piątek, 1 grudnia 2023
Najnowsze: Wisla Plock - Piotrkowianin Piotrków promocje (02.12, 16:00)

Puszcza Niepołomice - Górnik Zabrze promocje (26.11, 12:30)

26.11.2023, 01:19
Autor: J. Zalewski
Spis treści
Rozwiń
 1. 100 zł bez ryzyka na Puszcza - Górnik Zabrze w STS
 2. 200% więcej do depozytu na Puszcza - Górnik Zabrze
 3. Cashback do 1200 zł na Puszcza - Górnik Zabrze
 4. 30 zł za darmo na Puszcza - Górnik Zabrze
 5. Puszcza - Górnik Zabrze bez podatku
 6. 100% więcej do wygranej na Puszcza - Górnik Zabrze w Superbet
 7. 100% więcej na Puszcza - Górnik Zabrze
 8. Ściągnij aplikację Superbet i zagraj Puszcza - Górnik Zabrze za darmo

100 zł bez ryzyka na Puszcza - Górnik Zabrze w STS

Wykorzystaj zakład bez ryzyka na spotkanie Puszcza Niepołomice - Górnik Zabrze w ramach Ekstraklasy na dowolne selekcje z oferty bukmacherskiej i ubezpiecz swój kupon na 100 zł w STS. Promocja meczowa jest skierowana do wszystkich aktywnych graczy, którzy z naszego polecenia, poprzez naszą stronę internetową, założą nowe konto do gry u tego buka.

sts

Puszcza - Górnik Zabrze bez ryzyka
Ubezpiecz bez obrotu na 100 zł

Promocja bez ryzyka na Puszcza - Górnik Zabrze w STS nie jest objęta warunkami obrotowymi, tak więc potencjalny zwrot realizowany jest od razu na saldo depozytowe, z którego można niezwłocznie wypłacić kasę na rachunek bankowy lub grać dalej. Udogodnieniem w tej promocji jest także to, że z ubezpieczenia na 100 zł można skorzystać nie tylko na stronie internetowej Star-Typ Sport, ale także na jego aplikacji mobilnej na telefon i tablet.

Jak skorzystać z promocji 100 zł na Puszcza - Górnik Zabrze w STS?

Bukmacher STS do promocji na Puszcza Niepołomice - Górnik Zabrze bez ryzyka zalicza pierwszy rozliczony kupon na dowolnej platformie do betowania. Jeśli masz już postawiony zakład u tego operatora online, lub miałeś już wcześniej założone konto do gry, a chcesz zagrać to spotkanie z promocją, wybierz i skorzystaj z innego benefitu na ten mecz.

100 zł bez ryzyka
Ubezpiecz kupon na Puszcza Niepołomice - Górnik Zabrze na 100 zł

100 zł na Puszcza - Górnik Zabrze w promocji od STS łączy się z 60 zł za zadania oraz nagrodą 1500 zł za wykonane depozyty. Wszystkie nagrody aktywujesz hasłem LEGALSPORT, podczas tworzenia nowego użytkownika na stronie lub apce.

200% więcej do depozytu na Puszcza - Górnik Zabrze

Doładuj konto gracza w BETFAN kwotą maksymalną 300 zł i zgarnij promocję 200% od depozytu na mecz Puszcza Niepołomice - Górnik Zabrze. Po zrealizowaniu wpłaty będziesz mógł spotkanie Ekstraklasy zagrać z potrojoną stawką zakładu. Stawiając za 50 zł, możesz zboostować sobie stawkę do 150 zł, zapewniając sobie tym samym zdecydowanie wyższą wygraną na kuponie. Promocja działa na nowych profilach online, założonych z naszym bezpłatnym hasłem polecającym LEGALSPORT.

betfan

200% na Puszcza - Górnik Zabrze
Wpłać 150 zł, obstaw za 450 zł

Nowego użytkownika z dostępem do promocji na Puszcza Niepołomice - Górnik Zabrze możesz założyć zarówno na stronie internetowej, jak i w aplikacji mobilnej bukmachera internetowego BETFAN. Tylko gracze z naszego polecenia mogą aktywować u siebie na koncie tę promocję zwiększającą zrealizowany depozyt.

Jak odebrać 200% do depozytu na Puszcza - Górnik Zabrze w BETFAN?

Otrzymaną gotówkę z promocji 200% od depozytu na mecz Puszcza Niepołomice - Górnik Zabrze możesz wykorzystać na dowolne zakłady z oferty bukmacherskiej BETFAN. Najważniejsze warunki tej nagrody pieniężnej to: minimalna liczba zdarzeń na kuponie 3 oraz minimalny kurs kuponu 2.50. Minimalny depozyt umożliwiający korzystanie z wyższych stawek na kuponie wynosi 50 zł.

200% więcej w promocji
Zgarnij 200% więcej na Puszcza Niepołomice - Górnik Zabrze

Pamiętaj, że kupon w promocji na Puszcza Niepołomice - Górnik Zabrze można zagrać dopiero po zrealizowaniu depozytu na konto w BETFAN. Promocje z naszego polecenia na mecz Puszcza - Górnik Zabrze można łączyć w dowolnych kombinacjach. Oznacza to, że hasło LEGALSPORT jest nielimitowane i możesz go zastosować bez ograniczeń.

Cashback do 1200 zł na Puszcza - Górnik Zabrze

Wykorzystaj promocję forBET na Puszcza Niepołomice - Górnik Zabrze i ubezpiecz swój kupon bukmacherski na wypadek przegranej. Stwórz nowego użytkownika przez link z naszej strony i zyskaj cashback do 1200 zł. Minimalna wpłata uruchamiająca tę specjalną meczową promocję dla wszystkich typerów to tylko 20 zł.

forbet

Mecz Puszcza Niepołomice - Górnik Zabrze w promocji

Ubezpiecz kupon na 1200 zł

Warunki oraz podstawowe zasady promocji na Puszcza Niepołomice - Górnik Zabrze zachęcają do odbioru: obrót 1x, minimalny kurs selekcji 1.30, minimalna liczba zdarzeń na kuponie 3. Jeśli wygrasz zabezpieczony cashbackiem kupon, to kasa z wygranej trafia na Twoje saldo depozytowe. Jeśli nie trafisz zakładu, otrzymujesz zwrot od forBET w postaci rekompensaty na saldo bonusowe. 

Jak odebrać cashback do 1200 zł na Puszcza - Górnik Zabrze?

 • Załóż konto w forBET z naszym hasłem LEGALSPORT,
 • Po zalogowaniu się na konto uzupełnił wszystkie dane osobowe,
 • Wpłać na saldo depozytowe min. 20 zł
 • Zagraj dowolny kupon z selekcją na Puszcza - Górnik Zabrze,
 • Odbierz wygraną lub ciesz się zwrotem stawki na konto.

Zwrot w przypadku refundacji stawki zakładu należy przed wypłatą obrócić 1-krotnie. Stwórz w tym celu jeden kupon AKO z co najmniej trzema zdarzeniami, gdzie minimalny kurs każdego zdarzenia wynosi 1,30. Masz 14 dni na użycie tego kuponu. Pamiętaj, że cały zwrot musisz wykorzystać na jednym kuponie i nie możesz go podzielić na kilka mniejszych zakładów: odbieram cashback do 1200 zł na mecz

30 zł za darmo na Puszcza - Górnik Zabrze

Spotkanie Puszcza Niepołomice - Górnik Zabrze możesz zagrać w Fortunie w ramach promocji bez wkładu własnego za 30 zł. Promocja ważna jest do momentu rozpoczęcia meczu - 26.11.2023, godz. 12:30. Przeznaczona jest ona dla wszystkich nowych klientów, którzy nie mają jeszcze konta w Fortuna. Jeśli jesteś stałym graczem tego bukmachera, możesz skorzystać z innych promocji na Puszcza Niepołomice - Górnik Zabrze, w tym z gry bez podatku czy boostów.

fortuna

30 zł na Puszcza - Górnik Zabrze
Postaw za 30 zł, wpłacając 1 zł

Aby zdobyć maksymalną nagrodę 30 zł, stwórz z naszego polecenia nowego użytkownika na stronie lub aplikacji Fortuny, a następnie wpłać na saldo depozytowe symboliczne 1 zł. To otworzy Ci drogę do odbioru darmowych 30 zł na platformie Fortuny, za które możesz zagrać starcie Puszcza Niepołomice - Górnik Zabrze.

Jak zagrać za darmo kupon na mecz Puszcza Niepołomice - Górnik Zabrze?

Za zaksięgowane na saldzie depozytowym 30 zł możesz postawić dowolne zdarzenie z obrębu spotkania Puszcza Niepołomice - Górnik Zabrze i nie tylko. Do wyboru masz mnóstwo selekcji głównych, jak i podtypów, które w maksymalnym wariancie dostępne są mniej więcej dzień przed rozpoczęciem rywalizacji.

Zagraj za darmo
Odbierz 30 zł bez depozytu na Puszcza Niepołomice - Górnik Zabrze

Jeśli rozważasz skorzystanie z tej promocji na Puszcza Niepołomice - Górnik Zabrze od Fortuny, to  musisz wiedzieć, że wyróżnia się ona świetnymi warunkami regulaminowymi. Wspomnieć trzeba między innymi brak obrotu (jednocześnie nie ma czasu na obrót ), a także brak minimalnej liczby zdarzeń czy brak minimalnego kursu . Dzięki temu masz gwarancję, że za promocyjne środki możesz na spotkanie Puszcza Niepołomice - Górnik Zabrze zawrzeć dowolny zakład bukmacherski według własnego uznania.

Puszcza - Górnik Zabrze bez podatku

Puszcza - Górnik Zabrze bez podatku możesz zagrać w TOTALbet Zakłady Bukmacherskie. Aby to spotkanie postawić z boostem +14% do wygranej musisz stworzyć kupon z minimum 3 zdarzeniami za dowolną stawkę. Podczas składania zakładu musisz przypilnować minimalnego kursu każdego zdarzenia.

totalbet

+14% na Puszcza Niepołomice - Górnik Zabrze
Wygrywaj więcej na każdym AKO

Nie może być on niższy niż 1.30. Gra bez podatku na Puszcza Niepołomice - Górnik Zabrze nie jest ograniczona czasowo, tak więc możesz z niej skorzystać aż do momentu skończenia spotkania. Jest to możliwe, albowiem do promocji meczowej wliczają się zarówno zakłady prematch, jak i LIVE.

Jak postawić Puszcza Niepołomice - Górnik Zabrze w promocji bez podatku?

 • Stwórz konto w TOTALbet z naszego linku,
 • Zrealizuj wpłatę na dowolną kwotę na konto typerskie,
 • Postaw kupon AKO z selekcją na mecz Puszcza - Górnik Zabrze,
 • Ciesz się wygraną bez podatku o +14% więcej.

Promocja na Puszcza Niepołomice - Górnik Zabrze bez podatku jest aktywna zarówno na stronie, jak i aplikacji mobilnej. Może z niej skorzystać każdy gracz posiadający profil w TOTALbet. W ramach promocji możesz zawrzeć dowolną liczbę zakładów bukmacherskich, ale musisz pamiętać, że wszystkie kupony muszą być rozliczone (nie można korzystać z cashoutu).

Gram bez podatku
Obstawiam Puszcza Niepołomice - Górnik Zabrze bez podatku na AKO

Z promocji bez podatku na Puszcza Niepołomice - Górnik Zabrze wyłączone są zakłady na Sporty Wirtualne oraz zakłady systemowe oraz specjalne. Warto o tym pamiętać, albowiem wówczas współczynnik 0.88 nie zamieni się na 1.00 i w efekcie Twoja wygrana będzie niższa.

100% więcej do wygranej na Puszcza - Górnik Zabrze w Superbet

Stawiając kupon akumulowany w Superbet z meczem Puszcza Niepołomice - Górnik Zabrze, składający się z minimum 5 zdarzeń, warto skorzystać z super promocji boostowej u tego buka. W maksymalnym wariancie możesz sobie bowiem podwoić wygraną na taśmie, zachowując początkową stawkę zakładu! Promocja na Puszcza - Górnik Zabrze w Superbet przeznaczona jest dla wszystkich typerów, a więc mogą ją aktywować zarówno nowi, jak i stali obstawiający.

superbet

Promocja na Puszcza - Górnik Zabrze
100% więcej do wygranej

Bukmacher nie nałożył na tę promocję boostową żadnych limitów, tak więc każdy kupon spełniający jej warunki automatycznie się przeliczy i pokaże wyższą wygraną na podglądzie. Jeśli nie masz jeszcze konta u tego operatora internetowego, możesz je utworzyć w tym miejscu za darmo. Korzystając z naszego linku dodatkowo zyskujesz pakiet dla nowych o wartości maksymalnej 3754 zł.

Jak odebrać promocję 100% z boostem w Superbet na Puszcza Niepołomice - Górnik Zabrze?

Aby promocja na AKO z selekcją na Puszcza Niepołomice - Górnik Zabrze w Superbet się odblokowała na kuponie, każde zdarzenie na zakładzie powinno pokrywać się z kursem minimalnym 1.20. Zakłady bukmacherskie z meczem Puszcza Niepołomice - Górnik Zabrze w promocji możesz stawiać zarówno online na stronie internetowej, jak również w aplikacji mobilnej. Schemat powiększonych wygranych w skrócie prezentujemy poniżej. Im więcej selekcji, tym większy boost do wygranej.

 • 5 zdarzeń na jednym kuponie spowoduje zwiększenie wygranej o 7%
 • 8 zdarzeń na jednym kuponie spowoduje zwiększenie wygranej o 20%.
 • 14 zdarzeń na jednym kuponie spowoduje zwiększenie wygranej o 50%.
 • 20 zdarzeń na jednym kuponie spowoduje zwiększenie wygranej o 80%.
 • 24 i więcej zdarzeń na jednym kuponie spowoduje zwiększenie wygranej o 100%.
100% więcej do wygranej
Powiększ wygraną na Puszcza Niepołomice - Górnik Zabrze w promocji

Jeśli chcesz postawić więcej zdarzeń na zakładzie, to pamiętaj, że taka taśma z meczem Puszcza Niepołomice - Górnik Zabrze także podwoi w Superbet Zakłady Bukmacherskie Twoją wygraną! 

100% więcej na Puszcza - Górnik Zabrze

U bukmachera ComeOn możesz dodatkowo zgarnąć 200 zł za depozyt na rywalizację Puszcza - Górnik Zabrze w ramach rozgrywek Ekstraklasy. Aby promocja na ten mecz odblokowała się na Twoim koncie, musisz stworzyć nowego użytkownika u tego buka z naszym hasłem afiliacyjnym LEGALSPORT.

comeon

200 zł na Puszcza - Górnik Zabrze
Zyskaj 100% za depozyt

Wymagana jest także minimalna wpłata w wysokości 50 zł. Po spełnieniu tych dwóch warunków dostajesz na konto 100% więcej za wpłatę. W praktyce wygląda to tak, że deponując na profilu użytkownika w ComeOn 100 zł, masz do dyspozycji na kupon z meczem Puszcza Niepołomice - Górnik Zabrze w sumie 200 zł, co jest dobrą opcją dla graczy, którzy chcą postawić więcej zakładów bukmacherskich na to spotkanie.

Jak odebrać 100% więcej w ComeOn na Puszcza Niepołomice - Górnik Zabrze?

 • Otwórz formularz odbioru promocji na Puszcza - Górnik Zabrze w ComeOn,
 • Wypełnij wszystkie pola, w tym to opcjonalne z hasłem LEGALSPORT,
 • Zaloguj się na konto i aktywuj promocję w zakładce "wpłata",
 • Wpłać na konto depozyt w wysokości min. 50 zł,
 • Ciesz się dodatkowymi środkami finansowymi na Puszcza Niepołomice - Górnik Zabrze.
Odbieram promocję
Działa tylko z hasłem LEGALSPORT

Za kasę z promocji na Puszcza Niepołomice - Górnik Zabrze możesz postawić w ComeOn dowolne selekcje o dowolnych notowaniach. Żadne zakłady z oferty nie są wykluczone z tej premii gotówkowej. Do wypłaty wszystkich środków z salda bonusowego potrzebny jest tylko 1-krotny obrót. Tak niski obrót zdecydowanie podnosi atrakcyjność tej promocji i sprawia, że może zostać ona odebrana przez naprawdę szerokie grono odbiorców.

Ściągnij aplikację Superbet i zagraj Puszcza - Górnik Zabrze za darmo

Pobierz bezpłatną aplikację Superbet na telefon komórkowy lub tablet, a otrzymasz od tego bukmachera unikalny promocyjny zakład za darmo na Puszcza Niepołomice - Górnik Zabrze w kwocie 20 zł. Do odbioru darmowej promocji uprawnieni są wszyscy nowi gracze, którzy stworzą u tego operatora nowy profil użytkownika z naszym hasłem polecającym LEGALSPORT. Promocja ważna jest przez 24/7, aż do momentu rozpoczęcia spotkania (26.11.2023, godz. 12:30).

superbet

Puszcza Niepołomice - Górnik Zabrze za darmo
Postaw kupon bez wpłaty depozytu

Na pobranie aplikacji na telefon oraz tablet i odbiór 20 zł w promocji na Puszcza Niepołomice - Górnik Zabrze masz w Superbet 7 dni, od momentu złożenia pierwszego depozytu na indywidualnym koncie typerskim. Otrzymany darmowy zakład na ten mecz Ekstraklasy nie wymaga obrotu. Od razu księgowany jest na saldzie depozytowym.

Jak odebrać darmowe 20 zł na Puszcza Niepołomice - Górnik Zabrze?

 • Pobierz aplikację na swój telefon komórkowy z iOS/Android,
 • Wpłać pierwszy depozyt w ciągu 7 dni od zainstalowania apki,
 • Sprawdź saldo depozytowe, automatycznie pojawi się na nim 20 zł,
 • Wybierz z oferty najlepsze zakłady i postaw kupon przez aplikację.

Dzięki temu to co wygrasz na darmowym kuponie za 20 zł w Superbet Zakłady Bukmacherskie będziesz mógł od razu wypłacić na indywidualne konto w banku. Założenie konta u tego buka z naszego polecenia upoważnia Cię do odbioru łącznego benefitu o wartości maksymalnej 3754 zł. Więcej informacji o nagrodzie dla nowych tutaj.

20 zł na aplikację
Promocja za aplikację na Puszcza - Górnik Zabrze

Superbet dysponuje szybkimi przelewami wychodzącymi, tak więc po wygranej na kuponie z meczem Puszcza Niepołomice - Górnik Zabrze w promocji nie będziesz musiał martwić się zamrożonymi środkami. Oczywiście, gotówkę możesz wykorzystać także na inne mecze w Superbet.

Komentarze (0)
Puszcza Niepołomice - Górnik Zabrze promocje (26.11, 12:30)
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.

Przeczytaj również

Inni czytali również

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.