niedziela, 16 czerwca 2019
Najnowsze: FAME MMA w LVBET

FAME MMA w LVBET

Promocje, kursy i bonusy LVBET na walki FAME MMA

Spis treści
Rozwiń
 1. Kursy na FAME MMA 4 w LVBET
 2. LVBET bonus na FAME MMA
 3. Transmisja FAME MMA - gdzie oglądać
 4. FAME MMA 3 w LV BET
 5. FAME MMA 2 w LV BET
 6. Kod bonusowy na FAME MMA w LV BET
 7. FAME MMA gdzie obstawiać
 8. FAME MMA - kiedy i gdzie?
Kursy,, zakłady i bonusy na FAME MMA w LV BET
FAME MMA w LV BET

FAME MMA to powołana do życia w 2018 r. federacja mieszanych sztuk walki (Mixed Martial Arts), która zajmuje się organizacją gal MMA.

  Bonus LVBET na FAME MMA  
Freebet gratis 
   Odbieram z kodem promocyjnym  

Co znaczy FAME MMA? W odróżnieniu od profesjonalnych federacji, jak KSW czy UFC, podczas imprez FAME MMA mierzą się ze sobą nie zawodowi sportowy (lub przynajmniej osoby, które dotychczas miały ze sportem coś wspólnego), ale celebryci, youtuberzy, influencerzy oraz inni przedstawiciele szeroko rozumianego show biznesu. Stąd właśnie nazwa FAME MMA (ang. fame znaczy "sławny").

Jak dotąd odbyły się trzy gale FAME MMA – pierwsza w czerwcu w 2018 r. w Koszalinie, druga – w październiku w Poznaniu, trzecia gala FAME MMA 3 odbyła się w marcu 2019 roku łódzkiej Atlas Arenie.

Kursy na FAME MMA 4 w LVBET

Czwarta gala FAME MMA, zaplanowana na 22 czerwca 2019 roku w Hali Sportowej w Częstochowie, to nie tylko okazja do obejrzenia walk znanych celebrytów, ale również szansa na obstawianie ich zmagań u bukmachera. Typy i kursy bukmacherskie na FAME MMA znajdziemy w ofercie legalnego bukmachera LV BET, który, począwszy od drugiej edycji gali, jest sponsorem wydarzenia.

W ramach FAME MMA 4 zmierzą się ze sobą:

 • Marta "Linkmaster" Linkiewicz vs Aniela "Lil Masti" Bogusz
 • Michał "Boxdel" Baron va Jakub "Ochroniarz" Flas
 • Patryk "Kizo" Woziński vs Marcin "Makowski" Makowski
 • Dawid "Ambro" Ambroziak vs Kasjusz "Don Kasjo" Życiński
 • Adrian "Medusa" Salamon vs Piotr "Knaziuu" Knaś
 • Adrian "Polak" Polański vs Amadeusz "Ferrari" Roslik
 • Krystian "Jongmen" Brzeziński vs Kamil "Kasti" Stepiński

Wszystkie te walki można obstawiać w LV BET Zakłady Bukmacherskie - by zyskać pełen dostęp do oferty sportowej tego legalnego bukmachera, wystarczy tylko założyć konto bukmacherskie LV BET online - na przykład klikając w ten link aktywacyjny ==>  zakładam LV Konto  <==.

Na kogo warto postawić? Według analityków bukmachera w starciu Marty Linkiewicz z Anielą Bogusz większe szanse na zwycięstwo ma "Lil Masti" (kurs bukmacherski na Anielę Bogusz wynosi 1.3 do 3.25 na "Linkmaster", a walkę "Medusy" i "Knaziuu" z dużym prawdopodobieństwem wygra ten pierwszy (kursy odpowiednio 1.15 do 4.85). Wyrównane będą za to spotkania "Polaka" i "Ferrari" (kurs na zwycięstwo Polańskiego wynosi 1.92 do 1.8 na Roslika) oraz Ambroziaka i Zycińskiego (kursy bukmacherskie to odpowiednio 2.05 do 1.7). Po rozpoczęciu poszczególnych walk dostępne będą również w LV BET FAME MMA 4 zakłady na żywo.

LVBET bonus na FAME MMA

Na każdą z edycji FAME MMA legalny bukmacher LV BET przygotował specjalną promocję bukmacherską, dzięki której typujący to wydarzenie gracze mogli powiększyć swoje wygrane, stawiając w LV BET typy na zakłady FAME MMA. Przykładowo, z okazji FAME MMA 3 LV BET zaoferował typerom bonus 50% od każdego wygranego kuponu, spełniającego określone kryteria.

Zakłady bukmacherskie LV BET

Extra bonus na FAME MMA w LV BET powiększa wygrane!

LV BET online rejestracja

Wystarczyło tylko postawić kupon kombi zawierający co najmniej trzy walki z gali, z łącznym kursem minimalnym 2,00 - w przypadku poprawnego wytypowania wyników spotkań gracz otrzymywał bonus 50% swojej wygranej (maksymalnie 50 zł). Można śmiało założyć, że taka sama lub podobny bonus LV BET na FAME MMA będzie dostępna dla graczy także przy okazji kolejnych gal FAME MMA.

Transmisja FAME MMA - gdzie oglądać

Wielbiciele sportowych zmagań celebrytów mogą nie tylko obstawiać walki FAME MMA u legalnego bukmachera LV BET, ale również oglądać poszczególne zmagania na żywo w internecie. Miłośników gali, którzy zastanawiają się, gdzie obejrzeć FAME MMA spieszymy poinformować, że zmagania w ramach FAME MMA online dostępne będą na oficjalnej stronie federacji FAME MMA w formie PPV (ang. Pay Per View). Transmisja na żywo FAME MMA dostępna jest na urządzeniach mobilnych i na desktopie, a dostęp można opłacić przez Paysafecard, Hotpay oraz PayPal.

Streaming FAME MMA dostępny będzie od godziny 20.00 i będzie dostępny dla użytkowników jeszcze przez 24 godziny po zakończeniu gali, dzięki czemu poszczególne walki będzie można prześledzić jeszcze raz.

FAME MMA 3 w LV BET

Bardzo interesująco przedstawiała się również karta walk FAME MMA 3. Podczas trzeciej edycji gali zmierzyli się ze sobą:

 • Szymon "Isamu" Kasprzyk - Daniel "DeeJay Pallaside" Pawlak (walka wieczoru)
 • Dawid Malczyński - Amadeusz "Ferrari" Roślik
 • Marta "Linkimaster" Linkiewicz - Monika "Esmeralda" Godlewska
 • Piotr "Bonus BGC" Witczak - Szymon "Taxi Złotówka" Wrzesień
 • Filip "Filipek" Marcinek - Patryk "Ryba" Karaś
 • Dawid "Ambro" Ambroziak - Kasjusz "Don Kasjo" Życiński
 • Krystian "Krycha" Wilczak - Bartek "Ruby" Brzeziński
 • Łukasz "Boy Flash" Langowski - Marcin "Mnich Terminator" Wójcik
 • Kamil Hassan - Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka

Oczywiście wszystkie walki można było obstawiać u legalnego bukmachera LV BET, który oferował atrakcyjne kursy bukmacherskie FAME MMA 3 także są ciekawe. Według legalnego bukmachera, wyrównane miało być starcie kobiet: kurs bukmacherski na zwycięstwo Marty Linkiewicz wynosił 1.7, a  na wygraną Moniki Godlewskiej – 2.07. U panów interesująco zapowiadała się walka Marcinek – Karaś. LV BET przewidywał w tym przypadku zwycięstwo Marcinka (kurs na "Filipka" to 1.5 wobec 2.45 na Karasia).

FAME MMA 2 w LV BET

Legalny bukmacher LV BET wraz z drugą edycją gali FAME MMA rozpoczął sponsoring sportowy tego wydarzenia, udostępniając równocześnie swoim graczom kursy bukmacherskie i typy na FAME MMA 2.

Jedną z walk FAME MMA 2 było starcie kontrowersyjnego youtubera Daniela Zwierzyńskiego z jego internetowym wrogiem Marcinem Krasuckim. W LV BET kursy bukmacherskie na FAME MMA wskazywały jako faworyta Marcina Krasuckiego – kurs na jego zwycięstwo wynosił 1.44 wobec 2.55 na wygraną Zwierzyńskiego, i faktycznie pojedynek zakończył się przewidzianym przez bukmachera wynikiem. W innej walce mierzyli się Dawid "Surfer" Ozdoba oraz "AdBuster" Marek Hoffman. W przypadku zwycięstwa pierwszego z nich można było zarobić 4 zł za każdą postawioną złotówkę, kurs na Hoffmana wynosił 1.17. Tu również przewidywania bukmachera okazały się słuszne - Hofmann wygrał walkę przez TKO w pierwszej rundzie.

Kod bonusowy na FAME MMA w LV BET

Warto pamiętać, że bonus LV BET na FAME MMA to niejedyna promocja bukmacherska, którą można przeznaczyć na typowanie tego wydarzenia. Dla każdego gracza, który założy swoje konto bukmacherskie LV BET online z kodem bonusowym LV BET (hasło kodu to "LEGALSPORT" czeka również ekskluzywny bonus powitalny LV BET, który obejmuje bonusy z mnożnikiem od dwóch pierwszych depozytów (bonus 1000 zł LV BET i bonus 500 zł LV BET) oraz unikalny extra freebet 20 zł, niedostępny w standardowej ofercie! Łącznie można zyskać nawet 1520 zł na start, które można wykorzystać m.in. na typowanie gali FAME MMA oraz innych wydarzeń ze sportowej oferty LV BET.

By odebrać przygotowany przez LV BET bonus w wersji VIP, wystarczy tylko założyć LV Konto przez nasz link aktywacyjny ==> odbieram extra bonus 1520 zł w LV BET <== i wykorzystać zyskowny kod promocyjny LV BET, który brzmi LEGALSPORT. To wystarczy, by zgarnąć nawet 1520 PLN bonusu powitalnego, a także specjalny bonus LV BET na FAME MMA oraz pełen dostęp do akcji promocyjnych, organizowanych przez tego legalnego bukmachera - o wszystkich przeczytasz tutaj ==> aktualne bonusy LV BET.

FAME MMA gdzie obstawiać

Walki w ramach kolejnych gal FAME MMA można nie tylko oglądać, ale również obstawiać. Kursy i typy bukmacherskie na FAME MMA, począwszy od drugiej edycji gali, ma w swojej ofercie legalny bukmacher LV BET, będący również sponsorem FAME MMA. U tego operatora znajdziemy współczynniki bukmacherskie na wszystkie spotkania gali, a dodatkowo bonus bukmacherski, dzięki któremu zwiększymy swoje wygrane!

Gracze poszukują typów na gale FAME MMA również u innych legalnych polskich bukmacherów, wpisując m.in. "typy na FAME MMA STS" czy "FAME MMA Fortuna", jednak jak na razie tylko legalny bukmacher LV BET zdecydował się udostępnić typerom możliwość obstawiania zmagań polskich celebrytów i youtuberów. Nie jest wykluczone, że w przyszłości ulegnie to zmianie i również inni legalni bukmacherzy w Polsce zaoferują typerom typy na FAME MMA.

FAME MMA - kiedy i gdzie?

Cieszące się olbrzymią popularnością gale FAME MMA odbywają się w kilkumiesięcznych odstępach i organizowane są w różnych miastach na terenie Polski. Dotychczas miały miejsce trzy edycje FAME MMA. Pierwsza z nich odbyła się 30 czerwca 2018 roku w Koszalinie, FAME MMA 2 miało miejsce 13 października 2018 w Hali Arena w Poznaniu, a gala FAME MMA 3 rozegrana została 30 marca 2019 w Atlas Arenie w Łodzi.

Czwarta edycja FAME MMA zaplanowana jest na 22 czerwca 2018 i będzie miała miejsce w Hali Sportowej w Częstochowie. Bilety na FAME MMA można już kupić na portalu ticketos. Tuż po zakończeniu poprzedniej edycji fani gali wpisywali w internecie "FAME MMA 4 bilety cena", trudno się więc dziwić, że wejściówki na FAME MMA już od momentu rozpoczęcia sprzedaży cieszą się dużą popularnością. Ceny biletów na FAME MMA to od 70 zł za najtańsze miejsca do 700 zł za miejscówki w loży VIP.

Inni czytali również

Komentarze i opinie (1)

FAME MMA w LVBET
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Najman
10.06.2019, godz. 14:28
Może Najmana trzeba zaprosić na tę galę - powalczyłby chłopak i może by coś w końcu wygrał hahah xD Jak bedzie walczył, to stawiam całą kasę z bonusu i salda hahahha
Zgłoś uwagi do strony
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.