poniedziałek, 30 listopada 2020
Najnowsze: Typy na Puchar Świata w Kuusamo

Jak się zarejestrować w eWinner

Rejestracja eWinner z kodem promocyjnym | Szybkie konto eWinner i bonus powitalny dla nowych graczy - aktualizacja na listopad 2020

Odbierz kod promocyjny eWinner Oferta na bonus eWinner VIP ważna do 30 listopada 2020
Spis treści
Rozwiń
 1. eWinner rejestracja z kodem promocyjnym na listopad 2020
  1. Rejestracja w eWinner bez dowodu
  2. Konto tymczasowe eWinner
 2. Dlaczego warto założyć konto na eWinner.pl
 3. Rejestracja eWinner - instrukcja
 4. Warunki rejestracji konta tymczasowego eWinner online
 5. eWinner - bonusy bukmacherskie za rejestrację
 6. FAQ: pytania o szybką rejestrację z kodem w eWinner
 7. Warto wiedzieć o szybkiej rejestracji eWinner
Bonus na start z kodem rejestracyjnym w eWinner Zakłady Bukmachrskie
eWinner bonus powitalny z kodem promocyjnym

eWinner to internetowy operator zakładów sportowych, który do grona legalnych polskich bukmacherów online dołączył oficjalnie w 2018 roku, a ze swoją ofertą dla graczy wystartował w 2019 roku.

  Bonus na start eWinner VIP  

Cashback 170 zł + bonus 100% do 500 zł od depozytu x2
Aktywny kod do promocji powitalnej na listopad 2020: LEGALSPORT

Wzorując się na innych legalnych bukmacherach internetowych, takich jak LVBET czy Betclic, eWinner również zadbał o to, by rejestracja darmowego konta typerskiego była szybka i bezproblemowa. Sprawdź, jak się zarejestrować w eWinner krok po kroku i jakie korzyści na start zdobędziesz, wykorzystując podczas zakładania konta unikalny eWinner kod promocyjny, który brzmi LEGALSPORT!

eWinner rejestracja z kodem promocyjnym na listopad 2020

Oferta bonusowa i sportowa legalnego bukmachera eWinner online jest bardzo rozbudowana i atrakcyjna zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych typerów. By zyskać do niej dostęp, wystarczy kilka minut - tyle czasu potrzebujemy, by przejść przez prosty i intuicyjny proces rejestracji bezpłatnego konta typerskiego eWinner.

Rejestracja w eWinner bez dowodu

Legalny bukmacher eWinner udostępnia typerom opcję tzw. szybkiej rejestracji bez dowodu - oznacza to, że na etapie zakładania konta nie musimy przesyłać skanu dokumentu tożsamości. Znacznie upraszcza to i skraca cały proces - dzięki temu w eWinner konto tymczasowe możemy założyć już w kilka minut, a po tym czasie mamy pełen dostęp do oferty sportowej i bonusowej tego legalnego bukmachera internetowego.

Podczas zakładania konta musimy podać tylko podstawowe dane, takie jak adres e-mail i numer telefonu, imię i nazwisko oraz adres, a także numer PESEL. Pozostałe dane, takie jak numer rachunku bankowego czy skan dokumentu tożsamości, uzupełniamy wtedy, gdy będziemy chcieli przekształcić nasze eWinner konto tymczasowe w standardowe konto bukmacherskie - możemy to zrobić w dowolnym momencie.

Warto przy tym pamiętać, by podczas rejestracji koniecznie podać najlepszy akceptowany przez legalnego buka eWinner kod do bonusu powitalnego, czyli LEGALSPORT. To hasło należy wpisać lub wkleić w pierwszym kroku formularza rejestracyjnego. Z kodem rejestracyjnym eWinner otrzymamy najlepszy pakiet powitalny na start, dlatego warto sprawdzić, czy na pewno uzupełniliśmy pole "Kod promocyjny", zanim przejdziemy do drugiego kroku rejestracji.

Konto tymczasowe eWinner

Korzystając z konta tymczasowego eWinner możemy stawiać dowolne zakłady bukmacherskie SOLO i AKO, korzystając zarówno z oferty pre-match jak i LIVE. Możemy też zasilać nasze konto depozytami (metody płatności w eWinner to m.in. Pay-by-link, BLIK czy szybkie przelewy internetowe, obsługiwane przez platformę Blue Media) oraz mamy możliwość odebrania wyjątkowego bonusu na start "Powitalny HAT-TRICK". Nie możemy natomiast wypłacać wygranych bukmacherskich na nasz rachunek bankowy - taka opcja zostanie odblokowana dopiero po przekształceniu konta tymczasowego w standardowe konto bukmacherskie.

Dlaczego warto założyć konto na eWinner.pl

Podstawową zaletą konta typerskiego eWinner online jest fakt, że zyskujemy pełen i nieograniczony dostęp do oferty bukmacherskiej tego legalnego bukmachera internetowego. Możemy bez przeszkód obstawiać zakłady LIVE i pre-match na dowolne dyscypliny sportowe, w tym na piłkę nożną, siatkówkę, koszykówkę i hokej na lodzie. Bardzo ciekawą opcją jest także eWinner Custom Bet, czyli możliwość dodawania dowolnych zakładów do oferty bukmacherskiej eWinner. Z opcji Custom Bet #PostawNaSwoim może skorzystać każdy typer, a zaproponowane zakłady nie muszą ograniczać się do sportu - eWinner Custom Bet umożliwia dodawania zakładów ze świata rozrywki, polityki czy kultury.

Kod promocyjny do rejestracji z bonusem na start w eWinner Zakłady Bukmacherskie - infografika
eWinner kod rejestracyjny

Legalny bukmacher eWinner online udostępnia też graczom bardzo rozbudowane statystyki, pomocne przy typowaniu zakładów, oraz transmisje na żywo wielu spotkań, co z kolei stanowi nieocenioną pomoc dla typerów, preferujących zakłady LIVE. Możemy skorzystać z wyszukiwarki kursów i opcji Szybki Kupon, a dla zabezpieczenia kuponów eWinner udostępnia typerom wygodny i bezpieczny Cashout.

Po rejestracji konta eWinner możemy również skorzystać z unikalnej oferty powitalnej eWinner "Powitalny HAT-TRICK", która składa się aż z trzech różnych bonusów: zakład bez ryzyka 170 zł po pierwszej wpłacie (150 zł + 20 zł od nas w gratisie za kod promocyjny ewinner > LEGALSPORT), bonus 100% do 500 zł od drugiego depozytu i taki sam bonus od trzeciego depozytu. łącznie możemy więc zyskać 1170 zł extra! Dodatkowo otwiera się przed nami rozbudowana, przygotowana dla typerów przez eWinner oferta bonusowa, która obejmuje promocje dla regularnych typerów - wśród nich możemy znaleźć m.in. podwyższone kursy bukmacherskie na wybrane selekcje z oferty sportowej eWinner, dzięki którym można zgarnąć wyższe wygrane, a także freebety, czyli darmowe zakłady bukmacherskie na najważniejsze wydarzenia sportowe oraz zakłady bez ryzyka przegranej.

Jak widać, oferta eWinner jest naprawdę solidna i różnorodna, dlatego z pewnością warto zarejestrować eWinner szybkie konto bez dowodu, by zyskać do niej dostęp. Nie dziwi więc, że eWinner regularnie zajmuje wysokie miejsca w rankingu TOP bukmacherów online w Polsce, a jego oferta wzbudziła zainteresowanie typerów od samego początku.

Rejestracja eWinner - instrukcja

By założyć konto typerskie eWinner wystarczy wykonać kilka prostych kroków. Proces rejestracji konta jest bardzo prosty i intuicyjny, dzięki czemu jego przejście nie zajmie nam więcej niż kilka minut.

 • Krok 1. Przejdź do formularzu rejestracyjnego eWinner - najprościej zrobisz to, przechodząc przez dedykowany link rejestracyjny eWinner, na przykład ten ===> eWinner rejestracja z kodem promocyjnym <===, lub klikając w powyższy baner.
 • Krok 2. Uzupełnij dane konta typerskiego eWinner: swój adres e-mail i numer telefonu, a także login i hasło do konta (hasło musi się składać z co najmniej ośmiu znaków, w tym co najmniej jednej dużej litery, znaku specjalnego i cyfry). Pamiętaj, by w tym kroku wpisać lub wkleić unikalny eWinner kod promocyjny, który brzmi LEGALSPORT. Nie zapomnij też zaznaczyć, że chcesz odebrać eWinner bonus na start "Powitalny HAT-TRICK". Jeśli nie jesteś pewien, gdzie należy zaznaczyć tę opcję, rzuć okiem na poniższą infografikę - masz na niej zarówno eWinner kod promocyjny, który brzmi LEGALSPORT, jak i zaznaczoną chęć odbioru bonusu.
Jak się zarejestrować w eWinner online z kodem bonusowym - infografika
eWinner rejestracja z kodem promocyjnym
 • Krok 3. Podaj podstawowe dane osobowe: imię i nazwisko, obywatelstwo (domyślnie zaznaczone jest polskie), numer PESEL oraz adres. W tym kroku musisz również podać kod SMS, który otrzymamy od eWinner na podany wcześniej numer telefonu. Należy też potwierdzić znajomość regulaminu eWinner, legalność źródeł środków przeznaczanych na zakłady bukmacherskie oraz to, czy jesteśmy osobą zajmującą eksponowane stanowisko polityczne.

To już wszystko - po aktywacji konta możemy bez przeszkód stawiać zakłady bukmacherskie, zasilać konto depozytem oraz korzystać z oferty bonusów powitalnych dla graczy. 

Warunki rejestracji konta tymczasowego eWinner online

Podstawowym warunkiem założenia konta typerskiego w eWinner online jest ukończone 18 lat - zgodnie z polskim prawem i znowelizowaną ustawą hazardową, internetowe zakłady bukmacherskie są dostępne tylko dla osób pełnoletnich. Warto pamiętać, że bukmacher może łatwo zweryfikować nasz wiek - podczas przekształcania tymczasowego konta typerskiego w konto standardowe będziemy musieli przesłać wyraźne zdjęcia lub skany naszego dokumentu tożsamości, na którym znajdują się informacje na temat daty urodzenia. Dodatkowo podczas rejestracji konta musimy podać numer PESEL, który również zawiera informacje dotyczące naszego wieku.

Kolejny warunek to akceptacja regulaminu i polityki prywatności legalnego bukmachera eWinner - możecie się z nimi zapoznać na stronie internetowej bukmachera. Tego wymaga każdy legalny bukmacher internetowy w Polsce.

eWinner - bonusy bukmacherskie za rejestrację

Dodatkową korzyścią z rejestracji darmowego konta typerskiego eWinner online jest pełen dostęp do oferty bonusowej i promocyjnej, jaką dla swoich graczy przygotował ten legalny polski bukmacher internetowy. Na uwagę zasługuje przede wszystkim rozbudowana oferta na start dla nowych klientów "Powitalny HAT-TRICK", która składa się aż z trzech elementów:

 • Zakład bez ryzyka 170 zł - ten bonus otrzymamy po rejestracji konta i dokonaniu pierwszego depozytu. Dzięki promocji nasz pierwszy kupon bukmacherski będzie objęty zwrotem stawki do 170 zł (150 zł + 20 zł od nas za aktywację kodu) - by skorzystać z oferty bonusowej eWinner cashback 170 zł, należy postawić dowolny kupon za kwotę co najmniej 20 zł. By wypłacić bonus w przypadku nietrafionego kuponu i zwrotu stawki, należy dokonać trzykrotnego obrotu kwotą bonusu, stawiając dowolne kupony z kursem minimalnym 2.50.
Cashback 170 zł to element oferty powitalnej eWinner Zakłady Bukmacherskie - infografika
eWinner zakład bez ryzyka
 • Bonus 100% do 500 zł od drugiego depozytu - by otrzymać bonus, należy wpłacić co najmniej 20 zł w ramach drugiego depozytu, a następnie jednokrotnie obrócić tą kwotą, stawiając dowolne kupony bukmacherskie z minimalnym kursem łącznym 1.50 - to odblokuje nasz bonus 100%, który zostanie dopisany do salda bonusowego. By wypłacić środki bonusowe na nasz rachunek bankowy, należy dokonać trzykrotnego obrotu sumą bonusu, stawiając kupony bukmacherskie z łącznym kursem 2.50.
 • Bonus 100% do 500 zł od trzeciego depozytu - zasady tej promocji są dokładnie takie same jak w przypadku bonusu od drugiej wpłaty: zależnie od tego, jaką kwotą zasilimy nasze konto depozytowe eWinner, taki otrzymamy bonus - do maksymalnej kwoty 500 zł.

Jeśli potrzebujecie więcej informacji, jak odebrać bonus powitalny w eWinner krok po kroku, znajdziecie je w tym tekście ==>przeczytaj jak odebrać bonus powitalny w eWinner. Zarówno odbiór, jak i obrót bonusem na start w eWinner są bardzo proste, dlatego bez trudu poradzi sobie z nimi nawet początkujący typer.

Jeśli natomiast chcecie sprawdzić, czy warto odebrać bonusy powitalne za rejestrację w eWinner, rzućcie okiem do poniższej tabeli - zebraliśmy z niej informacje dotyczące tego, ile średnio typerzy wygrywali dzięki promocji eWinner powitalny cashback 170 zł. Jak widać, stawiając kupon bez ryzyka przegranej pieniędzy można zaryzykować wyższe kursy bukmacherskie, co w konsekwencji może się przełożyć na wyższą wygraną.

Wygrane bukmacherskie na 2020 rok za zakład bez ryzyka eWinner
Miesiąc odbioru bonusu Średnia wygrana za eWinner cashback 170 zł
Styczeń 2020 r. 380 zł
Luty 2020 r. 220 zł
Marzec 2020 r. 395 zł
Kwiecień 2020 r. 450 zł
Maj 2020 r. 270 zł
Czerwiec 2020 r. 400 zł
Lipiec 2020 r. 380 zł
Sierpień 2020 r. 440 zł
Wrzesień 2020 r. 270 zł
Październik 2020 r. 390 zł
Listopad 2020 r. 600 zł
Grudzień 2020 r. 450 zł

FAQ: pytania o szybką rejestrację z kodem w eWinner

Choć rejestracja konta typerskiego eWinner jest bardzo prosta i intuicyjna, na forach bukmacherskich można spotkać pytania, dotyczące tego procesu. Specjalnie dla Was zebraliśmy najczęściej pojawiające się pytania o rejestrację w eWinner, a nasi specjaliści przygotowali na nie odpowiedzi.

1. Ile trwa rejestracja eWinner?

U legalnego bukmachera internetowego eWinner rejestracja konta typerskiego trwa zaledwie 2-3 minuty - to wystarczy, by wypełnić uproszczony formularz rejestracyjny, składający się tylko z dwóch pól. W pierwszym polu podajemy swój adres e-mail i numer telefonu, a także ustalamy login i hasło do konta oraz wpisujemy / wklejamy specjalny eWinner kod promocyjny - hasło kodu to LEGALSPORT. W drugim polu należy uzupełnić swoje dane osobowe: imię i nazwisko, adres, numer PESEL oraz wpisać kod SMS, który otrzymamy na podany w pierwszym kroku rejestracji numer telefonu. Po uzupełnieniu danych i potwierdzeniu wszystkich wymaganych zgód możemy już korzystać z naszego konta tymczasowego, zasilać je depozytem oraz stawiać zakłady LIVE i pre-match oraz odebrać bonus na start.

2. Czy do rejestracji konta w eWinner potrzebny jest kod promocyjny?

Tak, przy rejestracji konta typerskiego eWinner należy podać specjalne hasło bonusowe - najlepszy akceptowany przez eWinner kod promocyjny to LEGALSPORT. Kod rabatowy wpisujemy lub wklejamy w pierwszym kroku rejestracji, w pole zatytułowane "Kod promocyjny" - znajduje się ono tuż nad zgodą na otrzymanie bonusu powitalnego (nie zapomnijcie zaznaczyć tego pola przed przejściem do kolejnego kroku!).

3. eWinner rejestracja bez dowodu - czy jest możliwa?

Tak, u legalnego bukmachera eWinner możemy zarejestrować się, nie przesyłając skanu dokumentu tożsamości. Wynika to z faktu, że eWinner online umożliwia typerom otwarcie tzw. eWinner konta tymczasowego, które wymaga tylko podstawowych danych - dzięki temu rejestracja uproszczona trwa zaledwie 2-3 minuty. Wszystkie pozostałe wymagane informacje, a więc m.in. numer rachunku bankowego czy skan dowodu, przesyłamy na późniejszym etapie.

4. Czy warto się zarejestrować w eWinner?

Tak, z całą pewnością warto założyć w eWinner konto tymczasowe. Przede wszystkim zyskujemy wówczas pełen dostęp do oferty promocyjnej i sportowej tego legalnego bukmachera, możemy też odebrać unikalny eWinner bonus powitalny, składający się aż z trzech promocji. Na start otrzymamy w eWinner zakład bez ryzyka do 170 zł po wpłaceniu pierwszego depozytu, a od drugiej i trzeciej wpłaty przysługują nam bonusy 100%, maksymalnie do 500 zł każdy.

Warto przy tym pamiętać, że również inni legalni polscy bukmacherzy internetowi oferują zarówno uproszczoną rejestrację, trwającą zaledwie 2-3 minuty, jak i bardzo atrakcyjne bonusy na start z kodem promocyjnym. Przykładowo, u legalnego bukmachera STS ponadstandardowy bonus powitalny w wersji VIP składa się z trzech części: jest to bonus 100% od pierwszej wpłaty do 1000 zł, freebet 25 zł oraz zakład bez ryzyka 34 zł. W LVBET rejestracja zajmuje mniej więcej tyle czasu co w eWinner, a w ramach oferty powitalnej możemy zgarnąć nawet 1500 zł w bonusach z mnożnikiem od pierwszego i drugiego depozytu oraz promocyjny freebet 20 PLN za kod. Jak widać, warto rozważyć rejestrację nie tylko u bukmachera eWinner, ale też u innych legalnych buków online.

Warto wiedzieć o szybkiej rejestracji eWinner

 • Legalny polski bukmacher eWinner udostępnia graczom opcję szybkiej rejestracji, która trwa zaledwie kilka minut
 • Podczas rejestracji konta tymczasowego eWinner należy podać m.in. imię i nazwisko, numer PESEL i adres, a także wpisać / wkleić specjalny eWinner kod promocyjny, który brzmi LEGALSPORT
 • Dla konta tymczasowego otrzymamy od eWinner bonus na start "Powitalny HAT-TRICK", czyli zakład bez ryzyka 170 zł dla pierwszego depozytu oraz bonusy 100% od drugiego i trzeciego depozytu - wystarczy tylko zaznaczyć odpowiednie pole w panelu rejestracyjnym
Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

Jak się zarejestrować w eWinner
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.