje od godziny 10:00 do godziny 17:00 podczas ostatniej kolejki Ligi Angielskiej. 
Postaw zakład AKO za minimalną stawkę 100 PLN, zawierający minimum cztery zdarzenia z kursem każdego min. 1,20.
Wszystkie zdarzenia na kuponie muszą pochodzić z oferty przedmeczowej na kolejkę Premier League. Po spełnieniu warunków, gracz internetowy otrzyma Freebet w wysokości 25 PLN do wykorzystania ofertę LIVE.

Regulamin do freebetu

Przeczytaj regulamin jaki obowiązuje przy promocji Totalbet (bez TEGO kodu promocyjnego) dotyczącej freebetu na ostatnie mecze w ramach Ligi Angielskiej, nazwany roboczo regulaminem sprzedaży premiowej "Freebet Premier League".

§ 1 Postanowienia Ogólne

1. Niniejszy Regulamin określa warunki udziału i organizacji sprzedaży premiowej pod nazwą „FREEBET PREMIER LEAGUE”.
2. Organizatorem FREEBET PREMIER LEAGUE jest TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul Jubilerskiej 10, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000662497, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 4.000.000 PLN, NIP: 1132929621 (zwany dalej „Organizatorem” lub „TOTALbet”).
3. FREEBET PREMIER LEAGUE jest prowadzona na stronie internetowej Organizatora www.totalbet.pl na zasadach określonych w niniejszym regulaminie (zwanym dalej „Regulaminem”). Prawa i obowiązki Organizatora i Klientów określa także Regulamin zakładów wzajemnych urządzanych przez sieć Internet dostępny na stronie internetowej Organizatora (zwany dalej „Regulaminem zakładów”) oraz powszechnie obowiązujące przepisy prawa.
4. FREEBET PREMIER LEAGUE obowiązuje od godz. 10:00 do godz. 17:00 okresu promocji.
5. FREEBET PREMIER LEAGUE objęta jest oferta zakładów bukmacherskich organizowanych na stronie online  www.totalbet.pl

§ 2 Warunki uczestnictwa w FREEBET PREMIER LEAGUE

1. W FREEBET PREMIER LEAGUE nie mogą brać udziału pracownicy Organizatora.
2. FREEBET PREMIER LEAGUE przeznaczony jest dla osób, które posiadają Konto tymczasowe lub Konto stałe na stronie www.totalbet.pl (zwanego dalej: „Kontem”) i które posiadają środki w odpowiedniej wysokości na saldzie głównym (zwane dalej: Saldem) w serwisie internetowym Totalbet (zwane „Klientami”).
3. FREEBET PREMIER LEAGUE mogą brać udział wyłącznie osoby pełnoletnie, mające pełną zdolność do czynności prawnych, które w trakcie trwania FREEBET PREMIER LEAGUE dokonają zawarcia zakładu z Salda spełniającego poniższe warunki:
- zakład AKO z minimum czterema zdarzeniami za stawkę min. 100 PLN, z minimalnym kursem każdego pojedynczego zdarzenia 1,20;
- zakład zawierać będzie wyłącznie wydarzenia przedmeczowe na mecze piłkarskiej Premier League, rozgrywane w dniu promocji od godziny 17:00;
- do promocji nie kwalifikują się zakłady systemowe oraz z oferty specjalnej, np. oferta Totalboost, lub inne oferty specjalne oraz długoterminowe jak Gwarancja najwyższych kursów bukmacherskich na zakłady.
4. Promocją FREEBET PREMIER LEAGUE objęty może zostać tylko jeden, pierwszy zakład danego użytkownika
spełniający warunki promocji.
5. Uczestnictwo w FREEBET PREMIER LEAGUE jest dobrowolne.

§ 3 Zasady uczestnictwa w FREEBET PREMIER LEAGUE

1. Klienci z tytułu udziału w FREEBET PREMIER LEAGUE są uprawnieni do otrzymania bonusu freebet na zawarcie zakładu o wartości 25 PLN (zwanego dalej „FREEBET 25 PLN”).
2. Klient może uczestniczyć w FREEBET PREMIER LEAGUE wyłącznie jeden raz.
3. Kwota przyznanego Bonusu FREEBET 25 PLN widoczna jest w zakładce Freebety w Moje Konto po zalogowaniu do Konta Klienta i nie jest wliczona do salda głównego oraz salda bonus.
4. Klientowi nie przysługuje prawo do przeniesienia prawa do Bonusu FREEBET 25 PLN na osobę trzecią ani prawo do wymiany Bonusu FREEBET 25 PLN na jego równowartość w gotówce.
5. By skorzystać z Bonusu FREEBET 25 PLN, należy po zalogowaniu do Konta stałego i utworzeniu propozycji zakładu spełniającego warunki Bonusu FREEBET 25 PLN zaznaczyć na kuponie widoczne pole z nazwą FREEBET PREMIER LEAGUE, co jest równoznaczne z chęcią skorzystania przez Klienta z Bonusu FREEBET 25 PLN na warunkach określonych w Regulaminie.
6. Bonus FREEBET 25 PLN może zostać wykorzystany na zawarcie jednego dowolnego zakładu live SOLO lub AKO (bez zakładów systemowych), za jednorazową stawkę 25 PLN z warunkiem minimalnego kursu całkowitego na kuponie 2,00.
7. Bonus FREEBET 25 PLN nie podlega możliwości dzielenia tj. zawarcia kilku zakładów w ramach stawki i można skorzystać z niego tylko jeden raz.
8. Wygrana z zakładu zawartego za Bonus FREEBET 25 PLN doliczana jest do salda głównego z możliwością dalszej gry lub wypłaty.
9. W przypadku gdy, zakład zawarty za Bonus FREEBET 25 PLN zostanie rozliczony jako zwrot stawki wówczas stawka z tego zakładu nie podlega zwrotowi.
10. W przypadku gdy zakład zawarty za Bonusu FREEBET 25 PLN zawiera wiele zdarzeń, wówczas zdarzenie objęte
zwrotem przyjmuje kurs 1,00 i rozliczone jest zgodnie z Regulaminem zakładów tj. ewentualna wygrana pomniejszona zostaje o kurs tego zdarzenia.
11. Bonus FREEBET 25 PLN przysługuje wyłącznie jeden raz.
12. Usługa Cash-out nie ma zastosowania do kuponów zawartych za Bonus FREEBET 25 PLN.
13. Promocja kończy się z momentem rozliczenia zakładu zawartego za FREEBET 25 PLN lub gdy minął termin 
ważności Bonus FREEBET 25 PLN.
14. Bonus FREEBET 25 PLN ważny jest przez 48 h od momentu jego przyznania.

§ 4 Reklamacje

1. Reklamacje zgłaszać należy drogą elektroniczną na adres reklamacje@totalbet.pl, podając dokładny opis i powód reklamacji oraz dane: Imię i Nazwisko, nazwa Klienta.
2. Reklamacje rozpatrywane będą przez Organizatora w terminie do 14 dni od daty otrzymania reklamacji.
3. Organizator poinformuje Klienta o decyzji i wyniku reklamacji wysyłając odpowiedź na adres email, z którego reklamacja została wysłana.

§ 5 Postanowienia końcowe

1. W kwestiach nieuregulowanych Regulaminem, stosuje się odpowiednio przepisy Kodeksu cywilnego, Ustawy o grach hazardowych oraz Regulamin zakładów.
2. Organizator zastrzega sobie prawo podejmowania indywidualnych decyzji wykluczających poszczególnych Klientów z uczestnictwa w FREEBET PREMIER LEAGUE lub dopuszczających do udziału w FREEBET PREMIER LEAGUE.
3. Organizatorowi przysługuje uprawnienie do wykluczenia Klienta z uczestnictwa w FREEBET PREMIER LEAGUE oraz anulowania Bonusu w następujących przypadkach:
a) naruszenia postanowień Regulaminu lub Regulaminu zakładów,
b) próby tworzenia kilku Kont lub zakładania Kont na różne dane osobowe przez tego samego Klienta lub kilku Klientów działających w porozumieniu,
c) posłużenia się przez Klienta nie należącymi do niego danymi osobowymi lub wykorzystania przez Klienta nie należącym do niego dokumentem tożsamości,
d) podjęcia przez Klienta działań mających na celu ominięcie wymagań określonych w Regulaminie dla uczestnictwa w FREEBET PREMIER LEAGUE lub w przypadku stosowania jakichkolwiek innych praktyk mających cechy wyłudzenie Bonusu,
4. FREEBET PREMIER LEAGUE przysługuje wyłącznie dla jednego Klienta, jednego Konta, jednego gospodarstwa
domowego, jednego adresu IP. Ponadto FREEBET PREMIER LEAGUE, nie zostanie przyznany lub może zostać odebrany gdy adres IP oraz wykorzystane urządzenie (komputer/telefon) zostało wykorzystane na innym Koncie Klienta począwszy od momentu rejestracji do zlecenia wypłaty wygranych środków.
5. W przypadku naruszenia przez Klienta któregokolwiek postanowienia Regulaminu, Organizator ma prawo natychmiast zamknąć Konto takiego Klienta.
6. Wszelkie materiały reklamowe lub promocyjne rozpowszechniane w związku ze sprzedażą premiową FREEBET PREMIER LEAGUE na stronie internetowej Organizatora mają charakter wyłącznie informacyjny

Jakie inne bonusy są dostępne

Dla kibiców, którym spodobała się oferta Totalbet na weekend z angielską ligą bukmacher (nr 4 w rankingu) przygotował kilka ciekawych promocji z pieniężnymi nagrodami oraz możliwość gry z kuponami Solo bądź AKO na wysokich kursach (np 1.75 na dane zdarzenie, gdzie kurs w STS wynosi 1.68, w Fortuna 1.71 a w BETFAN 1.69). 

Ekstra 50 zł na start

Najlepsze opinie ma bezapelacyjnie najwyższy bonus bez depozytu, który w Totalbet pozwala stawiać zakłady za darmo do kwoty 50 zł. Ten powitalny freebet w rzeczywistości składa się z 6 mniejszych: 10 zł za kod, 20 zł za rejestrację i 4 bonusy za 5 zł po udzieleniu zgód marketingowych. Poza betowaniem za free, jest jeszcze bonus za depozyt do 5000 zł (najwięcej spośród polskich internetowych zakładów bukmacherskich). Przyznanie takiego prezentu zależy od wpłaty, 5000 zł to maksymalny limit, możesz natomiast wpłacić mniej - za 100 zł Twojego depozytu otrzymasz drugie 100 zł. Przy przelewie za 250 zł otrzymasz kolejne 250 zł, razem na typowanie piłki nożnej masz 500 zł + bezpłatne 50 zł.

+ 14% więcej do wygranych

Operator Totalbet jest także bukmacherem umożliwiającym grę online bez podatku, co oznacza, że puszczając zakład internetowy prematch lub LIVE z przynajmniej 3 zdarzeniami (każdy z kursem minimum 1,20), Wasza wygrana zamiast pomniejszenia o 12% zwiększy się o aż 14%! Dzięki temu więcej pieniędzy zostaje do dyspozycji - można je wypłacić lub stawiać kolejne zakłady karciane na Wojnę lub obstawiać esport.

FAQ - pytania o darmowe zakłady na Premier League

1. Czy do freebetu jest potrzebny kod promocyjny?

Generalnie do freebetu na Premier League jak i freebetu powitalnego za 50 zł pomocny jest kod promocyjny, przede wszystkim dla nowych typerów rejestrujących konto u buka Totalbet. Za kod masz dodatkowe pieniądze na typowanie i większe szanse na wygrane. Główny, aktywny kod w Totalbet to LEGALSPORT.

2. Ile razy mogę odebrać bonus na Premier League?

Premiowy freebet na mecze ligi angielskiej można w obecnej edycji odebrać jeden raz.

3. Ile kosztuje udział w promocji?

Nic, sama promocja jest bezpłatna dla zarejestrowanych klientów bukmachera, wymagany jest jedynie depozyt 100 zł pod przyznanie nagrody.

 

Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

TOTALbet Freebet Premier League
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.