wtorek, 19 października 2021
Najnowsze: Typy na mecz NBA Milwaukee Bucks – Brooklyn Nets

Typujemy Konkurs Piosenki Eurowizji w Rotterdamie

Czy przy okazji Konkursu Piosenki Eurowizji można zarobić pieniądze u bukmachera? Co warto stawiać?

Bonus 1279 zł na Eurowizję 2021 Premia dla nowych graczy jest do odebrania w STS
Spis treści
Rozwiń
 1. Typy na Eurowizję 2021
  1. Zakłady na miejsca w TOP 10
  2. Dorobek artystyczny reprezentanta Norwegii
 2. Najwyższe kursy na typy H2H
  1. Cypr vs San Marino
  2. Francja vs Malta
 3. Kto otrzyma 12 punktów od telewidzów z Polski?
 4. FAQ: najczęściej zadawane pytania
Typy, zakłady, kursy, bonusy bukmacherskie na Eurowizję 2021
Konkurs Piosenki Eurowizji 2021 - typy, kursy, zakłady bukmacherskie

Niestety dla polskich fanów Eurowizji, reprezentant wybrany przez TVP (Rafał Brzozowski) nie zdołał zakwalifikować się do finału. Taki stan rzeczy na pewno odbierze nam część emocji, ale nie zapominajmy, że wciąż mamy prawo głosować na swoich faworytów, a to bez cienia wątpliwości podkręci zabawę.

OFERTA STS NA EUROWIZJĘ
Najwyższe kursy i rozbudowane zakłady H2H

Tę możliwość można oczywiście wykorzystać również w perspektywie zakładów bukmacherskich. Oddając głosy na danego artystę, w jakimś stopniu zwiększamy szanse na powodzenie naszych kuponów online. Jest to swojego rodzaju ewenement, który nie zdarza się codziennie i przy okazji sprawia, że naprawdę warto rzucić okiem na to, co licencjonowani operatorzy przygotowali w swoich ofertach na sobotni wieczór.

Nasze typy: 88/163
Skuteczność: 53.99%
Yield: +4.44%
Najwyższy trafiony kurs: 7.80
Średni trafiony kurs: 1.93

Finałowy koncert odbędzie się już w najbliższą sobotę o godzinie 21:00 i będzie transmitowany na kanałach telewizji publicznej: TVP1 oraz TVP Polonia. Mniej więcej właśnie do tego czasu można obstawiać swoje internetowe zakłady dotyczące Konkursu Piosenki Eurowizji. My jednak rekomendujemy, by względnie szybko korzystać z pojawiających się okazji i valuebetów, bo przy tego typu wydarzeniach muzycznych występują dość duże wahania kursów internetowych i warto je złapać, póki są na względnie wysokim poziomie.

Typy na Eurowizję 2021

Swoją drogą, wahania kursów w przypadku Konkursu Piosenki Eurowizji są naprawdę świetną wskazówką dotyczą tego, na kogo warto obstawiać swoje pieniądze. Takie trendy obserwujemy już od lat, a najbardziej jaskrawym przypadkiem był chyba 2017 rok, kiedy to kursy za zwycięstwo przedstawiciela Portugalii - Salvadora Sobrala spadły z początkowego poziomu 50.00 (marzec 2017), do wartości w granicach 2.50 (w dzień konkursu finałowego).

Eurowizja 2021: zakłady na zwycięzcę w LVBET

Nie chcemy oczywiście szerzyć teorii spiskowych - bo bukmacherscy analitycy również nierzadko mylili się w swoich prognozach, natomiast trzeba tutaj brać poprawkę na fakt, że mają oni dostęp do różnych źródeł, które bez wątpienia pomagają im odpowiednio wycenić poszczególne pozycje. I właśnie tego rodzaju prawidłowość dotyczy pierwszego z naszych typów, który na przestrzeni kilkunastu godzin znacząco zwiększył swoje notowania. Kogo mamy na myśli?

Zakłady na miejsca w TOP 10

Naszym pierwszym wyborem jest reprezentant Norwegii - Andreas Andresen Haukeland, który występuje na scenie pod pseudonimem "TIX". Kursy za zajęcie przez niego miejsca w czołowej 10 konkursu systematycznie spadają. Jednak z uwagi na fakt, że wciąż trzymają niezwykle wysoki poziom (5.00 w STS >> stawiam za freebet 25 zł), my bez wahania umieścimy ten zakład na swoich internetowych kuponach bukmacherskich.

Konkurs Piosenki Eurowizji 2021:TYP: Norwegia - miejsce w TOP 10

Konkurs Piosenki Eurowizji 2021:
TYP: Norwegia - miejsce w TOP 10

5.00
STAWIAM w

Stoi za nim naprawdę szereg racjonalnych argumentów, do których wysoki mnożnik jest jedynie dodatkiem. Pierwszym z nich jest bardzo pozytywna reakcja internautów po występie Norwega we wtorkowym półfinale. W komentarzach fanów Eurowizji można zauważyć olbrzymie wsparcie dla artysty, który zmaga się z Zespołem Tourette'a, w czego efekcie występuje na scenie w specjalnych okularach, maskujących tiki nerwowe.

Oferta zakładów STS na miejsca 1-10 w Konkursie Piosenki Eurowizji 2021

Głębokie przesłanie jego utworu zatytułowanego "Fallen Angel" oraz sceniczna autentyczność - kupują serca widzów, którzy deklarują wsparcie w sobotnim finale. W tym miejscu musimy jednak wyraźnie zaznaczyć, że nie są to jedynie wyrazy współczucia. "TIX" to piosenkarz o bardzo ciekawym dorobku, wyraźnie wybijający się ponad poziom artystyczny całego konkursu.

Dorobek artystyczny reprezentanta Norwegii

Andreas Andresen Haukeland był w 2020 roku najczęściej odtwarzanym wykonawcą w całej Norwegii, a na swoim koncie ma utwory pisane dla światowych gwiazd muzyki popularnej, takich jak: Flo Rida i Ava Max. Na jego korzyść zdaje się przemawiać również kraj, który będzie reprezentował w konkursie. Dlaczego? Cała Skandynawia ma wspólny rynek muzyczny, a artyści z Norwegii są świetnie rozpoznawalni w Szwecji, Finlandii i Danii.

Szczegółowe wyniki Konkursu Piosenki Eurowizji 2019
Źródło: wikipedia

W rezultacie kraje Nordyckie najczęściej wysoko punktują swoje występy na Eurowizji, a jako, że w tym roku wyjątkowo nisko notowana jest Szwecja - uzasadnione jest oczekiwanie, że "TIX" zgarnie pokaźną pulę punktów z Półwyspu Skandynawskiego. Finalnym argumentem w tej sprawie są rezultaty konkursu z 2019 roku, kiedy to propozycja z Norwegii wbrew wszelkim spekulacjom dość wyraźnie wygrała głosowanie telewidzów. Dlatego my w swoim typowaniu skłaniamy się ku powtórce z rozrywki, mającej naprawdę solidne podstawy do zaistnienia.

Najwyższe kursy na typy H2H

Przy okazji Konkursu Piosenki Eurowizji można pomyśleć też o zakładach z gatunku H2H, niosących ze sobą naprawdę wysokie prawdopodobieństwo trafności, a co za tym idzie - wartych uwagi w perspektywie kuponów wielokrotnych. Które typy naszym zdaniem sprawdzą się najlepiej? Którego bukmachera rekomendujemy wybrać?

Cypr vs San Marino

Z kilku powodów pojedynek Cypru z San Marino zapowiada się jako jeden z najbardziej interesujących w całym konkursie. Pierwszy z wyżej wymienionych krajów otworzy finałowy koncert, z kolei ten drugi go zamknie. I to już samo w sobie jest pokaźnym handicapem dla reprezentacji San Marino, bowiem historycznie to właśnie uczestnicy występujący w drugiej części koncertu zajmowali wyższe miejsca. W Fortuna można obstawić ten zakład po świetnym kursie (2.11) i my tak właśnie postąpiliśmy.

Eurowizja 2021 (Cypr vs San Marino):TYP: San Marino

Eurowizja 2021 (Cypr vs San Marino):
TYP: San Marino

2.11
GRAM w

Nie bez znaczenia jest tu też fakt, że w barwach San Marino zaśpiewa uznany amerykański raper - Flo Rida, który z pewnością przyciągnie swoim nazwiskiem uwagę fanów Eurowizji. Co więcej, jest to jedyna piosenka z tego gatunku muzycznego w całej stawce, więc można być pewnym, że występ ten zostanie dobrze zapamiętany. Tego samego nie można natomiast powiedzieć o reprezentantce Cypru, która przyjechała do Rotterdamu z popowo-tanecznym utworem ("El Diablo") - tak często spotykanym w konkursie.

Francja vs Malta

Dla graczy poszukujących jeszcze pewniejszych typów, mamy kolejny pojedynek H2H. Analitycy Fortuny sparowali w nim reprezentantkę Francji (Barbara Pravi), z artystką z Malty (Destiny Chukunyere). W tym przypadku również zachodzi prawidłowość dotycząca lepszej pozycji startowej, bowiem Francuzka zaśpiewa w koncercie finałowym jako 20, podczas gdy maltańska piosenkarka wylosowała bardzo nieprzyjazną - szóstą pozycję.

Eurowizja 2021 (Francja vs Malta):TYP: Francja

Eurowizja 2021 (Francja vs Malta):
TYP: Francja

1.55
TYPUJĘ w

Co ciekawe, zarówno w pierwszym, jak i drugim półfinale - artyści występujący z szóstką nie zdołali zakwalifikować się do finału. Uzasadnione jest zatem przypuszczenie, że numerek ten w jakimś stopniu negatywnie odbije się na końcowej pozycji Malty. Francja ponadto jest w tej chwili faworytem całego konkursu, a bukmacherzy dają jej dwukrotnie większe szanse na zwycięstwo, niż Malcie. I w tym miejscu musimy zaznaczyć, że jest to sytuacja, która odmieniła się o 180 stopni po pierwszych przesłuchaniach.

Eurowizja 2021: Oferta zakładów H2H w Fortuna

Bo to właśnie Destiny Chukunyere długimi tygodniami była faworytką bukmacherów. Jej słabnące notowania wynikają z nie do końca przychylnych ocen jej występu na żywo, który zdaje się mocno odbiegać od oficjalnego klipu wideo. Spekulujemy, że w głosowaniu jurorów reprezentantka Francji uzyska olbrzymią przewagę, a tej raczej nie zniwelują preferencje widzów, bowiem Malta nie ma korzystnego położenia geograficznego. Brak większych kulturowych związków z innymi europejskimi krajami dodatkowo sprawia, że nie może ona liczyć na kilka punktów ekstra.

Bonus bez ryzyka przegranej w Fortuna Zakłady Bukmacherskie

W obliczu powyższych faktów, kurs na poziomie 1.55 wygląda wręcz promocyjnie. Na tym jednak nie kończą się benefity dostępne w Fortuna na najbliższy weekend. Co dokładnie mamy na myśli? Przede wszystkim rejestrację u tego operatora z naszym kodem LEGALSPORT, za którą przysługuje m.in. cashback na pierwszy kupon (210 zł) - nie podlegający żadnym warunkom obrotu. Promocja ta łączy się z grą bez podatku, zatem śmiało możecie myśleć o tworzeniu dochodowych zakładów wielokrotnych, a zwłaszcza, że w sobotę i niedzielę będziemy świadkami finałowych kolejek w topowych ligach europejskich i pewniaków w nich nie zabraknie.

Kto otrzyma 12 punktów od telewidzów z Polski?

W ofercie Star-Typ Sport pojawił się zakład, który wygląda na prawdziwego "insidera". Dotyczy on "dwunastki" od telewidzów z Polski. Nie jest żadnym zaskoczeniem, że w notowaniach prowadzi Ukraina, natomiast sam kurs może już przyprawić o zawrót głowy. 1,62 w obliczu rzeszy ukraińskich imigrantów pracujących w naszym kraju - wygląda na obowiązkową pozycję na każdym kuponie.

Kto otrzyma 12 punktów od widzów z Polski?TYP: Ukraina

Kto otrzyma 12 punktów od widzów z Polski?
TYP: Ukraina

1.62
GRAM w

Odkąd istnieje podział głosów od telewidzów i jurorów, Polska dwukrotnie (na 3 próby) przyznawała Ukrainie 12 punktów. Wyjątkiem był tutaj tylko 2017 rok, kiedy nasi wschodni sąsiedzi sami organizowali konkurs po zwycięstwie Jamali i nie mieli większych szans na powtórną wygraną. Jednak tym razem ukraińska propozycja zalicza się do ścisłego grona faworytów i trudno wyobrazić sobie inny scenariusz, niż planowa "dwunastka" od Polaków.

FAQ: najczęściej zadawane pytania

Jakie pytania zadają gracze zainteresowani obstawieniem swoich zakładów na Eurowizję 2021?

1️⃣ Jakie zakłady na finałowy koncert warto obstawić?

Z uwagi na stawkę liczącą aż 26 uczestników - bez dwóch zdań największe szanse na powodzenie mają typy dotyczące miejsc w szerokiej czołówce konkursu. Jeżeli jesteście ciekawi, które z nich wybraliśmy na swoje kupony online, to szczegóły znajdziecie w sekcji >> Zakłady na miejsca w TOP 10.

2️⃣ Którzy bukmacherzy przygotowali oferty na Eurowizję 2021?

Konkurs Piosenki Eurowizji możecie z powodzeniem obstawić u wszystkich licencjonowanych operatorów bukmacherskich. Wasze szanse na pewno zwiększy rejestracja z naszym kodem LEGALSPORT, która zagwarantuje Wam u każdego z nich atrakcyjne bonusy na start. Szczegóły dotyczące bonusów znajdziecie TUTAJ.

3️⃣ Czy w Eurowizji można typować zakłady H2H?

Odpowiedź na powyższe pytanie brzmi - tak! Zestawienie najlepszych typów H2H przygotowaliśmy dla Was w dziale >>Najwyższe kursy na typy H2H

Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

Typujemy Konkurs Piosenki Eurowizji w Rotterdamie
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.