poniedziałek, 1 marca 2021
Najnowsze: Kursy na walkę Jan Błachowicz – Israel Adesanya

Zakłady Puls w eToto

Bukmacher eToto udostępnia innowacyjną formę stawiania zakładów bukmacherskich na wydarzenia live (na żywo).

Odbierz kod promocyjny eToto Oferta na bonus eToto VIP ważna do 31 marca 2021
Spis treści
Rozwiń
 1. Co to są zakłady puls w eToto?
  1. Jak działają zakłady puls?
  2. Regulamin zakładów puls
  3. Jakie kupony można obstawiać w ramach zakładów puls?
  4. Jakie mecze można obstawiać w ramach zakładów puls?
  5.  Kiedy dostępne są zakłady puls?
  6. Jak obrócić bonus?
  7. Zakłady Puls można obstawiać za bonus?
 2. Gdzie dostępne są zakłady puls?
  1. Jak rozpoznać zakłady puls?
 3. Kod promocyjny do Zakładów Puls
 4. FAQ: Najczęściej zadawane pytania o zakłady puls
Zakłady Puls eToto na typy na żywo (LIVE). Promocja dostępna na aplikacji i stronie www

Extra funkcja bukmacherska wprowadzona przez eToto Zakłady Bukmacherskie do swojej standardowej oferty dotyczy zakładów na żywo (LIVE). Czym są i na jakiej zasadzie działają zakłady puls?

 ZAKŁADY PULS LIVE w Etoto
Wypróbuj opcję PULS za bonus 200% na start

Zanim skoncentrujemy się na szczegółach tej formy zakładów, to musimy wspomnieć, że maksymalna wygrana z pojedynczego kuponu w eToto to aż 500 000 złotych. Takim bukmacherskim limitem opatrzone u tego buka zostały kupony akumulowane (AKO), pojedyncze (SOLO) oraz kombinowane w ramach standardowej oferty przedmeczowej oraz na żywo (LIVE). Jest to jeden z największych limitów na rynku zakładów bukmacherskich w Polsce.

Co to są zakłady puls w eToto?

Jeśli lubicie obstawiać regularnie urozmaicone i rozbudowane zakłady na żywo, to bukmacher eToto Zakłady Sportowe będzie dla Was bardzo dobrym rozwiązaniem. Choćby dlatego, że posiada on w swoim asortymencie "LIVE" wysokie kursy na zakłady pojedyncze i wielokrotne, ciekawe typy oraz... innowacyjne zakłady puls.

Obstaw w eToto kiedy padnie bramka w meczuMaksymalna wygrana na Zakładach Puls to 500 000 zł

Obstaw w eToto kiedy padnie bramka w meczu
Maksymalna wygrana na Zakładach Puls to 500 000 zł

GRAJ W

Co to są zakłady puls? Polegają one na tym, że gracz typuje kiedy dokładnie w danym meczu padnie bramka. Od zwykłych zakładów bukmacherskich odróżnia je to, że zakłady puls można postawić tylko na to, czy bramka padnie w ciągu następnych 30 sekundach, 1 min, 5 min lub 10 min. Co warte zaznaczenia, każdy typ w ramach zakładu puls rozbity jest na trzy "strefy czasowe".

I to one w ostatecznym rozrachunku wpływają na wysokość ostatecznej wygranej. Jak działają przedziały czasowe w zakładach puls? Wszystko realizowane jest na prostych warunkach. Im później padnie gol, tym większą wygraną można zgarnąć na swoje saldo depozytowe. Jakby to powiedzieli wielcy sympatycy symulowanych gier karcianych BETGAMES, prawdziwa kumulacja czeka na Was w trzecim przedziale czasowym. Jeśli chcecie zapoznać się z dokładnym rozbiciem na "strefy czasowe", to znajdziecie je na poniższym zdjęciu.

Zakłady bukmacherskie puls w eToto. Typy na to, kiedy dokładnie padnie w meczu gol.
Podział zakładu puls w eToto Online na strefy czasowe

Założenia i zasady zapisane w regulaminie są przedstawione w prosty sposób, ale dla usystematyzowania wiedzy przedstawimy je na prostym przykładzie, który pokaże Wam, jak działają zakłady puls w eToto Polska. Ogólnie musimy zaznaczyć, że zrobiliśmy małe rozeznanie wśród bukmacherskich graczy i wynika z niego jednoznacznie, że obecnie 95% typerów rozumie zasady zakładów puls i co więcej, deklaruje, że będzie z nich korzystać regularnie.

Ciekawe jest również to, że obstawiający bardzo często pytają nas, kiedy zostaną wdrożone do systemu eToto podobne typy na hokej na lodzie, koszykówkę oraz e-sport. Na razie nie mamy takich informacji, ale zapytania naszych czytelników przekazaliśmy bezpośrednio do bukmachera.

Jak działają zakłady puls?

Wracają to tematu. Przykład zakładu puls? Proszę bardzo, decydujecie się obstawić za 10 zł (stawka bukmacherska), że w meczu ekstraklasy Lech Poznań vs Jagiellonia Białystok padnie gol w ciągu następnych 30 sekund rywalizacji. Po zawarciu takiego typu Wasza bukmacherska selekcja zostaje rozbita na "3 strefy czasowe": 0:00-00:14, 00:15-00:24 oraz ostatnie 5 sekund, podobnie jak ostateczne wygrane.

Zakłady bukmacherskie eToto
Zakład puls w eToto Zakłady Bukmacherskie:
1. Lech Poznań vs Jagiellonia Białystok: gol w ciągu następnych 30 sekund.
Potencjalna wygrana: za zakład wynoszący 150 zł można wygrać nawet 9000 zł
Przechodzę do eToto.pl

Po obstawieniu takiego kuponu bukmacherskiego możecie wygrać od 300 zł do nawet 800 zł. Końcowa wygrana w stu procentach zależy od dokładnej sekundy, w której padnie bramka. Im później któryś zawodnik wpisze się na listę strzelców, tym większą wygraną zainkasujecie na swoje konto depozytowe.

Dzięki zakładom puls możecie uzyskać bardzo atrakcyjną potencjalną wygraną w bardzo krótkim przedziale czasowym. Co więcej, warto dodać, że niemal na 100% Wasza wygrana z zakładu puls będzie wyższa niż wygrana innego typera z rozbudowanego zakładu AKO (inne nazwy: akumulator, kupon akumulowany)! 

Jak działają zakłady puls w eToto Zakłady Bukmacherskie | Nowe konto w eToto z kodem

Jest to możliwe, ponieważ zakłady puls opatrzone są zawsze bardzo wysokim kursem bukmacherskim. Współczynniki na typy "puls" bardzo często oscylują w granicach aż 20.00 - 50.00. Nierzadko można też spotkać kursy online wyższe niż 60.00. Jak to mówią bukmacherscy gracze: "mała stawka i duży kurs zawsze dają wysoką wygraną".

Regulamin zakładów puls

Jeśli popatrzymy na regulamin promocji, to u żadnego innego bukmachera internetowego nie ma dokładnie takiego samego produktu jak "Zakłady Puls". Jeżeli mielibyśmy jednak szukać u polskich operatorów czegoś podobnego, to w pierwszym momencie przychodzą nam na myśl "Zakłady Kardio" w PZBuk Polskie Zakłady Bukmacherskie oraz "Zakłady Turbo" od Milenium (kupony wielokrotne z podwyższonym kursem) i "Zakłady Dotowane" od NobleBET (promocja na kupony ako).

Co prawda dwa ostatnie produkty bukmacherskie to zupełnie inne bonusy, ale dążące do tego samego - wyższych wygranych na kuponach. Jeśli u innego licencjonowanego polskiego bukmachera pojawią się zakłady puls, to niezwłocznie Was o tym poinformujemy.

Jakie kupony można obstawiać w ramach zakładów puls?

Wspomnieliśmy przed momentem, że wygrana z zakładów puls bardzo często przewyższa wygraną z zakładów AKO. Zrobiliśmy to jak najbardziej celowo, ponieważ z technicznego punktu widzenia zakład puls, to nic innego, jak zakład bukmacherski pojedynczy w wersji LIVE. W efekcie Zakładów Puls nie można łączyć i stawiać jako zakładów kombinowanych na ofertę przedmeczową czy na żywo. Można je stawiać tylko w wersji SOLO LIVE. Pamiętajcie o tym!

BONUS 200% - 300 ZŁ NA START
Przejście do rejestracji online

Na marginesie. Minimalna stawka zawarcia zakładu puls w eToto Zakłady Bukmacherskie to zaledwie 25 groszy. Najwyższa nie jest określona, tak więc za każdym razem musicie sprawdzać osobiście, czy faktycznie możecie obstawić bez limitu bukmacherskiego tego typu zakład sportowy. Jak obejść limit bukmacherski?

Jeśli pojawi się limit, to możecie postawić kilka identycznych zakładów zamiast jednego dużego. Jak to działa w praktyce? Macie limit na 10000 zł? Stawiacie w ramach obejścia limitu dziesięć kuponów bukmacherskich po 1000 zł. Kombinacje z pojedynczymi stawkami można układać według uznania. 

Jakie mecze można obstawiać w ramach zakładów puls?

Zakłady puls w eToto Zakłady Bukmacherskie dostępne są tylko w wybranych przez tego operatora spotkaniach. Przeważnie specjalne typy na gole można u tego buka złapać przy okazji wielkich piłkarskich meczów, do których z całą pewnością zaliczają się starcia Realu Madryt z FC Barceloną, Manchesteru City z Liverpoolem, czy też Milanu z turyńskim Juventusem. Oferta z mniej medialnymi spotkaniami oraz ligami, jak liga niderlandzka i belgijska, nie jest jednak w eToto zaniedbywana, tak więc każdy typer znajdzie z całą pewnością coś dla siebie.

 Kiedy dostępne są zakłady puls?

Specjalistyczne zakłady puls w eToto dostępne są przez cały tydzień. Najwięcej tego typu selekcji w eToto znajdziecie w ofercie LIVE na piątek, sobotę i niedzielę. Jest to w stu procentach związane z tym, że w weekend liczba ligowych czy pucharowych meczów jest naprawdę okazała. Natomiast jeśli chodzi o zakłady puls w środku tygodnia, to wszystko uwarunkowane jest tym, czy gra Liga Mistrzów UEFA oraz Liga Europy, czy też nie.

Do oferty puls wchodzą mecze z całej oferty!Najwięcej tych zakładów można puścić w weekend

Do oferty puls wchodzą mecze z całej oferty!
Najwięcej tych zakładów można puścić w weekend

Zagraj

Podsumowując dostępność zakładów puls w eToto. Ta specjalna oferta bukmacherska jest na tyle rozbudowana, że każdy obstawiający w każdym tygodniu bez problemów jest w stanie puścić minimum kilka świetnie rokujących kuponów bukmacherskich z typami "puls". Z tego co udało nam się dowiedzieć, gracze zawierają średnio od 4 do 6 zakładów puls w tygodniu.

Jak obrócić bonus?

Zakłady puls są takim samym produktem jak zakłady prematch oraz live. Dlatego też specjalistycznych selekcji na gole nie trzeba dodatkowo obracać. Wygrane pieniądze za kupon puls można więc od razu wypłacić na prywatny rachunek bankowy lub grać dalej. Przelew z eToto Zakłady Bukmacherskie przeważnie idzie jeden dzień roboczy.

Zakłady Puls można obstawiać za bonus?

Wszystkie zakłady bukmacherskie oznaczone jako "puls" można obstawiać za bonusy. Na przykład za kasę z promocji powitalnej na start z naszym kodem promocyjnym [ LEGALSPORT - szczegóły o kodzie promo]. Trzeba jednak pamiętać, że zakłady puls nie wliczają się do obrotu bukmacherskiego. Przez bukmachera eToto Polska traktowane są jako zwykłe zakłady sportowe. Dlatego też przygotowując sobie strategię gry na obrót bonusem u tego operatora, weźcie to sobie pod uwagę.

Gdzie dostępne są zakłady puls?

Innowacyjne zakłady puls dostępne są tylko na mobilnej stronie internetowej oraz w aplikacji bukmacherskiej. Apka od bukmachera eToto jest jednak ogólnodostępna i oczywiście w pełni darmowa. Co więcej, działa ona nie tylko na systemie iOS (system operacyjny Apple), ale również i na Androdzie, w którego wyposażone są między innymi telefony Sony, LG oraz Samsung. Skąd ściągnąć aplikację eToto?

Jeśli macie telefon komórkowy z Androidem, to aplikację w tej wersji można ściągnąć ze strony internetowej bukmachera eToto. Natomiast jeśli Wasz smartfon działa na iOS, to wtedy apka czeka na Was w sklepie Apple Store. Ściągniecie  i zainstalowanie aplikacji mobilnej na telefon lub tablet od bukmachera eToto trwa dosłownie kilkanaście sekund.

Zakłady puls na aplikacji
Darmowa aplikacja eToto działa na Androidzie oraz iOS

I od razu zaznaczamy, że instalacja apki jest bardzo prosta. Wystarczy tylko postępować zgodnie z polecaniami wyświetlającymi się na ekranie Waszego telefonu czy tabletu. Jeśli mielibyście problem z instalacją, to skontaktujcie się z działem obsługi klienta eToto.

Od konsultanta otrzymacie potrzebną pomoc i tym samym przyspieszycie sobie proces bezpłatnej instalacji aplikacji online. Macie już zainstalowaną i uruchomioną aplikację, tak więc czas najwyższy obstawić zakłady puls. Sprawdźmy więc, jak oznakowane są tego typu zakłady.

Jak rozpoznać zakłady puls?

Bukmacher eToto Zakłady Bukmacherskie wymyślił bardzo proste oznaczenie dla tego typu zakładów specjalnych, które są uzupełnieniem dla standardowych typów przedmeczowych oraz na żywo. Po wejściu w ofertę LIVE, na mobilnej stronie internetowej lub aplikacji na telefon, szukacie selekcji, które są oznaczone "linią życia".

Jak oznaczone są w ofercie bukmacherskiej eToto zakłady typy

Tak tak, dokładnie takie same oznaczenia wypatrzycie na elektrycznych bieżniach. Jeżeli zakłady puls są dostępne w danym spotkaniu, to ikonkę znajdziecie tuż pod nazwami drużyn, a tuż obok czasu spotkania.

Dokładną lokalizację ikonki sprawdzicie na zdjęciu po lewej stronie, tak więc nie powinniście mieć żadnych problemów z obstawianiem zakładów puls. Tego typu zakłady bukmacherskie są bardzo dynamiczne i szybko się zmieniają w ofercie.

Dlatego też przy obstawianiu zakładów puls rekomendujemy i zalecamy ogromne skupienie. Dzięki niemu obstawicie internetowy zakład SOLO z dużym kursem ogólnym na gola w idealnym momencie. A to przełoży się z kolei na to, że na Waszym prywatnym saldzie głównym pojawi się spora suma pieniędzy za trafiony kupon internetowy. Gotówkę, podobnie jak inne bonusy eToto (np. ETOTOMANIA - więcej info tutaj), możecie wykorzystać na interesujące typy piłkarskie czy tenisowe, które cieszą się ogromną popularnością.

Kod promocyjny do Zakładów Puls

Bukmacherskie zakłady puls to przywilej, z którego mogą skorzystać wszyscy typerzy obstawiający pewne kupony w eToto. Jeśli posiadacie już konto u tego bukmachera internetowego, to w efekcie nie musicie aktywować kodu promocyjnego. W innej sytuacji są nowi klienci eToto. Dlaczego? Już wszystko wyjaśniamy!

Nowi gracze podczas rejestracji darmowego profilu klienta mogą, a nawet powinni, uruchomić nasz kod promocyjny [ LEGALSPORT ]. Dzięki temu nie tylko dostaną dostęp do zakładów puls, ale również do świetnego bonusu powitalnego 200%. Extra kasę z promocji rejestracyjnej można przeznaczyć na zakłady puls, które ułatwiają obrót bonusem na start [zobacz, jak założyć konto w eToto].

Zyskowny kod promocyjny do bukmachera eToto - kod ulepsza bonus na start - więcej gotówki

Czasami trafienie tylko jednego zakładu puls może spowodować, że czterokrotny obrót bonusem i depozytem będzie możliwy do zrealizowania w szybkim tempie. Jak to możliwe? To proste, wygraną z zakładu puls można przeznaczyć na kupony bukmacherskie, które spełniają warunki obrotu. I na koniec jeszcze drobny przykład.

Jeśli wpłaciliście do eToto Zakłady Bukmacherskie 50 zł, to wówczas na grę będziecie mieć aż 150 zł. W efekcie musicie wykonać obrót na kwotę 600 zł, aby odblokować sobie opcję wypłaty na swoje prywatne konto bankowe. Trafiając jeden zakład puls w maksymalnym wariancie możecie wygrać nawet 800 zł. Ta suma przewyższa kwotę obrotu, tak więc w najgorszym wypadku jesteście plus 200 złotych do przodu!

FAQ: Najczęściej zadawane pytania o zakłady puls

Ostatnią sekcję tego tekstu przeznaczyliśmy na najczęściej zadawane pytania graczy dotyczące zakładów puls. Dodatkowo nasi eksperci zapoznali się z treścią zapytań, a następnie sporządzili krótkie odpowiedzi, tak abyście wszystkie potrzebne informacje znaleźli, bez zbędnego szukania, w jednym miejscu.

1. Co to są zakłady puls?

Zakłady puls to nic innego, jak zakłady bukmacherskie na strzeloną bramkę. Od normalnych typów online na gole odróżnia je to, że dzielą się one na "3 strefy" i dotyczą krótkich przedziałów czasowych: gol w ciągu następnych 30 sekund, 1 min, 5 min lub 10 min. Oczywiście na zakładach puls można wygrać zdecydowanie więcej pieniędzy niż na klasycznych typach na gola.

2. Jakie typy można obstawiać w ramach zakładów puls?

Przy zakładach puls są cztery możliwe kombinacje typów do obstawienia: gol w ciągu następnych 30 sekund, 1 min, 5 min lub 10 min. Każda z tych selekcji dodatkowo rozbijana jest na "3 strefy czasowe". Im później padnie gol, tym większą wygraną zainkasujecie na swoje indywidualne konto bukmacherskie w eToto.

3. Czy zakłady puls można obstawiać za bonus?

Tak. Zakłady puls, oferowane przez bukmachera internetowego eToto, można obstawiać za bonusy bukmacherskie (na przykład bonus na start z naszym kodem promocyjnym [ LEGALSPORT ]). Trzeba jednak pamiętać, że tego rodzaju kupony nie wliczają się do ogólnego obrotu.

4. Ile typów puls można postawić na jednym kuponie?

Zakłady puls to zakłady bukmacherskie SOLO (pojedyncze), tak więc na jednym kuponie internetowym może znaleźć się tylko jedno zdarzenie. Mimo wszystko wygrane oscylują w granicach nawet 800 złotych. Czasami zakłady akumulowane nie są opatrzone tak okazałymi wygranymi.

5. Jaki kod promocyjny do zakładów puls?

Jeśli nie macie jeszcze konta do gry w eToto Zakłady Bukmacherskie, a chcecie korzystać regularnie z zakładów puls, to polecamy Wam, abyście podczas rejestracji wykorzystali nasz kod promocyjny [ LEGALSPORT ]. Dzięki niemu będziecie mogli obstawiać innowacyjne zakłady puls. Dodatkowo otrzymacie super bonus startowy o maksymalnej wartości 300 zł. W ramach extra pakietu zgarniecie także dostęp do promocji tymczasowych i okazjonalnych, w skład których wchodzą między innymi freebety (darmowe zakłady bez depozytu), czy też cashbacki (bonusy bez ryzyka).

Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

Zakłady Puls w eToto
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.