sobota, 27 listopada 2021
Najnowsze: Typy na mecz Chelsea FC – Manchester United

Kurs 30.00 na finał Ligi Mistrzów

Bonusowy ekstra kurs na typowanie kto wygra LM UEFA.

Rejestracja w Superbet - kurs 30.00 na finał LM Zagraj z mega kursem - użyj kod LEGALSPORT
Spis treści
Rozwiń
 1. Bardzo wysoki kurs w Superbet
  1. Jakie zakłady postawić
 2. Jak działa promocja bukmacherska?
  1. Bonus kursowy 30.00 - jak obliczyć wygraną
 3. Czy bonusowy kurs 30.00 na finał LM jest limitowany?
 4. Kurs 30.00 w Superbet działa tylko z kodem
  1. Rejestracja konta na zakłady z wysokim kursem
 5. Wyższe kursy w zakładach bukmacherskich
  1. Jak bukmacher kwalifikuje mecze do promocji?
 6. Regulamin promocji Superbet
  1. I. Postanowienia Ogólne:
  2. II. Uczestnictwo w Promocji „Kurs 30.00 na zwycięzcę finału Ligi Mistrzów”
  3. III. Zasady przyznania Bonusu w ramach Promocji „Kurs 30.00 na zwycięzcę finału Ligi Mistrzów”
  4. IV. Zasady Obrotu Bonusem z Promocji „Kurs 30.00 na zwycięzcę finału Ligi Mistrzów”
 7. FAQ - pytania o kursy i bonusy na finał LM
Bardzo wysoki kurs na zwycięzcę Ligi Mstrzów
Kurs 30.00 na finał Ligi Mistrzów w Superbet

Czy mistrz obecnej edycji Premier League pokona czwartą drużynę ligi angielskiej? Kto wygra najcenniejszy puchar klubowy - Puchar Europy Mistrzów Klubowych?

Superbet - bonus 1534 zł na zakłady
Freebet od depozytu 34 zł za kod promocyjny

Pojedynek Pepa Guardioli z Thomasem Tuchelem bukmacherzy online oceniają bardzo jednostronnie. Kursy na zespół Manchesteru City oscylują między 1.80 (Betclic) a 2.00 (Totalbet), ale tylko w Superbet jest okazja na zakłady sportowe z bardzo wysoko podniesionym kursem.

Bardzo wysoki kurs w Superbet

Finałowe spotkanie pomiędzy drużynami Manchester City i Chelsea FC mobilizuje kibiców piłki nożnej na całym świecie. Najlepsi bukmacherzy internetowi wystawili dobre kursy (STS 1.92 na Man C, 4.25 na Chelsea), ale stawkę podbił Superbet Zakłady Bukmacherskie.

Jakie zakłady postawić

W ramach oferty powitalnej typować można rynek zdarzeń składający się ze 114 zakładów (obstawiać można za bonus bonus bez ryzyka 1300 zł,  bonus za depozyt 200 zł oraz freebet od depozytu 34 zł). Podstawowe zakłady 1X2 na rozstrzygnięcie w regulaminowym czasie gry mają kursy 1.93, 3.45 oraz 4.55.

Chcąc zagrać z kursem 30.00 według regulaminu Superbet typować można tylko ostatecznego zwycięzcę  europejskiej piłki klubowej stawiając zakład 1 lub 2. Tylko takie zakłady dają możliwość połączenia z kursem 30.00.

Co obstawiać - finał LM UEFA w Superbet
Zakłady na finał Ligi Mistrzów w Superbet

Wybierz zespół za którym przemawiają statystyki, doświadczony trener i forma zawodników. Postaw kupon na zwycięstwo w finale Manchesteru (typ 1) i zgarnij łatwe pieniądze w kwocie 283,28 zł.

Jak działa promocja bukmacherska?

Jakie warunki trzeba spełnić, aby skorzystać z tej atrakcyjnej oferty bonusowej przygotowanej z okazji meczu finałowego Ligi Mistrzów:

- rejestracja konta z kodem promocyjnym LEGALSPORT (kod do Superbet pobierzesz TUTAJ)
- zgoda na udział w akcji promocyjnej z okazji finału Champions League
- zakład 1 (wygrana Man C.) lub 2 (wygrana Chelsea)
- minimalny depozyt 50 zł
- do wypłaty wymagany jest obrót 3x z kursem min. 1.80 na kuponie singiel lub AKO (1.30 kurs minimalny pojedynczego zdarzenia)
- bonus kursowy ważny jest przez 7 dni
- po 72 h środki zostaną przelane przez Superbet na konto depozytowe

Bonus kursowy 30.00 - jak obliczyć wygraną

Poniżej przedstawiamy wzór jak samodzielnie policzyć potencjalną wygraną po trafionym zakładzie na finałowy mecz Ligi Mistrzów.

Postawiona stawka = 10 zł (maksymalny limit) – 1.2 zł (12% podatku) = 8.8 zł
Obstawiony kurs na zwycięstwo Manchesteru City = 1.90
Bonus kursowy - powiększony = 30.00
Kwota wygranej za kupon = 8.8 zł * 1.90 (standardowy kurs) = 16,72 zł
Kwota bonusu = 10 zł *30.00 (bonus kursowy) = 300 zł – 16,72 zł = 283,28 zł

Analogicznie możemy obliczyć bonus po obstawieniu kursu na wygraną Chelsea w finale Champions League na stadionie Estádio do Dragão w Porto.

Czy bonusowy kurs 30.00 na finał LM jest limitowany?

Poprzednie spotkania z udziałem Liverpoolu, Bayernu, Realu Madryt czy Barcelony z kursami 20.00 lub 25.00 były limitowane do 100 lub 200 typerów. Aktualna edycja do obstawiania z kursem 30.00 nie posiada limitów, co oznacza, że każdy kibic Ligi Mistrzów nie posiadający konta w Superbet może zapisać się na promocję buka na ostatecznego triumfatora European Champion Clubs z kursem 30.00.

Kurs 30.00 w Superbet działa tylko z kodem

Kurs 30.00 na finałowy pojedynek LM jest dostępny tylko w ramach oferty afiliacyjnej. Bonus aktywujesz kodem promo jaki oferują najlepsze serwisy bukmacherskie - takie jak Legalsport.pl.

Kodem aktywnym w Superbet (działa też w forBET, BETFAN i LVBET) na rok 2021 jest hasło LEGALSPORT

Rejestracja konta na zakłady z wysokim kursem

Kod możesz użyć podczas zakładania nowego konta w Superbet. Nie trzeba go wpisywać ani wklejać bowiem nasz kod pojawi się na formularzu rejestracji automatycznie. Jak wygląda formularz rejestracji i jak go wypełnić przedstawia infografika poniżej   (TU instrukcja jak się zarejestrować w Superbet).

Po rejestracji z kodem można typować Ligę Mistrzów z kursem 30.00
Jak się zarejestrować aby zagrać z kursem 30.00

Podczas rejestracji wybierz opcję "Chcę otrzymać bonus" - tylko to zagwarantuje Tobie dostęp do najlepszej oferty kursowej na finisz Ligi Mistrzów. Konto jest całkowicie darmowe i otworzysz je w 1 minutę (poza bonusem kursowym możesz skorzystać z bonusu bez ryzyka 1300 zł ze zwrotem kasy, nagrody za zasilenie 200 zł oraz darmowego betu od depozytu za 34 zł).

Wyższe kursy w zakładach bukmacherskich

Bukmacher daje szanse na wysokie wygrane przebijając kursy Totolotka, Pzbuk czy eWinnera. Wysokie kursy w apce na telefon i platformie na przeglądarki internetowe są dostępne w ramach oferty LIVE i prematch na wszystkie mecze organizowane przez UEFA. Podwyższone kursy można łączyć na kuponach solo, akumulowanych, grając z handicapem czy typując strzelców bramek.

Jak bukmacher kwalifikuje mecze do promocji?

Analitycy rynku zakładów w Superbet wybierają spotkania, które są najczęściej obstawiane przez aktywnych graczy. Dotyczy to nie tylko meczów w ramach Champions League, ale także spotkań Ligi Europy, puchary krajowe czy mecze reprezentacji Polski w piłce nożnej.

Regulamin promocji Superbet

Regulamin Promocji „Kurs 30.00 na zwycięzcę finału Ligi Mistrzów”

I. Postanowienia Ogólne:

Niniejszy regulamin (dalej: „Regulamin”) określa warunki sprzedaży premiowej prowadzonej pod nazwą „zwanej dalej „Promocją”. 
Organizatorem Promocji jest Superbet zakłady bukmacherskie” Sp. z o. o. z siedzibą: ul. 73 Pułku Piechoty 7A, 40-496 Katowice, zarejestrowaną przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000666114, REGON 366704393, NIP 9542775133.

Promocja prowadzona będzie na stronie internetowej Organizatora www.superbet.pl, w ramach przyjmowania zakładów przez sieć Internet, na zasadach określnych w Regulaminie. Regulamin należy stosować z zachowaniem postanowień Regulaminu zakładów wzajemnych przez sieć Internet urządzanych przez Organizatora (dalej: „Regulamin zakładów online”) dostępnym na stronie internetowej www.superbet.pl oraz powszechnie obowiązujących przepisów prawa.
Każdy uczestnik Promocji ma prawo i obowiązek zapoznania się z postanowieniami niniejszego Regulaminu i warunkami danej Promocji oraz do ich przestrzegania.
Wzięcie udziału w Promocji wiążę się z zaakceptowaniem warunków określonych w niniejszym Regulaminie.
Promocja obowiązuje w okresie finału Ligi Mistrzów..

II. Uczestnictwo w Promocji „Kurs 30.00 na zwycięzcę finału Ligi Mistrzów”

Uczestnictwo w Promocji jest dobrowolne, a udział w niej biorą wyłącznie Gracze, którzy założyli konto w dniach objętych promocją, wpłacili depozyt o minimalnej wartości 50 zł oraz zawarli pierwszy kupon singiel, na którym znajduje się typ na wygraną Manchesteru City albo FC Chelsea oraz uprzednio wyrazili zgody marketingowe. Każdy Gracz spełniający powyższe warunki może otrzymać jeden taki bonus z wysokim kursem 30.00.

III. Zasady przyznania Bonusu w ramach Promocji „Kurs 30.00 na zwycięzcę finału Ligi Mistrzów”

W promocji bierze udział tylko pierwszy kupon singiel zawarty po założeniu konta. Na kuponie musi znajdować się typ na wygraną (zakład z grupy „1 albo 2” lub „Super Mecz – SM-1 albo SM-2”) Manchesteru City albo FC Chelsea.

Bonus to powiększony kurs w wysokości 30.00 na wygraną Manchesteru City albo FC Chelsea w regulaminowym czasie gry z uwzględnieniem, że maksymalna stawka zakładu to 10 PLN.

Pierwszy przykład: Jeżeli Gracz postawi pierwszy kupon po założeniu konta w wysokości 10 PLN na zwycięstwo Manchesteru City w regulaminowym czasie gry po regularnym kursie w ofercie (np. 1.90) i kupon zostanie rozstrzygnięty jako wygrany, Gracz otrzyma regularną wygraną za kupon oraz bonus w wysokości 283,28 PLN.

Wysokość przysługującego bonusu obliczona zostanie wg następującego wzoru:

Stawka klienta = 10 PLN – 1.2 PLN (12% podatku) = 8.8 PLN
Kurs na zwycięstwo Manchesteru City = 1.90
Bonus w postaci powiększonego kursu = 30
Kwota wygranej za kupon = 8.8 PLN * 1.90 = 16,72 PLN
Kwota bonusu = 10 PLN *30 = 300 PLN – 16,72 PLN = 283,28 PLN

Drugi przykład: jeżeli Gracz postawi pierwszy kupon po założeniu konta w wysokości 10 PLN na zwycięstwo FC Chelsea w regulaminowym czasie gry po regularnym kursie w ofercie (np. 4.60) i kupon zostanie rozstrzygnięty jako wygrany, Gracz otrzyma regularną wygraną za kupon oraz bonus w wysokości 259,52 PLN.

Wysokość przysługującego bonusu obliczona zostanie wg następującego wzoru:

Stawka klienta = 10 PLN – 1.2 PLN (12% podatku) = 8.8 PLN
Kurs na zwycięstwo FC Chelsea = 4.60
Bonus w postaci powiększonego kursu = 30
Kwota wygranej za kupon = 8.8 PLN * 4.60 = 40,48 PLN
Kwota bonusu = 10 PLN *30 = 300 PLN – 40,48 PLN = 259,52 PLN
 
Jeżeli stawka kuponu przekroczy 10 PLN, na poczet obliczeń kwoty bonusu zostanie uwzględniona kwota 10 PLN.
Zakłady zaliczają się do udziału w Promocji w momencie ich wprowadzenia do systemu, a nie w momencie ich obstawienia na stronie przez Gracza.
Bonus zostanie przelany na konto Gracza 72 godzin po zakończeniu promocji.
Bonus należy zaakceptować w ciągu 3 dni od zaksięgowania go na koncie Gracza; w przeciwnym razie bonus wygaśnie automatycznie. Bonus należy zaakceptować poprzez wybranie przycisku „Akceptuj” na powiadomieniu, które Gracz otrzyma podczas logowania do konta (popup).

Bonus ważny jest 7 dni od daty zaakceptowania go przez Gracza na jego koncie bonusowym. Po spełnieniu wymagań opisanych w punkcie 4 Regulaminu, środki zgromadzone na koncie bonusowym zostaną automatycznie przelane na konto depozytowe skąd będzie można je wypłacić.

Na koncie bonusowym może być aktywny tylko jeden bonus. W przypadku gdy na koncie gracza aktywny jest inny bonus, Gracz ma 3 dni na wykorzystanie go, aby aktywować bonus „Kurs 30.00 na zwycięzcę finału Ligi Mistrzów". W przeciwnym wypadku środki przyznawane w ramach bonusu „Kurs 30.00 na zwycięzcę finału Ligi Mistrzów " nie zostaną aktywowane.

Gracz może anulować bonus w dowolnym momencie, kontaktując się z Działem Obsługi Klienta. Wówczas środki z salda bonusowego i związane z nim wygrane zostaną anulowane.

Jeżeli Gracz zleci polecenie wypłaty środków zanim spełni warunki obrotu bonusem „Kurs 30.00 na zwycięzcę finału Ligi Mistrzów” środki zgromadzone na saldzie bonusowym i wygrane z tego tytułu zostaną anulowane. Jeśli gracz ma środki na prawdziwym saldzie, kiedy stawia zakład, najpierw zostaną wykorzystane środki z depozytowego salda, a następnie środki z przyznanego bonusu.

IV. Zasady Obrotu Bonusem z Promocji „Kurs 30.00 na zwycięzcę finału Ligi Mistrzów”

Bonus można wykorzystać na zakłady pojedyncze z minimalnym kursem 1.80. Bonus można wykorzystać na zakłady akumulowane z minimalnym łącznym kursem 1.80 oraz z minimalnym kursem dla każdego wydarzenia równym 1.30. 

Bonus można wykorzystać na zakłady systemowe tylko wtedy, gdy łączny kurs na najmniejszą kombinacje wynosi co najmniej 1.80.
Bonus można wykorzystać wyłącznie na zakłady z oferty przedmeczowej oraz zakłady na żywo („live”), które znajdują się w ofercie Organizatora.

Bonus nie może być wykorzystany do umieszczenia kuponów zawierających mecze z „Super Kursy” lub do umieszczania kuponów zawierających wydarzenia z wirtualnych sportów. Bonus nie może być także wykorzystany na kupony anulowane lub takie na których jedno lub kilka zdarzeń zostało zwróconych z kursem 1.00 i ogólny kurs kuponu spadł poniżej wymaganego.

Środki uzyskane z Bonusu będą przelane z konta bonusowego na konto depozytowe Gracza w przypadku, gdy Gracz dokona 3-krotnego obrotu wartością bonusu (zakłady zaliczają się do Promocji w momencie ich wprowadzenia do systemu, a nie w momencie ich obstawienia na stronie przez Gracza).

Jeśli warunki przyznania Bonusu nie zostaną spełnione w ciągu 7 dni od daty jego zaakceptowania, wartość Bonusu z salda bonusowego i powiązane z tymi środkami wygrane zostaną anulowane. Gracz nie może wypłacić środków z salda bonusowego dopóki nie zostaną spełnione warunki Regulaminu. Jeśli Bonus został anulowany lub wygasł, wartość Bonusu i jego wygranych zostanie anulowana.

Kupony anulowane lub takie na których jedno lub kilka zdarzeń zostało zwróconych z kursem 1.00 i ogólny kurs kuponu spadł poniżej wymaganego nie będą zaliczane na poczet obrotu.

V. Przetwarzanie Danych Osobowych

Niniejsza informacja nie uchybia obowiązkowi informacyjnemu zawartemu w Polityce Prywatności Administratora, która jest akceptowana przez graczy podczas rejestracji na stronie internetowej www.superbet.pl oraz w aplikacji należącej do Administratora.
Administratorem danych osobowych zebranych w związku Promocją jest Superbet zakłady bukmacherskie sp. z o.o. z/s w Katowicach przy ul. 73 Pułku Piechoty 7A, 40-496 Katowice. Kontakt z Administratorem możliwy jest za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: odo-pl@superbet.pl lub drogą korespondencyjną na adres siedziby Organizatora.

Twoje Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji promocji na warunkach określonych w niniejszym regulaminie, rozpatrzenia ewentualnych reklamacji lub ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu sądowym, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora (na podstawie art. 6 ust. 1 f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.4.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – „RODO”).

Twoje dane osobowe są przetwarzane w celu wysyłki informacji handlowych na podany przez Ciebie adres e-mail na podstawie Twojej zgody oraz art. 6 ust. 1 lit. a) RODO. Jeżeli nie chcesz otrzymywać informacji handlowych na e-mail, możesz w dowolnym momencie wycofać zgodę, za pośrednictwem swojego konta, w zakładce „Twoje konto”, dalej „ustawienia” następnie w zakładce „zarządzaj zgodami” kliknij edytuj i odznacz okienko. Nie zapomnij zapisać zmian.

Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Odbiorcą danych osobowych jest dostawca usług poczty elektronicznej oraz podmiot obsługujący systemy IT należące do Superbet.
Pozostałe informacje z zakresu przetwarzania Twoich danych osobowych są dostępne w Polityce Prywatności, którą zaakceptowałeś podczas rejestracji pod linkiem: https://www.superbet.pl/wiki/polityka-prywatnosci.

VI. Postępowanie Reklamacyjne

Graczowi przysługuje prawo do wniesienia reklamacji dotyczącej sposobu przeprowadzania Promocji.
Reklamacje należy zgłaszać drogą pisemną na adres siedziby Organizatora lub drogą e-mail na adres: customer.support@superbet.pl , nie później niż w terminie 30 dni od dnia zdarzenia podlegającego reklamacji, podając: imię, nazwisko, adres korespondencyjny lub adres e-mail oraz dokładny opis i powód reklamacji.

Reklamacje rozpatrywane będą przez Organizatora na podstawie niniejszego Regulaminu w terminie do 14 dni od dnia ich otrzymania. Gracz zostanie powiadomiony o decyzji Organizatora na adres e-mail, z którego została wysłana reklamacja lub drogą listowną na podany adres Gracza.

VII. Postanowienia końcowe

Superbet zastrzega sobie prawo do wyłączenia z Promocji Graczy, którzy nie przestrzegają Regulaminu i nadużywają zasad promocji.
Wszelkie spory wynikłe z tytułu wykonania zobowiązań związanych z niniejszą Promocją będą rozstrzygane przez właściwy miejscowo Sąd dla siedziby pozwanego.
W kwestiach nieuregulowanych Regulaminem stosuje się odpowiednie przepisy Kodeksu cywilnego, Ustawy o grach hazardowych oraz Regulaminu zakładów online.
Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w Regulaminie w dowolnym czasie. Zmiany wchodzą w życie w dniu następnym od ich ogłoszenia na stronie internetowej Organizatora. Gracz, który nie akceptuje nowej treści Regulaminu może zrezygnować z Promocji. Gracz zachowuje jednak prawo do korzyści wynikających z Regulaminu, jeśli spełnił warunki Promocji w czasie obowiązywania poprzedniej edycji Regulaminu.
Organizator zastrzega sobie prawo do zakończenia Promocji w dowolnym momencie, o czym Organizator poinformuje Graczy w formie komunikatu umieszczonego na stronie internetowej. Zakończenie Promocji przez Organizatora nie będzie naruszać praw Graczy, którzy spełnili warunki otrzymania Bonusu przed opublikowaniem komunikatu o zakończeniu Promocji.

Ważne! Superbet jest obecny w rankingu bukmacherów na listopad 2021 oraz na liście legalnych bukmacherów prowadzonej przez Ministerstwo Finansów.

FAQ - pytania o kursy i bonusy na finał LM

1️⃣ Czy na każdy finał Ligi Mistrzów Superbet ma najwyższy kurs?

Bukmacher stara się konkurować z STS, Betfan czy Betclic wysokimi kursami, zatem zakładamy, że na kolejne finałowe spotkanie Chmapions League UEFA także wystawi zakłady wzajemne z najwyższymi stawkami.

2️⃣ Lepiej typować za freebet czy bonus z kursem 30.00?

W obydwu promocjach wymagany depozyt finansowy to 50 zł, zatem większy potencjał na wygranie wyższej kwoty pieniędzy daje bonus kursowy 30.00. Potencjalna wygrana to 283,28 zł lub 259,52 zł w porównaniu z wygraną za freebet 56,84 zł (przy postawieniu 1 na zwycięstwo drużyny z Manchesteru).

3️⃣ Który bukmacher ma jeszcze wysokie kursy na mecze piłki nożnej?

Poza Superbet bardzo wysokie kursy zdarzają się w zakładach bukmacherskich Noble Bet.

Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

Kurs 30.00 na finał Ligi Mistrzów
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.