sobota, 18 stycznia 2020
Najnowsze: eWinner z Marcinem Gortatem rozbudował ofertę na NBA

Konto tymczasowe u bukmachera Fortuna

Szybka rejestracja bez dowodu w Fortuna online. Fortuna konto tymczasowe z bonusem powitalnym VIP 1140 PLN na styczeń 2020

Odbierz kod promocyjny Fortuna Oferta na bonus Fortuna VIP ważna do 31 stycznia 2020
Spis treści
Rozwiń
 1. Konto tymczasowe w Fortunie - co to jest?
  1. Limit finansowy dla konta tymczasowego eFortuna
 2. Rejestracja konta tymczasowego w Fortuna
 3. Tymczasowe iKonto Fortuna i bonus na start z kodem promocyjnym VIP
  1. Freebet 20 zł Fortuna a konto tymczasowe
 4. Korzyści z konta tymczasowego Fortuna
 5. Opinie o szybkiej rejestracji eFortuna
 6. FAQ - pytania graczy o szybką rejestrację Fortuna bez dowodu
 7. Warto wiedzieć o koncie tymczasowym eFortuna
Szybka rejestracja bez dowodu w Fortuna Zakłady Bukmacherskie - infografika
Konto tymczasowe Fortuna z bonusem na start VIP

Proces rejestracji nowego konta gracza u bukmachera, choć jest na ogół intuicyjny i nie zajmuje wiele czasu, wymaga jednak podania danych, których nie pamiętamy na co dzień (np. numer konta bankowego) oraz przesłania skanu dokumentu tożsamości. 

  Bonus Fortuna VIP dla konta tymczasowego  

Aktywny kod promocji na styczeń 2020: LEGALSPORT

Nasze konto musi też zweryfikować pracownik bukmachera, by upewnić się, że jesteśmy pełnoletni oraz nasze dane są poprawne. To wszystko wydłuża proces rejestracji konta typerskiego online, który na ogół trwa od kilkunastu minut do pół godziny.

U licencjonowanego bukmachera Fortuna można jednak skrócić ten czas do minuty - wystarczy założyć tzw. iFortuna konto tymczasowe, które nie wymaga podawania pełnych danych. Chcecie wiedzieć, jak je założyć, z czym wiąże się rejestracja konta tymczasowego w Fortunie i jakie są jego ograniczenia? Zapraszamy do lektury!

Konto tymczasowe w Fortunie - co to jest?

Konto tymczasowe u bukmachera Fortuna działa niemal dokładnie na takich samych zasadach, na jakich funkcjonuje pełne konto gracza u tego operatora. Z takim kontem możemy wpłacać depozyty i stawiać dowolne zakłady - zarówno LIVE, jak i przedmeczowe - na każdą dyscyplinę, jaką zawiera oferta sportowa Fortuna online, w tym na piłkę nożną, koszykówkę, siatkówkę czy tenis. Nie ma też żadnych ograniczeń odnośnie liczby zdarzeń na kuponie, możemy więc bez przeszkód konstruować zarówno kupony pojedyncze, jak i AKO.

Ponieważ jednak polskie prawo, w tym znowelizowana ustawa hazardowa, wymagają od bukmachera, by podczas rejestracji nowego konta uzyskał od gracza również takie dane, których w trakcie zakładania konta tymczasowego nie musimy podawać (m.in. numer konta bankowego czy skan dokumentu tożsamości), nie możemy z tego konta korzystać przez dłuższy czas. Okres jego ważności to 28 dni - po upływie tego terminu będziemy musieli uzupełnić wymagane dane i założyć konto stałe, ponieważ nasze konto tymczasowe Fortuna zostanie zablokowane. Oczywiście, przejść z konta tymczasowego na stałe możemy również w dowolnym momencie podczas trwania tych czterech tygodni jego ważności.

U bukmachera Fortuna możesz założyć szybkie konto tymczasowe!
Proces rejestracji bez dowodu to tylko minuta!
Z kontem tymczasowym otrzymasz bonus powitalny VIP i możesz wykorzystać kod bonusowy
>>KONTO TYMCZASOWE FORTUNA Z KODEM PROMO<<

Limit finansowy dla konta tymczasowego eFortuna

Konto tymczasowe u bukmachera Fortuna posiada również kilka ograniczeń, dotyczących wpłat i wypłat pieniędzy. Nasz maksymalny depozyt wynosi 5 000 zł, a limit wysokości wygranej na jednym kuponie bukmacherskim, postawionym z konta tymczasowego, to 2 279,99 zł. Limity te związane są z wymogami, jakie przed każdym legalnym bukmacherem, w tym również przed Fortuną, stawia ustawa hazardowa. Zakładając standardowe konto każdy gracz musi ustawić tzw. limity bukmacherskie, dotyczące poświęcanego na grę czasu oraz wydawanych pieniędzy.

Tymczasowe iKonto gracza w Fortunie tego nie wymaga, stąd limity ustawione są odgórnie. Natomiast jeśli chodzi o wygraną, ograniczenie związane jest z podatkiem 10% od wygranej, przekraczającej 2 280 zł. Oczywiście, nie podając podczas rejestracji konta tymczasowego numeru swojego konta bankowego, nie możemy również wypłacić wygranych - będzie to możliwe dopiero po uzupełnieniu danych i przejściu na konto stałe. 

Jeśli jednak chodzi o to, co w bukmacherce najważniejsze, czyli stawianie zakładów wzajemnych, to bukmacherskie konto tymczasowe w Fortunie nie stawia przed nami żadnych ograniczeń.

Rejestracja konta tymczasowego w Fortuna

Proces rejestracji tymczasowego iKonta u legalnego operatora bukmacherskiego Fortuna jest bardzo prosty i szybki. Pierwszym krokiem jest przejście do formularza rejestracyjnego - zrobimy to na przykład klikając w poniższą infografikę, która przekieruje nas bezpośrednio do formularza. Następnie musimy uzupełnić swoje podstawowe dane osobowe, przede wszystkim imię, nazwisko, datę urodzenia i numer PESEL. Musimy także ustalić swój login (pseudonim) i hasło, a także PIN kod, który jest wykorzystywany do identyfikacji gracza w punkcie stacjonarnym Fortuny. Wymagane dane obejmują również numer telefonu i adres e-mail, na który wysłany zostanie link aktywacyjny, a także dane adresowe (obywatelstwo i adres). I to wszystko - żadne dodatkowe informacje nie są wymagane na etapie rejestracji szybkiego konta iFortuna!

Rejestracja konta tymczasowego z kodem promocyjnym w Fortuna Zakłady Bukmacherskie - infografika
Jak założyć konto tymczasowe eFortuna z kodem promo VIP

Zakładając konto tymczasowe eFortuna musimy również potwierdzić, że środki, za które będziemy stawiać zakłady internetowe Fortuna, będą pochodzić z legalnego źródła (możemy wybierać z dostępnych opcji, np. wynagrodzenie za pracę, działalność gospodarcza lub oszczędności) oraz że mamy ukończone 18 lat. Formularz rejestracyjny możecie zobaczyć na infografice - jak widać, uzupełnienie wszystkich danych rzeczywiście nie zajmie nam dużo czasu. Jeśli jednak potrzebujecie szczegółowych informacji, jak założyć konto tymczasowe Fortuna krok po kroku, znajdziecie je w tym tekście ==>rejestracja z kodem u legalnego buka Fortuna online. Dowiecie się z niego również, jak przekształcić konto tymczasowe eFortuna w standardowe konto bukmacherskie.

Tymczasowe iKonto Fortuna i bonus na start z kodem promocyjnym VIP

Warto zwrócić uwagę na fakt, że rejestracja tymczasowego konta gracza w Fortunie w dalszym ciągu umożliwia nam skorzystanie z kodu bonusowego! Wykorzystując specjalny nasz specjalny kod promocyjny VIP, który brzmi LEGALSPORT, możemy zyskać znacznie więcej na start, dlatego z pewnością warto to zrobić. Zwłaszcza, że założenie konta gracza w Fortunie z kodem bonusowym nic nas nie kosztuje - nie musimy nawet pamiętać kodu, który zostanie wprowadzony w odpowiednie miejsce (pole "Kod promocyjny") w sposób automatyczny. Nie musimy też szukać guzika, rozpoczynającego rejestrację na stronie bukmachera - wystarczy kliknąć w poniższy link, a od razu zostaniemy przeniesieni do panelu rejestracyjnego!

Zakłady bukmacherskie Fortuna

Bonus powitalny eFortuna z kodem rejestracyjnym VIP:
+ podwojenie pierwszej wpłaty do 1000 zł
+ extra zakład bez ryzyka 120 zł
+ freebet 20 zł (aktywowany po przekształceniu konta)

Konto tymczasowe Fortuna

Dlaczego warto zarejestrować swoje tymczasowe iKonto Fortuna online, wykorzystując unikalny kod promocyjny na Fortunę (hasło kodu to "LEGALSPORT"? To przede wszystkim znacznie lepsze warunki bonusu powitalnego: oprócz bonusu 100% od pierwszego depozytu do 1000 zł (wpłacamy 1000 zł w ramach pierwszego depozytu, a drugie 1000 zł otrzymujemy gratis od bukmachera Fortuna), możemy zyskać ponadstandardowy Fortuna zakład bez ryzyka 120 zł. To naprawdę atrakcyjna oferta, ponieważ w standardowej ofercie cashback Fortuna na start wynosi tylko 100 zł, a więc z kodem rejestracyjnym otrzymujemy aż  o 20 zł więcej. A ponieważ wyższy zakład bez ryzyka daje nam szansę na większą wygraną, a w przypadku przegranej bukmacher zwróci nam wyższą stawkę, z pewnością warto skorzystać z takiej promocji!

Freebet 20 zł Fortuna a konto tymczasowe

Warto pamiętać, że u legalnego buka Fortuna pakiet powitalnych korzyści d;a graczy w wersji VIP obejmuje jeszcze trzeci element - jest to darmowy zakład bukmacherski 20 zł, przyznawany w punktach FKP (Fortuna Klub Plus). Rejestrując nasze konto tymczasowe iFortuna z kodem promocyjnym, który brzmi LEGALSPORT, otrzymujemy również ten bonus, jednak jest on zablokowany do momentu przekształcenia naszego konta tymczasowego eFortuna w standardowe konto bukmacherskie. Po dokonaniu przekształcenia (by to zrobić, musimy zalogować się na nasze konto, uzupełnić wymagane dane oraz poczekać na weryfikację naszego konta przez bukmachera) darmowy zakład bukmacherski za 20 PLN zostaje odblokowany i możemy już postawić swój darmowy zakład bukmacherski.

Korzyści z konta tymczasowego Fortuna

Konto tymczasowe eFortuna niesie wiele korzyści dla graczy. Przede wszystkim rejestracja Fortuna bez dowodu to bardzo szybki i prosty proces - formularz rejestracyjny Fortuna online możemy wypełnić w ciągu zaledwie minuty, nie musimy też oczekiwać na weryfikację naszych danych przez pracownika bukmachera, co zazwyczaj trwa od kwadransa do nawet kilkunastu godzin (np. w przypadku gdy dane zostały wprowadzone niepoprawnie). Na etapie rejestracji nie musimy pamiętać numeru swojego rachunku bankowego, nie musimy też przesyłać skanu ani zdjęcia dokumentu tożsamości, co również oszczędza czas i zapewnia nam szybszy dostęp do konta typerskiego.

Zakłady bukmacherskie Fortuna

Konto tymczasowe Fortuna - podsumowanie:
+ dostęp do konta już po minucie
+ rejestracja bez konta bankowego i dowodu
+ dostęp do pełnej oferty sportowej
+ bonus na start z kodem VIP
+ konto ważne 28 dni
+ limit kuponów do 5000 zł

Aktywny kod promocji Fortuna

Dużą zaletą iKonta tymczasowego jest również fakt, że jest ono bardzo funkcjonalne: możemy na nim przeglądać ofertę sportową buka Fortuna, stawiać dowolne kupony bukmacherskie (AKO i SOLO, z oferty LIVE, pre-match i długoterminowej), korzystać z bonusów i promocji Fortuna dla stałych graczy (warto przy tym pamiętać, że niektóre oferty promocyjne mogą być zablokowane do momentu przekształcenia konta, w tym również dostęp do eShopu Fortuna) oraz zasilać swoje konto depozytami do łącznej kwoty 5000 zł.

Warto też pamiętać, że z kontem tymczasowym Fortuna mamy dostęp do ekskluzywnej oferty powitalnej. Wykorzystując przy rejestracji takiego konta unikalny Fortuna kod promocyjny otrzymamy pakiet bonusów o łącznej wartości 1140 PLN, przy czym darmowy zakład bukmacherski 20 zł będzie zablokowany do momentu przekształcenia konta. Od razu natomiast możemy odebrać bonus 100% od depozytu do kwoty 1000 zł oraz ponadstandardowy zakład bez ryzyka 120 zł.

By przekonać się, że z podwyższonego cashbacku Fortuna 120 zł na koncie tymczasowym warto skorzystać, sprawdziliśmy, jakie były średnie wygrane typerów, którzy postawili ponadstandardowy zakład bez ryzyka u tego bukmachera. Jak widać, dodatkowe 20 zł cashbacku mogą przełożyć się na naprawdę solidne uzyskane u buka Fortuna wygrane bukmacherskie! A w przypadku, gdy kupon okaże się nietrafiony, buk zwraca nam stawkę, a więc nic nie ryzykujemy. Nie ma więc wątpliwości, że kod do Fortuny warto zastosować i odebrać podwyższony cashback Fortuna online.

Średnie wygrane z zakładu bez ryzyka 120 zł z kodem promocyjnym Fortuna online w ujęciu rocznym
Miesiąc odbioru bonusu Średnia kwota wygranych
Styczeń 2019 r. 250 zł
Luty 2019 r. 185 zł
Marzec 2019 r. 300 zł
Kwiecień 2019 r. 590 zł
Maj 2019 r. 290 zł
Czerwiec 2019 r. 350 zł
Lipiec 2019 r. 490 zł
Sierpień 2019 r. 340 zł
Wrzesień 2019 r. 410 zł
Październik 2019 r. 290 zł
Listopad 2019 r. 200 zł
Grudzień 2019 r. 490 zł

Opinie o szybkiej rejestracji eFortuna

Uproszczona rejestracja bez dowodu u legalnych bukmacherów internetowych cieszy się bardzo dużym uznaniem graczy - typerzy zgodnie twierdzą, że szybki dostęp do konta bukmacherskiego to bardzo ważna kwestia, która ma duży wpływ na końcową ocenę danego operatora zakładów sportowych. Z tego względu opinie graczy o koncie tymczasowym Fortuna są bardzo pozytywne - na forach bukmacherskich regularnie pojawiają się głosy chwalące buka Fortuna online za wprowadzenie takiej możliwości.

Typerzy uważają, że limit finansowy 5000 zł na kupony bukmacherskie w eFortuna online dla konta tymczasowego jest bardzo rozsądny, uważają jednak, że takie konto mogłoby być ważne dłużej niż tylko 28 dni. Cieszy ich natomiast duża funkcjonalność iKonta tymczasowego oraz możliwość korzystania z pełnej oferty sportowej. Porównując do innych legalnych bukmacherów online, którzy umożliwiają graczom szybką rejestrację bez dowodu (np. konto tymczasowe Betclic z kodem promocyjnym jest ważne przez 90 dni i posiada limit finansowy 5000 zł, umożliwia też odbiór podwyższonego bonusu powitalnego - Betclic Cashback 510 zł, a w Betfan szybka rejestracja bez dowodu umożliwia bezterminowe korzystanie z konta tymczasowego, aż do momentu przekroczenia limitu finansowego 5000 zł), propozycja buka Fortuna wypada naprawdę dobrze, a jego konto tymczasowe jest, według graczy, bardzo praktyczne i funkcjonalne.

FAQ - pytania graczy o szybką rejestrację Fortuna bez dowodu

Konto tymczasowe Fortuna zapewnia szybką i prostą rejestrację u legalnego bukmachera internetowego Fortuna, który systematycznie zajmuje wysokie miejsca w rankingu TOP bukmacherów online w Polsce. Sprawdziliśmy, jakie pytania dotyczące szybkiej rejestracji eFortuna pojawiają się najczęściej, i przygotowaliśmy na nie odpowiedzi.

1. Czy podczas szybkiej rejestracji Fortuna muszę podawać numer kont bankowego?

Nie, rejestracja iKonta tymczasowego Fortuna online nie wymaga podawania numeru rachunku bankowego. Nie musimy także na tym etapie przesyłać skanów ani zdjęć dokumentu tożsamości, dzięki czemu cały proces rejestracji jest znacznie skrócony - przez formularz rejestracyjny możemy przejść w ciągu zaledwie minuty. Po tym czasie mamy już dostęp do naszego konta bukmacherskiego iFortuna, na którym możemy stawiać kupony bukmacherskie, przeglądać ofertę oraz korzystać z bonusów, możemy też zasilać je depozytami (tu dowiesz się ==>Jak wpłacić pieniądze do Fortuna).

2. Jakie ograniczenia ma konto tymczasowe Fortuna?

Konto tymczasowe bez dowodu eFortuna posiada kilka ograniczeń. Przede wszystkim możemy z niego korzystać tylko przez 28 dni - po tym czasie konto zostanie zablokowane, a dalsze stawianie kuponów bukmacherskich w Fortuna online będzie możliwe dopiero po przekształceniu go w standardowe konto typerskie. Kolejne ograniczenie to limit depozytów - na koncie tymczasowym Fortuna możemy stawiać zakłady tylko do łącznej kwoty 5000 zł, ograniczona jest też maksymalna wygrana z jednego kuponu - nie może ona przekraczać 2 279,99 zł.

Najważniejsze ograniczenie to jednak brak możliwości wypłaty wygranych na nasz rachunek bankowy - by móc wypłacić zgromadzone na koncie bukmacherskim pieniądze, musimy przekształcić nasze konto. Na szczęście nie jest to skomplikowane - wystarczy się zalogować, uzupełnić brakujące dane (numer rachunku bankowego, skan dowodu) oraz poczekać na weryfikację naszego konta przez pracownika bukmachera (zazwyczaj trwa to około kwadransa).

Kod promocyjny Fortuna VIP dla konta tymczasowego - infografika
Tymczasowe konto gracza w Fortunie z kodem bonusowym

3. Czy dla konta tymczasowego iFortuna jest aktywny kod promocyjny VIP?

Tak, zakładając konto tymczasowe Fortuna online możemy wykorzystać unikalny kod promocyjny do Fortuny, który brzmi LEGALSPORT. W formularzu rejestracyjnym znajduje się pole zatytułowane"Kod promocyjny", w które należy wpisać lub wkleić ten kod. Można też przejść do formularza przez nasz Fortuna link aktywacyjny - na przykład klikając w powyższy baner - i wówczas o kodzie w ogóle nie musimy pamiętać, ponieważ zostanie on wprowadzony w odpowiednie miejsce automatycznie.

4. Czy po szybkiej rejestracji bez dowodu działa Fortuna bonus powitalny?

Tak, dla eFortuna konta tymczasowego aktywny jest ponadstandardowy bonus powitalny, który możemy odebrać z kodem promocyjnym Fortuna VIP (hasło kodu to "LEGALSPORT". Bonus na start Fortuna to nawet 1140 zł, a w skład tej kwoty wchodzi bonus 100% od pierwszego depozytu do kwoty 1000 zł, cashback Fortuna 120 zł (w ponadstandardowej wysokości - zakład bez ryzyka w opcji bez kodu rejestracyjnego wynosi tylko 100 zł) oraz freebet 20 zł. Warto jednak pamiętać, że dla konta tymczasowego ostatni element pakietu powitalnego Fortuna dla nowych klientów jest zablokowany - nasze darmowe pieniądze Fortuna będziemy mogli odebrać dopiero po przekształceniu konta. Od razu natomiast do odbioru jest bonus od depozytu oraz podwyższony cashback Fortuna - tu więcej informacji o tym ==>Jak odebrać bonus na start dla nowych graczy w Fortunie.

5. Czy z konta tymczasowego eFortuna mogę wypłacać kasę?

Nie, korzystając z konta tymczasowego eFortuna nie mamy możliwości wypłaty zgromadzonych na nim pieniędzy na nasz rachunek bankowy. Wynika t z faktu, że podczas szybkiej rejestracji nie podajemy numeru konta bankowego - uzupełniamy go dopiero przy przekształceniu eFortuna konta tymczasowego w standardowe konto typerskie. Wówczas również zyskujemy możliwość wypłaty wygranych.

6. Czy tylko Fortuna ma tymczasowe konto bukmacherskie?

Nie, inni legalni bukmacherzy online również umożliwiają typerom szybką rejestrację bez dowodu i konta bankowego. Możliwa jest np. szybka rejestracja STS - u tego bukmachera konto tymczasowe nie jest ograniczone czasowo (możemy z niego korzystać przez dowolnie długi czas), a limit finansowy na postawione kupony bukmacherskie wynosi 5000 zł. Z kolei w PZBuk konto tymczasowe nie posiada żadnych limitów - możemy przekształcić je w standardowe konto typerskie w dowolnym momencie, musimy jednak pamiętać, że bez tego nie będziemy mieli możliwości wypłaty wygranych. Opcję szybkiej rejestracji bez dowodu udostępnia graczom również legalny bukmacher online Milenium, LVBET czy Totolotek - u każdego z tych operatorów założymy konto tymczasowe w ciągu kilku minut.

Warto wiedzieć o koncie tymczasowym eFortuna

 • Legalny bukmacher Fortuna online udostępnia graczom opcję rejestracji tzw. konta tymczasowego, co zajmuje zaledwie minutę
 • Podczas rejestracji uproszczonej nie musimy podawać numeru rachunku bankowego ani przesyłać skanu dokumentu tożsamości (tzw. Fortuna rejestracja bez dowodu) - te dane podajemy na późniejszym etapie
 • Konto tymczasowe iFortuna jest aktywne przez 28 dni lub do łącznej kwoty kuponów 5000 zł - po przekroczeniu któregokolwiek z tych limitów musimy przekształcić je w standardowe konto typerskie Fortuna
Inni czytali również

Komentarze i opinie (1)

Konto tymczasowe u bukmachera Fortuna
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Poldi
skomentowano ponad miesiąc temu
Warto grać w Fortunie? Oblazłem już chyba wszystkich bukmacherów, ale nie mogę się zdecydować. Ktoś coś poradzi? Bo z tego co widzę, to Fortuna jest najlepsza. I kursy ma fajne i typy można konkretne wyłapać. Waham się pomiędzy LVBET a Fortuną - co wybrać?!
Zgłoś uwagi do strony
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.