piątek, 19 lipca 2019
Najnowsze: Czy bet at home jest legalny w Polsce?

Betfan bonusy dla graczy | 2019

Najlepszy bonus powitalny Betfan Zakłady Bukmacherskie | Nawet 3000 PLN z kodem promocyjnym - aktualizacja na lipiec 2019

Spis treści
Rozwiń
  1. Bonus Betfan dla nowych graczy
  2. Zakład bez ryzyka w Betfan
  3. Betfan bonus 2019
  4. Bonusy Betfan dla stałych graczy

W ofercie promocyjnej Betfan regularni typerzy znajdą wiele wyjątkowych ofert, w tym grę bez podatku, czyli +14% do wygranych każdego dnia, oraz wygrane 20% wyższe przy kuponach AKO z co najmniej czterema zdarzeniami.

Oferta promocyjna z kodem bonusowym w Betfan Zakłady Bukmacheskie
Bonusy i promocje Betfan

Z kolei wszyscy nowi gracze, zakładający konto bukmacherskie Betfan, mogą liczyć na najwyższy na polskim rynku zakładów bukmacherskich bonus powitalny - nawet 3000 PLN na start z kodem promocyjnym!

Bonus Betfan dla nowych graczy

Nie od dziś wiadomo, że oferta powitalna to jeden z najważniejszych elementów, które bierzemy pod uwagę podczas wyboru najlepszego legalnego bukmachera. Jest tego świadom również legalny bukmacher Betfan, który na polski rynek zakładów sportowych wprowadził bonus na start w niespotykanej dotychczas wysokości - w Betfan bonus powitalny wynosić może aż 3000 PLN! To z pewnością warta uwagi oferta, zwłaszcza że dotychczas legalni bukmacherzy w Polsce mieli dla nowych graczy pakiety powitalne w wysokości oscylującej wokół 1000 zł - przykładowo, bonus 1000 zł na start ma dla graczy Betclic oraz najbardziej rozpoznawalny polski bukmacher STS, z kolei w LVBET znajdziemy pakiet powitalny 1520 zł z kodem promocyjnym, podzielony na bonusy od dwóch pierwszych depozytów i unikalny freebet 20 zł za kod bonusowy.

U bukmachera Betfan bonus na start również przyznawany jest od kilku pierwszych depozytów - w tym przypadku od trzech. Warto zauważyć, że niespotykana dotychczas jest nie tylko sama wysokość oferty powitalnej Betfan, ale również jej forma: w Betfan bonus za rejestrację otrzymujemy w postaci zwielokrotnienia kwoty, jaką przenosimy na swoje konto depozytowe z konta bonusowego po spełnieniu założonych w regulaminie warunków obrotu bonusem.

Najlepszy pakiet powitalny Betfn z kodem promocyjnym
Do zgarnięcia nawet 3000 zł na dowolne zakłady bukmacherskie!

Betfan rejestracja online

Jak działa w Betfan bonus z kodem promocyjnym? Choć pozornie warunki regulaminowe promocji powitalnej, której nazwa to "Mega Pakiet 3000 zł w Betfan", mogą się wydawać skomplikowane, w rzeczywistości bardzo prosto je zrealizować i nie kryją one w sobie żadnych tajemnic. By móc odebrać ten ekskluzywny bonus na start, trzeba przede wszystkim założyć darmowe konto bukmacherskie Betfan online - by rozpocząć ten proces, po prostu kliknij w powyższy baner. Nie zapomnij, by w trakcie zakładania konta wykorzystać specjalny, akceptowany przez polskiego bukmachera Betfan kod promocyjny, który brzmi LEGALSPORT - z tym kodem otrzymasz nie tylko najlepszy bonus na start Betfan, ale również pełen dostęp do wszystkich bonusów i promocji, organizowanych przez tego buka la graczy.

Po rejestracji konta (proces otwierania konta online w Betfan jest bardzo prosty i zajmuje zaledwie kilka minut) możemy już dokonać wpłaty pierwszego depozytu - od jego wysokości zależy, jaki bonus przyzna nam Betfan. W ramach przyznanego przez Betfan bonusu otrzymujemy 10% wpłaty (maksymalnie do 100 zł przy wpłacie 1000 zł lub więcej), a minimalna wysokość depozytu, zgodnie  warunkami regulaminowymi promocji, to 20 zł.

Następnie musimy aktywować nasz bonus - by t zrobić, należy w ciągu 28 dni zawrzeć jeden lub więcej kuponów bukmacherskich na łączną kwotę równą kwocie depozytu. Jeśli więc w ramach pierwszej wpłaty zasililiśmy nasze konto bukmacherskie Betfan kwotą 500 zł, na taką sumę musimy postawić zakłady bukmacherskie w Betfan. Musimy przy tym pamiętać, że łączny kurs minimalny każdego kuponu, liczącego się do obrotu aktywacyjnego, to 2.0.

Jeśli otrzymany przez Betfan bonus powitalny chcemy przenieść na saldo główne i uzyskać mnożnik 10x, musimy dokonać pięciokrotnego obrotu kwotą bonusu, stawiając kupony AKO z minimalnym kursem całkowitym 2.0 i minimalnym kursem każdego zdarzenia 1.2. Przykładowy kupon bukmacherski, spełniający warunki obrotu bonusem, przedstawiamy poniżej.

Przykładowy kupon bukmacherski Betfan spełniający warunki obrotu bonusem powitalnym:

Ekwador vs Korea Południowa, Mistrzostwa Świata U20 w piłce nożnej, typ 1, kurs - 1.99
Bernarda Pera vs Katie Swan, WTA Nottingham, typ 1, kurs - 1.54
Białoruś vs Irlandia Północna, eliminacje do Mistrzostw Europy, typ 2, kurs - 2.58
Golden State vs Toronto, NBA< typ 1, kurs - 1.63

----------------------------------------------------------------------------
Kurs ogólny – 12.89 | Stawka zakładu – 50 PLN | Ewentualna wygrana: 644.50 zł
>>> Zakładam konto Betfan online i odbieram extra bonus na start z kodem <<<

Po dokonaniu pięciokrotnego obrotu bonusem (przykładowo, jeśli w ramach pierwszego depozytu wpłaciliśmy na konto 500 zł i otrzymaliśmy bonus 10% w wysokości 50 zł, to musimy zawrzeć kupony bukmacherskie na łączną kwotę 250 zł) możemy już przenieść go na nasze konto depozytowe. Przy przenoszeniu legalny bukmacher Betfan mnożny nasze wygrane aż 10x, jeśli więc po dokonaniu wymaganego obrotu posiadamy na koncie depozytowym np. 85 zł, na koncie głównym pojawi się 850 zł! I tak trzy razy - ponieważ bonus dotyczy aż trzech pierwszych wpłat.

Trudno więc zaprzeczyć, że zaprezentowana przez Betfan oferta powitalna naprawdę robi wrażenie - przy przenoszeniu każdej wpłaty możemy otrzymać nawet 1000 zł, co łącznie daje nam nawet 3000 zł dodatkowych środków na zakłady bukmacherskie! Co ważne, oferowany przez Betfan bonus od depozytu nie jest w żaden sposób ograniczony, jeśli chodzi o sporty, które możemy umieszczać na naszych bonusowych kuponach.

Niezaprzeczalne są również korzyści, płynące z bonusu na start Betfan. Przede wszystkim możemy zyskać nawet 3000 zł extra na grę, co może się przełożyć na wiele wygranych kuponów bukmacherskich. Nie mniej ważny jest fakt, że warunki regulaminowe i zasady oferty powitalnej Betfan są bardzo proste, dzięki czemu dodatkowe środki na zakłady bukmacherskie możemy zdobyć bez większych problemów. Trudno si zatem dziwić, że oferta powitalna Betfan zajmuje wysokie miejsca w rankingu bonusów powitalnych, ciesząc się dużym zainteresowaniem graczy.

Zakład bez ryzyka w Betfan

Legalny bukmacher Betfan systematycznie rozwija swoją ofertę bonusową dla graczy. Bardzo ciekawą propozycją jest np. promocja Radar 365 Betfan, w ramach której każdego dnia możemy skorzystać z innego atrakcyjnego bonusu. Może to być np. darmowy zakład bukmacherski na e-sport, zakład bez ryzyka Betfan na rozgrywki piłkarskie czy podwyższony kurs bukmacherski na mecze NBA. Ponieważ promocje oferowane przez Betfan w ramach akcji Radar 365 są bardzo różnorodne, ale zawsze atrakcyjne, z pewnością warto codziennie odwiedzać stronę internetową tego legalnego bukmachera.

Zalety konta online z kodem bonusowym w Betfan Zakłady Bukmacherskie - infografika
Betfan - rekomendacje Dlaczego warto założyć konto bukmacherskie Betfan z kodem promocyjnym

Oferta bonusowa Radar 365 Betfan jest tym bardziej atrakcyjna, że obecnie w Betfan zakład bez ryzyka nie występuje jako osobna promocja bukmacherska. Stałe bonusy dla regularnych typerów obejmują grę bez podatku i wgrane podwyższone nawet o 20% na kuponach AKO, a także wspomniany Radar, jednak jest bardzo prawdopodobne, że zakład bez ryzyka będzie się pojawiał systematycznie w ramach oferowanych przez bukmachera Betfan promocji tymczasowych. Możemy z dużą dozą prawdopodobieństwa założyć, że u legalnego polskiego buka Betfan bonusy okazjonalne, podobnie jak ma to miejsce u innych buków, będą związane z najważniejszymi wydarzeniami sportowymi - być może więc pojawi się w ofercie Betfan zakład bez ryzyka na Ligę Mistrzów czy na finały NBA.

Betfan bonus 2019

W ofercie promocyjnej Betfan znajdziemy nie tylko ekskluzywny pakiet powitalny Betfan z kodem promocyjnym, dzięki któremu na start można zyskać nawet 3000 zł, ale również szeroki wybór promocji dla regularnych typerów. Dzięki nim systematycznie możemy odbierać darmowe zakłady bukmacherskie, zakłady bez ryzyka czy wyższe wygrane, a także możemy korzystać z podniesionych kursów bukmacherskich na określone wydarzenia z oferty sportowej Betfan.

  Rejestracja Betfan online z kodem bonusowym  
  Extra promocje dla stałych graczy >  

Warto przy tym pamiętać, że pierwszym krokiem, który otwiera nam drogę do wszystkich bonusów i promocji Betfan, jest rejestracja konta typerskiego online u tego legalnego bukmachera. By założyć konto internetowe Betfan online, wystarczy kliknąć w powyższy baner. Nie zapomnijcie, by podczas rejestracji wykorzystać unikalny Betfan kod promocyjny, który brzmi LEGALSPORT - należy go wpisać w drugim kroku formularza rejestracyjnego Betfan, w polu zatytułowanym "Kod promocyjny". Dzięki zastosowaniu naszego unikalnego kodu otrzymacie najwyższy bonus powitalny Betfan, czyli nawet 3000 zł na start, oraz nieograniczony dostęp do wszystkich bonusów i promocji, skierowanych do stałych graczy. Jeśli Betfan w przyszłości zdecyduje się zorganizować specjalne promocje dla typerów, którzy zarejestrowali się z kodem promocyjnym, Wasze konto również weźmie udział w takiej promocji!

Trzeba przyznać, że oferta bonusowa Betfan dla stałych graczy prezentuje się naprawdę imponująco. Bardzo szeroki wybór różnorodnych promocji zapewnia typerom akcja Betfan Radar 365, w ramach której każdego dnia można wziąć udział w innej akcji bonusowej. Dzięki temu atrakcyjne bonusy Betfan czekają zarówno na graczy, którzy chcą na preferencyjnych warunkach obstawiać piłkarską Ligę Mistrzów czy Ligę Europy, ale również extra promocje na skoki narciarskie czy najważniejsze turnieje tenisowe. W tabeli prezentujemy najważniejsze bonusy tymczasowe Betfan, z jakimi możecie się spotkać, korzystając z oferty promocyjnej tego buka.

Bonusy i promocje Betfan dla graczy w zestawieniu rocznym
Okres obowiązywania bonusu Kod do bonusu Czego dotyczy bonus tymczasowy Betfan?
styczeń-luty 2019 LEGALSPORT Bonus na sporty zimowe i skoki narciarskie
marzec-kwiecień 2019 LEGALSPORT Piłkarska promocja na ligi europejskie
maj-czerwiec 2019 LEGALSPORT Extra bonus na finał LM i LE
lipiec-sierpień 2019 LEGALSPORT Dodatkowa kasa na tenisowe turnieje
wrzesień-październik 2019 LEGALSPORT Bonus na sporty walki i MMA
listopad-grudzień 2019 LEGALSPORT  Super promocja na hokej na lodzie

Pamiętajcie, by na bieżąco śledzić stronę internetową legalnego polskiego bukmachera Betfan oraz nasz portal, gdzie znajdziecie informacje o najnowszych i aktualnych promocjach Betfan.

Bonusy Betfan dla stałych graczy

Trzeba przyznać, że oferta bonusowa Betfan VIP prezentuje się naprawdę okazale i z pewnością przekona do siebie wielu typerów. Zakładając   konto bukmacherskie Betfan online z kodem promocyjnym   zyskujemy dostęp do bardzo atrakcyjnego pakietu bonusowego, gdzie znajdziemy m.in.:

  • Mega Pakiet powitalny Betfan - wyjątkowa promocja powitalna z kodem bonusowym, dzięki której możemy zyskać nawet 3000 zł na start. Oferta dla nowych graczy w Betfan zaskakuje nie tylko niespotykaną dotąd na polskim rynku zakładów bukmacherskich wysokością. Bardzo ciekawe są również warunki przyznawania bonusu, który otrzymujemy najpierw jako 10% od każdej z trzech pierwszych wpłat (przykładowo, wpłacając 700 zł w ramach pierwszego depozytu otrzymamy bonus 70 zł), a następnie jako mnożnik 10x wygranych, które uzyskaliśmy podczas obrotu bonusem od depozytu. Łącznie możemy zyskać nawet 3000 zł dodatkowej kasy na zakłady bukmacherskie w Betfan!
  • Gra bez podatku Betfan - wyjątkowo atrakcyjna promocja bukmacherska Betfan, która umożliwia nam codzienne stawianie kuponów bukmacherskich, nie martwiąc się o podatek! Betfan bierze podatek na siebie, powiększając nasze wygrane aż o 14% - wystarczy tylko postawić kupon AKO z co najmniej dwoma wydarzeniami i minimalnym kursem łącznym 2.0, by skorzystać z tej wyjątkowej promocji.
Kod rejestracyjny na bonusy i promocje w Betfan Zakłady Bukmacherskie - infografika
Betfan kod promocyjny
  • 20% wyższe wygrane w Betfan - legalny bukmacher Betfan nie ogranicza się do gr bez podatku, w ramach której podnosi nasze wygrane o 14%. Możemy zyskać znacznie więcej - wygrane podniesione aż o 20% dla kuponów AKO, spełniających warunki regulaminowe promocji. A te są również bardzo proste: by podnieść naszą wygraną o 20%, wystarczy postawić kupon AKO z co najmniej czterema wydarzeniami oraz łącznym kursem minimalnym 4.0.
  • Radar 365 - unikalna promocja dla regularnych typerów, w ramach której każdego dnia legalny bukmacher Betfan przygotowuje dla graczy nowy bonus bukmacherski. Promocje Betfan w ramach akcji bonusowej Radar 365 dotyczą różnych sportów (znajdziemy tam m.in. bonus Betfan na Ligę Mistrzów, promocję na rozgrywki NBA, Betfan bonus na e-sporty czy na skoki narciarskie) oraz mogą przyjmować różną postać: może to być więc darmowy zakład Betfan, podwyższony kurs bukmacherski na wybrane wydarzenie z oferty sportowej Betfan czy zakład bez ryzyka, czyli cashback Betfan.

Regularni typerzy, którzy na stronie internetowej Betfan puszczają kupony SOLO, AKO lub systemowe, mogą korzystać z dodatkowych bonusów tymczasowych, które uzależnione są od aktualnej oferty promocyjnej Betfan. Pamiętajcie więc, by na bieżąco śledzić witrynę www Betfan oraz nasz portal, gdzie zawsze regularnie opisujemy aktualne bonusy i promocje Betfan wraz z ich warunkami i zasadami regulaminowymi.

do góry

Komentarze i opinie (0)

Betfan bonusy dla graczy | 2019
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Zgłoś uwagi do strony
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.