piątek, 29 września 2023
Najnowsze: Premier League: gdzie oglądać? Transmisje TV i online

Betcris bonus

05.02.2022, 21:51
Aktualizacja: 29.09.2023, 06:18
Autor: R. Legalsport.pl
Najlepszy pakiet powitalny do odbioru z kodem LEGALSPORT
Spis treści
Rozwiń
 1. Betcris bonus na start dla nowych graczy
  1. Ile wynosi bonus powitalny?
  2. Darmowy zakład Betcris
  3. Cashback na start
  4. Dodatkowy freebet za kod
  5. Jak odebrać bonus na start w Betrcis
  6. Rejestracja z bonusem powitalnym
 2. Bonusy dla stałych graczy w Betcris
 3. Bonus od Betcris - opinie typerów
  1. Opinia nr 1 - "Doskonała propozycja bonusów powitalnych"
  2. Opinia nr 2 - "Wysoki freebet na start"
  3. Opinia nr 3 - "Proste warunki bonusów"
 4. FAQ - pytania i odpowiedzi
Bonus powitalny Betcris z kodem LEGALSPORT
Zakłady Bukmacherskie
 •  Bonus za depozyty
 • Freebet na start 100 zł
 • HIT! Promocje kursowe - boost

1400 zł

Suma bonusów Betcris kod promo: LEGALSPORT
Odbieram
Betcris kod promo: LEGALSPORT

Zarówno bonus powitalny, jak i stałe oraz okazjonalne promocje dla regularnych typerów zajmują ważne miejsce w ofercie bonusowej Betcris. Ten koncesjonowany buk online solidnie dopracował oferowane graczom premie, dopisując do nich bardzo korzystne warunki regulaminowe.

Bonus powitalny i promocje dla graczy w Betcris

Doskonale prezentuje się już bonus powitalny Betcris, który buk aktywuje dla wszystkich nowych graczy, zakładających konto typerskie na stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej buka. Pakiet na start, aktywowany po rejestracji z kodem bonusowym LEGALSPORT, łącznie wynosi i jest aż o wyższy niż oferta standardowa, dostępne bez kodu.

odbieram bonus 1400 zł
Rejestruję nowe konto i zgarniam extra kasę na start

Świetne wrażenie robią również bonusy dla stałych graczy w Betcris, wśród których znajdziemy takie propozycje jak bonus urodzinowy w wysokości 20 zł, bonus dla fanów e-sportu 25 zł czy Betcris+ (wyższe wygrane na kuponach) . Specjalnie dla Was sprawdziliśmy bonusy i promocje w Betcris, dzięki czemu będziecie wiedzieli, na jakie promki możecie liczyć.

Betcris bonus na start dla nowych graczy

Najważniejszym elementem oferty promocyjnej Betcris jest oczywiście bonus na start, który buk aktywuje dla każdego nowego typera, rejestrującego swoje konto internetowe do obstawiania zakładów sportowych. Najlepszy bonus na start od Betcris otrzymamy po uruchomieniu darmowego profilu typerskiego z kodem LEGALSPORT (po rejestracji z naszego linka polecającego do Betcris kod będzie wpisany automatycznie).

Ile wynosi bonus powitalny?

Pakiet powitalny Betcris w standardowym wariancie składa się z dwóch elementów. Są to:

 • Freebet na start 100 zł
 • Bonus za depozyty 1300 zł

Zakładając konto z kodem LEGALSPORT, otrzymamy dodatkowy element bonusu, czyli freebet za kod 50 zł. Darmowy zakład można wykorzystać na ofertę prematch i LIVE. Z promocji wyłączone są Sporty Wirtualne.

Jak łatwo policzyć, łączna kwota najlepszego wariantu bonusu powitalnego od Betcris, odebranego z kodem LEGALSPORT, to 1400 zł. Być może niektórym ta kwota wyda się niska, zwłaszcza w porównaniu do bonusów na start, jakie znajdziemy w ofercie Fortuny (630 zł), Superbet (pakiet powitalny 3754 zł) czy STS (bonus dla nowych graczy 1660 zł), warto jednak pamiętać, że wynika to ze specyfiki poszczególnych elementów bonusu.

Darmowy zakład na start w Betcris online

Betcris w ramach swojej oferty powitalnej zrezygnował z bonusu od depozytu, który jest elementem większości pakietów na start. Bukmacherzy udostępniają bonus 100% od wpłaty do kwoty nawet 5000 zł, jednak warto pamiętać, że zdecydowana większość typerów nie wykorzystuje takich premii w pełni.

Dlatego w Betcris znajdziemy tylko freebet od stawki postawionego zakładu i obrót bonusem 1x, minimalna liczba zdarzeń na kuponie 3, minimalny kurs jednego zdarzenia nie dotyczy, minimalny kurs ogólny na kuponie 1,.80, czas na obrót nie dotyczy, minimalna stawka zakładu aktywująca cashback 2 zł, 2 zł, by otrzymać bonus, gracz musi mieć zaznaczone zgody marketingowe, a z kodem LEGALSPORT również freebet za kod 50 zł. Z takich bonusów gracze korzystają bardzo chętnie, zabezpieczając swoje internetowe kupony przed przegraną oraz testując ofertę sportową za freebety. Warto więc zauważyć, że bonus powitalny Betcris jest naprawdę bardzo atrakcyjny, mimo niepozornej kwoty.

Darmowy zakład Betcris

Najważniejszym elementem bonusu powitalnego Betcris jest darmowy zakład - jest to freebet od stawki postawionego zakładu. Aby odebrać freebet na konto typerskie, należy postawić kupon SOLO lub AKO za minimum 20 zł po kursie minimum 1,80. Freebet zostanie przyznany po rozliczeniu kuponu niezależnie od tego, czy postawiony zakład wejdzie, czy też nie. Freebet można wykorzystać na typy z oferty prematch lub LIVE z wyłączeniem Sportów Wirtualnych.

odbieram freebet na start
Korzystam z darmowego bonusu z korzystnymi warunkami

Darmowy zakład na start w Betcris ma bardzo proste warunki regulaminowe, które z pewnością uda się spełnić nawet początkującemu typerowi. By obrócić freebet, trzeba pamiętać o kilku warunkach:

 • obrót bonusem x1
 • minimalna liczba zdarzeń na kuponie 3
 • minimalny kurs jednego zdarzenia 1,30
 • minimalny depozyt aktywujący bonus 20 zł

Freebet musi zostać wykorzystany najpóźniej w terminie 7 dni od jego przyznania.

Cashback na start

W ofercie powitalnej legalnego bukmachera internetowego Betcris znajduje się również zakład bez ryzyka 1300 zł. Przykładowo: gracz, który zagra swój pierwszy kupon ze stawką 50 zł i kupon zostanie rozliczony jako przegrany, otrzyma zwrot 25 zł. Ta premia finansowa również ma bardzo proste warunki regulaminowe:

 • minimalna liczba zdarzeń na kuponie 3
 • minimalny kurs ogólny na kuponie 1,.80
 • minimalna stawka zakładu aktywująca cashback 2 zł
Powitalny cashback od Betcris

Bonus za depozyty otrzymamy, jeśli nasz pierwszy kupon internetowy w Betcris, spełniający warunki regulaminowe, okaże się przegrany. Całkowity zwrot trafia bezpośrednio na konto depozytowe, z którego można go wypłacić lub grać dalej.

Dodatkowy freebet za kod

Rejestrując nowe konto typerskie w Betcris z naszym kodem afiliacyjnym LEGALSPORT (kod bonusowy Betcris - więcej informacji) otrzymamy jeszcze jeden bonus, niedostępny w standardowej ofercie tego buka. Freebet za kod promocyjny 50 zł dostępny jest tylko dla tych typerów, którzy podczas aktywacji profilu typerskiego wykorzystają nasz kod - bez kodu ta część oferty powitalnej pozostanie zablokowana.

Podobnie jak pozostałe dwa elementy bonusu na start, również i darmowy zakład za kod ma bardzo proste warunki i zasady:

 • obrót bonusem x1
 • minimalna liczba zdarzeń na kuponie 3
 • minimalny kurs jednego zdarzenia 1,30
 • minimalny kurs ogólny na kuponie nie dotyczy
 • czas na obrót nie dotyczy
 • kwota pierwszego zakładu aktywująca freebet 100 zł

Żeby odblokować bonus na koncie, należy podczas rejestracji wpisać nasz kod promocyjny LEGALSPORT.

Jak odebrać bonus na start w Betrcis

By odebrać bonus na start w Betcris, wystarczy założyć całkowicie darmowe konto do obstawiania zakładów sportowych online w Betcris, używając przy tym kodu bonusowego LEGALSPORT.

Rejestracja z bonusem powitalnym

Rejestracja nowego konta z kodem bonusowym w Betcris jest bardzo prosta i składa się tylko z trzech etapów. W razie wątpliwości zachęcamy do lektury naszego poradnika Jak zarejestrować nowe konto do zakładów w Betcris.

Rejestracja konta bukmacherskiego Betcris z kodem i bonusem

Warto pamiętać, że aktywację nowego profilu w Betcris można rozpocząć zarówno przez stronę internetową bukmachera, jak i wykorzystując nasz link polecający do Betcris. W tym drugim przypadku nie musimy w ogóle pamiętać o kodzie, ponieważ będzie on automatycznie zaszyty w formularzu rejestracyjnym.

Bonusy dla stałych graczy w Betcris

Oferta bonusowa Betcris, oprócz rewelacyjnego pakietu na start, obejmuje również szereg promocji dla regularnych typerów. Gracze, którzy systematycznie puszczają u tego koncesjonowanego operatora swoje kupony SOLO i AKO, mogą skorzystać z szeregu bardzo atrakcyjnych rozwiązań premiowych - poniżej najważniejsze z nich.

 • Podwójna wygrana - by skorzystać z tej aktywowanej na weekendy promocji, wystarczy dokonać depozytu 50 PLN i postawić kupon AKO z oferty przedmeczowej lub LIVE ze stawką DOKŁADNIE 50 PLN. Kupon musi się składać z co najmniej 3 zdarzeń z minimalnym kursem każdego zdarzenia 1.30.
Podwójna wygrana w Betcris - baner promocji

Jeżeli pierwszy kupon spełniający warunki promocji okaże się wygrany, to bukmacher przyzna nam freebet o równowartości wygranej (jednak nie więcej niż 500 PLN), który możemy wykorzystać na dowolny kupon SOLO z oferty przedmeczowej lub live, ale z wyłączeniem sportów wirtualnych, z minimalnym kursem 1.80.

 • Esportowa promocja w Betcris - by otrzymać bonus 25 PN na esport, wystarczy zagrać co najmniej 5 kuponów o kursie minimalnym 1.85 za łączną sumę minimum 100 PLN w trakcie trwania całego tygodnia. Otrzymamy wówczas bonus o wartości 25 PLN, podpięty do naszego konta gracza w każdym tygodniu, w którym spełnimy warunki promocji.
 • Totalny zwrot podatku na całą ofertę - w ramach tej promocji możemy otrzymać do 100 PLN zapłaconego podatku w postaci freebetu. Jeśli zagramy kupon AKO składający się z co najmniej 3 zdarzeń o stawce minimalnej 10 PLN z kursem każdego zdarzenia co najmniej 1.30, i kupon ten okaże się wygrany, to otrzymamy freebet o wartości 100% zwrotu zapłaconego podatku.
Totalny zwrot podatku - promocja w Betcris online

Co ważne, promocja dotyczy wszystkich zakładów spełniających warunki promocji, a maksymalna dzienna kwota zwrotu to 100 PLN.

 • Betcris + - idealna promocja dla fanów tzw. "tasiemców", gdzie zależnie od ilości zdarzeń na naszym kuponie możemy odpowiednio powiększyć swoją wygraną. Promocja aktywuje się automatycznie dla wszystkich kuponów z co najmniej pięcioma zdarzeniami (wówczas otrzymamy dodatkowo +5% do wygranej), a maksymalnie możemy zgarnąć nawet 100% więcej.
 • Poleć przyjaciela - jest to typowy bonus za polecenie, w ramach którego maksymalnie możemy zgarnąć nawet 250 PLN premii. By skorzystać z promocji, wystarczy posiadać stałe (nie tymczasowe) konto w Betcris oraz wysłać do znajomego specjalnie wygenerowany link.
Bonus Poleć Przyjaciela w Betcris online

 

Jeśli kumpel zarejestruje się z naszego linku, uruchomi konto stałe i zagra kupony na co najmniej 250 PLN (na kuponie mogą znaleźć się dowolne zdarzenia z minimalnym kursem całkowitym 2.0), to zarówno polecający, jak i polecany otrzymają freebet 50 PLN.

 • Boost kursowy - wyjątkowa promocja do wykorzystania na zdarzenia sportowe i esportowe. Mówiąc najprościej, jest to podwyższenie proponowanego kursu względem tego, co znajdziemy w standardowej ofercie. Na kursowe boosty możemy polować w obrębie całej oferty Betcris - zdarzenia z podwyższonym kursem oznaczone będą specjalną ikoną.

Bonus od Betcris - opinie typerów

Bonusy i promocje w Betcris cieszą się doskonałymi opiniami zarówno od graczy, jak i bukmacherskich ekspertów. I jedni, i drudzy doceniają przemyślany system promocyjny, przejrzyste zasady i warunki regulaminowe bonusów oraz atrakcyjne kwoty, które mogą przyciągnąć niejednego typera. Z tego względu Betcris regularnie znajduje się na wysokich lokatach w bukmacherskich rankingach, śmiało konkurując z BETFAN, Superbet czy Fortuną.

Specjalnie dla as zebraliśmy kilka opinii i recenzji, jakie zamieścili gracze korzystający z oferty bonusowej i promocyjnej Betcris. Jak widzicie, typerzy podkreślają doskonałe warunki oraz przydatne bonusy, które pozwalają swobodnie korzystać z oferty bukmacherskiej w Betcris.

Opinia nr 1 - "Doskonała propozycja bonusów powitalnych"

Bonus na start w Betcris może nie powala wysokością, ale za to jest doskonale skonstruowany i składa się z naprawdę świetnych elementów. Przede wszystkim w oczy rzuca się wysoki freebet za depozyt (obecnie nieaktywny) oraz zakład bez ryzyka, a dodatkowo a użycie kodu można zgarnąć freebet za kod 50 zł. Nie ma wysokich bonusów od depozytu, z których i tak większość graczy nie wykorzystuje w pełni, za to są naprawdę przydatne opcje, świetne dla każdego gracza nowego i starego. | opinia dodana przez PiotruśPan1967

Opinia nr 2 - "Wysoki freebet na start"

Moim zdaniem najlepszym elementem bonusu powitalnego od Betcris jest bardzo wysoki freebet, a właściwie dwa freebety. Freebet na start 100 zł  ma bardzo przejrzyste warunki regulaminowe, a do tego otrzymujemy jeszcze freebet za kod 50 zł. Łącznie jest to 100 zł, a to znacznie więcej, niż oferuje jakikolwiek inny buk internetowy. | opinia dodana przez Typer567

Opinia nr 3 - "Proste warunki bonusów"

Odebrałem bonus powitalny Betcris z kodem LEGALSPORT i zdecydowanie każdemu polecam taką opcję. Mnie szczególnie spodobały się łatwe i przejrzyste warunki bonusów. Żadnych skomplikowanych regulaminów czy kruczków i ukrytych zapisów, wszystko jest proste, a w razie czego zawsze można zapytać konsultantów, jak mamy z czymś problem. | opinia dodana przez Pan_Michał

FAQ - pytania i odpowiedzi

1️⃣ Jaki jest bonus na start Betcris?

Legalny bukmacher internetowy Betcris przygotował dla swoich graczy mega zyskowny bonus powitalny, który wynosi 1400 zł. Choć w porównaniu z bonusami Fortuna, STS czy TOTALbet kwota wydaje się niewysoka, to bonus powitalny Betcris jest doskonale zoptymalizowany i składa się z kilku części: to bonusy za depozyty 1300 zł + freebet 100 zł.

2️⃣ Czy Betcris ma bonusy dla stałych graczy?

Tak, w ofercie bonusowej Betcris znajdziemy wiele propozycji bonusów, dedykowanych dla stałych graczy. Propozycja bonusowa jest pod tym względem naprawdę solidnie rozbudowana i obejmuje m.in. bonus urodzinowy w wysokości 20 zł, bonus dla fanów e-sportu 25 zł czy bonus Poleć przyjaciela max. 250 zł.

3️⃣ Czy Betcris ma bonusy okazjonalne?

Tak, u koncesjonowanego operatora zakładów sportowych Betcris dostępne są bonusy i promocje okazjonalne, aktywowane przy okazji najważniejszych sportowych wydarzeń w Polsce i na świecie. W Betcris można na przykład odebrać bonus na finały Ligi Mistrzów, bonusy na skoki narciarskie, promocje na finały NBA czy turnieje Wielkiego Szlema. Bonusy mają różną wartość i postać - mogą to być kupony bez ryzyka przegranej, darmowe zakłady czy podwyższone kursy na określone wydarzenia.

4️⃣ Czy do bonusów Betcris potrzebny jest kod promocyjny?

Tak, do odbioru bonusów w Betcris potrzebujesz kodu LEGALSPORT. Z tym kodem odbierzesz najwyższy bonus na start w kwocie 1400 zł, a także zyskasz dostęp do pełnego wachlarza akcji promocyjnych tego zaufanego buka online.

5️⃣ Betcris bonus bez depozytu - czy jest w ofercie?

Tak, legalny bukmacher Betcris ma dla graczy powitalny freebet od stawki postawionego zakładu, a dodatkowo za użycie kodu LEGALSPORT możemy otrzymać unikalny freebet za kod 50 zł.

6️⃣ Czy Betcris ma bonus bez ryzyka?

Tak, oferta bonusowa dla nowych graczy w Betcris obejmuje zakład bez ryzyka 1300 zł. Bonus za depozyty pozwala graczowi otrzymać zwrot połowy stawki przegranego kuponu. Całkowity zwrot trafia bezpośrednio na konto depozytowe, z którego można go wypłacić lub grać dalej.

Komentarze (0)
Betcris bonus
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.

Przeczytaj również

Może cię zainteresować

LVBET bonus
LVBET bonus
5711
124
Fortuna bonus
Fortuna bonus
10047
313
forBET bonus
forBET bonus
12785
196
Betclic bonus
Betclic bonus
7249
93

Inni czytali również

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.