wtorek, 28 listopada 2023
Najnowsze: Marsylia - Ajax promocje (30.11, 21:00)

Grecja - Francja promocje (21.11, 20:45)

21.11.2023, 07:52
Autor: J. Zalewski
Spis treści
Rozwiń
 1. 30 zł za darmo na Grecja - Francja
 2. Grecja - Francja bez podatku
 3. Cashback do 1200 zł na Grecja - Francja
 4. Ściągnij aplikację Superbet i zagraj Grecja - Francja za darmo
 5. 100% więcej do wygranej na Grecja - Francja w Superbet
 6. Zwrot stawki do 50 zł na Grecja - Francja w Go+Bet

30 zł za darmo na Grecja - Francja

Spotkanie Grecja - Francja możesz zagrać w Fortunie w ramach promocji bez wkładu własnego za 30 zł. Promocja ważna jest do momentu rozpoczęcia meczu - 21.11.2023, godz. 20:45. Przeznaczona jest ona dla wszystkich nowych klientów, którzy nie mają jeszcze konta w Fortuna. Jeśli jesteś stałym graczem tego bukmachera, możesz skorzystać z innych promocji na Grecja - Francja, w tym z gry bez podatku czy boostów.

fortuna

30 zł na Grecja - Francja
Postaw za 30 zł, wpłacając 1 zł

Aby zdobyć maksymalną nagrodę 30 zł, stwórz z naszego polecenia nowego użytkownika na stronie lub aplikacji Fortuny, a następnie wpłać na saldo depozytowe symboliczne 1 zł. To otworzy Ci drogę do odbioru darmowych 30 zł na platformie Fortuny, za które możesz zagrać starcie Grecja - Francja.

Jak zagrać za darmo kupon na mecz Grecja - Francja?

Za zaksięgowane na saldzie depozytowym 30 zł możesz postawić dowolne zdarzenie z obrębu spotkania Grecja - Francja i nie tylko. Do wyboru masz mnóstwo selekcji głównych, jak i podtypów, które w maksymalnym wariancie dostępne są mniej więcej dzień przed rozpoczęciem rywalizacji.

Zagraj za darmo
Odbierz 30 zł bez depozytu na Grecja - Francja

Jeśli rozważasz skorzystanie z tej promocji na Grecja - Francja od Fortuny, to  musisz wiedzieć, że wyróżnia się ona świetnymi warunkami regulaminowymi. Wspomnieć trzeba między innymi brak obrotu (jednocześnie nie ma czasu na obrót ), a także brak minimalnej liczby zdarzeń czy brak minimalnego kursu . Dzięki temu masz gwarancję, że za promocyjne środki możesz na spotkanie Grecja - Francja zawrzeć dowolny zakład bukmacherski według własnego uznania.

Grecja - Francja bez podatku

Grecja - Francja bez podatku możesz zagrać w TOTALbet Zakłady Bukmacherskie. Aby to spotkanie postawić z boostem +14% do wygranej musisz stworzyć kupon z minimum 3 zdarzeniami za dowolną stawkę. Podczas składania zakładu musisz przypilnować minimalnego kursu każdego zdarzenia.

totalbet

+14% na Grecja - Francja
Wygrywaj więcej na każdym AKO

Nie może być on niższy niż 1.30. Gra bez podatku na Grecja - Francja nie jest ograniczona czasowo, tak więc możesz z niej skorzystać aż do momentu skończenia spotkania. Jest to możliwe, albowiem do promocji meczowej wliczają się zarówno zakłady prematch, jak i LIVE.

Jak postawić Grecja - Francja w promocji bez podatku?

 • Stwórz konto w TOTALbet z naszego linku,
 • Zrealizuj wpłatę na dowolną kwotę na konto typerskie,
 • Postaw kupon AKO z selekcją na mecz Grecja - Francja,
 • Ciesz się wygraną bez podatku o +14% więcej.

Promocja na Grecja - Francja bez podatku jest aktywna zarówno na stronie, jak i aplikacji mobilnej. Może z niej skorzystać każdy gracz posiadający profil w TOTALbet. W ramach promocji możesz zawrzeć dowolną liczbę zakładów bukmacherskich, ale musisz pamiętać, że wszystkie kupony muszą być rozliczone (nie można korzystać z cashoutu).

Gram bez podatku
Obstawiam Grecja - Francja bez podatku na AKO

Z promocji bez podatku na Grecja - Francja wyłączone są zakłady na Sporty Wirtualne oraz zakłady systemowe oraz specjalne. Warto o tym pamiętać, albowiem wówczas współczynnik 0.88 nie zamieni się na 1.00 i w efekcie Twoja wygrana będzie niższa.

Cashback do 1200 zł na Grecja - Francja

Wykorzystaj promocję forBET na Grecja - Francja i ubezpiecz swój kupon bukmacherski na wypadek przegranej. Stwórz nowego użytkownika przez link z naszej strony i zyskaj cashback do 1200 zł. Minimalna wpłata uruchamiająca tę specjalną meczową promocję dla wszystkich typerów to tylko 20 zł.

forbet

Mecz Grecja - Francja w promocji

Ubezpiecz kupon na 1200 zł

Warunki oraz podstawowe zasady promocji na Grecja - Francja zachęcają do odbioru: obrót 1x, minimalny kurs selekcji 1.30, minimalna liczba zdarzeń na kuponie 3. Jeśli wygrasz zabezpieczony cashbackiem kupon, to kasa z wygranej trafia na Twoje saldo depozytowe. Jeśli nie trafisz zakładu, otrzymujesz zwrot od forBET w postaci rekompensaty na saldo bonusowe. 

Jak odebrać cashback do 1200 zł na Grecja - Francja?

 • Załóż konto w forBET z naszym hasłem LEGALSPORT,
 • Po zalogowaniu się na konto uzupełnił wszystkie dane osobowe,
 • Wpłać na saldo depozytowe min. 20 zł
 • Zagraj dowolny kupon z selekcją na Grecja - Francja,
 • Odbierz wygraną lub ciesz się zwrotem stawki na konto.

Zwrot w przypadku refundacji stawki zakładu należy przed wypłatą obrócić 1-krotnie. Stwórz w tym celu jeden kupon AKO z co najmniej trzema zdarzeniami, gdzie minimalny kurs każdego zdarzenia wynosi 1,30. Masz 14 dni na użycie tego kuponu. Pamiętaj, że cały zwrot musisz wykorzystać na jednym kuponie i nie możesz go podzielić na kilka mniejszych zakładów: odbieram cashback do 1200 zł na mecz

Ściągnij aplikację Superbet i zagraj Grecja - Francja za darmo

Pobierz bezpłatną aplikację Superbet na telefon komórkowy lub tablet, a otrzymasz od tego bukmachera unikalny promocyjny zakład za darmo na Grecja - Francja w kwocie 20 zł. Do odbioru darmowej promocji uprawnieni są wszyscy nowi gracze, którzy stworzą u tego operatora nowy profil użytkownika z naszym hasłem polecającym LEGALSPORT. Promocja ważna jest przez 24/7, aż do momentu rozpoczęcia spotkania (21.11.2023, godz. 20:45).

superbet

Grecja - Francja za darmo
Postaw kupon bez wpłaty depozytu

Na pobranie aplikacji na telefon oraz tablet i odbiór 20 zł w promocji na Grecja - Francja masz w Superbet 7 dni, od momentu złożenia pierwszego depozytu na indywidualnym koncie typerskim. Otrzymany darmowy zakład na ten mecz Kwalifikacje ME nie wymaga obrotu. Od razu księgowany jest na saldzie depozytowym.

Jak odebrać darmowe 20 zł na Grecja - Francja?

 • Pobierz aplikację na swój telefon komórkowy z iOS/Android,
 • Wpłać pierwszy depozyt w ciągu 7 dni od zainstalowania apki,
 • Sprawdź saldo depozytowe, automatycznie pojawi się na nim 20 zł,
 • Wybierz z oferty najlepsze zakłady i postaw kupon przez aplikację.

Dzięki temu to co wygrasz na darmowym kuponie za 20 zł w Superbet Zakłady Bukmacherskie będziesz mógł od razu wypłacić na indywidualne konto w banku. Założenie konta u tego buka z naszego polecenia upoważnia Cię do odbioru łącznego benefitu o wartości maksymalnej 3754 zł. Więcej informacji o nagrodzie dla nowych tutaj.

20 zł na aplikację
Promocja za aplikację na Grecja - Francja

Superbet dysponuje szybkimi przelewami wychodzącymi, tak więc po wygranej na kuponie z meczem Grecja - Francja w promocji nie będziesz musiał martwić się zamrożonymi środkami. Oczywiście, gotówkę możesz wykorzystać także na inne mecze w Superbet.

100% więcej do wygranej na Grecja - Francja w Superbet

Stawiając kupon akumulowany w Superbet z meczem Grecja - Francja, składający się z minimum 5 zdarzeń, warto skorzystać z super promocji boostowej u tego buka. W maksymalnym wariancie możesz sobie bowiem podwoić wygraną na taśmie, zachowując początkową stawkę zakładu! Promocja na Grecja - Francja w Superbet przeznaczona jest dla wszystkich typerów, a więc mogą ją aktywować zarówno nowi, jak i stali obstawiający.

superbet

Promocja na Grecja - Francja
100% więcej do wygranej

Bukmacher nie nałożył na tę promocję boostową żadnych limitów, tak więc każdy kupon spełniający jej warunki automatycznie się przeliczy i pokaże wyższą wygraną na podglądzie. Jeśli nie masz jeszcze konta u tego operatora internetowego, możesz je utworzyć w tym miejscu za darmo. Korzystając z naszego linku dodatkowo zyskujesz pakiet dla nowych o wartości maksymalnej 3754 zł.

Jak odebrać promocję 100% z boostem w Superbet na Grecja - Francja?

Aby promocja na AKO z selekcją na Grecja - Francja w Superbet się odblokowała na kuponie, każde zdarzenie na zakładzie powinno pokrywać się z kursem minimalnym 1.20. Zakłady bukmacherskie z meczem Grecja - Francja w promocji możesz stawiać zarówno online na stronie internetowej, jak również w aplikacji mobilnej. Schemat powiększonych wygranych w skrócie prezentujemy poniżej. Im więcej selekcji, tym większy boost do wygranej.

 • 5 zdarzeń na jednym kuponie spowoduje zwiększenie wygranej o 7%
 • 8 zdarzeń na jednym kuponie spowoduje zwiększenie wygranej o 20%.
 • 14 zdarzeń na jednym kuponie spowoduje zwiększenie wygranej o 50%.
 • 20 zdarzeń na jednym kuponie spowoduje zwiększenie wygranej o 80%.
 • 24 i więcej zdarzeń na jednym kuponie spowoduje zwiększenie wygranej o 100%.
100% więcej do wygranej
Powiększ wygraną na Grecja - Francja w promocji

Jeśli chcesz postawić więcej zdarzeń na zakładzie, to pamiętaj, że taka taśma z meczem Grecja - Francja także podwoi w Superbet Zakłady Bukmacherskie Twoją wygraną! 

Zwrot stawki do 50 zł na Grecja - Francja w Go+Bet

Wybierając promocję na Grecja - Francja u bukmachera Go+Bet zapewniasz sobie ubezpieczenie stawki zakładu do maksymalnie 50 zł. Do skorzystania z tej promocji potrzebne Ci będzie bezpłatne konto u tego buka, które możesz założyć z naszego polecenia. Wystarczy, że klikniesz w poniższy baner z zaszytym hasłem do promocji i nagrody dla nowych klientów w wysokości 925 zł.

go-plus-bet

Grecja - Francja bez ryzyka
Ubezpiecz kupon na 50 zł

Aby skorzystać z tej promocji na Grecja - Francja, musisz zrealizować depozyt na kwotę 100 zł, a następnie tego samego dnia zawrzeć zakład bukmacherski na stronie lub aplikacji za równowartość wpłaty. W razie wygranej otrzymasz 100% wygranej. Natomiast, jeśli nie trafisz swojego kuponu, następnego dnia odbierzesz darmową kasę w postaci 50 zł, którą będziesz mógł wykorzystać na kolejne zakłady w Go+Bet.

Jak ubezpieczyć kupon na 50 zł na Grecja - Francja w Go+Bet?

 • Wejdź na stronę lub aplikację Go+Bet,
 • Otwórz zakładkę z promocjami, a następnie aktywuj ubezpieczenie poprzez zapisanie się do akcji,
 • Wpłać na konto depozytowe 100 zł i postaw zakład za zrealizowany depozyt,
 • Jeśli Twój kupon będzie przegrany do 23:59, następnego dnia odbierz zwrot do 50 zł.

Promocja na Grecja - Francja w Go+Bet ze zwrotem na max. 50 zł jest odnawiana każdego dnia, tak więc możesz skorzystać z ubezpieczenia kuponu raz dziennie! Otrzymany zwrot z kuponu Grecja - Francja nie jest widoczny w bilansie konta. Aby sprawdzić czy go otrzymałeś, musisz zajrzeć na na swoje konto.

Komentarze (0)
Grecja - Francja promocje (21.11, 20:45)
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.

Przeczytaj również

Inni czytali również

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.