niedziela, 3 grudnia 2023
Najnowsze: Manchester United - Chelsea promocje (06.12, 21:15)

Czy opłaca się obstawiać piłkę nożną w forBET

03.10.2022, 11:18
Autor: R. Grycz
Najlepszy pakiet powitalny forBET do typowania piłki nożnej
Spis treści
Rozwiń
 1. Piłka nożna w forBET - czy opłaca się typować?
  1. Zyskowne typowanie dzięki szerokiej ofercie na futbol w forBET
  2. Wysokie współczynniki + niskie marże na futbol w forBET
  3. Opłacalne zakłady kombinowane na futbol
 2. Czy opłaca się typować piłkę nożną w forBET za kasę z bonusu?
 3. FAQ
Pakiet powitalny forBET zwiększa opłacalność typowania piłki nożnej
Bukmacher
Max. kwota bonusu 3310 zł
Kod promocyjny LEGALSPORT
Top opłacalne selekcje Handicapy, 1x2, under/over
Dlaczego się opłaca Dodatkowa kasa na zakłady
Obstawiam futbol w forbet

Za opłacalnością typowania zakładów na piłkę nożną w forBET przemawia wiele argumentów, ze szczególnym naciskiem na bardzo atrakcyjne współczynniki bukmacherskie, co bezpośrednio przekłada się na wyższe wygrane z futbolowych kuponów nie tylko AKO, ale również SOLO.

Czy opłaca się typować piłkę nożną w forBET

Według graczy, zyskowność typowania futbolu w forBET podnosi łączenie zdarzeń z jednego meczu na kuponie i tworzenie bardziej opłacalnych dla graczy kombinacji.

Specjalnie dla Was przyjrzeliśmy się propozycjom forBET na futbol i sprawdziliśmy, czy i dlaczego opłaca się obstawiać piłkę nożną w forBET.

Piłka nożna w forBET - czy opłaca się typować?

Naszym zdaniem zdecydowanie opłaca się stawiać zakłady na piłkę nożną w forBET, przede wszystkim ze względu na ponadstandardowe współczynniki bukmacherskie. Ze średnim współczynnikiem 2.00 wyższym o 15% niż przykładowo w Fuksiarzu, opłaca się postawić kupon nawet za 20 zł z opcją wygranej wyższej o 3 zł.

Dodatkowo dzięki bardzo rozbudowanej ofercie futbolowych selekcji, mamy szersze możliwości tworzenia opłacalnych futbolowych kuponów niż u innych bukmacherów. 

Zyskowne typowanie dzięki szerokiej ofercie na futbol w forBET

Podstawowym czynnikiem, który wpływa na opłacalność korzystania z propozycji futbolowej bukmachera forBET jest bardzo szeroka oferta selekcji. W forBET przy wielu meczach piłkarskich (np. topowych spotkaniach La Ligi czy Ekstraklasy) znajdziemy ponad 250 propozycji zakładów, w tym selekcje handicapowe, typy poniżej/powyżej, zakłady na żółte i czerwone kartki czy zakład typu obie drużyny strzelą bramkę.

Tymczasem u innych buków nawet najbardziej medialne mecze często opatrzone są wyborem selekcji niższym o kilkadziesiąt linii. To sprawia, że w forBET mamy znacznie więcej opcji tworzenia opłacalnych kuponów, które mogą się przełożyć na wysokie wygrane.

Zalety typowania piłki nożnej w forBET+ Bardzo szeroka oferta bukmacherska z ponad 50 krajów+ Wysokie kursy bukmacherskie, zwłaszcza na typy 1x2 i handicapy+ Możliwość tworzenia własnych typów łączonych w ramach jednego meczu

Zalety typowania piłki nożnej w forBET
+ Bardzo szeroka oferta bukmacherska z ponad 50 krajów
+ Wysokie kursy bukmacherskie, zwłaszcza na typy 1x2 i handicapy
+ Możliwość tworzenia własnych typów łączonych w ramach jednego meczu

Ofertę standardowych selekcji piłkarskich, obejmujących różne części meczu, uzupełnia w forBET bardzo szeroki wachlarz propozycji specjalnych, których często nie znajdziemy u innych operatorów. To na przykład zakład na liczbę celnych strzałów na bramkę, liczbę popełnionych fauli czy ilość spalonych, typy na to, że każda drużyna trafi powyżej 1 rzutu rożnego w każdej połowie, zakłady łączone i drużynowe. Takie selekcje również podbijają nasze możliwości tworzenia zyskownych kuponów, więc szeroki wybór niestandardowych propozycji to bez wątpienia jeden z powodów, dla których opłaca się typować piłkę nożną w forBET.

Bardzo istotny z punktu widzenia opłacalności typowania piłki nożnej u tego buka jest również fakt, że forBET umożliwia nam obstawianie futbolu w około 50 krajach. W ofercie tego operatora znajdziemy zakłady prematch i LIVE nie tylko na rozgrywki piłkarskie w najważniejszych europejskich ligach (m.in. angielska Premier League, niemiecka Bundesliga, włoska Ligue 1), ale też w krajach znacznie mniej znanych, a nawet egzotycznych (np. zakłady na piłkę nożną w Bośni i Hercegowinie, Korei Południowej czy Zambii). Do tego dochodzą zakłady na rozgrywki klubowe i międzynarodowe oraz rozgrywki towarzyskie, dodatkowo podbijając opłacalność korzystania z oferty piłkarskiej w forBET.

Korzystając z tak rozbudowanej oferty rozgrywek piłkarskich możemy tworzyć najbardziej opłacalne dla nas strategie gry. Zależnie od naszej wiedzy i preferencji, możemy zarówno stawiać zakłady na medialne mecze europejskich lig, jak i wybierać zakłady na piłkarskie spotkania niszowych lig, często opatrzone wysokimi kursami. 

Wysokie współczynniki + niskie marże na futbol w forBET

Kolejnym czynnikiem, który wpływa na to, że typowanie futbolu w forBET jest naprawdę opłacalne, są ponadstandardowe współczynniki bukmacherskie, niejednokrotnie przekraczające 2.00. Ma to szczególne znaczenie dla naszych zysków z futbolowych kuponów AKO, gdzie każda różnica kursowa może się przełożyć na znacznie wyższą potencjalną wygraną.

Wrzucając na kupon  w forBET trzy piłkarskie selekcje z kursami 2.05, 2.30 i 2.45 i grając go za standardową stawkę 100 zł możemy liczyć na wygraną przekraczającą 1000 zł. Tymczasem u innych buków, gdzie kursy są na poziomie 2.00, 2.20 i 2.40, nasza wygrana może być o kilkadziesiąt złotych niższa (w tym przypadku będzie to kwota 929 zł). Różnice kursowe przemawiające na korzyść forBET są teoretycznie niewielkie, ale różnica w wygranej jest już znacząca. To bez wątpienia dowodzi, że obstawianie zakładów na piłkę nożną w forBET się opłaca, szczególnie jeśli preferujemy granie futbolowych kuponów z więcej niż dwiema selekcjami.

gram futbol w forbet
Korzystam z wysokich kursów bukmacherskich z niską marżą

Atrakcyjne współczynniki są ściśle powiązane z niskimi marżami. Zyskownych kursów piłkarskich w forBET polecamy Wam szukać zwłaszcza w zakładach na rozgrywki w topowych europejskich ligach - forBET ustala bardzo niskie marże na piłkarskie typy w ramach rozgrywek Premier League, Bundesligi i La Ligi, co przekłada się bezpośrednio na wyższy ewentualny zarobek typerów.

Jak to wygląda w praktyce? Najniższą marżę bukmacherską forBET ustalił na mecze angielskiej Premier League, gdzie prowizja  wynosi  2,95%. Ze względu na niską marżę świetnie prezentują się też kursy na Bundesligę (3,05%), Serie A (3,15%) oraz na La Ligę (3,19%). To bardzo duża zaleta forBET, ponieważ niską marżą objęte są takie rozgrywki, jakie typerzy najchętniej umieszczają na swoich internetowych kuponach

Opłacalne zakłady kombinowane na futbol

By podnieść opłacalność obstawiania piłki nożnej forBET proponuje nam narzędzie, umożliwiające znaczne poszerzenie propozycji zakładów piłkarskich. Jest to kreator typów BetArchitekt w forBET, który daje nam opcję na łączenie zakładów z jednego meczu futbolowego w ramach kuponu. Dzięki temu możemy tworzyć unikalne kombinacje, bardziej zyskowne niż łączenie standardowych selekcji, dostępnych w ofercie piłkarskiej innych bukmacherów.

Korzystając z BetArchitekta w forBET mamy pełną dowolność jeśli chodzi o łączenie typów - nie musimy grać zakładów łączonych, narzuconych z góry przez bukmachera (np. Legia wygra mecz i padnie ponad 2,5 gola w meczu). W ramach BetArchitekta możemy dowolnie łączyć poszczególne rynki dotyczące meczu, drużyn i zawodników - kierując się swoją sportową intuicją oraz współczynnikami poszczególnych selekcji, generując najbardziej opłacalne zestawy typów.

BetArchitekt w forBET - opcja tworzenia zakładów łączonych w ramach jednego meczu

Co bardzo istotne, kursy bukmacherskie na zakłady piłkarskie z BetArchitekta często bywają wyższe niż na to samo zdarzenie łączone, dostępne w standardowej ofercie bukmachera. Jest to więc kolejny argument za tym, że obstawianie piłki nożnej w forBET jest naprawdę opłacalne.

Czy opłaca się typować piłkę nożną w forBET za kasę z bonusu?

Zakłady bukmacherskie na futbol w forBET możemy stawiać za bardzo korzystne finansowo bonusy bukmacherskie, co jest wyjątkowo opłacalną opcją. Typując piłkę nożną za pakiety pieniężne od bukmachera nie ryzykujemy własnej kasy, a dodatkowo, dzięki powiększonemu bankrollowi, mamy możliwość puszczenia znacznie większej ilości piłkarskich kuponów. W połączeniu z atrakcyjnymi współczynnikami na futbol, typowanie za bonus sprawia, że obstawianie meczów La Ligi, Bundesligi czy Premier League w forBET naprawdę się opłaca i umożliwia zdobywanie wysokich wygranych.

Bonus forBET na obstawianie piłki nożnej
 • 2080 zł za depozyt
 • 1200 zł bonus bez ryzyka
 • 30 zł darmowy zakład
 • 30 dni gry bez podatku

3310 zł

Szczególnie opłacalne jest skorzystanie z pakietu powitalnego forBET dla nowych graczy, który można w całości przeznaczyć na obstawianie piłki nożnej. Taka premia to nawet 3310 zł dodatkowych środków na grę, a w jej skład wchodzi na przykład cashback 1200 zł, dzięki czemu futbolowe selekcje under/over czy na liczbę bramek będziecie mogli obstawiać, nie ryzykując własnych środków.

Dochodowe jest również korzystanie z licznych futbolowych promocji tymczasowych dla stałych graczy. To m.in. możliwość grania futbolowych selekcji bez podatku, dodatkowe darmowe zakłady, premie finansowe za określone akcje w piłkarskich meczach (np. extra 10 zł na konto jeśli Lewandowski strzeli co najmniej dwa gole w trakcie meczu). Z tymczasowymi bonusami naprawdę opłaca się obstawiać piłkę nożną w forBET, bo zyskujemy wiele dodatkowych profitów, zmniejszających ryzyko gry i zwiększających nasze potencjalne wygrane.

FAQ

⚽ Czy opłaca się stawiać zakłady na piłkę nożną w forBET?

Tak, zdecydowanie opłaca się typować zakłady bukmacherskie na piłkę nożną w forBET. Wynika to nie tylko z bardzo rozbudowanej oferty typów i podtypów na futbol, ale też świetnej oferty kursowej i rozbudowanej propozycji bonusów i promocji, dzięki którym obstawianie futbolu staje się jeszcze bardziej opłacalne.

⚽ Z czego wynika opłacalność obstawiania piłki nożnej w forBET?

Podstawowe zalety typowania piłki nożnej w forBET, które świadczą o jej opłacalności, to przede wszystkim bardzo szeroka oferta piłkarska oraz ponadstandardowe współczynniki bukmacherskie na piłkę nożną. Korzystając z rozbudowanej propozycji selekcji piłkarskich w forBET mamy możliwość tworzenia bardziej opłacalnych kombinacji niż u bukmacherów, którzy oferują mniej linii na dany mecz, a wyższe współczynniki bezpośrednio przekładają się na wyższe wygrane.

⚽ Czy piłkę nożną w forBET opłaca się obstawiać za bonus?

Tak, w forBET zakłady na piłkę nożną zdecydowanie opłaca się obstawiać za bonusy bukmacherskie, bo mamy więcej kasy na grę, co oznacza więcej piłkarskich kuponów i potencjalnie więcej wygranych. Zależnie od rodzaju premii finansowej, możemy otrzymać od forBET extra środki na typowanie piłki nożnej, stawiać kupony bez ryzyka przegranej lub grać bez 12% podatku, a wszystko to podnosi zyskowność stawiania zakładów na piłkę nożną.

Komentarze (0)
Czy opłaca się obstawiać piłkę nożną w forBET
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.

Przeczytaj również

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.