środa, 30 września 2020
Najnowsze: Borussia Dortmund vs Bayern Monachium - typy na Superpuchar Niemiec

Zakłady bukmacherskie na Nagrody Emmy - co obstawiać?

Typy i kursy na Nagrody Emmy u legalnych bukmacherów internetowych.

Kod do filmowych premii w BETFAN Zakłady bukmacherskie na filmy i seriale bez podatku 24/7
Spis treści
Rozwiń
 1. Nagrody Emmy - typy w BETFAN
  1. Kursy na Nagrodę Emmy
 2. Nagrody Emmy - co warto wiedzieć
 3. Filmowe bonusy bukmacherskie
  1. Darmowe zakłady na filmy i seriale
  2. Filmowe zakłady bez ryzyka
  3. Bonusy od depozytu
Nagrody Emmy w zakładach bukmacherskich

Nagrody Emmy, nazywane "telewizyjnymi Oscarami", to prestiżowe wyróżnienia przyznawane najlepszym serialom. Emmy cieszą się tak dużym zainteresowaniem, że legalni operatorzy bukmacherscy - w tym STS, LVBET czy Fortuna - włączają zakłady bukmacherskie na Nagrody Emmy do swojej oferty.

cashback 100 pln na filmowe typy
Powitalny zakład bez ryzyka do wykorzystania na Nagrody Emmy

Najbardziej rozbudowaną ofertę na Emmy przygotował dla typerów bukmacher internetowy BETFAN, który słynie z bardzo bogatej listy propozycji na zakłady pozasportowe. Oprócz typów na Oscary, kursów na filmową nagrodę BATFA czy selekcji na Eurowizję, u tego legalnego operatora online możemy też typować właśnie zakłady na Nagrodę Emmy, wybierając spośród wielu propozycji.

Na swoje internetowe kupony SOLO i AKO w BETFAN możemy wrzucać selekcje w ramach aż trzynastu kategorii - to m.in. zakład na najlepszy serial komediowy, dramatyczny i najlepszy serial limitowany, a także typy na najlepszego aktora i najlepszą aktorkę w każdej z tych kategorii.

Szeroka oferta zakładów na kulturę i rozrywkęOscary | BAFTA | Emmy | Eurowizja | Grammy | Złote Globy

Szeroka oferta zakładów na kulturę i rozrywkę
Oscary | BAFTA | Emmy | Eurowizja | Grammy | Złote Globy

TYPUJ w

Co ważne, kursy bukmacherskie na każdą z kategorii są na tyle atrakcyjne, że z powodzeniem możecie wrzucać je na kupony bukmacherskie bez podatku (wystarczą trzy zdarzenia z minimalnym kursem 1.35), powiększając swoje wygrane z filmowych zakładów aż o 14%.

Nagrody Emmy - typy w BETFAN

Ogłoszono już nominacje do 72. Nagród Emmy. Najwięcej nominacji zgarnął – co nie było takie oczywiste – serial „Watchmen”. Produkcja HBO otrzymała ich aż 26. Konkurencja jednak nie śpi, na wielu płaszczyznach rywalizacja o statuetki będzie wyrównana. 

20 nominacji otrzymał serial „The Marvelous Mrs. Maisel”. Po 18 otrzymały takie produkcje jak „Ozark” i „Sukcesja”. 15 nominacjami mogą pochwalić się „The Mandolarian”, „Saturday Night Live”, i „Schitt’s Creek”. Barierę dziesięciu przekroczyły jeszcze „The Crown” (13), „Hollywood” (12) oraz „Westworld” (11).

Sukcesja zostanie najlepszym filmem dramatycznym?Kurs na TAK w BETFAN: 1.35

Sukcesja zostanie najlepszym filmem dramatycznym?
Kurs na TAK w BETFAN: 1.35

GRAJ w

Aż 160 nominacji Emmy otrzymały seriale z platformy Netflix. Drugie HBO mogło się pochwalić „tylko” 107 nominacjami. Od dawna widać jednak pewny schemat: Netflix idzie w ilość, natomiast HBO w jakość. Rzecz jasna na tej pierwszej platformie są również bardzo dobre seriale, ale w stosunku jakość/ilość od dłuższego czasu wygrywają ci drudzy. Nie jest to chyba szczególnie kontrowersyjna teza.

Najważniejsze kategorie, w których będą przyznawane nagrody to:

 • najlepszy serial dramatyczny,
 • najlepszy serial komediowy,
 • najlepszy serial limitowany,
 • najlepszy aktor w serialu dramatycznym,
 • najlepsza aktorka w serialu dramatycznym,
 • najlepszy aktor w serialu komediowym,
 • najlepsza aktorka w serialu komediowym,
 • najlepszy aktor w serialu limitowanym lub filmie telewizyjnym,
 • najlepsza aktorka drugoplanowa w serialu komediowym,
 • najlepsza aktorka drugoplanowa w serialu dramatycznym,
 • najlepsza aktorka w serialu limitowanym lub filmie telewizyjnym,
 • najlepszy aktor drugoplanowy w serialu drugoplanowym
 • najlepszy aktor drugoplanowy w serialu komediowym.

W BETFAN możecie typować zwycięzców wszystkich tych kategorii. Analitycy legalnego polskiego bukmachera przygotowali naprawdę atrakcyjne kursy na te zdarzenia, dzięki czemu zakłady na Nagrodę Emmy w BETFAN będą nie tylko świetnym uzupełnieniem kuponów sportowych, ale też mogą z powodzeniem wypełnić cały kupon online.

Kursy na Nagrodę Emmy

Według BETFAN, na 69% najlepszym serialem dramatycznym zostanie „Sukcesja”. W tym wypadku kurs wynosi 1.35, podczas gdy współczynnik na drugi najbardziej prawdopodobny serial dramatyczny - "Ozark" - to już 5.0. Jeśli stawiacie właśnie na tę drugą produkcję, to typ na zwycięstwo "Ozark" w tej kategorii możecie spokojnie zagrać nawet na kuponie SOLO.

BETFAN Zakłady Bukmacherskie - typy na Nagrodę Emmy
Nagrody Emmy - zakłady na najlepszy serial dramatyczny w BETFAN

Jedną z najważniejszych kategorii w ramach Grammy Award jest też "Najlepszy serial komediowy". Według analityków BETFAN, w tej kategorii największe szanse na zwycięstwo ma „Schitt’s Creek” - produkcja, która zdobyła aż 15 nominacji do Emmy, na 62% zostanie najlepszym serialem komediowym. 

Ten serial możecie obstawiać w BETFAN z kursem 1.62, a najpoważniejszymi konkurentami do statuetki, według bukmachera, jest "Wspaniała Pani Mailsel", który na swoje kupony możecie wrzucać ze współczynnikiem 2.80. Pozostałe produkcje BETFAN uznaje za pozostające poza konkurencją - przykładowo, serial "Co robimy w ukryciu" ma kurs 17.00, a zwycięstwo "Niepewnych" jest wycenione aż na 30.00.

BETFAN Zakłady Bukmacherskie - oferta kursowa na serial komediowy
Typy na najlepszy serial komediowy - Nagrody Emmy w BETFAN

Wprawdzie "Ozark" prawdopodobnie nie zostanie najlepszym serialem dramatycznym, ale serial otrzymał aż 18 nominacji do Nagrody Enmmy, a w kilku kategoriach ma naprawdę solidne szanse na zwycięstwo. Według specjalistów z branży serialowej, a także według analityków BETFAN, najlepszą aktorką w serialu dramatycznym na 48% zostanie Laura Linney, grająca właśnie w „Ozark”. Zakłady na najlepszą aktorkę w serialu dramatycznym możecie też stawiać m.in. na wygraną Olivii Colman ("The Crown") z kursem 2.70 czy na wygraną Jennifer Aniston ("The Morning Show") po kursie 5.0.

Oferta BETFAN na nagrodę Emmy - typy na najlepszą aktorkę w serialu dramatycznym
Nagrody Emmy: najlepsza aktorka w serialu dramatycznym - typy w BETFAN

W 2019 roku najwięcej statuetek Emmy, bo aż 12, zdobyła „Gra o Tron” (szeroki wybór zakładów bukmacherskich na ten serial był zresztą dostępny u legalnych bukmacherów w Polsce - sprawdź zakłady na "Grę o Tron"). Kolejne miejsce zajęli: „Czarnobyl” (10), „Wspaniała Pani Maisel” (8), „Free Solo: ekstremalna wspinaczka” (7) i „Fleabag” (6). Kto w tym roku będzie najlepszy? Możecie sprawdzić swoją znajomość świata seriali oraz intuicję, obstawiając zakłady na filmowe nagrody Emmy w BETFAN!

Nagrody Emmy - co warto wiedzieć

Nagrody Emmy są prestiżowym wyróżnieniem, honorującym najlepsze produkcje telewizyjne danego roku. Statuetki przyznawane są przez trzy niezależne organizacje: Academy of Television Arts & Sciences (ATAS), National Academy Arts & Sciences (NATAS) i International Academy of Television Arts & Sciences (IATAS), a pierwsza ceremonia wręczenia Nagród Emmy odbyła się 25 stycznia 1949 roku.

Warto zaznaczyć, że Emmy Award jest jedną z najważniejszych nagród kulturalnych w Stanach Zjednoczonych. O jej wadze świadczy fakt, że zaliczana jest do  EGOT – czterech najważniejszych nagród w dziedzinie przemysłu rozrywkowego w USA - pozostałe z nich to Oscary (nagroda za film - TU zakłady bukmacherskie na Oscary), Tony Award (nagroda teatralna) i Grammy Award (przyznawana w dziedzinie "muzyka").

Nagrody Emmy przyznawane są w różnych kategoriach - oprócz programów i seriali dramatycznych, komediowych i limitowanych otrzymują je również najlepsze produkcje sportowe, dokumentalne, finansowe czy związane z techniką. Z tego względu ceremonie rozdania nagród, dotyczące różnych programów. odbywają się przez cały rok.

Filmowe bonusy bukmacherskie

Najlepszą ofertę na Nagrody Emmy oferuje BETFAM, jednak u innych operatorów internetowych również znajdziecie bukmacherskie zakłady filmowe. Każdy z nich ma też doskonałe promocje powitalne i premie czasowe, które możecie wykorzystać właśnie na obstawianie telewizyjnych nagród Grammy, Oscarów czy muzycznych nagród Grammy.

Najlepsze bonusy bukmacherskie na nowe konto z kodem LEGALSPORT
Kod do najlepszych bukmacherskich nagród powitalnych

U każdego z bukmacherów warto przy rejestracji wykorzystać kod promocyjny LEGALSPORT - z tym najlepszym hasłem bonusowym otrzymamy ponadstandardowe zestawy powitalnych premii finansowych, co oznacza więcej środków na typowanie zakładów kulturalnych i rozrywkowych.

Darmowe zakłady na filmy i seriale

W skład wielu pakietów powitalnych wchodzą freebety bez depozytu (porównaj darmowe zakłady na start), czyli najbardziej lubiana przez graczy promocja bukmacherska. Najwyższy freebet powitalny znajdziesz w TOTALbet, gdzie do wykorzystania m.in. na typowanie filmów i seriali masz aż 50 zł (bez kodu tylko 40 zł).

W STS możesz postawić zakład bez wpłaty na 25 zł, a w LVBET i w Fortunie otrzymasz powitalny freebet 20 zł. Taka sama jest kwota darmowego zakładu powitalnego w forBET, przy czym jest on dostępny wyłącznie z kodem LEGALSPORT (przy depozycie m.in. 50 zł).

Filmowe zakłady bez ryzyka

Równie popularną promocją bukmacherską jest cashback, czyli zakład bez ryzyka przegranej. Tego typu promocje również możecie wykorzystać na typowanie Nagród Emmy, Oscarów czy Nagród BAFTA. Gdzie znajdziecie najlepsze cashbacki na start?  Na pewno polecamy Wam Betclic, gdzie zakład bez ryzyka na nowe konto z kodem LEGALSPORT wynosi aż 550 zł. Z kolei najlepsze warunki regulaminowe ma zakład bez ryzyka w BETFAN i w eWinner - u obu bukmacherów cashback zwolniony jest z warunków obrotu, a więc działa jak freebet. Cashback na nowe konto zgarniecie też w PZBuk (200 zł).

Bonusy od depozytu

Świetną premią finansową są też bonusy od wpłaty - takie nagrody powitalne oferuje typerom m.in. forBET (nawet 2000 zł), TOTALbet (do 5000 zł), czy w Totolotku (500 zł), ale również w eToto czy Superbet.

Premie powitalne u bukmacherów można wykorzystać na zakłady filmowe
Bonusy na start u legalnych bukmacherów internetowych

Jak widać, oferta powitalnych premii i benefitów finansowych u legalnych bukmacherów online jest naprawdę rozbudowana i dostępna zarówno z poziomu strony internetowej, jak i aplikacji mobilnych. Te dodatkowe środki możecie wykorzystać według własnego uznania - na typowanie filmów, seriali, muzyki czy polityki, ale też na klasyczne zakłady sportowe, np. na obstawianie koszykówki (TU więcej o koszykarskiej ofercie u bukmacherów), piłki nożnej, e-sportów czy sportu wirtualnego.

Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

Zakłady bukmacherskie na Nagrody Emmy - co obstawiać?
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.