poniedziałek, 20 września 2021
Najnowsze: Typy na mecz Chicago Fire - New England Revolution

Oferta bukmachera Milenium na mundial

Zakłady bukmacherskie i kursy na mundial w Milenium Zakłady Bukmacherskie

Ranking bukmacherów online Zestawienie najlepszych legalnych firm
Spis treści
Rozwiń
  1. Mundial w Milenium: co możemy obstawić w ramach rynków głównych?
  2. Jakie zakłady  na MŚ dotyczące drużyny gospodarzy lub gości przygotował bukmacher?
  3. Jakie zakłady z handicapem znajdziemy w ofercie mundialowej bukmachera Milenium?
  4. Mundial w Milenium: zakłady na wybraną połowę spotkania
  5. Zakłady specjalne na Mistrzostwa Świata a Milenium Zakłady Bukmacherskie
  6. Co możemy obstawić w Milenium w ramach mundialowych zakładów wiązanych?
  7. Kursy bukmacherskie Milenium na zakłady dotyczące rosyjskiego Mundialu
  8. Jakie zakłady bramkowe znajdziemy w ofercie Milenium?
Zalety rejestracji konta typerskiego w Milenium
Dlaczego warto założyć konto gracza w Milenium

Dużym plusem mundialowej oferty Milenium jest fakt, że znalezienie odpowiednich zakładów z tej kategorii jest banalnie proste. Są one bowiem wszystkie w jednym miejscu, a na dodatek ich wyświetlenie wymaga jedynie zaznaczenia okienka w menu dyscyplin, znajdującego się pod hasłem “Mundial 2018”.

Jaki bukmacher jest najlepszy?
Zestawienie topowych zakładów sportowych online

Oferta bukmachera Milenium to głównie zakłady dotyczące spotkań grupowych. Stanowią one 98% gier, a do każdego meczu przypisanych jest ponad 90 możliwych zakładów. Jeśli jesteśmy fanami gier pozameczowych, to nie znajdziemy tu dużego wyboru. Dostępnych jest tylko 6 rodzajów zakładów specjalnych, głównie dotyczących klasyfikacji końcowej. Sprawdż także, czy Milenium jest bukmacherem bez podatku od gier i zakładów?

Mundial w Milenium: co możemy obstawić w ramach rynków głównych?

Bukmacher nie dokonuje podziału zakładów na podkategorie. Jest to nieco uciążliwe, gdyż przy ponad 90 grach udostępnionych do każdego spotkania, nie ułatwia nam wyszukania interesujących nas kursów. Przyjmiemy zatem, że zakłady wyświetlone bezpośrednio za grającymi drużynami to gry główne. Znajdziemy tu 2 rodzaje zakładów: klasyczne typowanie rozstrzygnięcia meczu (system 1, 0, 2) oraz zakład z podpórką (1X, X2, 12).

zakłady bukmacherskie bez depozytu
Jak obstawiać sport i politykę bez wpłacania pieniędzy?

Warto także wspomnieć o możliwości obstawiania rozstrzygnięcia meczu z opcją zwrotu dla remisu lub wygranej którejś z reprezentacji. To drugie rozwiązanie rzadziej występuje na rynku bukmacherskim, a dla spotkań Mistrzostw Świata w Rosji zakład ten udostępnia obok Milenium, tylko Forbet i Totolotek.

Jakie zakłady  na MŚ dotyczące drużyny gospodarzy lub gości przygotował bukmacher?

W ofercie przedmeczowej Milenium znajdziemy całkiem sporo zakładów, umożliwiających typowanie zdarzeń dotyczących tylko jednej z drużyn grających w spotkaniu. Przykładowo, jeśli jesteśmy fanami reprezentacji Brazylii, to w meczu grupowym ze Szwajcarią możemy postawić między innymi na to, że Canarinhos wygrają pierwszą, drugą lub dowolną jego połowę, albo zwyciężą w obu (kursy odpowiednio 1.8, 1.63, 1,22, 2.75).

Wskażemy także, czy bramka dla zespołu Titego zostanie strzelona w pierwszej, drugiej czy w obu częściach spotkania (1.51, 1.35, 2.08). Oczywiście równie dobrze możemy obstawić, że Canarinhos po prostu zdobędą gola w meczu, ale notowanie mamy wtedy dużo mniej korzystne (1.09). Podobnie jak przy typowaniu wygranej Brazylii do zera (1.86). Wyższe kursy w tej kategorii zakładów, da nam postawienie na połowę w której według nas reprezentacja z Ameryki Południowej strzeli więcej bramek: w pierwszej (3.1), w drugiej (2.24), lub po równo (2.96).

Jeśli jednak szukamy jeszcze wyższych notowań, to znajdziemy je przy wskazaniu dokładnej liczby goli, jaką zdobędą Canarinhos. Co ciekawe, dla spotkania z Helwetami, linia kursu maleje wraz z ilością typowanych bramek. Dlatego najniższy kurs 2.5 przypisano trafieniu 3 lub więcej bramek przez Brazylijczyków, a najwyższy nie zdobyciu przez nich gola w ogóle (5.25). Te same gry możemy obstawić również dla Szwajcarii.

Jakie zakłady z handicapem znajdziemy w ofercie mundialowej bukmachera Milenium?

Milenium udostępnia nam niestety tylko jeden rodzaj gier z handicapem. Jest to handicap +1,5, oznaczający dopisanie jednej z drużyn przewagi 1,5 bramki. Dodatkowo dla naszego przykładowego meczu Brazylii ze Szwajcarią, opcja postawienia na wygraną Canarinhos z handicapem +1,5 nie jest dostępna. Możemy za to postawić w tym zakładzie na wygraną Helwetów aż po kursie 19, gdyż do wygrania spotkania w tej opcji potrzebują oni strzelić 2 gole więcej niż Brazylijczycy. Dostępną mamy także odwrotność gry, czyli handicap +1,5 przypisany do reprezentacji Czerwonych Krzyżowców. W tej wersji zakładu, typować możemy zarówno zwycięstwo reprezentacji Szwajcarii (1.62), jak i Brazylii (2.05). Pamiętajmy, że Ci ostatni wygrają dla nas handicapowy zakład, jeśli zdobędą minimum 2 bramki przewagi.

Mundial w Milenium: zakłady na wybraną połowę spotkania

W ramach gier odnoszących się tylko do wybranej połowy meczu możemy typować na przykład zakłady bramkowe. Założyć możemy się m.in. o to, czy oba zespoły strzelą gole w pierwszej lub drugiej połowie spotkania, albo w której części meczu padnie więcej bramek. Możemy także podać drużynę, która zdobędzie pierwszego gola oraz dokładny wynik pierwszej lub drugiej połowy. W tym ostatnim zakładzie znajdziemy także najwyższe kursy, zaczynające się od poziomu 2.55 dla wyniku 0:0 w pierwszych 45 minutach, a sięgające notowań rzędu 110 dla rezultatu 2:2 po gwizdku na przerwę.

Poza tym w ofercie Milenium znajdziemy także zakład, dzięki któremu możemy postawić na ilość zmian, jaka zostanie dokonana w pierwszej części meczu. Gra co prawda dotyczy obstawienia liczby powyżej lub poniżej wskazanej przez operatora wartości, ale ponieważ wynosi ona 0,5, to tak naprawdę obstawiamy, czy zmiana zostanie czy nie dokonana już w pierwszej części meczu. Oprócz Milenium, podobną grę dla spotkań rosyjskiego turnieju udostępnia tylko Totolotek.

Milenium umożliwia nam oczywiście wytypowanie wyniku każdej z połów (system 1, X, 2), a zakład udostępniony jest również w wersji z podpórką (system 1X, 2X, 12). Czy kursy na typowanie wyniku połowy są korzystniejsze od obstawiania wyniku całego spotkania? To oczywiście zależy od tego, jaki przebieg meczu typuje bukmacher.

Zakłady bukmacherskie Milenium
Milenium ma bogatą ofertę typów na mundial
1x2 | Handicap | Żółte i czerwone kartki | Under/over | Zakłady specjalne
Aktywny kod do bonusu na start > LEGALSPORT
Odbieram z kodem

Przykładowo dla spotkania Brazylii ze Szwajcarią w ramach rozgrywek grupy E, buk ocenia, że najbardziej prawdopodobny jest remis lub wygranie meczu albo dowolnej połowy przez Canarinhos. Stąd też najniższe notowania ma zakład z podpórką typujący wynik 1X, zarówno w całym spotkaniu, jak też w każdej z jego części (kursy na poziomie 1.03 – 1.04). Za najmniej prawdopodobne operator uznaje wygranie całego meczu przez Helwetów (kurs 7.96), ale już wygranie 45 minut spotkania wydaje się mu bardziej możliwe i stąd niższe kursy na te zakłady: dla pierwszej połowy 7.39, dla drugiej połowy 7.0.

Alternatywą dla typowania wyniku połowy albo meczu, jest gra podwójnej szansy, w której wskazujemy wynik pierwszych 45 minut lub całego spotkania. Możemy zatem postawić na to, że Brazylia wygra mecz, albo chociaż jego pierwszą połowę. Oczywiście spotkamy tu niższe kursy niż dla pojedynczego typowania wyniku, ponieważ w tej grze dostajemy dwie szanse na trafienie wybranego rezultatu.

Warto również zwrócić uwagę na zakład umożliwiający obstawienie zwycięstwa wybranej drużyny w pierwszej lub drugiej połowie meczu, z opcją zwrotu stawki dla rozstrzygnięcia remisowego. Te trzy rodzaje zakładów, tj.: z podpórką, podwójnej szansy i z opcją zwrotu, to gry dające nam dodatkową szansę na wygraną lub zwrot składki, ale przez to charakteryzujące się niższymi notowaniami. Niemniej, dzięki zwiększonemu prawdopodobieństwu wygranej, są dobrym rozwiązaniem dla graczy początkujących oraz z mniejszą tolerancją ryzyka.

Zakłady specjalne na Mistrzostwa Świata a Milenium Zakłady Bukmacherskie

Niestety w Milenium nie znajdziemy szerokiego wyboru zakładów pozameczowych. Dostępne mamy raptem 3 kategorie gier, które dotyczą klasyfikacji końcowej, miejsc w grupach oraz progresu Reprezentacji Polski. W ramach tych pierwszych możemy obstawić, czy wybrana reprezentacja wygra Mundial, zajmie miejsca 1-2 czy 1-4. W przypadku klasyfikacji grupowej mamy możliwość wskazania zwycięzcy lub zajęcia przez drużynę miejsc gratyfikowanych awansem do 1/8 finału (1-2).

Najciekawiej prezentują się zakłady dotyczące progresu Biało-Czerwonych. Możemy wskazać na jakim etapie drużyna Adama Nawałki zakończy rosyjski turniej. Udostępnione przez buka kursy zakładów specjalnych, ponownie wskazują na to, że warto uważnie analizować ofertę bukmacherską. W ramach bowiem gier z klasyfikacji końcowej, zwycięstwo Polski w turnieju możemy typować po kursie 45, gdy tymczasem obstawienie zdobycia przez Orłów Mistrzostwa Świata w ramach gier dotyczących ich progresu na Mundialu, możemy zagrać już tylko za 40. Odwrotnie z kolei wyglądają notowania jeśli typujemy, że Polacy dojdą do finału (zajmą miejsca 1-2). W zakładach dotyczących progresu, ten typ możemy zagrać za 27, a w zakładach z klasyfikacji końcowej “tylko” za 20.

Co możemy obstawić w Milenium w ramach mundialowych zakładów wiązanych?

Podstawową grą łączoną jest oczywiście typowanie rezultatu pierwszej połowy i jednocześnie całego spotkania. Dla spotkania grupowego Brazylii ze Szwajcarią kursy zaczynają się tu od 1.86 dla typu 1/1 (wygrana I połowa i cały mecz przez Canarinhos), a sięgają 60 dla typu 1/2 (wygranie 45 minut przez Brazylijczyków, ale przegranie przez nich całego spotkania).

Do wyboru mamy także typowanie rezultatu meczu, z jednoczesnym wskazaniem, czy bramki zdobędą oba grające zespoły. Ten rodzaj zakładu wiązanego dostępny jest również w wersji z podpórką. Tu najniższy kurs wynosi 1.74 i odnosi się do obstawienia remisu lub wygranej reprezentacji z Ameryki Południowej, przy jednoczesnym założeniu, że bramki zdobędzie tylko jeden z zespołów. Najwyższy zaś kurs 18 przypisano wygranej Szwajcarów w meczu, w którym bramki strzelą obie drużyny.

Dlaczego warto wybrać Milenium

Podobną formą gry łączonej jest jednoczesne typowanie ilości strzelonych bramek powyżej/poniżej wskazanej wartości i obstawienie rezultatu meczu (także w opcji z podpórką).

Ostatnim udostępnionym zakładem wiązanym jest typowanie rozstrzygnięcia spotkania wraz ze wskazaniem połowy, w której zostanie zdobyty pierwszy gol. Tu także znajdziemy atrakcyjne kursy, które jednocześnie pokazują, jak czas strzelenia pierwszej bramki ma wpływać na ostateczny rezultat po 90 minutach. Przykładowo, drugim najniższym kursem, wynoszącym 8.50, jest typ, w którym pierwszy gol zostaje zdobyty dopiero w drugiej połowie, a spotkanie Brazylia – Szwajcaria wygrywają Helweci. Wyższy kurs u bukmachera ma chociażby rezultat bezbramkowy (kurs 10) oraz wygrana Canarinhos, gdy bramka na 1:0 pada w drugich 45 minutach (kurs 11). Najwyżej wycenianie (kurs 55) jest zaś zdobycie pierwszego gola do gwizdka na przerwę i jednoczesne rozstrzygnięcie meczu na korzyść Szwajcarów.

Kursy bukmacherskie Milenium na zakłady dotyczące rosyjskiego Mundialu

Wiemy już, jaka jest mundialowa oferta Milenium Zakłady Bukmacherskie, a jak prezentują się ich kursy i czy są korzystne na tle pozostałych operatorów? Sprawdzimy to, porównując notowania oferowane przez bukmachera i jego legalną konkurencję na zakłady główne, dotyczące spotkania grupowego Brazylii ze Szwajcarią. Zestawimy także kursy dotyczące gry podwójnej szansy, czyli typowania rezultatu, który padnie w I połowie lub w całym meczu.

Niestety, nie mamy dobrych wieści dla fanów Brazylii i Szwajcarii. Kursy na to spotkanie grupowe w Milenium to najniższe notowania na legalnym rynku bukmacherskim. Z przykrością radzimy zatem obstawiać wynik rywalizacji Canarinhos z Helwetami gdzie indziej. Najwyższe kursy zakładów głównych dla wybranego rezultatu zostały wyróżnione pogrubieniem w naszej tabeli.

Najlepszy bukmacher na mundialWysokie kursy + super bonusy

Najlepszy bukmacher na mundial
Wysokie kursy + super bonusy

3.5
Zagraj w

Czy notowania gry podwójnej szansy dla meczu grupy E są korzystniejsze? Niestety nie, za wyjątkiem typowania wygranej przez Brazylię w pierwszej połowie lub w całym spotkaniu. W Milenium ten typ możemy zagrać po drugim najwyższym kursie rynkowym, tj. za 1.25.

Jakie zakłady bramkowe znajdziemy w ofercie Milenium?

Oferta gier dotyczących goli jest najbardziej rozbudowaną kategorią zakładów przedmeczowych i stanowi ponad 30% wszystkich gier. W Milenium znajdziemy zarówno najbardziej podstawowe zakłady, jak typowanie dokładnego wyniku czy ilości bramek powyżej/poniżej wskazanej wartości, dostępne w wielu wariantach (np.: w podziale na połowy czy drużyny), jak i gry rzadziej spotykane w ofercie bukmacherskiej na rozgrywki rosyjskiego turnieju. Te ostatnie to chociażby zakłady o to, czy gol w meczu zostanie zdobyty przez gracza rezerwowego (udostępniane tylko przez Milenium), albo czy padnie bramka samobójcza (znajdziemy go jeszcze w ofercie E-toto).

Ponadto możemy obstawić między innymi dokładną ilość goli, jaka zostanie strzelona w spotkaniu przez oba zespoły, albo wskazać przedział liczby bramek. Wytypujemy, czy w meczu albo w wybranej połowie zdobyta będzie parzysta czy nie liczba goli oraz czy w obu połowach drużyny strzelą taką samą ilość bramek (powyżej/poniżej wskazanej wartości). Wskażemy również, która drużyna zdobędzie pierwszego gola w meczu oraz który z zespołów strzeli pierwszą bramkę w każdych z 45 minut spotkania.

Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

Oferta bukmachera Milenium na mundial
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.