piątek, 8 grudnia 2023
Najnowsze: Olympiakos Piraeus - Bayern Monachium promocje (08.12, 20:15)

Konto tymczasowe u bukmachera Fortuna

Szybka rejestracja bez dowodu u buka Fortuna. Konto tymczasowe z bonusem powitalnym 635 zł.

Bonus 635 zł na iKonto Fortuna
Do zgarnięcia: bonus bez ryzyka 600 zł i bonus bez depozytu 30 z + 5 zł za każdy udostępniony kupon
Spis treści
Rozwiń
  1. Konto tymczasowe w Fortunie - co to jest?
    1. Limit finansowy dla konta tymczasowego eFortuna
  2. Jak założyć i zarejestrować konto tymczasowe w Fortuna
  3. Tymczasowe iKonto Fortuna i bonus z kodem
  4. Korzyści z konta tymczasowego Fortuna
  5. FAQ - pytania graczy o szybką rejestrację Fortuna bez dowodu
Szybka rejestracja bez dowodu w Fortuna Zakłady Bukmacherskie - infografika
Konto tymczasowe Fortuna z bonusem na start VIP

Proces rejestracji nowego konta gracza u bukmachera, choć jest na ogół intuicyjny i nie zajmuje wiele czasu, wymaga jednak podania danych, których nie pamiętamy na co dzień (np. numer konta bankowego) oraz przesłania skanu dokumentu tożsamości.

Mega bonus 635 zł na start
Oferta dla konta tymczasowego. Aktywny kod: LEGALSPORT

Nasze konto musi też zweryfikować pracownik bukmachera, by upewnić się, że jesteśmy pełnoletni oraz nasze dane są poprawne. To wszystko wydłuża proces rejestracji konta typerskiego online, który na ogół trwa od kilkunastu minut do pół godziny. I teraz mamy dla Was dobrą, a nawet bardzo dobrą informację, bo ten cały proces możecie bezproblemowo i legalnie ominąć :)

KONTO TYMCZASOWE W FORTUNIE- bez zbędnych formalności,- bez dowodu osobistego,- bez długiego formularza zgłoszeniowego.
KONTO TYMCZASOWE W FORTUNIE
- bez zbędnych formalności,
- bez dowodu osobistego,
- bez długiego formularza zgłoszeniowego.
ZAKŁADAM KONTO w

U licencjonowanego bukmachera Fortuna, który udostępnia przy okazji swoim klientom symulowane komputerowo gry karciane, można skrócić ten czas do jednej minuty - wystarczy założyć tzw. iFortuna konto tymczasowe, które nie wymaga podawania pełnych danych. Chcecie wiedzieć, jak je założyć, z czym wiąże się rejestracja konta tymczasowego w Fortunie i jakie są jego ograniczenia? Zapraszamy do lektury!

Konto tymczasowe w Fortunie - co to jest?

Konto tymczasowe u bukmachera Fortuna działa niemal dokładnie na takich samych zasadach, na jakich funkcjonuje pełne konto gracza u tego operatora online. Z takim kontem możemy wpłacać depozyty i stawiać dowolne zakłady - zarówno LIVE (na żywo), jak i przedmeczowe (prematch) - na każdą dyscyplinę, jaką zawiera oferta sportowa tego sprawdzonego i cenionego operatora, w tym na piłkę nożną, koszykówkę, siatkówkę czy tenis.

Nie ma też żadnych ograniczeń odnośnie liczby zdarzeń na kuponie, możemy więc bez przeszkód konstruować zarówno kupony pojedyncze, jak i AKO. Ponieważ jednak polskie prawo, w tym znowelizowana ustawa hazardowa, wymagają od bukmachera, by podczas rejestracji nowego konta uzyskał od gracza również takie dane, których w trakcie zakładania konta tymczasowego nie musimy podawać (m.in. numer konta bankowego czy skan dokumentu tożsamości), nie możemy z tego konta korzystać przez dłuższy czas.

Zakłady bukmacherskie Fortuna
U bukmachera Fortuna możesz założyć szybkie konto tymczasowe!
Proces rejestracji bez dowodu to tylko minuta!
Z kontem tymczasowym otrzymasz bonus powitalny VIP i możesz wykorzystać kod bonusowy
Przechodzę do bukmachera

Okres jego ważności to 28 dni - po upływie tego terminu będziemy musieli uzupełnić wymagane dane i założyć konto stałe, ponieważ nasze konto tymczasowe Fortuna zostanie zablokowane. Oczywiście, przejść z konta tymczasowego na stałe możemy również w dowolnym momencie podczas trwania tych czterech tygodni jego ważności. I tutaj taka mała, ale niezwykle ważna informacja - w Fortunie można zweryfikować się przez bank, a to oznacza, że nie trzeba przesyłać skanów dowodu osobistego!

Limit finansowy dla konta tymczasowego eFortuna

Konto tymczasowe u bukmachera Fortuna posiada również kilka ograniczeń, dotyczących wpłat i wypłat pieniędzy. Maksymalny depozyt wynosi 5 000 zł, a limit wysokości wygranej na jednym kuponie bukmacherskim, postawionym z konta tymczasowego, to 2 279,99 zł. Limity te związane są z wymogami, jakie przed każdym legalnym bukmacherem, w tym również przed Fortuną, stawia ustawa hazardowa. Zakładając standardowe konto każdy gracz musi ustawić tzw. limity bukmacherskie, dotyczące poświęcanego na grę czasu oraz wydawanych pieniędzy.

Tymczasowe iKonto gracza w Fortunie tego nie wymaga, stąd limity ustawione są odgórnie. Natomiast jeśli chodzi o wygraną, ograniczenie związane jest z podatkiem 10% od wygranej, przekraczającej 2280 zł. Oczywiście, nie podając podczas rejestracji konta tymczasowego numeru swojego konta bankowego, nie możemy również wypłacić wygranych - będzie to możliwe dopiero po uzupełnieniu danych i przejściu na konto stałe. Jeśli jednak chodzi o to, co w bukmacherce najważniejsze, czyli stawianie zakładów wzajemnych, to bukmacherskie konto tymczasowe w Fortunie nie stawia przed nami żadnych ograniczeń.

Jak założyć i zarejestrować konto tymczasowe w Fortuna

Proces rejestracji tymczasowego iKonta u legalnego operatora bukmacherskiego Fortuna jest bardzo prosty i szybki. Pierwszym krokiem jest przejście do formularza rejestracyjnego - zrobimy to na przykład klikając w poniższą infografikę, która przekieruje nas bezpośrednio do wniosku internetowego. Następnie musimy uzupełnić swoje podstawowe dane osobowe, przede wszystkim imię, nazwisko, datę urodzenia i numer PESEL.

Musimy także ustalić swój login (pseudonim) i hasło, a także PIN kod, który jest wykorzystywany do identyfikacji gracza w punkcie stacjonarnym Fortuny. Wymagane dane obejmują również numer telefonu i adres e-mail, na który wysłany zostanie link aktywacyjny, a także dane adresowe (obywatelstwo i adres). I to wszystko - żadne dodatkowe informacje nie są wymagane na etapie rejestracji szybkiego konta iFortuna!

Jak założyć konto w Fortunie Zakłady Bukmacherskie - szybkie konto tymczasowe bez dowodu

Zakładając konto tymczasowe eFortuna musimy również potwierdzić, że środki, za które będziemy stawiać zakłady internetowe Fortuna, będą pochodzić z legalnego źródła (możemy wybierać z dostępnych opcji, np. wynagrodzenie za pracę, działalność gospodarcza lub oszczędności) oraz że mamy ukończone 18 lat.

Formularz rejestracyjny możecie zobaczyć na infografice - jak widać, uzupełnienie wszystkich danych rzeczywiście nie zajmie nam dużo czasu. Jeśli jednak potrzebujecie szczegółowych informacji, jak założyć konto tymczasowe Fortuna krok po kroku, znajdziecie je w tym tekście ==> rejestracja z kodem u legalnego buka Fortuna online. Dowiecie się z niego również, jak przekształcić konto tymczasowe eFortuna w standardowe konto bukmacherskie.

Tymczasowe iKonto Fortuna i bonus z kodem

Warto zwrócić uwagę na fakt, że rejestracja tymczasowego konta gracza w Fortunie w dalszym ciągu umożliwia nam skorzystanie z kodu bonusowego! Wykorzystując nasz specjalny kod promocyjny VIP, który brzmi LEGALSPORT, możemy zyskać znacznie więcej na start, dlatego z pewnością warto to zrobić.

Zwłaszcza, że założenie konta gracza w Fortunie z kodem bonusowym nic nas nie kosztuje - nie musimy nawet pamiętać kodu, który zostanie wprowadzony w odpowiednie miejsce (pole "Kod promocyjny") w sposób automatyczny (oczywiście działa to tylko wtedy, gdy skorzystacie z naszego linku). Nie musimy też szukać guzika, rozpoczynającego rejestrację na stronie bukmachera - wystarczy kliknąć w poniższy link, a od razu zostaniemy przeniesieni do panelu rejestracyjnego!

Zakłady bukmacherskie Fortuna

Bonus powitalny eFortuna z kodem rejestracyjnym VIP:

bonus bez ryzyka 600 zł i bonus bez depozytu 30 z + 5 zł za każdy udostępniony kupon
Konto tymczasowe Fortuna

Dlaczego warto zarejestrować swoje tymczasowe iKonto do betowania w Fortunie, wykorzystując nasz unikalny kod promocyjny na Fortunę (hasło kodu to LEGALSPORT ). Rejestracja z naszym hasłem to przede wszystkim znacznie lepsze warunki bonusu powitalnego. W skład pełnego pakietu wchodzą: bonus bez ryzyka 600 zł i bonus bez depozytu 30 z + 5 zł za każdy udostępniony kupon. W sumie do wyciągnięcia od bukmachera jest 635 zł na dowolne zakłady bukmacherskie stawiane przez internet.

Korzyści z konta tymczasowego Fortuna

Konto tymczasowe eFortuna niesie wiele korzyści dla graczy. Przede wszystkim rejestracja Fortuna bez dowodu to bardzo szybki i prosty proces - formularz rejestracyjny Fortuna online możemy wypełnić w ciągu zaledwie minuty, nie musimy też oczekiwać na weryfikację naszych danych przez pracownika bukmachera, co zazwyczaj trwa od kwadransa do nawet kilkunastu godzin (np. w przypadku gdy dane zostały wprowadzone niepoprawnie). Na etapie rejestracji nie musimy pamiętać numeru swojego rachunku bankowego, nie musimy też przesyłać skanu ani zdjęcia dokumentu tożsamości, co również oszczędza czas i zapewnia nam szybszy dostęp do konta typerskiego.

Zakłady bukmacherskie Fortuna

Konto tymczasowe Fortuna - podsumowanie:
+ dostęp do konta już po minucie
+ rejestracja bez konta bankowego i dowodu
+ dostęp do pełnej oferty sportowej
+ bonus na start z kodem VIP
+ konto ważne 28 dni
+ limit kuponów do 5000 zł

Aktywuj kod promocji do max. bonusów

Dużą zaletą iKonta tymczasowego jest również fakt, że jest ono bardzo funkcjonalne: możemy na nim przeglądać ofertę sportową buka Fortuna, stawiać dowolne kupony bukmacherskie (AKO i SOLO, z oferty LIVE, pre-match i długoterminowej), korzystać z bonusów i promocji Fortuna dla stałych graczy (warto przy tym pamiętać, że niektóre oferty promocyjne mogą być zablokowane do momentu przekształcenia konta, w tym również dostęp do eShopu Fortuna) oraz zasilać swoje konto depozytami do łącznej kwoty 5000 zł.

Warto też pamiętać, że z kontem tymczasowym Fortuna mamy dostęp do ekskluzywnej oferty powitalnej. Wykorzystując przy rejestracji takiego konta unikalny Fortuna kod promocyjny otrzymamy pakiet bonusów o łącznej wartości 635 zł, który może zwiększyć w sposób pokaźny Wasz bankroll na pewne kupony z valuebetami.

FAQ - pytania graczy o szybką rejestrację Fortuna bez dowodu

Konto tymczasowe Fortuna zapewnia szybką i prostą rejestrację u legalnego bukmachera internetowego Fortuna, który systematycznie zajmuje wysokie miejsca w rankingu TOP bukmacherów online w Polsce. Sprawdziliśmy, jakie pytania dotyczące szybkiej rejestracji eFortuna pojawiają się najczęściej, i przygotowaliśmy na nie odpowiedzi.

1. Jakie ograniczenia ma konto tymczasowe Fortuna?

Konto tymczasowe bez dowodu eFortuna posiada kilka ograniczeń. Przede wszystkim możemy z niego korzystać tylko przez 28 dni - po tym czasie konto zostanie zablokowane, a dalsze stawianie kuponów bukmacherskich w Fortuna online będzie możliwe dopiero po przekształceniu go w standardowe konto typerskie. Kolejne ograniczenie to limit depozytów - na koncie tymczasowym Fortuna możemy stawiać zakłady tylko do łącznej kwoty 5000 zł, ograniczona jest też maksymalna wygrana z jednego kuponu - nie może ona przekraczać 2 279,99 zł. Szczegóły znajdziecie w powyższym tekście.

2. Czy dla konta tymczasowego iFortuna jest aktywny kod promocyjny VIP?

Tak, zakładając konto tymczasowe Fortuna online możemy wykorzystać nasz unikalny kod promocyjny do Fortuny, który brzmi LEGALSPORT. W formularzu rejestracyjnym znajduje się pole zatytułowane "Kod promocyjny", w które należy wpisać lub wkleić ten kod. Można też przejść do formularza przez nasz Fortuna link aktywacyjny - na przykład klikając w powyższy baner - i wówczas o kodzie w ogóle nie musimy pamiętać, ponieważ zostanie on wprowadzony w odpowiednie miejsce automatycznie. Nasz bonus zapewnia maksymalny bonus 635 zł.

3. Czy z konta tymczasowego eFortuna mogę wypłacać kasę?

Nie, korzystając z konta tymczasowego eFortuna nie mamy możliwości wypłaty zgromadzonych na nim pieniędzy na nasz rachunek bankowy. Wynika to z faktu, że podczas szybkiej rejestracji nie podajemy numeru konta bankowego - uzupełniamy go dopiero przy przekształceniu eFortuna konta tymczasowego w standardowe konto typerskie. Wówczas również zyskujemy możliwość wypłaty wygranych.

07.11.2022, 12:46
Autor: R. Grycz
Komentarze (1)
Konto tymczasowe u bukmachera Fortuna
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Poldi
skomentowano ponad miesiąc temu
Warto grać w Fortunie? Oblazłem już chyba wszystkich bukmacherów, ale nie mogę się zdecydować. Ktoś coś poradzi? Bo z tego co widzę, to Fortuna jest najlepsza. I kursy ma fajne i typy można konkretne wyłapać. Waham się pomiędzy LVBET a Fortuną - co wybrać?!

Przeczytaj również

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.