piątek, 29 września 2023
Najnowsze: Manchester United - Galatasaray promocje bukmacherskie (03.10, godz. 21:00)

Oferta na hokej w Superbet

Nakorzystniejsze zakłady wzajemne na hokej na lodzie w Superbet online. Co obejmuje hokejowa propozycja tego legalnego buka?

Cashback do 3500 zł w Superbet online
Spis treści
Rozwiń
 1. Selekcje przedmeczowe na hokej na lodzie w Superbet
  1. Hokejowe typy na rozgrywki klubowe w Superbet
  2. Turnieje międzynarodowe – co typować w Superbet
  3. Najkorzystniejsze mnożniki z hokejowej oferty Superbet
  4. Hokejowe zakłady specjalne w Superbet
  5. Cashout na zakłady meczowe w Superbet
 2. Hokejowe typy LIVE w Superbet
  1. Co można obstawiać na żywo?
  2. Kiedy warto obstawiać hokejowe selekcje na żywo?
  3. Jakie typy LIVE najlepiej umieszczać na kuponach
 3. Opinie o hokejowej ofercie Superbet
 4. Promocje na hokej na lodzie w Superbet
  1. Pakiet promocji na dzień dobry z kodem
  2. Promocje stałe i okazjonalne
  3. Benefity za kod premiowy
 5. FAQ: Pytania o hokejową ofertę w Superbet
 • Zakład bez ryzyka 3500 zł (cashback)
 • Bonus 200 zł za wpłatę (100% od depozytu)
 • Freebet 34 zł od depozytu i za apkę

3754 zł

Hokej na lodzie to jeden z bardziej kontaktowych i twardych sportów. Nic więc dziwnego, że starcia najlepszych zawodników świata podziwia cały szereg kibiców, w tym z Polski. Hokej na lodzie pochwalić się może także całą rzeszą amatorów obstawiania.

Oferta na hokej u legalnego bukmachera Superbet

Doskonale widać to chociażby po systematycznie rozbudowywanych ofertach zakładów sportowych. Pod tym względem modelowym przykładem jest propozycja Superbet, a więc bukmachera, który w świadczeniu swoich usług posiada potężne doświadczenie.

wysokie kursy na hokej na lodzie
Korzystam z atrakcyjnych kursów na typy główne i podtypy

Jeśli chcecie obstawiać zakłady bukmacherskie na hokej w Superbet, to już dziś zachęcamy Wam do odwiedzenia oficjalnej strony internetowej (www.superbet.pl) tego podmiotu, skorzystania z jego witryny mobilnej lub wyjątkowo atrakcyjnej i pełnej praktycznych rozwiązań aplikacji bukmacherskiej.

Jesteśmy przekonani, że oferta Superbet na hokej na lodzie przypadnie Wam do gustu - przede wszystkim dlatego, że buk udostępnia typerom nie tylko typy główne, ale również szeroki wachlarz podtypów, opatrzonych nierzadko naprawdę atrakcyjnymi współczynnikami.

Kod premiowy do bonusu na start w Superbet do 3754 zł

Dodatkowo w dobrym poznaniu oferty Superbet pomoże Wam niesłychanie atrakcyjny system akcji promocyjnych, gdzie kluczową rolę odgrywa bonus na start z naszym kodem afiliacyjnym LEGALSPORT, w skład którego wchodzi bonus bez ryzyka 3500 zł, bonus za wpłatę 200 zł oraz bonus od depozytu 34 zł.

Selekcje przedmeczowe na hokej na lodzie w Superbet

Główną część całej hokejowej oferty Superbet stanowią zakłady typu pre-match, co jest standardem na polskim rynku bukmacherskim. Tym, co jednak wyróżnia propozycję sponsora Polonii Bytom jest mnogość możliwości, i to aż na dwóch różnych płaszczyznach. Warto bowiem wiedzieć, że usługi tego rumuńskiego buka obejmują wiele rozgrywek, ale także niezliczoną ilość samych zakładów. Dodatkowo wyjątkowo pomocna w tworzeniu opłacalnych kuponów SOLO lub kombi okazać się może polityka udostępniania poszczególnych zdarzeń, która w wielu wypadkach znacznie wyprzedza konkurencję.

Hokejowe typy na rozgrywki klubowe w Superbet

Jak łatwo się domyślić, znaczną część hokejowej oferty tego licencjonowanego operatora zakładów wzajemnych stanowią selekcje na rywalizację najlepszych klubów Europy oraz świata. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ w tym wypadku wszystko warunkują same rozgrywki – a klubowych jest po prostu znacznie więcej, niż reprezentacyjnych.

Typy na klubowy hokej na lodzie w Superbet

I tak Superbet do Waszej dyspozycji oddaje niezwykle intratne typy hokejowe na około 20 różnych lig krajowych. Dzięki temu bez problemu obstawicie starcia ligowe m.in. w Austrii, Francji, Norwegii, Słowacji oraz w USA. Hokejową ofertą tego buka zawiedzeni nie będą także miłośnicy gry w Czechach, Finlandii, Kazachstanie oraz Szwajcarii oraz wielu innych lokalizacjach. Gdyby komuś było mało, to zawsze skorzystać może z zakładów na rywalizację klubów na arenie międzynarodowej. Jeżeli zatem chcielibyście się sprawdzić, co zapewnić Wam może Liga Mistrzów lub Erste Liga, to Superbet jest właśnie dla Was.

Turnieje międzynarodowe – co typować w Superbet

Mimo że rozgrywki klubowe zdominowały hokejową ofertę Superbet, to wcale nie oznacza, że podmiot ten zapomniał o rywalizacji między państwami. W tym wypadku wykazać powinniście się jednak cierpliwością, bo oferta tego buka, jak i każdego innego, jest odbiciem kalendarza sportowego – jeśli więc nie zbliża się żadne ważniejsze wydarzenie w tej dyscyplinie sportu, to na próżno szukać Wam go w usługach sponsora piłkarzy z Bytomia. Jeżeli jednak jest inaczej, to wówczas Waszym oczom od razu ukaże się bogactwo niesłychanie atrakcyjnych zakładów głównych i podtypów. Tych wypatrywać możecie szczególnie w przypadku hokejowych mistrzostw świata oraz mistrzostw Europy.

Najkorzystniejsze mnożniki z hokejowej oferty Superbet

Naturalnie w całym tym gąszczu zakładów wzajemnych znaleźć można selekcje wyjątkowo dochodowe. Zdajemy sobie sprawę, że wymaga to trochę czasu i poświęcenia, dlatego wybraliśmy dla Was najlepsze rozgrywki, ale skupiliśmy się również na samych typach. I tak w naszym odczuciu szczególnie dobrze wypadają typy na amerykańską National Hockey League, rosyjską Kontinental Hockey League, niemiecką Deutsche Eishockey Ligę oraz czeską Extraligę i fińską Liigę. Wiele opłacalnych scenariuszy znajdziecie także w rywalizacji w europejskich pucharach oraz imprezach najlepszych drużyn narodowych globu.

 Najlepsze zakłady na hokej na lodzie w Superbet  Średnie kursy w ofercie pre-match 
1. Typy na wynik 1.30 - 6.40
2. Handicapy 1.25 - 4.40
3. Selekcje na tercje 1.20 - 35.00
4. Zakłady łączone 2.00 - 9.00

Z kolei wśród samych selekcji na szczególną uwagę zasługują hokejowe zakłady trzydrogowe 1X2 na faworytów – pod względem wartości współczynników na teoretycznie lepsze drużyny, sponsor Polonii Bytom należy do najlepszych w całej stawce licencjonowanych bukmacherów. W hokejowej ofercie Superbet bez cienia wątpliwości polecić Wam możemy również typy handicapowe i to szczególnie w najlepszej lidze świata, czyli NHL. Dobrym pomysłem wydaje się także stawianie zakładów na tercje oraz typów na łączonych.

Hokejowe zakłady specjalne w Superbet

Superbet nie byłby sobą, gdyby w swojej propozycji nie zawarł zakładów specjalnych, które jak mało co potrafią przyciągnąć nowych graczy. Ciekawym rozwiązaniem jest to, że sponsor Górnika Zabrze wspomniane selekcje umieścił w specjalnie wydzielonej zakładce oznaczonej literą „S”. W niej z kolei znajdziecie przede wszystkim typy długoterminowe umożliwiające granie za naprawdę wysokie współczynniki.

Zakłady specjalne na hokej w Superbet

Co ważne, Superbet selekcje na klasyfikacje końcowe dopisuje przynajmniej do kilku różnych hokejowych rozgrywek, więc jesteśmy pewni, że każdy znajdzie coś dla siebie. Ale to jeszcze nie wszystko, bo Superbet w tej zakładce ukrył również zakłady na statystyki graczy w poszczególnych spotkaniach. Naszym zdaniem obecność tego typu selekcji jest bardzo dobrą wiadomością dla wytrawnych typerów i prawdziwych znawców gry.

Cashout na zakłady meczowe w Superbet

Superbet do Waszej dyspozycji oddał jeszcze jedno bardzo przydatne rozwiązanie - to opcja cashout, która jak wiadomo pozwala na zamknięcie kuponu przed rozstrzygnięciem wszystkich postawionych typów. Ogromną zaletą tego rodzaju funkcji u bukmachera kojarzonego z Janem Błachowiczem jest to, że obejmuje ona cały szereg zakładów.

Dzięki temu swój kupon uratować możecie praktycznie w każdym momencie. W końcu opcja cashout dostępna jest przy selekcjach na wynik, typach na liczbę goli, przy zakładach na tercje i wielu innych. Jak więc widzicie, obstawianie selekcji przedmeczowych w Superbet wiąże się praktycznie z samymi plusami. Aby zatem nie tracić czasu, najlepiej już dziś wbijajcie na stronę tego buka lub skorzystajcie z jego oferty poprzez Wasze urządzenia mobilne. Jesteśmy przekonani, że nie będziecie zawiedzeni.

Hokejowe typy LIVE w Superbet

Hokej na żywo to sport, który równie dobrze nadaje się to typowania w czasie rzeczywistym. W związku z tym Superbet już dawno postanowił udostępnić swoim obstawiającym hokejowe zakłady na żywo. Poniżej w kilku zdaniach pochylimy się nad tą kwestią. Zapraszamy do lektury!

Co można obstawiać na żywo?

Musimy przyznać, że Superbet nie poszedł na skróty i wiele swojej uwagi poświęcił nie tylko zakładom typu pre-match, ale też tym na żywo. To z pewnością jest bardzo dobra nowina, tym bardziej że zakłady LIVE z każdym kolejnym tygodniem zyskują nowych miłośników. Nas taki trend w ogóle nie dziwi, ponieważ kluczową cechą selekcji na żywo jest to, że umożliwiają one praktycznie natychmiastowe sięgnięcie po wygraną. Czego zatem dotyczą wspomniane typy u tego renomowanego operatora zakładów wzajemnych:

 • zwycięstwa meczu (regulaminowego czasu gry, ale i triumfu z dogrywką i rzutami karnymi)
 • handicapów
 • liczby goli (w całym meczu i z podziałem na drużyny)
 • kolejnych goli
 • tercji
 • dokładnej sumy goli

Co niesłychanie ważne, Superbet zakładami LIVE obwarowuje zarówno wydarzenia cieszące się ogromną popularnością, jak i te zdecydowanie mniej medialne, co w wielu konkurencyjnych firmach bukmacherskich nie jest to normą.

Kiedy warto obstawiać hokejowe selekcje na żywo?

Oferta zakładów LIVE na hokej na lodzie w Superbet jest na tyle rozbudowana, że praktycznie każdy moment trwania danego wydarzenia jest dobry, aby z niej skorzystać. My w przypadku selekcji LIVE najczęściej decydujemy się na obstawianie typów od końca pierwszej tercji, ponieważ to nam daje pewien ogląd sytuacji. Po tym czasie wiemy już, jak przedstawia się sytuacja na boisku i w jaką stronę może ona ewaluować. Naturalnie Wasze podejście może być zupełnie inne, tym bardziej, że w Superbet selekcje tyczą się tylu różnych elementów gry, że każdy wybór okazać może się słuszny.

Oferta LIVE na hokej w Superbet

Żeby jednak nie wprowadzać żadnego zamieszania, raz jeszcze pragniemy zaznaczyć, że kwestia czasu sięgnięcia po dane rozwiązanie zależna jest od wielu zmiennych. Tym samym słuszne może być wejście do gry zaraz po wprawieniu krążka w ruch, ale też pod koniec rywalizacji. Wszystko zależy od sytuacji i to ona powinna determinować Waszą aktywność.

Jakie typy LIVE najlepiej umieszczać na kuponach

Jak już wspomnieliśmy, Superbet udostępnia swoim graczom cały wachlarz zakładów na żywo. Nam jednak udało się z nim trochę zapoznać i możemy pokusić się o pewne wnioski. Które zatem selekcje LIVE wydają się nam najatrakcyjniejsze? W naszym odczuciu najlepiej zacząć od początku i skupić się na klasycznych zakładach na wynik i to zarówno w regulaminowym czasie gry, jak i z ewentualną dogrywką i rzutami karnymi. Bardzo dobrze prezentują się też typy na liczbę goli w przekroju całego spotkania.

Najlepsze zakłady na hokej na lodzie w Superbet  Średnie kursy w ofercie LIVE
1. Typy na wynik 1.18 - 5.00
2. Zakłady na liczbę goli 1.20 - 5.40
3. Selekcje na tercje 1.20 - 4.30

Waszą uwagę skupić powinny również zakłady na poszczególne fragmenty rywalizacji, a więc na tercje.  Wynika to z faktu, że znacząco zwiększają one Wasze pole manewru i tak naprawdę dedykowane są praktycznie każdej sferze walki na tafli lodu. To wszystko to i tak tylko nasze sugestie,  a Wy zdecydować możecie zupełnie inaczej. W tym celu po raz kolejny zachęcamy Was do wzięcia na tapet hokejowych zakładów na żywo. Gwarantujemy Wam, że będzie to dobra decyzja.

Opinie o hokejowej ofercie Superbet

Chyba zgodzicie się z nami, że nic tak nie uwiarygodnia przekazu jak komentarze samych graczy. W związku z tym poświęciliśmy trochę czasu i zagłębiliśmy się w czeluściach sieci. Dzięki temu udało się nam dotrzeć do całej gamy bardzo wiarygodnych opinii i specjalnie dla Was wybraliśmy kilka z nich. Jeśli zatem zależy Wam na poznaniu głosów klientów tego renomowanego bukmachera, to zostańcie z nami jeszcze na chwilę.

Obserwuję jak polski rynek bukmacherski zmieniał się przez ostatnie lata. Co prawda, do grona legalnych podmiotów dołączały kolejne, ale nic z tego wielkiego nie wynikało, ponieważ trudno było je od siebie odróżnić. Dopiero wejście Superbet coś w tej układance zmieniło. Nie chodzi mi tylko o włączenie w reklamę znanych polskich sportowców, ale o samo podejście do zakładów sportowych. U innych jest tak, że najważniejsza jest sama liczba udostępnianych typów. Zupełnie inaczej wygląda to w Superbet, który nad liczbami ustanowił jakość. Dzięki temu jego oferta jest trochę mniejsza (przynajmniej jeśli chodzi o czas dodawania kolejnych selekcji), ale znacznie bardziej dopracowana, o czym świadczą mnożniki bukmacherskie – te w wielu wypadkach po prostu rzucają na kolana konkurencję. Ogromny plus należy się także za dział promocji faktycznie wielce pomocny w kwestii wygrania większych pieniędzy. Superbet to dla mnie zdecydowanie numer jeden – opinia dodana przez Klaffus18.

-------------------------------------

Muszę przyznać, że do tej pory grywałem tylko u bukmacherów piłkę nożną. Teraz na swoich kuponach umieszczam także tenis i hokej na lodzie. Wszystko zmieniło się w momencie, gdy znajomy polecił mi Superbet. Wtedy wszedłem na jego stronę i zostałem po prostu dłużej jak to w pewnej reklamie J Wcześniej sporadycznie zachodziłem do punktów stacjonarnych różnych bukmacherów, ale zawsze odstraszała mnie polityka kursów – te w moim mniemaniu były najczęściej zaniżone. W Superbet nie mam takiego problemu, bo praktycznie każde wydarzenie zagrać mogę za satysfakcjonujący mnie mnożnik. Tych szukam w szczególności w mniej medialnych ligach, ale i w rozgrywkach USA i w Rosji trafić się da na prawdziwe perełki – opinia dodana przez Betnarek_1988.

-------------------------------------

Z Superbet korzystam, bo najbardziej mi odpowiada. Największe wrażenie na mnie robią promocje bukmacherskie, bo te są faktycznie proste, i nie kryją w sobie żadnych haczyków. Dodatkowo podoba mi się sama oferta, która moim zdaniem jest wręcz idealnie skrojona i spokojnie pozwala stworzyć kupon AKO kwalifikujący się promocji Mocne Uderzenie i zapewniający dodatkowe pieniądze. Z wybraniem kilku interesujących pozycji nie mam nawet najmniejszego problemu – wystarczy, że wejdę w zakładkę z hokejem na lodzie i już. Wszystkim polecam przede wszystkim zakłady na tercje – opinia dodana przez LukaszZykowski.

Promocje na hokej na lodzie w Superbet

Wpływ na postrzeganie każdego licencjonowanego bukmachera online ma nie tylko jego oferta, ale też system akcji promocyjnych. I to jest właśnie element, który Superbet naprawdę dopracował i za który zbiera wiele pochwał. Co zatem on obejmuje?

Pakiet promocji na dzień dobry z kodem

Głównym fundamentem promocji bukmacherskich tego buka jest bez wątpienia bonus na start Superbet dedykowany wszystkim nowym graczom. Według nas zrobi on na Was największe wrażenie, jeśli w czasie rejestracji skorzystacie w naszego kodu afiliacyjnego LEGALSPORT.

Rekomendacje dla graczy Superbet

Tylko takie działanie sprawi, że sponsor Górnika Zabrze dopisze do Waszego konta specjalne warunki premii powitalnej – z naszym kodem otrzymacie od niego bonus 100% od pierwszej wpłaty do 200 zł, cashback 3500 zł.

Promocje stałe i okazjonalne

Dodatkiem do premii na start w Superbet jest cały zestaw niezwykle intratnych premii stałych. Wśród nich na szczególne wyróżnienia zasługuje promocja Super Bonus, dzięki której w łatwy sposób powiększycie swoją wygraną nawet o 100% (bonus doliczany do kuponów wielokrotnych z co najmniej pięcioma zdarzeniami z kursem nie mniejszym niż 1.20).

Wszystkim fanom hokeja na lodzie spodobać się powinna również akcja Super Przewaga umożliwiająca sięgnięcie po wygraną bez względu na końcowy wynik hokejowych rywalizacji (wystarczy, że wytypowana przez Was drużyna w dowolnym momencie spotkania osiągnie trzy gole przewagi – wówczas automatycznie Wasz zakład rozliczony zostanie jako wygrany). Wiele radości sprawić Wam może też akcja American Dream – za postawienie kuponu za 50 zł z kursem minimalnym 2.00 np. na NHL zgarnąć możecie pewny bonus 25 zł.

Benefity za kod premiowy

Pamiętajcie, że dostęp do tych wszystkich praktycznych rozwiązań możliwy jest tylko po dołączeniu do grona aktywnym graczy Superbet. Co ważne, Wasze profity mogą być jeszcze wyższe. Co więc trzeba zrobić, aby cieszyć się preferencyjnymi warunkami wszystkich promocji sponsora Polonii Bytom?

Wystarczy skorzystać z naszego kodu LEGALSPORT, ponieważ tylko on zapewni Wam na start aż 3754 zł. W skład pakietu w wersji maksymalnej wchodzi bonus 100% od pierwszej wpłaty do 200 zł, cashback 3500 zł.

FAQ: Pytania o hokejową ofertę w Superbet

1️⃣ Czy w Superbet warto obstawiać hokej na lodzie?

U tego rumuńskiego buka typowanie każdej dyscypliny sportu godne jest polecenia. Tym samym z czystym sumieniem zachęcić Was możemy do grania hokejowych selekcji, których jest cała gama i które opatrzone zostały bardzo atrakcyjnymi mnożnikami.

2️⃣ Jakie promocje na hokej na lodzie oferuje Superbet?

System promocji Superbet został tak stworzony, aby zadowolić jak największą liczbę graczy. Fani hokeja czerpać korzyści mogą przede wszystkim z promocji Super Bonus oraz akcji American Dream. Sporym ułatwieniem w wygraniu dużych pieniędzy okazać się może również promocja Super Przewaga, dzięki której z trafionego zakładu cieszyć możecie się bez względu na końcowy wynik danego spotkania.

3️⃣ Czy Superbet posiada wysokie kursy na hokej na lodzie?

Tak, bukmacher kojarzony z Jerzym Dudkiem znany jest z wyjątkowo wysokich mnożników bukmacherskich. Według z nas najlepsze znajdziecie przy zakładach klasycznych na zwycięstwo faworytów, typach handicapowych oraz selekcjach na tercje.

4️⃣ W jaki sposób typować hokej na lodzie w Superbet?

Hokejowe zdarzenia w Superbet obstawiać możecie poprzez stronę internetową lub witrynę mobilną. Polecamy Wam także skorzystać z wyjątkowo atrakcyjnej aplikacji bukmacherskiej.

5️⃣ Czy do typowania hokeja na lodzie w Superbet konieczny jest kod premiowy?

Nie, obstawiać hokej na lodzie, jak i każdą dyscyplinę sportu, może każdy posiadacz aktywnego konta gracza. My natomiast rekomendujemy Wam rejestrację z naszym kodem premiowym LEGALSPORT, ponieważ tylko w taki sposób Wasz bankroll na dzień dobry powiększyć się może aż o 3754 zł.

21.06.2022, 09:33
Aktualizacja: 04.07.2022, 20:56
Autor: R. Grycz
Komentarze (0)
Oferta na hokej w Superbet
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.

Przeczytaj również

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.