środa, 17 sierpnia 2022
Najnowsze: Leeds United - Chelsea | Typy

Jak wygrać bilety na Mistrzostwa Świata Katar 2022?

05.08.2022, 11:23
Aktualizacja: 05.08.2022, 18:03
Autor: J. Zalewski
Załóż konto w Superbet i weź udział w rankingu z biletami na Mistrzostwa Świata
Spis treści
Rozwiń
 1. Jak wygrać bilety na Mistrzostwa Świata 2022 w Katarze?
 2. Jak wziąć udział w rankingu Superbet z biletami do Kataru?
  1. Jak wygrać bilety
 3. Kiedy obowiązuje promocja z biletami na Mistrzostwa Świata 2022?
 4. W jaki sposób przyznawane są punkty na wyjazd do Kataru 2022?
 5. Jakie są nagrody do wygrania w walce o wyjazd na Mistrzostwa Świata?
  1. Więcej korzyści w promocji Superbet - SuperMundial
  2. Co jeżeli wygram bilet i w rankingu i trafię najwyższy kurs kuponu?
  3. Co obejmuje pakiet wyjazdowy do Kataru na Mundial od Superbet?
 6. Jakie zasady w przypadku wygranego biletu na Mundial 2022?
 7. Czy wygrane nagrody posiadają warunki obrotu do wypłaty?
 8. FAQ - pytania i odpowiedzi
Bilety na Mistrzostwa Świata w Katarze od Superbet
Kod promocyjny LEGALSPORT
Bukmacher
Co można wygrać?
11. biletów na wyjazd do Kataru
Rodzaj promocji konkurs z nagrodami
Jak odebrać? Zarejestruj się lub zaloguj i postaw zakład
Ile trzeba wpłacić? brak
Jakie zdarzenia? Prematch i Live na SOLO i AKO
Jaki minimalny kurs? brak
Ile zajmuje odbiór? 60 sekund
Gram o bilety na Mundial 2022

Mistrzostwa Świata w Katarze zbliżają się wielkimi krokami. Zakłady Bukmacherskie Superbet jako pierwszy legalny operator zakładów przygotował atrakcyjną promocję mundialową, w której do wygrania jest aż 11 pakietów wyjazdowych na Mundial 2022 w Katarze.

11x bilety na Mistrzostwa Świata w Katarze od bukmachera Superbet

To idealna okazja, aby pojechać wraz z drużyną Superbet na Mistrzostwa Świata w piłce nożnej w 2022, gdzie będzie występować Polska reprezentacja. Udział w promocji nic Cię nie kosztuje, więc bilety możesz zdobyć za darmo. Dodatkowo bukmacher Superbet online przygotował atrakcyjne nagrody pieniężne dla typerów z kolejnych miejsc rankingu.

Jak wygrać bilety na Mistrzostwa Świata 2022 w Katarze?

Sprawa jest prosta - możesz zrobić to dzięki promocji bukmacherskiej organizowanej przez legalnego operatora Superbet. Aby wygrać bilety na Mundial w Katarze zawierające przelot, bilet na mecz oraz zakwaterowanie w pięciogwiazdkowym hotelu wystarczy aktywnie stawiać kupony i zająć topowe miejsce w rankingu Super11.

Wygraj darmowe bilety na Mistrzostwa Świata w KatarzeDołącz do Super11 drużyny, która pojedzie razem z Superbet na Mundial w Katarze 2022

Wygraj darmowe bilety na Mistrzostwa Świata w Katarze
Dołącz do Super11 drużyny, która pojedzie razem z Superbet na Mundial w Katarze 2022

Drugim sposobem jest trafienie kuponu bukmacherskiego z jak najwyższym kursem i zajęcie pozycji TOP 3 wśród trafionego najwyższego łącznego kursu. Co ważne - nie ma tutaj ograniczenia co do stawki, więc możesz zagrać nawet za 2 zł i wygrać opcję full wyjazdu na Mistrzostwa Świata w Katarze.

Jak wziąć udział w rankingu Superbet z biletami do Kataru?

Podstawowym warunkiem wzięcia udziału w rankingu Superbet, gdzie do wygrania są bilety na Mistrzostwa Świata w Katarze proponowanej przez legalnego buka Superbet jest stawianie kuponów bukmacherskich. Jeżeli nie masz jeszcze konta do betowania to możesz założyć je tutaj za darmo w maksymalnie 2 minuty.

Jak wygrać bilety

Ranking dzieli się na 2 gry - najaktywniej obstawiających, gdzie zbierane są punkty oraz dla tych którzy ustrzelą kupon z najwyższym łącznym kursem bukmacherskim.

Bilety za SUPER PUNKTY - Aby wziąć udział należy stawiać kupony zarówno przedmeczowe jak i na żywo live. Mogą to być zakłady pojedyncze (SOLO) lub akumulowane (AKO). Każda wygrana złotówka w Superbet z zakładu, da Ci jeden punkt do rankingu. Dodatkowo, jeśli w czasie promocji grasz regularnie, Twoje punkty zostaną mnożone.

Bilety za SUPER KURS - 3. graczy, którzy trafią najwyższy łączny kurs zakładu w czasie obowiązywania promocji (niezależnie od stawki) zostanie nagrodzonych pakietem wyjazdowym do Kataru.

Kiedy obowiązuje promocja z biletami na Mistrzostwa Świata 2022?

Promocja obowiązuje przed rozpoczęciem Mistrzostw Świata w piłce nożnej w Katarze 2022. Superbet Zakłady Bukmacherskie to pierwszy legalny bukmacher, który zdecydował się na zorganizowanie promocji mundialowej z biletami.

Promocja z biletami na Mistrzostwa Świata w Katarze trwa od 11.07.2022 do 11.09.2022. Skierowana jest dla wszystkich graczy online oraz dla graczy rejestrujących kupony zawarte w punktach stacjonarnych Superbet poprzez program lojalnościowy SUPER CLUB.

W jaki sposób przyznawane są punkty na wyjazd do Kataru 2022?

Jak wspominaliśmy każda wygrana złotówka w rankingu SuperPunkt to 1 punkt do klasyfikacji. Dodatkowo Zakłady Bukmacherskie Superbet premiują graczy, którzy zawierają zakłady na stronie bukmachera regularnie w postaci specjalnych mnożników. Punkty mnożone są według poniżej tabeli:

Grasz łącznie od 1 do 14 dni mnożnik punktów x 1
Grasz łącznie od 15 do 30 dni mnożnik punktów x 2
Grasz łącznie od 31 do 45 dni mnożnik punktów x 3
Grasz łącznie od 46 do 63 dni mnożnik punktów x 4


Współczynnik jest obliczany na podstawie aktywności typera według następującego wzoru:
0 – 14 aktywnych dni = x1
15 – 30 aktywnych dni = x2
31 – 45 aktywnych dni = x3
46 – 63 aktywnych dni = x4

Aktywny dzień oznacza w przypadku Graczy Online przynajmniej jeden postawiony zakład w ciągu dnia (od godziny 00:00 do godziny 23:59 tego samego dnia).

Jakie są nagrody do wygrania w walce o wyjazd na Mistrzostwa Świata?

Podstawowym i cieszącą się największą popularnością nagrodą jest wyjazd do Kataru na Mistrzostwa Świata 2022 w piłce nożnej.

Kto zdobędzie bilety do Kataru? Jako, że w drużynach piłkarskich występuje 11. zawodników to właśnie taką drużynę składającą się z 11. typerów złoży Superbet dla najlepszych graczy.

W rankingu bilety na wyjazd na Mundial w Katarze otrzymają gracze, którzy zajmą miejsca numer: 1, 2, 3, 4, 5, 10, 15 i 20.  Dla klientów przewidziana jest nagroda w postaci pakietu wyjazdowego dla 1 osoby do Kataru w terminie 19-21 listopada 2022 r. wraz z dodatkową kwotą pieniężną przeznaczoną na poczet podatku w wysokości 1 511,00 zł (słownie: tysiąc pięćset jedenaście złotych i 00/100) brutto.

Drugą opcją na zdobycie biletów na wyjazd do Kataru na Mistrzostwa Świata jest trafienie taśmy bukmacherskiej. 3 graczy, którym uda się ‘ustrzelić’ najwyższy kurs na swoim kuponie zostanie nagrodzonych pakietem wyjazdowym do Kataru.

Więcej korzyści w promocji Superbet - SuperMundial

 • Dla graczy, którzy zajęli w rankingu miejsca 6-9, przewidziane są 22 nagrody dla każdego Gracza w formie Freebetów na grę lub e-voucherów na zakład wraz z dodatkową kwotą pieniężną przeznaczoną na poczet podatku w wysokości 244,44 zł brutto. Wysokość jednej nagrody wynosi 100 złotych,
 • Dla typerów, którzy zajęli w Rankingu miejsca 11-14, przewidziane są 22 nagrody dla każdego Gracza w formie Freebetów na grę lub e-voucherów na zakład. Wysokość jednej nagrody wynosi 75 złotych,
 • Za zajęcia w rankingu miejsca 16-19 przygotowane zostały 22 nagrody dla każdego gracza. Wysokość jednej nagrody wynosi 50 zł,
 • Za miejsce w rankingu mundialowym 21-98 przewidziane są 22 nagrody dla każdego Gracza w formie darmowych zakładów na grę lub e-voucherów na zakład. Wysokość jednej nagrody wynosi 25 złotych,
 • Dla graczy, którzy zajęli w Rankingu miejsca 99-100, przewidziane jest 21 nagród dla każdego Gracza. Wysokość jednej nagrody wynosi 25 złotych.

Nagrody będą wypłacalne dla użytkowników internetowego bukmachera Superbet zgodnie z datami zawartymi w oficjalnym regulaminie promocji bukmacherskiej. Regulamin możesz znaleźć TUTAJ lub wchodząc na stronę bukmachera www.

Co jeżeli wygram bilet i w rankingu i trafię najwyższy kurs kuponu?

Uczestnik promocji, który zajmie w rankingu „Super Punkty” miejsce premiowane pakietem wyjazdowym do Kataru oraz równocześnie zajmie miejsce premiowane nagrodą w rankingu „Super Kurs” będzie uprawniony wyłącznie do otrzymania nagrody przysługującej za ranking „Super Punkty”. W takim przypadku nagroda za ranking „Super Kurs” przechodzi na kolejnego uczestnika w rankingu.

Co obejmuje pakiet wyjazdowy do Kataru na Mundial od Superbet?

Pakiet obejmuje przeloty czarterowe, niezbędne transfery na miejscu w celu realizacji programu, zakwaterowanie w Dubaju w hotelu 5*, wyżywienie, ubezpieczanie oraz atrakcje na miejscu wg programu wyjazdu.

Jakie zasady w przypadku wygranego biletu na Mundial 2022?

Aby zrealizować pakiet wyjazdowy do Kataru zwycięzca musi posiadać ważne dokumenty uprawniające do wyjazdu za granicę (paszport) i posiadać możliwość odbycia takiej podróży zagranicznej w terminie 19.11.2022 – 21.11.2022 r. w zgodzie z właściwymi przepisami obowiązującymi w dacie wyjazdu, w tym przepisami ustanawiającymi wymogi dotyczące podróży związane z COVID-19 obowiązującymi w Katarze, Dubaju i w Polsce.

Zwycięzca pakietu wyjazdowego do Kataru zobowiązany jest do podania swoich prawidłowych danych osobowych w terminie do 30 września 2022 r.

Czy wygrane nagrody posiadają warunki obrotu do wypłaty?

Wygrany bonus finansowy (freebet) nie wymaga żadnego obrotu. Niemniej ewentualna wygrana pochodząca z zakładu postawionego za Freebet będzie pomniejszona o stawkę Freebet i zostanie automatycznie dodana do salda depozytowego. Oznacza to, że kwota Freebetu będzie wykorzystywana w pierwszej kolejności podczas składania zakładu.

FAQ - pytania i odpowiedzi

1️⃣ Co jeżeli w rankingu dwóch graczy zdobyło tę samą liczbę punktów?

W przypadku zgromadzenia tej samej liczby punktów w Rankingu „Super Punkty”, wyżej uplasowany zostanie Gracz, który w okresie obowiązywania Promocji zawarł zakłady za wyższą kwotę

2️⃣ Czy w przypadku wygranego biletu na Mundial mogę przekazać go innej osobie?

Zwycięzcy nie mają prawa do scedowania nagrody na inną osobę.

3️⃣ Gdzie znajdę aktualny ranking promocji z możliwością wygrania biletów na Mundial 2022?

Aktualny ranking oraz swoje miejsce możesz sprawdzić na aplikacji mobilnej bukmachera lub na stronie www.

4️⃣ Jak często aktualizowany jest ranking SuperMundial 11?

Ranking w promocji bukmacherskiej Superbet, w której do wygrania są bilety na wyjazd na Mistrzostwa Świata 2022 aktualizowany jest raz na dobę.

Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

Jak wygrać bilety na Mistrzostwa Świata Katar 2022?
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.