poniedziałek, 16 grudnia 2019
Najnowsze: Milenium - bonus bez ryzyka

Szybkie Konto Tymczasowe STS

Pierwszy zakład bukmacherski w kilka minut. Konto tymczasowe bez dowodu i nr konta bankowego. Kod promocyjny STS na nowe konto - promocja na 2019.

Odbierz kod promocyjny STS Oferta na bonus STS VIP ważna do 31 grudnia 2020
Spis treści
Rozwiń
  1. Jak działa Konto Tymczasowe w STS?
  2. Jak założyć STS Konto Tymczasowe
  3. Zalety Szybkiego Konta STS
  4. STS: Konto Tymczasowe a Konto Stałe
  5. Konto Tymczasowe STS z kodem bonusowym
Infografika na temat konta tymczasowego u bukmachera STS
W STS można postawić zakład bukmacherski bez podawania wszystkich danych

Standardowa rejestracja konta przez internet u bukmachera STS to stosunkowo prosty proces, który zajmuje na ogół nie więcej niż 10 minut.

Bonus powitalny STS bez ryzyka
 > Link aktywacyjny z kodem bonusowym < 

Musimy jednak pamiętać, by pod ręką mieć numer naszego konta bankowego, który trzeba podać podczas zakładania konta online, a także skany dokumentu tożsamości (dowód osobisty lub paszport). Po zakończeniu rejestracji nasze dane muszą też zostać zweryfikowane przez pracownika infolinii STS, co również zajmuje kilka do kilkunastu minut (zależy od pory dnia oraz natężenia meczów).

W efekcie cały proces zakładania i aktywacji nowego, bezpłatnego konta u bukmachera może potrwać nie więcej niż 15 minut. Po upływie kwadransa można już obstawiać swoje 100% pewniaki oraz valuebety czy surebety. Cały proces można jednak jeszcze przyspieszyć! Wszystko dlatego, że STS Zakłady Bukmacherskie umożliwia graczom założenie tzw. Konta Tymczasowego - jego aktywacja to tylko kilka minut!

Jak działa Konto Tymczasowe w STS?

Konto Tymczasowe w STS to uproszczona wersja pełnego konta bukmacherskiego, która umożliwia korzystanie z większości funkcji, w tym odbiór bonusów i stawianie zakładów bukmacherskich. Posiadając Szybkie Konto STS możemy bez przeszkód obstawiać dowolne zdarzenia sportowe z oferty bukmacherskiej STS, przy czym łączna kwota zawartych zakładów to 5000 zł.

STS Konto Tymczasowe nie posiada żadnych ograniczeń w zakresie rodzajów stawianych kuponów, typowanych dyscyplin, kursów bukmacherskich obstawianych wydarzeń czy liczby wydarzeń na kuponie - możemy więc stawiać bukmacherskie kupony pojedyncze i AKO na wydarzenia w ramach każdej dyscypliny sportowej, którą STS ma w swojej ofercie (np. piłka nożna, piłka ręczna, hokej czy koszykówka). 

Zakłady bukmacherskie STS

Zakładając Konto Tymczasowe w STS możesz odebrać bonus z kodem bonusowym LEGALSPORT!

Zakładam STS Konto Tymczasowe

Korzystając z Konta Tymczasowego w STS możemy bez przeszkód odebrać powitalny STS bonus na start, który możemy dodatkowo powiększyć aż do 100%, wykorzystując kod promocyjny VIP - LEGALSPORT . Dzięki temu otrzymamy nie tylko korzystny bonus od pierwszego depozytu nawet 1200 zł, ale również darmowy zakład bukmacherski 25 zł (freebet STS) i zakład bez ryzyka "bezpieczny" o wartości 34 złotych.

Wszystkie bonusy otrzymane od bukmachera Star-Typ Sport, podobnie jak nasz mega kod promocyjny, są w 100% darmowe. Nie ponosi się żadnych kosztów, dlatego też warto z nich skorzystać. Dzięki bonusom na start podnosi się szanse na wygraną i ostateczny zysk z zakładów bukmacherskich.

Podczas korzystania z Szybkiego Konta możemy również dokonywać depozytów - podobnie jak w przypadku Konta Stałego, do wyboru mamy aż 8 metod płatności (tu przeczytasz więcej o tym, jak wpłacić pieniądze do STS), m.in. szybkie transfery PayU i dotpay oraz portfele elektroniczne Skrill i Neteller.

Jak założyć STS Konto Tymczasowe

Rejestracja Konta Tymczasowego w STS - infografika pokazująca jak to działa
Pierwsze pola do wpisania danych formularza rejestracyjnego Szybkiego Konta w STS

By założyć Konto Tymczasowe w STS wystarczy tylko wypełnić krótki, składający się z dwóch pól formularz rejestracyjny, zawierający podstawowe dane na nasz temat. W pierwszym polu podajemy dane naszego konta gracza, a więc adres e-mail, hasło (jeśli nie wiemy, jakie hasło ustalić, możemy skorzystać z sugerowanego hasła) oraz nasz numer telefonu.

W tym polu musimy również podać darmowy i bezpieczny nasz kod bonusowy dla nowych klientów do sts - LEGALSPORT (<=== skopiuj ten kod, będzie Ci potrzebny podczas rejestracji), dzięki któremu uzyskamy podwyższony, vipowski bonus powitalny STS 2019, czyli nawet 1200 zł od pierwszego depozytu, unikalny freebet 25 zł oraz korzystny bonus bez ryzyka 34 zł na saldo gotówkowe.

By go wpisać, wystarczy kliknąć na napis "Masz kod promocyjny?" - wówczas w formularzu pojawi się dodatkowe pole, w które wpisujemy kod. W tym polu musimy również potwierdzić pełnoletność i że mamy skończone 18 lat.

Po kliknięciu guzika "Dalej" przenosimy się do drugiego pola formularza rejestracyjnego, gdzie uzupełniamy podstawowe dane osobowe: imię i nazwisko, narodowość i numer PESEL, a także wprowadzamy kod SMS, który otrzymaliśmy na podany w pierwszym kroku numer telefonu.

Dodatkowo w tym polu musimy potwierdzić, że chcemy otrzymać STS bonus powitalny oraz potwierdzić prawdziwość podanych w formularzu danych. I to już wszystko - klikamy guzik "Zarejestruj" i konto natychmiast jest aktywne. Możemy przejść do stawiania naszego pierwszego zakładu wzajemnego w STS! 

Zalety Szybkiego Konta STS

Podstawową zaletą Konta Tymczasowego STS jest fakt, że znacznie skraca ono czas rejestracji. Dzięki temu swój pierwszy zakład bukmacherski możemy postawić już po kilku minutach od rozpoczęcia procesu rejestracji konta - nie musimy bowiem przesyłać skanów dokumentu tożsamości ani czekać na weryfikację danych. Szybkie Konto w STS z pewnością docenią więc gracze, którym zależy na szybkim postawieniu konkretnego zakładu, ale nie mają jeszcze konta gracza w STS. Skan dowodu możemy przesłać później.

Kod promocyjny LEGALSPORT do STS - infografika
Darmowy zakład 25 zł STS z kodem promocyjnym LEGALSPORT

Kolejna zaleta STS Szybkiego Konta to fakt, że nawet bez pełnej rejestracji możemy odebrać swój bonus powitalny. Co ważne, Konto Tymczasowe umożliwia nam skorzystanie z powiększonego bonusu na start w STS, który otrzymamy, jeśli podczas rejestracji wykorzystamy kod bonusowy sts: LEGALSPORT. Dzięki temu na start otrzymamy nie tylko bonus 100% od pierwszego depozytu do 1200 zł (podwojenie wpłaty), ale również unikalny STS freebet 25 zł, dzięki któremu swój pierwszy zakład sportowy u tego buka postawimy całkiem za darmo! No i dodatkowo STS Zakłady Bukmacherskie ubezpieczy Wasz pierwszy postawiony kupon online na stronie internetowej lub aplikacji mobilnej na aż 34 zł.

STS: Konto Tymczasowe a Konto Stałe

Co prawda Szybkie Konto w STS nie posiada ograniczeń czasowych (możemy z niego korzystać przez dowolny okres czasu - u niektórych innych bukmacherów takie konto jest aktywne np. tylko przez miesiąc, a następnie zostaje zablokowane do momentu przekształcenia go w konto stałe), jednak na gracza nałożone są inne limity, które sprawiają, że dłuższe korzystanie z takiego konta jest utrudnione.

Konto Tymczasowe w STS umożliwia nam wprawdzie typowanie zakładów wzajemnych, jednak możemy to robić tylko do pewnej kwoty - suma wszystkich stawek na zakłady to 5000 zł. Jeśli postawiliśmy już zakłady za całą tę kwotę, nie mamy możliwości puszczania kolejnych kuponów aż do momentu weryfikacji swoich danych i utworzenia Konta Stałego (zmiany konta tymczasowego w standardowe konto bukmacherskie w STS).

Kolejnym ograniczeniem jest brak możliwości wypłaty zgromadzonych na naszym koncie gracza środków. Niezależnie od tego, ile udało nam się wygrać na dotychczas postawionych zakładach, nie możemy tych pieniędzy przelać na swoje konto bankowe do momentu przekształcenia Konta Tymczasowego w Konto Stałe STS.

Zakłady bukmacherskie STS

Konto Tymczasowe w STS:
-możliwość stawiania dowolnych zakładów wzajemnych z oferty STS
- pierwszy zakład w kilka minut
- łączna kwota zakładów 5000 zł
- możliwość odebrania bonusu powitalnego STS
-podwyższony bonus na start z kodem promocyjnym LEGALSPORT

Przechodzę do bukmachera STS

By nasze STS Konto Tymczasowe zostało przekształcone w Konto Stałe, musimy uzupełnić kilka dodatkowych informacji - możemy to zrobić w dowolnym momencie. To bardzo proste - wystarczy zalogować się na swoje konto, wejść do sekcji "Moje Konto" a następnie do zakładki "Dane Osobowe", gdzie uzupełniamy następujące dane: numer rachunku bankowego, adres zamieszkania i pseudonim.

Musimy również potwierdzić adres e-mail i przesłać fotokopie dokumentu tożsamości (np. dowodu osobistego - tu dowiesz się, dlaczego podczas rejestracji trzeba przesłać skan dowodu osobistego i czy jest to bezpieczne). Następnie wystarczy zapisać zmiany i poczekać na e-mail potwierdzający, że posiadamy już STS Konto Stałe - według zapewnień bukmachera, weryfikacja konta gracza w STS trwa zazwyczaj około 15 minut.

Konto Tymczasowe STS z kodem bonusowym

Jak wspominaliśmy, STS Konto Tymczasowe umożliwia nam odbiór bonusu powitalnego u tego bukmachera. Co więcej, podczas zakładania szybkiego konta możemy wykorzystać sts kod rejestracyjny LEGALSPORT i otrzymać jeszcze wyższy bonus!

Z kodem promocyjnym, oprócz standardowego bonusu powitalnego, który obejmuje podwojenie pierwszego depozytu do kwoty 1200 zł, dodatkowo otrzymamy unikalny STS darmowy zakład 25 zł, niedostępny w standardowej ofercie powitalnej tego buka. Gratis w specjalnej promocji dla ekskluzywnych klientów VIP STS za nasz kod promocyjny otrzymasz jeszcze bezpieczny kupon STS dla nowych na start. To wyjątkowy zakład bez ryzyka - 34 zł zwraca na konto STS, jak nie trafisz. Opcja nagród STS z pulą bonusów 59 zł bez ryzyka to nr 1 w rankingu bukmacherskich bonusów powitalnych.

Kod bonusowy LEGALSPORT w STS Zakłady Bukmacherskie - niebieska infografika
Kod bonusowy LEGALSPORT - freebet 25 zł w STS z kontem tymczasowym

Dzięki temu  pierwszy zakład bukmacherski w STS postawimy na konto STS - nie musimy wpłacać żadnych środków, by STS przyznał nam freebet 25 zł! Skorzystaj z tej wyjątkowej oferty VIP oferty już teraz - po prostu kliknij w baner powyżej albo w ten link:  konto tymczasowe STS z kodem bonusowym , wypełnij kilka krótkich pól na formularzu, wpisz nasz kod promocyjny ulepszający bonusy i postaw pierwszy zakład całkiem za darmo w ciągu 60 sekund!

Inni czytali również

Komentarze i opinie (1)

Szybkie Konto Tymczasowe STS
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Gość AA
skomentowano ponad miesiąc temu
sprawdziłem na sobie, konto było aktywne po 248 sekundach ;)
Zgłoś uwagi do strony
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.