sobota, 27 listopada 2021
Najnowsze: Typy na Lech – Warta. Obstawiamy derby Poznania!

Rejestracja konta w PZBuk

Szybka rejestracja konta z bonusem w Polskich Zakładach Bukmacherskich PZBuk.

Odbierz kod promocyjny PZBuk Oferta na bonus PZBuk VIP ważna do 30 listopada 2021
Spis treści
Rozwiń
 1. Polskie Zakłady Bukmacherskie PZBuk - legalny bukmacher
 2. Jak się zarejestrować u legalnego bukmachera PZBuk - krok po kroku
 3. PZBuk - opinie po rejestracji konta
 4. Warunki rejestracji w PZBuk
 5. Korzyści rejestracji konta w PZBuk
 6. Bonusy po założeniu konta w Polskich Zakładach Bukmacherskich
 7. FAQ - pytania o rejestrację w PZBuk
 8. Rejestracja konta PZBUK - warto zapamiętać
Baner z informacją o rejestracji z kodem promocji
Rejestracja w PZBuk z naszym kodem promocyjnym > LEGALSPORT

Przygotowaliśmy praktyczny poradnik, w którym opisujemy krok po kroku, w jaki sposób szybko i bezproblemowo zarejestrować konto online z kodem bonusowym i założyć profil na PZBuk.

 BONUS W PZBUK  
  Powitalne 50 zł
z kodem promocyjnym >

Dzięki temu gracz  uzyskuje dostęp do wszystkich promocji powitalnych i bonusów na start, jakie ma w swojej ofercie ten bezpieczny bukmacher. Przeczytaj poniższy artykuł i przekonaj się jakie to proste!

Wysokie kursy + nawet 15% więcej do wygranejFreebet na start 50 zł z wypłatą bez obrotu

Wysokie kursy + nawet 15% więcej do wygranej
Freebet na start 50 zł z wypłatą bez obrotu

6.75
Zagraj w

PZBuk jest pierwszym bukmacherem internetowym który zdecydował się udostępnić typerom darmowy bonus powitalny aż za 500 zł od pierwszej wpłaty na konto online.

Polskie Zakłady Bukmacherskie PZBuk - legalny bukmacher

Polskie Zakłady Bukmacherskie nie prowadzą punktów stacjonarnych, buk realizuje swoją działalność jedynie w sieci – strona internetowa znajduje się pod adresem pzbuk.pl i jest dostępna dla graczy którzy skończyli 18 lat. Z otwarciem pierwszego Punktu Przyjmowania Zakładów będziemy musieli zapewne nieco poczekać, ponieważ bezpieczny bukmacher PZBuk stawia na rozwój zakładów sportowych w sieci internet i chce skupić się przede wszystkim na najwyższej jakości gry poprzez strony www, aplikacje mobilne na system Andoid i IOS, a nawet przez przeglądarki w TV (Smart TV).

PZBuk (Polskie Zakłady Bukmacherskie) to marka należąca do Cherry Online Polska Sp. z o.o, otrzymała od Ministerstwa Finansów licencję na prowadzenie zakładów bukmacherskich w internecie o numerze PS4.6831.26.2017 . Oznacza to, że zawieranie kuponów sportowych w PZBuk jest w pełni legalne i bezpieczne. To bardzo ważna informacja dla wszystkich typerów, którzy obawiają się, że ich dane będę niewłaściwie przetwarzane lub będą mieć problem z wypłatą wygranych – PZBuk jest wiarygodnym bukmacherem, a dane osobowe i wpłacone po rejestracji pieniądze są bezpieczne.

Oferta specjalna i rekomendacje do rejestracji i założenia konta PZBuk online
Rejestracja w PZBuk - dlaczego warto założyć konto

Skoro mamy pewność, że chcemy się zarejestrować w PZBuk, żeby legalnie obstawiać mecze, sprawdźmy co znajduje się w ofercie tego warszawskiego bukmachera i co możemy obstawiać po założeniu konta. Liderem pod względem ilości typów i podtypów jest, tak jak u konkurencji piłka nożna – nic więc dziwnego to przecież sport uprawiany na całym świecie. Oprócz futbolu całkiem dobrze rozbudowane są inne dyscypliny drużynowe, tj. siatkówka, koszykówka, hokej na lodzie czy piłka ręczna. Dla koneserów zakładów sportowych PZBuk przygotował zakłady na mniej rozpoznawalne dyscypliny: krykiet, rugby, kolarstwo czy nawet surfing. Dodatkowym atutem są zakłady specjalne w PZBuk, w których znajdziemy typy ze świata polityki (np. zakłady bukmacherskie na wybory prezydenckie) czy rozrywki (najlepszy celebryta).

Jeżeli zainteresowała Cię internetowa propozycja legalnego bukmachera PZBuk i chciałbyś spróbować swoich sił w zakładach sportowych online u tego operatora, na początek możesz założyć konto internetowego typera w PZBuk >>> ZAKŁADAM PROFIL KLIENTA W PZBUK.

Jak to zrobić? Czytaj dalej i postępuj według naszych wskazówek – wówczas bez trudu dołączysz do grona zadowolonych użytkowników PZBuk, którzy korzystają z atrakcji, bonusów powitalnych i promocji okazjonalnych u legalnego buka!

Jak się zarejestrować u legalnego bukmachera PZBuk - krok po kroku

By wykonać pierwszy krok, rozpoczynający rejestrację darmowego konta gracza w PZBuk, kliknij w poniższy baner lub w ten link ==> PZBuk rejestracja z naszym kodem, a zostaniesz automatycznie przekierowany do formularza rejestracyjnego PZBuk. Na cały proces zakładania konta przeznaczysz zaledwie kilkanaście minut – tyle czasu potrzebujesz, aby przejść przez trzy części formularza i resztę formalności.

Darmowy zakład 50 zł w PZBuk po rejestracji konta
Rejestracja konta w PZBuk kodem - VIP bonus na start

Po przejściu do panelu logowania na naszym ekranie otworzy się pierwszy krok rejestracji – Dane logowania (dla ułatwienia podgląd tego okna zamieściliśmy na zdjęciu obok tekstu). Do uzupełnienia są tylko trzy okienka: nazwa użytkownika (login), adres e-mail oraz hasło, przy pomocy których będziemy mogli zalogować się do serwisu. Teraz kliknij w zielone pole z napisem "Kontynuuj”.

Jak założyć konto gracza w PZBuk kok po kroku - pierwszy etap
Jak założyć konto gracza w PZBuk - krok pierwszy Dane logowania - pierwszy etap rejestracji konta w PZBuk

Drugi krok rejestracji - Dane osobowe jest najważniejszym elementem całego procesu, dlatego tutaj przy uzupełnianiu danych zachowaj szczególną ostrożność. Naszym zadaniem będzie podanie wszystkich danych personalnych, adresowych oraz kodu bonusowego. Kolejno musimy więc uzupełnić swoje imię i nazwisko, rodzaj oraz numer dokumentu tożsamości, dane adresowe (ulica, kod pocztowy i miasto), a także numer telefonu, datę urodzeni oraz numer PESEL.

W ostatnim okienku tego etapu, na dole formularza rejestracyjnego jest pole nazwane "Kod bonusowy" - w to miejsce wpisz nasz unikalny kod bonusowy LEGALSPORT – tylko wtedy uzyskasz najlepsze warunki promocyjne (klient VIP) na start od PZBuk.

Jak się zarejestrować w PZBuk krok po kroku - infografika
Jak założyć konto gracza w PZBuk - krok drugi Dane użytkownika - drugi etap rejestracji konta w PZBuk

Co ciekawe i warte podkreślenia, w PZBuk podczas rejestracji konta nie musimy dołączać skanów dokumentu, który potwierdzi naszą tożsamość, oraz podawać numeru konta bankowego. Trzeba będzie to jednak zrobić w momencie zlecenia pierwszej wypłaty wygranych pieniędzy.

Na koniec, jako trzeci krok rejestracji w PZBuk, jesteśmy zobligowani do ustawienia limitów czasu gry i obrotu środków na koncie (wynika z zasad odpowiedzialnej gry. Dzięki temu będziemy mieli pełną kontrolę nad naszą grą – jeżeli np. ustawiony czas gry zostanie przekroczony, dalszy dostęp do serwisu zostanie może zostać zablokowany. Warto podejść do tego aspektu bardzo rozsądnie i grać odpowiedzialnie.

PZBuk - opinie po rejestracji konta

Bukmacher PZBuk Polska cieszy się w internecie bardzo dobrymi opiniami. Typujący u tego operatora zakładów sportowych online cenią sobie przede wszystkim wysokie kursy bukmacherskie, bogatą ofertę internetowych zakładów sportowych na stronie www oraz fantastyczne podejście do klienta. Dodatkowo typerzy, którzy na co dzień puszczają w Polskie Zakłady Bukmacherskie swoje kupony bukmacherskie, zwracają uwagę na innowacyjny bonus powitalny na start dla nowych graczy nieobjęty żadnymi warunkami obrotu. 

Dzięki temu każdy obstawiający, bez wyjątku, może od razu wypłacić wszystkie swoje wygrane pieniądze z promocji startowej na swoje indywidualne konto bankowe. Jest to możliwe, albowiem cała kasa z trafionego zakładu sportowego od razu zostaje przypisana przez PZBuk do salda depozytowego (inni bukmacherzy najpierw przypisują pieniądze do salda bonusowego, z którego nie można zrealizować od razu wypłaty środków własnych na rachunek bankowy).

Jak gracze oceniają legalnego polskiego bukmachera PZBuk? 

- Bukmacher PZBuk prezentuje bardzo wysoki poziom, mimo że pierwsze wrażenie robi raczej średnie. Jego bonusy bez obrotu czy wysokie kursy bukmacherskie robią jednak swoje, więc jak tylko możecie, to się tam z kodem promocyjnym rejestrujcie od razu. Żadne opinie nie zastąpią Wam indywidualnego testu, pamiętajcie o tym | opinia dodana przez HenrykFCB.

- Mam konta prawie u wszystkich legalnych bukmacherów, ale PZBuk bije ich na głowę. Szczególnie polecam ich typy na handicapy oraz zakłady specjalne na ligę angielską, które mają przypisane wysokie kursy. Jak można na lajcie stawiać kursy rzędu 8.00 czy 9.00, no to już jest bajka | opinia dodana przez mUTD.

   Wybieram bonus 500 zł - idę do PZBuk   


- Po raz kolejny powiedzenie, że książki nie powinno się oceniać po okładce się sprawdziło i to w 100%! PZBuk to całkiem solidny bukmacher z ciekawymi pomysłami. Ich bonus na start jest świetny, bo nie narzuca gry na kursy czy obroty. Ja nie do końca kumam, o co w nich chodzi, więc takie wpłacam i wypłacam z salda mi jak najbardziej odpowiada | opinia dodana przez Asterix22.

- Na PZBuka czy Zbuka namówił mnie znajomy. Gram już przez kawał czasu i jeszcze nie napotkałem na żadne problemy. Obstawiam sobie kupony akumulowane i nawet wchodzą mi od czasu do czasu. Najlepiej chyba w PZBuku obstawiać hokej na lodzie oraz piłkę nożną, ale sprawdźcie sobie sami, bo to zależy od tego, co lubicie grać | opinia dodana przez AmatorBuka.

Gracze podkreślają, że zakłady bukmacherskie PZBuk dobrze czują się w nowych technologiach, strona automatycznie optymalizuje się na wszystkie urządzenia - tablety, Smart TV, laptopy, komputery stacjonarne, czy komórki bez względu na system operacyjny Android lub IOS - większość grających pozytywnie oceniła grę przez internet na wymienionych urządzeniach.

Warunki rejestracji w PZBuk

Po uzupełnieniu danych osobowych w drugiej części formularza rejestracyjnego musimy zatwierdzić jeszcze kilka oświadczeń i zgód, które są niezbędne do tego, aby założyć konto w PZBuk:

 • oświadczenie o zapoznaniu i akceptacji Regulaminu PZBuk;
 • oświadczenie o ukończeniu 18 roku życia;
 • oświadczenie o tym, że dane podane w formularzu są zgodne z prawdą oraz środki wpłacane na konto bukmachera pochodzą z legalnych źródeł;
 • zgoda na przetwarzanie danych osobowych, świadczenia usług oraz otrzymywania informacji handlowych drogą elektroniczną od PZBuk.

Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną, czyli wszelkich promocji, bonusów i innych akcji marketingowych, jest dobrowolna.

Ustawiając swoje limity możesz przejść do pola z napisem „OTWÓRZ KONTO”, ale nie oznacza to, że możesz już w pełni korzystać z usług Polskich Zakładów Bukmacherskich – przed Tobą jeszcze drobne formalności.

Zakłady bukmacherskie PZBUK

Darmowe konto gracza w PZBuk z kodem bonusowym LEGALSPORT - cały proces jest bardzo prosty i zajmie maksymalnie kilka minut!

Odpal skrzynkę mailową (adres podany przez Ciebie w pierwszym kroku) i wejdź w maila, przesłanego od PZBuk. Następnie kliknij w ten bezpieczny link aktywacyjny PZBuk, aby ostatecznie potwierdzić założenie nowego konta gracza – jest to zabezpieczenie przed tzw. bugami i pozwala uniknąć utworzenia wirtualnych kont. Teraz pozostaje tylko czekać, aż odpowiedni pracownik serwisu zweryfikuje wszystkie dane i oficjalnie otworzy (aktywuje) indywidualne konto gracza (taka informacja powinna znaleźć się w osobnym mailu) - na ogół trwa to nie dłużej niż pół godziny, a często znacznie krócej.

Od tego momentu możemy już przejść do zakładki Wpłata, zlecić przelew i dokonać pierwszego depozytu oraz przeżywać emocje, związane z obstawianiem zakładów sportowych w PZBuk!

Korzyści rejestracji konta w PZBuk

Oferta promocyjna w PZBuk nie jest jeszcze kompletna. Ten legalny bukmacher jednak cały czas nad nią pracuje i mamy nadzieję, że szybko dołączy do najlepszych pod tym względem. Póki co bonus powitalny PZBuk to darmowy zakład w wysokości 50 złotych z kodem promocyjnym LEGALSPORT.  Być może w porównaniu z innymi legalnymi operatorami zakładów wzajemnych w Polsce to niewiele, jednak oferta na start w PZBuk jest w rzeczywistości bardzo korzystna i z pewnością warto się nią zainteresować! Dlaczego? Ponieważ freebet 50 zł na start w PZBuk możemy wykorzystać praktycznie bez żadnych warunków, a uzyskana z takiego kuponu wygrana nie podlega wymogowi obrotu!

To oznacza, że od razu możemy ją wypłacić na swoje konto bankowe, co na polskim rynku bukmacherskim jest absolutną nowością - wszystkie inne darmowe zakłady wymagają dokonania obrotu by odblokować możliwość wypłaty. Dlatego uważamy, że choć wysokość oferty powitalnej PZBuk nie oszałamia, to jednak ten legalny bukmacher wzorowo odrobił lekcję jeśli chodzi o atrakcyjność swojego bonusu.

Kod bonusowy PZBuk - Polskie Zakłady Bukmacherskie

Co dokładnie trzeba zrobić, by uzyskać powitalny bonus w PZBuk 500 zł za 200 zł? Najpierw musimy dokonać depozytu na kwotę minimum 100 zł i zweryfikować swój numer telefonu. Następnie wystarczy za tę sumę zagrać dowolny kupon bukmacherski o kursie całkowitym nie mniejszym od 1.8 – opcję „darmowy zakład” należy zaznaczyć w momencie zawierania kuponu. Po rozliczeniu wystarczy się wylogować i ponownie zalogować się na konto - darmowy zakład będzie już na nim dostępny! Za otrzymany freebet PZBuk możemy bez żadnych kosztów postawić dowolny zakład wielokrotny z kursem minimalnym 2.0, na co mamy aż 60 dni. Jeśli nasz kupon okaże się trafiony - wygraną bukmacherską możemy od razu przelać na swoje konto bankowe.

Zakłady bukmacherskie PZBUK

Bonus powitalny PZBuk nie podlega warunkom obrotu!
Wygraną z darmowego zakładu od razu możesz wypłacić na swoje konto bankowe

PZBuk Online - rejestracja

W ofercie bonusowej legalnego bukmachera PZBuk, do której dostęp otwiera nam rejestracja darmowego konta gracza,  znajdziemy jeszcze dwie promocje bukmacherskie, które umożliwiają zdobycie nam wyższych wygranych oraz dodatkowych bonusów w Polskich Zakładach Bukmacherskich.

W promocji Kombodoładowanie za każdy postawiony zakład wielokrotny (AKO – minimum dwie pozycje na kuponie) bukmacher zwiększa naszą ostateczną wygraną o określony procent, liczony od liczby zdarzeń na kuponie (od 1% za dwa mecze do nawet 15% za jedenaście i więcej wydarzeń). Szczegóły tej oferty dokładnie opisane są w Regulaminie promocji PZBuk.

W PZBuk funkcjonuje również program lojalnościowy, w którym gracze za każdą wykonaną czynność na stronie zdobywają punkty, zaczynając od codziennego logowania, dokonania depozytu po obstawianie zakładów kończąc. Jednorazowo dostaniemy punkty również za rejestrację, pierwszą wpłatę i skany dokumentów. Wszystkie uzbierane punkty będzie można wymienić w specjalnym sklepie PZBuk online – tam czekają już bonusy i darmowe zakłady! Oczywiście jesteśmy pewni, że bonusy dla stałych graczy w PZBuk będą regularnie rozwijane, a bukmacher będzie przygotowywał la typerów nowe propozycje.

Bonusy po założeniu konta w Polskich Zakładach Bukmacherskich

Rejestracja nowego profilu w systemie PZBuk, daje błyskawiczny dostęp atrakcyjnych nagród, korzyści finansowych i bonusowych w Polskich Zakładach Bukmacherskich. Pierwszym, najbardziej rozpoznawalnym profitem dla graczy, jest darmowy bonus 500 zł za wpłatę od depozytu - szerzej opisujemy go poniżej wraz z najnowszymi promocjami PZBuk.

Bonusy PZBuk dla zarejestrowanych graczy :

- Kombodoładowanie - promocja dla dobrze kombinujących i lubiących kupony akumulowane AKO z duża ilością typów bukmacherskich. Bukmacher przygotował algorytm wynagrodzeń dodatkowych wg bardzo ciekawego przelicznika - ilość zdarzeń wpływa na powiększenie wygranej : 2 zdarzenia to 1% więcej, 3 zdarzenia to 2%, 4 zdarzenia powiększają wygraną o 3%, 5 zdarzeń to 4%, 6 zdarzeń poprawia wygraną o 5%.

7 do 10 zdarzeń to wygrana wyższa o 10%, a 11 i więcej to już prawdziwa gra bez podatku z plusem - PZBuk dorzuca 15% do każdego wygranego kuponu (np wygrałeś 1000 zł to zyskasz 150 zł więcej i kwota do wypłaty to 1150 zł). Promocja dotyczy Premier League, Bundesliga, La Liga, Serie A, Ligue 1, Liga Mistrzów, Liga Europy, Ekstraklasy oraz meczów reprezentacji Polski podczas rozgrywek towarzyskich i w Lidze Narodów, a także E-sport. Co ważne i w PZBuk jest już tradycją - dodatkowe wygrane nie podlegają wymogom obrotu!

- Bonus powitalny za założenie nowego profilu gracza na stronie internetowej PZBuk: innowacyjna, internetowa promocja bukmacherska na start dla nowych graczy od Polskie Zakłady Bukmacherskie, która zapewnia korzystny oraz zyskowny Bonus 500 PLN za 200 zł!

Oznacza to, że każdy typujący może wypłacić wygrane pieniądze z zakładu od depozytu 200 zł na swoje prywatne konto bankowe od razu po rozliczeniu trafionego zakładu i realizacji obrotu 4.0.

Żaden inny legalny polski bukmacher z licencją Ministerstwa Finansów nie oferuje takiej opcji, dlatego też w pełni rekomendujemy bonus za rejestrację przez internet w PZBuk Polska Online z naszym kodem promocyjnym do bukmachera internetowego >>> LEGALSPORT.

Kod bonusowy należy wpisać na formularzu rejestracyjnym w polu „kod promocyjny" podczas rejestracji nowego użytkownika >>> Odbieram bonus startowy z kodem bonusowym LEGALSPORT.

Regulamin do bonusu 50 zł w Polskich Zakładach Bukmacherskich PZbuk
Bonus 50 zł PZBuk - regulamin

- Promocje na najważniejsze wydarzenia sportowe - Wimbledon, Australian Open, Mistrzostwa Świata lub Europy to okazja na większe emocje w typowaniu, PZBuk podnosi kursy i rozdaje freebety - aktualne nagrody znajdziecie w części poświęconej takim okazjom: Promocje PZBuk.

- eshop - internetowy sklep bukmacherski, pozwalający wymieniać bonusy za punkty zarobione w czasie regularnej gry.

- Specjalne stawki na mecze hokejowe - domniemujemy, że PZBuk jako główny sponsor reprezentacji Polski w hokeju i sponsor Polskiej Hokej Ligi oraz Pucharu Polski przygotowuje dla kibiców hokejowych lepsze kursy - sprawdzajcie na stronie PZBuk w wydarzeniach LIVE i przedmeczowych.

FAQ - pytania o rejestrację w PZBuk

1. Czy w trakcie rejestracji muszę podać kod promocyjny?

Tak, podczas zapisywania się do klubu graczy PZBuk, należy podać kod promocyjny w drugim kroku rejestracji. W polu opisanym jako "kod bonusowy" należy wpisać słowo LEGALSPORT (to kod do PZBuk na rok 2021. Prawidłowo wpisany lub wklejony kod maksymalizuje korzyści finansowe po rejestracji.

2. Czy rejestrację mogę zrobić na telefonie?

Tak, strona internetowa PZBuk jest responsywna i dopasowuje się do rozdzielczości ekranu w telefonie, umożliwiając szybkie przejście rejestracji i aktywację konta online.

3. Czy podczas rejestracji przez telefon podaje się te same dane co na komputerze?

Tak, formularz rejestracji PZBuk na telefon i komputer jest identyczny i wymaga podania tych samych danych osobowych, adresowych i logowania.

Rejestracja konta PZBUK - warto zapamiętać

 1. Założenie  i rejestracja nowego konta w PZBuk nie wiąże się z żadnymi opłatami – jest całkowicie za darmo, po rejestracji gracze uczestniczą w organizowanej promocji startowej z bonusem 500 zł za 200 zł na urządzenia mobilne (w systemach Android i IOS), aplikacje na telefon i tablet oraz desktop.
 2. Gratisowy zakład na kwotę 50 złotych (dostępny po rejestracji online), czyli bonus na start w PZBuk, jest najwyższym tego typu bonusem na polskim rynku, reklamowanym sloganem Na stronie Polskich Zakładów Bukmacherskich "Dołącz do gry i odbierz darmowy zakład 50 zł" - bonus okazjonalny w czasowej promocji PZBuk (dla nowych i stałych zarejestrowanych typerów)..
 3. Polskie Zakłady Bukmacherskie  PZBuk są legalnym organizatorem zakładów sportowych i posiadają licencję MF na oferowanie zakładów bukmacherskich online oraz promocji bonusowych.

Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

Rejestracja konta w PZBuk
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.