piątek, 22 października 2021
Najnowsze: Darmowy kod do PPV na Punchdown 5

Konto tymczasowe w STS - rejestracja bez dowodu

Pierwszy zakład bukmacherski w kilka minut. Konto tymczasowe bez dowodu i nr konta bankowego. Kod promocyjny STS na nowe konto - promocja na 2021.

Szybka rejestracja w STS Konto bez dowodu w 30 sekund
Spis treści
Rozwiń
 1. Jak działa Konto Tymczasowe w STS?
 2. Jak założyć konto bez dowodu
  1. Kod promocyjny
  2. Wypełniamy formularz bez podawania dowodu
 3. Zalety szybkiego konta STS
 4. STS: Konto Tymczasowe a Konto Stałe
  1. Do kiedy można używać konto bez dowodu
  2. Czy można zrobić wypłatę pieniędzy?
 5. Szybkie konto nagrodami za kod
 6. FAQ - pytania o szybkie konto
Szybkie konto (tymczasowe) w STS
W STS można postawić zakład bukmacherski bez podawania skanu dowodu

Standardowa rejestracja konta przez internet u bukmachera STS to stosunkowo prosty proces, który zajmuje na ogół nie więcej niż 3 minuty. Można go skrócić do 30 sekund zakładając szybkie konto bez podawania dowodu osobistego.

STS bonus powitalny
Kasa na start - 1279 zł za użycie kodu LEGALSPORT

Otwierając stałe konto do zakładów trzeba pamiętać, by pod ręką mieć numer naszego konta bankowego, który trzeba podać podczas zakładania konta online. Bukmacher potrzebuje także skany dokumentu tożsamości (dowód osobisty lub paszport). Po zakończeniu rejestracji nasze dane muszą też zostać zweryfikowane przez pracownika infolinii STS, co również zajmuje kilka do kilkunastu minut (zależy od pory dnia oraz natężenia meczów). W efekcie cały proces zakładania i aktywacji nowego, bezpłatnego konta u bukmachera może potrwać nie więcej niż 5-15 minut minut. Po upływie kwadransa można już obstawiać swoje 100% pewniaki oraz valuebety czy surebety.

Jeśli chcesz obstawiać sport lub wirtuale od ręki, to proces rejestracji konta do typowania można jeszcze przyspieszyć! Wszystko dlatego, że STS Zakłady Bukmacherskie umożliwia graczom założenie tzw. Konta Tymczasowego - jego aktywacja to tylko kilka minut! Podczas rejestracji warto zaznaczyć zgodę na przyznanie bonusu powitalnego na pierwsze zakłady dla nowego klienta.

Jak działa Konto Tymczasowe w STS?

Konto Tymczasowe w STS to uproszczona wersja pełnego konta bukmacherskiego, która umożliwia korzystanie z większości funkcji, w tym odbiór bonusów i stawianie zakładów bukmacherskich. Posiadając Szybkie Konto STS możemy bez przeszkód obstawiać dowolne zdarzenia sportowe z oferty bukmacherskiej STS, przy czym łączna kwota zawartych zakładów to 5000 zł.

Jak się zarejestrować w STS
Sprawdź, czy kod promocyjny pojawi się automatycznie

Konto Tymczasowe nie posiada żadnych ograniczeń w zakresie rodzajów stawianych kuponów, typowanych dyscyplin, kursów bukmacherskich obstawianych wydarzeń czy liczby wydarzeń na kuponie - możemy więc stawiać bukmacherskie kupony pojedyncze i AKO na wydarzenia w ramach każdej dyscypliny sportowej, którą STS ma w swojej ofercie (np. piłka nożna, piłka ręczna, hokej czy koszykówka). 

Korzystając z Konta Tymczasowego w STS możemy bez przeszkód odebrać powitalny bonus na start, który możemy dodatkowo powiększyć aż do 100%, wykorzystując kod promocyjny VIP - LEGALSPORT . Dzięki temu otrzymamy nie tylko korzystny bonus od pierwszego depozytu nawet 1200 zł, ale również darmowy zakład bukmacherski 25 zł (freebet STS) i zakład bez ryzyka "bezpieczny" o wartości 34 złotych.

Zakłady bukmacherskie STS

Zakładając Konto Tymczasowe w STS możesz odebrać bonus z kodem bonusowym LEGALSPORT!

Zakładam STS Konto Tymczasowe

Wszystkie bonusy otrzymane od bukmachera Star-Typ Sport, podobnie jak nasz mega kod promocyjny, są w 100% darmowe. Nie ponosi się żadnych kosztów finansowych, dlatego też warto z nich skorzystać. Dzięki bonusom startowym podnosi się szanse na wygraną i ostateczny zysk z zakładów bukmacherskich.

Podczas korzystania z Szybkiego Konta możemy również dokonywać depozytów pieniężnych z konta bankowego lub karty kredytowej. Podobnie jak w przypadku Konta Stałego, do wyboru mamy aż 8 metod płatności (tu przeczytasz więcej o tym, jak wpłacić pieniądze do STS), m.in. szybkie transfery PayU i dotpay oraz portfele elektroniczne Skrill i Neteller.

Jak założyć konto bez dowodu

By założyć Konto Tymczasowe w STS wystarczy tylko wypełnić krótki, składający się z dwóch części formularz rejestracyjny, zawierający podstawowe dane na nasz temat. W pierwszej (tylko 4 pola do wypełnienia) podajemy dane naszego konta gracza, a więc adres e-mail, hasło (jeśli nie wiemy, jakie hasło ustalić, możemy skorzystać z sugerowanego hasła) oraz nasz numer telefonu.

Kod promocyjny

W pierwszej części musimy również podać darmowy i bezpieczny kod promocyjny dla nowych klientów - LEGALSPORT (<=== skopiuj ten kod, będzie Ci potrzebny podczas rejestracji). Dzięki któremu uzyskamy podwyższony, vipowski bonus powitalny STS 2021, czyli nawet 1200 zł od pierwszego depozytu, unikalny freebet rejestracyjny 25 zł (pewne 25 na zakłady) oraz korzystny finansowo bonus bez ryzyka 34 zł na saldo gotówkowe.

Szybkie konto do typowania bez dowodu osobistego - formularz rejestracyjny w STS
Jak zarejestrować szybkie konto u bukmachera?

By się pojawił, wystarczy kliknąć w TEN link aktywacyjny do kodu - wówczas w formularzu pojawi się wypełnione pole, w które jest już wpisany kod. W tym kroku musimy również potwierdzić pełnoletność i że mamy skończone 18 lat.

Wypełniamy formularz bez podawania dowodu

Po kliknięciu guzika "Dalej" przenosimy się do drugiego kroku formularza rejestracyjnego, gdzie uzupełniamy podstawowe dane osobowe: imię i nazwisko, narodowość i numer PESEL, a także wprowadzamy kod SMS, który otrzymaliśmy na podany w pierwszym kroku numer telefonu.

Dodatkowo w tym polu musimy potwierdzić, prawdziwość podanych w formularzu danych. I to już wszystko - klikamy guzik "Zarejestruj" i konto natychmiast jest aktywne. Możemy przejść do stawiania naszego pierwszego zakładu wzajemnego w STS na dowolną dyscyplinę, gry komputerowe czy zakłady karciane BetGames! 

Jak widzicie rejestracja jest banalna i faktycznie bukmacher nie wymaga ID. Nie potrzeba na tym etapie pokazywać skanu dowodu osobistego lub paszportu.

Zalety szybkiego konta STS

Podstawową zaletą Konta Tymczasowego STS jest fakt, że znacznie skraca ono czas rejestracji. Dzięki temu swój pierwszy zakład bukmacherski na sport lub politykę możemy postawić już po kilku minutach od rozpoczęcia procesu rejestracji konta. Nie musimy bowiem przesyłać skanów dokumentu tożsamości ani czekać na weryfikację danych.

Szybkie Konto bez pokazywania dowodu z pewnością docenią więc gracze, którym zależy na szybkim postawieniu konkretnego zakładu, ale nie mają jeszcze konta typerskiego w STS. Skan lub zdjęcie dowodu osobistego lub ważnego paszportu możemy przesłać później.

Kod promocyjny LEGALSPORT do STS - infografika
Darmowy zakład 25 zł STS z kodem promocyjnym LEGALSPORT

Kolejna zaleta STS Szybkiego Konta to fakt, że nawet bez pełnej rejestracji możemy odebrać swój bonus powitalny. Co ważne, Konto Tymczasowe umożliwia nam skorzystanie z powiększonego bonusu na start w STS, który otrzymamy, jeśli podczas rejestracji wykorzystamy kod bonusowy sts: LEGALSPORT.

Dzięki temu na start otrzymamy nie tylko bonus 100% od pierwszego depozytu do 1200 zł (podwojenie wpłaty o 100%). Można wpłacić mniej - na przykład 500 zł, wtedy otrzymamy drugie 500 zł i w sumie 1000 zł na zakładanie się o wyniki meczów. Otrzymamy unikalny darmowy free-bet, dzięki któremu swój pierwszy zakład sportowy (z handicapem lub klasyczny 1X2) u tego buka internetowego postawimy całkiem za darmo i bez wpłacania własnej kasy! No i dodatkowo STS Zakłady Bukmacherskie ubezpieczy Wasz pierwszy postawiony kupon online na stronie internetowej lub aplikacji mobilnej na aż 34 zł.

STS: Konto Tymczasowe a Konto Stałe

Co prawda Szybkie Konto w STS nie posiada ograniczeń czasowych (możemy z niego korzystać przez dowolny okres czasu - u niektórych innych bukmacherów takie konto jest aktywne np. tylko przez miesiąc, a następnie zostaje zablokowane do momentu przekształcenia go w konto stałe), jednak na gracza nałożone są inne limity, które sprawiają, że dłuższe korzystanie z takiego konta jest utrudnione.

Do kiedy można używać konto bez dowodu

Konto tymczasowe w STS , przy którym nie był potrzebny dowód osobisty umożliwia nam wprawdzie typowanie zakładów wzajemnych, jednak możemy to robić tylko do pewnej limitowanej kwoty. Suma wszystkich stawek na zakłady jest ograniczona regulaminowo do 5000 zł. Jeśli postawiliśmy już zakłady za całą tę kwotę, nie mamy możliwości puszczania kolejnych kuponów aż do momentu weryfikacji swoich danych i utworzenia Konta Stałego (zmiany konta tymczasowego bez dowodu w standardowe konto bukmacherskie w STS).

Czy można zrobić wypłatę pieniędzy?

Kolejnym ograniczeniem jest brak możliwości wypłaty zgromadzonych na naszym koncie gracza środków. Niezależnie od tego, ile udało nam się wygrać na dotychczas postawionych zakładach, nie możemy tych pieniędzy przelać na swoje konto bankowe do momentu przekształcenia Konta Tymczasowego w Konto Stałe STS.

Zakłady bukmacherskie STS

Konto Tymczasowe w STS:
-możliwość stawiania dowolnych zakładów wzajemnych z oferty STS
- pierwszy zakład w kilka minut
- łączna kwota zakładów 5000 zł
- możliwość odebrania bonusu powitalnego STS
-podwyższony bonus na start z kodem promocyjnym LEGALSPORT

Przechodzę do STS

By nasze STS Konto Tymczasowe zostało przekształcone w Konto Stałe, musimy uzupełnić kilka dodatkowych informacji - możemy to zrobić w dowolnym momencie. To bardzo proste - wystarczy zalogować się na swoje konto, wejść do sekcji "Moje Konto" a następnie do zakładki "Dane Osobowe", gdzie uzupełniamy następujące dane: numer rachunku bankowego, adres zamieszkania i pseudonim.

Musimy również potwierdzić adres e-mail i przesłać fotokopie dokumentu tożsamości (np. skanu cyfrowego lub zdjęcia dowodu osobistego - tu dowiesz się, dlaczego podczas rejestracji trzeba przesłać kopię dowodu osobistego i czy jest to bezpieczne). Następnie wystarczy zapisać zmiany i poczekać na e-mail potwierdzający, że posiadamy już STS Konto Stałe - według zapewnień bukmachera, weryfikacja konta gracza w STS trwa zazwyczaj około 15 minut. Proces jest tak dopracowany i płynny, że nie na darmo bukmacher zajmuje 1 miejsce w rankingu najlepszych zakładów bukmacherskich.

Szybkie konto nagrodami za kod

Jak wspominaliśmy, STS Konto Tymczasowe umożliwia nam odbiór bonusu powitalnego u tego bukmachera. Co więcej, podczas zakładania szybkiego konta możemy wykorzystać sts kod rejestracyjny LEGALSPORT i otrzymać jeszcze wyższy bonus!

Z kodem promocyjnym, oprócz standardowego bonusu powitalnego nawet w maksymalnej wysokości 1619 zł, otrzymamy dostęp do najlepszych promocji.

Kategoria bonusu STS Bonus
STS Kod Promocyjny: użyj LEGALSPORT
Bonus bez depozytu: 25 zł freebet za rejestrację
Zakład bez ryzyka: 34 zł ze zwrotem stawki
Bonus od wpłaty: 1200 zł (100% więcej)
Bonus na BetGames: 20 zł
Bonus na sporty wirtualne: 20 zł
Bonus na esport: 25 zł lub 50 zł
Premia za polecenie: 50 zł bonus Zaproś Kumpla
Dodatkowe bonusy:

20 zł AKO bonus
200 zł bonusu na mecze Reprezentacji Polski 
50 zł w konkursie esport 
135 000 zł nagrody Klubu STS

Opcja nagród STS z pulą bonusów 1619 to nr 1 w rankingu bukmacherskich bonusów powitalnych, przede wszystkim nie za wysokość której większość graczy nie wykorzystuje, ale za różnorodność ofert bonusowych. 

Poza klasycznym zestawem pieniężnych premii, mamy do dyspozycji 50 zł w akcji Zaproś Kumpla (nagroda za polecenie znajomych, którzy też otworzą konta stałe w STS). Z okazji meczów Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej uruchamiany jest bonus 200 zła na typowanie bez ryzyka.

Skorzystaj z tej wyjątkowej oferty dla klientów VIP oferty już teraz - po prostu kliknij w baner powyżej albo w ten link:  konto tymczasowe STS z kodem, wypełnij kilka krótkich pól na formularzu, wpisz nasz kod promocyjny ulepszający bonusy i postaw pierwszy zakład całkiem za darmo w ciągu 60 sekund u bukmachera bez dowodu.

FAQ - pytania o szybkie konto

1. Czy tymczasowe konto mogę otworzyć na telefonie?

Tak, można stworzyć konto poprzez mobilna wersję strony internetowej STS.

2. Jaki bukmacher poza STS ma jeszcze w ofercie szybkie konto?

Uproszczoną procedurę błyskawicznego otwarcia konta bez przesyłania awersu i rewersu swojego dowodu osbistego znajdziesz także u takich bukmacherów online jak Totalbet, Betfan czy LVBET.

3. Jaki kod najlepiej użyć podczas tworzenia konta?

W STS rekomendowany kod do rejestracji to LEGALSPORT - gwarantuje maksymalne korzyści na start (6 bonusów na łączną kwotę 1319 zł + opcja na kolejne 300 zł nagród finansowych).

4. Czy otwarcie konta u bukmachera bez podawania dowodu jest legalne?

Tak, procedura spełnia wymogi Ustawy Hazardowej i otwarcie takiego konta do stawiania zakładów sportowych jest jak najbardziej legalne.

Inni czytali również

Komentarze i opinie (1)

Konto tymczasowe w STS - rejestracja bez dowodu
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Gość AA
skomentowano ponad miesiąc temu
sprawdziłem na sobie, konto było aktywne po 248 sekundach ;)
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.