poniedziałek, 5 czerwca 2023
Najnowsze: Miami Heat - Denver Nuggets gdzie oglądać?

Premia za zakłady w Superbet: 20 zł + 20 zł

Stawiasz zakłady - otrzymujesz dodatkową nagrodę finansową.

Bonus 20 zł + 20 zł | + 3754 zł
Zarejestruj się w Superbet, stawiaj zakłady i odbierz freebet
Spis treści
Rozwiń
 1. Jak działa super premia 20+20?
 2. Warunki otrzymania premii
 3. Przykładowe kupony z super zyskiem
 4. Co można zyskać?
 5. Nie tylko 20+20 zł
  1. Dodatkowe bonusy 
 6. Regulamin, zasady promocji
  1. II. Uczestnictwo w Promocji „Super 20+20”:
  2. III. Zasady przyznania Bonusu w ramach Promocji „Super 20+20”:
  3. IV. Zasady Obrotu Bonusem z Promocji „Super 20+20”:
 7. FAQ - pytania o super nagrodę 20+20
Powitalny prezent na nowe konto
Superbet Zakłady Bukmacherskie
 • Zakład bez ryzyka 3500 zł (cashback)
 • Bonus 200 zł za wpłatę (100% od depozytu)
 • Freebet 34 zł od depozytu i za apkę

3754 zł

SuperBet kod promo: LEGALSPORT
Odbieram
SuperBet kod promo: LEGALSPORT

Lubisz obstawiać Mistrzostwa Europy? Piłka nożna to nie wszystko, inne dyscypliny sportowe jak F1, Wimbledon czy MMA też są na topie - korzystaj z dodatkowych pieniędzy.

Promocja bukmachera - darmowe bety za kupony 20 zł
Zakłady z bonusem 20 zł + 20 zł

Sprawdź promocję Superbet, stawiaj zakłady 1X2, na strzelców bramek, rzuty rożne, handicapy, liczbę gemów czy liczbę bramek w danym meczu i otrzymuj dodatkową kasę za typowanie.

Freebet od depozytu 54 zł
Bonus tylko za kod promocyjny LEGALSPORT

Grasz za 20 zł, zgarniasz 20 zł niezależnie czy twój kupon okaże się trafiony czy nie. W zakładach wzajemnych Superbet zawsze otrzymujesz prezent finansowy. Codzienny bonus czeka już na Ciebie wzmacniając sportowe emocje!

Jak działa super premia 20+20?

Piłkarski bonus jest aktywowany codziennie w Superbet, zarówno online jak i punktach stacjonarnych bukmachera. Działa to tak, że stawiasz zakład za 20 zł, typując dowolne zakłady sportowe (mogą to być mecze Mistrzostw Europy, tenisowe mecze Igi Świątek czy Serie A). Oferta działa zarówno przez aplikację mobilną, stronę internetową oraz w punktach przyjmowania zakładów.

W stacjonarnych punktach Superbet wymogiem jest posiadanie karty Super Club, dla lojalnych klubowiczów, na którą możesz zbierać punkty. Za odpowiednią ilość otrzymasz e-voucher na darmowe zakłady.

Po zawarciu i rozliczeniu kuponów, do twojego konta automatycznie zostanie przypisany bonus w postaci kolejnych 20 zł na kolejne zakłady sportowe. O tym jak wypłacić ten ciekawy bonus przeczytasz poniżej.

Warunki otrzymania premii

Promocja dostępna jest każdego dnia, od poniedziałku do niedzieli u licencjonowanego bukmachera Superbet. Aby otrzymać bonus przede wszystkim należy posiadać aktywne konto u buka (możesz je za darmo zarejestrować TUTAJ). Kolejnym wymogiem jest zagranie kuponu za 20 zł z kursem pojedynczego zdarzenia min 1.6. Należy pamiętać, aby stawka wynosiła dokładnie 20 zł, tylko w takim przypadku otrzymamy premię finansową. Ważnym aspektem jest, że kupon z typami musi zostać rozliczony tego dnia, w którym został on postawiony.

Freebet od depozytu na darmowe zakłady
Superbet Zakłady Bukmacherskie

Freebet 54 zł za depozyt i aplikację mobilnej

 • kod do freebetu: LEGALSPORT

54 zł

SuperBet kod promo: LEGALSPORT
Odbieram
SuperBet kod promo: LEGALSPORT

Przykładowo stawiamy mecze czwartkowe, więc do północy zakład musi zostać rozliczony. Mecze z oferty „Super Kursy”, oraz z zakładki „Specjalne” i z zakładki „Wirtualne” nie biorą udziału Promocji super 20+20.

Gracz, jednak musi pamiętać, że na koncie może być aktywowany jeden bonus. Czyli, jeżeli posiadamy aktywny bonus powitalny, to trzeba go wykorzystać lub anulować, by skorzystać z promocji 20+20. 

Poniżej sugestie meczy, które możemy postawić:

Typujemy spotkania EURO UEFA za 20 zł, na zwycięstwo Włoch ze Szwajcarią (kurs 1.63) oraz zwycięstwo Turcji z Walią (kurs 2.7).  Mecze odbywają się w środę  - łączny kurs kuponu to 4.4. W przypadku powodzenia naszych typów wygrywamy 77,44 zł (po rozliczeniu podatku 12%). Dodatkowo otrzymujemy od Superbet premię w postaci bonusu 20 zł.

Przykładowe kupony z super zyskiem

Zastanawiasz się, co obstawiać za super bonus - podpowiadamy jak składać typy bukmacherskie. Możesz łączyć różne dyscypliny sportowe, a i tak otrzymasz bonus. 1X2, rzuty rożne oraz europejscy strzelcy jak Lewandowski, Ronaldo czy Lukaku? Nie ma problemu, to wszystko może znaleźć się u Ciebie na kuponie.

Jaki kupon postawić?

W praktyce wygląda to tak... obstawiamy np 3 mecze: zwycięstwo Polski z Brazylią w Lidze Narodów (kurs 1.85); Zwycięstwo Czech z Holandią (kurs 1.72) oraz remis Belgii z Portugalią (wysoki kurs 3.30). Daje nam to łączny kurs 10.50, a więc spełnia regulaminowe warunki promocji Superbet. W przypadku poprawnych typów cała wygrana 184.81 zł trafia na konto depozytowe z możliwością natychmiastowej wypłaty, a dodatkowo otrzymujemy 20 zł na konto bonusowe.

Kupon, który można zagrać w ramach promocji Super 20+20
Przykładowy kupon dla promocji Superbet 20+20

Warto zwrócić uwagę, że bonus jest dodany niezależnie od rozstrzygnięć na kuponie. W zasadzie promocja ta, działa jak powitalny bonus bez ryzyka w Superbet, BETFAN czy NobleBET. Stawiając 20 zł otrzymujesz kolejne 20 zł, nawet w przypadku przegranej. By go wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę wystarczy jednokrotny obrót.

Co można zyskać?

Typer otrzymuje od bukmachera Superbet dodatkową kasę, którą może przeznaczyć zarówno na zakłady na żywo (LIVE) jak i przedmeczowe (prematch) obstawiając Ekstraklasę, Premier League czy siatkówkę.

Do wypłaty bonus należy obrócić jeden raz (1x), przy kuponach pojedynczych kurs minimalny to 1.8, a przy kuponach AKO kurs minimalny kuponu musi wynosić 1.8, a pojedynczego zdarzenie minimum 1.4. Należy pamiętać, że bonus jest aktywny 3 dni na koncie typera. W tym czasie klient Superbet musi obrócić bonusem, w innym przypadku promocja wygaśnie.

Po wykonaniu warunków jednokrotnego obrotu bonusu, typer może wypłacić swoją wygraną. Przykładowo postawił 20 zł po kursie 1.8 , więc na jego koncie depozytowym do wypłaty będzie do dyspozycji kwota 31,68 zł.

Warunki obrotu bonusem w Superbet nie są wymagające, dlatego też ten benefit cieszy się dużym zainteresowaniem graczy. Promocja zdecydowanie podwyższa opinie Superbet wśród klientów. Niewątpliwie tacy bukmacherzy jak STS, Betclic czy BETFAN, którzy w rankingu bukmacherów plasują się najwyżej powinni pomyśleć o podobnej promocji.

Nie tylko 20+20 zł

Nowi użytkownicy bukmachera Superbet również mogą skorzystać z bonusu 20+20, ale i również z innych promocji, które przygotował ten sprawdzony bukmacher internetowy. Korzystaj z Koła fortuny, na którym codziennie możemy wylosować dodatkowy prezent, czy atrakcyjne promocje na mecze reprezentacji Polski.

Dodatkowe bonusy 

Dla nowych graczy bukmacher Superbet przygotował wiele ciekawych ofert. Można skorzystać z Super Uderzenia, czyli podwyższenia zysków z kuponów składających się z kilku meczy, czy choćby bonus bez ryzyka 3500 zł. Dodatkowo nowy użytkownik buka może odebrać w Superbet aż 3754 zł w promocjach.

Podobne promocje u top bukmacherów

Obecnie na rynku bukmacherów ciężko znaleźć podobną promocję do zaoferowanej przez Superbet. Prezent dla swoich graczy jaki przygotował licencjonowany bukmacher niewątpliwie podnosi jego opinie wśród klientów. Dodatkowe pieniądze od bukmachera w postaci freebetów możemy znaleźć również w Fortunie podczas trwania najważniejszych imprez sportowych, LvBet czy eWinner, jednak nie są to promocje stałe, tylko pojawiają się czasami jako dodatkowa możliwość zyskania freebetu.

Regulamin, zasady promocji

Poniżej oficjalne zasady Regulamin Promocji „Super 20+20 zł” w postaci regulaminu.

I. Postanowienia Ogólne:
1.1 Niniejszy regulamin (dalej: „Regulamin”) określa warunki sprzedaży premiowej prowadzonej pod nazwą „Super 20+20” zwanej dalej „Promocją”.
1.2. Organizatorem Promocji jest Superbet zakłady bukmacherskie” Sp. z o. o. z siedzibą: ul. 73 Pułku Piechoty 7A, 40-496 Katowice, zarejestrowaną przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000666114, REGON 366704393, NIP 9542775133.
1.3. Promocja prowadzona będzie na stronie internetowej Organizatora www.superbet.pl, w tym wersji mobilnej, w aplikacjach mobilnych Superbet oraz w naziemnych punktach przyjmowania zakładów Superbet, na zasadach określnych w Regulaminie zakładów wzajemnych przez sieć Internet urządzanych przez Organizatora (dalej: „Regulamin zakładów online”) oraz Regulaminie zakładów wzajemnych (dalej: „Regulamin zakładów Retail.”)

Rejestracja w Superbet, otrzymaj dodatkowe 20 zł
Rejestrując się w Superbet otrzymasz dodatkowe 20 zł, ale również inne bonusy

1.4. Każdy uczestnik Promocji ma prawo i obowiązek zapoznania się z postanowieniami niniejszego Regulaminu i warunkami danej Promocji.
1.5. Wzięcie udziału w Promocji wiążę się z zaakceptowaniem warunków określonych w niniejszym Regulaminie.
1.6. Promocja obowiązuje w czasie trwania Mistrzostw Europy.

II. Uczestnictwo w Promocji „Super 20+20”:

1.1. Uczestnictwo w Promocji jest dobrowolne, a udział w niej biorą wyłącznie Gracze, którzy mają zarejestrowane konto gry na stronie internetowej Organizatora lub Klienci naziemnej sieci punktów przyjmowania zakładów, którzy przystąpili do programu Super Club.
1.2. Udział w Promocji jest bezpłatny. Warunkiem jest tylko posiadanie konta Gracza na stronie internetowej Organizatora lub zarejestrowanego konta Gracza w programie Super Club.
1.3. Aby przystąpić do promocji na stronie Operatora, należy zaakceptować udział w ofercie, poprzez wyskakujące okienko (pop-up), które pojawi się po zalogowaniu na konto gracza. Okienko to wyskoczy tylko raz, na początku trwania kampanii. Jeśli klient odrzuci ofertę promocyjną, będzie musiał skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta. W przypadku Gracza, zawierającego zakład w naziemnej sieci, przystąpienie do promocji następuje z chwilą nabycia zakładu i jego rejestracji (zeskanowania) na karcie programu Super Club.

III. Zasady przyznania Bonusu w ramach Promocji „Super 20+20”:

1.1. W promocji biorą udział Gracze, którzy postawią zakład pojedynczy z minimalnym kursem 1.60 za stawkę 20 PLN lub postawią zakład AKO z minimum 2 zdarzeniami na kuponie, gdzie każda z wybranych selekcji ma kurs przynajmniej 1.60, za stawkę 20 PLN
1.2. Objęty promocją zakład musi zostać złożony z konta depozytowego i zostać rozliczony do końca objętego promocją dnia. Na przykład, jeśli gracz weźmie udział w promocji we wtorek, czyli postawi zakład za 20 PLN w tym dniu, aby otrzymać bonus, zakład ten musi zostać rozliczony do końca tego dnia. Jeśli zakład zostanie rozliczony w dniu kolejnym, gracz nie kwalifikuje się do otrzymania bonusu.
1.3. W przypadku kanału Retail pod uwagę są brane tylko zakłady postawione, rozliczone i zarejestrowane w Programie Super Club na stronie www.club.superbet.pl, w okresie objętego promocją dnia.
1.4. Kupony zawierające mecze z „Super Kursy”, oraz z zakładki „Specjalne” i z zakładki „Wirtualne” nie biorą udziału w niniejszej Promocji.
1.5. Kupony anulowane lub takie na których jedno lub kilka zdarzeń zostało zwróconych z kursem 1.00 i ogólny kurs kuponu spadł poniżej wymaganego nie będą zaliczane do wzięcia udziału w niniejszej Promocji.
1.6. Zakłady biorą udział w Promocji w momencie ich wprowadzenia do systemu, a nie w momencie ich obstawienia na stronie przez Gracza. W przypadku kanału Retail pod uwagę są brane tylko zakłady postawione, rozliczone i zarejestrowane w Programie Super Club na stronie www.club.superbet.pl, w okresie obowiązywania Promocji.
Bonus to 20 PLN.
1.7. Bonus zostanie przelany na konto Gracza do 24 godzin po rozliczeniu objętego promocją kuponu. W przypadku kanału Retail, bonus będzie przyznawany w postaci e-vouchera do wykorzystania na darmowy zakład.
E-voucher to jednorazowy kod, który zezwala na zawarcie jednego zakładu. Skanując kwalifikujący się kupon na karcie Super Club, wygenerujesz kod kuponu o wartości 20 PLN. Kod kreskowy generowany jest na telefonie gracza lub może być z niego wydrukowany.
Przyznany e-voucher (kod jednorazowego użytku) będzie przyznawany w dniu kolejnym od zakończenia, objętego promocją kuponu. Na przykład: Jeżeli gracz postawi zakład, zgodny z zasadami promocji, 15 czerwca 2021 roku, zarejestruje go w Super Club, otrzyma e-voucher, który może wykorzystać na grę w dniu kolejnym, czyli 16 czerwca 2021 roku.
1.8. W dniu zawierania zakładu w punkcie, opłata za zakład pokrywana z e-vouchera, polega na zeskanowaniu kodu przez Kasjera.
1.9. Bonus należy zaakceptować w ciągu 1 dnia od zaksięgowania go na koncie Gracza; w przeciwnym razie bonus wygaśnie automatycznie. Bonus należy zaakceptować poprzez wybranie przycisku „Akceptuj” na powiadomieniu, które Gracz otrzyma podczas logowania do konta (popup).
1.10. Bonus ważny jest 3 dni od daty zaakceptowania go przez Gracza na jego koncie bonusowym. Po spełnieniu wymagań obrotu, środki zgromadzone na koncie bonusowym zostaną automatycznie przelane na konto depozytowe skąd będzie można je wypłacić.
1.11. Na koncie bonusowym może być aktywny tylko jeden bonus. W przypadku gdy na koncie gracza aktywny jest inny bonus, to Gracz ma 1 dzień na wykorzystanie go, aby aktywować „Super 20+20". W przeciwnym wypadku środki przyznawane w ramach bonusu "Super 20+20" nie zostaną aktywowane.
1.12. Gracz może anulować Bonus w dowolnym momencie, kontaktując się z Działem Obsługi Klienta. Wówczas środki z salda bonusowego i związane z nim wygrane zostaną anulowane.
1.13. Jeżeli Gracz zleci polecenie wypłaty środków zanim spełni warunki obrotu bonusem Super 20+20 środki zgromadzone na saldzie bonusowym i wygrane z tego tytułu zostaną anulowane.
1.14. Jeśli gracz ma środki na prawdziwym saldzie, kiedy stawia zakład, najpierw zostaną wykorzystane pieniądze z depozytowego salda, a następnie pieniądze z przyznanego bonusu.
1.15. Do obrotu wliczane są tylko postawione i rozliczone zakłady w okresie ważności promocji.
1.16. Oferty promocyjne w Superbet nie łączą się, oznacza to, że aby wziąć udział w danej promocji należy spełnić oddzielnie jej wszystkie wymogi, w okresie jej trwania.
1.17. Kupony, które zostały zamknięte przy użyciu opcji cashout, nie kwalifikują się do promocji.

IV. Zasady Obrotu Bonusem z Promocji „Super 20+20”:

1.1 Środki bonusowe zliczają się do obrotu bonusem tylko wtedy, gdy zostaną wykorzystane na zakłady pojedyncze z minimalnym kursem 1.8.
1.2. Środki bonusowe zliczają się do obrotu bonusem tylko wtedy, gdy zostaną wykorzystane na zakłady akumulowane z minimalnym łącznym kursem 1.8 oraz z minimalnym kursem dla każdego wydarzenia równym 1.4.
1.3 Środki bonusowe zliczają się do obrotu bonusem tylko wtedy, gdy zostaną wykorzystane na zakłady systemowe z łącznym kursem na najmniejszą kombinacje wynoszącą co najmniej 1.8.
1.4. Środki bonusowe zliczają się do obrotu bonusem tylko wtedy, gdy zostaną wykorzystane na zakłady z oferty przedmeczowej oraz zakłady na żywo („live”), które znajdują się w ofercie Organizatora.
1.5. Środki bonusowe nie mogą być wykorzystane do umieszczenia kuponów zawierających wydarzenia z wirtualnych sportów.
1.6. Środki bonusowe nie mogą być także wykorzystane na kupony anulowane lub takie na których jedno lub kilka zdarzeń zostało zwróconych z kursem 1.00 i ogólny kurs kuponu spadł poniżej wymaganego.
1.7. Środki uzyskane z Bonusu będą przelane z konta bonusowego na konto depozytowe Gracza w przypadku, gdy Gracz: dokona 1-krotnego obrotu wartością bonusu (zakłady biorą udział w Promocji w momencie ich wprowadzenia do systemu, a nie w momencie ich obstawienia na stronie przez Gracza).
1.8. Jeśli warunki przyznania Bonusu nie zostaną spełnione w ciągu 3 dni od daty jego zaakceptowania to wartość Bonusu z salda bonusowego i powiązane z tymi środkami wygrane zostaną anulowane.
1.9. Gracz nie może wypłacić środków z salda bonusowego dopóki nie zostaną spełnione warunki Regulaminu. Jeśli Bonus został anulowany lub wygasł, wartość Bonusu i jego wygranych zostanie anulowana.
1.10. Kupony anulowane lub takie na których jedno lub kilka zdarzeń zostało zwróconych z kursem 1.00 i ogólny kurs kuponu spadł poniżej wymaganego nie będą zaliczane na poczet obrotu.
1.11. Jeśli kupon został postawiony równocześnie za środki depozytowe i bonusowe to ewentualna wygrana zostanie przelana na konto depozytowe i bonusowe proporcjonalnie względem środków, których Klient użył podczas zawierania zakładu.
1.12. W przypadku gdy Gracz zrealizuje wymagany obrót to środki z salda bonusowego zostaną automatycznie przelane na saldo depozytowe.
1.13. Organizator zastrzega sobie prawo do wglądu w zawarte przez Graczy zakłady, w celu sprawdzenia, czy zostały spełnione warunki obrotu, a także w celu ewentualnego anulowania środków z bonusu Super 20+20 Graczom, którzy nadużywają lub naruszają warunki Regulaminu promocji (np. zakłady przeciwstawne itd) lub Regulaminu zakładów online i Retail.
1.14. W przypadku oferty retail, nie jest wymagany obrót otrzymanym voucherem. Wystarczy, że klient wykorzysta e-voucher do postawienia zakładu. Możesz wykorzystać ten e-voucher w dowolnym punkcie przyjmowania zakładów Superbet w ciągu 3 dni od momentu jego wygenerowania. E-voucher może posłużyć do podwyższenia stawki zakładu.
Graczowi nie przysługuje prawo do scedowania bonusu na osobę trzecią.
1.15. Do obrotu bonusem wliczają się zakłady, które zostały postawione i rozliczone w okresie trwania promocji.
Superbet zastrzega sobie prawo do wykluczenia z tej promocji Graczy, którzy objęci są limitami zakładów, którzy próbują nadużywać bonusów lub którzy próbują obstawiać zakłady, aby osiągnąć bezpieczny zysk, niezależnie od wyniku gry.

V. Przetwarzanie Danych Osobowych:

1.1. Administratorem danych osobowych przetwarzanych w związku z Promocją jest Superbet zakłady bukmacherskie sp. z o.o. z/s w Katowicach przy ul. 73 Pułku Piechoty 7A, 40-496 Katowice. Kontakt z Administratorem możliwy jest za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: odo-pl@superbet.pl lub drogą korespondencyjną na adres siedziby Organizatora. Superbet powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym można skontaktować się pod adresem: iod-pl@superbet.pl oraz pocztą tradycyjną pod adresem siedziby Administratora ( z dodaniem dopiska: do rąk własnych IOD).
1.2. Niniejsza informacja nie uchybia oświadczeniom o ochronie prywatności:
1.3. dla klientów posiadających konto online (https://www.superbet.pl/wiki/polityka-prywatnosci),
1.4. dla uczestników programu lojalnościowego „Superclub” (https://www.superbet.pl/wiki/oswiadczenie-o-ochronie-prywatnosci-super-club)
1.5. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji promocji na warunkach określonych w niniejszym regulaminie, zapobiegania oszustwom, rozpatrzenia ewentualnych reklamacji lub ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu sądowym, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora (na podstawie art. 6 ust. 1 f) RODO .
1.6. Gracz ma prawo do żądania od Superbet: zapewnienia dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania,. Ma również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Jeżeli uważasz, że Superbet narusza przepisy o ochronie danych osobowych, to masz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Pozostałe informacje z zakresu przetwarzania Twoich danych osobowych są dostępne w oświadczeniach o ochronie prywatności wskazanych powyżej.

VI. Postępowanie Reklamacyjne:

1.1. Graczowi przysługuje prawo do wniesienia reklamacji dotyczącej sposobu przeprowadzania Promocji.
1.2. Reklamacje należy zgłaszać drogą pisemną na adres siedziby Organizatora lub drogą e-mail na adres: customer.support@superbet.pl , nie później niż w terminie 30 dni od dnia zdarzenia podlegającego reklamacji, podając: imię, nazwisko, adres korespondencyjny lub adres e-mail oraz dokładny opis i powód reklamacji.
1.3. Reklamacje rozpatrywane będą przez Organizatora na podstawie niniejszego Regulaminu w terminie do 14 dni od dnia ich otrzymania. Gracz zostanie powiadomiony o decyzji Organizatora na adres e-mail, z którego została wysłana reklamacja lub drogą listowną na podany adres Gracza.

VII. Postanowienia końcowe:
1.1. Superbet zastrzega sobie prawo do wyłączenia z Promocji Graczy, którzy nie przestrzegają Regulaminu i nadużywają zasad promocji.
1.2. Wszelkie spory wynikłe z tytułu wykonania zobowiązań związanych z niniejszą Promocją będą rozstrzygane przez właściwy miejscowo Sąd dla siedziby pozwanego.
1.3. W kwestiach nieuregulowanych Regulaminem stosuje się odpowiednie przepisy Kodeksu cywilnego, Ustawy o grach hazardowych oraz Regulaminu zakładów przez sieć Internet.
1.4. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w Regulaminie w dowolnym czasie. Zmiany wchodzą w życie w dniu następnym od ich ogłoszenia na stronie internetowej Organizatora. Gracz, który nie akceptuje nowej treści Regulaminu może zrezygnować z Promocji. Gracz zachowuje jednak prawo do korzyści wynikających z Regulaminu, jeśli spełnił warunki Promocji w czasie obowiązywania poprzedniej edycji Regulaminu.
1.5. Organizator zastrzega sobie prawo do zakończenia Promocji w dowolnym momencie, o czym Organizator poinformuje Graczy w formie komunikatu umieszczonego na stronie internetowej. Zakończenie Promocji przez Organizatora nie będzie naruszać praw Graczy, którzy spełnili warunki otrzymania Bonusu przed opublikowaniem komunikatu o zakończeniu Promocji.

FAQ - pytania o super nagrodę 20+20

1️⃣ Jak postawić kupon aby zapisał się do promocji?

Należy wybrać jedno zdarzenia z kursem min. 1.6 lub kupon AKO z kursem minimalnym również 1.6 na pojedyncze wydarzenie, następnie wybrać stawkę 20zł i postawić kupon. Zakłady bukmacherskie Superbet automatycznie przypiszą typera do promocji.

2️⃣ Jakie są warunki obrotu?

Bonusem należy obrócić jeden raz z kursem minimalnym pojedynczego zdarzenia 1.8, w przypadku kuponów AKO kurs minimalny kuponu akumulowanego to 1.8, a pojedynczego zdarzenia 1.4.

3️⃣ Czy kupony, które zostały zamknięte przez Cashout zaliczają się do promocji?

Nie, kupony które zostały wcześniej zamknięte przez opcję zamknięcia kuponu przez czasem nie biorą udziału w promocji bukmachera.

4️⃣ Co jeżeli jedno ze zdarzeń zostało rozliczone po kursie 1.00?

Jeżeli kurs kuponu spadł poniżej wymaganego (1.6), użytkownik Superbet nie będzie mógł skorzystać z bonusu 20+20.

15.06.2021, 17:04
Aktualizacja: 07.11.2022, 17:40
Autor: R. Grycz
Komentarze (1)
Premia za zakłady w Superbet: 20 zł + 20 zł
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Robert Kamiński
skomentowano ponad miesiąc temu
Będzie jeszcze ta promocja?

Przeczytaj również

Jak wpłacić pieniądze do Superbet
Jak wpłacić pieniądze do Superbet
1335
34
Bukmacherzy internetowi prześcigają się w przygotowaniu udogodnień dla typerów. Jedną z kwestii, która niewątpliwie ma znaczenie dla graczy, jest możliwość dokonywania szybkich i bezpiecznych płatności - najlepiej przy wykorzystaniu różnych metod, bo każdy ma przecież inne preferencje pod tym względem. Tu Superbet zdecydowanie się postarał, udostępniając typerom aż dziesięć różnych metod zasilania konta!
Zakłady bukmacherskie Warszawa
Zakłady bukmacherskie Warszawa
314
26
Warszawa to największe miasto polski i jeden z najważniejszych ośrodków miejskich w naszym kraju. Nie dziwi więc, że swoje siedziby i punkty w stolicy ma większość firm, instytucji i przedsiębiorstw. Nie inaczej jest z legalnymi bukmacherami - każdy z operatorów zakładów sportowych, który posiada w Polsce lokale naziemne, ma przynajmniej jeden - a często o wiele więcej - punkt na terenie Warszawy.
Gwiazdy sportu reklamują Superbet
Gwiazdy sportu reklamują Superbet
838
34
Legalny bukmacher Superbet online uruchomił telewizyjną kampanię pod hasłem "Razem jesteśmy SUPER!". Przewodniemu motywowi towarzyszą slogany "Pasja jest wszystkim" i "Pasja jest super", a twarzami kampanii zostały gwiazdy ze świata sportu - m.in. były piłkarz Reprezentacji Polski Sławomir Peszko, Jerzy Dudek czy mistrz federacji UFC Jan Błachowicz.
Aplikacja mobilna Superbet
Aplikacja mobilna Superbet
1219
83
Gracze coraz częściej swoje zakłady sportowe obstawiają przez aplikacje mobilne na telefony komórkowe. Takie podejście obstawiających nie może jednak dziwić, albowiem bukmacherskie apki gwarantują nie tylko dostęp do pełnej oferty, typów czy bonusów, ale również zapewniają możliwość zawarcia kuponu online w każdych warunkach! Z potencjału tego oprogramowania, na smartfony czy tablety, bardzo dobrze zdaje sobie sprawę bukmacher Superbet, który posiada jedną z lepszych aplikacji do betowania zakładów na rynku.
Zakłady na Ekstraklasę z bonusem za VAR
Zakłady na Ekstraklasę z bonusem za VAR
678
39
Spora szansa na łatwy bonus do 100 zł dla fanów piłkarskiej Ekstraklasy. Wideoweryfikacja na 99% zdarzy się w kolejnej kolejce polskiej Ekstraklasy, więc korzystaj z okazji na dodatkowe środki na zakłady. Promocja Superbet jest dla typerów, którzy szukają bukmachera z wysokimi kursami na założenie konta do zawierania zakładów online.
Liga Mistrzów: wysoki kurs 25.00 na Liverpool
Liga Mistrzów: wysoki kurs 25.00 na Liverpool
963
33
Takich kursów na mecze Champions League nie było ani w STS, Fortunie czy Betclic. Nawet Totalbet z gwarancją najwyższych kursów nie podkręcił kursu 15x. Superbet dał bardzo wysoki kurs 25.00 typując wygraną Liverpoolu na wyjeździe w meczu Ligi Mistrzów.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.