sobota, 21 maja 2022
Najnowsze: Typy, Kursy | Sassuolo – AC Milan | Serie A

Kod bonusowy LVBET

Najlepszy kod na freebet LVBET - korzyści z kodu bonusowego. Extra bonus 1520 PLN z kodem promo VIP w LVBET - promocja na maj 2022

Odbierz kod promocyjny LVBET Oferta na bonus LVBET VIP ważna do 31 maja 2022
Spis treści
Rozwiń
 1. Co to jest kod promocyjny?
 2. Kod bonusowy na start LV BET na 2022 rok
 3. Ekstra korzyści z kodu bonusowego LVBET
 4. Bonusy za kod LVBET na maj 2022
 5. Gdzie wpisać zyskowny kod bonusowy LVBET
 6. 3 kroki, jak odebrać kod bonusowy LVBET
 7. Opinie graczy o kodzie promocyjnym LVBET
 8. Kod bonusowy LVBET - pytania i odpowiedzi
 9. 1. Czy warto odebrać kod bonusowy w LVBET?
 10. 2. Gdzie znajdę specjalny kod bonusowy do LV BET?
 11. 3. Ile jest ważny kod bonusowy LVBET?
 12. 4. Czy kod do bonusu LVBET można odebrać kilka razy?
 13. 5. Czy kod bonusowy LVBET będzie ważny przy szybkiej rejestracji?
 14. 6. Co wchodzi w skład bonusu na start LV BET z kodem promocyjnym?
 15. 7. Czy kod bonusowy LVBET jest darmowy?
 16. 8. Bonus powitalny z kodem - jak szybko wpłacić pieniądze na konto?
Bonus powitalny z kodem rejestracyjnym u legalnego bukmachera LV BET - zdjęcie do tekstu
Kod bonusowy LV BET Legalny bukmacher LV BET - kod rabatowy

Bukmacherski bonus powitalny to bardzo ważny element oferty każdego operatora zakładów sportowych i jego ocena w znaczącym stopniu wpływa na decyzję typerów o rejestracji. Wiedzą o tym wszyscy legalni bukmacherzy w Polsce, z których każdy przygotował dla typerów wyjątkowy bonus powitalny.

  1520 PLN na start w LVBET  
  Oferta z kodem promocyjnym VIP >  

O atrakcyjną ofertę na start zadbał również legalny bukmacher LVBET: dla nowych graczy ma on bonusy aż od dwóch pierwszych depozytów, które w sumie umożliwiają uzyskanie nawet 1500 zł dodatkowo na start (do 1000 zł od pierwszej wpłaty i nawet 500 zł od drugiej wpłaty). Warto jednak wiedzieć, że w LVBET bonus powitalny może być jeszcze wyższy: stosując specjalny akceptowany przez legalnego TOP bukmachera LVBET kod rabatowy, który brzmi LEGALSPORT, możemy dodatkowo zgarnąć również unikalny freebet 20 PLN, niedostępny w standardowej ofercie!

Co to jest kod promocyjny?

Kod promocyjny (inne nazwy takiego kodu to m.in. "kod bonusowy", "kod rejestracyjny" lub "kod na start") jest ciągiem znaków, który ma zastosowanie podczas rejestracji konta internetowego u legalnych bukmacherów. Pozwala uzyskać podwyższony bonus powitalny - jego użycie jest dla bukmachera sygnałem, by do konta bukmacherskiego online dopisać preferencyjne warunki oferty powitalnej.

Zależnie od operatora zakładów sportowych, kod rejestracyjny może podnieść wysokość bonusu od depozytu lub np. zakładu bez ryzyka, albo też powiększyć ofertę powitalną o dodatkowy element, niedostępny podczas rejestracji bez kodu - na przykład o darmowy zakład bukmacherski (tzw. freebet), umożliwiający postawienie pierwszego kuponu u danego buka bez żadnej wpłaty.

1520 zł na start w LV BET Zakłady Bukmacherskie z kodem promocyjnym LEGALSPORT - infografika
LV BET kod bonusowy LEGALSPORT Kod promocyjny na wyższy bonus powitalny w LV BET

Kod bonusowy należy wpisać w odpowiednie miejsce podczas zakładania konta bukmacherskiego online - najczęściej powinien on być wpisany / wklejony w pole oznaczone jako "Kod bonusowy", "Kod promocji" itd., zależnie od bukmachera i formularza rejestracyjnego. Najczęściej pole do wprowadzenia kodu promocyjnego znajduje się na początku formularza, bywa też, że rozpoczęcie rejestracji przez specjalny link aktywacyjny generuje kod w sposób automatyczny (tak jest w przypadku legalnego bukmachera LVBET), dzięki czemu nie musimy go już wpisywać - to również zależy od konkretnego bukmachera, dlatego zawsze pamiętajcie by sprawdzić, czy kod za rejestrację wpisany jest od razu, czy musicie go wprowadzić sami.

Kod bonusowy na start LV BET na 2022 rok

Legalny bukmacher LVBET dla swoich nowych graczy przygotował naprawdę imponujący bonus powitalny, w ramach którego na rozpoczęcie swojej przygody z zakładami sportowymi można uzyskać nawet 1500 zł dodatkowych środków na grę. Pakiet powitalny LVBET składa się z tzw. bonusów z mnożnikiem od dwóch pierwszych depozytów: w ramach bonusu od pierwszego depozytu maksymalnie można uzyskać nawet 1000 zł, a bonus od drugiej wpłaty może wynosić nawet 500 zł. To sprawia, że bonus na start LVBET zajmuje wysokie miejsce w rankingu bukmacherskich ofert powitalnych w Polsce.

Zakłady bukmacherskie LV BET

Kod bonusowy LVBET to nawet 1520 zł na start, w tym freebet 20 zł

Aktywny kod do bonusu LVBET VIP

Ten legalny bukmacher akceptuje również zyskowny LVBET kod bonusowy (hasło kodu to LEGALSPORT), dzięki któremu możemy dodatkowo powiększyć w LVBET bonus na start. Co możemy zyskać? Oprócz standardowej oferty powitalnej, konto internetowe LVBET z kodem bonusowym zapewni dodatkowy, unikalny freebet 20 PLN, który w standardowej ofercie jest niedostępny!

Dzięki temu pierwszy kupon bukmacherski u tego legalnego buka możemy postawić jeszcze zanim zasilimy swoje konto depozytem. By skorzystać z tej wyjątkowej oferty, wystarczy kliknąć w ten link aktywacyjny ==>  odbieram extra freebet 20 PLN w LV BET na start <=== lub w powyższy baner. Rejestracja przez nasz link sprawi, że otrzymamy preferencyjne warunki bonusu powitalnego LVBET, co zapewnić nam może nawet 1520 zł na start!

Ekstra korzyści z kodu bonusowego LVBET

Zastosowanie korzystnego LVBET kodu bonusowego LEGALSPORT u legalnego bukmachera internetowego LVBET online to dla graczy same korzyści! Przede wszystkim, całkiem za darmo, otrzymujemy na start znacznie więcej niż gracze, którzy rejestrują swoje konto internetowe LVBET bez kodu.

Oprócz standardowego bonusu powitalnego online, który wynosi nawet 1500 zł od dwóch pierwszych depozytów, zgarniamy również promocyjny zakład bez depozytu o wartości 20 PLN. Dzięki temu mamy możliwość postawienia pierwszego, dowolnego zakładu z oferty bukmacherskiej LVBET, nie wpłacając żadnych pieniędzy na konto buka. To oznacza, że gramy praktycznie bez żadnego ryzyka: jeśli nasz kupon okaże się przegrany to nas to nie zaboli, bo przecież postawiliśmy go za kasę LVBET, natomiast wygrana w całości zasili nasze konto bonusowe!

Warto dodać, że mamy mnóstwo możliwości wykorzystania naszego ekskluzywnego freebetu LVBET, ponieważ oferta sporowa LVBET obejmuje ponad 30 dyscyplin sportowych (m.in. typy na piłkę nożną, FAME MMA - czyli walki Youtuberów czy gwiazd internetu, e-sporty), a ten TOP bukmacher online nie nakłada na nas żadnych ograniczeń odnośnie sportów typowanych za freebet. Możemy więc wybrać te dyscypliny, w których czujemy się najsilniejsi, zwiększając szanse na wygrany kupon.

Darmowy zakład 20 PLN w LVBET
  Odbieram kod w wersji VIP  

Dodatkowo rejestracja LVKonta z kodem bonusowym VIP, który brzmi LEGALSPORT nie wymaga od praktycznie żadnych dodatkowych działań (tu przeczytasz >>> jak się zarejestrować w LVBET z kodem promo). Musimy tylko rozpocząć rejestrację przez nasz link aktywacyjny do bonusu LVBET (na przykład ten powyżej), zastosować kod promocyjny (zostanie wpisany automatycznie po rejestracji przez nasz link polecający), a po zalogowaniu się wysłać maila o treści "Bonus bez Depozytu" na adres e-mail promocje@lvbet.pl - zgodnie z informacjami na stronie internetowej LVBET darmowy zakład 20 PLN pojawi się na koncie internetowym w ciągu 48 godzin, jednak w praktyce freebety są przyznawane praktycznie od razu.

Bonusy za kod LVBET na maj 2022

Kod bonusowy do bukmachera LVBET otwiera nam również pełen dostęp do wszystkich promocji bukmacherskich, które dla swoich stałych graczy regularnie organizuje legalny operator zakładów sportowych LVBET. Najważniejsze przygotowane przez LV BET akcje promocyjne dla typerów, którzy regularnie puszczają swoje kupony bukmacherskie u tego buka, to:

 • Gruby Kupon LVBET - promocja bukmacherska, w ramach której legalny bukmacher LVBET podnosi kurs całkowity wybranych zdarzeń nawet o 20%! Wystarczy postawić gotowy kupon z oznaczonymi przez bukmachera zdarzeniami, by mieć szansę na wygraną wyższą aż o 1/4 w stosunku do kuponu z tymi samymi zdarzeniami z oferty standardowej.
 • MultiKozak - promocja dzięki której typerzy LVBET mogą zwiększać wygrane z kuponów kombi z minimum czterema selekcjami. Do akcji MultiKozak w LVBET zaliczają się kupony postawione za co najmniej 10 PLN i składające się z czterech lub więcej zdarzeń z kursem minimalnym 3.0, zawierające tylko wydarzenia z danego tygodnia. Jeśli taki kupon bukmacherski okaże się wygrany, LVBET przyzna dodatkowy bonus bukmacherski, zależny od liczby selekcji i naszej wygranej (maksymalnie do kwoty 1000 zł). Przykładowo, za kupon z czterema zdarzeniami otrzymujemy bonus +10% do wygranej, a osiem selekcji na kuponie to wygrana wyższa aż o 25%!
Zakłady bukmacherskie LV BET

Wygrywaj więcej w LVBET dzięki bonusom i promocjom bukmacherskim!
Multikozak | Gruby Kupon +20% | Bezpieczny Kupon 5+ | Bonus za karnet i wiele innych

LVBET online rejestracja
 • Bezpieczny kupon 5+ LVBET - akcja zabezpieczająca kupony kombi z co najmniej pięcioma wydarzeniami. Stawiając kupon bukmacherski online spełniający warunki promocji "Bezpieczny Kupon 5+" (składający się z co najmniej pięciu spotkań, postawiony za środki własne gracza, kurs minimalny 3.0, nietrafione tylko jedno zdarzenie) otrzymujemy zwrot do 50 zł. Z akcji możemy skorzystać w każdym tygodniu, przy czym zwrot przysługuje nam za pierwszy kupon z jednym nietrafionym zdarzeniem z danego okresu rozliczeniowego. Otrzymany bonus bukmacherski należy w ciągu 30 dni od jego przyznania obrócić trzykrotnie z kursem minimalnym 1.75.
 • LV Punkty - przyznawane są automatycznie za każdy postawiony w LVBET kupon bukmacherski (każde przeznaczone na zakłady bukmacherskie 25 zł to 1 LV Punkt - proporcja ta może być zmieniana podczas specjalnych akcji promocyjnych), a po zebraniu odpowiedniej ilości mogą być wymienione na pieniądze, przeznaczone na dalszą grę.
 • Strefa VIP LVBET - legalny bukmacher LVBET nagradza najbardziej lojalnych i aktywnych graczy zaproszeniami do Strefy VIP. Program VIP LV BET to m.in. indywidualne, ekskluzywne bonusy bukmacherskie, zaproszenia na eventy sportowe, priorytetowa obsługa oraz dedykowane konkursy i promocje.
 • Bonus za karnet LVBET - legalny bukmacher LV BET nagradza bonusami posiadaczy aktualnych karnetów na spotkania zespołów, których sponsorem jest ten operator! Specjalny bonus 50 zł za karnet przyznawany jest w LvBet m.in. dla posiadaczy karnetów na mecze Wisły Kraków, Widzewa Łódź, Zagłębia Sosnowiec i Wisły Płock. Wyślij zdjęcie lub screen swojego imiennego karnetu na adres promocje@lvbet.pl, by zgarnąć od LVBET bonus bukmacherski 50 PLN. Otrzymany bonus 50 zł lvbet należy obrócić czterokrotnie w ciągu 30 dni od jego otrzymania, stawiając kupony bukmacherskie pojedyncze lub kombi z kursem minimalnym 1.75.
  LV BET Zakłady Bukmacherskie - zalety konta bukmacherskiego z kodem - infografika
  Dlaczego warto założyć konto bukmacherskie LV BET Konto LV BET online z kodem bonusowym - zalety
 • Cash-Out - opcja wcześniejszej wpłaty części wygranej z kuponu sportowego, który posiada jeszcze nierozliczone wydarzenia. Z opcji Cash-out w LVBET możemy skorzystać dla kuponów pojedynczych i kombi, postawionych zarówno na zdarzenia z oferty przedmeczowej, jak i LIVE - wystarczy, by wszystkie dotychczas rozliczone spotkania były wygrane. Opcja Cashout dostępna jest zarówno na stronie internetowej LVBET, jak i w aplikacji mobilnej LVBET, przeznaczonej na smartfony i tablety z systemem operacyjnym iOS oraz Android.

Oprócz bogatej oferty bonusów i akcji promocyjnych dla stałych graczy, legalny bukmacher LVBET systematycznie przygotowuje również promocje tymczasowe, które najczęściej aktywowane są przy okazji najważniejszych wydarzeń sportowych. W LVBET bonusy okazjonalne mogą dotyczyć zarówno piłki nożnej (LVBET bonus na Ligę Mistrzów, promocje bukmacherskie na rozgrywki Ligi Europy lub bonusy na mecze największych lig piłkarskich Europy), jak i np. tenisa (bonus LV BET na Miami Open czy Indian Wells), koszykówki (regularnie wznawiana promocja NBA NHL Night Live w LVBET) lub e-sportu, który zajmuje ważne miejsce w ofercie bukmacherskiej tego operatora.

1500 PLN od dwóch depozytów + extra freebet 20 PLN

  Bonus na start LVBET z kodem promo  

Aktywny kod do bonusu na maj 2022 >>> LEGALSPORT

Warto przy tym pamiętać, że LVBET Zakłady Bukmacherskie to lider polskiego rynku bukmacherskiego, jeśli chodzi o promocje dla graczy, dlatego z pewnością warto śledzić na bieżąco jego ofertę oraz naszą zakładkę LVBET bonusy i promocje, gdzie na bieżąco publikujemy informacje o najnowszych i aktualnych akcjach bonusowych LV BET.

Gdzie wpisać zyskowny kod bonusowy LVBET

Zastosowanie kodu bonusowego LEGALSPORT jest bardzo proste i intuicyjne. Nasz wyjątkowy kod promocyjny ulepszający do maksa bonusy startowe w LVBET, który brzmi LEGALSPORT, powinien być użyty podczas zakładania LV Konta Online - możecie to zrobić zarówno przez stronę internetową LVBET (przeznaczona dla graczy, którzy preferują zakłady bukmacherskie na desktopie lub laptopie), jak i aplikację mobilną, która jest skierowana do typerów stawiających kupony bukmacherskie na telefonie lub tablecie (aplikacja bukmacherska LVBET dostosowana jest do urządzeń mobilnych z systemem operacyjnym Android i IOS - np. na telefony iPhone, Samsung itd.).

Załóż konto bukmacherskie LV BET online i odbierz pakiet bonusów na start
 >> Bonus za rejestrację z kodem promo << 

By rozpocząć proces rejestracji LVKonta internetowego, kliknij w ten link ==> zakładam konto LV BET z kodem <==. Zyskowny kod bonusowy LV BET powinien być wpisany w drugim polu formularza rejestracyjnego, w polu zatytułowanym "Kod promocji". Jeśli będzie wpisany automatycznie, to oczywiście nie musisz go już wprowadzać :). Po uzupełnieniu danych, wymaganych w dwóch szybkich krokach, możecie zakończyć rejestrację konta tymczasowego LVBET lub przejść od razu do aktywacji konta stałego.

Szybka rejestracja LVBET zajmie Wam tylko kilka minut i wymaga uzupełnienia zaledwie kilku podstawowych danych, takich jak imię, nazwisko, numer telefonu czy numer PESEL. Warto jednak pamiętać, że ekstra bonus LVBET z kodem promocyjnym, czyli darmowy zakład 20 zł, zostanie dopisany do Waszego konta dopiero wówczas, gdy przekształcicie Konto Tymczasowe LV BET w standardowe konto bukmacherskie - procedura jest darmowa i trwa dosłownie kilka chwil.

3 kroki, jak odebrać kod bonusowy LVBET

Odbiór kodu promocyjnego LVBET oraz powiększonego bonusu powitalnego z naszym specjalnym kodem jest proste i szybkie, dzięki czemu z uzyskaniem promocyjnej oferty na start poradzą sobie również początkujący gracze, nie posiadający jeszcze dużego doświadczenia w zakładach bukmacherskich. Jeśli jednak nie jesteście do końca pewni, jak odebrać kod bonusowy LV BET, przygotowaliśmy dla Was krótką instrukcję krok po kroku.

 • Krok 1: Kliknij w ten ==>  link aktywacyjny do bonusu LV BET z kodem  <== i uzupełnij wymagane przez bukmachera dane (m.in. imię i nazwisko, numer PESEL, numer telefonu). Jeśli kod bonusowy LEGALSPORT nie jest wpisany automatycznie, skopiuj go i wklej w pole "Kod promocji" (znajdziesz je w drugim kroku panelu rejestracyjnego). Pamiętaj, że proces rejestracji możesz zakończyć na założeniu Konta Tymczasowego LVBET, jednak, by otrzymać specjalny zakład bez depozytu 20 zł LV BET musisz przekształcić je w Konto Stałe - wynika to z faktu, że szybka rejestracja LVBET daje możliwość skorzystania tylko z niektórych bonusów bukmacherskich, wśród których nie ma freebetów.
 • Krok 2: Po przekształceniu Konta Tymczasowego LVBET w standardowe LvKonto wyślij maila na adres promocje@lvbet.pl, wpisując w tytule "Bonus bez Depozytu" - wówczas otrzymasz od bukmachera darmowy zakład o równowartości 20 PLN, czyli bonus 1 zł z mnożnikiem kursowym x20. Swój freebet musisz aktywować samodzielnie, stawiając zakład kombi składający się z co najmniej trzech zdarzeń, z których każde musi mieć kurs minimalny 1.25, a kurs łączny kuponu nie może być niższy niż 2.50. Kurs bukmacherski Twojego kuponu z aktywowanym bonusem z mnożnikiem zostanie zwiększony 20 razy (w przypadku kuponu z kursem 2.50 ostateczny współczynnik to 50), co de facto sprawia, że postawisz kupon za równowartość 20 zł.
 • Krok 3: By odebrać drugą część powiększonego bonusu powitalnego LV BET, musisz dokonać wpłaty dwóch pierwszych depozytów - od każdej wpłaty otrzymasz bonus 1% depozytu z mnożnikiem (od pierwszego depozytu przysługuje Ci tzw. LVBET bonus 1000, czyli kurs bukmacherski kuponu pomnożony x100, co może Ci zapewnić wygraną nawet 1000 zł, a dla drugiego depozytu tzw, LV BET bonus 500, a więc mnożnik x50 i wygrana nawet 500 zł), który musisz aktywować samodzielnie na kuponie bukmacherskim. W sumie wygrane z kuponów sportowych, postawionych z bonusowym mnożnikiem kursowym, mogą Ci dać wygrane w wysokości nawet 1500 zł.
Odbiór bonusu na start z kodem rejestracyjnym VIP w LVBET Zakłady Bukmacherskie - infografika
LVBET - jak odebrać bonus z kodem promo VIP

By przekształcić Konto tymczasowe LVBET w konto stałe, co jest wymagane dla odbioru darmowego zakładu 20 PLN, wystarczy przesłać do LVBET zdjęcie lub skan dokumentu tożsamości (dowód osobisty lub paszport), a także uzupełnić dane adresowe oraz podać numer konta bankowego, na które będą przesyłane wygrane bukmacherskie LV BET. Po uzupełnieniu wymaganych danych pracownik LV BET dokona weryfikacji konta internetowego, co trwa zazwyczaj nie dłużej niż kwadrans - wówczas mamy już pełen dostęp do oferty bukmacherskiej LV BET, w której możemy wyszukiwać pewniaki 100% i valuebety, możemy też zasilać swoje konto depozytami (LV BET akceptuje aż 8 metod płatności, w tym Paymenticon, TPay, BLIK i Skrill).

Warto też pamiętać, że opcję szybkiej rejestracji z kodem promocyjnym oferują graczom również inni polscy legalni bukmacherzy internetowi: konto tymczasowe możemy założyć m.in. w STS, Fortuna Zakłady Bukmacherskie czy Betclic, a dodatkowo możemy też zgarnąć podwyższone bonusy powitalne. Przykładowo, w eWinner kod promocyjny do bonusu na start pozwala zyskać nie tylko standardowe bonusy 100% od drugiego i trzeciego depozytu, ale również ponadstandardowy zakład bez ryzyka, aktywowany po pierwszej wpłacie - bez kodu cashback eWinner to 150 zł, a z kodem aż 170 zł.

Opinie graczy o kodzie promocyjnym LVBET

Wyjątkowy kod bonusowy LVBET, który umożliwia odbiór promocyjnego zakładu 20 PLN u tego legalnego bukmachera, cieszy się bardzo pozytywnymi opiniami graczy. Przeglądając fora bukmacherskie można zauważyć, że typerzy doceniają przede wszystkim powiększenie oferty powitalnej LVBET o freebet - standardowy pakiet startowy dla nowych graczy nie zawiera darmowego zakładu, tylko bonusy od dwóch pierwszych depozytów. Sprawdzamy, jakie są opinie typerów o kodzie promocyjnym LVBET VIP i na co gracze najczęściej zwracają uwagę.

#1 Opinia dodana przez JanuszKłodzko: Bardzo polecam bonus na start LVBET z kodem LEGALSPORT!! U tego buka bardzo brakowało mi na start darmowego zakładu, a z kodem można otrzymać dodatkowo właśnie freebet, i to na 20 zł. Trochę szkoda, że od razu trzeba się bawić z pełną rejestracją żeby go dostać, ale i tak warto, bo to jednak freebet :).

Zakłady bukmacherskie LV BET

Z wyjątkowym LVBET kodem bonusowym LEGALSPORT zgarnij unikalny darmowy zakład 20 PLN!

Kod bonusowy LVBET = pierwszy kupon bukmacherski całkiem za darmo

#2 Opinia dodana przez Mały1234: Bardzo fajnie że LVBET zdecydowało się dać z kodem promocyjnym właśnie freebet, no bo kto by nie chciał otrzymać zakładu całkiem za darmo :). Wprawdzie to jest standardowy bonus powitalny LVBET, czyli bonus z mnożnikiem a nie faktycznie 20 zł, ale jak się policzy to wychodzi na to samo. A ja polecam, bo mnie się akurat udało wygrać całkiem fajną darmową kaskę dzięki temu kodowi.

#3 Opinia dodana przez Joanna D'Arc: Nie wiem jak można nie polecać rejestracji w LVBET z kodem bonusowym LEGALSPORT: no przecież raz, że to jest darmowy zakład, a standardowo go w LVBET nie ma, a dwa, że za darmo! Nic przecież nie musicie robić i dostajecie freebet, więc nie wiem, czego się czepiają ci którzy kręcą na ten bonus z kodem nosem.

Kod bonusowy LVBET - pytania i odpowiedzi

Zastosowanie specjalnego kodu bonusowego LVBET przynosi graczom same korzyści, a do tego jest bardzo proste i nie wymaga praktycznie żadnych dodatkowych działań. Jeśli jednak macie jakiekolwiek wątpliwości, związane z kodem promocyjnym, przeczytajcie poniższą sekcję. Specjalnie dla Was nasi eksperci zebrali najczęściej powtarzane pytania o kod bonusowy LVBET i przygotowali na nie odpowiedzi, dzięki czemu bez trudu dowiecie się, gdzie znaleźć kod za rejestrację LVBET, ile kod jest ważny i jakie są korzyści z odbioru bonusu powitalnego LVBET z kodem.

1. Czy warto odebrać kod bonusowy w LVBET?

Tak, z całą pewnością warto odebrać zyskowny i bezpłatny kod promocyjny LVBET, a następnie pakiet powitalny 1500 LVBET, powiększony o extra freebet 20 zł. Z naszym kodem na start otrzymasz ekskluzywny pakiet VIP LVBET, czyli nawet 1520 zł na zakłady sportowe u tego legalnego bukmachera, co z pewnością jest bardzo atrakcyjną kwotą i może znacznie zwiększyć liczbę kuponów, a co za tym idzie - podnieść szanse na wygrane bukmacherskie.

  Odbieram extra freebet 20 PLN  
  Aktywny kod promocji LV BET  

Jedyne, co musisz zrobić by skorzystać z naszej wyjątkowej promocji, to kliknąć w ten ==> link aktywacyjny do bonusu LV BET z kodem <==, a następnie uzupełnić formularz rejestracyjny i założyć stałe konto bukmacherskie LVBET. Zakładając konto LV BET online z kodem bonusowym możesz postawić swój pierwszy zakład bukmacherski całkiem za darmo, czyli za pieniądze bukmachera - dzięki temu nic nie ryzykujesz i możesz grać bez żadnego stresu! Pamiętaj, że promocyjny zakład 20 PLN w LVBET możesz postawić dopiero po przekształceniu konta tymczasowego w standardowe LVKonto bukmacherskie, które daje Ci pełen dostęp do oferty sportowej i bonusowej LVBET.

By przekonać się, że warto odebrać podwyższony pakiet startowy dla nowych graczy LVBET, w skład którego wchodzi unikalny freebet 20 zł, rzuć okiem na poniższy przykładowy kupon bukmacherski. Podobny możesz postawić za darmowe 20 PLN w LV BET, a wygrana to w całości Twój zysk, bo przecież w sam kupon nic nie inwestujesz!

Darmowy zakład za 20 PLN z kodem LEGALSPORT w LVBET:

Wisła Płock vs Zagłębie Lublin, Ekstraklasa, typ 1, kurs - 2.35
Manchester United vs FC Barcelona, Liga Mistrzów, typ 2, kurs - 2.08
Burnley FC vs Wolverhampton Wanderers, Premier League, typ 2, kurs - 2.4
Girona FC vs Athletic Bilbao, La Liga, typ 1, kurs - 2.65
---------------------------------------------------------------------------------------------------

Kurs całkowity kuponu: 31.09 | Stawka kuponu 20 PLN | Ewentualna wygrana: 547.18 zł
 >>> Stawiam podobny kupon za freebet 20 PLN z kodem w LVBET <<< 

Pamiętaj, że nasz specjalny kod rejestracyjny LEGALSPORT działa również u innych legalnych bukmacherów internetowych w Polsce. Wykorzystując ten sam kod promocyjny VIP możesz zgarniać ponadstandardowe bonusy powitalne u różnych TOPowych bukmacherów internetowych! Przykładowo, u legalnego buka online Betclic kod promocyjny pozwala zgarnąć na start najwyższy na polskim rynku cashback - jeśli nasz pierwszy kupon bukmacherski w Betclic okaże się przegrany, buk zwróci nam za niego stawkę nawet do 500 zł. Z kolei w Fortuna kod bonusowy VIP pozwala zgarnąć aż trzy bonusy na start: bonus 100% od pierwszej wpłaty do kwoty 1000 zł, extra cashback 120 zł (to ponadstandardowy bonus bez ryzyka za użycie kodu - bez kodu cashback Fortuna wynosi tylko 100 zł) oraz freebet 20 zł, czyli w sumie 1140 PLN na start. Z kolei w PZBuk pakiet powitalny z kodem promocyjnym to bonus 100% od pierwszego depozytu - na start u tego legalnego buka online można zgarnąć nawet 500 zł.

2. Gdzie znajdę specjalny kod bonusowy do LV BET?

Aktualny kod bonusowy do bukmachera LV BET znajdziesz na naszej stronie internetowej - wystarczy na przykład kopiować to hasło: "LEGALSPORT". Ten właśnie kod należy wykorzystać w drugim etapie rejestracji LV BET - powinien on być wklejony lub wpisany w pole zatytułowane "Kod promocji" (na zdjęciu poniżej kod jest już wpisany).

Drugi krok rejestracji konta bukmacherskiego w LV BET Zakłady Bukmacherskie - infografika
Gdzie wpisać kod bonusowy LV BET Kod bonusowy LV BET należy wpisać w drugim kroku rejestracji

Pamiętaj, że wykorzystując przy rejestracji LVKonta online nasz zyskowny kod promocyjny do LVBET otrzymujesz na start znacznie więcej, niż gracze, którzy rejestrują się bez kodu. Ekskluzywny pakiet vipowski LVBET z kodem bonusowym obejmuje nie tylko standardowe bonusy od dwóch pierwszych wpłat, ale również unikalny i darmowy zakład 20 zł, który w ofercie bez kodu jest niedostępny - innymi słowy, by otrzymać extra freebet 20 PLN w lvbet, nie zapomnij o użyciu naszego kodu rejestracyjnego LEGALSPORT!

3. Ile jest ważny kod bonusowy LVBET?

Nasz unikalny kod bonusowy LVBET jest ważny przez cały czas aż do odwołania - oznacza to, że bez przeszkód możecie z niego skorzystać niezależnie od pory dnia i nocy, 24 godziny na dobę i siedem dni w tygodniu. Specjalna oferta LVBET, powiększająca standardowy bonus 1500 LVBET o dodatkowy extra freebet 20 zł nie jest ograniczona czasowo, dzięki czemu kod promocyjny LEGALSPORT możecie wykorzystać w dowolnym momencie, mając pewność, że otrzymacie podwyższony bonus na start LVBET.

Zawsze aktualne kody do LVBET znajdziesz na naszym portalu. Tylko z tym kodem otrzymasz   extra bonus LV BET darmowy zakład 20 PLN  , który w standardowej ofercie powitalnej tego buka jest niedostępny! Dzięki temu swój pierwszy kupon bukmacherski możesz postawić bez żadnej wpłaty, a więc nie ryzykując własnych pieniędzy. A oprócz tego oczywiście zgarniasz tradycyjny bonus na start LVBET, czyli dwa bonusy od dwóch pierwszych wpłat, które łącznie mogą Ci zapewnić nawet 1500 zł na grę u tego legalnego bukmachera!

4. Czy kod do bonusu LVBET można odebrać kilka razy?

Nie, kod za rejestrację LV BET można odebrać tylko jeden raz i wykorzystać podczas zakładania konta bukmacherskiego LVBET - jeżeli nie jest wprowadzony automatycznie, należy go wpisać lub wkleić w pole zatytułowane "Kod promocji", które znajduje się w drugim kroku formularza rejestracyjnego LVBET.

Konto bukmacherskie online z kodem w LV BET Zakłady Bukmacherskie - infografika
LV BET - rejestracja z kodem bonusowym Jak założyć LVKonto z kodem promocyjnym

Jednorazowe ograniczenie odbioru unikalnego kodu bonusowego LVBET związane jest z faktem, że kod ten pozwala zwiększyć bonus na start LVBET, który, jak sama nazwa wskazuje, przyznawany jest tylko nowym graczom, którzy nie posiadają jeszcze LVKonta. Nasz kod rejestracyjny uprawnia do odbioru ulepszonego bonusu powitalnego, który jest niedostępny dla graczy, rejestrujących się bez kodu. Mega bonus na start LVBET, oprócz standardowego bonusu od dwóch pierwszych depozytów, zawiera również darmowy zakład 20 PLN, dzięki któremu swój pierwszy kupon bukmacherski Lv BET postawimy na koszt bukmachera!

Warto dodać, że odbiór bonusu powitalnego LVBET z kodem rejestracyjnym VIP jest bardzo prosty i intuicyjny - tu przeczytasz, jak odebrać bonus powitalny LVBET z kodem promo krok po kroku. Ten nieskomplikowany proces zajmie Ci zaledwie kilka minut!

5. Czy kod bonusowy LVBET będzie ważny przy szybkiej rejestracji?

Kod bonusowy LVBET można wykorzystać podczas szybkiej rejestracji LVKonta, należy jednak pamiętać, że dodatkowy bonus bez depozytu 20 zł otrzymamy dopiero wówczas, gdy nasze konto tymczasowe LV BET przekształcimy w standardowe LVKonto bukmacherskie. Wynika to z faktu, że szybka rejestracja konta LVBET online wiąże się z pewnymi ograniczeniami, które obejmują m.in. część bonusów bukmacherskich LVBET - bez pełnego konta nie mamy dostępu właśnie do freebetów.

By przekształcić szybkie konto LVBET w konto standardowe i móc wykorzystać extra darmowy zakład 20 PLN, należy uzupełnić kilka danych, m.in. swoje dane adresowe oraz numer konta, a także przesłać do bukmachera czytelny skan lub zdjęcie dokumentu tożsamości. Po weryfikacji konta, przeprowadzonej przez pracownika LVBET, będziemy już mogli skorzystać z darmowego zakładu oraz zyskamy pełen, nieograniczony dostęp do oferty sportowej i bonusowej legalnego bukmachera LVBET.

6. Co wchodzi w skład bonusu na start LV BET z kodem promocyjnym?

Standardowa oferta powitalna LVBET obejmuje tylko bonusy od dwóch pierwszych depozytów. Jednak bonus na start LVBET z kodem promocyjnym jest wyższy - by go odebrać, wystarczy kliknąć poniższy baner lub ten ==> link do bonusu LV BET z kodem <==, a następnie wypełnić szybki formularz rejestracyjny.

LV BET Zakłady Bukmacherskie - dlaczego warto założyć konto bukmacherskie - infografika
Oferta bonusowa LV BET z kodem rejestracyjnym Bonusy powitalne z kodem w LV BET

W skład bonusu na start LVBET z kodem wchodzą dwa elementy:

 • Bonus 1500 od dwóch pierwszych depozytów - w LVBET premiowane są dwie pierwsze wpłaty, a do każdej otrzymujemy tzw. bonus z mnożnikiem kursowym. Wysokość bonusu uzależniona jest od wysokości wpłaty (jest to 1% depozytu - maksymalnie 10 PLN dla pierwszej wpłaty 1000 zł oraz maksymalnie 5 PLN dla drugiej wpłaty 500 zł). Aktywując bonusy z mnożnikiem kursowym (kurs bukmacherski kuponu x100 dla pierwszego bonusu i x50 dla drugiego bonusu) możemy maksymalnie otrzymać nawet 1500 zł dodatkowych środków na zakłady bukmacherskie w LVBET. Ten element bonusu powitalnego dostępny jest w ramach standardowej oferty powitalnej LV BET, co oznacza, że otrzymamy go niezależnie od tego, czy podczas rejestracji LV Konta wykorzystamy specjalny LVBET kod bonusowy LEGALSPORT, czy nie.
 • Darmowy zakład 20 PLN - ten element promocji powitalnej LVBET dostępny jest tylko z kodem bonusowym - gracze, którzy rejestrują się w LV BET bez kodu, otrzymają tylko bonus od depozytu, nie przysługuje im natomiast extra freebet 20 zł. Darmowy zakład LVBET przyznawany jest w formie bonusu z mnożnikiem - otrzymujemy od bukmachera bonus 1 PLN oraz mnożnik kursowy x20. Bonus musimy aktywować samodzielnie na kuponie bukmacherskim online, spełniającym warunki promocji (minimum trzy wydarzenia, łączny kurs minimalny 2.50 i minimalny kurs każdego zdarzenia 1.25).

7. Czy kod bonusowy LVBET jest darmowy?

Tak, kod promocyjny LVBET, który brzmi LEGALSPORT, jest nie tylko legalny, ale również całkowicie darmowy. Nie musicie ponosić żadnych kosztów by go otrzymać, a za jego użycie zyskujecie darmowy zakład 20 zł w LVBET. Nasz zyskowny kod bonusowy jest aktywny przez cały czas, więc możecie z niego skorzystać siedem dni w tygodniu i 24 godziny na dobę.

Pamiętajcie przy tym, że nasz kod bonusowy możecie wykorzystać podczas rejestracji LvKonta internetowego zarówno przez aplikację mobilną LVBET (na telefony i tablety z systemem operacyjnym IOS oraz Android), jak i stronę internetową LVBET.

8. Bonus powitalny z kodem - jak szybko wpłacić pieniądze na konto?

By otrzymać unikalny darmowy zakład 20 zł LVBET z kodem bonusowym nie musicie dokonywać żadnej wpłaty - inna nazwa darmowego zakładu to "bonus bez depozytu", co oznacza, że nie musicie wnosić depozytu żeby otrzymać freebet. Jeśli jednak chcecie skorzystać z drugiej części promocji powitalnej LVBET, czyli bonusów od dwóch pierwszych wpłat, musicie już zasilić swoje LVKonto bukmacherskie.

Zakłady bukmacherskie LV BET

LV BET akceptuje aż osiem różnych metod płatności!
Skrill | Paymenticon | Dotpay | BLIK | Paysafecard | Przelewy24 | TPay | Skrill

Aktywny kod LV BET

Jest to bardzo proste: po zalogowaniu się na swoje Lv Konto wystarczy tylko wybrać zakładkę "Płatności", a następnie preferowaną metodę zasilenia konta. Legalny bukmacher LVBET akceptuje aż osiem różnych metod wpłat, dzięki czemu każdy gracz bez trudu znajdzie formę płatności, która jest dla niego najwygodniejsza (tu przeczytasz więcej o tym, jak wpłacić pieniądze do LVBET).

Wśród akceptowanych przez tego operatora metod płatności znajdziecie m.in. BLIK, Dotpay, Skrill i Paysafecard, LV BET jako jedyny legalny bukmacher w Polsce obsługuje również płatności przez portfel elektroniczny Paymenticon. Większość z tych metod zapewnia błyskawiczne płatności, co oznacza, że pieniądze znajdą się na Waszym koncie bukmacherskim już w kilka minut po dokonaniu wpłaty.

Warto przy tym dodać, że również wypłaty wygranych u tego legalnego bukmachera mogą być naprawdę szybkie. Wszystko dzięki systemowi LV BET Rapid Pay, w którym pieniądze mogą się znaleźć na naszym koncie bankowym nawet w 10 minut! Usługa Rapid Pay w LV BET dostępna jest 17 godzin na dobę (od 8.00 do 1.00) przez 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku, a obsługuje aż siedem banków, w tym mBank, Inteligo, PKO BP i Alior Bank. Trudno więc się dziwić, że legalny bukmacher LVBET Online zajmuje wysokie miejsce w rankingu TOP bukmacherów internetowych w Polsce.

Mało który inny buk oferuje typerom tak wiele metod wygodnych i szybkich płatności, a do tego bezpieczne błyskawiczne wypłaty. Przykładowo, w Milenium Zakłady Bukmacherskie zasilimy nasze konto tylko przez BLIK, TPay i PayU, a u legalnego polskiego bukmachera online PZBuk akceptowane metody płatności to karty płatnicze VISA i MasterCard, BLIK oraz szybkie płatności Dotpay i Przelewy24.

18.07.2019, 23:04
Aktualizacja: 18.07.2019, 23:04
Autor: R. Grycz

Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

Kod bonusowy LVBET
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.