piątek, 29 września 2023
Najnowsze: Gdzie oglądać Napoli - Real Madryt? Transmisja w TV i stream online (03.10, godz. 21:00)

Oferta na baseball w Superbet

Rozszerzona propozycja typów bukmacherskich na baseball u operatora Superbet Zakłady Sportowe.

Bonus bez ryzyka 3500 zł na baseball
Superbet - obstawiam zakłady na baseball za bonus z kodem LEGALSPORT
Spis treści
Rozwiń
 1. Oferta selekcji przedmeczowych
  1. Superbet: typy na klubowe rozgrywki baseball
  2. Które mecze międzynarodowe na baseball można typować w Superbet?
  3. Zakłady specjalne na baseball
  4. Najkorzystniejsze kursy z oferty pre-match na baseball
  5. Startowy cashback na baseball
 2. Superbet: live zakłady na baseball
  1.  Czy warto ostawiać baseball LIVE?
  2.  Jakie typy na baseball są dostępne na żywo?
  3.  Superbet cash-out: czy działa na selekcjach live?
 3. Opinie o baseballowej ofercie Superbet
 4. Pakiet promocyjnych nagród
  1.  Startowy bonus za kod LEGALSPORT
  2.  Promocje stałe i okazjonalne
  3.  American Dream - pewny bonus 25 PLN
 5. FAQ; pytania graczy o baseball w Superbet
Pakiet powitalny Superbet do wykorzystania na typowanie baseballu
 • Zakład bez ryzyka 3500 zł (cashback)
 • Bonus 200 zł za wpłatę (100% od depozytu)
 • Freebet 34 zł od depozytu i za apkę

3754 zł

Oczywiście jeżeli chodzi o liczbę dostępnych selekcji, baseball nigdy nie będzie konkurować z piłką nożną, siatkówką czy tenisem ziemnym. Mimo to, naszym zdaniem warto poświęcić kilka minut i bliżej przyjrzeć się temu jaką propozycję typów i podtypów na mecze najlepszych baseballistów przygotował Superbet.

Oferta bukmacherska na baseball w Superbet Online

Operator mający swoje korzenie w Rumunii to obecnie jeden z najlepszych bukmacherów w naszym kraju, o czym świadczy między innymi rozbudowana oferta zakładów na tak wyspecjalizowany sport jakim jest baseball.

Oferta na Baseball
Rozbudowana propozycja typów pre-match i na żywo w Superbet

Firma, która mocno angażuje się w finansowanie Górnika Zabrze udostępnia swoim graczom szeroką gamę rynków na baseball zarówno w wersji zakładów pre-match (średnio około dwadzieścia selekcji) oraz live, gdzie z kolei można trafić na trzydzieści możliwości typowania wysokich kursów online. Nie brakuje także ciekawych zakładów długoterminowych, przede wszystkim na rozstrzygnięcia w Major League Baseball.

Należy podkreślić, że baseballowe usługi buka Superbet Online stoją na naprawdę wysokim poziomie, gdyż wydarzenia związane z tym sportem trafiają do oferty praktycznie każdego dnia i są dostępne również w późnych godzinach nocnych. 

Kod bonusowy na najlepszą ofertę zakładów online w Superbet

Nadal macie obiekcje czy obstawiać baseball w Superbet? Finalnie do oferty tego wiarygodnego bukmachera powinien przekonać Was intratny bonus startowy, który wraz z kodem promo LEGALSPORT przyniesie Wam dodatkowe finanse na zakłady nawet do 3754 zł.

Oferta selekcji przedmeczowych

Propozycja zakładów przedmeczowych, która w Superbet jest dostępna na stronie www i w nowoczesnej aplikacji mobilnej to niewątpliwie mocna strona tego bukmachera.

przedmeczowe typy na baseball
Gram selekcje prematch z wysokim kursem w Superbet

Codziennie w ofercie pojawia się około dwóch tysięcy rożnych przeliczników kursowych, wśród których ponad pięćdziesiąt rynków dotyczy bezpośrednio spotkań baseballa. Co dokładnie będziemy mogli obstawiać u tego buka przed startem meczu?

Superbet: typy na klubowe rozgrywki baseball

Zdecydowanie największą część baseballowej oferty Superbet, tak jak to ma miejsce również w przypadku innych gier zespołowych zajmują zdarzenia dotyczące rozgrywek klubowych i rywalizacji drużyn w rodzimych ligach. Najwięcej typów znajdziecie oczywiście na najlepszą ligę baseball na świecie, czyli amerykańską Major League Baseball (MLB). Oprócz tych prestiżowych meczów można typować tu także zawody ligowe w innych krajach, gdzie baseball cieszy się sporym zainteresowaniem kibiców.

Zakłady bukmacherskie na baseballowe rozgrywki ligowe w Superbet
Klubowy baseball w Superbet:+ Major League Basnetball+ Nippon Professional Baseball + Korea Baseball Organization+ Australian Baseball League + Liga Mexicana de Béisbol+ Chinese Professional Baseball League 

Klubowy baseball w Superbet:
+ Major League Basnetball
+ Nippon Professional Baseball 
+ Korea Baseball Organization
+ Australian Baseball League 
+ Liga Mexicana de Béisbol
+ Chinese Professional Baseball League 

U katowickiego operatora zagracie jeszcze m.in. na japońską Nippon Professional Baseball (NPB), koreańską Korea Baseball Organization (KBO), australijską Australian Baseball League (ABO), meksykańską Liga Mexicana de Béisbol (LMB) czy tajwańską Chinese Professional Baseball League (CPBL). Do oferty dość regularnie trafiają też selekcje bukmacherskie obejmujące nisze ligi baseballowe w Stanach Zjednoczonych, jak chociażby Minor League Baseball z podziałem na kluby farmerskie (liga MILB - Triple-A National Championship) czy Pacific Coast League (PCL) oraz The International League (IL).

Które mecze międzynarodowe na baseball można typować w Superbet?

Tutaj od razu na wstępie należy zaznaczyć, że typy na międzynarodowe rozgrywki baseballa w Superbet pojawiają się tylko przy okazji najważniejszych imprez na świecie. Do nich zaliczyć można Baseball European Championship oraz rozgrywane raz na cztery lata Igrzyska Olimpijskie.

Zakres szczegółowych selekcji niczym nie różni się od tych proponowanych na mecze ligowe, więc oprócz standardowych rynków na zwycięstwo w opcji dwutorowej 12, handicapów czy liczby punktów do wyboru będą też liczne kursy na wydarzenia w pierwszej odsłonie starcia (1 inning), zakłady łączone, parzysta/nieparzysta liczba punktów w meczu oraz wyścig drużyn w pierwszych pięciu zmianach meczu.

Zakłady specjalne na baseball

W Superbet większość zakładów specjalnych umieszczona jest razem z innymi typami w rozwinięciu wszystkich współczynników bukmacherskich dopisanych do danego pojedynku. Oznacza to, że special bet dostępny będzie dla typujących wraz z tradycyjnymi typami na wygraną czy handicap, co w znaczny sposób ułatwia grę. Aby wybrać taki nadprogramowy zakład online wystarczy kliknąć w mecz i spośród funkcji wszystkich zakładów wybrać sekcję "specjalne", która jest zaznaczona na poniższym obrazku.

Zakłady specjalne na baseball w Superbet Zakłady Bukmacherskie

Wśród unikalnych selekcji na baseball znajdują się m.in. różnica zwycięstwa, obejmująca nawet sześć linii kursowych do wyboru, najwyżej punktujący inning, charakteryzująca się wyjątkowo korzystnymi mnożnikami czy typ dwu-drogowy na drużynę z najwyżej punktującym inningiem w meczu. Ale to nie wszystko, ponieważ w osobnej sekcji zakładów specjalnych (żółty symbol S) rumuński bukmacher systematycznie wrzuca również zakłady długoterminowe na baseball, w których zawarte są np. klasyfikacje końcowe na MLB.

Najkorzystniejsze kursy z oferty pre-match na baseball

Normalnym jest, że na wizerunek bukmachera pracuje cała oferta zakładów, jednak jednym z kluczowych elementów wpływających na postrzeganie polskich operatorów są konkurencyjne przeliczniki kursowe - i takie właśnie udostępnia profesjonalny buk Superbet. Specjalnie dla czytelników naszego serwisu sprawdziliśmy, które kursy związane z baseballem są najbardziej dochodowe i mogą przynieść największe zyski z internetowych kuponów.

Gram dobre kursy na baseball
Wysokie współczynniki kursowe dla typów i podtypów pre-match

Na czele plasują się zdarzenia związane z prestiżowymi rozgrywkami MLB i co ciekawe rozgrywaną w Tajwanie ligą CPBL. Do najbardziej rentownych selekcji w Superbet należy zaliczyć zakład na zwycięstwo w meczu, najwyżej punktujący inning, typy łączone oraz różnica zwycięstwa.

Najlepsze zakłady na baseball w Superbet Średni przedział kursów w ofercie pre-match
1. Zakład na zwycięstwo 1.40 - 3.00
2. Najwyżej punktujący inning (od 1 do 9) 3.30 - 15.00
3. Typ łączony 1/+7,5 2.00 - 6.50
4. Różnica zwycięstwa 2.00 - 14.00

 

Startowy cashback na baseball

Sympatycy baseballa i w ogóle zakładów wzajemnych będą mogli typować tę dyscyplinę sportową w Superbet przez pierwszy tydzień po rejestracji nowego konta online z kodem LEGALSPORT bez żadnego ryzyka starty zainwestowanych pieniędzy. A to wszystko dzięki promocji powitalnej, której głównym elementem jest unikalny VIP cashback o wartości do 3500 zł.

Zakłady bukmacherskie Superbet
CASHBACK BEZ RYZYKA 3500 zł
Bezpieczne typowanie przez tydzień w Superbet
Biorę bonus bez ryzyka
Przechodzę do bukmachera

W sytuacji, gdy zakład bez ryzyka zostanie aktywowany należy go dwukrotnie obrócić na kuponach z kursem minimalnym 1.80. Do obrotu wliczają się zakłady zagrane ze środków depozytowych oraz stawki ze wszystkich kuponów, w tym także przegranych. Na realizację pełnego obrotu jest dziesięć dni kalendarzowych. 

Superbet: live zakłady na baseball

Standardem u firm bukmacherskich posiadających licencję Ministerstwa Finansów stało się, że oprócz zakładów przedmeczowych równolegle oferują również solidną porcję rynków na żywo. Nie inaczej do sprawy podchodzi sprawdzony operator Superbet, który swoją sekcję LIVE układa z niezwykłą starannością.

Oczywiście nie mogło w niej zabraknąć selekcji obejmujących wydarzenia sportowe ze świata baseballa, które coraz częściej trafiają na internetowe kupony online, szczególnie w godzinach nocnych, gdzie typy i podtypy na ten sport pojawiają się zdecydowanie najczęściej. Sama zakładka na żywo jest bardzo intuicyjna i czytelna dla typujących, przez co poruszanie się po serwisie live Superbet jest zdecydowanie łatwiejsze.

 Czy warto ostawiać baseball LIVE?

Zakłady na żywo to zazwyczaj gwarantowane emocje i podwyższone ciśnienie. Gracze bardzo chętnie korzystają z tej formy typowania, ponieważ na rozstrzygnięcie konkretnego zdarzenia, a co za tym idzie i kuponu online nie trzeba długo oczekiwać. W meczu baseball każdy inning, inaczej nazywany też zmianą to szansa na zawarcie nawet kilku dochodowych live zakładów. Tych szans w całym spotkaniu będzie w sumie aż dziewięć, dlatego obstawianie tego sportu to na pewno dobre rozwiązanie.

Livebetting w Superbet Online - selekcje bukmacherskie na baseball

W przypadku baseballa najlepiej uposażona w typy live jest liga MLB, przy której możecie trafić nawet ponad trzydzieści sprawdzonych kursów. Dobrze rozwinięte są również wydarzenia dotyczące rozgrywek w Japonii oraz Tajwanie.

 Jakie typy na baseball są dostępne na żywo?

Baseball w zakładce typów na żywo to nie jest poboczne uzupełnienie oferty, ale też dobrze skompensowana propozycja selekcji sportowych. Obstawiając ten sport możecie liczyć średnio na trzydzieści możliwości rynków livebet do wyboru. To naprawdę świetny wynik, biorąc pod uwagę, że baseball w naszym kraju uprawia zaledwie mały odsetek ludzi.

Które selekcje na baseball można obstawiać LIVE w Superbet

Tworząc opłacalny zakład LIVE dotyczący pojedynków na baseball będziecie mogli zagrać m.in. na: zwycięstwo, liczbę punktów w całym meczu, jak i poszczególnych drużyn (under/over), handicapy, kto pierwszy zdobędzie X punktów, czy w meczu będzie dogrywka, zwycięzcę konkretnego inninga, różnica zwycięstwa, najwyżej punktująca zmiana, czy zespół zdobędzie punkty w danym inningu lub przedział punktów meczu.

 Superbet cash-out: czy działa na selekcjach live?

Cashout, czyli możliwość wcześniejszego zamknięcia internetowego kuponu w Superbet działa także na zakładach postawionych za pośrednictwem zakładki LIVE. Co ciekawe, katowicki operator jako jedyny ulepszył swoją funkcję do rozliczania aktywnych zakładów do trzech opcji wyboru.

Teraz typujący mogą sami zdecydować w jaki sposób rozstrzygnąć kupon i uzyskać bezpieczną wygraną. Suma wypłaty zależy oczywiście od szans na pozytywne zakończenie danego zdarzenia z kuponu. Warto podkreślić, że może dojść również do sytuacji, że cash-out nie będzie dostępny mimo, że na kuponie nie ma przegranego typu. W takich okolicznościach mogło dojść do zmiany wyniku i bukmacher musi zmodyfikować swoją propozycję - bez paniki, wystarczy chwilę zaczekać aż okienko cashout ponownie będzie aktywne.

Opinie o baseballowej ofercie Superbet

Wszystkie usługi jakie główny sponsor Górnika Zabrze proponuje swoim użytkownikom są dopracowane w najmniejszych szczegółach. Widać to na przykładzie oferty zakładów sportowych, która zdaniem wielu obstawiających stoi na najwyższym poziomie. Specjalnie dla Was przeskanowaliśmy największe fora bukmacherskie w Polsce, aby sprawdzić jak w oczach typerów prezentuje się szeroka oferta na baseball wystawiania przez buka Superbet Online.

" Ogólnie nie jestem fanem typowania baseballa, ale z ciekawości sprawdziłem jak ten sport jest obsadzony u buka gdzie regularnie gram, czyli Superbet. Muszę przyznać, że nie spodziewałem się tak obszernej oferty zakładów. Liczyłem raczej na kilka podstawowych typów na MLB i to wszystko, a tu okazuje się, że bukmacher wystawia sporo opcji kursów i to na kilka rożnych lig jak na przykład w Japonii. - komentarz dodany przez Oleksy.

" Jeżeli chodzi o niszowe sporty, do których trzeba zaliczać baseball, ale i też rzutki, krykiet czy snooker to jak dla mnie operator Superbet jest w trójce najlepszych bukmacherów. Wiadomo każdy gra na piłkę, siatkówkę czy kosza, ale to na takim baseballu można dorobić się niezłej kasy. Przede wszystkim kursy są mniej dopracowane, a co za tym idzie są dużo bardziej korzystne niż przy piłce nożnej. W Superbet kursy są naprawdę korzystne no i mamy jeszcze promocje, dużo świetnych promocji, z których trzeba korzystać" - komentarz dodany przez Francuz.

" Superbet to bardzo stabilny bukmacher, jak dla mnie jest już na poziomie STS czy Fortuny. Pod względem promocji na pewno przebija innych, może tylko Noblebet daje przy nim radę. Lecz jeżeli zastanawiacie się, która firma ma najlepsze kursy na baseball to w tym gronie z pewnością będzie Superbet. Do tego jeszcze mają dużo selekcji do typowania, co przecież u konkurencji nie jest spotykane. Ode mnie duży plus za całokszatł oferty"  - komentarz dodany przez Baron1995.

" Patrząc na dyscypliny stricte amerykańskie czyli NBA, NHL, NFL czy właśnie baseballowy MLB, to bukmacher Superbet pod względem propozycji typów naprawdę mi imponuje. W każdym z tych sportów oferuje zakłady przedmeczowe i na żywo, gdzie pojawiają się rynki główne i wyszukane kursy na poszczególne inningi. Fajne jest też to, że w zakładce meczowej są dostępne statystyki, tabele i czat za pośrednictwem którego można pisać z innymi graczami"  - komentarz dodany przez Matus.pl

"Gram u tego bukmachera już bardzo długo i nie mam żadnych powodów żeby zmieniać go na innego. Oferty zakładów na tenis, baseball i ręczną zawsze wystawione na czas, kursy wyjątkowo korzystne, rozliczenia kuponów, jak i wypłaty środków na konto bankowe natychmiastowe i zdecydowanie najwięcej bonusów. Z czystym sumieniem polecam tego buka dla każdego!"  - komentarz dodany przez RakU92.

Pakiet promocyjnych nagród

Wielu graczy opiera swoją grę w głównej mierze na bonusach gotówkowych od bukmacherów, dlatego operator Superbet na ten element oferty poświęcił bardzo dużo uwagi. Na typerów zarówno tych nowych, jak i tych z większym doświadczeniem czeka tu mnóstwo akcji promocyjnych, które dają nie tylko dodatkowy zastrzyk pieniędzy, ale też bezpośrednio wpływają na wysokość wygranych z kuponów SOLO czy AKO. Jakie bonusy pasują najlepiej do typów związanych z baseballem?

 Startowy bonus za kod LEGALSPORT

Bukmacher Superbet przygotował dla wszystkich nowych użytkowników iście mistrzowską ofertę na dobry start. Zakładając internetowy profil online z kodem rejestracyjnym LEGALSPORT macie szansę uzyskać niezwykle korzystny pakiet nagród powitalnych o łącznej wartości nawet do 3754 zł. Co ważne, zarówno sam kod, jak i prowadzenie konta jest w 100% bezpieczne i darmowe.

Bonus powitalny 3754 zł z kodem LEGALSPORT w Superbet Online

Nasze hasło powoduje, że od katowickiego buka automatycznie otrzymacie najwyższy na rynku bonus startowy, który złożony jest z kilku części: to bonus 100% od pierwszej wpłaty do 200 zł, cashback 3500 zł.

 Promocje stałe i okazjonalne

Jedno z ważniejszych miejsc w promocyjnej zakładce Superbet zajmuje bonus podbijający wygrane na kuponach akumulowanych Mocne Uderzenie. Każdy kupon AKO składający się z minimum pięciu zdarzeń z kursem co najmniej 1.20 otrzyma doładowanie w postaci bonusu +7% do wygranej. Maksymalna premia to podwojenie wygranej, czyli +100%.

Super Spin w Superbet - extra loteria promocyjna z bonusami

Nie mniej ważne są też atrakcyjne loterie pieniężne Super Spin JackPot i Super Game za pośrednictwem których można sięgnąć do dodatkowe profity finansowe w postaci freebetów. Ponadto sponsor Polonii Bytom oferuje też wariant Superbets na weekend, czyli specjalny zakład bez ryzyka 20 zł na zdarzenia pojawiające się w propozycji w każdy piątek, sobotę i niedzielę oraz opcję Super Kursy, gdzie znajdują się powiększone współczynniki na najlepsze wydarzenia sportowe w danym dniu.

 American Dream - pewny bonus 25 PLN

Gdyby tego było mało, to Superbet ma w swoim zestawieniu jeszcze jedną promocję, która dotyczy tylko sportów amerykańskich - to tzw. American Dream, czyli extra bonus 25 złotych, który można wyłapać każdego dnia. Wystarczy tylko zagrać kupon pojedynczy lub wielokrotny na spotkania NBA, NHL lub NFL za 50 zł, gdzie kurs całkowity zakładu jest nie mniejszy niż 2.00. Bonus zostanie naliczony jeżeli kupon spełniający warunki promocji będzie przegrany.

FAQ; pytania graczy o baseball w Superbet

Taka dyscyplina jak baseball nadal kryje przed typerami wiele tajemnic, dlatego też osoby stawiające zakłady wzajemne na ten sport dość często szukają inspiracji do gry na forach bukmacherskich, gdzie doświadczeni gracze wymieniają się cennymi uwagami. Wybraliśmy dla Was pytania, które pojawiają się zdecydowanie najczęściej w temacie typowania baseballa w Superbet.

Dlaczego warto obstawiać baseball ma Superbet?

Katowicki bukmacher Superbet nie traktuje baseballa jako pobocznego sportu i udostępnia na niego ciekawą ofertę zakładów wzajemnych. W wersji typów przedmeczowych i na żywo można obstawiać nie tylko najbardziej prestiżowe rozgrywki, czyli amerykańską Major League Baseball, ale również ligi w Japonii (NPB), Korei Południowej (KBO), Meksyku (LMB), Australii (ABL) czy Tajwanie (CPBL). Podczas jednego spotkania do wyboru będzie około dwudziestu rynków, przy których dopisywane są atrakcyjne kursy z niską marżą.

Jakie baseballowe selekcje można typować w Superbet?

W ofercie na baseball będziecie mogli znaleźć nie tylko zakłady na wygraną w meczu, liczbę punktów czy handicapy, ale i także typy na różnicę zwycięstwa, drużynę z większą liczbą wygranych inningów, na wygraną w poszczególnych partiach, kto lepszy po pięciu inningach czy któy inning będzie najlepiej punktował.

Czy Superbet oferuje bonusy na baseball?

Oczywiście, w zakładce promocyjnej Superbet aż roi się od ofert bonusowych do wykorzystania na wszystkie sporty, w tym także i baseball. Najbardziej opłacalnym jest bonus startowy, który z kodem premiowym LEGALSPORT zapewni dodatkowe 3754 zł na zakłady. Swój wzrok warto też skierowac w stronę stałych promocji takich jak American Dream pewny bonus, Superbets na weekend czy premia do kuponów AKO Mocne Uderzenie.

Jak można betować baseball w Superbet?

Baseball jak i wiele innych dyscyplin sportowych można obstawiać w Superbet za pośrednictwem strony internetowej www.superbet.pl, witryny mobilnej WEB oraz nowoczesnej i funkcjonalnej aplikacji bukmacherskiej, która działa na urządzeniach z oprogramowaniem Android i iOS.

Czy Superbet proponuje wysokie kursy na baseball?

Współczynniki kursowe na baseball oferowane przez legalnego bukmachera Superbet są bardzo korzystne dla typerów bez względu jaką formę zakładów wybiorą. Sponsor GKS Tychy w kwestii mnożników regularnie plasuje się w czołówce większości rankingów. Dodatkowo operator ten ma w swojej bazie opcję Super Kursy, która każdego dnia podbija wartości na najciekawsze wydarzenia sportowe.

Superbet - które narzędzia wykorzystać do gry na baseball?

Podczas typowania baseballa najbardziej przydatnymi narzędziami w Superbet będą funkcja wcześniejszego rozliczenia kuponów cash-out oraz bezpłatne transmisje streamingowe na żywo. Warto odnotować, że u tego buka są także inne dodatki do gry m.in. opcja sprawdź kupon czy podsekcja z wynikami meczów.

17.05.2022, 11:40
Aktualizacja: 28.06.2022, 13:59
Autor: R. Grycz
Komentarze (0)
Oferta na baseball w Superbet
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.

Przeczytaj również

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.