niedziela, 28 listopada 2021
Najnowsze: Typy na mecz Chelsea FC – Manchester United

Gwiazdy sportu reklamują Superbet

Kampania telewizyjna legalnego bukmachera Superbet z udziałem gwiazd sportu. Kto bierze udział w promocji legalnego buka?

Darmowe 34 zł na nowe konto Powitalny freebet do odbioru po rejestracji z kodem LEGALSPORT
Spis treści
Rozwiń
 1. Kampania reklamowa Superbet z plejadą gwiazd
  1. Działania marketingowe bukmachera
  2. Najlepsza aplikacja mobilna Superbet
 2. Superbet - legalny bukmacher z super ofertą
  1. Super bonusy dla typerów
 3. FAQ - pytania o kampanię reklamową Superbet
Kampania reklamowa legalnego bukmachera Superbet

Legalny bukmacher Superbet dba o rozpoznawalność nie tylko wśród typerów, ale i wśród miłośników sportu.

rejestracja w superbet
Darmowe konto z bonusem 1534 zł aktywne w 2 minuty

W tym celu buk nawiązuje współpracę ze znanymi postaciami ze świata sportu, których twarze pojawiają się na billboardach, w mediach społecznościowych czy w reklamach telewizyjnych, budując wśród odbiorców świadomość marki i zachęcając do typowania zakładów sportowych właśnie w Superbet.

Ambasadorami tego zaufanego operatora, który od Ministerstwa Finansów otrzymał licencję o numerze 6831.5.2019, są m.in. były bramkarz Liverpoolu Jerzy Dudek, mistrz świata wagi półciężkiej federacji UFC Jan Błachowicz czy były piłkarz Reprezentacji Polski Sławomir Peszko. SuperTeam uzupełniają przedstawiciele świata social mediów i mediów sportowych - dziennikarka Izabela Koprowiak, dziennikarz motoryzacyjny Adam Kornacki czy youtuberzy Konrad Szymański i Quesek.

TU OBEJRZYSZ REKLAMĘ SUPERBET

Bukmacher Superbet dba również o popularność wśród typerów - w tym celu przygotowuje dla nich nie tylko szeroką ofertę sportową z bardzo atrakcyjnymi kursami, ale również super promocje i bonusy, pozwalające regularnie zasilać bukmacherski bankroll dodatkowymi środkami na grę. Szczególnie imponująco prezentuje się bonus dla nowych graczy, który z kodem LEGALSPORT może wynieść nawet 1534 zł!

Bonus dla nowych graczy w Superbet
Superbet Zakłady Bukmacherskie
 • Zakład bez ryzyka 1300 zł (cashback)
 • Bonus 200 zł za wpłatę (100% od depozytu)
 • Freebet 34 zł od depozytu

1534 zł

Odbieram
SuperBet kod promo: LEGALSPORT

W celu dalszego poszerzania świadomości marki Superbet uruchomił specjalną kampanię, której celem jest podkreślenie, że fani bukmachera wraz z ambasadorami tworzą jedną Super Drużynę, a także wskazanie zalet innowacyjnej aplikacji mobilnej operatora. Sprawdziliśmy, gdzie można obejrzeć spoty Superbet i jakie dalsze działania marketingowe planuje bukmacher.

Kampania reklamowa Superbet z plejadą gwiazd

Superbet z rozmachem zaangażował w swoje najnowsze produkcje marketingowe postaci popularne w różnych środowiskach - przede wszystkim w świecie sportu i sportowych mediów. Głównym bohaterem reklamy telewizyjnej bukmachera jest Sławomir Peszko, który, korzystając z apki bukmacherskiej Superbet (TU więcej informacji o aplikacji mobilnej Superbet), spędza ekscytujący i pełen przygód dzień z pozostałymi ambasadorami marki.

Odbywa intensywną rozgrzewkę i rozgrywa mecz z piłkarzami Górnika Zabrze, walczy na ringu z Błachowiczem, w studiu sportowym spotyka się z ambasadorami bukmachera ze świata mediów (m.in. Michał Bugno i Quesek) oraz świętuje rajdowy sukces Adama Kornackiego - dziennikarza motoryzacyjnego i nowej twarzy bukmachera Superbet. Kornacki związał się umową z bukmacherem i jest zaangażowany w prowadzenie nowego motoryzacyjnego formatu na kanale YouTube Superbet

Kampania reklamowa Superbet - screen ze spotu telewizyjnego

Spot reklamowy, prezentowany w TV oraz w kanałach społecznościowych, utrzymany jest w humorystycznej konwencji, a jego wartka akcja podkreśla zalety bukmachera oraz jego strony internetowej i aplikacji - szybkość, dynamikę, pozytywne emocje i sportowego ducha. Superbet, który pozycjonuje się jako marka pełna świeżości, emocji i pozytywnej energii, chce dostarczać rozrywki także tym, którzy na co dzień nie są użytkownikami aplikacji i serwisów bukmacherskich - wystarczy, że czerpią z życia satysfakcję i pasja jest dla nich wszystkim.

Pozytywny wydźwięk produkcji dodatkowo podkreśla energetyczny podkład muzyczny autorstwa Fatboy Slim, co nie tylko dodaje reklamom rytmu, dynamiki i pozytywnych wibracji, ale też wyróżnią kampanię na tle innych spotów TV, również spoza branży.

 

– Ta kampania to dla nas przełomowy krok. Jest największym tego typu dotychczasowym projektem na rynku bukmacherskim w Polsce. Superbet wyróżnia pełnia pasji, pozytywnych emocji i duch sportowej rozrywki. Chcemy być dzięki temu blisko naszych użytkowników. Z drugiej strony, przyzwyczailiśmy już rynek, że działamy z rozmachem. Jesteśmy silni i pokazujemy to. Mamy doskonały produkt, którym się chwalimy. Efekty naszych dotychczasowych działań jasno pokazują, że idziemy właściwą drogą, a nadchodząca kampania nada nam jeszcze dodatkowego rozpędu. – mówi Katarzyna Gawlik, Marketing Manager Superbet w Polsce.

– Dzięki tej kampanii możemy zaprezentować dynamiczne, niezapomniane, pełne życia i dobrej energii połączenie naszej nowej, wyrazistej tożsamości marki, naszych ambasadorów i siły popkultury. Cieszymy się, że możemy wykorzystać w spotach ścieżkę dźwiękową „Rockafeller Skank” autorstwa Fatboy Slim i zaprezentować nowe elementy identyfikacji wizualnej naszej marki, jak spersonalizowana typografia Superbet Sans. – dodaje Nicole Briggs-Kolmodin, Global Head of Brand Identity Superbet.

Działania marketingowe bukmachera

Na prawdopodobnie jedną z najdroższych produkcji telewizyjnych w historii polskiej branży bukmacherskiej składa się główny, trzydziestosekundowy spot, którego uzupełnieniem jest seria krótszych, piętnastosekundowych produkcji, rozwijających historie poszczególnych ambasadorów. Jako pierwszy opublikowany został materiał z Janem Błachowiczem, a kolejna produkcja z serii przenosi narrację tej super opowieści na stadion Górnika Zabrze. Kampania obejmuje też spoty komunikujące zaangażowanie sponsoringowe Superbet - bukmacher jest m.in. sponsorem głównym Górnika Zabrze i piłkarzy GKS Tychy.

W spotach reklamowych Superbet występuje zawodnik MMA Jan Błachowicz

Dodatkowym wzmocnieniem kampanii są ekspozycje zewnętrzne OOH i digital w najbardziej ruchliwych punktach miast - w ramach tych działań Superbet jest widoczny na ulicach Warszawy, Śląska, Trójmiasta i Krakowa.

Najlepsza aplikacja mobilna Superbet

W swojej reklamie Superbet duży nacisk kładzie na promowanie aplikacji mobilnej, której celem jest nie tylko umożliwienie graczom wygodnego typowania zakładów sportowych, ale również dostarczenie rozrywki. Spot przedstawia coraz popularniejszą opcję stawiania zakładów bukmacherskich po prostu dla zabawy - taką możliwość zapewniają m.in. SuperGame czy SuperSpin, które dają też szansę na zdobycie dodatkowych, atrakcyjnych bonusów i również są dostępne w aplikacji mobilnej bukmachera.

W spotach Superbet promuje swoją aplikację mobilną oraz opcję stawiania zakładów dla zabawy

Skąd nacisk na promowanie apki bukmacherskiej Superbet w spotach reklamowych? Nie tylko ze względu na jej liczne niepodważalne zalety (intuicyjność i przystępność, wygodny interfejs, szeroki zakres praktycznych funkcjonalności), ale też świetne recenzje, jakie aplikacja uzyskuje od typerów. Aplikacja mobilna Superbet została wyróżniona i wyjątkowo dobrze oceniona przez graczy zakładów sportowych w „Badaniu Bukmacherskim 2021”, a sam Superbet został w ”Nagrodach Bukmacherskich” debiutantem roku 2020, najbardziej innowacyjnym bukmacherem (na co bez wątpienia również miała wpływ jego dopracowana aplikacja mobilna) oraz otrzymał nagrodę użytkowników.

Superbet - legalny bukmacher z super ofertą

Koncesjonowany bukmacher Superbet od chwili wejścia na polski rynek zakładów sportowych online, co miało miejsce w 2020 roku, systematycznie umacnia swoją pozycję w rankingu najlepszych internetowych operatorów bukmacherskich. Za sprawą doskonale dopracowanej oferty sportowej i atrakcyjnych kursów z powodzeniem rywalizuje z legalnymi bukami o znacznie dłuższym stażu, jak np. STS, Fortuna, forBET czy BETFAN.

Silna pozycja Superbet wśród polskich graczy bukmacherskich to zasługa m.in. przemyślanych propozycji sportowych - oferta tego buka obejmuje szeroki zakres typów i podtypów nie tylko najbardziej medialne sporty, jak piłka nożna, koszykówka, hokej na lodzie czy esport, ale też mniej popularne, ale równie dochodowe dyscypliny, np. rugby, snooker czy tenis stołowy.

Mocną stroną Superbet są wysokie kursy bukmacherskie, które przez ekspertów oceniane są jako jedne z najwyższych na polskim rynku. Dodatkowo bukmacher każdego dnia przygotowuje dla typerów kilkanaście selekcji z podwyższonymi współczynnikami w ramach tzw. Super Oferty (inaczej Super Extra - TU więcej informacji), a ofertę uzupełnia akcja Super Mecz, czyli najbardziej medialne wydarzenia wystawione bez marży.

Super bonusy dla typerów

Kolejną ogromną zaletą Superbet są również bonusy i promocje dla graczy - zarówno regularnych, jak i tych którzy dopiero planują założyć konto u tego wiarygodnego bukmachera online. Ci pierwsi mogą korzystać m.in. ze specjalnych bonusów na każdy dzień tygodnia, dedykowanych promocji na najważniejsze sportowe wydarzenia czy akcji Mocne Uderzenie, w ramach której buk podnosi wygrane z kuponów AKO nawet o 100%.

Dla nowych graczy Superbet przygotował super zyskowny pakiet powitalnych premii finansowych, który z kodem LEGALSPORT może wynieść nawet 1534 zł.

Bonusy na start w Superbet z kodem LEGALSPORT

W skład pakietu wchodzi bonus 100% od pierwszej wpłaty do kwoty 200 zł, freebet 34 zł (za użycie kodu LEGALSPORT i depozyt 50 zł) oraz cashback 1300 zł - możliwość stawiania kuponów bez ryzyka przegranej przez 7 dni po aktywacji darmowego konta. To bez wątpienia jedna z najbardziej atrakcyjnych opcji na polskim rynku zakładów sportowych i prawdziwa super oferta, która pozwoli rzetelnie przetestować ofertę sportową Superbet.

FAQ - pytania o kampanię reklamową Superbet

1. Kto promuje Superbet w kampanii reklamowej?

Ambasadorami Superbet, promującymi markę w spotach reklamowych jest wiele znanych osobistości ze świata sportu i sportowych mediów, m.in. Jerzy Dudek, Jan Błachowicz czy Sławomir Peszko. >> Więcej o kampanii medialnej Superbet

2. Jakie są zalety aplikacji mobilnej bukmachera?

Aplikacja mobilna Superbet działa płynnie i szybko na wszystkich urządzeniach mobilnych z systeme iOS i Android, ma przyjazny interfejs i wiele przydatnych funkcjonalności, m.in. statystyki, transmisje live i powiadomienia. >> Apka mobilna Superbet - sprawdź zalety

3. Czy Superbet ma dobre opinie wśród graczy?

Tak, legalny bukmacher Superbet cieszy się świetnymi recenzjami zarówno wśród typerów, jak i ekspertów bukmacherskich, zajmując wysokie pozycje w rankingach najlepszych operatorów zakładów sportowych online i innych zestawieniach.

Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

Gwiazdy sportu reklamują Superbet
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.