czwartek, 25 lutego 2021
Najnowsze: Nagroda 100 000 zł za zakłady na Ekstraklasę

TOTALbet Typer

Darmowe typowanie wydarzeń sportowych w TOTALbet. Jak działa opcja TOTALbet Typer? Freebety na wyciągnięcie ręki w TOTALbet online.

Bonus na start 5050 PLN Najlepszy bonus powitalny w TOTALbet z kodem LEGALSPORT
Spis treści
Rozwiń
 1. TOTALbet Typer – co to jest?
  1. Typer w TOTALbet – jak wziąć udział
  2. Typer – na co można stawiać
 2. Darmowe bonusy do odbioru w akcji Typer
  1. Warunki promocji
 3. Bonusy dla graczy w TOTALbet
  1. Powiększony pakiet na start
 4. FAQ – pytania graczy o promocję Typer w TOTALbet
TOTALbet Typer - konkursy z nagrodami dla graczy

TOTALbet to legalny bukmacher internetowy, działający w Polsce na podstawie licencji o numerze PS4.6831.15.2017. Choć swoją stronę www i apkę mobilną uruchomił dopiero w 2018 roku, już dziś pochwalić się może ugruntowaną pozycją na polskim rynku zakładów sportowych.

Gra bez podatku w TOTALbet
Bonus +14% w TOTALbet za kupony AKO

Jego gracze doceniają przede wszystkim nieustanny rozwój tego buka, który widoczny jest na wielu płaszczyznach. Wystarczy wspomnieć o nowoczesnej platformie do typowania karcianek czy bardzo rozbudowanej opcji obstawiania coraz popularniejszych zakładów na sporty wirtualne. A to jeszcze nie wszystko - TOTALbet udostępnia graczom super wygodną opcję Szybki Kupon, umożliwia korzystanie z bonusów bez konieczności kolejkowania ich czy daje dostęp do legalnego streamingu najciekawszych wydarzeń sportowych w opcji Transmisje TV.

Sprawdź aktualną akcję TYPER w TOTALbetZgarniaj darmowe zakłady 25 PLN

Sprawdź aktualną akcję TYPER w TOTALbet
Zgarniaj darmowe zakłady 25 PLN

GRAJ w

Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest również regularnie ponawiana akcja Typer, szczególnie że pozbawiona ona jest jakiegokolwiek ryzyka utraty pieniędzy, a można za to wiele zyskać. A zatem na czym poleca akcja Typer w TOTALbet online i jak z niej skorzystać? Zapraszamy do lektury!

TOTALbet Typer – co to jest?

Jak wiecie, praktycznie każda promocja bukmacherska wymaga zainwestowania pewnej sumy pieniędzy. Tym bardziej na tym polu wyróżnia się akcja Typer, która nie wymaga od Was wykładania żadnych pieniędzy. Taki stan rzeczy wynika z faktu, że w ramach tego rozwiązania typujecie poszczególne wydarzenia sportowe nie w formie klasycznych zakładów, a w komentarzu pod danym newsem. Nie musicie więc grać internetowego kuponu bukmacherskiego, by mieć szansę na zgarnięcie nagrody.

Warto dodać, że wszystkie tego typu akcje znaleźć możecie na blogu TOTALbet lub w bocznej sekcji o tytule „Totalne Promocje” (z lewej strony witryny głównej). Co więcej, w każdej z edycji akcji - a pojawiają się one bardzo regularnie - wygrać możecie całkowicie darmowe zakłady, czyli to, co typerzy lubią najbardziej.

Typer w TOTALbet – jak wziąć udział

Jak już wspomnieliśmy, do udziału w zabawie nie potrzebujecie żadnych pieniędzy. Jedyne czym musicie dysponować to indywidualny profil gracza, którego założenie jest bardzo proste i trwa zaledwie kilka minut (sprawdź jak się zarejestrować w TOTALbet). Po zalogowaniu się na swoje konto do obstawiania (możecie to zrobić zarówno z poziomu witryny internetowej, jak i funkcjonalnej aplikacji bukmacherskiej TOTALbet) wystarczy wejść w wiadomość z daną promocją i w komentarzu poniżej podać swój typ lub typy.

Freebety za typowanie wydarzeń w TOTALbet
Promocja Typer w TOTALbet

Musicie przy tym pamiętać, że swoje typy możecie wpisywać do godziny rozpoczęcia wydarzenia sportowego, którego dotyczy dana akcja - komentarze wrzucane po terminie, choćby były poprawne, nie będą brane pod uwagę w wyłanianiu zwycięzcy.

 

Typer – na co można stawiać

TOTALbet z inicjatywą obstawiania danych rywalizacji w komentarzach wychodzi regularnie. Co więcej, promocja Typer  obejmuje wiele różnych wydarzeń sportowych. Jak pewnie się domyślacie, zdecydowana ich większość związana jest z najpopularniejszą dyscypliną sportową, a więc piłką nożną. I tak miłośnicy futbolu sprawdzić się mogą w typowaniu m.in. lig krajowych (np. Premier League), europejskich pucharów (m.in. Liga Mistrzów i Liga Europy) oraz meczów reprezentacyjnych (np. Liga Narodów UEFA). 

Najlepsze kursy na typy i podtypy w TOTALbetNajwiększy system promocji bukmacherskichGra bez podatku + bezpieczne zakłady

Najlepsze kursy na typy i podtypy w TOTALbet
Największy system promocji bukmacherskich
Gra bez podatku + bezpieczne zakłady

ZAGRAJ w

Oczywiście TOTALbet nie zapomina także o fanach innych sportów, w tym m.in. Formuły 1 (GP), mieszanych sztuk walki (np. FEN) czy skoków narciarskich (m.in. Puchar Świata). Akcja Typer jest też uruchamiana przy okazji najbardziej medialnych wydarzeń w koszykówce, hokeju na lodzie czy tenisie ziemnym.

Różne są również rozstrzygnięcia, które trzeba poprawnie wytypować, by odebrać darmowy bonus 25 PLN. Najczęściej zależą one od dyscypliny sportowej - przykładowo, Przykładowo, w przypadku meczów piłki nożnej podać dokładny wynik i liczbę żółtych kartek. Z kolei np. w ramach GP Austrii Formuły 1 na całkowicie darmowy zakład o wartości 25 zł liczyć mogli gracze, którzy wytypowali kolejność na podium oraz wskazali czy w trakcie wyścigu wyjedzie samochód bezpieczeństwa.

Darmowe bonusy do odbioru w akcji Typer

Obstawianie w komentarzach poszczególnych wydarzeń sportowych to nie tylko świetna zabawa, ale przede wszystkim szansa na wygranie czegoś ekstra. W wypadku bukmachera TOTALbet i wspomnianej promocji chodzi o freebety, a więc rodzaj bezzwrotnych prezentów, które są najbardziej lubianą przez typerów formą promocji bukmacherskich.

Co więcej, wrażenie robi także ich kwota - najczęściej darmowe zakłady od TOTALbet wynoszą 25 PLN, ale przy okazji niektórych akcji można zdobyć nawet 30 zł. Oczywiście zdarzają się mniejsze nagrody (np. bonusy bez wpłaty o wartości 10 zł), ale wówczas sponsor strategiczny Warty Poznań daje Wam szansę na ich powiększenie w bardzo prosty sposób. Wystarczy tylko w czasie trwania promocji puścić kupon za określoną kwotę (najczęściej za 10 zł), zawierający wskazane wydarzenie z oferty pre-match (wydarzenie, którego dotyczy promocja). Musicie jednak pamiętać, że na dodatkowy bonus liczyć mogą tylko ci z Was, którzy poprawnie wytypują selekcję z komentarza.

TOTALbet - promocja Typer
Darmowe typowanie Ligi Europy w ramach promocji Typer

Za przykład niech posłuży nam tutaj Typer na mecz Ligi Europy pomiędzy Rangersami a Lechem Poznań, w którym za wskazanie w komentarzach dokładnego wyniku i liczby żółtych kartek liczyć można było na premię bez depozytu w kwocie 10 zł. Dodatkowo gracze spełniający powyższe kryteria zagrać mogli zakład na to wydarzenie za co najmniej 10 zł i zgarnąć dodatkowo freebet 20 zł.

Darmowe zakłady otrzymane w ramach akcji Typer w TOTALbet należy wykorzystać na dowolny kupon bukmacherski SOLO lub AKO w TOTALbet, bez zakładów systemowych. Minimalny kurs kuponu to 2.00, pamiętajcie też, że freebet nie podlega możliwości dzielenia - a więc jeśli wygraliście darmowe 25 zł, to musicie puścić kupon za całą tę kwotę.

Warunki promocji

Oczywiście całkowicie darmowe zakłady w tej zabawie przysługują jedynie kilku graczom - najczęściej jest to trzech lub pięciu obstawiających. O tym, kto zgarnie darmowe zakłady, decyduje przede wszystkim poprawna odpowiedź - w przypadku typów piłkarskich, trzeba poprawnie wskazać liczbę goli w meczu, a także liczbę żółtych kartek. Jeśli wśród uczestników zabawy zabraknie typera, który poprawnie wskaże oba wyniki, pod uwagę będą brane również odpowiedzi graczy, którzy trafili z liczbą goli i byli najbliżej faktycznej liczby kartek. Jeśli natomiast poprawnych odpowiedzi jest więcej niż bonusów, to decyduje kolejność - kto pierwszy dodał poprawny wynik, ten zgarnia bonus.

Warto pamiętać, że każdy z Was dodać może wyłącznie jeden komentarz (osoby wpisujące wiele typów z różnych kont, ale z tego samego adresu IP nie są nagradzane).

Bonusy dla graczy w TOTALbet

TOTALbet wśród amatorów stawiania zakładów sportowych ma bardzo dobre opinie, których bardzo wiele dotyczy niezwykle rozbudowanego systemu promocji bukmacherskich. Szczególne wrażenie robi przede wszystkim nielimitowana gra bez podatku w TOTALbet oraz akcja TOTAL Bonus, w której za puszczanie kuponów kombi zgarnąć można wygraną wyższą nawet o 113% (im więcej zdarzeń, tym większy bonus).

TOTALbet online - promocja kursowa TOTAL Boost
Promocja TOTAL Boost w TOTALbet

Typerzy tego warszawskiego bukmachera chwalą sobie także możliwość ubezpieczenia kuponów wielokrotnych (safebet) oraz zamknięcia kuponów przed rozstrzygnięciem wszystkich selekcji (opcja cashout). Sponsor strategiczny ekstraklasowej Warty Poznań nie zapomniał również o łowcach bardzo wysokich współczynników – skorzystać zawsze oni mogą m.in. z takich promocji kursowych jak TOTAL Hit czy TOTAL Boost.

Powiększony pakiet na start

Prawdziwą wisienką na torcie w TOTALbet jest jednak niesamowicie atrakcyjny bonus powitalny, który w standardowej formie przybiera już niebagatelne rozmiary. My jednak proponujemy Wam odebrać go z kodem premiowym LEGALSPORT z jednej bardzo prostej przyczyny. Tylko wtedy bowiem cieszyć się będziecie mogli z preferencyjnych warunków premii na dobry początek.

TOTALbet - dlaczego warto założyć konto gracza?
Rekomendacje dla bukmachera TOTALbet

Jeżeli zatem zależy Wam na wejściu do tego elitarnego grona graczy, to podczas rejestracji musicie po prostu wykorzystać nasz unikatowy kod afiliacyjny. Wówczas czeka na Was ekstra paczka freebetów o łącznej wartości 50 zł oraz największa na polskim rynku zakładów bukmacherskich premia od przelewu nawet do 5000 zł.

FAQ – pytania graczy o promocję Typer w TOTALbet

Darmowe typowanie i możliwość zdobycia bonusów bez depozytu to coś zupełnie nowego na polskim rynku zakładów sportowych. Tym samym nikogo nie dziwi fakt, że akcja Typer w TOTAlbet wzbudza aż takie poruszenie wśród miłośników bukmacherskich emocji. Specjalnie dla Was sprawdziliśmy, jakie pytania o tę promocją powtarzają się najczęściej oraz udzieliliśmy na nie odpowiedzi.

1️⃣ Co to jest TOTALbet Typer?

Typer to regularnie ponawiana akcja w TOTALbet umożliwiająca typowanie wybranych przez tego warszawskiego buka wydarzeń sportowych. Udział w tej zabawie to nie tylko świetna rozrywka, ale także szansa na zdobycie całkowicie darmowych zakładów, których wartość sięga nawet 30 zł. TU więcej o akcji Typer.

2️⃣ Jak wziąć udział w akcji Typer?

Aby dołączyć do akcji Typer, wystarczy odszukać newsa z aktualną promocją i w komentarzu poniżej wytypować wskazany wynik (np. liczbę goli i żółtych kartek w meczu piłkarskim). Sprawdź jak wziąć udział w Typerze.

3️⃣ Co jest do wygrania w promocji Typer?

Do zgarnięcia są darmowe zakłady bukmacherskie, najczęściej o wartości 25 PLN, do wykorzystania na dowolne kupony internetowe SOLO lub AKO. Co można wygrać w akcji Typer?

4️⃣ Jak często akcja Typer pojawia się w ofercie TOTALbet?

Promocja Typer w TOTALbet aktywna jest średnio raz na kilka dni i dotyczy ona stosunkowo ważnych wydarzeń sportowych. Aby nic nie umknęło Waszej uwadze, najlepiej na bieżąco zaglądać na główną stronę tego warszawskiego organizatora zakładów wzajemnych.

5️⃣ Czy do udziału w promocji konieczny jest kod premiowy?

Nie, do wzięcia udziału w akcji nie jest potrzebny kod afiliacyjny, a jedynie konto gracza. Jeśli jeszcze go nie macie, to najlepiej aktywować je przy użyciu kodu promocyjnego LEGALSPORT. Tylko z tym kodem na start otrzymacie największy bonus powitalny o wartości aż 5050 PLN.

6️⃣ Czy TOTALbet oferuje swoim graczom inne promocje?

Tak, sponsor strategiczny Warty Poznań znany jest z bardzo szerokiego wachlarza promocji bukmacherskich. Obstawiający mogą u niego liczyć m.in. na bezpieczne zakłady, grę bez podatku oraz możliwość znacznego powiększenia swojej wygranej (akcja TOTAL Bonus).

Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

TOTALbet Typer
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.