sobota, 21 maja 2022
Najnowsze: Typy, Kursy | Barcelona - Villarreal | La Liga

Kurs 150.00 z bonusem 300 zł na Błachowicza

15.05.2022, 04:00
Aktualizacja: 14.05.2022, 10:01
Autor: J. Zalewski
Konto do zakładów w Superbet na UFC 54 + na start 1534 zł
Spis treści
Rozwiń
 1. Kurs 150.00 w formie bonusu 300 zł za wygraną Błachowicza - jak odebrać?
  1. Jaki minimalny depozyt do promocji kursowej Superbet?
  2. Jaki zakład postawić na walkę UFC Vegas 54: Błachowicz - Rakić?
  3. Zasady boostu kursowego 150.00 na wygraną Błachowicza z Rakiciem
 2. Jak liczona jest wygrana z kursem 150.00 na Błachowicza?
 3. Jaki obrót bonusem za walkę Błachowicz - Rakić w Superbet?
  1. Jak wypłacić wygraną z wysokiego kursu?
 4. Czy promocja bukmacherska na UFC 54 łączy się z bonusem powitalnym Superbet?
 5. W promocji konto Superbet do zakładów na Błachowicz - Rakić
 6. Bonusy na walkę UFC Vegas 54: Błachowicz - Rakić
 7. Regulamin promocji Superbet - najwyższy kurs 150.00 na Błachowicza
  1. II. Uczestnictwo w Promocji „Bonus 300 PLN za wygrany zakład na zwycięstwo Błachowicza”
  2. III. Zasady przyznania Bonusu w ramach Promocji „Bonus 300 PLN za wygrany zakład na zwycięstwo Błachowicza”
 8. FAQ - pytania i odpowiedzi
Kurs 150.00 na wygraną Błachowicza w Superbet
Kod promocyjny LEGALSPORT
Bukmacher
MEGA kurs
150.00
Rodzaj promocji boost kursowy
Jak odebrać? Zarejestruj się lub zaloguj
Ile trzeba wpłacić? minimum 50 zł
Jakie zdarzenia? Prematch na SOLO
Jaki minimalny kurs? brak
Jaki obrót do wypłaty? 3-krotny (3x)
Ile zajmuje odbiór? 60 sekund
Odbieram wysoki kurs

W walce wieczoru gali UFC Fight Night do ringu powróci Jan Błachowicz– rywalem Polaka będzie od dawna aspirujący do mistrzowskiej walki Aleksandar Rakić. Czy polski zawodnik mieszanych sztuk walki (MMA) wróci na zwycięskie tory i pokona Austriaka tym samym otwierając sobie drogę do walki o pas mistrzowski?

Kurs 150.00 w formie bonusu 300 zł na wygraną Błachowicza z Rakiciem

My wygraną Jana Błachowicza polecamy stawiać zakłady z podwyższonym kursem w Superbet Zakłady Bukmacherskie. Ten zaufany operator internetowy podniósł kurs na wygraną Polaka. Jeśli nie masz jeszcze konta w Superbet, a chcesz typować Błachowicza po najwyższym kursie 150.00 - zarejestruj się.

Wygrana u bukmachera z kuponu na UFC zostanie przekazana w formie bonusu 300 zł na Twoje konto do gry. Sprawdź w naszym artykule, jak odebrać bonus oraz jakie są najważniejsze zasady promocji bukmacherskiej.

Kurs 150.00 w formie bonusu 300 zł za wygraną Błachowicza - jak odebrać?

Podstawowym warunkiem promocji bukmacherskiej proponowanej przez legalnego buka Superbet jest rejestracja konta gracza przed galą UFC Vegas 54, która jest w pełni bezpłatna i zajmie Ci maksymalnie 50-80 sekund. Oferta wysokiego kursu na walkę Błachowicz - Rakić przeznaczona jest tylko dla nowych użytkowników, którzy założą bezpłatne konto do zawierania zakładów wzajemnych.

Jan Błachowicz - Aleksandar RakićUFC Vegas 54Stawka: 2 zł x kurs 150.00 = wygrana 300 zł

Jan Błachowicz - Aleksandar Rakić
UFC Vegas 54
Stawka: 2 zł x kurs 150.00 = wygrana 300 zł

150.00
GRAM w

Kolejnym krokiem do odebrania boostu kursowego w formie bonusu 300 zł będzie dokonanie depozytu na swoje konto oraz postawienie przedmeczowo (prematch) zakładu na wygraną Jana Błachowicza. Jeżeli Polak z Cieszyna wygra walkę w oktagonie z Rakiciem (może być przez nokaut lub poprzez punkty sędziów) to otrzymasz rozliczenie zakładu po najwyższym kursie 150.00, w formie premii finansowej 300 zł.

Jaki minimalny depozyt do promocji kursowej Superbet?

Jeśli konto do typowania betów w Superbet online jest już aktywne, typer musi dokonać wpłaty środków pieniężnych na swoje konto depozytowe w kwocie minimum 50 złotych (dodatkowo otrzymasz freebet 34 zł z pakietu powitalnego Superbet). Depozytu można dokonać np. za pomocą swojej karty Visa/Master Card, Przelewów24 lub za pomocą kodu BLIK wygenerowanego w Twoim banku.

Jaki zakład postawić na walkę UFC Vegas 54: Błachowicz - Rakić?

Ważne, że kupon musi zostać postawiony jeszcze przed rozpoczęciem promocyjnej walki Błachowicz - Rakić podczas gali UFC Vegas 54, czyli z oferty przedmeczowej (prematch). Zakłady zagrane podczas trwającego wydarzenia, czyli na żywo (LIVE) nie będą brane pod uwagę do promocji kursowej: Typy na Błachowicz - Rakić

Pamiętaj, że na kuponie może znaleźć się selekcja tylko i wyłącznie ze wspominanej wyżej walki - rynek zdarzeń „walka, typ zakładu - „1. Możesz więc typować tylko kupon pojedynczy (SOLO). Pamiętaj również, że stawka promocyjnego zakładu musi wynosić co najmniej 2 zł.

Zasady boostu kursowego 150.00 na wygraną Błachowicza z Rakiciem

 •  Utworzyć konto gracza w Superbet poprzez link promocyjny klikając button lub podając nasz kod promocyjny: LEGALSPORT
 • zaznaczyć zgody marketingowe
 • dokonać wpłaty na kwotę minimum 50 zł
 • zawrzeć pierwszy zakład przedmeczowy (prematch) na wygraną Polaka z Cieszyna - Jana Błachowicza z oferty sportowej buka Superbet po standardowym kursie - współczynnik wynosi obecnie 2.40
 • stawka kuponu minimum 2 zł
 • zakład zawarty za środki z konta głównego
 • jeżeli Błachowicz wygra z Rakiciem podczas gali UFC Vegas 54 to bukmacher rozliczy Twój zakład po dużym kursie 150 - nagroda zostanie przekazana w formie bonusu 300 zł na saldo bonusowe.

Ważne, że kupon możesz zagrać online zarówno poprzez aplikację mobilną zakładów bukmacherskich Superbet (np przez smartfon) jak i przez stronę internetową www (np na laptopie lub komputerze stacjonarnym).

Jak liczona jest wygrana z kursem 150.00 na Błachowicza?

Poniżej przedstawiamy sposób obliczania wygranej kwoty z po zagraniu z wysokim kursem 150.00 na walkę Błachowicz - Rakić podczas UFC Vegas 54 w Superbet Zakłady Bukmacherskie:

Jeżeli gracz postawi pierwszy kupon przedmeczowy (prematch) po założeniu konta ze stawką na przykład 2 złote na zwycięstwo Jana Błachowicza po kursie w ofercie (np. 2.40) i kupon zostanie rozstrzygnięty jako wygrany, typer otrzyma wygraną za kupon (2 zł x kurs 2.40 - 12% podatku), czyli 4,22 zł oraz dodatkowy bonus bukmacherski 300 zł.

Jak obliczyć wygraną na Błachowicza:

 • Stawka klienta = 2 zł – 0,24 zł (12% podatku) = 1,76 zł 
 • Kurs na zwycięstwo Jana Błachowicza = 2.40
 • Bonus od Superbet = kurs 150.00 x 2 zł = 300 zł
 • Kwota wygranej za kupon = 1,76 zł * 2.40 = 4,22 zł 

Łączna wygrana obstawiając zwycięstwo Jana Błachowicza z Aleksandarem Rakiciem podczas gali UFC Vegas 54 = 204,22 zł 

Jaki obrót bonusem za walkę Błachowicz - Rakić w Superbet?

Warunki obrotu bonusem za wygrany zakład na Jana Błachowicza są proste i przejrzyste dla gracza. Na początku musi zaakceptować nagrodę na swoim koncie gracza, poprzez wybranie przycisku "Akceptuj" po zalogowaniu się na swój profil bukmacherski. Premią należy obrócić 3-krotnością otrzymanej kwoty nagrody. Do obrotu zaliczają się zarówno kupony z oferty przedmeczowej (prematch), jak i na żywo (LIVE). Możesz obstawiać zarówno kupony akumulowane (AKO) jak i kupony pojedyncze (SOLO). Minimalny kurs dla zakładów pojedynczych jak i akumulowanych musi wynosić 1.80. Kurs pojedynczego zdarzenia w kupnie AKO musi wynosić co najmniej 1.30: Kurs 150.00 na wygraną Błachowicza

Jak wypłacić wygraną z wysokiego kursu?

Aby wypłacić środki finansowe należy dokonać wspomnianego obrotu. W przypadku, gdy Polak Jan Błachowicz pokona Aleksandara Rakicia legalny bukmacher online Superbet rozliczy nasz zakład po najlepszym kursie 150.00. Nagroda zostanie przekazana w formie bonusu w wysokości 300 złotych. W takiej sytuacji musimy zawrzeć zakłady na łączną kwotę w wysokości 900 zł ( 3 x 300 zł). Po dokonaniu wymaganego obrotu, środki z konta bonusowego przeniosą się na konto depozytowe z możliwością wypłaty na rachunek bankowy (na przykład Santander, ING Bank, Millennium lub inne).

Czy promocja bukmacherska na UFC 54 łączy się z bonusem powitalnym Superbet?

Na koncie możesz mieć aktywną tylko jedną ofertę bonusową. Powitalny prezent 1534 zł na startowe zakłady w Superbet możesz wykorzystać przed otrzymaniem nagrody kurs 150.00 na wygraną Błachowicza, a następnie skorzystać już z samej promocji bukmacherskiej od Superbet.

Wpłacając 50 zł możesz zgarnąć środki finansowe z dwóch akcji promocyjnych oferowanych przez internetowego bukmachera Superbet:

 • freebet od depozytu 34 zł
 • kurs 150.00 na wygraną Błachowicza w formie bonusu 300 zł

W przypadku standardowego bonusu powitalnego w Superbet, wpłacając 50 zł, tak jak na galę UFC Vegas 54 możesz otrzymać freebet od wpłaty w kwocie 34 zł zł oraz bonus za depozyt 200 zł.

Dobierz do wysokiego kursu 150.00 na Błachowicza pakiet powitalny
Superbet Zakłady Bukmacherskie
 • Zakład bez ryzyka 1300 zł (cashback)
 • Bonus 200 zł za wpłatę (100% od depozytu)
 • Freebet 34 zł od depozytu

1534 zł

SuperBet kod promo: LEGALSPORT
Odbieram
SuperBet kod promo: LEGALSPORT

Wykorzystując więc 2 bonusy typer może zyskać w sumie 34 zł (freebet) + 300 zł nagrody jeśli Błachowicz pokona Rakicia podczas gali UFC Vegas 54.

W promocji konto Superbet do zakładów na Błachowicz - Rakić

Aby wziąć udział w promocji kursowej, gdzie możesz typować wygraną Jana Błachowicza w starciu z Rakiciem po najwyższym kursie 150.00 należy zarejestrować darmowe konto u bukmachera Superbet. Warto zrobić to przed galą UFC Vegas 54. Cały proces rejestracji profilu gracza u bukmachera Superbet online jest intuicyjny - zajmie Ci maksymalnie 1 minutę.

Wystarczy, że przejdziesz go z naszym kodem promocyjnym LEGALSPORT, dzięki któremu możesz sięgnąć po najwyższy pakiet powitalnych bonusów w kwocie 1534 zł. Jeżeli chcesz mieć pewność, że zrobisz wszystko poprawnie to tutaj instrukcja jak krok po kroku założyć konto w Superbet Zakłady Bukmacherskie.

Bonusy na walkę UFC Vegas 54: Błachowicz - Rakić

Chciałbyś otrzymać jeszcze więcej korzyści z typowania gali UFC Vegas 54 i starcia Błachowicza z Rakiciem? Sprawdź poniżej, gdzie jeszcze możesz otrzymać nagrody pieniężne u top buków w rankingu bukmacherów.

Bukmacher Powitalny bonus online Kod
STS 1640 zł na zakłady
- cashback 100 zł
Sprawdź KOD
Fortuna 2720 zł na zakłady
- freebet 20 zł
Sprawdź KOD
forBET 3310 zł na zakłady
- cashback 1200 zł
Sprawdź KOD
Superbet 1534 zł na zakłady
- freebet 34 zł
Sprawdź KOD
TOTALbet 5239 zł na zakłady
- freebet 39 zł
Sprawdź KOD
Betcris 600 zł na zakłady
- freebet 50 zł
Sprawdź KOD

Aby sięgnąć po maksymalne startowe korzyści podaj nasz kod promocyjny: LEGALSPORT który uprawni Cię do odbioru pakietów powitalnych u każdego bukmachera online posiadającego Licencję Ministerstwa Finansów. Na walkę Błachowicza możesz wykorzystać między innymi freebet w Fortuna na kwotę 20 zł.

Regulamin promocji Superbet - najwyższy kurs 150.00 na Błachowicza

Poniżej przedstawiamy część regulaminu promocji bukmacherskiej z bonusami na walkę wieczoru gali UFC Vegas 54 pomiędzy Błachowiczem, a Rakiciem. Jeżeli chcesz zapoznać się z oficjalnym regulaminem Superbet to zapraszamy do odwiedzenia jego strony.

II. Uczestnictwo w Promocji „Bonus 300 PLN za wygrany zakład na zwycięstwo Błachowicza”

Uczestnictwo w Promocji jest dobrowolne, a udział w niej biorą wyłącznie Gracze, którzy założyli konto w dniach objętych promocją, wpłacili depozyt o minimalnej wartości 50 zł oraz zawarli pierwszy kupon singiel, na którym znajduje się typ z oferty przedmeczowej na zwycięstwo J. Błachowicza w walce z A. Rakiciem na gali UFC FN - Błachowicz Vs. Rakic stawiając co najmniej 2 PLN oraz uprzednio wyrazili zgody marketingowe. Każdy Gracz spełniający powyższe warunki może otrzymać jeden taki bonus.
Dodatkowo każdy Gracz, który zarejestruje konto w trakcie obowiązywania promocji „Bonus 300 PLN za wygrany zakład na zwycięstwo Błachowicza” dokona wpłaty pierwszego depozytu w kwocie min. 50 PLN, otrzyma ekskluzywny bonus o wartości 34 PLN. Warunki obrotowe dotyczące bonusu 34 PLN są tożsame, z warunkami obrotowymi dla promocji „Bonus 300 PLN za wygrany zakład na zwycięstwo Błachowicza” i zostały określone w pkt. 4. niniejszego regulaminu.

III. Zasady przyznania Bonusu w ramach Promocji „Bonus 300 PLN za wygrany zakład na zwycięstwo Błachowicza”

W promocji bierze udział tylko pierwszy kupon singiel zawarty po założeniu konta.
Na kuponie musi znajdować się typ z oferty przedmeczowej na zwycięstwo J. Błachowicza w walce z A. Rakiciem.
Bonus to 300 PLN za poprawny typ na zwycięstwo J. Błachowicza z uwzględnieniem, że minimalna stawka zakładu to 2 PLN.Przykład: Jeżeli Gracz postawi pierwszy kupon po założeniu konta ze stawką 2 PLN na zwycięstwo J. Błachowicza po kursie z oferty (np. 2.40) i kupon zostanie rozstrzygnięty jako wygrany, Gracz otrzyma regularną wygraną za kupon oraz bonus w wysokości 300 PLN.
Minimalna stawka kuponu to 2 PLN.
Zakłady zaliczają się do udziału w Promocji w momencie ich wprowadzenia do systemu, a nie w momencie ich obstawienia na stronie przez Gracza.
Bonus zostanie przelany na konto Gracza 72 godzin po zakończeniu promocji.
Bonus należy zaakceptować w ciągu 3 dni od zaksięgowania go na koncie Gracza; w przeciwnym razie bonus wygaśnie automatycznie. Bonus należy zaakceptować poprzez wybranie przycisku „Akceptuj” na powiadomieniu, które Gracz otrzyma podczas logowania do konta (popup).
Bonus ważny jest 7 dni od daty zaakceptowania go przez Gracza na jego koncie bonusowym. Po spełnieniu wymagań opisanych w punkcie 4. Regulaminu, środki zgromadzone na koncie bonusowym zostaną automatycznie przelane na konto depozytowe skąd będzie można je wypłacić.
Na koncie bonusowym może być aktywny tylko jeden bonus. W przypadku gdy na koncie gracza aktywny jest inny bonus, Gracz ma 3 dni na wykorzystanie go, aby aktywować bonus „Bonus 300 PLN za wygrany zakład na zwycięstwo Błachowicza". W przeciwnym wypadku środki przyznawane w ramach bonusu „Bonus 300 PLN za wygrany zakład na zwycięstwo Błachowicza” nie zostaną aktywowane.
Gracz może anulować bonus w dowolnym momencie, kontaktując się z Działem Obsługi Klienta. Wówczas środki z salda bonusowego i związane z nim wygrane zostaną anulowane.
Jeżeli Gracz zleci polecenie wypłaty środków zanim spełni warunki obrotu bonusem „Bonus 300 PLN za wygrany zakład na zwycięstwo Błachowicza” środki zgromadzone na saldzie bonusowym i wygrane z tego tytułu zostaną anulowane.
Jeśli gracz ma środki na prawdziwym saldzie, kiedy stawia zakład, najpierw zostaną wykorzystane środki z depozytowego salda, a następnie środki z przyznanego bonusu.

FAQ - pytania i odpowiedzi

1️⃣ Jaki bukmacher jest najlepszy do obstawiania pojedynku Błachowicz - Rakić?

Naszym zdaniem warto tę walkę typować w Superbet. Wystarczy, że postawisz 2 zł na wygraną Błachowicza, a w przypadku poprawnego wytypowania zwycięzcy ten zaufany operator rozliczy Twój zakład po najlepszym kursie 150.00. Również warto rozpatrzeć forBET oraz Totalbet, którzy za kupon AKO z minimum 3 selekcjami oferują grę bez podatku.

2️⃣ Czy do wysokiego kursu 150.00 na walkę Błachowicz - Rakić wymagany jest kod?

Tak, aby mieć szansę obstawiania gali UFC Vegas 54 i pojedynku Błachowicz - Rakić z boostem kursowym należy zarejestrować darmowe konto z naszym kodem promocyjnym: LEGALSPORT. Dzięki temu otrzymasz maksymalny pakiet u internetowego bukmachera Superbet w wysokości 1534 zł oraz możliwość typowania na Błachowicza po wysokim kursie 150.00.

3️⃣ Jaki bukmacher ma najwyższe kursy na walkę Błachowicz - Rakić?

Naszym zdaniem ciekawa i atrakcyjna oferta dla graczy została przygotowana w Superbet - wszystko zostało opisane powyżej.  Wysokie kursy na walkę Błachowicz - Rakić możesz obstawiać także w Fortuna w HIT DNIA. Być może jeszcze eWinner lub Betfan przygotują atrakcyjne współczynniki na galę UFC Vegas 54.

Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

Kurs 150.00 z bonusem 300 zł na Błachowicza
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.